Date: Tue, 14 Sep 2010 20:43:01 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 16b (Czech)

Kapitola 16, část II

Vypráví Billy

Když jsem se vrátil ze školy, byl jsem překvapený, že naši jsou ještě doma. Měli už být hodinu pryč. Máma uklízela v kuchyni.

"Za chvilinku odcházíme. Táta už měl být nachystaný, ale ještě jsem ani neslyšela, že se sprchuje. Já už jenom dozdobím tady ty perníčky," řekla máma a ukázala na plech perníčků nachystaný na lince.

"Za chvíli tady přijde jeden kamarád, chceme se spolu učit. Doufám, že to nevadí," řekl jsem.

"Přijde Jess?" ptala se.

"Ne, Jess ne. Justin," řekl jsem.

Pak jsme museli projít celou tu výměnu jako jak je možné, že ode mě o něm ještě neslyšela. Kde bydlí? Co jsou zač jeho rodiče? Kdy ...

Než to stihla celé rozbalit, už stál u dveří.

"Pojď dál," řekl jsem mu, otevřel dveře a představil ho mámě. Pak jsem jí honem řekl, že půjdeme do mého pokoje.

"Kam ten spěch? Ráda bych se s tvým novým kamarádem trochu seznámila," řekla máma, otočila se od perníčků a přejela Justina pohledem shora dolů. Kdyby to nebyla moje vlastní máma, řekl bych, že ho sjížděla pohledem.

"Posaďte se s Billym k pultu a můžete mi chvíli dělat společnost. Co sis to přinesl?" zeptala se a ukázala na velkou tašku, kterou nesl.

"Nějaké malířské potřeby, co jsem si koupil cestou sem," řekl Justin a usadil se na stoličce u pultu.

"Netušila jsem, že maluješ," řekla.

"Víc kreslím než maluju, ale občas i něco namaluju," řekl.

"Někdy bych to ráda viděla. Co maluješ ... tedy kreslíš?" zeptala se máma a otočila se zpět k perníčkům. Zeptala se přesně na to, na co jsem se chtěl zeptat sám.

"Většinou kreslím spíš větší věci," řekl, zdůraznil slovo "větší" a rukou mi sklouzl do rozkroku. Překvapeně jsem nadskočil a podíval se směrem k mámě, která stála otočená zády k nám a věnovala se perníčkům. Výraz na mé tváři dával jasně najevo, že nechci, aby něco takového před ní dělal, ale on si toho nevšímal. "Zkouším různé nové techniky, ale nemyslím si, že by to lidi nějak moc bralo, jestli rozumíte, co tím chci říct."

"Ale jistě. Mám ráda všechny druhy umění." A pak najela na standardní rutinu máma-zpovídá-nového-kamaráda-svého-syna, pořád zády k nám. Justin se usmál a pomalu mi rozepnul zip na kraťasech. Máma to klidně mohla slyšet, ale asi neslyšel. Než jsem ho mohl zastavit, měl můj ocas v ruce.

Máma mluvila a Justin jí odpovídal, přitom mi pořád honil moje tvrdý péro. Došlo mi, že i kdyby se otočila, stejně by nemohla vidět, co se pod pultem děje. A taky jsem slyšel téct sprchu, takže bylo jasné, že táta do kuchyně nepřijde.

Opravdu jsem chtěl, aby to už skončilo, ale nedokázal jsem vymyslet, jak to udělat. Cítil jsem, jak ze mě teče předmrdka, takže Justin měl dost mazání, aby mě mohl pěkně hladce honit. Krásně si hrál s mým pérem, svíral pěst kolem nalitého žaluda, drobnými pohyby prstů dráždil všechna citlivá místa. Pak ho zase honil po celých dvaceti cenťácích délky a roztíral po něm moji předmrdku.

Zdálo se mi, že mě přítomnost vlastní mámy vzrušuje ještě víc. Nikdy mě nikdo nepřistihl při honění nebo tak něco, ale párkrát jsem přemýšlel nad tím, jaké by to asi bylo. A když to teď mohlo reálně nastat, byl jsem překvapený, jak moc mě to vzrušuje. Jsem fakt nemocnej, myslel jsem si. Ale byl to parádní rajc.

Justin mě dostával blíž a blíž. Bylo mi jasné, že se nesmím udělat. Ne tam. Ne v tý chvíli. Bude to spousta mrdky. Spousta, kterou jsem cítil, jak mi začíná vřít v koulích. A vůně. A...

Máma se otočila a podívala se napřed na mě a potom na Justina. Přímo mi do očí. Justinova ruka ztuhla na místě uprostřed pohybu. A pak máti vyrazila směrem k nám. Rovnou k pultu, za kterým jsme seděli. Položila obě ruce dlaněmi na pult a asi neviděla, že Justin má ruku přímo v mém klíně.

"Myslím si, že jsi pro Billyho vynikající kamarád. Vypadá to, že vám to spolu opravdu pasuje. Doufám, že tě uvidím mnohem častěji, Justine. Co ty, Billy?"

Ztuhnul jsem. Nakonec jsem ze sebe vykoktal: "Ale jistě. Určitě bych Justina rád vídal častěji a doufám, že mi to vyjde."

"To je dobře, miláčku," řekla a otočila se zpět ke svým perníčkům.

Justin to bral jako povel k pokračování honění. Asi si nevšiml, že jak mi svíral tvrdý tekoucí péro, připravené stříknout, a moje máma stála ani ne metr od nás, pouhá její přítomnost mě tak tak že nepřenesla přes hranu. A v tu chvíli jsem uslyšel, jak táta zastavil vodu ve sprše.

Honem jsem poodstčil svoji stoličku od Justina a jeho hyperaktivní ruky. "Bacha, Justine. Málem jsi mě shodil ze stoličky. Řek bych, že bysme se měli začít učit, než bude pozdě," řekl jsem.

"A jak se dostaneme do tvého pokoje?" zeptal se Justin s mrknutím a pohledem na moje vzpínající se péro. Už bylo příliš tvrdý, než abych ho dokázal dostat zpátky do kraťas. "Kdybys mi vzal ty věci," řekl a podal mi tašku s kreslicíma potřebama, "půjdu za tebou."

"Jasně, tak pojďme," řekl jsem, Justinovu tašku strategicky umístěnou před rozkrokem. Napadlo mě, že dokud se máma nedívá, mohl bych jí ho na chvilku ukázat. Byl to blbej nápad, ale málem jsem to udělal. Naštěstí jsem se ale ovládl, protože právě v tu chvíli se máma otočila, aby podala ruku Justinovi.

Kousek se natáhnul k ní, aby jí taky podal ruku, ale v poslední chvíli si uvědomil, že ji má celou mokrou od mojí předmrdky. Byl úplně v pohodě. Prostě zase poodstoupil a druhou rukou jí zamával, "Rád jsem vás poznal," a šel za mnou do mého pokoje.

Jakmile jsme byli bezpečně v mém pokoji, snažil jsem se popadnout dech a dostat tvrdý ocas zpátky do kraťas. Pořád bylo jasně vidět, že mi stojí jak šutr, ale aspoň jsem nestál s trčícím kapajícím ocasem jen tak.

Necítil jsem se bezpečně, dokud rodiče neodejdou a co se mě týkalo, už v té chvíli bylo pozdě.

O chvíli později jsem uslyšel auto, jak naši odjížděli, zrovna jsem se opíral o svůj stůl. Justin seděl na hraně mé postele. Jak zvuk auta mizel v dálce, oba jsme si s úlevou vydechli a konečně zůstali v domě sami.

"Tak pojďme na to," řekl jsem. Po všech těch provokacích před mojí mámou jsem překypoval sexuální energií. Bylo to hrozně rajcovní, jak mi honil péro přímo před ní, no, za ní. Ale byla prostě tam. Byl jsem k smrti vyděšený a tvrdý jako šutr. Skoro jsem se udělal přímo před ní. Co kdybych se fakt udělal? Co kdyby to neodhadnul a já bych opravdu vystříkl pořádnou dávku přímo pod kuchyňským pultem, zatímco moje máma tam zdobila perníčky? Jenom ta představa mě neuvěřitelně vzrušovala. Přišel čas na trochu sexu bez zábran.

Měli jsme spoustu věcí, o kterých jsem s ním chtěl ten večer mluvit, ale ze všeho nejdřív jsem se potřeboval udělat. Fakt jsem potřeboval stříknout. Zklidnit se, abychom se mohli vážně pobavit. Rty měl přitisknuté k sobě a vůbec se nehýbal.

Chtěl jsem, abychom byli spolu, ale on se odtáhnul.

"Co je?" zeptal jsem se.

"Vlastně nic. Ale musíš se toho ještě hodně naučit," řekl.

"Co jako?"

"No jak se chovat ke svému klukovi. Jak se o něj starat. Pokud bys opravdu měl být můj kluk," řekl Justin, "chci, aby ses choval tak, jak se má. Jasně, že můžeme 'jít na to', ale právě teď bych chtěl něco víc."

Myslel jsem si, že se asi znovu pokusí mě vyšukat, stejně jako v té sprše. Lehce mě objal rukama, zabořil mi obličej na krk a jenom mě držel v objetí. Objal jsem jej také a začal si svůj tvrdý ocas třít o jeho rozkrok.

"Zpomal," zašeptal mi do ucha. "Prostě mě jenom chvíli drž."

To se mi ještě nestalo. Být s Justinem znamenalo mít sex. Někdy tvrdě a rychle, jindy něžně a pomalu. Ale vždycky chtěl sex. Co chce teď? Mazlit se?

Držel jsem ho a vdechoval vůni jeho vlasů. Čerstou a osvěžující. Opřel jsem se o něj. Nedokázal jsem si pomoct. Byl jsem neuvěřitelně vzrušený. Zkusil jsem, jestli mu nebude vadit, když mu začnu pomalu hladit záda a jemně masírovat ramena. Očekával jsem hluboké zasténání a taky záchvěv jeho ocasu, který už mu také tvrdnul.

Místo toho mi začal šeptat do ucha, jak moc se mu líbí, když ho takhle držím ... Jak rád se mnou tráví čas ... nejde o sex, ale prostě že jsme spolu. Jak cítí, že jsme si bližší a bližší. Jak to bude super, když budu jeho kluk. A on můj.

Znovu to řekl. Takže to byl on, kdo začal mluvit o "svém klukovi." Nic hezčího jsem v té chvíli nemohl slyšet. Kdybyste se mě zeptali deset minut předtím, jak bych na něco takového reagoval, řekl bych, že bych z něj strhal hadry a vrazil mu ocas hluboko do krku. Ale v té chvíli, jak jsem ho slyšel říkat "můj kluk," jsem se jenom zatetelil v jeho objetí. Měl jsem pocit, že se rozpustím. Jako bych s ním chtěl splynout. Stáli jsme tam, opírali se jeden o druhého, jako bychom byli jedna bytost. Začal mě líbat na krku a pak na tváři.

Cítil jsem, jak mě jeho polibky zahřívají a rukama jsem mu jezdil po zádech a dolů na zadek. Tentokrát jsem jeho nádherné půlky nezmáčkl, jen jsem je hladil v džínách a užíval si tu rozkoš, kterou z našeho mazlení měl. Bylo to hrozně vzrušující, ale takovým tichým, klidným způsobem. Předpokládám, že pokud by jeden z nás byl holka, mohli byste tomu říkat romantika. Ale byli jsme to jenom Justin a já, naše dotyky, objetí a polibky.

"Asi svého nového kluka miluju," řekl Justin s pohledem na mě. Bylo mi jasné, že čeká na moji reakci na to slovo od M.

Nemohl jsem udělat nic jiného, než se usmát. Chtěl jsem mu říct, že ho taky miluju, ale nedokázal jsem to vyslovit. "Můj kluk," řekl jsem nakonec skoro holčičím tónem, který se mi nelíbil hned jak jsem to vyslovil. Rozhodně nejsem holčička, to teda ne!

Chytil jsem Justina do náruče a pevně ho držel. Chtěl jsem ... se vrátit k čistému sexu. To bylo mnohem snazší. To jsem uměl. Řekl bych, že Justin vycítil, jak na tom jsem a zašeptal mi do ucha. "To je v pořádku. Je to v pohodě. O svýho kluka můžeš pečovat. Každý to možná cítíme jinak, ale každý z nás dokáže pečovat o toho druhého svým způsobem."

V hlavě mi cvaklo a připadal jsem si, že vidím Jessův obličej tak jasně, jako kdyby u toho byl. Jako by pozoroval, jak se s Justinem objímáme. Z výrazu na Jessově tváři jsem pochopil, že je ohromený tím, jak se s Justinem objímáme. Kdyby to viděl, zabilo by ho to. Kdyby nás takhle viděl doopravdy. Objal jsem Justina ještě silněji. "A co s Jessem?" zeptal jsem se.

"Musíme Jessovi o nás říct ... řekneme mu to spolu. Pochopí to. Možná mu to bude chvíli trvat, ale nakonec to pochopí, když zjistí, že spolu opravdu chodíme ... ty a já," řekl Justin velice konejšivým tónem. Všiml jsem si, že tentokrát neříkal nic o lásce. Byl jsem rád, že to neudělal. Myslím, že jsem měl pořád ještě nějaké mantinely, i když se už posouvaly.

A pak mi Justin začal vykládat, jak se mu líbila moje máma, jak je rád, že vidí můj pokoj, kde bydlím, jak bydlím. Říkal, že tím jsem pro něj ještě opravdovější, ještě důležitější. Mluvil takovým neuvěřitelně tichým hlasem, ve kterém jsem se ztrácel, vnímal jsem sotva polovinu toho, co mi říkal. Většinou jsem si jenom vychutnával pohodlí jeho přítomnosti.

Čas běžel. Většinou mluvil Justin o mně, o nás, občas o sobě. Nevím jak a kdy, ale najednou se opíral zády o můj stůl. Já jsem se opíral zády o něj, jednou rukou mě lehce objímal. Pravá ruka mu sjela dolů k otevřenému rozkroku mých džínů. Přísahám, že nevím, kdy se to stalo. Palcem a ukazovákem svíral kořen mého tvrdnoucího péra. Ostatními prsty lehce spočíval na mých koulích. Jemně pohyboval rukou nahoru a dolů. Cítil jsem, jak se mi spodní strana ocasu tře o jeho předloktí někde nad zápěstím. Žaluda jsem měl hrozně citlivého, nalitého a pevného. Byl jsem nesmírně vzrušen&ya cute;, ale úplně pasivním způsobem.

"Zůstaň v klidu," řekl Justin a jeho krásně mokrý a krásně horký jazyk mi zajel do ucha. Zasténal jsem a Justin mě k sobě přitisknul silněji. Konečně jsem si všiml ... nedokážu pochopit, jak jsem si toho mohl nevšimnout hned ... že Justinův tvrdý ocas se tiskne mezi moje půlky. Jemně jsem se opřel o jeho obrovské péro a slyšel jsem, jak zasténal a pak se napjal. Ani nepřirazil, prostě jenom přitlačil svoje tvrdé péro na mě a já věděl, že se udělal.

Uvědomil jsem si, že taky stříkám. Moje horká mrdka mi stékala po ocase, plnila mi kraťasy a pak tekla dál, kolem a mezi Justinovými prsty, rozkoš tohoto orgasmu byla úplně jiná, než jakou jsem kdy zažil. Justin mi nehonil péro, jenom ho jemně mačkal a uvolňoval, mačkal, uvolňoval... Dál ze mně tekla mrdka a s Justinem v pokoji jsem se cítil neuvěřitelně ... úplný. Nešlo ani tak o ten sex jako o ... co? Jak to popsat? ... Měli jsme jeden druhého.

Čas plynul a já se začínal vzpamatovávat z toho zážitku. Justin se za mnou narovnal a pustil můj ocas. "Tak todle pro sebe můžeme udělat," řekl.

Otočil jsem se a políbil jsem ho, jazykama jsme se pozdravili v hravém objetí. Byla to fantastická chvíle. Byl jsem jeho kluk. A on můj.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.