Date: Thu, 4 Nov 2010 16:52:19 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho
Kapitola 2, část III

Vypráví Justin

Když jsem se další den ráno probudil, ležel jsem na boku, Billyho teplé tělo přitisknuté vedle sebe. Jak dýchal, cítil jsem, jak se mu zvedá a klesá hrudník. Kouskem neoholeného obličeje se mi třel o rameno. Jeho tvrdé péro se opíralo o můj zadek. Byl to skvělé. Byl tak horký a jemný a tvrdý současně. Napůl dítě a napůl chlap.

Pomalu dýchal, jeho rty vydávaly legrační tiché zvuky. Zavrtěl jsem zadkem, aby se jeho ocas opřel přesně mezi půlky. Nevím, jestli mi pomáhal, ale za chvilinku bylo jeho péro pevně usazeno ve štěrbině mezi mýma půlkama.

Jak jsem tak ležel, napadala mě spousta věcí. Ne na téma sexu, ale věci, které jsem si tak nějak dal v noci dohromady, zatímco jsem spal. Potřeboval jsem si promluvit s Billym. Bylo to docela legrační, že jsem se probudil zrovna s takovými vzpomínkami ... s takovými nápady. Potřeboval jsem to Billymu říct, dokud jsem to měl v hlavě jasné srovnané. Měl jsem strach, že jinak by mohly odplout jako sny.

Chtěl jsem Billymu říct, že zatímco on by chtěl žít v minulosti, já chci žít v přítomnosti. Ten jeho způsob, s pravidly a limity, nás dovede ke stagnaci a nudě. A zlikviduje nás jako pár. Můj způsob povede k zajímavým změnám, vzrušení a celému životu plnému lásky. A samozřejmě, ke spoustě vynikajícího sexu.

Muselo mi to dojít, zatímco jsem spal, protože jsem měl přichystané všechny myšlenky a argumenty. Potřeboval jsem jenom probudit Billyho a říct mu to. Byl jsem si jistý, že ho dokážu dovést k pochopení, že náš vztah nemůže být připoutaný k nějakým vzpomínkám, které má na to, jaké to bylo, když jsme poprvé ...

Ucítil jsem Billyho ruku na mém napůl tvrdém péru. Jeho prsty na mém horkém, měkkém ocasu studily. Trochu jsem se odtáhnul a on zesílil své sevření. Prsty se mu pomalu zahřívaly, jak rytmicky tiskl a zase povoloval můj tvrdnoucí ocas. Miloval jsem, když todle dělal. Ocas se mi rychle nalíval. Ohhh, do prdele!

"Co si myslíš, že děláš?" zeptal se mě. "Máme dneska ráno ještě něco na práci." A s tím odhodil peřinu, která nás kryla. Otočil se na záda. Chytil svůj úplně tvrdý ocas oběma rukama a sevřel ho pevně u kořene. Vyčnívající část se ještě více nalila. V jeho těsném sevření se vybarvila jasně do červena. Jeho ocas vypadal monstrózně obrovský. Připravený k útoku.

Billy se prohnul v bocích, zvedl je z postele a vyrazil tak ocasem nahoru. A jak to udělal, zároveň otočil hlavu směrem ke mně a hlubokým, chraplavým a nesmírně sexy hlasem řekl, "Radši bys měl začít kouřit to moje velké tvrdé péro dřív, než ti ho zarazím do krku." A krásně se na mě ušklíbl. Spokojený sám se sebou. Spokojený s tím, že už zase máme spolu sex tak, jak jsme mívali dřív.

A já na to byl stejně.

Zvedl jsem se na ruce a kolena. Odstrčil jsem jeho ruce pryč a vzal jeho péro do své ruky. Zatímco klesal zpátky na postel, olízl jsem špičku jeho péra. Ochutnával jsem sladkou předmrdku. Chutnala tak příjemně. Nedokázal jsem odolat. Sevřel jsem rty kolem vrcholku jeho žaluda a začal jsem jemně sát. Jako bych jeho péro konejšil. Ochutnával jsem jeho hladkého, tvrdého žaluda a byl jsem odměněný proudem té nejsladší předmrdky, jakou kluk může chtít. Převaloval jsem ji v puse jako by to bylo dobré víno. Cítil jsem její chuť na jazyku. Cítil jsem, jak se mi lepí na zuby. Vychutnával si ty jemné příchuti a spodní tóny a textury. Jeho nektar. To nejl epší, co bych mohl chtít.

Zatímco jsem si ho vychutnával, nemohl jsem si nevšimnout ostré vůně Billyho rozkroku. Pořád se ještě neumyl po noci našeho sexu a hrátek s Philem a Toddem. Neumyl se od toho překvapivého výstřiku, který jsem mu tam stříknul, když se udělal u XTube. Neumyl se od toho dovádění, kterého jsme si spolu užívali v noci v posteli.

Nikdo by nedokázal poznat, co přesně jsem cítil. Nebo čí pot a mrdka vytvářely to aroma. Ta vůně mě vzrušovala a já vzal Billyho péro hlouběju do pusy. Jak jsem ho sál přes rty, cítil jsem tvrdou hranu jeho žaluda. Za chvíli mi jeho péro vyplňovalo pusu. Miloval jsem kouření čuráků. Kouření Billyho tvrdého péra. Jeho jemné přírazy tam a zpět. Tam a zpět. Pokaždé trochu hlouběji. Sténal. Já ho kouřil. Perfektní kuřba.

Najednou Billy zvedl horní polovinu těla, natáhl se za mnou a plácl mě přes zadek. Tvrdě. Ale hravě. "Dávej pozor, dostanu tě," řekl a začal se na posteli otáčet. Okamžitě mi bylo jasné, kam míří. Přímo k mému čekajícímu ocasu. Měl chuť na 69. Proč ne?

Začal mi napřed lízat koule, které visely u jeho obličeje. Zatím je jenom oslintal, chňapal po nich jako pes. Pak je sál. Jednou rukou si hrál s mým ocasem, který toho moc nepotřeboval. Už byl tvrdý a připravený. Ale pro Billyho ztvrdnul ještě víc. A prodloužil se. Věděl jsem, že tak to Billy chce. Abych byl tak tvrdý a tak dlouhý, jak jenom zvládnu. A taky to měl dostat.

Vzal mě do pusy. Bylo mokrá. Horká. Pohodlná, jak mě vsál dovnitř. Téměř okamžitě začal sát víc. Jeho tváře se těsně stáhly. Nevím proč, ale vypadalo to, jako kdyby se snažil ze mě co nejrychleji vycucnout mrdku. Žádná předehra. Vlastně ani žádná hra, kromě toho, co dělal s mými koulemi.

Zatáhl jsem ho za péro a řekl, "Zpomal. Užij si to. Moje péro ti je vždycky k dispozici, ať ho budeš chtít kouřit jakkoliv, ale oba si to užijeme mnohem víc, když trochu přibrzdíš."

Nic neřekl. Dál kouřil moje péro. Ale teď už pomaleji. Citlivěji. Jeho jazyk kroužil kolem mého žaluda.

Znovu začal přirážet. Jeho dvaceticentimetrové péro v mojí puse. Odměnil jsem se mu tím, že zatímco jsem ho kouřil jak nejlíp to šlo, prstem jsem začal zkoumat jeho díru. Chvíli jsem si s ní hrál a pak jsem prsty strčil do pusy podél jeho tvrdého péra.

Měl jsem možnost ho ještě víc podráždit, jak jsem si prstama hrál s jeho chvějícím se pérem. Kotníky prstů jsem se mu opíral o koule. Jakmile jsem měl prsty pěkně mokré, pustil jsem se zase do práce na jeho díře. Netrvalo dlouho, povolil a pustil do sebe jeden prst. Potom dva. Byl tak horký a těsný. Miloval jsem Billyho zadek. Byl úžasný!

Strkal jsem prsty dovnitř a ven a celou dobu jsem si představoval, že to je můj ocas. V hlavě jsem měl jak vymeteno, dokázal jsem myslet jenom na kouření a mrdání. Vrážel jsem ocas do Billyho pusy a představoval jsem si přitom, že je v jeho díře. Překrývalo se mi to. Pletlo. Billy mě kouří prdelí. Bože, byl jsem úplně tvrdý a připravený stříknout. Do pusy. Do díry. Do obou. Bylo mi to jedno. Potřeboval jsem stříkat ... moc!

Věděl jsem, že Billy to chce taky. Měl jsem plnou pusu jeho předmrdky. Chutnala tak dobře. Jeho ocas se v mojí puse chvěl. Cítil jsem, jak stahuje svaly. Vytáhl můj ocas z pusy a řekl, "Už budu kurva stříkat. Nepolykej to. Nechej to pro mě." A pak mi zase začal kouřit. Ale ne tak tvrdě ani tak jemně jako předtím. Byl celý napjatý a sténal a tak se soustředil na svůj výstřik do mojí pusy, že jeho kouření za moc nestálo.

A pak začal stříkat. Hodně. Bylo mi jasné, že se mi nepodaří udržet celou dávku jeho mrdky v puse a uvažoval jsem nad tím, že polknu aspoň prvních pár výstřiků. Zbytek pak nechám pro něj. Ale něco mi nařídil a tak jsem ho přestal kouřit a prostě jenom držel jeho cukající se péro mezi rty. Pevně mezi rty. Jak přirážel, hrál jsem si jazykem s jeho žaludem.

I když jsem se hodně snažil, nedokázal jsem udržet v puse celý jeho výstřik. Mrdka mi vytékala z koutků úst. Tekla po jeho ocase. Cítil jsem, jak mi jeho horká šťáva stéká po bradě. A po krku. A pak mi Billy začal kouřit péro jako opravdový profík. Tak, jak jsem ho učil kouřit. Ale v té chvíli to bylo jedno. Klidně by mě mohl škrábat zubama jako nezkušená pionýrka.

Vůně jeho mrdky. Ten pocit, jak mi stéká po tváři. Ten pohled na nás dva, jak se vzájemně kouříme. 69! Udělal jsem se. Asi šest výstřiků. Pořádných a rychlých. A bylo to. Říkal jsem si, že to není až tak špatné na to, co všechno jsme dělali minulý večer.

Věděl jsem, že Billy drží můj výstřik v puse. Nebo aspoň jeho většinu. Abych se nezakuckal vší tou mrdkou z jeho výstřiku, rozhodl jsem se pustit Billyho péro z pusy. On pustil moje a já se otočil obličejem k jeho obličeji a naklonil se nad něj.

Naše rty se potkaly v něžném polibku. Ve skutečnosti jsem ho ani tak nechtěl políbit, jako mi šlo spíš o to, aby mi nevyteklo ještě víc jeho mrdky z pusy. Když jsme se dotknuli rty, začal jsem mu po jeho rtech jezdit jazykem. Za chvíli už jsem cítil svoje sperma, jak se míchá s jeho. Oba jsme zpracovávali ten dvojitý výstřik v pusách. Hodně steklo Billymu po obličeji. Navzdory vší snaze nám uteklo ze rtů. Billy, ležící na zádech, nakonec neměl jinou možnost, než polknout nebo se udusit. Polknul jsem taky a přerušil náš polibek.

Podíval jsem se pod sebe na Billyho. Byl pokrytý naší mrdkou. Od nosu dolů až na prsa. Šklebil se od ucha k uchu. Zhroutil jsem se na něj a začal se smát. Vzájemně jsme se drželi. Občas si hráli s naší mrdkou. Chutnali ji. Roztírali ji. Stírali si ji z obličejů. Smáli se. Drželi se. Prostě si užívali. Spolu. Jako milenci. Zamilovaní.

Rozhodl jsem se, že naše povídání může chvíli počkat. Nechtěl jsem to ukončit.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.