Date: Sun, 12 Sep 2010 00:03:08 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 13b (Czech)

Kapitola 13, část II

Vypráví Billy

Když jsem k nim dorazil, díval se Justin s rodiči na televizi. Docela se mi ulevilo, že ho vidím zas jednou oblečeného. Pozdravil jsem a šli jsme s Justinem do pokoje.

"Zase nadrženej, tak brzo?" zeptal se Justin hned, jak jsme se vzdálili z doslechu jeho rodičů.

"Ne. Ale potřeboval bych si s tebou o tom promluvit," řekl jsem.

Když jsme byli sami dva v Justinově pokoji, zavedl jsem s ním stejnou konverzaci, jakou jsem vedl sám se sebou už 24 hodin. Dával mi hodně otázek o tom, co mě vzrušuje. Kdo mě vzrušuje? Co s tím dělám? Kdy jsem to dělal? Líbilo se mi to?

Někdy si říkám, že se mě ptal jenom proto, že se rád bavil o sexu. Řekl bych, že se mu hlavně líbilo poslouchat mě, jak mluvím o sexu s ním. Chvílemi ale vypadal opravdu starostlivě, zajímalo ho, co říkám a snažil se mi pomoct to pochopit.

Všiml jsem si, že ani ty nejpopisnější části naší debaty - jako třeba jak mě Kate kouřila, nebo jak jsem kdysi dávno načapal Terryho jak honí ve sprše (a že to byl dost žhavej pohled) - ho nevzrušují. Ten jeho krásný oblý rozkrok nereagoval. Zůstaval krásný a oblý.

"Tak co si myslíš, že je správně?" zeptal jsem se ho, když jsem před ním předložil všechny ty varianty, od kompletně na holky po kompletně na kluky.

Nepamatuju si přesně, co mi říkal, ale závěr z toho byl takový: Nemyslí si, že jsem gay. Nebere mě gay porno, dokud se mi Jess nepřiznal, že je na kluky, nikdy jsem na sex s klukama nemyslel, a když došlo na mou budoucnost, pořád jsem doufal, že si na vysoké najdu nějakou prima holku a konečně budu mít příležitost, na kterou pořád čekám - příležitost mrdat od rána do večera.

Říkal, že si prostě jenom myslí, že mám život plný mizerného sexu, nebo přesněji, žádného sexu. Dokud jsem se nepotkal s ním, nedokázal jsem se uvolnit a sexuálně si užívat. Podívejte se na lidi, které jsem znal. Třeba Kate, která ani nechtěla kouřit. Nebo Jess, který ještě před pár týdny nevěděl, co vlastně chce, a ani teď neví, jak to mít nebo udělat.

Takže je jasné, že s takovými sexuálními možnostmi není nic divného na tom, že mě Justin přitahoval. Ale to neznamená, že bych byl gay.

"Ale mohl bys být," pamatuju si, jak Justin řekl.

"Mohl bych být co?"

"Gay," řekl. "Úplně bych to nevylučoval. Třeba když jsi tenkrát poprvé přistihl Jesse jak si honí, neotočil ses a neodešels. Kdepak. Připojil ses k zábavě a pozdějc ses vracel pro další."

"A když se ti Jess přiznal, nevykašlal ses na něj. Chtěls vědět víc. Chtěl ses zapojit. Však víš, tady jsem do toho vstoupil já."

Pamatoval jsem si.

"Aha," řekl jsem, "takže chodíš ve stejnému kruhu jako já. Možná jsem gay. Možná nejsem. Jak to má sakra člověk vědět?"

"Já ten problém nikdy neměl. Já jsem to věděl vždycky. Řekl bych, že to budeš muset zjistit experimentálně."

"A jak si ten 'experiment' představuješ?"

"No mohl bys Jesse nechat, ať ti vyšuká tu tvoji pěknou sportovní prdelku a uvidíš, jak se ti to bude líbit," řekl s nestydatým úšklebkem.

"Nemyslím," řekl jsem.

"Zamysli se nad tím. Kdybych ti čtrnáct dní zpátky řekl, že si budeme půjčovat mrdkou promáčené džíny, že ty, já a Jess budeme vzájemně honit, že budu kouřit tvoje péro - a stejně tak Jess i Kate. ... Vsadím se, že bys taky řekl 'nemyslím'."

Jako obvykle dávala Justinova řeč smysl.

"No ale pořád si nemyslím, že v rámci experimentu nechám Jesse, aby mě vyšukal," namítl jsem. "Takže co můžu udělat?"

"No můžeš nechat mě, ať tě vyšukám." A znovu ten úsměšek, jak si Justin provokativně masíroval rozkrok.

Jenom ta myšlenka samotná vyvolala chvění v mém ocase, které se pomalu přesouvalo do koulí.

"V žádném případě," řekl jsem, ale možná jsem reagoval trochu moc pomalu.

"No jde v podstatě o to, že potřebuješ udělat něco, co ty považuješ za kompletně buzerantské, o čem si myslíš, že by to mohl dělat jenom gay. A pokud to uděláš, bude se ti to líbit a budeš to chtít udělat znovu, pak bych řekl, že seš gay." Zmlknul a podíval se na mě, jako bych na to měl něco říct. "Tak co by to mohlo být?"

Jezdil jsem po něm očima nahoru a dolů, hodně jsem se snažil rozhodnout se, zda mám nahlas říct tu myšlenku, která se mi vynořila v hlavě. Snažil jsem se rozhodnout, co by to znamenalo, kdybych udělal to, na co myslím. Snažil jsem se zjistit, proč mám pocit, že je to odpověď na Justinovu otázku. A pak jsem to ze sebe vyhrknul.

"Tak co kdybych tě vykouřil?"

Nevím, jestli jsem to řekl proto, že jsem si myslel, že to skutečně odpoví na Justinovu otázku a rozhodne o tom, zda jsem nebo nejsem gay. Nebo to bylo proto, že jsem Justinovi opravdu chtěl vykouřit a jenom jsem si to nedokázal přiznat? Hrál jsem sám se sebou nějakou zasranou myšlenkovou hru a nevěděl jsem, jestli vyhrávám nebo prohrávám.

"Proč sis ze všech možných věcí vybral právě todle? Mohls třeba navrhnout, že půjdeš na veřejné záchodky do parku a zkusíš si trochu anonymního chlapského sexu. Mohls navrhnout, že ošukáš Jesse. Nebo kdovíco jiného. Milion věcí. Tak proč sis vybral, že mě budeš kouřit?" Na tváři měl provokativní úsměv a poslední větu pěkně pomalu protahoval.

Než jsem odpověděl, chvíli jsem přemýšlel, ale upřímně řečeno mi mozek moc nefungoval. "Po pravdě řečeno nevím, ale myslím si, že by mi to mohlo pomoct to zjistit. Pokud se mi to bude líbit a budu to chtít udělat znovu, tak možná jsem ... možná víc než možná ... gay. A pokud ne, tak asi nejsem."

"Možná máš pravdu," řekl. "Třeba u mě takové to mít nebo nemít něco rád v sobě zahrnuje hodně chemie. Řekněme třeba v současný době takové vykouření od Mika by se mnou moc neudělalo. Jasně, že bych se od něj nechal. Doufám, že to někdy udělá. Ale zas tak často si u takové vzpomínky honit nebudu. Znamená to, že nejsem gay? Co si o tom myslíš?"

"Takže co mi to vlastně říkáš? Můžu tě vykouřit? Nemám tě vykouřit? Nechceš abych ti kouřil?"

"Nechápej mě špatně, chlapáku. Od tebe se rád nechám vykouřit kdykoliv. Akorát ti nemůžu zaručit, že ti to pomůže najít odpověď."

"Ale mohlo by. Hele, byl to tvůj nápad."

"Já si pamatuju, čí to byl nápad. A jasně, mohlo by ti to pomoct," řekl Justin zase s provokativním úsměvem.

"Tak pojďme na to," řekl jsem a znělo to naprosto sebejistě a odhodlaně. Uvnitř jsem ale cítil směsici emocí - úlevu, hrůzu, touhu, pochybnosti, vinu - nedokázal jsem se v tom vyznat.

Jak jsem pomalu rozepínal Justinovi zip, viděl jsem, jak jeho tlusté péro pomalu roste do svých nádherných 23 centimetrů. V té chvíli nad všemi emocemi vyhrála touha. Okamžitě mi bylo jasné, že momentálně myslím ocasem, ale moc se mi to jeho myšlení líbilo.

Justin pasivně stál, jenom ocas se mu chvěl, jak jsem z něj stahoval oblečení. Když přede mnou konečně stál nahý, začal jsem se svým pomalým striptýzem a on si u toho líně honil tvrdnoucí péro. Když jsem byl taky nahý, natáhnul ruku a začal honit i můj ocas. Honil svoje tvrdý péro i moje tvrdý péro, v každý ruce jedno.

Pak jsem sáhl dolů, jemně mu odstrčil ruku a vzal svoje péro do vlastní ruky. Postavil jsem se blíž k němu a svým tvrdým ocasem plácnul o jeho tak, jak jsme to už dělali. "Na přátelství." Jak se naše ocasy dotknuly, cítil jsem ve slabinách vlnu vzrušení.

Oplatil mi plácnutí a řekl: "Na naše přátelství." A pak mě pevně objal, hrudníky, břicha i ocasy nalepené na sebe. Následovala série drobných přírazů pánvemi, takže se naše ocasy k sobě přitiskly ještě víc. Ani nevím, kdo z nás to dělal, možná oba najednou.

Nakonec jsme od sebe odstoupili a já jsem šel rovnou na kolena, před tím klukem, který mě sexuálně přiváděl k šílenství. "Nikdy jsem nic takového nedělal, tak mi řekni, kdybych něco dělal špatně," řekl jsem mu a podíval se do jeho touhou naplněných očí.

Nic neřekl, vzal mou hlavu do rukou, předklonil se a políbil mě. Když se svými vlhkými hrokými rty vzdaloval ode mě, zašeptal mi do ucha: "Doufám, že ti todle dá odpověď, kterou hledáš."

Narovnal se a pořád mi držel hlavu ve svých horkých, svalnatých rukou. Navedl mě pusou ke svému čekajícímu ocasu, až jsem od něj byl sotva pár centimetrů. Viděl jsem první jasnou kapičku předmrdky na špičce ocasu, která se změnila v dlouhý řetízek visící od dírky na špičce žaludu. Bylo to sladké mučení. Olízil jsem si rty a polknul sliny. Naváděl mě na svůj ocas a znovu na mě zašeptal. "Doufám, že se ti to bude líbit. Opravdu doufám, že jo."

Olízl jsem mu špičku ocasu a ochutnal nabízenou předmrdku. Nemohl jsem se dočkat na začátek opravdové akce. Sevřel jsem jeho žaluda asi v polovině mezi rty. Byl víc tvrdý a horký, než jsem si dokázal představit. Napjatý povrch byl krásně hladký. Zavřel jsem oči a začal sát. Tvrdě sát. Sál jsem a posouval jsem se pusou, dokud jsem v ní neměl celého žaluda. Jasný okraj se mi zevnitř opíral o rty. Přišlo mi, že mi do pusy zapadl úplně přirozeně.

Začal jsem sát jeho péro, jako při kojení, akorát silněji ... a toužebně.

"Skvělý začátek," zamumlal Justin a protřepal mi vlasy, už mi hlavu nedržel, jen mě po ní hladil.

Chtěl jsem víc. Bylo mi jasné, že celý jeho ocas do pusy nevezmu, ale chtěl jsem v ní mít víc než jen vrcholek. Sál jsem ho a chutnal pomalu vytékající předmrdku, dráždil jsem své chuťové buňky a stále víc se vzrušoval. S pevně sevřenými rty jsem se po jeho ocasu začal pomalu pohybovat nahoru a dolů. Po jeho tvrdém, horkém, dokonalém ocasu. Cítil jsem, jak se mi v puse chvěje. Držel jsem hlavu nehybně a jenom se soustředil na rozkoš, kterou mu dávám, když mi zajížděl do pusy a zase ven.

Jak mi projížděl pusu tam a zpět svým dlouhým pérem, ztvrdnul ještě víc. Zdálo se mi, že vyzařuju nějakou sílu ... ne, že ji napouštím do jeho péra jak ho kouřím. Dokázal jsem, aby byl tvrdý a nadržený a spokojený a ...

A jeho koule. Zapomněl jsem na ty nádherné diamanty, které visely přede mnou ve výšce brady. Vzal jsem je do ruky a hrál si s nimi, druhou rukou jsem jezdil po té polovině Justinova ocasu, kterou jsem neměl v puse.

"To je skvělé, Billy. Fakt skvělé. Za chvilku budu stříkat. Chceš abych ti nastříkal na pusu nebo to chceš polknout. Záleží na tobě, ale rozhodni se rychle. V koulích už mi bublá."

Cítil jsem změny v jeho péru. Bylo ještě tvrdší a přísahal bych, že bylo i delší a tlustší. A rajcovnější. Byl to úžasný pocit.

Neodpověděl jsem, akorát jsem mu položil obě ruce na zadek a přitáhl si ho hlouběji do pusy, ocasem mi zajížděl až do krku.

"Aaach, Billy," řekl Justin a napjal se. A pak mi pusu zaplnila první dávka mrdky. Trochu mě to překvapilo a část vytekla. Horká smetanová mrdka, čerstvá přímo z Justinova ocasu, mi vířila v puse a kapala mi po bradě. Druhou dávku už jsem zkusil polknout. Chutala skvěle, ale nedokázal jsem to zvládnout. Musel jsem vytáhnout jeho péro z pusy. Pak jsem se na něj podíval, viděl jsem, jak se na mě kření a další výstřik mi přistál na tváři, přesně jak na ni zamířil. Další na krku. Na prsou. Výstřely jeho skvostné mrdky zasáhly obě mé bradavky a pak zase obličej. Otřel si ocas v mých vlasech a pak mi jej zasunul zpět do pusy.

Najednou jsem si uvědomil, že i moje péro se chvěje, připravené k výstřiku. Neuvěřitelně vzrušené. Vysál jsem poslední zbytky z Justinova péra a z mého ocasu vystříkla mohutná dávka mrdky. Nabral jsem část do ruky a dal si ji do pusy. Pokračoval jsem v sání Justinova péra a nabral další dávku své mrdky. Bylo jí spousta. Natáhl jsem plnou ruku k Justinovi, ten si část nabral do své dlaně a olízl ji.

Pak mě postavil na nohy a hluboce mě políbil. Naše jazyky klouzaly po sobě. Směs horkých slin a mrdky klouzala z mojí pusy do jeho a zpět.

Když ten polibek skončil, pořád jsme měli na rtech mrdku - a já taky na tváři, krku a prsou. Justin se mě zeptal, jestli se mi to líbilo.

"Bylo to úplně skvělé! Když jsi mě chytil za hlavu a začal mi šukat pusu ... Jo! Bylo to super. Ten pocit, jak se tvoje tvrdé péro tře tam a zpět po mých rtech. Kouřit tvůj tvrdej ocas. Cítil jsem, jak se ti ocas ještě víc nalívá, je ještě víc vzrušený, dokonale mi zapadl do pusy. A tvoje mrdka! Jak ti stříkala z péra, to bylo úžasné. Pocit, že něco takového pusou dokážu ... Nedokážu to popsat, ale vím, že se mi to kurva líbilo. Řek bych, že jsem čekal, že se mi to bude líbit." A najedou mi nálada spadla z té sexuální euforie zpátky do reality, začal jsem přemýšlet, co to všechno znamená.

Všechno najednou působilo daleko vážněji. Opravdověji.

Justin ucítil změnu, která se ve mně děla a podíval se na mě vážným, skoro přísným pohledem. Řekl mi, že musím udělat ještě jednu věc. Musím vykouřit Jesse stejně dobře, jako jsem právě vykouřil jeho. Pak budu znát pravdu. Pak budeme znát pravdu. Musíme to s Jessem udělat brzo. Hodně brzo. Tento týden.

Nechal jsem Justinovi svoje staré džíny a rozloučil se.

Když jsem jel ten nedělní večer domů, měl jsem toho hodně k přemýšlení. Hodně, co jsem ještě nevěděl. Věděl jsem, že se mi moc líbilo Justina vykouřit. Otázka ale zněla: Proč jsem to udělal? Chtěl jsem zjistit pravdu o tom, zda jsem nebo nejsem gay? Nebo jsem chtěl prostě jenom vykouřit Justinovo obrovské péro? Věděl jsem, že mě sex s Justinem přitahuje víc a víc, ale pořád jsem nevěděl proč.

A pak tady byl Jess. Slíbil jsem Justinovi, že do konce týdne Jessovi vykouřím. Jaké to bude? Když mi Justinova horká mrdka zaplaví pusu, poteče mi po rtech, jeho ocas hluboko v mém krku. Bude se mi to taky líbit? Dokáže se tím, že jsem gay? Otevře se nám cesta k tomu, abychom s Jessem byli nejlepší kámoši a zároveň milenci? Anebo to nedopadne tak dobře? A jak to dopadne? Budu prostě hračka pro Justina a jeho podivné sexuální tužby? A přijdu o nejlepšího kámoše?

Měl jsem toho hodně k přemýšlení.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.