Date: Wed, 22 Sep 2010 12:25:44 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 20b (Czech)

Kapitola 20, část II

Vypráví Justin

Když jsem se po pěti nebo deseti minutách vrátil, Billy už nervózně obcházel kolem auta. Vzal jsem ho za ruku a vedl ho s sebou.

Zase se začal vyptávat, ale zarazil jsem ho a vedl ho přímo k Mikovu bytu. Když jsme došli ke dveřím, řekl jsem Billymu, ať zavře oči. Otevřel jsem dveře a do chodby, ve které jsme stáli, se vlilo teplé světlo svíček a jemná hudba.

"Otevři oči," řekl jsem mu a vedl ho do bytu.

Rozhlédl se kolem sebe s výrazem úžasu. "Kde jsou všichni ostatní?"

"My jsme všichni ostatní. Jenom ty a já a svíčky a hudba a všechen čas, který budeme potřebovat. Strašně moc tě miluju." Zmlkl jsem a čekal jsem na tu jednoduchou odpověď, ve kterou jsem od něj doufal. Ale Billy nic neřekl.

Trochu mě to zneklidnilo a zabolelo to, skoro jako by mě odmítl. Nakonec jsem řekl tak optimisticky, jak jsem jenom zvládl. "Líbí se ti to?"

"Kde to jsme? ... Teda, sakra, jo, líbí se mi to. ... Tak kde to jsme?"

"To je Mikův nový byt. Jel na víkend pryč a dovolil mi ho na pár dní použít."

Objal mě rukama a políbil mě, málem nás oba porazil. Políbil jsem ho zpátky stejně tvrdě jako líbal on mě. Jazykama jsme zápolili v horku otevřených úst, pátrali, hráli si, zkoumali. Rukama jsme se hladili, mačkali a dotýkali. Rozkrokama jsme se mleli proti sobě. Oba už dokonale tvrdí. A nadržení. A rozpálení. A připravení.

Vysmekl jsem se z Billyho objetí a zůstal stát s rukama na jeho ramenou, držel jsem si svého hřebečka na délku paží od sebe. Jezdil jsem po něm očima nahoru a dolů. Bože, jak se mi ten pohled líbil. Počínaje jeho hnědými chlapeckými vlasy. Přes ten jeho praštěný škleb. Fantastický hrudník a břicho. Až ke vzpínajícímu se ocasu. Miloval jsem to jeho nádherné péro, způsob, jakým se tisklo proti látce kalhot, natahovalo se po mně. Vím, že bych měl dál mluvit o jeho vypracovaných plaveckých stehnech, ale pravda je, že jsem se nikdy nedostal dál než k ocasu. K jeho dlouhému, tvrdému, velkému ocasu. A k plánům, které jsem pro něj na ten večer měl.

"Myslím, že tě miluju ještě víc," řekl. Jeho slova mě málem porazila. Bylo to poprvé, co jsem je od něj slyšel. Nemohl jsem popadnout dech. Úplně jsem ztratil přehled o tom, na kterém místě svého pečlivě sestaveného plánu jsem. Objal jsem ho a líbal ho a díval se mu hluboko do očí.

Můžu říct, že pochopil, jak důležité to pro mě bylo. Svým nejvíc sexy hlasem se mě něžně zeptal, "Co budeme dělat teď?"

"Myslím, že bych tě teď rád svlíkl, pokud ti to nevadí."

Billy jenom přikývl.

Sundal jsem mu ruce z ramen, něžně jej políbil na rty a pak mu rozepnul nejvyšší knoflíček u košile. Pomalu. S rozmyslem. Něžně. Políbil jsem ho na krku tam, kde se mu rozevřel límec. Rozepnul jsem další knoflík a políbil ho níž. A ještě jeden knoflík a už jsem mohl olíznout jeho pravou bradavku, vsát ji mezi rty. Zubama jsem ji jemně eroticky kousal. A pak to samé na levé bradavce.

Miloval jsem Billyho chuť. A vůni. Pevnost jeho prsních svalů. Horký žár jeho kůže. Teplo jeho těla. Jak lapal po dechu při každém novém dotyku.

"Myslím, že se kurva udělám," řekl mi Billy, zatímco jsem si jazykem hrál s jeho bradavkou. Cítil jsem, že slábne v kolenou.

"Radši ještě nestříkej. Mám s tebou ještě napřed jiné plány."

Billy se zhluboka nadechl. "Zkusím to. Dej mi minutku."

Pozoroval jsem, jak se mu obrovský nádherný ocas zmítá v kalhotách. Mokrá skrvna byla větší a větší. Po celém předku kalhot byly vidět zaschlé stopy od předmrdky, jak celý večer tekl.

Jemně jsem ho pohladil ve vlasech. Na krku. Po ramenou. Dával jsem mu čas, ať se vzpamatuje. Aby se mu usadila nutkavá touha v koulích. Přesně jsem věděl, jak se cítí.

"OK," řekl Billy nakonec.

Pokračoval jsem v rozepínání jeho košile, rukama mu jezdil po jeho hladkém břiše, bocích i zádech. Vytáhl jsem mu okraje košile z kalhot. Když jsem vytahoval jeden díl, přejížděl mu zespodu po ocasu. Jak mu látka klouzala po trčícím péru, Billy sténal rozkoší. Tření látky ho téměř dovedlo k orgasmu.

Když jsem konečně okraj košile vytáhl, byl celý nasáklý Billyho předmrdkou. Dal jsem si ho k nosu a chvíli vdechoval jeho vůni, pak jsem vzal látku do pusy a vysál z ní sladkou Billyho šťávu. Celou tu dobu jsem se díval Billymu do těch milujících očí.

Stáhl jsem mu košili z ramen a nechal ji dopadnout na koberec obývacího pokoje. Pak jsem Billyho dovedl do ložnice s velikým letištěm. Svíčky a vonné tyčinky měly ještě víc rozpálit naši touhu.

Posadil jsem Billyho na postel, sundal mu boty a pak ponožky. Lízal jsem mu nohy a sál jeho prsty. Pokud jsem věděl, ani jeden z nás neměl nějakou úchylku na nohy, ale nechtěl jsem o nic přijít. Zjistil jsem, že sání jeho prstů je hrozně erotické a tak jsem si dal načas.

Pak jsem vzal Billyho za ruku a poprosil ho, ať se přede mě postaví.

"A co ty?" zeptal se.

"Teď je to jenom o tobě," řekl jsem a hřbetem ruky jsem přejel přes celou délku jeho vzpínajícího se péra v místech, kde se tisklo ke kalhotám a volalo po vysvobození. Políbil jsem ho na rty. "O tobě," zopakoval jsem.

Rozepl jsem mu pásek, vyvlíkl ho z kalhot a nechal dopadnout na zem k ponožkám a botám. Rozepl jsem mu knoflík v pase, stáhl zip a dal si záležet na tom, abych se mu rukou třel o jeho tvrdé, vzrušené péro. Pak jsem konečně rozevřel jeho kalhoty, abych uvolnil jeho nádherné dvaceticentimetrové péro, a nechal je sklouznout na zem.

Předklonil jsem se a olízl spoustu čisté sladké předmrdky, která se mu valila z ocasu. Opět se z něj vydralo chraptivé zasténání. Byl jsem do něj blázen.

Posadil jsem ho na hranu postele. Zaklonil se a opřel se o lokty. Kůži na nalitém žaludu měl napjatou. Byla to ta nejtemnější červenofialová, jakou jsem kdy viděl. Vrcholek jeho péra se opíral o jeho břicho vysoko nad pasem. Z vrcholku mu vytékala předmrdka. Byl to nádherný pohled.

Konečně jsem se začal svlékat. Pomalý, vlnivý striptýz jsem měl nacvičený před zrcadlem doma v koupelně, většinou skončil mrdkou všude na zrcadle, jak jsem se snažil postříkat svůj obraz. Když jsem to ale nacvičoval, vždycky jsem si představoval, že v tom zrcadle je Billy. Ne já. Stříkal jsem na Billyho. Ne na svůj odraz. Ne na obyčejné zrcadlo.

Z opravdového striptýzového vystoupení přímo před Billym jsem byl tak vzrušený, že jsem měl strach, že se udělám jenom z toho, jak mi kalhoty sklouznou z boků a přejedou po zadku. Musel jsem se na chvíli zastavit. Obrovský ocas jsem měl tak tvrdý, že se téměř ani nehýbal, jenom trčel z mého čerstvě zastřiženého ochlupení. Raketa připravená ke startu. Pytel s koulemi se mi stáhnul tak, že skoro nebyl vidět. Obě velké koule těsně přitisknuté ze stran k ocasu.

Zavřel jsem oči a uklidnil se, dokud jsem se zase nezačal ovládat. Za chvíli jsem věděl, že musím pokračovat.

"Billy, lehni si na záda doprostřed postele. Uvolni se a poslouchej, co ti budu říkat." Mluvil jsem jako zkušený muž, ne jako kluk, kterým jsem vlastně byl, připravený nabídnout svoji panenskou prdel milovanému chlapovi. Přesně to jsem chtěl udělat. A doufal jsem, že Billy to chce taky.

"Věříš mi?" zeptal jsem se.

"Skálopevně," řekl Billy. Netušil, co na něj chystám, ale pokud byl spokojený, byl jsem taky spokojený. "Skálopevně," zopakoval jsem.

Když se Billy uložil, také jsem si vlezl na postel. Posadil jsem se kolem jeho štíhlého pasu, kolena podél jeho těla. Zadek nad a trochu před jeho ocasem. Tak strašně jsem po tom péru toužil.

"Připraven?"

"Připraven!"

Sáhnul jsem pod sebe, z Billyho břicha nabral pořádnou dávku jeho předmrdky a rozmazal si ji na díru. Cítil jsem, jak se pomalu otevírá při dotyku mých prstů a snadno jsem tam zajel dvěma prsty. Trénování se mi vyplácelo. A tři prsty. Dovnitř a ven.

Zasténal jsem, Billy měl pohled upřený do mých očí, ale věděl jsem, že stejně jako já vnímá všechno, co se děje.

Vytáhl jsem prsty ven a dal je Billymu olíznout. Předklonil jsem se. Oběma rukama jsem Billyho chytil zezadu za krkem a přitáhl si jeho hlavu k sobě, abych jej mohl naplno políbit. Jazykem jsem vklouzl mezi jeho horké jemné rty a do jeho pusy, zatímco prdelí jsem poklesl přímo na jeho tvrdé čekající péro. Aniž bych přerušil polibek, jednou rukou jsem ho pustil a naváděl ho do sebe. Držel jsem jeho horký a tvrdý ocas v ruce. Byl to elektrizující pocit, jako kdyby jeho ocas a můj mozek byly tím dotykem přímo propojeny. A tak přirozeně, jako bychom byli milenci už celé roky, jsem se zavrtěl na jeho žaludu a ten téměř okamžitě vklouzl dovnitř a zůstal sevřený za mý ;m svěračem.

Přerušil náš polibek a zeptal se, "Bolelo to?"

"Ne," odpověděl jsem. "A tebe?"

"Je to úplně boží." Oba jsme se zasmáli.

"Zkus ještě nestříknout. Já vím, že nevydržíme dlouho, ale řekni mi, když to na tebe půjde."

Souhlasně přikývl a já jsem se víc usadil na jeho ocas. Pomalu jsem se spouštěl, dokud jsem jeho tvrdých dvacet cenťáků neměl celé hluboko v sobě. Jeho ocas byl fantastický. Velký. Cítil jsem, jak se chvěje. Tak tvrdý. Tak dlouhý. Přitlačil jsem, abych jej do sebe dostal ještě hlouběji. Bylo to skvělé. Měl jsem hluboko v sobě Billyho ocas a bylo to skvělé. Ten pocit. I to, že jsem věděl, co cítí on. Nic na světě se tomu nemůže rovnat.

Mírně jsem se zhoupl dozadu a cítil jsem, jak se jeho ocas ještě zvětšuje. Billy zasténal. Já jsem zasténal. Z ocasu mi rozkoší teklo. Kurva. Chtěl jsem na tom jeho ocase podniknout cestu kolem světa. Chtěl jsem umřít s jeho pérem v zadku.

Pak jsem se začal z jeho péra pomalu o kousek zvedat. A pak zase dolů. A nahoru a dolů... Každý pohyb o něco delší. Tvrdší. Při třetím přírazu zasáhl jeho ocas moji prostatu a já se tou rozkoší zachvěl. Kurva jo!

"Jo, takle, dělej mi to. To je ono, Billy, to je ono. Kurva. To je boží." A znovu jsem se natlačil na jeho ocas a zopakoval si tak rozkoš, kterou mi jeho péro přinášelo.

Oči jsem měl jako v tranzu a prsty na nohou se mi kroutily, Billy řekl, "Jo, kurva, Justine, budu stříkat ... TEĎ!"

A pak jsem cítil, jak mi do zadku pumpuje svoji mrdku jako horkou lávu. Tekla do mě a vyplňovala mě. Tak horká, že mi pálila vnitřnosti. Miloval jsem to. Miloval jsem ho.

Přestože Billy hluboko do mě stříkal svou pětidenní zásoby mrdky, natáhl se a dvakrát přejel můj poskakující ocas tak něžným a známým gestem. Cítil jsem, jak se uvnitř mého tvrdého, tlustého, dlouhého ocasu vaří, mele a stoupá mrdka. Nástup vysněného orgasmu na mě udeřil jako kladivo rozkoše. Veškerou svou pozornost jsem soustředil jen na své péro a koule. Cítil jsem, jak mi ocas roste do enormních rozměrů. Pulsující kláda tvrdě trčící přede mnou. A pak přišla první křeč. Cítil jsem mrdku, jak se dere mým ocasem a stříká ven. Kurva bože. Kurva! Mohutný výstřik, jak&yacut e; jsem nikdy nezažil. První dávka přistála Billymu na rtech. Druhá mu opláchla celý obličej. Dalších sedm nebo osm mocných dávek lítalo všude. Tlusté prameny mrdky. Všechno pokrývaly hustou kluzkou šťávou, kterou jsem sbíral několik dní. Uvolnil je Billyho mohutný ocas, chvějící se a chrlící ve mně. Kurva, takovej ocas v sobě, bylo to úžasné!

Když se proudy mojí mrdky uklidnily a už mi z péra jenom odkapávaly, naklonil jsem se, olízl trochu mrdky z Billyho obličeje a hluboko ho políbil. Vsál do sebe moji mrdku i s mým jazyekem. Zopakoval jsem polibek. A znovu.

Jeho nádherně dlouhý ocas, ještě pořád tvrdý a silný jako nikdy, byl pořád v mém zadku a mi to přišlo jako samozřejmost. Bylo to, jako kdybych byl stvořený k tomu, mít v sobě zaraženou tudle kládu. Kvůli tomu jsem se narodil. Moje životní poslání bylo nechat se Billym mrdat.

Cítil jsem, jak mi jeho mrdka teče z díry a sjíždí mi po koulích. Uvědomil jsem si, že postel pod námi je celá mokrá od jeho mrdky. Nádherný svinčík.

"Tak jak se ti líbilo tvoje poprvé?" zeptal jsem se.

"Perfektní. Udělals mi to perfektní. Moc se mi to líbilo ... Miluju tě. Todle byla ta párty?"

"Ano, to byla ta párty. Tys byl čestný host. A taky tě miluju."

"Pořád jsi tvrdý," řekl Billy napůl jako otázku napůl jako konstatování. Objal můj ocas dlaní a pomalu přejel po těch třiadvaceti centimetrech délky. Od kořene ke špičce. Zbytky mrdky, které vymáčkl z ocasu, zůstaly v dolíku mezi jeho ukazovákem a palcem. Slízl si z ruky moji čerstvou mrdku. "Dneska chutnáš mimořádně dobře, miláčku." Nabídl mi ochutnat a já to rád přijal.

Slízl jsem si ze rtů poslední kapičku mrdky a řekl jsem, "Ty jsi taky pořád tvrdý." Stáhl jsem zadek a sevřel tak jeho ocas, abych svoje slova zdůraznil. "Pořád hrozně tvrdý, že?"

"Co bychom s tím měli dělat?" zeptal se Billy.

"Měl bych nápad, jestli teda budeš souhlasit."

"Pojď na to," řekl Billy a vytáhl ze mě svůj ocas. "Ta větší část mojí pětidenní zásoby ještě pořád čeká na to, aby se dostala ven. Oběma rukama si sevřel péro a krátce se předvedl, pevně si ho zmáčkl a párkrát pohonil. V jeho těsném sevření péro naběhlo ještě víc. Bylo jasně červené. Krev ho obscénně nalila. Kurva, bylo to boží!"

"Počkej, pomůžu ti," řekl jsem mu, objali jsme se a váleli se společně tam a zpět po mrdkou promáčeném povlečení, smáli jsme se, hladili a líbali.

Zatím je to dokonalé, pomyslel jsem si.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čtete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.