Date: Thu, 7 Oct 2010 23:35:42 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 29c (Czech)

Kapitola 29, část III

Vypráví Jess

Justin mi hodně pomáhal udržet téma rozhovoru i navzdory Billymu a jeho přerušování.

"Díky, Justine. Ale možná na to teď není ta správná chvíle," řekl jsem a začal jsem se zvedat. Skutečně mi nepřišlo, že by to byl správný okamžik, abych se s nimi podělil o svoje novinky. Nebyla na to ta správná nálada. Přinejmenším Billy neměl tu správnou náladu. Prostě byl příliš zaměřený na sex. Bylo to docela fajn, sledovat ho, jak si honí, když jsem mu vyprávěl o sobě a o Samovi. Když zasténal a pustil ze sebe ten velký hustý náklad, musím přiznat, že mi ocasem projížděly mohutné pulzy. Ale chtěl jsem jim říct něco, co bylo mnohem víc než jen sex. Přinejmenším pro mě to znamenalo víc než jen sex.

"Jestli je to pro tebe důležité, tak je to důležité i pro mě," řekl Justin a pak se opravil. "Důležité i pro nás," řekl a podíval se na Billyho, čekal na jeho potvrzení.

"No jo," zamumlal Billy.

"Tak prosím pokračuj, Jessi. Co se tedy stalo? Opravdu to chci slyšet," řekl Justin.

"Hele, je to trochu divné. Zejména tady s tím úvodem," řekl jsem a kývnul jsem hlavou směrem k Billymu, který pořád seděl na zemi v loužičce své mrdky. Olizoval si prsty.

"Prostě pokračuj, jak budeš chtít," řekl Justin.

Zhluboka jsem se nadechl, připravil jsem se na to, co přijde, a začal jsem jim vyprávět to, co jsem osobně považoval za nejúžasnější novinky.

Potom, co jsme se Samem měli sex, jsme zůstali oba ležet na jeho posteli pěkně vedle sebe. Ocas jsem měl pořád tvrdý. Zamazaný od mrdky a celý červený od akce, kterou právě zažil. Ze žaludu mi pořád ještě tekl pramínek mrdky. Tenká nitka mi visela od špičky péra až k pasu.

Ještě nikdy předtím jsem kluka nešukal a hlavu jsem měl plnou myšlenek na to, co se právě stalo. Co jsem právě udělal. Že jsem opravdu ošukal svého bratrance. Sama. Malého Sama. Strčil jsem svůj velký tvrdý ocas do jeho štíhlé prdelky. Dřel jsem ho tam a zpátky. Vystříkal se hluboko do něj. Bylo to tak rajcovní. Jak jsem nad tím přemýšlel, ocas se mi čas od času zachvěl a vytekla z něj ještě trocha mrdky. Začala mi být trochu zima, ale Sam se natáhl a položil mi ruku na stehno. To stačilo, aby mě celého zahřál.

Byl jsem tak nervózní a vzrušený, že jsem si myslel, že ani neusnu. Ale usnul jsem. Myslím, že jsme usnuli oba. Jak jsem usínal, říkal jsem si, že Sam měl asi pravdu. Nikdo z rodiny asi do jeho ložnice nikdy nechodí. Asi bude všechno v pohodě. A nejspíš bychom to mohli dělat znovu. A znovu.

Každopádně, usnul jsem. Se Samem vedle sebe. Oba pořád ještě nazí. Ve vzduchu se vznášela vůně mrdky. Chladnoucí mrdka mi stékala po boku. I když to bylo všechno bláznivé, líbilo se mi, co jsme právě udělali. Co jsem právě udělal. Jako bych dosáhl něčeho důležitého. Jako udělat zkoušku. Nebo něco dokázat Justinovi ... a Billymu ... a sobě. Byl jsem si jistý, že se mi bude zdát něco stejně příjemného, jako bylo šukání Sama.

Nevím, jak dlouho jsem spal, ale probudil jsem se tím, že v pokoji ječel a křičel můj otec. Dokázal jsem myslet jenom na to, že nás načapal a že jsem mrtvý. Byl jsem úplně vyděšený.

Rozhlédl jsem se, abych zjistil, kde je Sam. Klečel kousek vedle mě. Kolena měl u mého boku. V ruce držel svůj tvrdý ocas. Kurva! Rychle mi došlo, že to co otec viděl bylo neuvěřitelné.

Jeho jediný syn leží nahý v posteli. A vedle klečí Sam obličejem ke mně. V ruce drží tvrdý ocas. Právě se nade mnou vyhonil. Vystříkal pořádnou dávku. Hustou. Ze špičky Samova ocasu visel dlouhý, tlustý pramínek mrdky. Končil v kaluži mrdky, která byla jasně vidět na mém ocasu, koulích a břiše. Zatímco jsem spal, vystříkal na mě další pořádnou dávku, aniž bych o tom vůbec věděl.

V té chvíli jsem byl skoro stejně vydivočený jako táta. Viděl jsem, co se děje a bylo to dost blbé. Nedokázal jsem ale říct, nakolik si táta dokáže domyslet, co se dělo předtím. Pozná, že jsem mrdal svého bratrance? Že jsem mu vrazil ocas do prdele a udělal se do něj? Uf. Mozek nedokázal dostatečně rychle zpracovávat, co se kolem mě dělo. Počítám, že jsem byl v šoku nebo tak něco.

Jediné, co jsem si v té chvíli uvědomoval bylo, že Samova mrdka je po celém mém rozkroku, že otec mává rukama a řve jako tygr.

"Co to je," řval otec na Sama. Byl jsem vylekaný a zmatený. Co táta viděl? A co si domyslel?

"Cos to udělal mému synovi?" křičel na Sama. A pak se obrátil na mě a starostlivým tónem řekl, "Vstávej, synku. Oblíkni se. Zajdi se umýt. Pořádně umýt. Pak si promluvíme." Prakticky mě vytlačil ze Samova pokoje.

Myslel jsem si, že určitě pochopil, že jsme spolu měli sex. Celý jsem se třásl. Bál jsem se, že se mi udělá špatně.

Ukázalo se, že Sam se probudil dřív než já. Viděl mě jak ležím a byl pořád nadržený. A tak se rozhodl dopřát si ještě jeden výstřik. Přímo na mě. A u toho ho chytil můj táta.

Ukázalo se taky, že táta nemá ani ponětí, že jsme se Samem měli sex. Neměl to jak vědět. Neměl důvod mě podezírat. Teda kromě toho, že na mém unaveném ocasu zasychala moje vlastní mrdka. Ale neměl jsem v plánu ho na to upozornit.

Když jsem to všechno vyprávěl Billymu a Justinovi, pozorně poslouchali. Neřekli ani slovo. A tak jsem pokračoval.

Mezi oběma rodinami došlo k velké hádce. Nakonec se rozhodlo, že zbytek pobytu nebudu bydlet v jejich domě. Veškerá vina padla na Sama. Nikdo ovšem nevěděl, že se toho dělo mnohem víc, než že si Sam nade mnou vyhonil péro, když jsem spal. Vyšel jsem z toho úplně nevinně. Vlastně jsem do jisté míry i byl.

Nevím, kam Sam šel, ale když jsem se vrátil ze sprchy, tak už nebyl doma.

Když jsem se umyl a otec se ujistil, že jsem v pořádku, vysvětlil mi, že Aretha, Samova černá nevlastní sestra, pracuje v motelu dole ve městě. Může mi tam zařídit pobyt zadarmo. Byl jsem víc než ochotný vypadnout z toho bláznivého domu. Řeknu to takhle, sex byl skvělý, ale nestálo to za to. Mám štěstí, že jsem nedostal infarkt, když můj otec začal ječet na Sama.

Po trapné večeři jsem jel s Arethou do hotelu, kde pracovala a kde mi zařídila pokoj. Vybalil jsem si pár věcí a pak jsem prostě spadl do křesla a koukal se na něco v televizi. V té chvíli se mi ani nechtělo na cokoliv myslet.

O něco později jsem uslyšel klepání na dveře. Byla to Aretha. Měla zrovna přestávku a tak mě přišla zkontrolovat. Zeptala se mě, jestli by mi vadilo, kdybych jí řekl, co se stalo. Nevím proč, ale od prvního okamžiku, co jsem se s ní viděl, jsem se s ní cítil naprosto v pohodě.

Než jsem si uvědomil, co dělám, povyprávěl jsem jí všechno. Tím myslím všechny podrobnosti o tom, co se stalo mezi mnou a Samem. Byla trochu překvapená. Řekla mi, že jeho rodiče ho už nějakou dobu podezírají, že by mohl být gay a že ona to ví už víc než půl roku. Zeptala se ho na to a on jí to potvrdil.

A pak se mě rovnou zeptala, jestli jsem taky gay. A já řekl jenom, "Jo." Jako by o nic nešlo. Nemohl jsem uvěřit tomu, že jsem to před ní přiznal, ale přišlo mi to bezpečné. A přirozené. Nakonec se ukázalo, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

Musela jít zpátky do práce, ale řekla mi, že až jí skončí směna, přijde za mnou znovu. Řekl jsem jí, že to bude super.

Po pár hodinách skutečně přišla a dali jsme se do řeči. Netrvalo dlouho a povyprávěl jsem jí celý svůj příběh, počínaje tím, jak jsem poprvé začal mít obavy, že bych mohl být gay, protože rád jím svoji mrdku a tak, pokračoval jsem tím, jak jste se na mě vystříkali a skončil jsem u toho, jak jsme to kámošům přiznali. Všechno. Řekl jsem jí prostě všechno. Přišlo mi to normální a snadné. Občas se na něco zeptala a já jí odpovídal.

"A jak reagovala na to, když jsi jí řekl, že jsi gay a že už jsi měl sex s klukama?" zeptal se mě Justin.

"Jenom poslouchala a občas se na něco zeptala. Většinou tak nějak jako, 'A jak ses přitom cítil?' Vždycky to byly takové nějaké otázky. Pořád se ptala na mě. Jak jsem se cítil. Jestli to bylo v pořádku," řekl jsem.

"Chceš říct, že její otázky nebyly takové jako Billyho otázky," zaryl si Justin do mého nejlepšího kamaráda. A pak Justin začal napodobovat Billyho a jeho způsob kladení otázek. "Tak jak moc kurva stříkal? A sténal u toho pořádně? Byl jsi kurva celou dobu tvrdej? A jak chutnala jeho zasraná mrdka?" Nedokázal jsem si pomoct a rozesmál jsem se. Byl přesně jako Billy. A vůbec ne jako Aretha. Justin to prostě trefil, jako obvykle.

Billy vypadal, že mu vtípky na jeho účet vadí, ale nic neřekl. Počítám, že si uvědomoval, že je to přesné.

Řekl jsem Justinovi a Billymu jak moc se Aretha zajímala o všechno, co jsem říkal. Jak ji to zaujalo. Vyprávěl jsem jí o svém životě hodiny. A ona vyprávěla o svém. Jaké to je být černý v Iowě. Jaké to je být gay na předměstí. A takové věci.

Už bylo docela pozdě, leželi jsme vedle sebe v posteli. Byli jsme potichu. Přemýšleli jsme nad tím, co jsme jeden druhému řekli. A najednou zničeho nic řekla, "Nemyslím si, že bys byl gay."

"Co řekla?" vyhrkl Billy a přerušil moje vyprávění. Jako obvykle.

Řekl jsem jí, "O čem to mluvíš, prosím tě? Vždyť jsem to Samovi udělal tak asi pět minut po tom, co jsem vešel do jeho pokoje."

Ztichl jsem. Billy a Justin na mě hleděli. Nevěděl jsem, co mám říct dál. Nevěděl jsem, co si budou myslet. Hodně dlouho nikdo nic neříkal. Prostě jsme na sebe všichni tři koukali.

"Takže co je ta úžansá novinka?" zeptal se nakonec Billy. "Přišels nám říct, že nevlastní sestra tvého bratrance, se kterou ses akorát seznámil, si nemyslí, že jsi gay?"

"Ne. Tím to jenom začalo," řekl jsem. "Ten příběh dál pokračuje. Akorát je pro mě docela těžké vám to vyprávět, kluci."

Když jsem zase začal s vyprávěním, myslím, že jsem o lečcems mluvil víc obecně. Nezacházel jsem do zbytečných podrobností. Nemyslel jsem si, že by to bylo třeba. A naštěstí se Justin ani Billy na nic neptali.

V zásadě mi Aretha řekla, že si myslí, že svůj život žiju jako bych se pořád držel nějakého stereotypu. Snažím se být tím, co mi jiní lidi říkají, že jsem nebo bych měl být. Dělám to, o čem si myslím, že se ode mě čeká. Ne to, co bych chtěl. Nebo to, co si myslím, že bych měl dělat.

Když jsem to řekl, Justin se na mě pobaveně podíval. Věděl, že mluvím o něm. Věděl, že on je ten člověk, se kterým jsem se v poslední době nejvíc radil. Věděl, že je přinejmenším jeden z těch "jiných lidí," o kterých Aretha mluvila. Nechtěl jsem se ho dotknout, ale mluvila o něm. A myslím si, že mohla mít docela dobře pravdu.

Každopádně, Aretha řekla, že mi chce něco ukázat. A ukázala mi něco fantastického. Něco, co mi změnilo život. Než noc skončila, miloval jsem se s ní všemi způsoby, jakými to chlap může dělat. Nechtěl jsem se chlubit, ale když jsem to Billymu a Justinovi vyprávěl, široce jsem se usmíval.

Od okamžiku, kdy jsem se s ní poprvé políbil, jsem věděl, že nejsem gay. Rozhodně ne tak, jak jsem si myslel, že jsem. S ní to bylo něco úplně jiného. Nešlo jenom o moje péro. Zapojilo se do toho celé moje tělo. Nemyslím, že bysme se do sebe zamilovali. Ale byla to pro mě úplně nová úroveň touhy.

V pokoji bylo ticho. Čekal jsem, že Billy a Justin něco řeknou. Že se na něco zeptají. Nebo si aspoň budou dělat srandu. Ale seděli úplně tiše. Počítám, že přemýšleli nad tím, co jsem jim řekl. Nad tím, co to všechno znamená.

"Myslím, že už chápu, proč je pro mě tak těžké najít si mezi vámi místo, když jste pohromadě," řekl jsem nakonec. "Jakmile chlap jednou přijde na to, co doopravdy chce, co má doopravdy rád, tak pak už nemá prostor skoro na nic jiného. Vy dva jste na to přišli a někdy to tím pádem nenechává místo pro mě."

"Takže se s ní ještě uvidíš?" zeptal se Justin.

"Pochybuju. Bavili jsme se o tom. Je starší než já, jsme příliš daleko od sebe a navíc jsme něco jako bratranec a sestřenice," řekl jsem. "Ale myslím, že jsem asi přišel na to, co mě fakt bere: Černé holky. Chytré černé holky. Možná trochu starší než já. Někdo, kdo se zajímá o to, co chci a jak se cítím."

"To je teda průser," řekl nakonec Billy a přerušil tak svoje dlouhé mlčení. Nemyslel to tak, že by mi chtěl vynadat. Byl to spíš projev jeho ohromení nad tím vším. Byl prostě šokovaný tím, co jsem jim řekl. "Takže kdy hodláš ostatním klukům říct, že už jsi zase na holky?" zeptal se Billy.

"Nemyslím, že to udělám. Neřekl bych, že už jsem na všechno přišel. Za chvíli maturujeme a počítám, že co se týče ostatních kluků, nechám všechno tak, jak to momentálně je."

"A myslíš si, že jsi normální?" zeptal se Justin maximálně upřímným tónem. Vypadalo to, že mu na tom záleží, ale zároveň to znělo tak, že mě bude podporovat, ať už řeknu cokoliv. To byl prostě dokonalý Justin.

"Někdy si myslím, jo, chlape, že jsem normální. Prosím si černou kundičku. Ale jindy zas myslím na tu noc s vámi ve vířivce. Nebo na to, jak jsem šukal Sama. A musím říct, že to bylo taky super. Rozhodně to nechápejte špatně, byl to fantastický sex. Možná jsem bi. Já nevím. Nevím ani, z čeho si mám vlastně vybrat. Ale nemyslím si, že bych věděl dost na to, abych mohl říct, co vlastně jsem. A právě proto jsem si s váma dneska chtěl tak moc promluvit."

Nebylo pro mě jednoduché mluvit dál. Zdálo se mi, že žádám o příliš mnoho. Ale nevěděl jsem, co jiného mám udělat. A tak jsem se prostě zeptal.

"Kluci, chci zjistit, jestli jsem normální nebo gay. Nechtěl bych, aby ze mě byl ještě po dvacítce zmatenej týpek, kterej vlastně neví, co má rád. Nehodlám promrhat vlastní život. Probudit se jednoho rána a zjistit, že jsem to všechno udělal špatně. Až do tohoto týdne se mi vždycky zdálo, že když jsem měl jakýkoliv sex, s holkou nebo s klukem, vždycky jsem měl pocit, že je to špatně. Myslím si, že je to tím kostelem, kam chodí naši. Jsou hodně proti sexu. Konec. A kvůli tomu mám hodně výčitky."

"Ale teď se mi konečně podařilo to překonat a dělat, co chci. A bylo to skvělé. Začalo to tím, jak jste mi vy dva onehdy lízali ocas jako dva hladoví psi. Když jsme to dělali, uvolnil jsem se a bylo to dokonalé. Ale když to skončilo, zase jsem si najednou nebyl jistý a zase jsem se kvůli tomu cítil špatně."

"Když jsem šukal Sama, myslím, že jsem se v jednom poučil z té noci s vámi. V tom, že to mám prostě udělat. Zapomenout na nějakou vinu. No, to pro mě byl velký krok dopředu. Dokonce i když dovnitř vešel můj táta a začal řvát. I když se to celé semlelo tak podivně, věděl jsem, že se ve mně něco důležitého změnilo. Stal se ze mně jiný člověk. Myslel jsem si, že vím, že jsem doopravdy gay a naučím se to mít celé rád. Sakra, moc se mi to líbilo."

"A pak jsem šukal s Arethou a - ty vole! Bylo to ještě lepší. Mnohem lepší."

"A teď ..." Právě v té chvíli jsem se chtěl dívat Justinovi přímo do očí. Tak jsem si to plánoval. Ale nemohl jsem. Sklonil jsem hlavu, jako bych se styděl. A aniž bych ji zvedl, pokračoval jsem. "Nikdo mě nikdy nešukal. A potřebuju vědět, jaké to je. Billy říkal, jak je to fantastické, s tím tvým velkým tvrdým starým čurákem," odmlčel jsem se a přinutil jsem se podívat se Justinovi přímo do očí, "když se tvůj velký ocas cpe do jeho prdele. Propojuje vás. Jakýmsi zvláštním způsobem ho pohání."

A pak jsem se otočil, díval jsem se do očí Billymu a pokračoval jsem, "Vím, že to opravdu miluješ. Miluješ Justina a opravdu miluješ, když tě mrdá." Usmál jsem se na něj tím úsměvem, co si nechávám jenom pro něj. "Vím, že mezi tebou a mnou to nikdy nebude takové."

Pokračoval jsem a těkal jsem očima z jednoho na druhého. "Myslím, že něco z toho jsem viděl v Samově obličeji, když jsem ho mrdal. Viděl jsem, jak protáčí oči. Cítil jsem jeho prdel svírat se kolem mého péra. Vnímal jsem tu moc, kterou jsem nad ním měl. S ním. V něm. Bylo to úžasné."

"Ale potřebuju vědět, jaké to je být na opačném konci. Musím to vědět. Pomůže mi to najít odpovědi na moje otázky a konečně se to dozvím. Dozvím se kdo jsem. Co jsem."

"No a právě proto jsem si s vámi tak moc potřeboval promluvit. Uděláte to?" zeptal jsem se a nedokázal jsem se jim znovu podívat do očí. "Pomůžete kamarádovi?"

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.