Date: Mon, 13 Sep 2010 17:46:29 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 15 (Czech)

Kapitola 15

Vypráví Justin

Vůbec jsem nečekal, že by ke mně Billy chtěl ten středeční večer přijít. Myslel jsem si, že bude někde s Jessem. Ale po obědě, jak jsme se míjeli na chodbě, mi předal lísteček se vzkazem. Po té poslední žhavé seanci s tímdle namakaným klukem - pokud mě chce vidět, může mě vidět kdykoliv. Za žádnou cenu si to nenechám ujít. Zbytek dne jsem v džínách vystavoval bouli, která to potvrzovala.

Čím víc jsem přemýšlel nad tím, co jsem dal do pohybu, tím jsem si byl jistější, že setkání s Billym bude hlavně povídání a ne akce. Nepochyboval jsem o tom, že Billy dodrží slovo a vykouří Jesse. Možná už to udělal. A možná si jde ještě na poslední chvíli pro nějaké tipy. Anebo, to by bylo vynikající, chce ještě trénovat! Mohl jsem sice doufat, ale moc jsem tomu nevěřil.

Věděl jsem, že až se Billy nakonec odhodlá to Jessovi udělat, tak si to Jess skvěle užije. A Billy si to užije taky. A že nakonec oběma dojde, jak fantasticky si můžou užít sex ... mezi sebou.

Tipoval jsem, že jestli mi někdo z nich ještě bude chtít něco říct, tak to budou nejspíš oba najednou. Aby mi poděkovali.

Jediná nevýhoda takového scénáře byla, že na konci zůstanu zase sám. Ale to je přesně to, co mi bylo jasné už od začátku. Měl bych být rád, že se mi z toho povedlo získat tolik sexu, kolik jsem měl. Jenom jsem doufal, že Jess nakonec dojde k tomu, že nejsem až tak špatný a všichni tři nakonec budeme kamarádi.

Možná, že až je přejde počáteční zamilovanost, tak bude prostor i pro nějakou tu trojku. To by bylo dokonalé. Možná, že se mi nakonec splní sen, ve kterém s Billym oba najednou šukáme Jesse. Dokázal jsem si perfektně představit, jaké by to bylo, oba naše tvrdé ocasy v Jessově útlém zadku. Jak se nám péra třou o sebe. Roztahují Jessovu prdel. Billy sténá. Jess sténá. Já ...

To jsem ale hodně předbíhal událostem. Napřed musím zjistit, co se stalo, když Billy nabídl Jessovi kuřbu. Doufal jsem, že to bude pro ně pro oba skvělý zážitek.

Billy ke mně dorazil kolem sedmé večer. Zrovna jsem se učil a rozhodl jsem se, že jej pro změnu přivítám oblečený. Když dorazil, vypadal trochu nervózně a možná naštvaně. Jen si tak sedl na moji postel a beze slova na mě hleděl.

Nakonec jsem to ticho přerušil. "Tak jak dopadla kuřba?" Žádná odpověď.

"Udělals to?" Žádná odpověď.

"Líbilo se mu to?" Žádná odpověď.

"Líbilo se ti to?" Žádná odpověď.

Prostě jenom tak seděl s hlavou v dlaních a hleděl do země.

"Tak jak bylo na tréninku?"

"To vůbec není legrace, blbečku," řekl mi a hleděl na mě tvrdým pohledem. "Celé to byl tvůj nápad a mělo se tím všechno vyjasnit. A kam jsem se dostal? Zase ke hromadě otázek, které pořád neumím zodpovědět."

Nebylo to jednoduché, ale nakonec jsem ho přiměl, aby mi popsal všechno, co se stalo. Jaká to byla podle něj katastrofa.

"No možná ses toho dozvěděl víc, než si myslíš," řekl jsem mu poté, co jsem ho vyslechl. "Dozvěděl ses, že sex s Jessem ti zatím moc nevyhovuje. To nejspíš znamená, že do něj nejsi zamilovaný tak, jako on do tebe."

"Strč si to svý 'zatím' do prdele. Jess a já jsme se sexem skoncovali. A když se mi nelíbí sex s Jessem, znamená to, že nejsem gay?" ptal se Billy.

"Nemyslím, že bych se hned přiklonil k takovému závěru. Rád bych se tě na něco zeptal a pořádně si prosím promysli odpověď. Když si představuješ sex, například při honění nebo když jen tak zabíjíš čas hrátkama s ocasem, představuješ si sex s klukem nebo s holkou?"

"Když si představuju sex ..." Billy se zarazil a zamyslel. "Teď si vždycky představuju tebe a mě. To je jediná představa, kterou v poslední době mívám."

Ocasem mi projel záchvěv energie. Ruka mi automaticky sklouzla k rozkroku. Rychle jsem tvrdnul. To se všechno stalo v tom zlomečku vteřiny, kdy jsem slyšel Billyho říct " ... jediná představa, kterou v poslední době mívám." Jeho slova mi zněla v hlavě a posílala do ocasu záchvěvy rozkoše, jakou jsem snad ještě nezažil. Během chviličky jsem přešel od řekněme lehkého vzrušení do plné pohotovosti. Mám pocit, že jsem musel zrudnout.

Snažil jsem se honem vzpamatovat, aby Billy nepoznal, co se mnou jeho odpověď udělala. "No," zakoktal jsem se, "a než jsme se potkali, na co jsi při honění myslel? Na kluky? Nebo na holky?"

Billy se zarazil a zjevně si snažil vzpomenout. "Nevím to určitě. Přijde mi jako by bylo těžké myslet na to, co bylo předtím. Jako bych před tou první nocí, kdys mi ukázal jak se dá klukovi vyhonit, ani na sex nemyslel."

"No ale na něco jsi myslet musel. Všechny ty večery, kdy sis honil sám doma v posteli. Na koho jsi myslel?" ptal jsem se.

Billy se dlouze odmlčel a pak řekl: "Asi na Jesse. Jak si Jess a já honíme v jeho pokoji. Vzpomínal jsem na ten první zážitek a jak to bylo skvělé udělat se. Vidět Jesse jak mohutně stříká, být vylekaný a pak se poprvé v životě udělat. Zní to dost hloupě. Trochu dětsky. Ale dokud jsem nepotkal tebe, byl to ten nejlepší sex, co jsem znal. Myslíš, že to znamená, že jsem gay?"

"Ty vážně nechceš, abys byl gay, co?" zeptal jsem se.

"Mohl bys mi odpovědět, aniž bys mi kladl další otázky?" postěžoval si.

"Promiň, ale na tydle věci nejsem expert. Ale tak nějak si myslím, že to může znamenat, že jsi gay. Zjevně je to u tebe hodně jiné, než to bylo u mě. Já to věděl vždycky. Věděl jsem, že jsem gay, už od základky."

"Kurva, chtěl bych to mít taky tak jednoduché. Takže si vážně myslíš, že jsem gay, i přesto, že mám rád holky a tak?"

"No já mám taky rád holky. Akorát si nemyslím, že bych s nějakou chtěl opravdu šukat. No možná jednou, jenom tak abych věděl, jaké to je. Ale jestli bych si měl vybrat, zda strávit život šukáním s ženskýma nebo šukáním s tebou, věděl bych, co si vyberu."

"Vybral by sis mě?" zeptal se Billy nevěřícně.

"Jasně," řekl jsem. Bylo jasně vidět, jak to Billyho vzrušilo. Vypadalo to, že je skoro stejně tvrdý jako já. A vůbec se nestyděl prohmatávat se přes džíny. Byl to nádherný pohled, jak si rukou mačkal těch svých tvrdých dvacet cenťáků. Byl teď nažhavený a vzrušený. A taky nadržený, řekl bych. Jak si s ním tak hrál přes látku džínů, jasně jsem mohl pozorovat obrys jeho žaluda.

Potřeboval jsem popadnout dech a pak jsem mu řekl: "Jestli se rozhodneš, že jsi gay - a já doufám, že jo - jako můj kluk budeš úžasný. Nevylezu od tebe z postele ani na vteřinu. Za den nebo dva si ošoupu čuráka tak, že bude tenkej jako tužka."

"Heej, kámo. Pořád si nejsem jistý, že jsem gay. Natož tvůj kluk ... Kurva, komu se to tady snažím lhát? Vykouřils mě. Já jsem vykouřil tebe. Nastříkali jsme po sobě tolik mrdky, že bysme tím napustili bazén." Billy se usmíval. Pak ale sevřel rty a zase vypadal vážně. "Ale ještě nejsem připravený říct, že jsem gay ... nejsem připravený na to být gay. Prostě zatím ne. Musím si na to zvyknout. Zjistit, co a jak."

"A co jako?" zeptal jsem se. "Přijde mi, že všechny odpovědi už máš. Tak kde je problém?"

"Nemůžu prostě zítra přijít do školy a říct: 'Čau kluci, jsem zasranej buzík. Tak co, bere vás to?' To nezvládl ani Jess. Musím si to promyslet. Ale hodně mi pomohlo si o tom s tebou promluvit. Nemyslím, že bych někdy dokázal vyjádřit, jak moc si vážím toho, cos udělal. Díky."

Postavil se, přitáhl si mě k sobě a obejmul mě. Taky jsem jej objal. Tvrdé ocasy zaklesnuté proti sobě. Strčil jsem mezi nás ruku a dlaní přejel po jeho tvrdém péru. Přes látku jsem cítil jeho horkost. Cítil jsem na dlani jeho krví nalitého žaluda. Svým vlastním tvrdým čurákem jsem se otíral o hřbet ruky. Prsty jsem jezdil po špičce Billyho nádherného čuráka, v místech, kde se formovala nepřehlédnutelná mokrá skvrna. Billy zasténal a přitiskl se mi ocasem silněji k ruce.

Jak by to bylo úžasné cítit todle tvrdý péro jak se mi tlačí do zadku. Hluboko do mý díry. Jak mi jeho dlouhej ocas projíždí prdel. Mrdal bych s tímdle nádherným klukem celý den. Byl jsem zamilovaný do toho, jak je tlustý a tvrdý a dlouhý. Držet jeho ocas v ruce byl úžasný pocit. Ale kdyby mě vyšukal, bylo by to stokrát lepší. Došlo mi, jak moc ho chci. "Já bych měl děkovat tobě," zašeptal jsem mu do ucha.

Pomalu jsem ho položil na postel a roztáhnul se vedle něj. "Pomůžu ti," řekl jsem jemně a začal ho pomalu svlíkat. Nebránil se.

Když jsem ho vysvlékl do naha, shodil jsem triko a boty a ponožky tak rychle, jak jsem to jenom zvládl. Pak jsem mu začal prsty lehce přejíždět po jeho vypracovaném hrudníku a břiše. Cítil jsem jeho svaly, dokonalé pod hladkou, horkou kůží. Občas jsem prsty přejel po jeho tvrdém péru. Lehce si pohrál s jeho koulema.

Vrtěl se pode mnou a z tvrdého, hrdě vztyčeného ocasu mu odkapávala předmrdka. Byl tak tvrdý. Tak plný, jak stál v pozoru. Mrdka vytékala z dírky. Konečně jsem se opřel a usmál se na něj. Taky se usmál a jednou rukou mi začal rozepínat džíny, druhou rukou mě přes jejich látku hladil po péru.

Můj ocas byl obrovský. Když mi rozepnul kalhoty, vyskočil ven jako důkaz toho, jak moc je pro tohodle kluka tvrdej. "Chtěl bych ti ukázat ten nejlepší sex celého tvého života, aby ti už nikdy nemuselo vadit, že jsi gay," řekl jsem mu tichým, klidným hlasem. "Jestli si myslíš, že to, co jsme spolu zatím zažili, bylo skvělé ... no, sakra, teprve jsme začali."

A s tím jsem se pomalu přesunul k Billyho nádhernému čuráku. Rozevřel jsem vlhké rty a sklouzl jimi po tvrdém žaludu na konci jeho péra. A zase zpátky. Bylo to fantastické, jak mi jeho žalud klouzal mezi rty a já jazykem rejdil po jeho špičce, ochutnával jeho předmrdku.

Už jsem měl v puse skoro celou délku jeho ocasu, když se Billy pode mnou začal pohybovat. Rychle mi došlo, že mi taky chce kouřit péro, tak jsem se otočil. Aniž bych povolil sevření pusou kolem jeho péra, nabídl jsem mu i svůj ocas.

Za chviličku mi olizoval naběhlého žaluda, otíral se o něj rty. Pomalu mě sál stejně jako já jeho. Byla to čirá rozkoš. Byl jsem tak sexuálně zahlcený, že jsem nevěděl, na co se soustředit. Na fantastický pocit z Billyho péra v mé puse, nebo na skvostný pocit Billyho pusy obepínající můj ocas.

Za chvilku jsem cítil, jako by Billy mohl každou vteřinou vystříknout. Na chvilku pustil moje péro z pusy a řekl: "Jenom mě drž v puse, chci něco vyzkoušet." Ještě chvíli mi tvrdě kouřil vrcholek ocasu a pak mě začal brát hlouběji a hlouběji do pusy. Dal mi ruce na kyčle a postupně mě navigoval. S každým pohybem hlavy mě polykal hlouběji. Po každém mě sál. Sál tak silně, že měl tváře vtažené dovnitř. Přejel jsem mu po tváři prsty a začal jej sát taky. Cítil jsem, jak tahá šťávu z mého ocasu.

Zastavil se a zhluboka nadechnul. A pak můj ocas zase začal pomalu klouzat hluboko do Billyho horké, kluzké pusy. Klouzal po těch naběhlých rtech. Tentokrát mě vzal ještě hlouběji. A ještě hlouběji. Už mě měl hluboko v krku. Celých mých třiadvacet centimetrů zasunutých v jeho úzkém krku a pak zase pomalu vyjíždělo ven. Ten pocit, jeho krk, pusa, jazyk, starající se o moje péro... bylo to neuvěřitelně vzrušující. Měl jsem pocit, že se každou chvíli udělám.

V té chvíli pustil můj chvějící se ocas z pusy a řekl, "Teď ty. Udělej mi to." Vzal můj ocas zase do pusy a nehybně ho držel, naše role se vyměnily. Tvrdě jsem mu sál špičku ocasu, polykal jeho nádherné péro hluboko do pusy. Nakonec jsem polkl celých jeho dvacet centimetrů až do krku a držel jsem ho tam, aby cítil stejnou rozkoš, jako já před chvílí.

Pak mě plácl po zadku a začal mi svým velkým pérem zajíždet do pusy a zase ven, s vervou mi šukal pusu. Zároveň mi rukama na bocích naznačoval, ať dělám to samé. Je vám asi jasné, že jsme v té chvíli oba byli tak rozpálení, že to trvalo jenom chvilinku, než se z nás začala valit mrdka. Ani nevím, kdo začal stříkat jako první. Zanedlouho se mi koule stáhly. Celé tělo se mi napjalo. Prohnul jsem se v zádech. Poslouchal jsem Billyho vzrušené sténání jako hudbu. A stříkal jsem. Stříkal jsem svoji dávku Billymu do pusy a na oplátku polykal jeho mohutné výstřiky.

Pak se to stalo tak rychle, že ani nevím, kdo co vlastně udělal. Než jsem si to uvědomil, byli jsme hlavami u sebe, jazykama jsme si vzájemně projížděli pusy, vzrušovala nás chuť naší čerstvé mrdky. Oba jsme ještě stříkali. Už ne moc, ale jak jsme tiskli ocasy k sobě, ještě z nich stále vytékala mrdka. Kluzkými ocasy sevřenými mezi těly jsme jezdili jeden po druhém, jazyky v pusách. Úplně nás pohltila ta chuť, vůně a pocity z naší mrdky.

Pak jsme znovu změnili polohu a odpočívali v klasické 69. Znovu jsme vzali péra do pusy. Úplně vysílení. Úplně uspokojení. Naše pusy. Naše ocasy. Naše vzájemně se naplňující duše. Dokázal bych tam tak ležet s Billyho ocasem v puse hodiny. Můj ocas v jeho. Byli jsme od hlavy k patě zpocení a od mrdky. Prsty jsem přejížděl po Billyho hebkém hladkém zadku. Prstem jsem se dotknul jeho díry. Při tom dotyku se stáhnul. Bylo to super.

V té chvíli jsem věděl dvě věci. Že nechci, aby tak chvíle nikdy skončila. A že to určitě nebylo naposledy.

Vtom mi zazvonil telefon a vrátili jsme se do reality. Podíval jsem se na Billyho a on se podíval na mě. Nechal můj ocas vyklouznout z pusy a řekl: "Radši to zvedni. Mohlo by to být něco důležitého."

Pomalu jsem pustil jeho ocas z pusy, setřel jsem si trochu mrdky z obličeje a vzal jsem si telefon do postele.

"Ano," řekl jsem a olizoval jsem si mrdku z prstů volné ruky. "Jé, ahoj Jessi. Nečekal jsem, že budeš volat."

Když jsem po asi deseti minutách zavěsil, Billy mrzutě seděl na kraji mé postele, pořád nahý, pořád pokrytý zasychající mrdkou a potem, stále vonící sexem a vzrušením. Ale to všechno bylo v tom okamžiku za námi. Plochým, skoro naštvaným hlasem se zeptal: "Co Jess chtěl?"

Řekl jsem Billymu, že Jess byl z jejich "rande" nadšený. Pro Jesse to byl fantastický večer. Přemýšlel nad vším, co se stalo a viděl za tím zásah mojí ruky. Říkal, že ví, že jsem pomohl dát ho s Billym víc dohromady. Už mě neviděl jako intrikána, který se snaží každého pěkného kluka přemluvit k sexu. I když zrovna proti tomu bych nic neměl. Omlouval se, že se mi vyhýbal a byl si jistý, že jsme s Billym to "rande" nějak tajně naplánovali.

A pak jsem řekl Billymu to hlavní. "Řekl mi, že nejenom miluje on tebe, ale že i ty miluješ jeho. Povídal mi o tom, jak budete žít spolu a jak jsem to všechno dokázal. Billy, jak je možné, že oba máte na to samé tak jiný názor?"

"Nechápu, o čem to mluvil. Řekl jsem ti o tom zpackaném rádobyrande úplně všechno. Láska je to poslední, co by mě napadlo," odpověděl.

"No, takže by sis s ním měl promluvit a udělat v tom jasno, protože tohle nás může velmi rychle dostat do pěknýho průseru. A jestli hodláš takhle omrdávat nás oba, tak to někoho bude sakra bolet."

"Já vím, já vím," řekl. "Proberu to s ním. Ale nemohl bych být napřed ještě chvilku s tebou?"

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.