Date: Sun, 5 Sep 2010 16:07:19 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 10 (Czech)

Kapitola 10

Vypráví Justin

Vybíjel jsem si svůj vztek na vlastním péru. Každou noc jsem seděl u počítače a mrskal ptáka. Asi budu muset vyhodit židli a koupit si novou. Čpěla mojí mrdkou. Mrdka byla prosáklá hluboko do sedáku. I kobereček pod stolem byl prosáklý mrdkou. Mrdka byla ... No, asi si to dovedete představit. Napřed jsem si honil nad JUB, pak nad Xtube. JUB. Xtube. JUB...

Byly to jenom čtyři dny, ale nebyl jsem si jistý, jak dlouho ještě vydržím si to takhle dělat sám. Jasně, honil jsem si už roky a byl jsem v tom hodně dobrej, ale poslední dobou jsem se nějak rozmazlil. Napřed Billy. Potom Jess. Bylo to něco jako kdyby byla zpátky dvojčata. Když tenkrát odjeli, rozhonil jsem si ocas skoro do krve. A todle bylo horší. S Billym a Jessem jsem toho zažil míň - mnohem míň - ale nějak mi daleko víc chyběli.

Ani jeden z nich se neozval. Od neděle ani slůvko. Od chvíle, kdy jsem Jessovi vykouřil a nabídl mu, ať ochutná svoji mrdku z mých naběhlých rtů. Myslel jsem si, že to snad i udělá, i když jinak kolem každé takové blbosti nadělá spoustu cavyků.

Skoro jsem nemohl věřit, že jsou nejlepší kámoši s Billym. Billy je sice možná jenom na holky ... a záměrně říkám "možná" a "jenom" ... ale co se týče sexu, je s ním daleko větší pohoda. Jo, "mám svoje hranice," ale ...

Vůbec jsem netušil, co mám dělat s tím, jak se ke mně ten týden ve škole chovali chladně. Ne že by to předtím bylo nějaké kámo sem - kámo tam před jejich normálními kámoši. Ale vůbec na mě nereagovali. Vůbec nijak. Ani jeden z nich. Jo, jasně, oni byli v posledním ročníku, já byl "jenom třeťák." Jasně, Jess svoji orientaci pečlivě tajil a Billy byl přece ten slavnej atlet a děvkař. Do hajzlu s nima! Chyběli mi oba. Aspoň mi mohli odepsat na některou z těch textovek.

Zrovna jsem se znovu vyhonil na DudeTube s klučinou s nickem "jamesdman20" a rozhodl jsem se, že si musím od porna trochu odpočinout. Lehl jsem si na postel a houpal svůj unavený ocas v dlani. Ze špičky ještě pořád vytékal drobný pramínek mrdky. Žalud byl z toho všeho honění pěkně rudý a odřený. Chvíli jsem pozoroval, jak se nadouvá a představoval jsem si Jesse a pak Billyho a jaké by to bylo úžasné, kdyby mě chytili za ptáka. Za chvíli jsem usnul.

Asi jsem byl unavený, protože se mi hned začaly zdát sny. A k mému úžasu, když jsem se asi za hodinu probudil, byl jsem už zase tvrdý. Pořád jsem si pamatoval hlavní linii úžasného snu. Hodně se v něm běhalo, něco jako ve škole na okruhu nebo tak něco. Ale na cílové čáře byla kdovíproč postel a v ní Jess a Billy, oba žhaví a zpocení z toho běhu. Byli jsme všichni nadržení a prali jsme se spolu. Dvojčata byli rozhodčí. Oba nazí. Jejich nádherný ocasy úplně tvrdý. Jak jsme po sobě zpocení klouzali, povzbuzovali nás.

Pak jsme leželi v posteli s Billym, nohy zaklesnuté v sobě, takže jsme se dotýkali koulema, naše tvrdé obrovské ocasy jsme měli u sebe, mířily vzhůru a odkapávala z nich předmrdka. Dvě tvrdý věže.

Jess nad nás skláněl svoji krásnou pevnou plaveckou prdelku tak, aby se napíchnul současně na obě naše péra. Jednou rukou nás objímal oba společně za ocasy, držel je tak, jak patřily. Cítil jsem horko Billyho ocasu, přitisknutého zespod k mýmu třiadvaceticentimetrovýmu krasavci, horko Jessovy ruky, kterou tisknul moji vzpínající se kládu. Něco nám říkal, ale už nevím co.

Do hajzlu, kurva, do prdele. A tady jsem se probudil, nenasytný tvrdý ocas nachystaný, a Billy ani Jess nikde. Bylo mi jasné, že si musím honem sehnat někoho, s kým se budu moct o ten tvrdej ocas podělit, dřív než se zblázním z představ zážitků s těma dvěma hajzly. Nemůžu už stříkat pořád sám.

A i když se mi do toho moc nechtělo, zavolal jsem Mikovi. Chtěl bych říct, že to byl můj kámoš, ale to bych kecal. Spíš milenec, ale nikdy jsme nešukali. Jenom tak trochu blbnuli. No, víc než jenom trochu.

Byl na vejšce, žádnej atlet, ale s docela slušnou figurou. Vždycky byl skvěle opálený, pohledný obličej a mezi nohama balík, kterej jako by si říkal o rozbalení. Navíc dělal zástupce vedoucího a dostal mě do A&F. Vyplnil jsem všechny ty papíry a hovadiny a pokecal si s vedoucím. Mike mi pak volal, že mě teda berou, ať se některý večer ten týden stavím těsně před zavřením, aby mi mohl všechno ukázat. A práce může být moje.

Když jsem dorazil v domluveném čase, byl tam akorát Mike, ještě jeden prodavač a pár zákazníků. Mike mě představil tomu druhému klukovi a trochu mě provedl po obchodě. Netrvalo to dlouho, obchod se vylidnil a ten prodavač něco rovnal nebo tak cosi. Mike mu řekl, ať jde domů. Že jsem novej prodavač a on mi musí ukázat, jak zavřít obchod.

Tehdy se ukázala pravá povaha mého "zaškolení." Opírali jsme se o prodejní pult a Mike vykládal, co kde v obchodě mají. Všiml jsem si, že každou chvilku si zajel do rozkroku a promnul si ho. Všiml jsem si už, že to byl pěkný rozkrok. Neodolal jsem a jak zajel rukou dolů, zase jsem se na to podíval.

Jasně, že si toho všiml. Takže jsem se ani nesnažil uhnout pohledem, pořád jsem sledoval jeho zvětšující se bouli a usmíval se tak, že mu to nemohlo ujít. On si pořád mnul ptáka v džínách a ten se pořád zvětšoval, plazil se mu po pravém stehně. Napínal látku jeho volně střiženejch džínů. Pěknej ocas!

Pozoroval jsem ho a usmíval se. Sice jsem si to neuvědomoval, ale samozřejmě i mně pěkně viditelně stál.

Konečně Mike zase tím obchodním tónem pokračoval, že pokud teda mi má podepsat, že jsem byl se vším seznámen, zbývá ještě jedna poslední věc. A že si je jistý, že s tím nebudu mít problém.

"Možná ne, možná jo." odpověděl jsem.

Postavil se přede mě a chytil mě za zápěstí. Moji dlaň si přitisknul na svoje tvrdé péro.

"Pomož mi s ním," řekl. Byla to trochu otázka. A trochu příkaz.

Začal jsem mu rozepínat džíny. Chytil mě za ruku a zavrtěl hlavou, že ne. Pak mi ruku položil zpátky na péro. Přes látku džínů jsem cítil horkost jeho vzrušeného ptáka. Párkrát jsem ho pohladil a snažil jsem se ho každým pohybem posunout kousek nahoru do pohodlnější polohy. Sevřený proti stehnu vypadal docela nespokojeně.

S mou pomocí se trochu posunul. Ale říkal jsem si, že jestli budu muset pokračovat pořád jenom přes tu látku, tak se mi těžko povede víc, než mu ocas akorát pořádně narovnat a rozdráždit.

Konečně, s mojí rukou pořád na péru, sáhnul dolů do džínů a pomalu si ocas přesunul, takže teď trčel nahoru a trochu doprava. V tédle nové poloze to vypadalo, jako že je o hodně tlustší a nejspíš i delší. Aniž bych dal ruku pryč, trochu jsem ustoupil, abych měl lepší výhled. Vypadalo to, že jestli se mu ještě kousek prodlouží anebo víc narovná, za pasem džínů už uvidím jeho žaluda.

Tak todle zaškolení se mi fakticky líbilo. Jenom jsem doufal, že Mike začne mýmu rozbolavělýmu péru taky věnovat pozornost, kterou si zasloužilo ... a taky potřebovalo.

Začal jsem znovu třít Mikovo péro přes džíny, snažil jsem se dosáhnout toho, aby jeho ocas vyskočil nad pasem jeho džínů. Nemusel jsem se snažit dlouho. Mike si začal třít svůj ocas proti mojí ruce a vydával nízké hrdelní zvuky, které jsem si přeložil jako poděkování.

Byl jsem trochu zklamaný z toho, že Mike mi laskavost neoplatil, a tak jsem volnou ruku spustil dolů a přátelsky stisknul svůj nalitej ocas.

"Nikdy na sebe v obchodě nesahej. To je proti všem pravidlům. Pokud se u práce vzrušíš, tak si toho nevšímej," řekl Mike a znělo to jako šéf, který tu samou výtku opakuje už potisící.

Nemohl jsem tomu uvěřit. Nebyl jsem v práci. Honil jsem klukovi ocas po pracovní době. O co mu kurva šlo?

Mike vypadal, jako by mi četl myšlenky. "V týdle práci se musíš naučit ovládat. Objeví se různá pokušení."

A třel se ocasem o moji ruku ještě silněji. Tak jsem teda pokračoval v péči o jeho ptáka a občas si chvilku pohrál i s jeho koulema.

Vypadalo to, že je připravenej stříkat. Víc tvrdý už být nemohl.

"Pojď se mnou," řekl Mike, otočil se a šel ke zkušebním kabinkám. Šel jsem za ním a využil příležitost si jednou nebo dvakrát trochu projet ocas, zatímco byl ke mně zády. Jak jsem si tak dlaní přejížděl přes rozkrok, ucítil jsem mokrej flek u špičky mého ptáka.

Když jsme došli do kabinky, zůstal Mike stát před zrcadly, takovými těmi jak se v nich můžete vidět ze všech možných úhlů. Rozhlídl jsem se po zrcadlech a uviděl hromady Miků, všechny s tvrdým ocasem. Oblečených v A&F, samozřejmě.

"Už jsi někdy kouřil?" zeptal se Mike.

"Možná," odpověděl jsem, snažil jsem se působit stydlivě, ale představoval jsem si ty noci s dvojčaty, kdy bylo hulení na denním pořádku. Kurva, hromada hulení každou noc.

"No, po dnešku budeš moct s jistotou říct ano." Když mluvil, znělo to tak úředně. Jako by to byl jiný Mike, než se kterým jsem byl před chvilkou. Zmizel ten nenucený přátelský kluk, který mi nabízel práci. A i když teď působil jako někdo, kdo práci docela hodně žere, pořád to vypadalo, že svůj díl chutný mrdky dostanu - a tak jsem si nestěžoval.

Řekl mi, ať si sundám tričko a otočím se. Pochválil moje prsní svaly a řekl mi, že se mu hrozně líbí kluci s takovými pevnými těly, jako mám já. To mi dělalo dobře a, jak jsem tak pozoroval jeho ptáka, já jsem zas dělal dobře jemu.

Řekl mi, ať mu rozepnu džíny. Když jsem to udělal, péro mu vyskočilo ven. Zahlídl jsem ten pohyb koutkem oka v zrcadle a všimnul jsem si, že kolem sebe vidím stovky jeho ocasů, ve všech úhlech. Bylo to super.

Usoudil jsem, že už nemusím čekat na žádné další pokyny a začal jsem mu lízat jeho moc pěkného ptáka. Nebyl tak dlouhý jako můj, ale pořád slušně velký. Možná skoro dvacet cenťáků. A rozhodně dost tlustej.

Sotva jsem stihnul olíznout spodek jeho tlustýho ptáka tam a zpět a už mi řekl: "Kuř ho ... pořádně."

Vzal jsem žaluda do pusy a můžu přísahat, že jsem měl v tu chvíli pusu úplně plnou. Mikův ocas byl v mý puse ještě větší, než když jsem ho měl v ruce.

"A teď ho kuř," řekl a začal mi ocasem projíždět mezi rty. Nebyl moc jemný. Znásilňoval mi pusu. Viděl jsem milion obrázků jeho ocasu, jak mi zajíždí do pusy. A taky jeho pěkného zadku, kterého jsem si předtím nevšiml. Ten byl hnací silou tlustého ocasu, který mi projížděl napjatými ústy.

Všechny ty pohledy na to, jak Mika kouřím, mě fakt dostávaly. Bylo to hodně vzrušující. Jako bychom byli v televizi nebo tak něco. Bylo to zároveň rušivé i povzbuzující a já ho kouřil, jak nejlíp jsem uměl.

Po několika minutách ocas skoro vytáhl z mojí pusy. Tvrdě jsem sál jeho horkého tlustého žaluda. Kroužil jsem kolem něj jazykem. Občas jsem olíznul trochu jeho předmrdky. Potom pevně chytil ocas u kořene, vytáhl ho z mé pusy a začal mě jím mlátit po tváři. V pornu jsem to viděl mockrát, ale ještě jsem to nezažil. Každá rána se mi vrazila přímo do nadrženého, tvrdého ocasu a vymáčkla z něj další nedočkavou dávku předmrdky.

Díval jsem se do zrcadel a pozoroval tu akci ze všech úhlů. Jeho tlustý ocas narážející na mé tváře. Lítala z něj předmrdka a roztékala se mi po obličeji. Pevně stažené svaly jeho krásné prdele. Přišlo mi, že v tom zrcadle vypadám dost dobře, mlácený ocasem mého budoucího šéfa. Chtěl bych, aby to někdo vyfotil.

Pak Mike začal vzdychat a hladit si péro. Jeho tlustý ocas narážel na moje tváře. Kapky jeho předmrdky mi stékaly z tváře. Myslel jsem, že chce, ať mu znovu kouřím. A nejspíš spolykám jeho výstřik. Když jsem se ale snažil vzít jeho kládu do pusy, uhnul s ní a začal mi s ní jezdit po druhé straně obličeje. Jeho velký, tlustý, nateklý žalud, s odkapávající předmrdkou se třel o lehké strniště na mých tvářích.

To byl rajc! Pohled na tohle všechno v zrcadlech!

Viděl jsem, jak potřásá hlavou dopředu a dozadu a říká: "Jo, kurva, kuř, zmrde, dělej. Do hajzlu, jo. Kurva už budu ..."

A pak vystříkl první dávku mrdky. V zrcadlech jsem viděl, jak se zableskla mezi rtíky jeho naběhlého žaludu a pak se mi rozstříkla zboku na hlavě, dávka mrdky v mých vlasech. Další výstřik mi šel přes rameno a stekl mi po zádech, cítil jsem, jak ho mám pod lopatkou. A taky jsem to viděl v zrcadle.

Ostatní mrdku mi rozstříkal po celém obličeji. Když skončil, vzal ten svůj tlustý ocas a rozetřel mi mrdku po puse, po čele a po krku.

Byla to docela pěkná show, ve které jsem hrál hlavní roli.

Konečně Mike poodstoupil a podíval se na svůj výtvor.

"Myslím, že tím jsme se zaškolením hotovi. Jestli chceš, můžeš tu práci mít." A pak vypnul profesionální chování a pěkně se na mě usmál. Dokázal jsem si jej představit jako něčího kluka, i když asi ne mého.

Tak či tak, zaškolení bylo rozhodně příjemnější, než jsem čekal, ovšem ještě pořád jsem se potřeboval udělat ... pořádně.

Všiml jsem si, že se mi Mike dívá do rozkroku a doufal jsem, že se do toho dá. Nedal. Nakonec jsem se taky podíval dolů abych viděl, jak moc je vidět mý tvrdý péro. Obrys mýho třiadvaceticentimetrového nadouvajícího se ocasu byl jasně zřetelný. Stejně jako obrovská a zvětšující se mokrá skvrna na džínech. Řekl jsem mu, že takhle nemůžu jít domů.

Mike se zeptal, jestli jdu rovnou domů a jestli mě čekají rodiče. Odpověděl jsem, že rovnou a že čekají.

Dal se do pořádku, schoval ulepený ocas do kalhot a někam odešel. Za chvilku se vrátil. "Tady máš džíny, ve kterých budeš vypadat dobře. Vem si je na cestu domů. A tady máš ještě jedny stejné, jako náhradu za ty, na které sis něco vylil," řekl s důrazem na slovo "vylil". A pak po mě zase hodil tím chlapeckým úsměvem.

Poděkoval jsem mu a omluvil se, že se potřebuju převlíknout. Řekl, že se rád podívá, jak se budu převlíkat přímo před ním.

"Ale já se potřebuju vyčurat," zalhal jsem.

"No, tak si nezapomeň umýt ruce a pusu," řekl a pohladil mě rukou po tváři, takže setřel část mrdky, kterou mi tam nechal. Pak si ji dal k puse. "Líbí se mi, jak to z tebe chutná."

Na zaměstnaneckém záchodě jsem si rychle sundal džíny. Můj ocas byl dokonale tvrdý, potřeboval trochu péče a pozornosti. Potřeboval jsem se na místě udělat, i když to docela určitě bylo proti pravidlům. Proti Mikovým pravidlům.

Nepotřeboval jsem žádné další mazání než to, které můj ocas už vyrobil. Prostě jsem jenom jemně sevřel ruku kolem péra a jemně ho začal honit. Zavřel jsem oči a představoval si, jak si honím před těmi zrcadly, vidím svůj ocas zepředu i ze stran, milionkrát odražený. V duchu jsem se před zrcadly pomalu otáčel a rukou si pořád masíroval celou délku péra, tak tvrdého a připraveného. Koule se mi stáhly a žalud mi brněl. Výbavu jsem měl vzrušením v jednom ohni. Otevřel jsem oči a trochu mě překvapilo, že pořád stojím před pisoárem.

Na chvilku jsem ještě zadržel výstřik. Vzal jsem si džíny a přitiskl si jejich rozkrok na obličej, zabořil jsem nos do vlhké skvrny své předmrdky. Zhluboka jsem se nadechl a bylo to. Udělal jsem se, stříkal jsem vysoko do vzduchu. Mrdka se rozstříkla na stěně nad pisoárem. A znovu jsem stříkl, tentokrát ještě výš. Užíval jsem si to. Řekl bych, že pohled na mrdku rozplácnutou tak vysoko na stěně mě přiměl stříkat ještě výš. Čtvrtý výstřik byl nejvyšší. Sakra, fakt jsem už potřeboval stříknout.

Když jsem skončil, vzal jsem nějaké papírové ručníky a trochu uklidil, doufal jsem, že Mike nepůjde na záchod po mě. I úplný pitomec by pochopil, co se tam dělo. Jenom jsem doufal, že se nikdo nedozví, že jsem to udělal já.

Mrknul jsem na sebe v zrcadle a pochopil jsem, že se musím zařídit podle Mikovy rady. Stopy jeho mrdky byly pořád ještě příliš vidět. Umyl jsem se vyrazil ven.

Když jsem došel k Mikovi, vypadal, že už je připravený jít.

Když se ale podíval do rozkroků džínů, které mi před chvílí dal, zarazil se: "Vem si na sebe tydle džíny a budeme mít vyprodáno za jeden den. Seš chodící reklama."

"Díky. Vezmu si je na sebe první den do práce," řekl jsem potěšený tím, že se Mikovi ten pohled líbí.

"Možná by sis je mohl vzít i ke mně ve čtvrtek večer. Končím v sedm."

A tak to teda začalo s Mikem. Ve čtvrtek večer jsem došel k němu domů a vykouřil ho. Tentokrát mě nechal většinu mrdky spolykat. Ale jeho mrdka je cítit jakoby po desinfekci a není to až zas tak super. Teda, abyste to nepochopili špatně. Pořád je to lepší než hamburger a hranolky. Lepší než mléčný koktejl.

Mike se ale nikdy nestaral o můj výstřik. Vždycky to bylo jenom o něm. Na druhé straně, pokaždé, když jsem u něj byl, jsem dostal něco pěkného - džíny, triko, jednou dokonce bundu. Slušný výběr z našeho obchodu. Na nic jsem se neptal a on mi tak nemusel lhát.

A navíc měl Mike slušný výběr porna. Hrozně rád jsem si na jeho širokoúhlý televizi pouštěl DVDčka. Pozorovat dva mrdající kluky v HD rozlišení je super. A zpomaleně je to ještě lepší. Velký ocasy na velký obrazovce.

No a tak jsem byl ve stavu zase zavolat Mikovi. Určitě to bylo lepší, než další večer honit sám. Prohlídnu si jeho nový byt a asi se podíváme na nějaké dobré porno. Bude to o něco lepší než moje pravá ruka a Xtube. Přinejmenším, když ho vykouřím, většinou se rád dívá, jak si pomalu honím u jeho porna. Publikum mě vždycky bralo. Někdy se při tom dívání udělal i podruhé... Když mě pozoroval, jak si honím a stříkám.

Bylo to lepší než nákup v Shopping Parku. Lepší, než si honit zase sám. Lepší, než sedět doma a trápit se kvůli těm dvěma hajzlům.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.