Date: Thu, 9 Sep 2010 19:56:58 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 11 (Czech)

Kapitola 11

Vypráví Billy

V sobotu ráno jsem si trochu přispal. Když jsem se vyhrabal z postele, musel jsem sebou opravdu hodit, abych byl ve škole na plavecké závody včas. Musel jsem si proto vybrat mezi snídaní a honěním, tak málo jsem měl času. Blbec jsem si vybral jídlo.

Před každým závodem si ráno vyhoním péro. Teda, honím si péro úplně každé ráno, ale před závodama obzvlášť. Tréner je vždycky pěkně vyvedený z míry, když se někomu na závodech postaví. Umíte si to představit, v těch uplých plavkách moc místa není.

Považoval jsem honění ráno před závodem za dobré preventivní opatření. A taky jsem si to pokaždé užil.

Ten den ale ne.

Když jsem v šatně vklouznul do plavek, bylo mi hned jasné, že budu mít problémy. Síťovina v rozkroku mi objímala koule a ocas jako starý kamarád. Okamžitě se dostavil známý pocit brnění v koulích, impulsy vystřelovaly až do žaluda. Hned jsem začal horečně přemýšlet, kde a jak bych mohl v rychlosti stříknout, ale prostě nebylo kde.

Snažil jsem se na to nemyslet, což sice trochu pomohlo, ale i tak byl můj problém naprosto jasný každému, kdo se byť náhodou podíval mým směrem. Naštěstí studená voda v bazénu za chvilku zchladila problémy v oblasti mýho péra. Říkal jsem si, že bych to mohl přežít bez větši ostudy.

A pak jsem se těsně před druhým závodem rozhlédl kolem, jen tak, kdo se přišel podívat. A uviděl jsem Justina. Díval se přímo na mě, nebo, přesněji řečeno, přímo na můj rozkrok. Nic nenápadného. Všiml si, že se dívám jeho směrem, a usmál se. Můj ocas poskočil.

Rychle jsem se podíval jinam, usilovně jsem se snažil zjistit, kde je Jess. Bavil se s trenérem a naštěstí si ničeho nevšiml. Nevšímal si Justina, jeho pohledu ani mého ocasu, který teď představoval čím dál větší problém. Který jsem nedokázal dostat z hlavy.

Nejspíš vám nemusím příliš detailně popisovat, jak vypadá nadržený osmnáctiletý čurák, když se protahuje na celých svých dvacet centimetrů. Je těžké ho schovat v plavkách, do kterých se ho vejde sotva polovic. Otočil jsem se od Justina a šel se napít. Potřeboval jsem trochu zchladnout a vzpamatovat se. Byl na řadě můj závod.

Jak jsem si loknul vody, zavolal mě k sobě trenér. Snažil jsem se vypadat uvolněně, jakoby nenuceně jsem si držel před sebou ručník a poslouchal jeho obvyklou řeč. Todle musíš vyhrát. Je to důležité. Líp než minulý týden. Soustřeď se. Bla bla bla. Nezmínil se o mé příliš zjevné kládě.

Už byl skoro čas postavit se na start. Koutkem oka jsem zahlédl Justina. Stál mezi vesměs sedícím publikem. A zase se mi díval přímo na rozkrok. Když zpozoroval, že se dívám na něj, dal ruku dolů, objal si koule a pára a nenuceně je pohoupal. Měl na sobě ty džíny. Moje staré džíny. Možná to byla jenom moje představivost, ale s jistotou jsem viděl skvrny od mrdky v rozkroku. Naší mrdky. Justinovy a mojí.

Justin tam stál a masíroval si ocas v džínách, které jsem osobně postříkal pořádnou dávkou mrdky. Jak jsem pozoroval Justinovu show, můj ocas se snažil vysvobodit z těsných plavek. Než mohlo dojít k nejhoršímu, skočil jsem do vody.

* * *

"Dneska jsem to fakt zkurvil," říkal jsem Jessovi, když jsme šli po závodě do šatny. Jess skončil ve dvou závodech jako druhý a ve štafetě přispěl k prvnímu místo. Můj výkon byl ještě horší než minulý týden.

"Co se s tebou stalo u druhého závodu? Proč jsi skákal do vody?" ptal se Jess.

"Prostě jsem to nedal. Fakt nevím," lhal jsem.

"Viděl jsem mezi diváky Justina," měnil Jess téma a svlékal se, připravený jít do sprchy. Pořád jsem měl problém ovládnout svý nadržený péro a nemohl jsem si pomoct a mrknul jsem na Jessův ocas. Měl ho měkký, ovšem zmínka o Justinovi stačila, aby můj ocas poskočil. Sednul jsem si na lavičku ke své skříňce, abych zakryl svoji až příliš zřetelnou erekci.

"Vsadím se, že se mnou bude chtít mluvit, jak budu odcházet," řekl Jess, ovázal si kolem pasu ručník a vydal se ke sprchám. "Nezapomeň, že toho kluka ignorujeme. Funguje to."

O čem to sakra mluvil? On si myslel, že "to funguje." Co funguje? A proč si je Jess tak jistý, že Justin chce mluvit s ním? Neřekl jsem ani slovo.

Asi jsem čekal, že po závodech se ke mně Justin u šaten přidá, tak jako to udělal posledně. Vyhlížel vůbec někdy po závodech Jesse? Najednou jsem z toho byl docela zmatený a ani jsem nevěděl, proč se vlastně sakra starám, koho Justin vyhlíží. Jasně, skvěle honí, ale ...

Ale co, myslel jsem si. Ale co, kurva?

Když si Justin chvíli předtím projel rukou rozkrok se stopami mrdky, předpokládal jsem, že je to pozvání. Pro mě. Abych za ním přišel. Pozvání přerušit to mlčení. Popovídat si. Vrátit věci tam kde byly. Ať už byly kurva kdekoliv. Byl jsem kompletně zmatený.

Chvilku jsem se poflakoval po šatně a bavil se s klukama. Omlouval jsem se za mizerný výkon. Všichni to vzali v pohodě. Když Jess vycházel, připomněl mi, že se za ním můžu stavit večer pokecat, až půjdu z rande. Neřekl jsem mu, že jsem rande s Kate zrušil. Celý týden se chovala jako kráva.

Když jsem vyšel z budovy, tak nějak jsem čekal, že Justin bude někde poblíž. Ale neviděl jsem ho. Možná to vzdal, anebo si myslel, že jsme se minuli. Anebo tam vlastně vůbec nebyl kvůli mně. Možná jsem si to jenom představoval, že tam přišel za mnou. Aby mi předal vzkaz.

Chvilku jsem jen tak jezdil kolem, nechtělo se mi domů. A nebyl jsem si jistý, jestli mě Justin chce vidět. Asi po hodině jsem se rozjel k jeho domu.

Jeho máma mi řekla, že se zmiňoval, že se možná stavím a že je u sebe v pokoji, učí se. "Běž rovnou nahoru," řekla mi.

Seděl s holou prdelí před počítačem a prohlížel si obrázky kluků, kteří si kouřili péra. Ocas mu koukal z klína a vypadal obrovský. Kurva, byl obrovský! Nedokázal jsem si pomoct a hleděl jsem na něj. Vrcholek žaluda mu pěkně zářil a rtíky na žaludu se mu nadouvaly. Bylo jasné, že byl do "učení" pořádně zabraný.

"Pojď dál," řekl mi a odvrátil pohled zpátky k počítači. Měl tam obrázek fakt pěknýho blonďatýho surfera s obrovským ocasem v puse a s mrdkou stékající po tváři. A jako by to nestačilo, na pěkně vypracovaným hrudníku měl velkej cákanec vlastní mrdky. Bylo jasný, že mrdka na hrudníku právě vystříkla z jeho nadměrnýho péra, které držel oběma rukama. Měl jsem trochu problém se s tím srovnat.

"Pěkný obrázek. Líbí se mi, že vidíš výstřiky od obou dvou," řekl Justin jako bychom se bavili o nějaké úplně normální fotce.

"Na co se to kurva díváš?" bylo to nejlepší, co jsem dokázal vymyslet.

"Nic důležitého. Akorát jsem celý týden pořádně nadrženej. Zdá se, že nikdo nechce reagovat na moje telefony."

Vypnul počítač a otočil obličej ke mě. Ocas měl pořád kompletně tvrdý a parádně dlouhý. Poprvé jsem si všiml, jak je krásně tvarovaný, jak jej obepínají purpurové žíly. Hebký zářící žalud. Koule, nádherně symetrické, jak visely pod tím parádním kouskem výbavy. Byl jsem ohromený. Fakt hodně dobrá chlapská výbava.

Ze špičky ocasu mu tekla předmrdka. Přejel prstem po špičce a pak jej olízl.

"Doufal jsem, že bys mohl přijít," řekl. "Fakt jsem doufal, že dorazíš, ale po tom týdnu ledové sprchy jsem opravdu nevěděl, co můžu čekat. To je tvůj nápad nebo Jessův? Nebo jste to vymysleli spolu? Udělal jsem něco špatně, někomu z vás jsem ublížil? Opravdu jsem si myslel, že jsem vám pomohl a doufal jsem, že bychom mohli být kamarádi."

A tím začala dlouhá konverzace. Vysvětlil jsem mu Jessův pokyn nestýkat se s ním. Řekl jsem mu, že si myslím, že je to podle mě dílem ze žárlivosti a dílem z přesvědčení, že Justin opravdu něco schválně udělal špatně.

Všechno, co Justin ten den říkal, mě utvrzovalo v pocitu, který jsem měl celý týden. Že totiž v tédle aféře není ten špatnej. To asi není nikdo. To akorát Justinův coming out a jeho přesvědčení, že mě miluje, posralo celé naše kamarádství.

Jo, odvedli jsme dobrý kus práce a na celý jeden týden jsme to zase slepili dohromady, ale stálo nás to hodně předstírání. Jedna část bylo předstírat, že Justin prostě neexistuje. Že mi nevyhonil péro, že Jesse nevykouřil. Že Jess a já jsme nejlepší kamarádi a nic sexuálního mezi námi není. Že život může jít dál stejně jako vždycky.

Všechno todle a ještě víc jsem vykládal Justinovi. Zatímco jsem mluvil, pomalu, ale pořád si masíroval toho svýho obřího ptáka. Fascinovalo mě to. Bylo to jako pozorovat krotitele hadů nebo něco takovýho.

"No a proč seš teda tady?" zeptal se Justin nakonec a poprvé nechal svýho ptáka v klidu.

"Nevím. Myslel jsem si, žes mě něco jako zval, když ses přišel podívat na závod. A navíc jsem se cítil docela blbě, že jsme tě celý týden ignorovali. Hodně jsi mě toho naučil a opravdu si myslím, žes mi chtěl pomoct ... mi a Jessovi."

"A to je všechno?" zeptal se Justin, konečně se postavil a otočil se ke mě zády, takže mi nabídl pohled na svou neuvěřitelně pevnou prdel. Jak to ten kluk dělá, že má takovou postavu?

"Ne. Celý týden jsem nad tím přemýšlel a je v tom něco víc."

"Fakt?" řekl Justin, v zrcadle nad skříňkou si prohlížel svůj obličej. Jeho zářivé půlky byly fantastické, krásně opálené. Jak může mít v týdle roční době tak opálenou prdel?

Úplně jsem se zapomněl, jak jsem obdivoval Justinův zadek a přitom si jemně masíroval ocas v džínách. V těch džínách, které mi dal.

"Takže je v tom něco víc? A hodláš mi říct co?" zeptal se Justin a přerušil moje úvahy nad jeho pevným zadkem.

"No prostě jsem tady s tebou rád. Je to něco takového, jako to bývalo s Jessem. Uvolněné. Můžeme se bavit o čem chceme. Anebo můžeme být zticha. Máme jeden druhého. Nebo jsem si myslel, že máme. Před tebou nemusím nic skrývat. Myslím si, že Jess ohledně tebe vůbec nemá pravdu. Seš prostě takovej, jakej seš."

"Díky," řekl Justin a otočil se zase obličejem ke mně. "Díky. Moc to pro mě znamená. Tak co chceš dneska dělat? Nejspíš jsi docela utahaný po závodech a tak. Můžeme se prostě jenom povalovat. Pustit nějakou muziku. Dívat se na televizi."

"No, je tady jedna věc, kterou jsem chtěl udělat," řekl jsem. "Asi sis všiml, jak mi na závodech stálo péro. Nějak jsem si dneska nestihnul ráno vyhonit a tak jsem celý takový nadržený." Jako kdyby neviděl bouli v mých džínách.

"Takže chceš vykouřit? To je ono?" zeptal se chladně. A než jsem stihl odpovědět, dodal: "Mimochodem, nestihl jsem se tě ještě zeptat, jestli se ti líbilo Jessovo první kouření. Byl dobrej?"

Řekl jsem mu, že Jess byl lepší než Kate, ale z historek v šatně vím, že kuřba může být mnohem lepší, než co předvedla Kate i Jess. "Ale nepřišel jsem sem, abys mě vykouřil. Myslel jsem spíš, že bych ti tady mohl nechat další výstřik v těch starých džínách. Všiml jsem si, žes je měl dneska na sobě. To byla docela odvaha, při vší té mrdce, která je na nich zaschlá. Ber to tak, že ti na ně chci nastříkat jako omluvu za to, že jsem se celý týden choval jako hňup."

"Aha, takže to je taková nabídka na smír?" zeptal se Justin a znělo to tak, jako kdyby tomu ani nedokázal uvěřit. Pak se na mě podíval, jakoby se chtěl rozbrečet. To se mi stává. Že se přede mnou kluci složí. Napřed Jess. Teď Justin.

"Co se děje? Vypadáš rozrušeně? Řekl jsem ... nebo udělal jsem něco špatně?"

Justin mě ujistil, že ne a pak mi začal vyprávět o Mikovi. Vyprávěl mi, jak se potkali. O tom večerním "proškolení." O minulé noci, kdy se cítil tak zoufale, že si jej nikdo nevšímá, a slyšel jenom já, já, já od Mika. Poté, co ukojil jeho potřeby, honil si Justin u nějakých nových DVD, které tam Mike měl. A pak u něj strávil noc, ale v pokoji pro hosty. Sám. A znovu to vypadalo, jako by se chtěl rozplakat.

"A teď se ukážeš ty, po týdnu, kdy ses choval jako pěkná svině. A místo aby sis řekl o vykouření, což jsem tak od tebe čekal, chceš něco udělat ty pro mě. Možná to zní pěkně otřepaně, ale mám pocit, jako bys byl rytíř v zářivém brnění, který mě přijel vysvobodit. Dohromady nikdy mi nikdo nenabídnul, že pro mě něco udělá. A teď seš tady a zachraňuješ mě od dalšího dne osamělýho honění u počítače."

"Jo, tak nějak jsem si všimnul, když jsem přišel. Děláš to často?"

"Ne, když tě mám u sebe," řekl, přistoupil ke mně a pevně mě objal, obě ruce měl kolem mě a přitiskl si mě ke svému pevnému tělu. Nevěděl jsem co dělat, tak jsem jej objal taky. Cítil jsem se trochu divně. Že jo, byl pořád nahý, napůl tvrdý a tak. A ani já jsem nebyl úplně měkký a těžko si mohl nevšimnout mýho tvrdýho ptáka přitisknutýho ke svýmu, jak jsme se tak objímali. No jo...

Poodstoupil a prohlídl si mě shora dolů, jako by mě obdivoval, zastavil se pohledem na mém vzdouvajícím se rozkroku. Pak se mi začal omlouvat, že mi moje oblíbené džíny umazal předmrdkou. Byl jsem překvapený, jak moc teče.

"To je v pohodě," řekl jsem. "Stejně potřebujou vyprat."

Chvíli nikdo z nás nic neříkal. Konečně Justin řekl: "Tak tě z těch džínů vysvobodíme." Místo, aby je ale začal rozepínat, začal mi přes jejich látku masírovat péro. "Proboha, vy sportovci jste takoví rajcovní. A taky díky za to, že seš tak skvělej kluk."

Nevěděl jsem, co mám říct, jak mi lichotil, mazlil se se mnou a hladil mě, zatímco mě pomalu svlíkal. Několikrát se o mě otřel svým tvrdým ocasem. Konečně jsem před ním stál nahý, můj ocas trčel přímo nahoru stejně jako jeho a taky mi z něj kapala předmrdka.

Sáhl jednou rukou dolů a chytil si svůj dlouhý ocas u kořene, pořád mu z ruky vyčníval pořádný kus péra. Pak sklonil svůj ocas dopředu a svým naběhlým žaludem ťuknul do mého žaluda. Bylo to jako by mě zdravil. Pak se široce usmál a řekl. "Na přátelství." A znovu klepnul svým ocasem do mého.

Natáhl jsem ruku, chytil svůj ocas u kořene a taky si s ním přiťuknul. "Na přátelství," řekl jsem. "Na naše přátelství."

Obejmul mě rukou kolem ramen a tak jsme stáli vedle sebe, byli jsme si hodně podobní. Ne jako dvojčata, ale stejná výška, stejný věk, podobná postava ... Jeho ocas byl o poznání delší, ale nežárlil jsem. Hrozně mu slušel.

"Tak teď bysme mohli dobít ty džíny," řekl a šel ke stolu, kde ležely na zemi vedle jeho křesla.

Podal mi je a já jsem prohmatal látku v místě, kde jsme na ně posledně stříkali. Byla pevnější a čekal jsem, že bude tužší. Justin mi vysvětloval, že od chvíle, co jsem odešel, ty džíny nejmíň jednou denně "občerstvoval." Takže teď už to byla většinou jeho mrdka.

Ale to už nemělo trvat dlouho. Vklouznul jsem do nich a on mi je něžně zapl, jenom knoflík v pase zůstal rozepnutý. Můj tvrdý ocas se jasně rýsoval, jak byl uvězněný pěkně napravo od zapínání. Justin mi je nenatáhl moc vysoko v bocích a tak špička mého ocasu vykukovala nad pasem.

Olízl mi špičku. "Hrozně dobře chutnáš," řekl a usmál se na mě. "Měl bys to ochutnat. Opravdu nevíš, o co přicházíš."

Znovu jej olízl, já jsem zasténal a položil ruce na jeho hlavu. Obepjal rty kolem mého džínama sevřeného ocasu, promáčel jejich látku, jak lízal a sál místo, na kterém už skončilo tolik mrdky.

"Chutná to pořád po mrdce, i když už to uschlo?" zeptal jsem se.

"Po naší mrdce, myslíš? No jasně!"

Varoval jsem ho, že takhle už to dlouho nevydržím a že jak mi ocas vykukuje zpod pasu, většina mrdky steče na džíny zepředu - a nikoliv dovnitř, jak to chce.

"Změna plánu," řekl a začal mi džíny zase rozepínat. Jenom jsem ho pasivně pozoroval, pokud teda budeme považovat můj poskakující a slintající ocas a stahující se koule za "pasivní." Byl jsem na hraně a užíval si to. Stáhl ze mě moje staré džíny.

"Lehni si na postel," řekl a já mu vyhověl.

Roztáhl mi nohy od sebe a klekl si mezi mezi ně. "O džíny se postaráme později. Teď se postarejme o tebe. Uvolni se. Nechci, abys už stříkal. Chci, aby sis to užil."

Málem jsem řekl něco o svých "hranicích", ale radši jsem si to rozmyslel. Místo toho jsem řekl jenom: "Díky, kámo," a zavřel jsem oči.

Zdálo se, že Justin čeká věčnost, než se můj ocas trochu zklidnil a koule povolily. Pak mi začal lízat koule. Jemně si s nimi hrál v ruce. Byl to fantastický pocit. Otevřel jsem oči a trochu nadzvedl hlavu, abych viděl, co mi to dělá s koulemi, že je to tak příjemné. Pocit slasti mi vyzařoval z ocasu a koulí přímo do celého těla. Viděl jsem ale jenom vrchol jeho hnědovlasé hlavy, jak se pohybuje nahoru a dolů. Znovu jsem zavřel oči a představoval jsem si to v mysli. Neuvěřitelné vzrušení!

Zanedlouho mi sál koule, jednu po druhé je bral do své horké, mokré pusy. Převaloval je po jazyku. Jemně je pocucával. Bylo to famózní. Zrovna když jsem si pomyslel, že to je nejlepší orál mého života (a to se ještě ani nedotkl toho mýho dvaceticentimetrovýho šutru), jemně mi zasunul obě ruce pod stehna, zvedl mi nohy, opatrně mě ohnul v pase a nadzvedl mi tak zadek.

"Jenom klid," řekl a pak jsem ucítil jeho talentovaný jazyk a pusu, jak mi projíždějí koule z nového úhlu. Přenesl jsem váhu na ramena, abych mu to usnadnil.

"Hmmmm," zamumlal, pusu měl plnou mých koulí a nemohl tak mluvit.

"Kurva, to je skvělý," řekl jsem mu. "Hmmmm, pokračuj." A on pokračoval. A ještě.

Po pár minutách naprosto skvělé akce na mých koulích a na mě podíval a zeptal se, jestli se mi to líbí.

"Jo, jasně."

"Tak zkusíme todle," řekl a trochu víc mi roztáhl nohy. "Polož si hlavu. Zavři zase oči. Uvolni se. Todle se ti bude líbit."

Jakmile je jeho jazyk poprvé protáhl kolem mý díry, věděl jsem, že měl pravdu. Za chvilku měl hlavu zabořenou mezi mýma půlkama, jazykem se mě dotýkal a lechtal tak, že jsem si nikdy předtím neuměl představit, že je něco takového možné. Přejížděl jazykem mezi mou dírou a koulema, pořád mě udržoval těsně na hraně.

Nakonec mi položil nohy a konečkem prstu mi začal jemně jezdit v rozkroku, vůbec se ale nedotýkal mého ptáka. Byl jsem neuvěřitelně vzrušený. Ocas jsem měl tvrdý jako nikdy a přísahal bych, že při vší té Justinově péči se mi ještě o pár cenťáků prodloužil.

Jazykem mi přejel po spodní straně ocasu od kořene ke špičce, dotýkal se ho jenom úplně lehounce. A pak to udělal znovu. A znovu a znovu. Pokaždé lízal o něco víc agresivněji.

"Budu stříkat. Už budu," řekl jsem, lapal jsem po dechu, tělo v jedné rozkošné křeči. V hlavě jsem měl úplně prázdno.

"Klid, klid," opakoval líbezně. Úplně se mě přestal dotýkat.

V tom sexuálním oparu jsem na něj upřel pohled a uviděl jsem výraz tak pohodlný, sebevědomý, tak vřelý a uklidňující, že jsem se mu úplně poddal. Touha stříkat pomalu ustupovala, zůstala po ní bolest v koulích a taková duševní vyrovnanost, jako bych opravdu stříkl. Přinejmenším uvnitř hlavy.

Po chvilce tohoto klidu se Justin natáhnul dolů a nabral trochu mojí předmrdky, která už u špičky žaluda tvořila pěknou kaluž. Položil mi lepivý prst na rty a pobídl mě: "Ochutnej."

Vcucnul jsem jeho prsty do pusy a ochutnal svoji předmrdku. Překvapilo mě, že byla skoro sladká a chutnalo mi to. Hodně mi to chutnalo.

Začal jsem Justinovi sát ty dva prsty mezi rtama a on je začal zasouvat dovnitř a ven, prošukával mi prstama pusu, ve které jsem cítil chuť svojí předmrdky. Bylo to moc fajn.

Když vytáhl prsty ven, cítili jsem se ošizeně, ale jenom chvilinku.

Sklonil hlavu dolů a konečně vzal mýho k prasknutí nalitýho zářícího žaluda do své horké, mokré, milující pusy. Pevně kolem něj sevřel rty a začal sát. Jenom žaluda, nic víc. Sání. Pauza. Sání. Pauza. Vůbec nehýbal hlavou ani rty. Prostě jenom znovu a znovu objímal mého žaluda vnitřkem své nádherně hebké pusy.

A pak se začal pohybovat po ocase nahoru a dolů. Pokaždé ho vzal do pusy trochu hlouběji. Sál ho trochu silněji. Kroužil kolem něj jazykem a roztíral po něm sliny pokaždé jinak a pořád víc rajcovně.

"Kurva boží," snažil jsem se říct, ale rozkoš mě zaplavovala a vyšlo ze mě sotva něco víc než nesrozumitelné sténání. Prsty se mi kroutily. Břišní svaly se zatínaly a otáčel jsem hlavu ze strany na stranu a pokoušel se zadržet blížící se proud mrdky.

Justin to věděl. Chytil mě za pytel a tahal mi koule dolů, moje roztoužené tělo je přitom přitahovalo co nejtěsněji nahoru. A u toho jsem chytil Justina oběma rukama za hlavu a začala ze mě téct mrdka.

Polykal a polykal. Nádherný srkavý zvuk. Nádherný pocit sání. Mrdka mu stékala do krku a také po tvářích a krku dolů. Nedokázal ji všechnu polykat. Nedokázal ji všechnu udržet. Stříkal jsem, proudy a proudy nádherné mrdky. Lepivé a smetanové a horké. Cítil jsem, jak mi kape mezi nohama. Viděl jsem ji po celém Justinově usmívajícím se obličeji, jak jsem ji ocasem pumpoval dovnitř a ven mezi jeho nádherné rty.

Konečně se zvedl, nechal můj mokrý ocas vyklouznout ze své pusy. Mrdka mi z něj stále tekla, ale už ne takovým proudem.

Natáhal se k němu, nabral trochu mojí mrdky a nabídl mi ji. Dychtivě jsem mu ji olíznul z dlaně. Chuť mojí vlastní mrdky na Justinově natažené dlani byla magická, vychutnával jsem si ji chutí, čichem i hmatem. Bylo to o hodně lepší, než jsem si dokázal představit.

Aniž bych nad tím přemýšlel, přitáhl jsem si jeho obličej oběma rukama ke svému a políbil ho na rty. Jazykem jsem mu otevřel pusu a sál jsem z ní víc svý šťávy, smíchaný s jeho slinama. V té chvíli mi bylo líto jenom to, že se svou mrdkou nelížu současně i jeho.

Nakonec si lehnul, roztáhnul se na mě, naše těla přitisknutá k sobě. Uvědomil jsem si, že Justin je pořád tvrdý.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.