Date: Wed, 15 Sep 2010 16:47:02 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 16c (Czech)

Kapitola 16, část III

Vypráví Billy

Bohužel, tahle malá mezihra Justina nedokázala úplně rozptýlit.

"Musíme si promluvit o Jessovi dřív, než sem dorazí," řekl Justin a nabídl mi k olíznutí zbytky mojí mrdky ze svých prstů.

Justin si myslel, že musím Jessovi říct, že ho nemiluju, nemůžu být jeho kluk, ale pořád chci být jeho nejlepší kamarád.

"A jak to mám udělat. Nemůžu mít zároveň kluka a zároveň nejlepšího kámoše. To nedává smysl," řekl jsem docela naštvaně.

"Kdybysme byli na holky a ne na kluky, mohl bys mít přítelkyni, o kterou by ses staral, nejspíš bys s ní měl sex, dělili byste se o spoustu věcí. A pořád bys mohl mít i nejlepšího kámoše, se kterým byste si mohli vyrazit, svěřovat si ty nejtajnější myšlenky a přání, dělat hovadiny a zabíjet čas. To se přece nevylučuje. A i gayové můžou mít obojí. Vím, že můžou," řekl Justin, jako kdyby argumentoval před soudem.

"Ale," řekl jsem, "nejlepší kámoši, co jsou na holky, si vzájemně nekouří péra."

"Však taky nebudete. Když budeš můj kluk, nebudeš mít nic sexuálního s jinýma klukama, včetně Jesse. A ani s jinýma holkama," řekl.

"Hmmm," byla celá moje odpověď. A po delší pauze jsem dodal, "OK."

Ještě chvíli jsme se bavili o tom, v jakém vyfantazírovaném světě Jess žije. Jak si dokáže v hlavě vytvořit svět se mnou a s ním, který nikdy neexistoval a nikdy existovat nebude. Justin si zjevně myslel, že Jesse všechny ty představy opustí, jakmile mu řekneme celou pravdu. Pro Justina pravda překoná všechno. Já si nebyl tak jistý. Nebyl jsem si kurva vůbec jistý.

S tou nelehkou úlohou před námi a s trochou času, který nám ještě zbýval, jsem se Justina zeptal na jeho kresby - doufal jsem, že ta "větší" věc, kterou nakreslil, je mý péro. Potvrdil, že jo.

Byl jsem si jistý, že uvnitř té tašky je kresba mě a mého tvrdýho péra, natáhl jsem se pro ni a vytáhl zevnitř velký skicák. Když jsem jej ale otevřel, zjistil jsem, že je úplně nový a prázdný.

"Nemohl jsem to vzít s sebou. Představ si, že by tvoje máma udělala přesně to, cos teď udělal ty a uvnitř by našla svýho Billyho s velkým, tvrdým ocasem, jak stříká mrdku. Nemyslím, že by se do mý tvorby zamilovala. Bylo to moc velký riziko. Ale ukážu ti to brzo."

Řekl jsem mu, že bych to opravdu moc rád viděl. Ptal jsem se, jak je ta kresba veliká? Kde ji má? Kdy ji nakreslil? A nakreslil někdy sám sebe? Hrozně bych chtěl viděl nakresleného Justina, nahého, tvrdého a vzrušeného. Jak stříká. Pořádně stříká!

"Sám sebe jsem nikdy nekreslil, ale přinesl jsem ti jeden dáreček," řekl. "Je na dně tašky."

Na dně tašky jsem našel papírovou tašku, ve které bylo něco zvláštně tvarovaného. Vyndal jsem ji a podezřele si ji prohlížel. Nebyl na ní žádný nápis. "Můžu to otevřít?"

"Jasně," řekl. "Je to pro tebe."

Byla to prostě obyčejná hnědá papírová taška. Otevřel jsem ji a kouknul dovnitř. Viděl jsem něco dlouhého a černého, nepoznal jsem ale, co to je. Vytáhl jsem to ven a když jsem pochopil, o co jde, rozčílilo mě to.

"Kurva, Justine! Tys mi přinesl umělýho čuráka?"

Justin vypadal, že mu moje rekace ublížila, a vysvětlil mi, že mi ho donesl jako součást vzdělávání. On jej dostal od dvojčat, je tvarovaný podle ocasu nějakého pornoherce, o kterém jsem v životě neslyšel. Justin mi řekl, že je prakticky stejně veliký jako ten jeho. Pomyslel jsem si, že svoji výbavu nejspíš trochu zveličuje.

Znovu jsem se podíval na toho neosobního čuráka v mojí ruce. Byl obrovský. A černý. A tvrdý.

"Takže mě chceš touhle věcí vyšukat?" zeptal jsem se.

"To je dildo. Prostě dildo. A ne, je mi celkem jedno, co s ním budeš dělat, ale říkal jsem si, že jak se sex mezi náma vyvíjí, nejmíň jeden z nás nejspíš za chvíli skončí ... však víš ... vymrdanej." Podíval se na mě aby viděl moji reakci. Pořád jsem na něj hleděl. "Myslel jsem 'vymrdanej' jako v dobrém slova smyslu," doplnil, jako by mu to dodatečně došlo.

"Já teda ne. Tadle věc v mý prdeli neskončí. A ty taky ne. Do toho nejdu," řekl jsem.

Pořád mě ujišťoval, že nečeká, že bych s tím něco dělal. Šlo o čistě vzdělávací dárek.

"A tys ho teda někdy použil?" zeptal jsem se.

Ne, nepoužil. Mrdal obě dvojčata víckrát, ale oni jeho nikdy. Když řekl, že dvojčata šukal, každý sval v mém těle sebou škubnul, včetně ocasu a díry. Překvapilo mě to. A trochu zabolelo. Jasně, vyprávěl mi o svých osmnáctinách a jasně mi dal najevo, že tím se sexem neskončil. Ale nikdy jsem si ho nezkoušel představit, jak šuká nějakého kluka ... jak to dělá s klukama.

"A ty seš aktiv nebo pasiv?" zeptal se.

"Myslíš jako jestli rád mrdám nebo se nechávám."

Přitakal.

"Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel," řekl jsem. A samozřejmě jsem lhal. A on to hned poznal.

"Jestli mám být tvůj kluk, musíme být k sobě upřímní," řekl a čekal na moji upřímnou odpověď.

Řekl jsem mu, že jednou nebo dvakrát, když měl z toho či onoho důvodu přitisknutý svůj tvrdý ocas na můj zadek, měl jsem pocit, jako by mě chtěl vyšukat.

"A jak ses cítil?" zeptal se.

"V pohodě, řekl bych. Řekl bych, že je to vzrušující, vědět, že tě chce kluk ošukat. Je to jako kompliment. Myslí si o tobě, že jsi přitažlivý. Asi by mi to fakt nevadilo. ... Někdy. Ne dneska. Nejsem si jistý. Nejsem připravený. Nevadí?"

"Jasně. Úplně ti rozumím. A věř mi, opravdu jsem tady dneska nepřišel, abych ti vrazil svůj tvrdý ocas do zadku. A že je to rajcovní zadek a ty seš rajcovní kluk. Vím, že rád mrdám. Dvojčata mě to naučila. Říkali, že z mrdání prdelí mám jedničku." Nesměle na mě mrknul. "Chtěl bych se nechat opíchat, ale jenom s tím pravým klukem. Někoho ojet je jedna věc, ale přijít o panenství je něco jiného. Chtěl bych, aby to něco znamenalo."

"Řekl bych, že jsme na tom stejně. Až na to, že jsem nikdy nikoho nemrdal. Zatím," a snažil jsem mu oplatit jeho trochu ostýchavý úsměv stejným úsměvem. "Ale vím o někom, s kým bych chtěl tydle věci vyzkoušet. Docela brzo. Jen co bude ta správná chvíle." Chvíli jsme se na sebe jen tak usmívali a nakonec jsem se ho zeptal: "Tak mi upřímně řekni, proč jsi s sebou vzal to dildo?"

"Myslel jsem, že bys mi třeba dovolil ukázat ti, jaké to bude, až to budeme dělat doopravdy," řekl.

"Kdo bude dělat co s kým? A nezapomeň být upřímný."

"No když to budu dělat já s tebou."

"Myslíš, když mě budeš šukat do zadku?" zeptal jsem se.

Sklonil hlavu a potichounku řekl, "Jo, myslím, že jo."

"A co kdybysme to dneska vyzkoušeli na tobě. Proč bys neměl sám zjistit, jaké to bude, až si vezmu tvůj zadek? Protože bych řekl, že přesně k tomu dojde, miláčku." Šklebil jsem se od ucha k uchu a tím velkým černým umělým čurákem jsem mu mával před obličejem.

Ještě chvíli jsme se bavili o tom, co dál. Že si oba chceme aspoň vyzkoušet, jaké to je dávat i dostávat. Vyzkoušet, co se nám líbí. Co chceme. Žádný spěch. Klidně počkáme na tu pravou chvíli. Měli jsme spoustu věcí, které jsme mohli dělat, než přijde ten správný okamžik.

Justin se ke mně naklonil a vlepil mi velký mokrý polibek. "Chci trénovat ... hned."

Za chvilku už byl namazaný on i ten gumový ocas a já jsem dva prsty v jeho zadku vyměnil za tři. Krok za krokem mi říkal co mám dělat, aby ho to nebolelo. V tý chvíli mi došlo, že dvojčatům dlužím velké poděkovaní. Usnadnili to nám oběma.

Když přišel čas vytáhnout prsty a nahradit je velkým černým čurákem, pozorně jsem Justina uložil na záda s hlavou u kraje mé postele. Zvedl jsem mu nohy a položil si je na ramena. Viděl jsem, jak se jeho díra očekáváním svírá. Otevírá se a zavírá. Vypadalo to, jako by na mě mrkala.

Přitiskl jsem dildo proti Justinově růžové díře a počkal jsem, než mi řekne, že je to OK. Když mi to řekl, pomalu jsem přitlačil, ale jeho díra se nepoddala. Ucuknul. Přestal jsem.

Natáhl se dolů, vzal si ode mě dildo a zkusil to znovu. Teď už se mu to povedlo. Byl to rajcovní pohled. Když měl uvnitř celého žaluda, zastavil se.

"V pohodě?" zeptal jsem se.

"Zatím jo. Trošku to bolí," řekl. A potom začal čurákem přirážet tam a zpět, krátkými pohyby. Napřed jsem si ani nevšiml, že postupuje dovnitř, ale bylo to tak. Napřed pomalu a potom rychleji a hlouběji. A už tam byl celej a Justin ze sebe rozkoší vypravil slabý sten. A pak další.

Začal si s ním přirážet tam a zpět a jak to dělal, tělo se mu houpalo. Sténal. Na tváři měl výraz čisté rozkoše. Pořád jsem klečel s jeho nohama na svých ramenou. Ocas jsem měl úplně tvrdý a předmrdka z něj kapala na jeho velký tvrdý ocas. Jeho péro vypadalo tvrdší než moje a to jsem si nedokázal představit, jak by něco v tý chvíli mohlo být tvrdší než já.

"A teď ty," řekl a dal ruce pryč.

Vzal jsem dildo do jedné ruky, do druhé ruky chytil svůj ocas a začal jsem přirážet a honit ve stejném rytmu. Ocas jsem měl těsně u jeho díry. Hned vedle dilda. Justin zvedl hlavu a mohl vidět, jak si honím péro. Neviděl sice, jak mu vrážím dildo do zadku, ale okamžitě viděl, že si honím ocas stejným tempem jako ho mrdám.

Vzal do ruky svý péro a přidal se. Nedokázal jsem věřit tomu, co vidím. Bylo to jako pozorovat tři ocasy najednou. Bylo to jako bych poprvé šukal svého kluka, někde v duchu jsem totiž přesně todle dělal. A on se díval a honil si.

Byl jsem v sexuálním nebi. Zvedl jsem hlavu v čisté rozkoši a když jsem to udělal, tak jsem ho uviděl. Jesse. Stál ve dveřích. A ve stejný okamžik, aniž by věděl, že máme diváka, Justin zařval: "Budu stříkat, Billy. Kurva budu stříkat!"

Justin se podíval na mě a všiml si, že se dívám na ... co jsem to za ním mohl vidět? To bylo jedno. Bylo pozdě. Už stříkal a nic ho nemohlo zastavit. A byl to klasický Justin. Jeho mrdka. Obrovské výstřiky mrdky. Lítaly všude. Rozplácnuté po něm, po mně, všude.

"Já taky," řekl jsem s pohledem do Jessových oči. "Budu stříkat. Stříkám. Kurva stříkám."

Jess tam stál a tiše nás pozoroval. Jak mi po ocase stékala mrdka, brečel. A já si dál honil ocas. Stříkal a honil. A díval se na Jesse a Jess se díval na nás. S Justinem jsme byli oba zpocení a celí od mrdky. A Justin brečel.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čtete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.