Date: Sun, 12 Sep 2010 16:57:11 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 14 (Czech)

Kapitola 14

Vypráví Jess

V pondělí večer došel Billy ke mně domů, učit se "a tak," jako už mockrát předtím. Ten večer se ale vyvinul úplně nečekaně. Byl to večer, kdy Billy ... No, asi bych měl začít od začátku.

Všechno začalo docela normálně. Asi třičtvrtě hodiny jsme se bavili jen tak o ničem a pak jsme se začali opravdu učit. Po asi půl hodině Billy přerušil ticho, podíval se na mě a vážným hlasem řekl: "Musíme si promluvit."

Hned jsem si pomyslel, že se stalo něco zlého. Že má nějaké špatné zprávy.

"Už skoro dva týdny se snažíme dostat naše přátelství zpátky tam, kde vždycky bylo," řekl Billy. "Však víš, nejlepší kamarádi, žádný sex. Opravdu jsem si myslel, že by to mohlo fungovat. Ale nefungovalo. Aspoň u mě ne. Upřímně ses mi přiznal k tomu, že jsi gay a, i když jsem to neslyšel rád, tvé upřímnosti si vážím. Přinutilo mě to se nad sebou hodně zamyslet a jak jsme se spolu ... probírali tady tím vším kolem homosexuality, hodně jsem se o sobě dozvěděl."

Billy mluvil a já jenom poslouchal. Přímo od srdce se z něj valily věci, které se mu určitě neříkaly snadno. "Jsi gay a říkals, že mě miluješ," řekl Billy. "Věřím ti to. Když jsi mi to poprvé řekl, myslel jsem si, že jsem jiný než ty. Že to cítím jinak. Ale tento týden ... sakra, to je těžké. Tento týden, myslím, že nejsem až tak moc jiný než ty. Možná mám stejné pocity jako máš ty. Už je nechci skrývat. Potřebuju tomu rozumět. Potřebuju vědět, kdo jsem. Kdo doopravdy jsem. A co vlastně doopravdy cítím. Rozumíš mi?"

"Rozumím," řekl jsem nadějně a přikývnul, i když jsem si nebyl moc jistý, jestli tomu opravdu rozumím. Myslel jsem si a doufal jsem, že se mi Billy snaží říct, že je asi taky gay a že mě taky miluje. Nevypadalo to tak, ale ta slova ... jeho slova ... myslím, že nejsem až tak moc jiný než ty. Možná mám stejné pocity jako máš ty. Už je nechci skrývat ... stejné pocity jako máš ty ... stejné pocity jako máš ty ...

Billy se na mě upřeně díval, zjevně čekal trochu delší odpověď. "Řekl bych, že je to super," vykoktal jsem ze sebe. "Co mám na to říct? ... Můžu ti nějak pomoct?"

"Chtěl bych si s tebou někdy večer vyjít. Jenom my dva. Strávit spolu nějaký čas. Víš, zjistit co vzájemně cítíme. Sdílet, co nám přijde přirozené. Nechci už nic předstírat nebo nastavovat nějaké hloupé mantinely. Chci abychom oba ... každý z nás ... byli opravdu sami sebou a pak uvidíme, co to znamená ... prostě jak vnímáme ... jeden druhého ... a tak. Co ty na to?"

Vznášel jsem se. Dokázal jsem si ten večer představit. Billy chtěl být se mnou sám, objevovat naše pocity vůči sobě. Taky jsem chtěl být s ním. Držet Billyho v rukou. Jeho teplo vedle mě. A nakonec mu dokázat říct, co k němu opravdu cítím. A Billy mi řekne to samé. Viděl jsem naši budoucnost. Naši společnou budoucnost. Viděl jsem, jak děláme všechno spolu. Ve všech letech, která přijdou.

"Skvělé," řekl jsem.

"Zítra večer?" zeptal se Billy.

Byl jsem tak ztracený v představách společného života se svým nejlepším kamarádem, se svou opravdovou láskou, že jsem nechápal, na co se ptá. Nechápavě jsem zavrtěl hlavou.

"Zítra večer? Můžeme si zítra večer někam vyrazit?" zeptal se.

Bavili jsme se o tom kam a jak. Jeho rodiče budou doma. Moji taky. Potřebujeme nějaké místo, kde bychom mohli být sami dva, promluvit si, ukázat si a podělit se o naši lásku. Nakonec, aniž bychom něco domluvili, Billy řekl ať se nestarám, že to zařídí. Vyzvedne mě o půl osmé.

Od té chvíle až do následujícího večera jsem měl všechno jako v mlze. Vím, že jsem se pořád usmíval a kdykoliv jsme se v úterý ve škole potkali, pořád jsem na Billyho koukal.

Když jsem přišel ze školy domů, vyzkoušel jsem snad půl tuctu triček, abych si něco vybral na večer. Vyzkoušel jsem stejně tolik džín a kraťas. Je to divné, ale už si nepamatuju, co jsem si nakonec vzal na sebe.

Ve čtvrt na osm zazvonil Billy u dveří. Řekl jsem našim, že se jdeme učit do knihovny.

Billy měl na sobě nové tričko, které mu skvěle slušelo a ty A&F džíny, které si nedávno pořídil. Taky mu skvěle padly. A nádherně voněl. Nepamatuju si, že by někdy předtím používal kolínskou. Bylo to opravdu jako rande.

Billy mi řekl, že ví o klidném místě, kde můžeme být sami. Byl jsem v takovém oparu, že ani nevím, kam jsme jeli. Billy vyjel z města, pak zahnul na neosvětlenou cestu a pak zastavil na nějakém opuštěném místě, široko daleko nic. Zhasnul světla. Srdce mi prudce bušilo.

Trénoval jsem si, co mu chci říct. Jak jsem šťastný, že chce, abychom byli víc než jenom nejlepší kamarádi. Otočil jsem se k Billymu, abych mu to řekl a on si zrovna odsouval sedadlo tak daleko dozadu, jak to šlo. Řekl mi, ať to udělám taky, "ať máme pohodlí." Zatímco jsem si hrál se sedadlem, Billy si musel rozepnout džíny. Když jsem se otočil, měl už je roztažené a pomalu si hrál se svým tvrdnoucím pérem. Nevěděl jsem, co si mám myslet.

"Klidně se přidej," řekl. Jeho ocas byl těžký a plný. Jak si s ním hrál prstama, pohyboval se tam a zpět.

"Co to tady děláme?" zeptal jsem se, cítil jsem se trochu nepohodlně. Jak rychle se to odehrává. Zatím ani polibek. Sotva pár slov. Tak jsem si to nepředstavoval.

"Prostě jsem jenom chtěl, abychom zjistili, co k sobě cítíme. Co spolu chceme dělat, co můžeme jeden pro druhého ... nebo druhému ... udělat." Hodil po mně svoji ďábelskou grimasu. "Nechci si na nic hrát. Chci prostě jenom vědět, kam až to dojde. Myslím, že tě dokážu udělat hodně šťastným." A zase ta grimasa.

Teď už měl Billy ocas úplně tvrdý a držel ho v ruce jenom kousek ode mě. Usmíval se na mě. Pomalu, líně si honil svý tvrdý péro. Jako by tam dokázal takhle sedět a dělat to celou noc.

"Jseš gay a miluješ mě," řekl. "A pokud já jsem taky gay a taky tě miluju, tak by todle bylo úplně přirozené," řekl Billy, vzal mě za ruku a položil si ji na svůj ocas. Jak jsem mu prsty přejel po péru, ocas mu poskočil. "Pokračuj. Pěkně se o něj postarej," řekl Billy a hlavou kývnul směrem ke svému péru. "A já se postarám o tvýho." A s tím se naklonil a začal mi rozepínat kalhoty. Jeho ocas byl na dotyk horký. Cítil jsem, jak se mi chvěje v ruce. Cítil jsem předmrdku, Billyho předmrdku, která mu z něj ukapávala. Z dlouhého tvrdého klacku, který jsem držel v ruce.

"Chceme to oba, že?" Billy spíš řekl než se zeptal.

Jak jeho ruka obepnula můj ocas, začalo moje péro na jeho dotyk reagovat. Cítil jsem, jak se můj ocas pohybuje a zavalily mě vzpomínky tenkrát na to ráno v mém pokoji, kdy mě tak krásně držel a udělal mě.

Billyho ocas jakoby hořel a přísahal bych, že jak jsem ho držel, byl horký víc a víc. Vtíral jsem do něj chladivou předmrdku jako mast. Honil jsem ho v rytmu úderů mého srdce, které jsem jasně slyšel v uších. Díky jeho předmrdce jsem mohl rukou snadno klouzat nahoru a dolu po jeho kládě. Soustředil jsem se na jedinou myšlenku - jak jsme tady vedle sebe. Sami dva.

"Hrej si s mýma koulema," zamumlal mi Billy do ucha, bylo to tak jemné jako polibek. Nějak mi do mozku ale neproniklo, co po mě chce. Byl jsem ztracený v kráse té chvíle. "Hrej si s mýma koulema," zopakoval naléhavěji. Vyhověl jsem mu.

Nevím, jak dlouho jsem takhle s Billym seděl a snil o našem společném životě, když Billy položil svou ruku na moji a začal jimi pohybovat nahoru a dolů po svém chvějícím se péru. Otočil se obličejem ke mně, zuby zaťaté. "Budu stříkat," řekl a usmál se na mě svým nejvřelejším, láskyplným úsměvem.

"Tak se udělej na mě," řekl jsem mu a vzpomněl jsem si, jak jsem o to poprvé poprosil Justina. Zdálo se mi, že to bylo před lety a mozkem mi jako v horečce zněla jeho tehdejší odpověď. "Popros Billyho ... popros Billyho ... popros Billyho." Teď jsem ho poprosil a on to udělá. Uděláme to. Billy se chystá mě postříkat.

Najednou se mi všechno rozmazalo. Billymu se nějak podařilo dostat nade mě a tvrdě mě líbal. Cítil jsem jeho jazyk hluboko v puse. Jednou rukou si honil péro. A stříkal. Stříkal přímo na můj ocas a koule. Už jsem ho viděl stříkat dřív a i když jsem v té chvíli jeho stříkání pozorovat nemohl, cítil jsem, jak po mě stéká jeho horká lepivá mrdka. Je to jako křest, pomyslel jsem si.

Když se proud jeho mrdky zklidnil a zrychlený dech se začal vracet do normálu, vzpomněl jsem si na Justinovo vyprávění o jeho osmnáctinách. Na dvojčata. Mrdku. Na pocit, že se stal opravdovým gayem.

Chtěl jsem tento druh pocitů sdílet s Billym a doufal jsem, že to vnímá stejně jako já. Že jsme se stali nějakým způsobem kompletní. Doufal jsem.

Pak se Billy zvednul a neohrabaně se vrátil na své sedadlo. Přál jsem si, abychom byli jinde než v autě. Stísněné podmínky kazily kouzlo okamžiku. Chtěl jsem, aby to byla perfektvní chvíle. Stejně jako to měl Justin s dvojčaty.

Billy seděl na sedadle řidiče tváří ke mě, předkloněný. Obličej měl v mém klíně, do kterého se právě vystříkal. Pusa, která mě ještě před chvíli něžně líbala, teď olizovala jeho vlastní mrdku. Jeho jazyk běhal nahoru a dolů a kolem mého ptáka. Sál lepkavou tekutinu z mého rozkroku. Lízal mi ji z koulí.

Než jsem se nadál, soustředila se veškerá Billyho pozornost na můj ocas. Žhavě ho kouřil. Za chvilinku jsem se udělal. Řekl bych, že to všechno spolykal. Držel mě v puse. Tvrdě sál. Celého mě vycucnul. Měl mě v sobě. Nakonec se na mě zhroutil, úplně vyčerpaný. Konečně zase zvedl obličej ke mě. Na uchu jsem cítil teplo jeho dechu, vnímal jsem v něm vůni mojí mrdky. Billyho dech ... vůně mojí mrdky ... smíchaná s jeho.

Neřekli jsme ani slovo. Nebylo to potřeba. Billy mě odvezl domů a já tiše vklouznul dovnitř. Nikdo mě neviděl. Nikdo mě neslyšel.

Přál jsem si Billymu říct: "Tak co, bralo tě to?" A usmát se na něj tím speciálním úsměvem, který si schovávám jenom pro něj. Ale nikdy mi na to nepřišla správná chvíle. Každopádně mi bylo jasné, že Billymu se líbilo, co dělal. Muselo se mu to líbit.

Nakonec se ten večer vyvinul jinak, než jsem čekal. Ale byl to večer opravdové vášně a souznění mezi námi. Dávali jsme si lásku, sdíleli ji spolu. Ne tak, jak jsem to plánoval, ale tak, že na to nikdy nezapomenu. To byl náš začátek. Věděl jsem, že Billy je trochu jiný než já a já jsem trochu jiný než Billy. Ale navzájem jsme se chtěli. A dohromady dokážeme být jako jedna bytost.

Spal jsem a představoval si Billyho. Billyho šťastně vyčerpaného. Jeho horká mrdka mě pokrývá jako peřina. Jeho žhavé tělo přitisknuté těsně ke mně. Jeho horký dech u mého ucha. Billy a já, pohromadě.

* * *

Kapitola 14

Vypráví Billy

Nechtěl jsem zbytečně ztrácet čas. Chtěl jsem vědět, co se stane. Slíbil jsem Justinovi, že kurva Jesse vykouřím a zjistím, jestli se mi to bude líbit. Rozhodně se mi líbilo kouřit Justina. To bylo fakt kurva skvělé!

Uplynula jen jediná noc od okamžiku kdy jsem Justina poprvé ve svým životě vykouřil a zjistil jsem, jak moc mě rajcuje jeho čurák promrdávající moji pusu. Jeho mrdka kroužící kolem mého jazyka. Zjistil jsem, jakou moc a rozkoš dokážu sdílet s chlapem, který má své péro v mojí puse ... Jenom jeden den poté, co jsem todle všechno objevil, jsem byl u Jesse. Byl jsem rozhodnutý s toudle bláznivou nejistotou skoncovat. Byl jsem vyděšený. Hlavou se mi honily všechny možnosti. Jestli se mi bude kouření Jesse líbit, jsem gay. Jestli ne ...

Nedokázal už jsem se déle vyrovnávat s tím vnitřním zmatkem a neklidem. V malé pauze mezi učením jsem na Jesse vyhrknul: "Jessi, potřeboval bych, abych bylo spolu ... sami ... někdo ... a brzo. Jenom ty a já. Potřebuju vyzkoušet jaké to je ... však víš, být s tebou ... jenom sami dva. Něco jako rande nebo tak. Bez pravidel a mantinelů. Všechno se mění. Chci zjistit, jestli můžu mít stejné potřeby ... stejné pocity jako máš ty ... No moc se mi to nedaří říct. Prostě chci vědět, jestli jsme oba na stejné vlně. Jestli chceme to samé."

"Myslíš, že bys to zvládl?" vykoktal Jess.

"Nevím, ale zkoušeli jsme být nejlepší kámoši bez čehokoliv sexuálního a nefunguje to. U mě rozhodně ne. No, asi tomu začínám rozumět. A chci být vůči tobě čestný. Ale není mi jasné, jak bychom mohli být i nadále nejlepší kámoši, dokud se nepřesvědčím, jestli moje pocity vůči tobě jsou podobné tvým víc, než jsem byl původně ochotný připustit. No tobě to asi nedává vůbec smysl. Ale já bych chtěl, ať spolu strávíme nějaký čas, vyrazíme si jako na rande a uvidíme, co z toho bude. Nechci, aby naše přátelství bylo založené na lžích a polopravdách. Chce& #X161; to zkusit? Zkusit to samé co já ... navíc bych řekl, že gay jako ty by si to mohl sakra užít."

Samozřejmě, že Jess souhlasil.

Nepodařilo se mi se vyjádřit moc dobře. Myslím, že jsem mu ani neřekl, že ho chci vykouřit.

Byl jsem z toho k smrti vyděšený. V hlavě jsem měl pořád jednu otázku: pokud se mi nebude Jessovo kouření líbit, co to o mně říká? O Justinovi. A Justinovi a mně. Ale nedokázal jsem se na to soustředit, bylo to moc daleko. Teď jsem se potřeboval dozvědět o mně a Jessovi a sexu. Aspoň teda o mně, Jessovi a kuřbě. Proč je to kurva všechno tak těžké? Nerozuměl jsem tomu.

Další večer jsem Jesse vyzvedl o půl osmé tak, jak jsme se domluvili. Po dlouhým dohadování se sám se sebou jsem se rozhodl vzít si ty džíny, co jsem dostal od Justina. Nejspíš jsem ani pořádně nevěděl proč, ale prostě jsem se v nich cítil sexy. A asi jsem si tenkrát myslel, že budu potřebovat trochu pomoct.

Když jsme s Jessem odjížděli od jejich domu, věděl jsem, že je Jess pořád můj nejlepší kámoš na celém světě. Připomínal jsem si, že se kvůli němu chci cítit sexy. Chtěl jsem zjistit, jestli ho dokážu potěšit a on dokáže potěšit mě. Ať už to znamenalo cokoliv.

Dojeli jsme do chystané nové zástavby, už tam byly ulice a tak, ale ještě žádné domy. Byla tam tma a nikde nikdo. Mohli jsme tam dělat, co jsme kurva chtěli a nikomu to nebude vadit. Nikdo se to nedozví.

Zaparkoval jsem auto. Odsunuli jsme si s Jessem sedadla dozadu, abychom měli víc místa na blížící se sex. Chvíli jsme oba mlčky seděli. Vybavil se mi pohled na Justina, jak si nedbale hraje s ocasem. Řekl jsem si, že to je znamení a nasadil takové to pohodové chování, které často ukazuje Justin. Naprosto srovnanej se sexem. Se svým tělem. Koneckonců, nejednou mi říkal - "je to jenom sex." Snažil jsem se uvolnit a dostat se do stejného stavu.

A tak jsem si honil péro. Snažil se ho postavit. Bylo to prima. Myslel jsem si, že se Jess přirozeně přidá. Rozumíte, že si začne hrát s pérem. Se svým nebo s mým. Nebo s oběma. Ale nedělal vůbec nic.

V ruce jsem držel svý tvrdý péro a byl jsem připravenej na nějakou opravdovou akci. "Tak co bys chtěl dělat. Jsem připravenej se do toho pustit, ber nebo dej co chceš," řekl jsem. Jess byl zticha, jenom se díval jak si hraju s ocasem. "Todle už není hra. Pojďme si zkusit, jak můžeme jeden druhýmu udělat dobře. Jeden druhýmu pomoct," řekl jsem, vzal jsem Jessovu ruku a položil si ji na svůj tvrdý, horký, chvějící se ocas.

Ruku měl studenou a mokrou a když se jí dotkl mého horkého ocasu, málem jsem vyskočil. Jess mi začal honit, ale jak tak pomalu jezdil rukou nahoru a dolů po mém péru, vypadal nesoustředěně a jakoby hodně daleko. Natáhl jsem se a rozepnul mu džíny. Byl úplně měkký. Vzal jsem ho do ruky. To mu asi udělalo dobře, přisunul se trochu blíž ke mně a po chvíli začal sténat.

Ale nic se nestalo. Trochu ztvrdnul, ale ne moc. A honil mě s takovým nadšením, že jsem měl problém zůstat tvrdej. Nakonec jsem nespokojeně vzal jeho ruku do své a začal si konečně honit péro pořádně. Asi to pochopil a přizpůsobil se mý rychlosti.

Trvalo to snad věčnost, ale nakonec jsem řekl, "Budu stříkat."

"Klidně můžeš na mě," řekl. Je to smutné, ale to bylo to nejerotičtější, co za celý večer řekl. Tak jsem se posunul, abych mu mohl stříkat na péro a koule. Konečně jsem se udělal a začal jsem kurva šílet. Lízal jsem svoji mrdku, vylizoval jsem ji z jeho klína, kam jsem nastříkal slušnou dávku ... slušnou, když vezmeme v úvahu Jessův nezájem o celou věc. Nejlíp si pamatuju, jak moc mi ta mrdka chutnala.

Jak jsem tak srkal svoji mrdku, řekl jsem, však co, kurva. Jak jsem tam dole a lížu Jessovi mrdku z klína, klidně ho u toho můžu vykouřit. Slíbil jsem Justinovi, že Jesse vykouřím a taky to kurva udělám. Jeho to možná nebere, ale co mám kurva dělat. A jestli se Jess neudělá, tak si u toho kouření aspoň vychutnám moji vlastní mrdku.

A tak jsem ho začal kouřit. Ani se mu pořádně nepostavil, ale udělal se. Nebylo toho moc, ale slyšel jsem jak sténá a pak jsem v puse ucítil slanou chuť. Ne jako Justinova. Ne jako moje. Vůbec nebyla sladká.

A bylo to. Odvezl jsem ho domů. Úkol splněn. Kuřba provedena dle slibu.

Byl jsem tak zabraný v myšlenkách, že jsem nejspíš Jessovi ani nic neřekl. A jak nad tím tak přemýšlím, on taky nic neřekl.

Bylo mi to jedno. V hlavě už jsem zase hledal odpovědi na svoje otázky. Podle mého nejlepšího vědomí jsem na ně pořád neuměl odpovědět. Věděl jsem, že jsem si ani jedinou minutu celého večera pořádně neužil. No, možná stříkání. To si užívám pokaždé. A lízat vlastní mrdku bylo taky prima.

Ale k Jessovi jsem necítil nic. Možná jsem ho trochu litoval. A litovat vlastního kamaráda je pěkně protivný pocit. Pokud jsem litoval Jesse, co jsem měl sakra dělat se sebou.

Co jsem se o sobě dozvěděl?

Neměl jsem ani potuchy.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.