Date: Fri, 10 Sep 2010 23:52:46 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 12 (Czech)

Kapitola 12

Vypráví Justin

Neřekl bych, že jsem si někdy nějaké kouření užil víc, než jsem si užíval při vykouření Billyho. Nebylo vůbec těžké pozorovat, jak moc si to užívá on. Že jo, ocas měl tvrdý jako šutr, úplně mramorový. Vytekly z něj litry mrdky. Měl jsem pocit, že málem vybuchnul z toho sexuálního tlaku, který v sobě měl.

Jak začal stříkat, nestíhal jsem. Nedokázal jsem to všechno spolykat. A věřte mi, že jsem se snažil. V té chvíli jsem uvažoval, jestli sex s tímdle klukem "na holky" není možná ještě lepší, než sex s dvojčaty. Ale ne, Billy měl svoje hranice, zatímco dvojčata neměla žádné - přinejmenším ne od chvíle, kdy mi bylo 18.

Čím víc jsem toho dělal s Billym ... spíš bych měl asi říct "dělal Billymu" ... tím těžší pro mě bylo nezapomínat na to, že není gay.

Každopádně, když jsem ho dokouřil, vyčerpaně jsem na něj padnul. Byl jsem dokonale spokojený, i když můj tvrdý ocas vypouštěl na mého nového kamaráda hromady předmrdky a připomínal mi tak, že jsem sexuálně neukojený stejně jako to bývalo s Mikem. Spokojený a neuspokojený najednou. A pak mi něco říkejte o posraným životě.

Teď se to ale mělo změnit. Jak jsem ležel na Billym, cítil jsem, že mu myšlenky běží naplno. Nehýbal se a ani nespal. Oči měl zavřené a výraz na jeho tváři říkal, že je perfektně vzhůru.

Bez varování mě obejmul svýma silnýma rukama a těsně mě držel. Jasně jsem si představoval jeho zatínající se bicepsy, jak mě pevně držel v teple a bezpečí proti svému tělu - prsa na prsou, ocas na ocasu. Pak nás oba jemně otočil. Teď ležel nahoře on.

Billy se nadzvedl, kolena po mých bocích, zadkem nalepený přímo na můj horký, nateklý třiadvaceticentimetrový ocas. Strašně moc jsem ho chtěl opíchat.

Místo toho bleskově sjel kolem mých nohou níž, takže když se podíval pod sebe, mohl jasně vidět moji potřebu - můj chvějící se ocas, ze kterého odkapávaly průzračné kapky předmrdky. Taky byl tvrdý, ale ne tak moc tvrdý jako já. Viděl jsem, jak zkoumá moje tělo. V tý chvíli jsem byl hrozně rád, že se udržuju ve formě. Chtěl jsem, aby to ocenil, aby mě chtěl. Sakra, chtěl jsem, aby potřeboval moje tělo. Tak moc jsem potřeboval, aby někdo konečně chtěl a potřeboval mě.

Nedokázal jsem poznat, k čemu se chystá. Musel si v mém obličeji přečíst ten zmatek - a touhu. "Jen lež a uvolni se," řekl jemně. S maximální radostí jsem jeho pokyn splnil.

Zaklonil se a začal si honit péro. To mě docela překvapilo, vždyť před malou chvilkou mi do pusy nastříkal pořádnou dávku. V každým případě si ale honil svůj parádní ocas - a ne můj, sakra.

"Kolik ti chybí do vystříkání?" zeptal se tichým, něžným hlasem.

"Nebude to trvat dlouho," odpověděl jsem po pravdě. Byl jsem tak nadržený, že by mě dokázal udělat jediným mrknutím. "Nebude to vůbec trval dlouho." Instinktivně jsem natáhl ruku po jeho ocasu, ale zavrtěl hlavou a přidal rychlost. Zastavil se jenom na chvilku, aby mi z rozkroku nabral něco své mrdky a mé předmrdky a namazal se.

Ohromilo mě, jak rychle měl jeho ocas zase plnou délku. Viděl jsem, že kůže na jeho žaludu byla celá napjatá a zářivá, jak se nalil na plnou velikost. A můžete mi věřit, že jsem naplno vnímal Billyho, který vypadal maximálně vzrušeně, s ocasem jak kámen, nalitý a připravený cáknout.

"Řek bych, že jsme už blízko," řekl Billy. Říkal jsem si, že tím myslí, že on je blízko. Ale brzo jsem zjistil, jak to vlastně plánoval.

O chvilku později se Billy zase udělal. Byl to pořádný výron. Mrdka mu tekla po kloubech ruky a na koule. Stlačil svůj trčící ocas dolů. Teď jeho mrdka vytékala přímo z vrcholku jeho ocasu na moje vzpouzející se péro. Měl jsem pocit, že už první dávka mrdky, která zasáhla moje péro, bude stačit k tomu, abych stříkal taky. Ale užíval jsem si tu show, kterou mi Billy předváděl a nechtěl jsem, aby to už skončilo.

Jak se proud Billyho mrdky zpomalil, pustil ocas z ruky. Pak si nabral mrdku z koulí. Přidal ji k tomu vydatnému množství, které mi právě nastříkal na péro. A pak kolem mého ocasu sevřel svou mrdkou zalepenou dlaň a začal mi pomalu honit.

Netrvalo to ani vteřinku a už jsem lapal po dechu. Cítil jsem, jak se mi koule stahují. Jak ... Aah, to bylo ono. Billy přesunul ruku na vrchol mého ocasu a místo obyčejného honění nahoru a dolů svíral mého žaluda v dlani. Druhou rukou chytil můj ocas u kořene a začal pomalu jezdit tam a zpět po celé jeho délce. Fantastický pohled. Tendle sexy sportovec, po kterém jsem tak toužil. Jeho pevné plavecké tělo. Vypracované břicho. Celou svou osobou, oběma rukama soustředěný na můj tvrdý ocas.

"Do háje!" zvládl jsem akorát říct a vyvalilo se ze mě tolik mrdky, že jsem byl sám šokovaný. Měl jsem ji ve vlasech, na tváři, za hlavou, po celém hrudníku a všude možně. Dávka za dávkou horké mazlavé mrdky. A Billy se na mě šklebil jako kdyby právě vyčaroval z lahve džina.

Jakmile pustil můj ocas ze sevření svých rukou, začal se narovnávat.

"Prosím, drž mě ještě chvilku," zaškemral jsem. A on mi rád vyhověl.

O pár minut později můj ocas pustil, stále byl v jeho rukou horký a naběhlý, ale už nebyl tvrdý. Jednou rukou nabral na prsty trochu našeho promíchaného spermatu. Zkusmo ho ochutnal. Pak se usmál a nabral si na jazyk větší dávku.

"Chutná ti?" zeptal jsem se.

"Není to špatné," řekl. "Není to kurva vůbec špatné."

Asi o hodinu nebo tak nějak později jsme se probudili propletení na mojí posteli. Billy měl svůj změklý ocas přitisknutý na můj zadek. Hlavu těsně přitisknutou na můj krk. Cítil jsem jeho dech. Věděl jsem, že je taky vzhůru.

"Ahoj," řekl jsem mu.

On neřekl nic.

"Jsi v pohodě?" zeptal jsem se.

Žádná odpověď.

Otočil jsem se, abych na něj viděl. Vypadal trochu smutně.

"Lituješ toho, žes mi pomohl udělat se?" zeptal jsem se, snažil jsem se otázku formulovat co nejcitlivěji.

"Ne," řekl. "Jenom bych rád věděl, co to znamená."

Skončili jsme tím, že jsme se několik hodin bavili o Billyho sexualitě, Jessově coming-outu, mých vlastních zkušenostech a nezkušenostech. Zdálo se, že se Billy v průběhu debaty uvolnil. Když jsme skončili a on se vypravoval k odchodu, neměl jsem nejmenší pochybnosti o tom, že je sexuálně docela zvědavý, ale byl jsem si docela jistý, že není gay. Možná bi, myslel jsem si nadějně.

Když jsme se tak bavili, několikrát se vracel k tomu, jak na mě "žárlí" (to slovo použil), žárlí na to, jak jsem po sexuální stránce v pohodě, jak jsem v pohodě srovnaný s tím, že jsem gay, jak v pohodě vycházím s klukama.

"Vsadil bych se, že by sis vyhonění od nějaké holky užil úplně stejně, jako když jsem tě vyhonil já. Že jo?" ptal se.

"Asi jo. Sex je prostě jenom sex. Ruka. Ocas. A pak mrdka. Dohromady to nic neznamená. Prostě je to příjemný pocit, být s někým, kdo ti to dělá dobře - přesně tak, jako jsi to udělal ty. A ... pomáhá, pokud jsi s někým ... s někým, koho máš fakt rád," řekl jsem váhavě.

"Takže si nemyslíš, že to znamená, že bych byl gay, bi nebo tak?" ptal se.

"Co můžu říct, znamená to dvě věci. Za prvé, znamená to, že se rád uděláš, což znamená, že seš zdravý osmnáctiletý sportovec s bublajícími hormony a nepříliš pestrým sexuálním životem." Usmál jsem se na něj a on mi úsměv oplatil.

"A ta druhá věc?" zeptal se.

"Že jsi sakra příjemný kluk a rád bych si myslel, že jsi sakra dobrý kamarád. Vyklopil jsem na tebe celou tu historii se mnou a s Mikem, svoje starosti a smutky a všechny tydle sračky. A ty, místo abys to pustil z hlavy, jsi mě poslouchal a myslím, že ses i staral o to, co cítím."

Ztichnul jsem a díval jsem se mu do očí. Pomalu souhlasně přikývnul hlavou.

"Celé to prostě znamená, že nejsi stejný hajzl jako hromada jiných kluků," řekl jsem.

"Myslíš kluky jako Mike?"

"Jo, kluky jako Mike. Možná ještě před týdnem bych to nikdy neřekl, ale ty a Jess jste opravdu jiní. Dneska už to jasně vidím. Oba se opravdu hodně staráte o to, co si ten druhý myslí a cítí. Jste ochotni vzdát se vlastního pohodlí proto, aby se ten druhý cítil dobře. A zrovna dneska odpoledne jsi udělal to samé pro mě. Doufám, že to znamená, že jsme kamarádi. Nemusí to znamenat vůbec nic víc. Ani nemyslím, že by znamenalo. Ale díky tomu věřím, že to s Jessem v pohodě zvládnete. Nebudete mít život plný žhavýho chlapskýho sexu ... tvoje smůla ... ale myslím, že s Jessem budete nejlepší kamarádi ještě ho dně a hodně dlouho."

Většinou nemám ve zvyku takhle kázat, ale prostě jsem jenom říkal, co jsem si myslel a slova plynula. Když jsme skončil, opravdu jsme chtěl pro Billyho něco udělat. A taky jsem měl napád.

"Hele, zapomněli jsme znovu naplnit ty tvoje staré džíny," řekl jsem.

"Nevím, jestli jsem schopný zrovna teď stříknout další dávku," řekl Billy.

"Tak mě nech začít."

Vytáhl jsem ty staré džíny, které jsem měl dopoledne na sobě na plaveckých závodech a navlíkl jsem si je. Postavil se mi hned, jak se látka poprvé dotkla mého ocasu a koulí. Natáhl jsem si je až k pasu, ale nechal je rozepnuté, takže látka mi mohla po ocasu mnohem snáze klouzat.

"Co chceš abych dělal?" zeptal se Billy.

"Jenom se koukej a užívej si. Nemusíš dělat vůbec nic. Už jsi toho udělal víc než dost."

Hlavu jsem měl plnou obrázků Billyho z dnešního odpoledne, ocasem jsem se třel tam a zpět proti látce kalhot. Spodní strana mého citlivého žaluda se mi třela o rozkrok kalhot. Netrvalo mi to dlouho a ocas už byl zase v sexuálním transu. Třel jsem péro o mrdkou ztvrdlé Billyho džíny a znovu jsem cítil, jak ve mně roste ten známý tlak. Potřeba udělat se. Potřeba uvolnit šťávu sevřenou uvnitř. A za chvíli jsem to i udělal. Vystříkl jsem možná pětkrát, šestkrát, většina mrdky vsákla do vybledlé modré látky starých džínů. Ostrůvky mrdky prosakovaly skrz. A zbytek mi stékal jako horké, lepivé kaluže kolem kou lí.

Byl jsem tak pohlcený vlastní rozkoší, že jsem si napřed ani nevšiml, že Billy už si taky honí péro. Jenom vteřinku či dvě poté, co jsem přidal svou dávku do džínů, mě chytil za pas džínů a přitáhnul si je ... i mě ... k sobě. Pak sáhl dolů, roztáhl džíny a hladce do nich zasunul svůj dvaceticentimetrový ocas. Svým tvrdým ocasem se pevně třel o můj ocas pokrytý mrdkou. Jeho vzpínající se kláda se otírala o můj mokrý rozkrok. Horko jeho ocasu přitisknuté proti mému. Bylo to neuvěřitelně sexy. Mrdka promazávala naše péra, která spolu bojovala v horkém vězení džínů. Dva oca sy pracující ve vší té mrdce.

Pohyboval jsem se v souhře s Billyho přírazy, pak mi položil ruce na zadek a pevně si mě přitiskl k sobě. Oba jsme zůstali na pár sekund nehybní. Napjal se a začal sténat. Cítil jsem, jak se jeho masivní ocas přitisknutý k mému péru nalívá ještě víc. Dřel jsem svůj ocas o jeho tak silně, jak jsem jen mohl. Přísahám, že jsem cítil, jak se mu zahřívá celé tělo. A pak jsem ucítil jeho mrdku. Jeho horká smetana tekoucí do přeplněného rozkroku. Oba jsme se do ní namáčeli a vytahovali. Klouzali jsme ocasama po sobě. Bylo to jako francouzák s plnou pusou mrdky. Akorát že s ocasama. V těch jeho neuvěřitelných d&# X17e;ínech. Bylo to boží.

Když odezněly poslední záchvěvy rozkoše, Billy vytáhl ocas z kalhot a řekl: "Jestli ti to nevadí, chtěl bych v nich dneska spát. Brzo ti je vrátím a znovu naplním."

Kývnul jsem na takovou dohodu, opatrně stáhnul mrdkou promočené džíny z boků a stehen a pak je podal Billymu. Díval jsem se na něj a po vnitřní straně stehen mi tekla naše smíchaná mrdka.

Vzal si džíny a zapnul je. Pak strčil ruce do obou předních kapes. Přitisknul si je na obličej a nadechl se, pak začal lízat kapky naší mrdky z rozkroku. Za chvilku jsem se k němu zezadu přitisknul, čenichal a taky lízal naši mrdku, jazykama jsme se dotýkali v zápasu o to, kdo získá víc našeho horkého nektaru. Když jsme měli plné pusy, Billy se ke mě otočil a hluboce mě políbil. Obličeje jsme měli zamazané mrdkou. Billy držel promočený rozkrok kousek od našich obličejů, takže nás pořád zahalovala vůně naší čerstvé šťávy. Tím polibkem jsme uzavřeli celé odpoledne.

Billy konečně přerušil polibek a slízl mi trochu mrdky z lalůčku ucha. Okouzlený tím okamžikem jsem se zhluboka nadechnul.

"Díky," řekl jsem.

"Nemáš zač," řekl Billy. Oba jsme se široce usmívali, stáli jsme nazí proti sobě, pořádně unavení.

A pak si Billy natáhnul džíny, triko a boty a odešel, obličej se mu pořád leskl mrdkou.

Spadl jsem na postel a zajímalo mě ... nevěděl jsem ... je možné ... že jsem zamilovaný?

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.