Date: Sun, 12 Sep 2010 00:03:03 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 13a (Czech)

Kapitola 13, část I

Vypráví Billy

Když jsem v sobotu večer odcházel od Justina, musel jsem být zfetovaný z mrdky. Ani nevím, kolikrát jsem se u něj udělal. Poprvé jsem stříkl, když jsme "občerstvovali" moje džíny ... ne, todle nebylo poprvé. Jasně, napřed mi Justin honil a pak mě vykouřil. Bylo to kurva skvělé. Myslel jsem, že nepřestanu stříkat nikdy. Kurva, nechtěl jsem přestat stříkat.

A potom? Aha, jo. Pak jsem se udělal na něj a vyhonil ho. To bylo taky docela fajn. A další super výstřik. Justin stříkal mnohem víc než já. Ten chlap dokáže dostříknout kurva daleko. Jeho mrdka fakt lítá. Tlusté pramínky mrdky. A taky skvěle chutná. Hladká a horká na jazyku. A voní jako nějaké ovoce. Ne broskve. Ne jako moje. Jako nějaké ovocné pití. Mňam.

A pak jsme teda plnili džíny. Proboha, byl jsem úplně hotový. Sjetý mrdkou. Když jsem řídil domů, v těch mrdkou promáčených džínech, vůbec jsem nevěděl, kde jsem. Připadal jsem si jako zhulený. Zhulený mrdkou.

Jak jsem řídil, rozepnul jsem si džíny abych se dostal dovnitř a mohl si na ruku nabrat trochu mrdky ... Mojí a Justinovy mrdky. Jako ovocný koktejl. Řídil jsem a jedl jsem si mrdku z rozkroku. Bylo to dokonalé. Připadal jsem si jako ve snu. Znovu jsem prožíval sex s Justinem. Jak jsme jeden druhého udělali. A jak skvěle chutnala naše mrdka. Začínal jsem chápat, proč na ní Jess tak ujíždí. Taky bych si dokázal rychle vypěstovat závislost.

Doma jsem s úlevou zjistil, že rodiče nejsou doma. To mi ušetřilo problémy s vysvětlováním, proč mám na sobě staré mrdkou postříkané džíny a co znamená znovu se slibně rozvíjející erekce. V tom stavu, v jakém jsem byl, bych to pravděpodobně vysvětlil v Jessově stylu.

"Co to máš na těch kalhotách, Billy, miláčku? A v kapse máš baterku nebo co?"

"Ne, mami," představoval jsem si sám sebe. "Todle na nich zůstala ze vší tý mrdky, kterou jsme si s novým kámošem Justinem právě vypumpovali z našich tvrdejch klád. Většinu jsme sežrali, ale zůstalo jí dost, takže dneska můžu jít spát v těchdle skvělých mrdkou napuštěných džínách a nechám si zdát o dalším super chlapským sexu. Jo a baterka? Ale ne, mami. Tvůj oblíbený synáček má prostě jenom tvrdý péro. Odkud si myslíš, že se asi ta mrdka vzala?"

No ale naši doma nebyli a tak jsem místo vysvětlování šel do pokoje a praštil jsem sebou zádama na postel. Po pár minutách jsem se otočil, abych si mohl třít rozkrok o matraci. Pak jsem se zvedl na ruce a nohy a začal čichat k povlečení. Nebylo týden měněné, takže v sobě nejspíš mělo stejně tolik mrdky, kolik jsme s Billym nacákali do těch džínů.

Byl jsem úplně mimo. Jestli se jde zfetovat sexem, tak mně se to povedlo.

Znovu jsem si lehl, rozkrok přitisknutý k matraci, a snažil jsem se trochu vzpamatovat. Co jsem to udělal? Bylo to skvělé, ale ... Jo, bylo to kurva skvělé, ale co se to se mnou děje? Zbláznil jsem se stejně jako Justin s dvojčaty? Byl teď ze mě zasranej teplouš? Mám začít šišlat a lovit na záchodcích u silnic?

Moment! To jsou kraviny. Potřeboval jsem se dát trochu dohromady. Musel jsem najít způsob, jak nad tím, co se stalo, racionálně přemýšlet. Byl jsem chytrý kluk. Stejně chytrý jako Jess, měl jsem namířeno na vysokou ... nějakou vysokou. Byl jsem sportovec. Měl jsem holku. Ještě před týdnem jsem nebyl žádná buzna. Tak co se to se mnou kurva dělo?

Rozhodl jsem se použít metodu, kterou nás učili ve škole. Udělat si seznamy. Takže jsem začal v duchu se dvěma seznamama. První: důvody, proč jsem normální. Druhý: důvody, proč jsem teplý.

První seznam. Kate. Jak mi kouřila. Sportovec. Miluju kundu. Nikdy jsem nic nedělal s klukem. Teda kromě toho s Justinem, ale to spolu můžou dělat kteříkoliv dva kluci. Honit si společně, trochu si vzájemně pomoct. Nechat si vykouřit od teplýho kluka. To dělá spousta hetero kluků. Slyšel jsem, jak o tom občas kluci mluvili.

Když jsem se snažil sestavit ten seznam, v hlavě jsem měl obrázky Justina ... a mě. Co jsme spolu dělali. Jak mi honí. Jak mi kouří. Jak stříkám na jeho skútru. Jak to byla sranda. Vlastně normální nehoda. Jak honím Justinovi, čistě aby se cítil líp ... za všechno to, s čím mi pomohl.

Jak jsem nad tím ale přemýšlel, ruka mi vklouzla do mých stále otevřených starých džín a našla tam ocas. Zase tvrdý. Kurva zase tvrdý! A spoustu Justinovy a mojí mrdky, plus všechnu tu předmrdku, co ze mě tekla. Víc než dost, abych měl před honěním pořádně namazáno. Za chvilku jsem si rozepnul i knoflík v pase, abych mohl celých těch dvacet čísel pěkně honit. Ze začátku mi péro přišlo trochu citlivé - asi bylo po tom všem trochu namožené, ale pocit z honění to za chvilku překonal. Jak jsem si pravou rukou honil, špičkama prstů levé ruky jsem sevřel hlavičku a jemně masíroval citlivý konec ocasu.

S tím vším, co jsem měl ten den za sebou, jsem to vydržel skoro 20 minut, s občasnou modifikací. Aby koule neměly pocit, že se jim nevěnuju. Ochutnat kvalitu předmrdky. Chtěl jsem vědět, jak chutná v porovnání s tou hustou smetanou, která přijde za chvíli.

Konečně to přišlo. Snažil jsem se to ještě chvíli oddálit, věnoval jsem pozornost svým tvrdnoucím bradavkám. Kroužil jsem kolem nich prstem od mrdky. Jemně jsem si hladil prsa a břicho. Ale už bylo pozdě. Nedokázal jsem to zastavit, v koulích mi začalo vřít a ocas se mi chvěl a tekla z něj další dávka předmrdky. Ani jsem se ocasu nedotýkal a pořád z něj teklo. Konečně, abych se nezbláznil, jsem chytil péro do ruky a jediným pohybem shora dolů jsem se udělal. Zase ze mě tekla mrdka. Bylo to jemnější, ne tak intenzivní orgasmus jako s Justinem, ale pořád to bylo skvělé. Honem jsem si zapl knoflík i zip na džínách. Nechtěl jsem p&# X159;ijít ani o trochu mrdky. Mýho spermatu. Chlapský šťávy. Chtěl jsem to všechno pochytat uvnitř, ke zbytku mé a Justinovy mrdky. Chtěl jsem v tom spát. Obalený mrdkou. A s tím jsem usnul.

Když jsem se v neděli ráno probudil, máma mě zrovna volala. Hned jsem si uvědomil, že tam ležím v těch starých džínách a začal jsem panikařit. Ale co, kurva. Nebylo to o moc jiný než se probouzet v mrdkou prosáklejch peřinách. Stejně jako džíny, i peřina potřebovala dobíjet. Tu jsem ovšem dobíjel nejmíň jednou denně, občas i častěji.

Proč bych měl panikařit. Nic jsem neprovedl. Akorát si vyhonil. Nechal se vykouřit jako každý správný Američan, který má takovou příležitost. A udělal jsem laskavost kamarádovi, nestálo mě to nic než trochu pohybu zápěstím. Žádnej problém.

Když jsem lezl z postele, slyšel jsem, jak říká: "Je tady Jess. Jde za tebou nahoru. Seš upravený?"

A tak jsem znovu začal panikařit. A pak jsem si řekl, že se nic neděje.

Jess vešel do pokoje a viděl mě ležet na posteli, obklopeného špinavýma peřinama, oblečenýho jenom ve starých džínách. Jestli si všiml zaschlých skrvn od mrdky v rozkroku, nekomentoval to.

"Seš v pohodě?" zeptal se.

"Proč?" řekl jsem.

"Je odpoledne. Vynechals pařbu včera večer. A teď tě tahám z postele v době, kdy jsme dávno měli koukat na film. Tak si říkám, není můj nejlepší přítel nemocný nebo tak něco?"

"Jo, tak něco." Zamumlal jsem a přitáhl si mrdkou zastříkanou peřinu přes rozkrok, aby Jess neviděl zaschlé fleky na mých džínách. "Asi to začalo už včera na závodech. Nejspíš proto jsem byl úplně na hovno. Už tehdy jsem se necítil dobře." Lži plynuly tak snadno. Promiň, Jessi, myslel jsem si. Nechci tě zranit pravdou. Ať už je pravda jakákoliv.

"A co ten smrad?" zeptal se.

"Jaký smrad?"

"Něco jako pot a zatuchlina smíchané všechno dohromady. Kdy sis naposled měnil povlečení, kamaráde?" zeptal se Jess a chtěl ze mě stáhnout peřinu.

Chytil jsem ji a řekl jsem mu, že se pere zítra. "Sorry za ten smrad."

"Potřebuješ něco?" zeptal se můj nejlepší kámoš tónem nejlepšího kámoše. Jess byl vždycky připravený pomoct.

"Ne, budu v pohodě. Asi se jenom potřebuju pořádně vyspat. A sorry za to kino. Vůbec jsem netušil, že už je tolik hodin. Měl jsem ti zavolat. Uvidíme se ve škole."

"Jestli chceš, zůstanu tady," nabídl mi.

"Ne, díky, potřebuju si odpočinout."

Trochu jsem se učil a projel pár pornostránek, které mi Justin doporučil. A jak jsem se tak probíral fotkama kluků, kteří dělali různé zajímavé věci s jinýma klukama, všiml jsem si, že mi nestojí.

Přidal jsem si to jako první bod na ten normální seznam. Když jsem vešel k Justinovi do pokoje a on si prohlížel tydle stránky, tak rozhodně tvrdý byl.

Ale i tak jsem byl to nedělní odpoledne stejně zmatený, jako v sobotu večer předtím. Nakonec jsem si udělal seznam možností. Zaprvé, jsem výhradně na holky. Všechno, co říkal Justin, je v pořádku. Vzájemný honění, nechat se vykouřit, to všechno je pro nadrženého 18letého kluka jako já docela normální. Druhá možnost, jsem na holky, akorát Justin na mě má nějaký zvláštní vliv, takže s ním dělám věci, které bych nikde jinde s nikým jiným nedělal, možná ještě s Jessem. Za třetí, možná jsem bi. Můžu si nechat kouřit od Kate nebo od Jesse. Tak i tak mi to dělá dobře . Za čtvrté, jsem skutečně gay a celou tu dobu si sám sobě lžu.

Nejvíc jsem se přikláněl ke druhé možnosti. Žádná jiná tak dobře nevyhovovala všem skutečnostem. Přinejmenším ne těm skutečnostem, které jsem v té době ve svém nadrženém životě znal.

Neptejte se proč, ale najednou jsem potřeboval vědět, co si o tom myslí Justin. Vklouznul jsem do A&F, které mi Justin věnoval, do tašky jsem hodil svoje staré džíny a vydal se ke dveřím, doufal jsem, že nebudu muset našim odpovídat na žádné otázky.

Když jsem dorazil k Justinovi domů, zjistil jsem, že je v práci. Asi jsem mu měl napřed zavolat. Nechtělo se mi vracet domů a tak jsem se stavil ke Kate, zjistit, jestli je všechno v pohodě. Taky nebyla doma.

Tak jsem šel do nákupního centra, kde Justin pracoval. Ani jsem pořádně nevěděl proč. Párkrát jsem prošel kolem obchodu a nakukoval dovnitř, jestli se mi ho podaří zahlédnout. Na první dva pokusy jsem ho neviděl. Potřetí už jsem ho uviděl, stál tam, povídal si a smál se se dvěma dalšíma klukama, tuším taky od nás ze školy. Asi kluci ze stejného ročníku jako Jess. Nijak zvlášť jsem je neznal.

Justin mě zahlídnul a mávnul na mě rukou. Pak došel ke dveřím.

"Co tady děláš?" zeptal se.

"Ale jenom potřebuju koupit něco pro máti."

"Pojď si vybrat nějaké oblečení. Máme tady spoustu věcí, ve kterých budeš vypadat skvěle a řekl bych, že od správného prodavače bys na ně mohl dostat i slušnou slevu."

Omluvil jsem se. Řekl jsem mu, že nemám čas.

"Stav se později k nám," navrhl mi. "Končím v pět."

"No, možná, nevím, ještě se musím učit."

To bylo teda dost chabé.

Šel jsem domů a zabral se do knížek jak to jenom šlo, snažil jsem se dostat všechny ty nesmysly s gay sexem z hlavy. Čas ubíhal hodně pomalu. Dějepis i matematika vypadaly kompletně zbytečně v porovnání s tím, jestli jsem nebo nejsem gay.

Konečně bylo pět a já chtěl vyrazit za Justinem, ale on teprve odcházel z práce. Nebo, jestli má směnu i Mike, možná si Justin zrovna honí péro. Snažil jsem se to vyhnat z hlavy a rozhodl jsem se zabít čas sprchou.

Jasně, že jsem si vyhonil. Dokud jsem nevlezl do sprchy a nezačal se mydlit, ani jsem si neuvědomil, že jsem celý den nehonil. Netrvalo to dlouho. Nebylo to o nic zajímavější než kterékoliv z tisíce vyhonění ve sprše. Ale bylo to fajn a hezky jsem se udělal.

Oblíkl jsem se a vzal si džíny, které mi moc neslušely. Byl to záměr, součást mojí strategie. Akorát jsem nevěděl, jakou mám vlastně strategii. Vzal jsem kabelu se starýma džínama uvnitř a vyrazil k Justinovu domu.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.