Date: Wed, 25 Aug 2010 15:08:30 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 3 (Czech)

Kapitola 3

Vypráví Justin

Myslel jsem si, že vím, co chci od života nejvíc: kámoše, zábavu, peníze a spousty, spousty sexu. Prozatím se mi nepovedlo mít ani jednoho tolik, kolik bych chtěl. Ale chtěl jsem to hodně. Hlavně v oblasti sexu.

Ten středeční večer jsem neměl ani tušení co Jess chce, ale rozhodně si myslel, že to je důležité a že to musí být velké tajemství. Nemohli jsme se potkat u mě doma, u něj doma, ani na žádném místě, kde by nás někdo mohl vidět. Řekl, že mi zavolá a dá mi vědět, kde se někdy navečer setkáme. A tak jsem čekal. Doufal jsem, že to není žádný vtip.

Byl jsem gay a skoro všichni to věděli, tak jsem musel být trochu opatrný. Ve škole byla spousta kluků, co by mě s chutí pořádně zmlátila. Byl jsem si ale celkem jistý, že s Jessem toto nehrozí. Byl sice sportovec a všechny tydle typy jsem vedl jako podezřelé, Jess ale působil jako dost příjemný kluk. Loni mi pomohl z maléru a tvářil se, jakoby o nic nešlo.

A navíc byl sexy! To byl vlastně hlavní důvod, kvůli němuž jsem sebral odvahu požádat jej, jestli můžu použít jeho projekt. Doslechl jsem se, že rok předtím dělal něco, co se mi perfektně hodilo. A protože jsem na jeho vytvarované pevné tělo měl chuť už asi rok, usoudil jsem, že to je šance poznat jej osobně a zblízka. Řekl jsem si, že přinejhorším mě pošle do hajzlu. Ale byl to prima kluk. A taky jsem měl šanci se mu mrknout do rozkroku ... a na vlastní oči si ověřit, jestli ty povídačky o tvrdých 25 centimetrech jsou pravdivé. Nikdy jsem nepočítal s tím, že by z toho mohlo něco být, jako že bysme se zamilovali, chodili spolu nebo tak. A samoz řejmě se taky nic nestalo. Rok po té prosbě o projekt se choval, jako bychom se vůbec neznali.

Ale teď se něco dělo. Možná byl jenom jeden z těch kluků, kteří chtěli vyzkoušet, jestli by nemohli využít moji zaměstnaneckou slevu u A&F. Od doby, co jsem tam začal brigádně pracovat, jsem měl najednou spoustu nových kamarádů, kteří se kolem mě motali a doufali, že by mohli levně přijít k super hadrům. Bylo to jako vyhrát v loterii. Jo, to možná byl ten důvod.

Řekl jsem si, že se to brzo dozvím. A možná, jestli budu mít štěstí, pan Velkej Ocas mi nabídne večeři. Třeba požužláme pěkný dlouhý hot-dogy ... nebo tak něco.

* * * *

Po všech těch intrikách jsme nakonec skončili ve fastfoodu, o kterém jsem snad ani nevěděl, že existuje, venku u stolu prakticky za kontejnerem. Řekl bych, že jsme si mohli být jistí, že nás tam neuvidí nikdo, koho známe. Jessovo tajemství, ať už bylo jakékoliv, bude v bezpečí před zvědavýma očima. A navíc, to měl k dobru, mi pan Velkej Ocas fakt nabídl večeři.

Po chvilce povídání o jídle, poděkování, že jsem přišel, a nadávání na plavecký trénink Jess úplně zmlknul. Rozhodně to nebyl ten showman, kterého jsem tak často slyšel smát se a vtipkovat se svými atletickými kamarády ve školní kavárně. Vypadal trochu vylekaně a smutně. Pokračoval v jídle a nic neříkal.

Konečně, abych přerušil to ticho a taky abych nepřišel o celý večer v případě, že prostě chce jenom slevu na nějaké džíny, jsem začal: "Tak o co jde?"

A on řekl: "Uh..." a hleděl do zbytku svých hranolků.

Po trochu dlouhém čekání jsem řekl: "Chtěls po mně něco?"

"Jo." Dlouhá pauza.

"A co teda?"

A zase dlouhá pauza. A pak se na mě podíval a zůstal na mně viset hlubokým pohledem. Bylo to jako by se pokoušel ze své duše nahlédnout do mé. Tak smutný a vylekaný. Zachvěl jsem se, jako by se mě nějakým zvláštním způsobem dotkl. A nemyslím sexuálně.

A pak se zeptal velice měkce, hlasem který skoro hladil: "Myslíš si, že jsem gay?"

Cože? Tendle žhavý sportovec s obrovským pérem se mě ptá ... na co?

"To jsem nikdy neřekl. Slyšel jsi od někoho, že bych o tobě říkal, že seš gay?" Docela problém. Možná mi nakonec nakope moji klučičí prdel za něco, co jsem nikdy neudělal. A nikdy jsem si to ani nemyslel. Odkud to vzal? Vůbec jsem netušil.

"Ne, nemyslel jsem tím, žes něco takového říkal. Jenom jsem ..." a zase se vrátil ke své oblíbené dlouhé pauze.

"Jenom jsi myslel ...?" pokusil jsem dokončit jeho větu.

Nakonec řekl: "Jenom jsem si myslel ... když seš gay a tak ... možná budeš vědět, jestli jsem taky gay. Možná to budeš vědět ... nebo mi můžeš říct, jak to zjistit ... Nevím to přesně ... ale ..." A znovu zabořil oči do hranolků.

A pak mě omráčil, když z něj vyletělo: "Miluju sperma a hodně myslím na klučičí těla. A nikdy jsem nešukal s přítelkyní. Nenosím spodní prádlo a říkal jsem si, že bych mohl ... Sakra, nemůžu uvěřit tomu, že ti to tady říkám." Zhluboka se nadechl a zřetelně řekl, pečlivě formuluje každé slovo: "Myslel jsem, že bych mohl být gay." A zase na mě upřel ten pohled pronikající až do duše.

Úleva. Nechystá se mě zmlátit. Zmatek. Co mám s tímdle vším společného?

V hlavě mi šrotovalo. Co mám dělat? Co mám říct? A pak jsem začal mluvit. Řekl jsem mu, že taky rád chodím na ostro. Vlastě jsem zrovna tehdy na sobě prádlo neměl.

"Ty taky? Já taky." řekl.

"Jasně. Je to skvělý pocit!"

Pak jsem ho poprosil, ať začne od začátku a on mi vyprávěl, jak s Billym začali společně honit když byli kluci a jak si to užíval. Jak si Billy našel svou první přítelkyni a Jess se cítil opuštěný. Řekl mi, aniž by to znělo jako chlubení, jak daleko dokáže dostříknout. Jak se jednoho dne udělal do pusy a jak od té doby "ujíždí na mrdce", jeho slova.

"No ale pořád jste nejlepší kamarádi, ne?" zeptal jsem se.

"Ale jo," odpověděl. "S Billym je to něco extra."

"A jak často teda jíš mrdku?"

"Pořád. Kdykoliv můžu. Miluju to v puse. Tu chuť. Tu vůni. To teplé tekoucí lepidlo sjíždějící po jazyku. Naposled jsem to dělal těsně předtím, než jsem šel sem."

To už mi začal tvrdnout. A hodně mě to zajímalo.

"Nechci být gay, ale i kdybych byl, nemůžu ztratit Billyho," řekl. A mi se zdálo, že snad začne brečet.

"Miluješ Billyho?"

"Jo, jistě!" řekl a viděl jsem na něm, že jenom při pomyšlení na Billa se usmívá.

"No, nikdy jsem si nemyslel, že to řeknu... Sakra, nikdy mě ani nenapadlo, že bych mohl vést takovou konverzaci. Ale z toho mála, co jsem slyšel a viděl, řekl bych, no, vítej mezi námi."

Hodil po mě prázdný pohled.

"Řek bych, že jsi gay. Myslím to polykání mrdky... Sakra, miluju mrdku. Rád ji polykám, ale vypadá to, že jsi mě v týdle oblasti předběhl. A sice jsem si s pár klukama už užil, ale zamilovaný do kluka jsem ještě nikdy nebyl. Takže, nevím jak to říct, no, kámo, prostě vítej do rodiny."

Pak jsme se bavili o různých věcech, jaké to je být na kluky. Že to není tak zlé. Jak se mi to líbí být na kluky. Jaké skvělé věci jde najít online. Řekl jsem mu, že bych byl mnohem šťastnější, kdybych žil někde, kde by kolem bylo víc gay kluků. Nevypadalo to, že by ho něco z toho potěšilo.

Pak měl Jess ještě dvě otázky, na které chtěl odpověď. Co by měl udělat s Billym? Říct mu, že je gay? Nebo ne? A kdy a jak jsem se poprvé dozvěděl, že jsem gay?

"Říct Billymu? On to neví?" zeptal jsem, opět zmatený. "Copak jste vy dva spolu nehonili, co já vím milionkrát? Jste si blízcí od malička. Je to tvůj kluk. Co mu potřebuješ říkat?"

"Ale my spolu nic nemáme. To není tak. My ..."

Přerušil jsem ho. "Omlouvám se. Špatná volba slov. Miluješ ho. Takže kde je problém?"

"Když mu řeknu, že jsem gay, tak vyletí z kůže. Nemyslím, že by měl gaye nějak rád. Pořád říká jak 'buzeranti' todle a 'buzeranti' támto. Myslí si o tobě, že bys mohl být buzík."

"Takže vy jste se o tom spolu nikdy nebavili, správně?"

"Jo."

"A ty se bojíš, že když se mu s tím svěříš, zatáhneš ho do něčeho, do čeho se mu nebude chtít."

"Přesně," řekl Jess. "Jenomže Billy na to jednou přijde a co potom?"

Řekl jsem Jessovi, že toho nevím dost, abych mu mohl poradit, jak to vyřídit s Billym, ale o tom, že jsem gay, že jsem věděl už když mi bylo asi 10. Tehdy jsem nevěděl, co to znamená být gay. Ale cítil jsem se odlišně, zvláštně.

"A kdy jsi teda napevno zjistil, že jsi gay? A jak ses to dozvěděl?"

"Všechno se to vyjasnilo, když loni v létě přijeli na návštěvu bratranci. Měli celé léto pracovat u mého táty a bydlet u nás v pokoji pro hosty. Kolem a kolem to pro tátu byla levná pracovní síla. A pro mě velká změna."

A vyprávěl jsem mu historku:

"Mám bezvadnou ložnici. Je v patře a ..." Hned jak jsem začal tu příhodu vyprávět, ucítil jsem, že mi ocas tvrdne. Miluju ten pocit, když ocas tvrdne v džínách.

Moje ložnice sousedí s koupelnou. Rodiče mají pokoj v přízemí na druhé straně domu, takže můžu mít hlasitě puštěnou hudbu, dívat se dlouho na televizi, cokoliv a oni nic neslyší. Pokoj pro hosty má s mojí ložnicí společnou koupelnu. Vlastně je to tak, že koupelna odděluje oba pokoje od sebe, z každého do ní vedou dveře. Ukázalo se, že to je perfektní.

Bratranci, Paul a Pat, jsou dvojčata jenom o rok starší než já. Jsou si hodně podobní, ale nejsou úplně stejní. Oba jsou ale hrozně sexy. Okolo 180 cm, střapaté blond vlasy, zápasnická postava, namakaní a silní, knoflíky mých 501 odletěly jak střely.

Když u nás byli první noc, probudil jsem se, protože se mi zdálo, že slyším něco divného. Pak mi došlo, že to musí být z jejich pokoje. Předtím ten pokoj snad nikdo nepoužíval a netušil jsem, jak moc je slyšet přes stěny. Když už jsem byl vzhůru, rozhodl jsem se jít vyčurat a šel jsem do koupelny.

Slyšel jsem je hihňat se, úplně jasně.

"Zpomal."

"Říkals, že to máš rád rychle."

"To jo, ale nechci ještě stříkat."

Nemohl jsem tomu uvěřit. Sexy kluci mých snů tady byli doopravdy a dělali to jenom pár metrů ode mě. Slyšel jsem, jak nejdřív jeden z nich začal sténat a pak zjevně vystříkl, pak druhý říkal "Joooo," a pak nejspíš stříkl i on. Nevěděl jsem ale, jestli si honili navzájem, 69 nebo co. Ale to mi bylo fuk. Už jsem měl ocas v ruce. Důkaz jsem pak nechal rozstříknutý přes celé zrcadlo v koupelně. Rozhodl jsem se to nechat tak, aby to ráno viděli a šel jsem do postele. Moc jsem toho nenaspal.

Další den těsně před odchodem do práce mi řekli, že ráno viděli moji "vizitku." "Dobrá práce," řekl Paul jenom. "Promluvíme si později." Celý den mi stál, jak jsem čekal, až se vrátí. A co jsem si všechno představoval!

Jenomže hned jak přišli do pokoje převlíknout se po práci, bylo okamžitě jasné, že jsem si to všechno představoval zbytečně. "Je ti jenom 17, takže nic nebude, dokud nebudeš plnoletý."

A tak to pokračovalo každou noc, já v koupelně a poslouchal jsem, jak si spolu užívají, dokud se neudělali. A já? Nechával jsem vizitku kde zrovna doletěla. Často jsem si říkal, co si o tom myslí paní, co u nás uklízí. Je to znovuzrozená křesťanka, ta nejspíš vůbec neví, jak mrdka vypadá.

Každopádně, v srpnu mi mělo být 18. Klukům jsem to jasně řekl. A oni mi jasně řekli, že na ty narozeniny budu dlouho vzpomínat.

Tři dny před narozeninami mi začali párkrát za den šeptat: Šetři si dávku. Narozeniny se blíží. My budeme šetřit taky. A tak jsem nestříkal, celé tři dny! Třetí den, den před narozeninami, jsem byl úplně na odpis. Stál mi pořád. Nedokázal jsem myslet na nic jiného než na stříkání. V představách jsem byl do dvojčat úplně zblázněný a oni byli zbláznění do mě. Byl jsem kompletně nepoužitelný, myšlenky na sex mě úplně pohltily. Předmrdka mi tekla tak, že jsem za ten jeden den vyměnil troje džíny.

Po večeři jsem od jednoho z dvojčat dostal ručně vyrobené narozeninové přání. Byla na něm fotka tří nahých kluků, kteří se dívali přímo do objektivu, všem třem jim stály ocasy. Uvnitř bylo napsáno, "dnes v noci pro tebe přijdeme." Prakticky jsem se udělal do džínů, jak jsem stál s tím přáním v ruce uprostřed pokoje. Bylo to pořádně vzrušující!

Ten večer se mi nevím jak podařilo přežít sledování televize s našima a dvojčaty. Měl jsem v klíně polštář, abych zakryl nepřehlédnutelný stan, který vytvářela moje tvrdá kláda. Pořád jsem pokukoval po dvojčatech, ale ti se tvářili, že se nic neděje.

Kolem 11 jsme se všichni zvedli a šli do pokojů. Jak jsem šel do schodů, dvojčata za mnou, slyšel jsem jednoho z nich říkat: "Dneska v noci pro tebe přijdeme." A asi druhý z nich řekl: "Přijdeme o půlnoci."

Došel jsem do pokoje a snažil se nějak zabít tu hodinu, co jsem musel čekat. Ruce chtěly popadnout ocas. Ocas se chtěl nechat honit a stříkat. A mozek se mi mohl rozletět z mých přání.

Snažil jsem se soustředit na videohru a přinutit ruce, aby nesahaly na péro. Najednou jsem uslyšel, jak se dveře od koupelny otevírají a zavírají. A pak klapl zámek.

Podíval jsem se na hodiny. 12:00. Ani o minutu později. Díky bohu.

"Stůj klidně. Nemluv. Nedotýkej se nás." Řekl Paul vážně.

Stál jsem v pozoru a čekal.

Pomalu mě začali svlíkat. Vytáhli mi tričko z kalhot a sundali ho přes hlavu.

Neměl jsem boty ani ponožky, takže další na řadě byly džíny.

Pat vzal za sponu mého pásku a rozepnul ji. Rukou záměrně přejel po mé trčící erekci a na chvíli se zastavil. Ten dotyk byl skvělý, i když to bylo přes látku džínů. Ocas mi poskočil a vytekla z něj další dávka předmrdky.

Pak přišly na řadu džíny a měl jsem strach, že pocit vibrace, jak mi rozepínali zip, mě dožene k orgasmu. Snažil jsem se uvolnit. Bratranci byli zticha.

Už víte, že normálně spodní prádlo nenosím, ale celý den ze mě tak tekla šťáva, že jsem si ho vzít musel. A tak jsem před nima stál nahý, jenom v obnošených a předmrdkou nasáklých boxerkách.

"Nechat nebo sundat?" zeptal se Pat Paula.

"Sundat," řekl Paul.

Za pár vteřin jsem byl úplně nahý, předmrdka pořád tekla z mé chcací díry a odkapávala do chlupů a na koule, které byly celé mokré a kluzké. Ocas jsem měl tak tvrdý, že jsem myslel, že praskne.

"Co máš rád?" zeptat se Pat. "Myslím tím v sexu."

"Zatím jsem akorát honil," řekl jsem.

"Sám?"

"Jo, nikdy jsem neměl nikoho na takový hraní, dokud jste se neobjevili vy."

"Tak jo," řekl Pat, "začneme tím, co umíš nejlíp. Lehni si na záda doprostřed svý postele."

Udělal jsem to a za chvíli seděli vedle mě, každý z jedné strany.

"A teď se zkus uvolnit," řekl Paul, oba se natáhli a začali mi něžně hladit jemné chmýří na hrudi.

Při jejich lehkém dotyku jsem se otřásl, bylo to poprvé, co se mě dotýkal kluk. "Nevím, jestli to dokážu vydržet." Zavřel jsem oči a bojoval jsem s potřebou stříkat.

Pak jsem ucítil jejich ruce, oba se natahovali, aby mohli pevně chytit můj ocas. Cítil jsem teplo jejich rukou, jejich prsty pevně objímající můj horký ocas. I když jsem si honil často, nikdy jsem si nemyslel, že mít ocas v cizí ruce bude tak skvělý pocit. Bylo to desetkrát lepší než si ho honit sám. A mít hned dva kluky - skvěle vypadající frajery mimochodem - to dělalo ještě dvacetkrát lepší. I s pevně zavřenýma očima jsem si dokázal dvojčata jasně představit. Viděl jsem svůj rozžhavený ocas. Viděl jsem jejich ruce. Jejich krásně tváře a rajcovní těla.

Koule se mi přitáhly k tělu a začal v nich růst žár a touha. Ten známý pocit stahů. A pak jsem vystříkl. Třídenní zásoba mrdky stříkala všude. První dávky mrdky musely trefit čelo postele, pak můj obličej a vlasy, bradu a pak hrudník, dávka za dávkou. Byl jsem celý od mrdky a pořád jsem ještě stříkal. Bíla a lepkavá, ovocná vůně mrdky zaplnila pokoj. Konečně mi z ocasu vystříkl poslední pramínek. Otevřel jsem oči a uviděl ohromený výraz na jejich tvářích.

"To byl teda kurva výstřik. Řekl bych, že fakt nekecal a tři dny nehonil," řekl Paul Patovi. Pak se podíval na mě a řekl: "My taky ne a teď je řada na nás."

Pak se na mě oba široce usmáli a začali si honit ocasy. Oba měli pěkná péra, kolem 18 cm a fakt krásně tvrdá. Ležel jsem tam celý slitý svojí mrdkou. Můj tvrdý ocas pořád poskakoval. Pozoroval jsem dva nádherný kluky, jak si nade mnou honí. Nemohl jsem si nevšimnout, jak mají krásné ocasy. Krásně symetrické, hebké, vypadaly opáleně, s velkýma koulema, přinejmenším v porovnání se mnou. A fakt tvrdé. Vždycky mě braly pořádně tvrdé ocasy. Když je kluk tak vzrušenej, že mu ocas pruží ... no, přesně tak tenkrát vypadali. Honili si ty krásné ocasy pár cenťáků od mý hrudi a břicha.

Bohužel jejich show netrvala dlouho. Byli skoro tak napjatí jako já a netrvalo to dlouho, začali trhavě sykavě dýchat a pak se perfektně synchronně vystříkali. Jejich mrdka tekla po mých prsou, břiše, po poskakujícím ocase. Jak se mrdky smíchaly na mojí kůži, pořád jsem dokázal rozeznat svoji od jejich. Jejich byla hustší a krémově bílá, moje už začínala chladnout a stékala mi po bocích. Část mrdky mi natekla do pupíku a vsakovala se do chlupů.

Byl jsem pokrytý mrdkou. Svojí. Jejich. Naší. Když z jejich fantastických ocasů odkáply poslední kapky mrdky, plácli si a rozesmáli se.

"A teď to nejlepší," řekl Paul. A s tím si klekli na všechny čtyři a začali všechnu tu mrdku lízat. Lízali můj ocas, břicho, hrudník i obličej. Konečně, s pusama flekatýma od mrdky, mě začali líbat, přelívali mrdku ze svých pus do mojí. Předávali jsme si ji tam a zpět v sérii horkých, mokrých, kluzkých polibků, kroužili jsme si jazykama v pusách, ochutnávali naše čerstvé šťávy. Část mrdky vytekla a stékala nám po tvářích. Část jsme spolykali a vychutnali si. Vůně čerstvé mrdky byla tak silná, že si ji pamatuju dodnes. Občas, když ucítím výstřik, mi probl esknou hlavou vzpomínky na ty dva kluky, jak ze mě olizují mrdku a jazykama ji nabírají ze svých úst do mých a zpět.

Nebylo mi 18 ještě ani deset minut a už jsem za sebou měl zážitek na celý život.

Za chvíli leželi každý z jedné strany vedle mě a jejich ruce kroužily v záplavě mrdky, která mi zůstala na kůži. Přidal jsem se k nim, byl to fantastický pocit, když mi jejich kluzké prsty zkoumaly tělo.

Netrvalo to dlouho a všiml jsem si, že ani jednomu z nás ocas neměkne. Natáhl jsem obě ruce podél sebe a uchopil jsem jejich tvrdé ocasy. Ještě nikdy jsem nedržel v ruce cizí ocas. Byl to perfektní pocit, jak mi padly do ruky. Měli menší ocasy než já, ale jak jsem je držel, cítil jsem nad nimi nadvládu. Držel jsem jejich pulsující ocasy. Ta dvojčata byla to, po čem jsem toužil. Honit pro ně. Stříkat a stříkat a stříkat pro ně. Teď už jsem věděl jaké to pro ně bylo držet můj ocas a moje pocity byly ještě intenzivnější.

Najednou Paul vyskočil na kolena a podíval se na mě s nestydatým úšklebkem. "Připravenej na kuřbu?"

"Jo!" řekl jsem s větším nadšením, než jaké jsem kdy měl pro cokoliv jiného v životě.

Rozhodli se, že mi napřed ukážou, jak na to. Takže Pat začal kouřit Paulův krásný 18cm ocas, zatímco Paul mi vysvětloval techniku. Žádný zuby. Uvolnit krk. Prostě základy.

Jak jsem se na ně díval, pomalu jsem si honil svých 23 cm. Dlouhé pomalé tahy jednou rukou. Všiml jsem si, že Paul vráží svůj ocas do bratrovy hladové pusy stále agresivněji. Pat, s pusou zacpanou bráchovým ocasem, mě celou dobu pozoroval. Můžu říct, že si fakt užíval hulení bratrova péra a pozorování mýho honění. A podle Paulova sténání a vzdychání můžu říct, že si užíval být kouřenej.

Honil jsem dost často na to, abych věděl, kdy se blíží vrchol. Paul zaklonil hlavu, stiskl čelisti a vyhrkl, "Teď, kurva!" A zarazil ocas do bratrova krku jak nejvíc mohl. Chlupy nad pérem měl přitisknuté na Patův nos a koule mu ležely na bradě. Paul vrtěl svým útlým zadkem, aby se dostal co nejdál do Patova krku.

Pozoroval jsem, jak Paul vytahuje svůj tvrdý ocas ven a mrdka odkapává na bráchovu bradu. To už na mě bylo moc. Začal jsem honit rychleji a prakticky okamžitě jsem znovu stříkal. Ocas mi explodoval! Mrdka šplíchla přímo do Patova usmívajícího se obličeje, s Paulovým ocasem jemně sevřeným mezi rty. Mrdka trefila jeho nos, čelo, všechno. A stekla taky po Paulově ocasu. Jak se proud mojí mrdky zpomalil, Pat odsunul pusu z Paulova ocasu a začal olizovat můj poskakující tvrdý ocas, ze kterého stále odkapávala mrdka. Pak se Paul sklonil a přidal se k úklidu, už podruhé ten večer míchal dohromady svoji a moji mrdku.

Pat se na mě podíval a usmál se. "A teď to udělej ty mi," řekl.

Hned jsem se do toho pustil.

Takhle to pokračovalo skoro dvě hodiny, než jsme odpadli. Když jsme skončili, každej si honil anebo byl honěnej, každej byl aspoň jednou vykouřenej a aspoň jednou kouřil a oba dva mi lízali zadek, což se mi fakt líbilo.

Pak kluci usoudili, že jako první lekce by to stačilo. Další noc budeme pokračovat tam, kde jsme skončili. Všichni jsme tu noc spali v mojí posteli promáčené mrdkou. Spokojení. Sakra spokojení.

"No a takhle jsem začínal," řekl jsem. Celou dobu mého vypravování nevydal Jess ani hlásku. Ale vypadal nadšeně. Anebo byl v tranzu?

"Teda, z vypravování toho příběhu jsem tak nadrženej, že bych potřeboval stříknout hned teď. Ocas se mi celý chvěje, jak potřebuje stříknout." Chytil jsem svůj rozkrok a párkrát jsem ho stiskl. Což mi k uklidnění nepomohlo.

Jess se na mě podíval jedním z těch svých vážných pohledů a potichu, nadějně řekl: "Mohl bys stříknout na mě."

"Sakra, chlape. I když bych to nejradši udělal hned teď, neřekl bych, že to je dobrej nápad." Horečně jsem uvažoval. Můj ocas byl pro, ale já jsem řekl: "Musíš si promluvit s Billym a zjistit, jak se k tomu všemu staví. A neměl bys sakra poprosit jeho, aby na tebe stříknul? Každopádně, až si spolu promluvíte, pokud bude v pohodě a ty budeš pořád chtít, ať na tebe stříknu, pokecáme o tom. OK?"

Jess vypadal, že nepochytil o moc víc než to, že na něj nechci stříknout. Seděl tam, jako by byl mým příběhem ještě pořád ohromený a pak se zeptal: "Ty teda máš rád, když na tebe kluci stříkají, že jo?"

"Jo," řekl jsem, "je to parádní rajc."

"A takhle se z tebe stal gay? Dva kluci na tebe stříkali?"

"Jo. A byla to spousta mrdky. Mám fakt rád, když chlap stříkne pořádnou dávku. Mám to moc rád."

"V tom případě by se ti Billy líbil," řekl Jess při vzpomínce, jak moc Billy stříkal tenkrát, když spolu honili. "Vždycky stříká strašně moc."

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.