Date: Thu, 16 Sep 2010 22:02:56 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 17 (Czech)

Kapitola 17

Vypráví Jess

Když jsem dorazil k Billyho domu, hned jsem poznal Justinův skútr. Vypadalo to, jak by jej schoval za velký keř. Pokud jel někdo kolem nebo i šel po chodníku, tak jej neviděl, ale pokud jste šli do domu, nemohli jste jej přehlídnout. Byl jsem sice překvapený, ale určitě ne šokovaný. Došlo mi, že Billymu pomáhá stejně jako pomáhal mně. Přinejmenším mi pomáhal do doby, než jsem sám sebe přesvědčil, že chce ... No, to už jsem vám vyprávěl.

Zaklepal jsem. Mám to tak prostě zažité, že nedokážu jen tak vejít do cizího domu, i když přesně to mi Billy říkal. Minutu jsem přešlapoval před vchodem, pak jsem lehce zavolal: "Je někdo doma?"

Dům byl tichý, prázdný, opuštěný. A tak jsem šel do Billyho pokoje. Jak jsem očekával, slyšel jsem odtamtud nějaké zvuky, ale nic jsem v nich nerozpoznal. Říkal jsem si, že možná hrají nějakou videohru. Znělo to trochu jako zvířata, možná koně, jak na sebe frkají.

Dveře k Billymu byly pootevřené. Z haly bylo vidět postel. A Billyho. A někoho dalšího, téměř celého zakrytého. Byl jsem si jistý, že to je Justin.

V první chvíli mě napadlo, že zápasí ... nazí. Ale než jsem tu myšlenku stihnul byť jen dokončit, pochopil jsem. Šukali. Srdce se mi zastavilo. Přestal jsem dýchat. Bylo to, jako by ve mně v tu chvíli zamrzl život ... hleděl jsem na svého nejlepšího kamaráda, na lásku mého života, jak šuká právě toho člověka, o kterém jsem si myslel, že nám pomáhá. Viděl jsem, jak můj nejlepší kámoš Billy šuká Justina.

Přinejmenším to jsem si myslel v té první chvíli, než jsem si všimnul, že vidím i Billyho ptáka, jak mu trčí v rozkroku. Takže Justin šukal Billyho? odvíjelo se mi v hlavě. Billy rajtoval na Justinově ocasu? Je to vůbec možné? Nevěděl jsem přesně, co tam vlastně dělají. Z místa, kde jsem stál, to nebylo pořádně vidět. Ale rozhodně to bylo něco tělesného a hodně sexuálního.

V mysli jsem měl zmatek. Nedokázal jsem pochopit, co to vidím a přitom nechci vidět. Pak jsem uviděl černého umělého čuráka. Jak jej ti dva strkají tam a zpět do Justinovy díry.

Když mi to došlo, trochu jsem se uklidnil. Říkal jsem si, uklidni se. Je to OK. Nešukají spolu. To je jenom ... a myšlenky se mi zastavily. Dokonce jsem si ani nedokázal vzpomenout na slovo "dildo." Snažil jsem se v myšlenkách přejít od nepříčetnosti z toho, co Billy a Justin dělali, ke snaze vzpomenout si, jak se té zatracené věci říká. Počítám, že to je nějaká forma ochranného mechanismu, který mi zabránil se zbláznit, jak jsem na ně hleděl. Zpocené. Sténající a smějící se. Soustředěné na Justinovu díru.

Nemám nejmenší tušení, jak dlouho jsem tam stál a pozoroval je, vší silou jsem se snažil vzpomenout na to slovo.

Mezitím jsem viděl, jak Billy soustředí veškerou pozornost na snahu narvat toho černého čuráka do Justinovy až-příliš-ochotné díry. Billy byl tak zaujatý napichováním Justina, že mě ani neviděl. Stál jsem za Justinem, ten mě vidět nemohl. Pokračovali v přirážení a sténání a šeptali si prasárny a povzbuzovali se ... a já stál ochromený ve dveřích. Mlčky a nevěřícně jsem je pozoroval.

Pak jsem si všiml, že se Billy dívá přímo na mě. Vypadal vyplašeně a smutně, možná vylekaně. Kývnul jsem na něj, aby ... Co jsem mu chtěl odkývnout? Nevím. Pamatuju si z toho jenom úlomky. Kývu na Billyho. Z jeho vzpínajícího se ocasu teče mrdka, jak si jej jednou rukou nemilosrdně honí a druhou rukou cpe do Justina toho černého čuráka. Nejspíš jsem viděl stříkat i Justina, protože před očima vidím mrdku, hromady mrdky, která letí Justinovi přes hlavu a dopadá na zem přede mnou. Téměř k mým nohám. Billy tak daleko nestříká.

A pak jsem utekl. Vyběhl jsem z domu. Utíkal z dohledu. Utíkal z reality. Do noci, kterou jsem celou strávil přehráváním všeho toho co se stalo od chvíle, kdy mi Billy večer předtím zavolal, do chvíle, kdy přede mě na podlahu dopadla Justinova mrdka, já se otočil a utekl.

Jak jsem běžel halou, slyšel jsem Justina: "Billy, to byl Jess? ... Byl to on?"

Jestli Billy něco odpověděl, to už jsem neslyšel.

Až do rána jsem ani chvíli nespal. Celou noc jsem znovu prožíval, znovu přemýšlel a znovu probíral svůj život a budoucnost. Byl jsem příliš vyčerpaný, než abych šel do školy a ... Nedokážu najít slova, když to mám popsat. Nebyl jsem naštvaný. Chvílemi jsem dokonce cítil naději. Nějak jsem dokázal sám sebe přesvědčit, že to byla jen další Justinova lekce. Ukazoval Billymu věci, které by mohl ... které by mohl dělat, aby mi udělal dobře. Pokud byl Billy skutečně gay, pak to je určitě ten druh sexu, který bychom spolu měli, že? Dokázal jsem si to vysvětlit tak, že jsem jejich chování viděl jako něco jiného než zr adu našeho přátelství a lásky ... nebo alespoň mojí lásky. Mojí lásky k Billymu. Ale pak se to pochopení rozpadlo. Objevily se slzy. A já jsem znovu začal skládat všechny ty kousky dohromady.

Potřeboval jsem vědět víc, než jsem věděl, víc, než jsem viděl. Jediná jiná možnost, než se zeptat Billyho ... a to jsem nedokázal udělat ... bylo zeptat se Justina.

Proto jsem další večer skončil klepáním na jeho dveře s prosbou o pomoc. Jako vždycky byl Justin neuvěřitelně milý a nápomocný. Nabídl mi nějaký džus a když zjistil, že jsem 24 hodin nejedl, přiměl svoji mámu, aby mi udělal sendvič.

Mluvili jsme spolu v jeho pokoji asi hodinu. Zeptal jsem se ho, co se stalo a on se mě zeptal, jak moc toho chci vědět. Řekl jsem mu, že chci vědět všechno.

"Možná si budeš přát, abys nechtěl. Fakt to chceš?"

Řekl jsem, že chci a on mi slíbil říct všechno. Začal tím, že mi popsal Billyho reakci na naše rande. Jak to vnímal úplně odlišně než já. Jak Billy řekl, že se mnou musí mluvit a říct mi, že budeme navždycky nejlepší kamarádi, ale že je zamilovaný do Justina.

Justin mi popsal, jak s sebou vzal to dildo ... teprve tehdy jsem si na to slovo vzpomněl ... aby Billyho naučil něco o análním sexu. "Myslel jsem, že právě po tom touží," řekl Justin.

"Takže jsi mu chtěl pomoct, aby mohl mít sex se mnou," zeptal jsem se, zase na chvíli zpátky v tom svém světě, kde všechno mělo nakonec dopadnout dobře. Justin vypadal utrápeně a než mohl odpovědět, řekl jsem: "Já vím. To je jenom ta moje toužebně si přející část. Ve skutečnosti vím, že miluje tebe. Ne mě."

"Nemyslím, že by Billy kohokoliv miloval," řekl Justin. "Myslím si, že jsi a vždycky budeš jeho nejlepší kamarád. A já si myslel, když jsem k němu včera večer dorazil, že on a já spolu budeme opravdu chodit. Doufal jsem, že zvládne oba ty vztahy a nikomu neublíží. Proto jsem tam včera byl."

Nerozuměl jsem tomu a řekl mu to.

"Celý smysl včerejšího večera měl být, aby ti Billy řekl, že i když jsme to ani on ani jí nikdy neplánovali ... nikdy si nemysleli, že se to stane nebo vůbec může stát ... prostě jsme spolu začali chodit. Začalo to tím, že jsem mu chtěl ukázat, jak může být tobě lepším kamarádem a přerostlo to v něco úplně jiného. Něco, co ani jeden z nás nedokáže ovládnout. Ale chtěl jsem, aby sis byl úplně jistý, že jsem se nikdy nepokoušel rozbít tvé přátelství s Billym. Vím, jak je pro vás oba důležité. I v době kdy si Billy myslel, že je na holky, pořád ti chtěl být co nejbliž ší. Ale ..." Odmlčel se.

"Ale co?" zeptal jsem se.

"Ale je v tom víc. Myslím, že Billyho miluju ... miloval jsem. On mě ne, ale já jeho ano. A chtěli jsme spolu chodit. Ale pak, po tom, co ti provedl včera, jak tě sem nalákal, abys nás viděl spolu ..."

"Počkej, chceš říct, že to udělal naschvál? Že chtěl, ať vás vidím?" Ze všech těch věcí, které jsem zvažoval, tadle možnost mně vůbec nenapadla. Že mě Billy naschvál pozval tak, abych viděl jejich sex s Justinem. Jasně, změna času. Bude otevřeno. Prostě běž rovnou dovnitř.

Teď mi začal dávat smysl ten výraz, který jsem viděl na Billyho tváři, jak jsem ho pozoroval při šukání Justinovy díry tím velkým černým ocasem. "A ty jsi s tím souhlasil?" zeptal jsem se se zuřivostí v hlase. Bylo to poprvé, kdy jsem dal před Justinem najevo svůj vztek.

"Ne, nevěděl jsem to. Řekl mi, že máš přijít mnohem později. Mně taky lhal. Nikdy bych s tím nesouhlasil. Na jeho obranu můžu říct, jednou a nikdy už to opakovat nebudu, že si myslel, že to je nejlepší způsob. Že pokud se ti to pokusí vysvětlit, nebo i pokud se ti to pokusíme vysvětlit spolu, stejně tomu neporozumíš. Myslel si, že to musíš vidět ... vidět nás ... takhle."

"Prostě mi chtěl tak moc ublížit?"

"Nebudu se ho zastávat. Když jsi odešel, hrozně jsme se pohádali. Ani jsem nevěděl, že jsi tam byl. Vůbec spolu s Billym nemluvíme. Rozhodně spolu nechodíme a řekl bych, že těch posledních pár měsíců školy se budeme tak maximálně míjet na chodbě. A mi to vyhovuje. Neumí se chovat k lidem, dokonce ani k lidem, na kterých mu záleží. A věř mi, že na tobě mu záleží hodně. Má jenom strašně pitomý způsob, jak to dávat najevo."

Rozbrečel jsem se a Justin mě objal kolem ramen. Říkal jsem si, že on je ten kluk, do kterého jsem se měl zamilovat. Položil jsem mu hlavu na rameno, on mi čechral vlasy a hladil mě po krku.

Nevím, jak dlouho jsme tam tak seděli, ale bylo to hodně dlouho. Vím, že mě krk už začal bolet. Řekl jsem mu, že musím jít a odtáhnl se od něj. Svýma nádherně modrýma očima se díval do mých očí a řekl: "Je mi to moc líto. Jsi strašně prima kluk a nezasloužíš si takové zacházení."

Políbil jsem ho. Nezamýšlel jsem tím nic víc, než polibek jako poděkování, ale ... vypadalo to, že nikdy neskončí. Jeho jazyk a můj jazyk něžně navzájem zkoumaly naše horké, vítající ústa. A pak měl najednou ruku na mém rozkroku a hladil mi ptáka, dokud mi nezačal růst a zvětšovat se a odpovídat na jeho dotyky.

Oplatil jsem mu to a zjistil jsem, že už je úplně tvrdý, rozpálený jak kamna, trčí z džínů, které měl porozepnuté. Pomalu jsem mu masíroval toho tvrdého ptáka a představoval si jej s červenobílými pruhy, jako pouťovou sladkost. Byl stejně hladký a rovný. Pomalu mu z něj tekla průzračná tekutina. Tím snáz jsem mohl rukou klouzat po celé jeho fantastické délce.

Justin mi začal rozepínat džíny, ale pak se zastavil. "Nemůžu. Využívám toho, že jsi tak rozrušený. Měl bys asi jít dřív, než toho oba budeme litovat."

Nepřestával jsem mu honit jeho tvrdou kládu. Podíval jsem se dolů na něj a řekl: "Ty mi říkáš něco, ale tvůj ocas říká něco úplně jiného. Myslím, že to chceš úplně stejně."

"Jasně, chci," řekl a jeho ocas poskočil, jako by chtěl potvrdit pravdivost jeho slov. "Ale nemůžeme. Ne dneska."

Znovu jsem se cítil odmrštěný a určitě mi to bylo vidět v obličeji.

"Je mi strašně líto, že jsme s tím začali, dneska večer bych nic nechtěl dělat víc než tě konejšit, hýčkat a lízat ti rány, dokud by se neuzdravily. Ale oba za sebou máme traumatizujících 24 hodin. Tvoje byly určitě mnohem horší než moje. A já právě teď nevěřím svému úsudku. A jsem si jistý, že ty bys svému neměl veřit taky. Ne ve věci jako je tato."

"Pamatuješ si, jak jsem ti řekl, ať na mě stříkneš?" zeptal jsem se.

"Jasně, když jsem se poprvé bavili v tom fastfoodu."

"Pořád chci, abys to pro mě udělal. Možná mi to řekne hodně věcí, které potřebuju pochopit ... hodně, co potřebuju vědět o sobě. O tobě. O Billym. Uděláš to?"

"Dneska ne, Jessi. Myslím si, že ani jeden z nás právě teď neuvažuje normálně."

Chvilku poté jsem od něj odešel. Ocas mi trochu ochabnul, ale rány byly pořád otevřené. Pořád jsem se zmítal v emocionálním pekle. Dozvěděl jsem se, co jsem chtěl vědět. Myslel jsem si, že jsem chytřejší a schopnější vyrovnat se s tím, co přede mě život postavil. Ale pořád to bolelo a já chtěl pořád brečet. Pořád jsem potřeboval, ať mě někdo miluje.

Když jsem došel do svého pokoje, začal jsem vzpomínat na všechny prima chvíle s Billym. Ani tak ne na sex, ale na chvíle, kdy jsme spolu nic nedělali, jenom si užívali, že jsme pohromadě. Ale vždycky když jsem takovou vzpomínku vyvolal, rozbil ji obraz Billyho, který cpe toho velkého černého čuráka do Justinovy díry, zas a zas, Billyho, jak se na mě dívá prázdným pohledem a mi tečou slzy.

Nakonec jsem začal myslet na Justina a na chvíle, které jsem strávil s ním, zejména na dnešní večer. Jak se objímáme, jak honím jeho dlouhé velké péro, jak cítím jeho utěšující ruce na krku a ramenou a péru. Ty záběry se mi odvíjely před očima znovu a znovu a najednou jsem ucítil, že budu stříkal. Ležel jsem nahý na posteli a v očekávání jsem se prohnul dozadu. Pomalu jsem si honil péro a představoval si Justina. A pak jsem se udělal, stříkal mrdku všude po sobě tak, jak se mi nepovedlo od těch prvních dnů s Billym. Hrozně jsem chtěl, ať na mě někdo stříká. A protože to nikdo jiný neudělal, ud 3;lal jsem to sám.

Zvednul jsem hlavu a viděl, že jsem se mrdkou postříkal od rozkroku až k bradavkám. Cítil jsem její horko. Viděl jsem ty husté kaluže a lepivé pramínky. Byl jsem celý postříkaný.

Ale jak jsem tam ležel a myslel na Justina pokrytého mrdkou v den jeho osmnáctých narozenin, věděl jsem, že být gayem mi nikdy nepřinese takové uspokojení, jaké z toho měl Justin. Věděl jsem, že v tom zamotaném životě, ve kterém jsem se náhle ocitl, potřebuju zjistit spoustu věcí. A věděl jsem, že všechno, o čem jsem si myslel, že vím, je špatně.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čtete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.