Date: Tue, 14 Sep 2010 20:42:55 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 16a (Czech)

Kapitola 16, část I

Vypráví Billy

Zdá se mi, že pokaždé, když odcházím od Justina, mám koule vymačkané do sucha, ocas vyčerpaný a mozek plný otázek. Ten středeční večer nebyl jiný.

Všechno bylo skvělé, dokud nezazvonil telefon a Jess nezačal Justinovi vykládat svoje sny o "naší budoucnosti." Jenomže to byly právě jen sny.

Když Jess konečně skončil, tak jsme si s Justinem povídali. Říkal mi, že musím být k Jessovi upřímný. Řekl mi, že by si mě nemohl vážit, pokud se nezachovám čestně ke svému nejlepšímu kamarádovi. Věděl jsem, že má Justin pravdu, ale to bude hodně těžký rozhovor. Pokud Jessovi řeknu, že jsem si jistý, že jsem taky gay, okamžitě si začne malovat sebe a mě jako kamarády a milence na celý život. Vypadal, že je zrovna na úžasném romantickém fetu.

Ale říct mu, že jsem gay, bude ještě pořád úplné nic proti tomu, když mu řeknu, že ho kurva nemiluju ani trochu. A abych mu to mohl vysvětlit tak, aby to pochopil, budu mu muset říct o Justinovi a o mně.

Justin souhlasil s tím, že u mého rozhovoru s Jessem bude taky. Až doposud nám Justin hodně pomohl a i když se věci vyvinuly trochu nečekaně, měl pocit, že nám může pomoct i nadále. Přímo od Justina jsem zavolal Jessovi, asi hodinu poté, co spolu mluvili. Řekl jsem mu jenom, že s ním potřebuju mluvit "o nás." Hned teď chtěl vědět spoustu dalších věcí, ale řekl jsem mu jenom: "Zítra. 7:30."

"Budu muset jít," řekl jsem konečně Justinovi a začal jsem si sbírat věci.

"Ještě ne," řekl a něžně mě políbil na rty, jazykem mi lehce zajel do pusy a rukama mě hladil po zadku. "Než půjdeš, musíš se osprchovat."

Samozřejmě, pro dva nadržené zamilované kluky není sprcha prostě jenom sprcha. A v té chvíli jsem začal věřit, že jsem zamilovaný. A že Justin je na tom stejně. Nedokázal bych to říct. Ale myslet jsem si to mohl. A chtít to.

Justin nastavil sprchu na příjemně teplou a společně jsme šli dovnitř. Umyl jsem ho napřed zezadu a pak zepředu. Paráda! Samozřejmě jsem se obzvlášť věnoval těm místům, u nichž jsem věděl, že ho to vzruší, takže když jsem mu předával mýdlo, už mu ocas zase pěkně stál.

Postavil se za mě. Zatímco mi mydlil hrudník, ramena, bradavky a pomalu se propracovával k mému péru, tvrdý ocas se mu chvěl vzrušením. Když se dostal k péru, byl jsem už taky úplně tvrdý. Po před chvilkou skončené akci jsem ještě nebyl připravený znovu stříknout, ale rozhodně jsem si užíval jeho namydlenou ruku, jak mi klouzala nahoru a dolů po celé délce mého péra, zatímco druhou rukou si opatrně hrál s mýma koulema. Zaklonil jsem se k němu a nechal jsem ho, ať si hraje.

Cítil jsem, jak se ke mně tiskne svým trčícím ocasem a bylo mi jasné, že mě chce ošukat rovnou ve sprše. Ale ještě jsem na to nebyl připravený. Nechal jsem ho, ať se svým dlouhým tvrdým ocasem tře mezi mýma namydlenýma půlkama. Lízal a hryzal mi ucho a šeptal mi do něj láskyplné zvrhlosti. Začínal jsem být taky pěkně rozrajcovaný. Oba jsme si to užívali. Dostal se až skoro na vrchol, když jsme se na chvíli zastavili, s jeho ocasem pořád pevně zaklíněným mezi mýma půlkama. Stáhnul jsem půlky k sobě a cítil jsem vzdouvání jeho žaluda, Justin vydal hluboký hrdelní zvuk.

"Nedráždi mě," zamumlal několikrát, pokaždé jsem si sáhl dozadu mezi nohy a jednou rukou jsem jemně promnul jeho a moje koule současně. Koule nám visely pěkně u sebe. Jako kamarádi. Užíval jsem si to stejně jako on. Ta akce ho opravdu rajcovala.

Netrvalo to dlouho a Justin začal zase přirážet proti mému zadku. Byl jsem v sedmém nebi celou tu dobu, kdy mi honil péro v rytmu jeho přírazů mezi moje půlky. Příraz, honění, příraz, honění... Naše horká hebká těla přitisknutá k sobě. Klouzala jedno po druhém. Klouzala proti sobě. To tření zapalovalo jiskřičky vášně. Žaluda jsem měl nalitého a tvrdého a jeho namydlené prsty mi klouzaly po jeho citlivém povrchu, jako by na můj ocas hrál jako na nějaký hudební nástroj. Celá ta akce mě čím dál víc pohlcovala.

Justin už byl těsně na hraně a já taky. Trochu se odtáhl a myslel jsem si, že už bude stříkat. Byl jsem těsně před uděláním a věděl jsem, že jakmile se mi na zadku a zádech rozstříkne jeho horká mrdka, vystříknu taky pořádnou dávku. Pak jsem ale ucítil, jak se vrcholek jeho žaludu tře přímo o mojí díru. Snaží se najít ten tajný vchod. Snaží se proniknout dovnitř. Snaží se mě vyšukat.

Chtěl jsem to stejně jako on. Několikrát mi říkal, jak sní o tom, jak mi bude svým tvrdým ocasem projíždět moji úzkou díru tam a zpět. Znělo to fantasticky a moje tělo po tom toužilo. Cítit Justina zabořeného hluboko v sobě. Jeho nádherný třiadvaceticentimetrový ocas. Každý kousek jeho péra vražený ve mně. Jak mě propaluje. Jak mě šuká. Ohhh! Chtěl jsem to tak moc! Ale zároveň jsem se hrozně bál. O sexu mezi klukama jsem fakt nevěděl ani hovno a něco uvnitř mi říkalo, že potřebuju ještě čas. Čas si o tom něco zjistit dřív, než do toho skočím.

Ale v jeho pohybech jsem cítil naléhavost. Cítil jsem jeho potřebu v rukou, kterými mi hladil můj tvrdý ocas a koule. Mimoděk jsem nohy roztáhl kousek víc od sebe. Cítil jsem, jak ta úžasná špička jeho péra postoupila. Tlačil se do mě, ale svaly kolem díry jsem měl stažené. Snažil jsem se uvolnit a přirazil proti jeho péru, které pomalinku začalo hledat cestu do mé natěšené díry.

Pak jsem uslyšel, jak zalapal po dechu, strnul a pak začal stříkat. Napřed jsem si myslel, že už je ve mně. Nevěděl jsem, jaký by to byl pocit. Jak hluboko by se dostal. Pak jsem ale na zadku ucítil jeho mrdku. Další výstřik mi doletěl až na hlavu. Pak na záda. Pak si ocase zase opřel mezi moje půlky a znovu mi stříknul přímo na díru. Začal jsem taky stříkat. Chytal jsem to do ruky, abychom to mohli lízat, snažil jsem se uchránit mrdku před spláchnutím sprchou. Pevně jsem zatínal půlky kolem Justinova vzpínajícího se ocasu. Užíval si další skvělou sexuální akci s tímdle klukem. Lízali jsme moji mrdku z dlaně a horká voda po nás st&eac ute;kala dolů.

Když jsem se od Justina vrátil domů a ležel v posteli, snažil jsem se dát si všechno dohromady. Nějaká moje část stále ještě nechtěla přijmout myšlenku, že bych mohl být gay. Pokaždé, když jsem se nad tím zamyslel, znělo mi v hlavě slovo "kluk." Neřekl jsem Justinovi v nějakém okamžiku, že je "můj kluk?" Anebo to řekl on mně? Anebo prostě jenom někdo z nás to slovo použil a mi zůstalo v hlavě. Nemohl jsem si přesně vybavit co kdo komu říkal. Ale přišlo mi to jako důležitý dílek skládanky.

Určitým způsobem by mohlo být nádherné, být Justinův kluk. Ale když jsem si to snažil nějak představit ve svým životě ... v tom životě, který jsem žil posledních osmnáct let ... nezapadalo to do něj. Nedávalo to smysl. Byl jsem s Justinem hrozně rád a sex byl super. Ale ... celá ta představa nějak nedávala smysl.

Anebo Justin řekl, že by chtěl, abych byl jeho kluk? To znělo jako parádní věc. Že jo, Justin je pohodář, sexy, skvěle vypadající kluk, takže jestli on říká, že jsem dobrej materiál na kluka, znamená to ... Co? Že jsem taky pořádně sexy? Nebo že jsem prostě buzerant? Byl jsem zase tam, kde jsem začal.

Chtěl jsem i nadále žít svůj starý život a zároveň i nový život s Justinem. Ale ony k sobě nepasovaly. Ne v mojí škole. Ne s mými kamarády. Ne s mými rodiči. Ne v tomdle městě.

A pokud s Justinem nikdy nebudeme moct být spolu, co mám říct Jessovi? Jseš můj nejlepší kámoš, ale nemiluju tě? To už jsem mu řekl. Nejlepší kámoši, ale žádný sex? To už jsem mu taky řekl. Ale pokud Justin správně pochopil Jessovo vyprávění v telefonu, tak naše takzvané "rande" celou tuto naši předchozí konverzaci v Jessově paměti smazalo. Jess byl zamilovaný. Do mě! Kurva. Milovat se s Jessem? No nedávalo to o nic víc smysl než být Justinův kluk. Ale že jsem si teda s Justinem užíval jak sex, tak společně strávený čas. Jenom my dva.

Jestli si mám zítra s Jessem promluvit, budu teda sakra rád, že u toho Justin bude a pomůže mi. Nemám vůbec představu, co mám říkat.

Byl jsem duševně úplně vyčerpaný. Ležel jsem na zádech na posteli a nechával prsty pracovat. Jakmile jsem je sevřel kolem tvrdnoucího ocasu, okamžitě se mi hlava zaplnila představama Justina a mě, jak děláme skoro cokoliv. Honíme. Lížeme si díry. Kouříme. A mrdáme. Jak šukám jeho sladkou prdelku. A on projíždí moji.

I přes předchozí výstřiky se zdálo, že je ocas docela připravený na ještě jednu dávku. Představoval jsem si Justinův usměvavý obličej, jak se pomalu sklání nad mým pérem a ocas mi v ruce krásně tvrdnul a zvětšoval se. Jeho rty se rozevírají a vpouští mě do své teplé, kluzké pusy. Najednou tam byl i s dvojčatama. Nikdy jsem je sice neviděl, ale stejně jsem si je tam představoval. Tvrdé ocasy v rukou, připravení stříknout. Já na tom byl stejně. Sténal jsem. Házel jsem sebou na zádech a roztahoval jsem nohy. Zuřivě jsem si honil vysílenej ocas a konečně se z něj vyvalila mrdka. Jenom tak vytékala ze špičky m&yacu te;ho péra a po prstech mi stékala do rozkroku a po koulích.

Oběma rukama jsem nabíral co nejvíc mrdky šlo a roztíral si ji po péru. Horkou, hustou, lepivou mrdku jsem si roztíral po koulích. Cítil jsem, jak mi stéká mezi půlkama. Začal jsem si mrdkou mazat díru a myslel na tu sprchu a Justina, jak mě v ní málem vyšukal. Byl jsem ale příliš unavený, než abych se tím zabýval. Pomalu jsem se propadl do spánku. Spal jsem doma. Ve své posteli. Všude kolem moje mrdka. Tak jak to vždycky bylo. Nic se nezměnilo.

Další den ve škole jsem zahlídl Jesse jak jde k záchodům a šel jsem za ním. Bylo tam plno dalších kluků, kteří se chtěli před další hodinou rychle vyčurat. Postavil jsem se k pisoáru vedle něj a vytáhl ho ven.

"Čau, Jessi, hele víš jak jsem říkal, že se máš dneska stavit kolem půl osmé," řekl jsem tak normálně, jak to jenom šlo. "Mohl bys dorazit už v šest? Naši jdou někam ven, tak budeme mít pro změnu trochu soukromí."

Celý se rozzářil a zašeptal: "Jestli chceš, klidně hned."

"Brzdi, kovboji. Takže v šest."

Všiml jsem si, jak se Jess rozhlíží. Zajímalo mě, co se snaží zjistit a všiml jsem si, že se záchod mezitím kompletně vyprázdnil. Všichni už vyběhli zpátky do tříd. Zůstali jsme sami. Schoval jsem ocas zpátky do džínů a Jess se otočil ke mně. Chystal se mě políbit. Dokonce ani neschoval péro zpátky do kalhot.

Odtáhl jsem se a řekl mu: "Později. Nechej to na později. Přece se tady nechceš nechat nachytat s vytaženým ocasem. Uvidíme se v šest u mě. Bude otevřeno. Tak prostě běž rovnou dovnitř a do mýho pokoje."

Znovu se ke mně naklonil, jako by mě pořád ještě chtěl políbit a já jsem ustoupil. "Později," řekl jsem pevně a otočil jsem se. Strašně jsem si v tu chvíli chtěl umýt ruce, ale ještě víc jsem chtěl vypadnout. Vůbec jsem se necítil dobře kvůli tomu, co jsem právě udělal, ale nenapadal mě jiný způsob, jak se z toho dostat. Zdálo se, že se mi věci vymykají z rukou.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.