Date: Wed, 22 Sep 2010 12:25:40 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 20a (Czech)

Kapitola 20, část I

Vypráví Justin

Podrobnosti o smíření s Billym mi Jess vyprávěl v pondělí večer skoro hodinu. Měl jsem pocit, že to proběhlo docela pohodově. Rád bych to byl viděl. Podle toho, co Jess říkal, to vypadalo, že Billy nakonec pochopil. Což bylo fajn, protože Billy potřeboval začít s čestnějším chováním ke svému okolí i sám k sobě. A potřeboval se taky srovnat s tím, že je gay. Zdálo se, že se mu obojí začalo dařit.

Jenom co Jess zavěsil, zavolal jsem Mikovi a začal organizovat.

Jestliže s Billym máme zase začít spolu chodit, chtěl jsem, aby to vydrželo. Nechtěl jsem, aby se to posralo stejně jako posledně. Když jsme spolu začínali poprvé, řekl bych, že jsem v Billyho domě naplánoval docela prima začátek. Honička pod barpultem v kuchyni. Pomalé, něžné dotyky v jeho pokoji. Úvod do mrdání mezi chlapy s dildem.

Jasně, když se objevil Jess, tak kola odpadla a vlak vykolejil. Chtěl jsem, aby druhý pokus byl perfektní. Žádné vyrušování. Žádné rozptylování. Jenom Billy a já, jak stavíme náš vztah na pevných, milujících a sexy základech. Chtěl jsem, aby se ten nádherný namakaný člen plaveckého týmu, můj kluk, do mě potopil a už nikdy se nechtěl nadechnout.

Když jsem domluvil s Mikem, volal jsem Billymu a řekl mu, aby se na mě začal šetřit. Vzpomněl jsem si na své osmnácté narozeniny a na to, jak to bylo skvělé. Jak je nestříkání výborný začátek. Čekání na dvojčata. Jak jsem byl pořád tvrdý. Pořád ze mě tekla předmrdka. Celý pohlcený představou nadcházejícího sexu. Cítit, jak mi koule trnou vzrušením. Náklad mrdky, kterej se ve mně chystal, mě nutil hopsat jako opici. Chtěl jsem, aby Billy zažil něco podobného. Chtěl jsem, aby na naši první velkou společnou noc byl stejně soustředěný, jak já na první noc s dvojčaty. Akorát jsem chtěl, aby si to u žil ještě víc. Chtěl jsem, aby si to užil se mnou. Jenom se mnou.

Když nastala sobota, prožíval jsem všechno to, co jsem chtěl, ať prožívá Billy. Ve výstavní podobě. Byl jsem nabuzenej stejně jako ten večer na své 18. narozeniny. Přišlo mi, že mi trvale stojí od chvíle, kdy jsem mluvil s Mikem a začal to organizovat. Vzpomněl jsem si na ty reklamy, co vás upozorňují, že trvá-li erekce déle než čtyři hodiny, měli byste vyhledat lékaře. Mrdat čtyři hodiny. Mně pomalu běžel čtvrtý den.

Vůbec jsem se neodvažoval dotknout se péra. Pokud bych to udělal, nejspíš by mi v džínách vybuchnul. Zkoušel jsem myslet na něco jiného, ale sotva jsem se dokázal soustředit na to, abych šel ráno do školy a odpoledne zase domů. Ve škole jsem se ze všech sil snažil, abych ho ani nezahlédl na chodbě. A po večerech Billy pořád volal a chtěl vědět, co budeme dělat v sobotu. Co si má vzít na sebe? A tak. Opakoval jsem mu, ať se nestará. Že ho vyzvednu v sedm.

Poslal mi textovku, ve které mě varoval, ať ho raději nevyzvedávám na skútru, protože pokud by si za mě sedl, promáčel by svoje i moje džíny dřív, než bychom sjeli z nájezdu na silnici. No to měl asi pravdu. Raději jsem si půjčil auto od mámy.

Zastavil jsem před Billyho dveřmi přesně v sedm. Byl jsem nachystaný už asi od čtyř. Osprchoval jsem se, oholil, ostříhal si nehty, zastřihnul chlupy v rozkroku. Od hlavy k patě jsem byl tak dokonalý, jak to jenom šlo. Dokonce jsem si vypláchl prdel a to jsem nikdy dřív nedělal. Chtěl jsem, aby všechno bylo perfektní.

Měl jsem na sobě nové triko, které mi podstrčil Mike. Podle toho, jak mi sedělo, byste tipovali, že plavec jsem já a ne Billy. Krásně zvýrazňovalo moje široká ramena, úzké boky, trénované bicepsy. Posiloval jsem je celý víkend. Dál jsem měl na sobě khaki plátěné kalhoty z velmi tenké látky. Nebyly úplně úzké, ale byly dost úzké. Výsledkem bylo, že Billy mohl jasně vidět moji nepolevující erekci ... a pochopitelně i kdokoliv jiný, kdo na mě koukne. Bylo mi to jedno. Pokud se budu líbit Billymu, může mi zbytek světa políbit prdel.

Zastavil jsem před Billyho domem a než jsem stihl vypnout motor, vybíhal už Billy ze dveří. Nemusel jsem se teda starat, že by jeho máma nebo táta zahlídli moje stojící péro.

Prolítl dveřmi spolujezdce a otočil se na sedadle tak, aby se díval přímo na mě. Bože, tak moc mu to slušelo. Dokonalý obrovský úsměv. Vypadal, že mu trvale roztahuje obličej. Miloval jsem to. A jeho taky, samozřejmě.

"Můžu ti dát pusu?" zeptal se tichým, sexy hlasem. Zdálo se mi, jako by po těch pár dnech, co jsme se neviděli, zněl jeho hlas hlouběji. Od toho dne, kdy Jess vešel do... Vypudil jsem tu myšlenku z hlavy.

"Neumíš říct 'prosím'?" zeptal jsem se.

"Můžu ti dát pusu, prosím?" zapředl a naklonil se ke mně pro odměnu.

"Ještě ne," řekl jsem. "Máme před sebou dlouhou noc. Nechci do toho vletět moc rychle, miláčku."

Nevím jak to udělal, ale když jsem mu řekl "miláčku", jeho úsměv se ještě rozšířil. A pak si všiml mý klády. Mého velkého tvrdého péra. Jasně se rýsovalo pod látkou mých kalhot. Žádné spodní prádlo. Nalitá hrana mého žaluda byla krásně vidět, stejně jako trvalý mokrý flek v místě, kde ze mě tekla předmrdka. Široce rozevřel oči a ještě roztáhl úsměv. Ruka se mu instinktivně natáhla po mém trčícím péru.

Chytil jsem ho za zápěstí, ne moc jemně, a položil mu ruku na opěradlo. "Ne tak rychle. Kam spěcháš?"

A pak jsem zahlídl jeho neuvěřitelný péro. Bylo vidět stejně zřetelně jako moje a bylo skoro stejně veliké. Začal jsem slintat a můj ocas, jako šutr tvrdej ocas, se zachvěl. Cítil jsem, jak z něj teče pramínek předmrdky. Podíval jsem se do klína a zjistil jsem, že mokrá skvrna je mnohem větší. Šťáva mi prosakovala přímo tenkou látkou kalhot. Cítil jsem se skoro jako bych stříkal. A taky že jsem skoro stříkal.

"Kam jedeme?" zeptal se.

Řekl jsem mu, že napřed jedeme na večeři. Do pěkné tiché italské restaurace ne moc daleko od jejich domu.

"A pak?"

Trochu ostýchavě jsem řekl, že jsem doufal, že rodičům řekne, že se vrátí až hodně pozdě, možná vůbec.

"Proč?" Byl ten můj kluk hrozně zvědavý. A slušelo mu to. Celý nedočkavý zjistit, co mám schováno v rukávu ... a v kalhotách.

"Protože pak půjdeme na párty. Je na naši počest a možná se protáhne přes celou noc. Nevadí?"

Když to uslyšel, polknul. Jeho úsměv už nebyl tak široký jako původně, ocas měl ale pořád stejně tvrdý.

"Jaká párty?" zeptal se jenom.

"Však uvidíš. Dočkej času." Nastartoval jsem auto a potichu jsme dojeli do restaurace. Jakmile jsme se vzdálili od jejich domu, objal jsem ho kolem ramen. Zareagoval tím, že si hlavu položil na moje rameno. Byl jsem úplně spokojený. A pořádně nadržený. Nevím, jak jsem se dokázal ovládnout a nevytáhl svý tvrdý trčící péro hned, nemrdal ho rovnou a tak dlouho, dokud bychom ani jeden nemohli.

Místo toho jsme dojeli k restauraci a vešli dovnitř. "Rezervace pro dva na 7:15," řekl jsem a doplnil svoje příjmení ... a Billyho.

Číšník nám ukázal náš stůl. Byl to přesně ten, který jsem chtěl, když jsem se tam byl večer předtím podívat. V zadní části restaurace. Ne moc blízko k ostatním stolům. Světlo tam bylo trochu slabší.

Seděli jsme proti sobě a hleděli si do očí. Po chvíli jsem se začal mírně smát.

"Co je ti tak k smíchu?" zeptal se.

"Představuju si, že zatímco se ti dívám do očí ... a, jestli jsem ti to ještě neřekl, máš moc krásné oči ... můj ocas pod stolem hledí na tvůj ocas ... a, jestli jsem ti to ještě neřekl, máš moc krásný ocas. Tomudle se směju ... tobě."

Prakticky po celou dobu večeře jsme si povídali, úplně jsme zapomněli na restauraci a na lidi kolem nás. Byli jsme jako dva staří kamarádi, kteří se potkají. Některé věci, o kterých jsme se bavili, byly vážné a důležité. Jiné byly úplné blbosti. Něco mělo být erotické.

Celkový výsledek byl ten, že poprvé za kdovíkolik dní jsem se úplně uvolnil. Když se podával moučník, uvědomil jsem si, že nepolevující erekce si konečně vzala na chvíli pauzu. To mi nevadilo. Bylo mi jasné, že bude kdykoliv zase připravená k práci.

Všechny Billyho otázky ohledně párty jsem zahrál do autu. Místo toho jsme se soustředili na nás. A dokonce i na Jesse. Billy mi vysvětloval, jak má naplánováno, aby měl čas i prostor pro nás oba. Pro nás pro všechny. Byl celý nadšený. Když nebude muset žádný čas věnovat holce, byl si jistý, že bude mít spoustu času pro svého kluka. Tedy pro mě.

Konečně nadešel čas zaplatit a zvednout se. "Mám na tu párty vhodné oblečení?" zeptal se.

"Celkem jo. Hlavně pokud budeš i nadále všem kolem sebe předvádět to svý fantastický tvrdý péro stejně, jakos to dělal tady, když jsme přišli." řekl jsem mu.

"Jestli chceš, nemám s tím problém," řekl mi, natáhnul se a stiskl mi stehno.

Odcházeli jsme z restaurace s čurákama tak tvrdýma, tak zřetelně viditelnýma, že to nikdo nemohl přehlídnout. Když jsme vstávali od stolu, všiml jsem si, jak nám náš číšník čumí do rozkroků. Byl asi v našem věku a docela pěkný. Podíval jsem se přímo na něj a mrknul. Jednou rukou mi ukázal vztyčený palec, druhou si urovnával rozkrok. Jak jsem tak koukal, taky měl v kalhotách pěkně těsno.

Celou cestu autem Billy nepřestával s otázkama. "Budu tam někoho znát?"

"Budeš znát všechny."

"A vědí o nás?"

"Všechno co potřebujou vědět."

A tak to šlo dál, dokud jsem nezastavil před Mikovým bytovým komplexem a nezaparkoval na jeho rezervovaném místě.

"Tak fajn," řekl jsem mu a natáhl se, abych mu stiskl ruku. "Zůstaň pěkně sedět. Než půjdeme dovnitř, skočím zkontrolovat, že je všechno v pořádku. Budu za chvilku zpátky. A ne aby sis s ním hrál, když tu nebudu."

Hodil jsem po něm svůj nejlepší úsměv.

"Ani ty ne, miláčku," řekl mi a hleděl si do rozkroku. "Počkám, jak dlouho bude potřeba."

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čtete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.