Date: Tue, 28 Sep 2010 18:32:43 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 22 (Czech)

Kapitola 22

Vypráví Billy

Nezáleželo na tom, na co jsem se Jesse zeptal - co se stalo na párty, co přesně říkal Ted, s kým dalším o tom mluvil - odpovídal mi pořád stejně: Nevím.

Konečně jsem zavěsil a padnul na postel. Justin přišel ke mně, sedl si vedle, položil mi ruku na stehno a hleděl na mě nesmírně smutným pohledem. Pořád jsme ještě byli nazí po noci strávené dováděním, ale jeho dotyk na stehně nepůsobil v tu chvíli ani trochu eroticky. V tu chvíli působil čistě jako kamarád ... i když někde hluboko uvnitř jsem věděl, že je to můj milenec a snaží se mě podpořit.

Nemohl jsem tomu uvěřit. Když můj život konečně začínal dávat smysl, když začal někam mířit, všechno se to zhroutilo. Jenom před pár hodinama jsem měl pocit, že můj život konečně začal. Minulou noc jsme se s Justinem jeden druhému vzájemně odevzdali. Šukal on mě a já šukal jeho. To je asi tak největší odevzdání, jakého jsou dva kluci schopni.

Minulou noc to vypadalo, že už se nebudeme ohlížet. Směr mého života byl nastaven. Já jsem Justinův kluk a on je můj. Možná na té cestě budou hrboly, možná i objížďky, ale nic jako tady to.

Kdo nám to kurva mohl udělat? ... Kdo to mohl udělat mi?

"Kdo, Justine, řekni mi kurva kdo?"

"Nevím. Mluvil jsi s Jessem dýl než já. Neměl žádnou představu?"

Ne. Jess věděl jenom to, co mu řekl Ted. A Ted řekl, že si myslí, že to mohlo pocházet od Kate. Ale Jess se Teda nezeptal, proč si to myslí. Na jednu stranu to dávalo smysl. Když jsem se s Kate rozešel, pěkně šílela. Ale na druhou stranu to smysl vůbec nedávalo. Kate neměla tušení, že jsem gay. Možná to dokázala uhodnout. Anebo jí to někdo řekl.

Ale seznam s těmi "někdo" byl pěkně krátký. Byl na něm Justin. A já. A samozřejmě Jess. A to bylo celé. Jediné, co jsem věděl najisto, bylo, že já jsem jí to kurva rozhodně neřekl.

Pak mi Justin připomněl, že to věděl i Mike. Ale Mike mě neznal, ani Kate, ani nikoho dalšího, kromě Justina. To taky nedávalo smysl. Proč by to na mě vykecal a zároveň nám ve stejnou chvíli půjčoval svůj byt? Ne, u Mika to vůbec nedávalo smysl.

"A pak ten vrchní v restauraci včera večer," připomněl mi Justin. "Vzpomeň si, říkal jsem ti, že si myslím, že chodí k nám do školy. A podle toho, jak jsme se drželi, myslím každej poznal, že spolu spíme. Na odchodu jsme prakticky mávali ocasama na všechny kolem sebe."

"OK, OK. Vím. Nebyli jsme zrovna diskrétní. Chápu. Ale toho kluka jsem nikdy neviděl," řekl jsem. "A co myslíš, že jako udělal? Viděl nás, jak se pod stolem ojíždíme, běžel k telefonu a hned volal někomu, kdo na té párty byl? To bych neřek. I jestli náhodou chodí k nám do školy, nikdo z mých kámošů ho rozhodně nezná."

"Jasně, protože on je nikdo. Ale ty seš někdo. Dokonce i v naší škole všichni vědí, kdo seš, až po toho posledního prvňáka. Jsi sportovec, reprezentant. Něco jako školní rocková hvězda," řekl Justin.

Ležel jsem na posteli naštvaný a ublížený. Neměl jsem ani tušení co dělat nebo co bude dál.

Mohl jsem ty řeči prostě ignorovat. Nechat lidi, ať si říkají co chtějí. Nikdo neměl žádný důkaz. Nikdo vlastně nic nevěděl. A moji kamarádi, opravdoví kamarádi, všichni věděli, že nejsem gay. Jasně, je tady ten drobnej problém ... že totiž ve skutečnosti kurva jsem.

Justin je skutečný a to co jsme dělali byla taky skutečnost. Seděl jsem tam, hlava se mi mohla z toho náhlého životního skoku rozskočit. Přemítal jsem, jestli je skutečně možné, abych dál žil s Justinem? Dokážu mít Justina jako svého kluka a zároveň to utajit před svými kámoši? Přál jsem si, aby to bylo možné. Ale bylo mi jasné, že to možné není. Nakonec na to někdo přijde. Kurva, někdo už na to přišel.

V tý chvíli to vypadalo, že se s mým životem může stát cokoliv. Ale nic z toho nebylo dobře.

Ležel jsem na zádech, oči zavřené, ztěžka jsem dýchal. Justin si lehl na bok vedle mě. Kdykoliv jindy bych se na něj otočil a třel se o něj a kouřil ho a honil a mrdal dokud bychom nebyli úplně vyřízení, vystříkaní z poslední kapičky mrdky, tak hotoví, že by se nám ocasy znovu nepostavily, ani kdyby nám šlo o život.

Ale v té chvíli ne. Cítil jsem Justinovo teplé hladké tělo jak se lehce dotýká mého boku a ocas se mi ani nezachvěl. Mít Justina vedle sebe bylo příjemné, uklidňující. Ale nic víc.

Justin to tak ale zjevně nevnímal. Cítil jsem, jak se jeho ocas začíná tlačit k mému boku. Jak se zvětšuje. Prodlužuje. Je o poznání teplejší. Trochu jsem se na posteli posunul, abych se k jeho ocasu líp přitulil.

Na oplátku se o mě začal jemně třít. Maličko, ale ne úplně maličko. Otočil jsem se na bok obličejem k němu a zároveň se od něj kousek odsunul. Ruku jsem mu položil na jeho trvdnoucí ocas. Na ten ocas, který jsem tak miloval. Ocas, který jsem chtěl milovat ještě mnohem víc. "Teď ne," řekl jsem mu jemně a něžně ho stiskl. "Teď ne."

Justin přikývl a dál ležel vedle mě. Úplně nehybný, kromě dýchání. A kromě rytmického pulzování jeho péra.

Taky jsem se ani nepohnul. Dokonce ani rukou.

Jak jsme tak leželi, jedna věc přeci jenom v klidu nebyla. Moje ruka sevřená kolem Justinova ocasu způsobila, že se jeho péro zvětšovalo. Snažilo se uniknout z mé jemně sevřené pěsti. Narůstalo v objemu a nutilo mě povolovat ruku tak, aby ustoupila jeho impozantnímu růstu.

Zvedl jsem hlavu a podíval se dolů na Justinovo péro, jehož spodní polovinu jsem svíral v ruce. Horní polovina hrdě vystavovala žaluda, který se zvedal, jako by se mě snažil dotknout. Přiblížit se ke mně ještě víc. Podíval jsem se na Justina, usmál se a on se usmál na mě.

Zmáčkl jsem jeho péro a byl jsem odměněn dávkou předmrdky. Zvedl jsem ruku z kořene jeho ocasu a umístil ji středem dlaně na špičku žaluda, abych získal co nejvíc sladké, kluzké předmrdky. Díky tomu úžasnému toku jsem měl za chvilku nasbíráno dost šťávy, abych si ruku namazal a mohl jsem začít honit celých Justinových 23 centimetrů.

Ležel jsem těsně vedle Justina, honil mu péro a palcem a špičkami prstů jsem nevyhnutelně zamířil i k vlastnímu ocasu.

Jemný pohyb ruky způsobil, že se i mým ocasem rozlívaly vlny rozkoše. Péro mi tvrdlo. Vnímalo, co se mu děje a co se děje kolem něj. Uvnitř jsem se ale cítil úplně chladný. Věděl jsem, že budu čelit zmatkům kvůli odhalení mého tajemství, ale naše něžná akce s Justinem mě uklidňovala. Alespoň v té chvíli.

Justin se podíval dolů na můj trčící ocas. Už byl pořádně tvrdý. "Můžu?" zeptal se.

Samozřejmě jsem řekl, že může. Leželi jsme tam. Bok po boku. Milenci. Honili jsme si navzájem naše tvrdé ocasy. Skoro půl metru ocasů mezi námi. Naše ocasy fungovaly jako kouzelné hůlky, rozháněly můj smutek a obavy. Ze špiček ocasů nám tekla předmrdka.

Po pár minutách něžného honění ocasů a vzájemného dráždění koulí a děr se Justin otočil na záda a přitáhl si mě na sebe. Naše tvrdé ocasy sevřené mezi námi.

Využil jsem svoji novou pozici nad Justinem a zrychlil naše přirážení a klouzání. Byl to fantastický pocit, jak se naše ocasy třely o sebe. Klouzaly v záplavě naší předmrdky. Sevřené mezi našimi pevnými břichy. Poháněné našimi mladými svalnatými zadky. Přiráželi jsme, kroužili a tlačili péra mezi sebou a proti sobě novými a krásnějšími způsoby.

Cítil jsem chloupky nad jeho ocasem a na břiše, jak přes ně klouzala a třela se spodní část mého péra. Vzrušovaly mě ještě víc než hustší ochlupení přímo nad jeho pérem. Taky mě rajcovalo třít si hranu žaluda tam a zpět přes jeho předmrdkou naplněný pupík. Celá tahle hra s ocasy sevřenými mezi námi byla neuvěřitelně vzrušující.

Justin si začal hrát s mým zadkem, mačkal mi půlky, aby mě povzbudil. Řídil moji rychlost. Srovnal naše ocasy do dokonalé pozice, ve které jsem do koulí dostával nejsilnější impulsy.

Pak jednu ruku posunul, aby mohl prstem jezdit přímo po mé díře. Hrát si s ní, dráždit ji. Na oplátku jsem sebou škubal a vrtěl se.

Za malinkou chvilku už jsem cítil, jak se tlačí prstem dovnitř. Samotného mě překvapilo, jak ochotně jsem povolil díru a nechal jej proniknout dovnitř. Bylo to úplně snadné. Přišlo mi úplně přirozené, že prst mého kluka klouže dovnitř a ven v mojí díře. Otáčí se. Zkoumá ji. Vráží do mě.

Dva prsty! Jak úžasné bylo mít ho v sobě. Tak pohodlné. Tak přirozené. A tak rajcovní.

Začal jsem sténat a tělo se mi nekontrolovaně svíjelo, tlačil jsem jeho prsty ještě hlouběji. Moje prsa přitisknutá na Justinova prsa. Moje boky na jeho boky. Moje rozpálené pulsující péro na jeho péru. Nohy roztažené. Tělo napjaté.

"Zkus na mě počkat," řekl Justin, právě když jsem začal stříkat. Přitiskl jsem svoje péro tvrdě na jeho a cítil jsem mezi námi horké jezírko mojí mrdky. Moje horká mrdka jako tmel mezi námi ještě lépe přitiskla naše těla k sobě. Ocas jsem měl hrozně citlivý, ale pořád jsem se jím třel o Justinovo břicho. Vydával jsem ze sebe zvuky vrcholného uspokojení a rukama jezdil po pevných svalech na Justinových pažích a dolů na jeho hladké boky. Nakonec si moje ruce vynutily cestu pod něj, chytil jsem jej za zadek a přitáhl si jej ještě víc k sobě, jeho ocas se pořád chvěl.

Pak jsem povolil a podíval se na něj. "Ty jsi ještě nestříkal," řekl jsem mu.

Zavrtěl hlevou, že ne. Ne že bych to potřeboval potvrdit. Když se Justin udělal, tak jste to věděli.

"Fajn," řekl jsem. "Chci ten tvůj tvrdý dlouhý ocas v zadku. Hned." Odmlčel jsem se a pak jsem řekl tím nejnaléhavějším hlasem, "Prosím."

"Máš to mít," řekl Justin. Opřel se mi oběma rukama o hrudník a odtlačil mě do sedu. Zadkem jsem seděl na jeho rozkroku. Dával jsem si pozor, abych mu nepřimáčknul koule.

Začal si rukama jezdit po břiše. V mojí mrdce. Nabíral na prsty potřebné množství mrdky. Pak si ji začal roztírat po celém ocase, aby jej namazal. Kousek jsem se odsunul, abych mu to usnadnil.

"Zvedni zadek, ať ti ho můžu taky namazat," řekl. Trochu jsem se při té představě pousmál a poslechl jsem. Za chvilku jsem cítil jeho prsty, namočené v mojí mrdce, jak mi znovu zkoumají díru a tlačí se dovnitř. Nabíral další a další mrdku a mazal mi ji do díry. Už od prvního doteku jsem měl prdel uvolněnou. Nachystanou na to, co mělo přijít.

Byl připravený. Sáhl dolů a vzal do ruky svůj tvrdý ocas. Třiadvacet centimetrů. Možná víc. V té chvíli mi připadal obrovský a hrozně jsem se těšil. Přitiskl jeho špičku na moji díru. Uvolnil jsem svěrač a snadno jsem se na něj spustil dost na to, aby celý jeho žalud vklouznul dovnitř.

Vydal zvuk jako "Oooooaaaa aaaaahhh," který jsem se brzy naučil spojovat s Justinovým ocasem pronikajícím do mojí díry. Říkal, že miluje ten pocit při prvním zasunutí, kdy má do mého zadku zastrčený jenom žalud.

Po chvilce jsem se na jeho kládu pohodlně usadil, spokojeně jsem se na ni napíchnul.

Když jsem měl v sobě i poslední centimetr a koule se mi uvolnily usazené na jeho zvlněném ochlupení, vydal jsem vlastní zasténání. Jeho ocas se tisknul proti tomu magickému místu a ve chvíli jsem byl tak vzrušený a rozrajcovaný, že jsem tomu skoro nemohl uvěřit. Zavrtěl jsem se zadkem na Justinově kládě. Chtěl jsem, aby vrcholkem péra dráždil moji prostatu. Udělal to. Miloval jsem to. Začal jsem se zvedat a zase spouštět. Nahoru a dolů. Byl jsem jako čerstvě spuštěný mrdací stroj, teprve jsem se rozbíhal.

Chtěl jsem toho ale vyzkoušet víc. Proto jsem se nadzvedl, takže ve mně zůstalo vražených deset možná dvanáct centimetrů Justinova péra, jeho tlustá základna mi roztahovala díru, natáhl jsem ruku a přejel jí po základně jeho ocasu.

Chtěl jsem cítit, jak do mě jeho péro vstupuje. Bylo celé kluzké od mojí mrdky a jeho předmrdky. A taky bylo neuvěřitelně tvrdé. Přejel jsem prsty po spodní straně jeho péra a cítil zduření, které se táhlo po celé jeho délce. Špičkama prstů jsem hladil tlusté žíly, které se rýsovaly na povrchu jeho klacku. Dal jsem ruku zpět k puse a olízl naše šťávy. Čichal naši vůni.

Pak jsem se rukou vrátil na průzkum právě toho místa, kde jeho péro vstupovalo do mojí díry. Sahal jsem si na vlastní roztaženou díru. Dotyky mě lechtaly. Přejel jsem prsty kolem abych lépe odhadnul, jak moc mě svým obrovským ocasem roztáhnul. Byl to úžasný pocit. V duchu jsem si to dokázal jasně představit.

Natáhl jsem se a objal Justinovy koule. Měl je těsně přitažené k tělu. Zvrásněná kůže jeho stahujícího se pytle pokrytá jemnými chloupky byla naomak skoro stejná jako moje. Jediný rozdíl byl v tom, že když jsem mu prsty jemně přejížděl po pytli, cítil jsem rozkoš ve špičkách prstů a ne v koulích. Celé mě to hrozně vzrušovalo.

Spokojený s výsledkem průzkumu jsem se zase začal zvedat a zase spouštět a Justin se přizpůsobil mým pohybům. Přirážel mi naproti, aby se potkal s mou klesající prdelí. Myslím si, že na začátečníky v oblasti análního sexu jsme byli sakra dobří. Přirozeně dobří, řekl bych.

Cítil jsem, jak Justin tuhne a věděl jsem, že bude stříkat. Ještě naposledy jsem se nadzvedl a prudce přirazil dolů ve stejné chvíli, kdy on přirazil nahoru. Jeho ocas byl hluboko ve mně. Miloval jsem ten pocit. Sevřel jsem zadek těsně kolem Justinova péra a téměř okamžitě jsem cítil, jak uvnitř mě explodoval. Síla jeho orgasmu byla ohromující. Cítil jsem vzepětí při každé další dávce a pocit horké šťávy deroucí se dovnitř mně byl tak jasný, že jsem měl skoro pocit, že to vidím na vlastní oči.

"Miluju tě," řekl Justin s dalším přírazem a zásahl přesně to správné místo, aby vyvolal můj vlastní výstřik. Vlna horké mrdky valící se z koulí do péra byla ohromující. Přišlo mi, že hořím. Jak mi tekla z ocasu a stékala po něm dolů, cítil jsem se víc živý než kdykoliv předtím. Úplnější. Já a Justin vzájemně svázaní. Byli jsme dokonalí, silní, kurva ... dokonalí. Kurva ... Miloval jsem to.

Hlava mi spadla dozadu a já si vychutnával ten pocit. Mrdka pořád tekla. Přísahám, že jsem musel vystříknout nejmíň tucetkrát. Uprostřed Justinova a svého stříkání jsem se cítil úplný. A šťastný. A vyčerpaný.

Zvedl jsem se a sklouznul z Justinova ocasu, který byl stejně jako můj pořád tvrdý. Byli jsme nadržení. Byli jsme rozrajcovaní. A milovali jsme se. Klidně jsme mohli zůstat tvrdí napořád.

Natáhl jsem se a pohladil jeho mrdkou pokryté koule, které se konečně trochu uvolnily a visely o něco níže. Byly zmáčené naší mrdkou. Nabídl jsem ji Justinovi. Slízl mi ji a já se nahnul, abych ho políbil. Jazykem jsem mu zajížděl do pusy a srkal mrdku. Ta vůně byla jako afrodisiakum. Chuť tak ovocná. A jeho horká pusa byla to nejkrásnější místo, odkud ji brát. Byl to neuvěřitelně rajcovní způsob jak sdílet vzájemnou lásku. Cítit to v sobě. Jezdit v tom rukama. Chutnat to navzájem ve svých pusách. Cítit to. Naše společné šťávy. Naši společnou lásku.

Podíval jsem se na něj a řekl, "Taky tě miluju."

Když jsme usínali, řekl Justin potichu, "Přál bych si, abychom to poslední kolo natočili na kameru. Byl jsi tak parádně rajcovní. Příště. Uděláme to příště." A o chvilku později už lehce chrápal.

Když jsem se znovu probudil, nebo si uvědomil, že už jsem vzhůru, bylo pořád časné nedělní ráno. Ležel jsem, hlavou mi běžely myšlenky a otázky. Většinou otázky. Kdo to na mě vykecal? A proč? Co když se to dozví moji rodiče? Co si o tom budou myslet moji kamarádi? Kluci z plaveckého oddílu? Budou se mi vyhýbat? Anebo bude ještě hůř? Dokážu je přesvědčit, že to celé je lež? Omyl?

Jak jsem se ale probíral těma otázkama, pořád dokola se mi vracela jedna. Kdo o mně řekl, že jsem gay? Byl to Jess? Byl to Jess? Byl to Jess?

Že by v žárlivosti zapomněl na naše kamarádství když zjistil, že Justin a já spolu chodíme? Ne. Nešlo o to, že spolu chodíme. Šlo o to, že my jsme byli ti, co si užívají sexu. Toho sexu, který tak moc chtěl on. Chtěl, aby v mém zadku byl jeho ocas a ne Justinův. Jeho ocas v mém krku. Jeho mrdka rozplácnutá na mém obličjei.

Čím víc jsem nad tím přemýšlel, tím víc jsem si myslel, že je to pravda. Kromě Justina a mě byl jediný, kdo to s jistotou věděl. Mike neznal naše kamarády. Komu by to řekl, aby mě prozradil. A ten číšník? Justin říkal, že snad chodí k nám do školy. Ale to byl výstřel naslepo. A kdo by věřil číšníkovi, který nás ani nezná?

Ale Jess měl motiv. A Jess to věděl. Jess přesně věděl kdy a jak napáchat největší škodu. A přišlo mi, že to je přesně to, co udělal.

Justin se probouzel pomalu, ale protože jsem to s ním potřeboval probrat, urychlil jsem to. Vybalil jsem na něj svoji teorii a ukázal u toho svůj vztek i svoje obavy. Poslouchal. Ptal se. Ale neměl se k souhlasu. Místo toho řekl, že nemám žádný důkazy. "Prostě počkejme, co se bude dít."

"A proč se teda nezeptal Teda na podrobnosti?" odpověděl jsem. "Neptal se jej, protože všechny odpovědi znal. Nechtěl pátrat po tom, kde ty řeči začaly, nebo kdo je začal nebo kdy. Nic z toho. Potřeboval tu nejistotu. Zakrýt svoji vinu. Hajzl."

Roztrhnu mu tu jeho buzerantskou prdel, myslel jsem si. A hned mi došlo ... Díkybohu, že jsem to neřekl nahlas. A nezkurvil si život!

Vstal jsem z postele a šel jsem do koupelny, kde jsem se začal umývat. Horkou mokrou žínkou jsem se snažil zbavit mrdky. Měl jsem ji ve vlasech. Na tváři. Na prsou. V rozkroku. Dokonce i na nohou. Byla všude.

"Seru na to," řekl jsem nakonec rezignovaně. "Prostě si dám sprchu."

Justin mě následoval do koupelny a pozoroval mě, jak se snažím smýt stopy po celonočním řádění. "Kam se hrneš? Pojď zpátky do postele. Než skončíme, budeš mít ještě co utírat. Dal jsem do kamery nový disk," řekl.

"Seru na kameru. Jdu domů. Musím si přečíst maily a zjistit, co kdo povídá. Musím zjistit co a jak a najít způsob, jak to zastavit," řekl jsem.

"Zastavit? Proč? Stejně musíš s pravdou ven," řekl Justin.

"Co tím myslíš?"

"No nemůžeme spolu chodit a zároveň se schovávat tak, jak jsme to dělali. I pokud to zkusíme, někdo na to hodně rychle přijde. To by se prostě nutně stalo. Dokonce ještě než volal Jess, říkal jsem si, že bychom to pár nejlepším kamarádům měli říct. A když to uděláme, však víš, roznese se to. Žádné tajemství. Prostě jen informace. Jsme teplí. Žádnej problém."

Justin mi předložil celý ten návrh bez jakýchkoliv emocí. Prostě jenom konstatování.

"O čem to kurva mluvíš?" řekl jsem. "Nemůžu to teď přiznat. Co moji rodiče? Jestli si můj táta bude jenom myslet, že jsem gay, vyrazí mě z baráku. A jak potom kurva budu platit školu? Kde budu bydlet? Nemůžu to přiznat. Žiju jinej život než ty."

"Můžeš bydlet se mnou. Moji rodiče z toho sice asi nebudou úplně odvázaní, ale nebudou tomu bránit. Ne, pokud tě vaši fakt vyhodí z domu. Vědí to o mně ... a většinou je jim to fuk. Sakra, oni sami se mě zeptali, jestli nejsem gay ještě dřív, než jsem jenom pomyslel na to jim to říct."

"Jo, to máš skvělé. Ale já nejsem ty. Teď odtud musím vypadnout, protože mám hromadu práce."

"Musíme si o tom promluvit, Billy," řekl Justin.

"Budu tady odpoledne, abychom si promluvili s Jessem tak, jak jsem mu slíbil. A jestli je pravda, že on je ten hajzl, který ..." Nedokončil jsem myšlenku. Nechal jsem ji jen tak viset ve vzduchu. "A až s ním skončím, můžeme si promluvit."

"Ne, to bude pozdě. Uklidím tady a pak přijedu za tebou domů. Můžeme si promluvit, zatímco budeš pátrat. Ale měl bys vědět, že já nehodlám nic tajit a jestli to bude jen trochu možné, nehodlám se tě vzdát. Takže bychom měli hodně rychle přijít na to, jak to uděláme."

Neodpověděl jsem mu. Jenom jsem hleděl na dveře.

"Potřebuješ odvézt," slyšel jsem Justina.

V té chvíli na mě dopadla celá realita mého života. Uvědomil jsem si, že nejsem schopen řídit vlastní osud. Opustila mě veškerá síla. Sesunul jsem se na podlahu pokoje a začal brečet.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čtete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.