Date: Fri, 17 Sep 2010 13:46:24 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 18a (Czech)

Kapitola 18, část I

Vypráví Billy

Fakt jsem všechno zkurvil. Přišel jsem o Jesse, svého nejlepšího kamaráda, i o Justina, svého kluka. To se mi povedlo fakt rychle. Chodili jsme spolu tak asi tři hodiny.

Když jsem zalezl do svého pokoje, myslel jsem, že se zblázním. Nemohl jsem si s nikým pokecat. Napřed jsem se plácal v různých pitomých úvahách. Zkoušel jsem vinit Justina z toho, že přinesl to dildo. Zkoušel jsem vinit Jesse z toho, že byl celé roky můj nejlepší kamarád a neřekl mi ani prd o tom, že je gay. Ani prd o spoustě věcí - jako že si třeba kouří vlastní péro. Dělal to roky a neřekl mi o tom. A teď jako čeká, že já budu v pohodě? Ne, nebyl jsem.

Ale nakonec mi bylo jasné, že můžu vinit akorát tak sebe.

Celý den jsem strávil doma. Nedokázal jsem jít do školy a tam se vidět s Jessem nebo riskovat, že potkám Justina. Neměl jsem vůbec představu, co by se mohlo stát, kdybych je tam potkal. Byl to dlouhý den a spousta času na přemýšlení. Možná až moc času. Snažil jsem se to vyhnat z hlavy, koukal jsem se na XTube na honící kluky a tak, ale na honící si torza těl bez hlav se dokážete dívat jenom nějakou dobu, pak potřebujete něco jiného.

Šel jsem na JUB a přečetl si pár povídek. Trochu mě dostaly z toho trápení. Některé z těch povídek byly čistě o sexu a na chvíli se mi z nich postavilo péro. Jiné příběhy byly docela podobné tomu mému. Jasně, všechny ty jejich příběhy končily šťastně, pokud se teda vůbec obtěžovaly nějak skončit.

Spoustu času jsem strávil čtením a fantazírováním u jedné fakt žhavé povídky, která mě úplně dostala. Byla výborná. Fascinující. Nedokázal jsem se od ní odtrhnout. Bylo to jako bych byl v té sprše s nimi. Povídka se jmenovala Ve sprše s bráchovým kamarádem, napsal ji bjboy8807. Ve svém profilu měl moc hezkou fotku. Ze San Antonia. A hrozně rád kouří. Kluk, který píše takové povídky, mě může vykouřit, kdy bude chtít, pomyslel jsem si a začal číst znovu. Tvrdých dvacet centimetrů jsem svíral v ruce, nachystaný na akci.

... pomalu mě líbal od krku dolů, na prsa, na chvilku se zastavil u mé pravé bradavky, kterou jemně olízl špičkou jazyka, z toho mi naskočila husí kůže a jemu se to líbilo a pokračoval níž. Jazykem mi pomalu kroužil po břiše a k pupíku, kde se zase na chvíli zastavil, ale potom rychle pokračoval k hlavní atrakci, teď už úplně tvrdému ocasu, na jehož špičce se leskla kapička předmrdky.

Podíval jsem na svůj tvrdý ocas. Na špičce jsem měl mnohem víc než jenom kapičku předmrdky. Tekla ze mě proudem. Pokračoval jsem ve čtení a honění.

Pomalu mě lízal až na vrcholek ocasu, odkud slízl kapičku předmrdky. "Od té společné sprchy jsem se těšil, až tě znovu ochutnám," řekl. Zhltnul můj ocas. Zajel mu až do krku. Pečlivě mi ojížděl žaluda špičkou jazyka, ten pocit mě přiváděl k šílenství. Uměl úžasné triky.

Zhoupnul jsem se v křesle. Můj ocas trčel přímo nahoru. Napodoboval jsem všechno, co bjboy popisoval. Představoval jsem si, jak to dělá. Tady se mnou. Tmavé oči. Skvělé plavecké tělo. Tak jak to mám rád. Měkké rty. Dole mezi mýma nohama. Četl jsem dál a rukou si zajel na koule...

Mnul moje koule v dlani a hlavou jezdil nahoru a dolů, pokaždé, když jsem myslel, že se už udělám, se zastavil. Po čtvrt hodině takového úžasného kouření vytáhl můj ocas z pusy, posunul se zpátky ke mně a znovu mě políbil. "Justine, chci tě cítit v sobě," řekl. "Tak si lehni a nachystej se," odpověděl jsem.

Přesně to jsem chtěl říct svému Justinovi - Justine, chci tě cítit v sobě. Měl jsem zmatek v postavách. Chtěl jsem být Chris, jak se chce nechat opíchat. Chtěl jsem být Justin, připravený ojet Chrise. Chtěl sem být bjboy, který rozdával karty. Pohyboval figurkama. Blíž k sobě. Víc zamilovaní. A víc toužící. Justin, Chris, já, Justin, bjboy. V hlavě mi všichni splývali. Ve změti touhy a vášně, která nás držela pohromadě. Ocas mě bolel. Mrdka se chystala vystříknout.

Ležel na zádech a já jsem mu roztáhl nohy. "Nikdy jsem to ještě nedělal, tak buď opatrný," řekl mi s trochu bojácným výrazem ve tváři. Lehl jsem si na něj a políbil ho na rty. "Budu tak opatrný, jak budeš chtít." Usmál se a ukázal své krásné bílé zuby. Líbal jsem ho dolů po celém tom nádherném těle. Zastavil jsem se u ocasu a políbil ho přímo na hlavičku, Chris jemně zasténal. Opřel jsem si obličej o jeho pevný zadek, roztáhl mu půlky a zabořil mezi ně pusu. Jazykem jsem jemně kroužil kolem jeho těsné dírky, hlasitě sténal.

Byl jsem hrozně vzrušený. Musel jsem dát ruku z ocasu. Seděl jsem a prstem kroužil v předmrdce. Ochutnával ji. Snil o Justinovi. Snil o tom klukovi v Texasu. Celej svůj život jsem posral a můžu akorát fantazírovat. V péru mi hučí, potřebuje, abych s ním něco udělal.

Pomalu jsem se propracovával do jeho díry. Čím víc jsem do něj zajížděl jazykem, tím hlasitěji sténal. "Proboha! Justine, to je úžasné. Mmmmm," Chrisovo sténání mě rajcovalo tak, že už jsem netoužil po ničem jiném než po ocase v jeho díře. Jakmile jazyk dokázal všechno, co mohl zvládnout, nahradil jsem jej prstem.

Ruku jsem měl zpátky na péru. Potřeboval jsem to strašně moc. Musel jsem mít Justina. Už jsem se držel na hraně příliš dlouho. Jak ve mně rostl orgasmus, očima už jsem jenom letěl po řádcích:

... Zalapal po dechu, ucítil jsem, jak se jeho díra kolem mého prstu sevřela, ale za chvíli se uvolnil. ... Políbil jsem ho na rty a vytáhl prsty z jeho díry. .... "Každý večer jsem si honil a myslel na tebe." ... Namazal jsem si ocas a jeho díru a přitiskl na ni péro. Podíval jsem se mu do očí a on přikývl. Pomalu jsem začal tlačit ocas do něj. Žalud vklouznul dovnitř, Chris zavřel oči, zhluboka se nadechnul, cítil jsem, jak se svírá ... znovu otevřel oči, podíval se na mě a opět přikývl. Tlačil jsem jej dál a dál dokud jsem necítil jeho prdel přitisknutou k sobě, byl jsem v něm celej ... prdel se mu svírala kolem mého ocasu. Byl to ten nejlepší pocit, jak&ya cute; jsem kdy zažil. ... pomalu ... dovnitř a ven ... Šukal jsem Chrise stále tvrději a tvrději ... Chris se proti mně vzpínal. Oba jsme sténali. Zvuky našeho milování plnily pokoj.

Koule se mi stáhly. Sevřel jsem hrudník. Zavřel jsem oči a jasně viděl bjboye u mě v pokoji. Se mnou. Jak se milujeme. Viděl jsem Justina. Viděl jsem je všechny. Vymrdávali jsme si mozky z hlavy. Chtěl jsem vydržet. Vystříkat se současně s nimi, s Chrisem, Justinem a bjboyem. Pozdě.

Mrdka mi proletěla koulemi a ocasem. Vystříkla ven tak, že jsem měl pocit, že mi praskne hlava. Střeva jsem měl jako zauzlovaná. Stříkal jsem. A stříkal. A stříkal. Horká mrdka mi tekla do klína. Ocas se mi s každou dávkou mrdky zachvěl. Rukou jsem klouzal po lepkavém péru nahoru a dolů. Pak jsem jezdil jen jedním prstem po spodní straně ocasu. Úžasný pocit. Nejlepší je, když to není prst, ale Justinův jazyk. Konečně se proud mrdky změnil ve slabý pramínek. Tělo mi sklouzlo v křesle. Když odezněl šok z vystříkání, dočetl jsem poslední kousek povídky. Pomalu jsem nabíral a lízal svoji ještě horkou mrdku.

"No tak, Justine! Naplň mě! Naplň mi tu těsnou prdel svojí mrdkou!" Ještě dvakrát jsem do něj pořádně přirazil a pak jsem mu ocas natlačil do díry celej a explodoval jsem. "Aaaaaaaaa, kurva!" Plnil jsem mu díru mrdkou ... Chris se taky udělal na nás na oba ... stříkal jako šílený. Orgasmus mě úplně vyčerpal, zhroutil jsem se na něj ... leželi jsme tam, lapali po dechu v kaluži mrdky.

Taky jsem lapal po dechu. Úplně vysílený. Taky v kaluži mrdky. Vlastní mrdky. Sám. Ale konečně jsem aspoň dokázal usnout.

Probudil jsem se kolem deváté večer a nějak jsem zvládl nezavolat Justinovi dřív než o půl desáté. Když jsem konečně zavolal a on zjistil, že jsem to já, řekl jenom: "Co chceš?" tónem, který vůbec nezněl přátelsky.

"Promiň. Je mi to moc líto. Přemýšlel jsem nad tím celou zasranou noc a den, asi bych měl říct něco lepšího, ale nic jiného mě nenapadá. Už nikdy nic takového neudělám. Je mi to tak líto." Možná jsem se i rozbrečel, už nevím. Přestal jsem mluvit a poslouchal ticho na druhé straně. Slyšel jsem nějakou hudbu v pozadí, ale Justin nic neříkal.

"Jsi tam?" zeptal jsem se a v duchu jsem se vrátil k příběhu, který jsem předtím četl. Chtěl jsem, abychom byli jako Chris a Justin. Chtěl jsem, aby mi můj Justin řekl ... to co mi řekl už dřív. Miluju tě. Chtěl jsem mu říct to samé.

Dlouho bylo ticho a pak Justin řekl: "Neměl jsem ten telefon ani zvedat, když jsem viděl, že voláš ty. A už ho ani nikdy nezvednu. ... Ne, počkej. Tady je moje nabídka: Zvednu tvůj telefon pokud mi Jess řekne, že je všechno v pohodě. Že jste zase nejlepší kamarádi. Že jsi všechno urovnal. Do tý doby si můžeš tak akorát nasrat. Nechci tě ani vidět."

A zavěsil. Seděl jsem, držel jsem telefon a nevěděl jsem, co mám dělat dál. Fantazie a realita. Touha a láska. Kdyby to jen mohlo být doopravdy. Žádné problémy. Žádná bolest.

Vím, že jsem se rozbrečel. A jak už jste asi uhodli, rozhodně nejsem typ, co by brečel často.

Jestli chci Justina mít třeba jen za kamaráda ... a já jsem Justina chtěl kurva úplně jinak ... musím zavolat Jessovi. Ale to pro mě bylo moc těžké. Místo toho jsem seděl v pokoji, litoval se, nadával si, říkal jsem si, že jinak to udělat nešlo.

Konečně jsem se přestal znovu a znovu probírat těma zasranýma výmluvama a před očima jsem měl jediný výjev, Jessův obličej. Jeho obličej, jak hledí na mě. Slzy mu tečou z očí a já strkám dildo do Justinovy díry a zase ven, dokud se neudělal, dokud jsem se neudělal taky. Bez ohledu na to, jak bylo to vystříkání příjemné, ve vzpomínkách ten okamžik nebyl příjemný ani trochu. Výraz Jessovy tváře, jak se na mě díval. Co si o mně musel myslet? Už se mnou nikdy nebude chtít mluvit. Nikdy se na mě ani nepodívá.

Vůbec jsem si nedokázal představit, jak bych se mu mohl postavit. Jak ho budu ve škole míjet na chodbě. Jak s ním budu ve třídě. Na tréninku. Ve sprchách. Jak bych to mohl udělat? Jak jsem vůbec mohl vymyslet tu hovadinu zaonačit to tak, aby nás s Justinem načapal?

Když jsem nad tím tenkrát uvažoval, říkal jsem si, že jsem vlastně vůbec nevěděl, co Jess uvidí. Ale musel jsem si přiznat, že mi muselo být jasné, že něco uvidí. Něco, co ho hluboce zraní. Zraní ho to tak moc, že s ním nikdy nebudu muset mluvit o tom, že s Justinem spolu chodíme. O tom, že Jess a já ... co?

Proboha, co jsem to udělal za bordel?

Celý víkend jsem se potácel doma, většinou jsem byl v pokoji, u počítače nebo v posteli. V pondělí jsem nešel do školy. Máma měla opravdu starosti a posílala mě k doktorovi. Řekl jsem jí, že už se cítím líp. Že jsem jenom unavený, ale už je to lepší. Bylo mi jasné, že další den už doma zůstat nemůžu. Že je čas se tomu postavit.

Potřeboval jsem plán a žádný jsem neměl. Potřeboval jsem vědět, co mám Jessovi říct a neměl jsem ani páru. Strašně jsem chtěl Justina poprosit o radu, ale věděl jsem, že by se mnou nikdy nepromluvil. Ne o tomdle. Ani o ničem jiném.

A pak, celý zoufalý, jsem zvedl telefon a zavolal Jessovi. Nevěděl jsem, jestli se mnou bude mluvit nebo ne. Slyšel jsem, jak ho máma volá k telefonu. Čekal jsem. Dlouho.

Pak jsem uslyšel slabý a skoro nemocný Jessův hlas: "Co chceš, Billy? Nemám se s tebou o čem bavit."

"Vim, že nemám právo tě o to žádat, ale chtěl bych tě dneska vidět. Když řeknu, že mě to mrzí, tak to nebude stačit. Vím to. Musím ti dokázat, že můžu být znovu tvůj kamarád a nemyslím, že by se mi to povedlo po telefonu. Prosím, Jessi, dej mi tudle jedinou šanci."

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Úryvky ze třetí kapitoly povídky "Shower With My Brother's Friend" byly použity se svolením autora, bjboy8807. Všem, kteří tu povídku nečetli, doporučuji si ji hned přečíst. Najdete ji na JustUsBoys.com. A pokud jste ji četli, přečtěte si ji znovu. Tak jako já.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.