Date: Thu, 30 Sep 2010 16:17:38 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 24a (Czech)

Kapitola 24, část I

Vypráví Jess

Větší část dne jsem strávil mailováním, posíláním smsek a telefonováním s kamarády a kluky z oddílu, snažil jsem se zjistit, kde a jak začaly ty řeči o tom, že Billy je gay. Bylo to marné. Zdálo se, že nikdo nevěděl, odkud to začalo.

Ted, který mi o tom řekl jako první, říkal, že si myslí, že to začala Kate. Ale když se snažil vzpomenout co slyšel a od koho, při nejlepší vůli si vzpomněl akorát na to, že to poprvé zmínil Terry, kluk z plaveckého oddílu. Ted měl pocit, že Terry řekl něco jako "Nemůžu věřit tomu, co jsem slyšel o Billym. Nemyslím, že je to možné. K tobě se nic nedoneslo?"

Ted si dokonce myslel, že Terry ani neřekl slovo "gay", protože si vzpomínal, že vůbec nechápal, o čem to Terry mluví. Než se ho ale mohl zeptat, Terry už se otočil a bavil se s nějakou holkou, která zrovna přišla. Povídal si s ní dost dychtivě a Ted to celé pustil z hlavy, vzpomněl si na to až mnohem později.

Ve chvíli, kdy jsem jel k Justinovi, abych si promluvil s ním a s Billym, nevěděl jsem o počátku těch řečí o nic moc víc než ráno. V hlavě mi kroužily útržky a polozapomenuté poznámky.

Když jsem tam dorazil, Billy a Justin seděli v pokoji, dveře pootevřené a povídali si. Ztuhnul jsem, když jsem si uvědomil, že my tři jsme nikdy nebyli takhle pohromadě - nikdy, kromě té krátké bolestné chvíle u Billyho. Řekl bych, že se mi docela ulevilo, že zrovna nešukali. Ani nekouřili. Ani si nehonili péra. Nepotřeboval jsem další překvapení.

Vešel jsem dovnitř a sedl si. Chvíli se na mě oba beze slova dívali. Potom Justin řekl něco jako, "Čau chlape. Jak je?" Billy se na mě jenom díval, trochu jako by zuřil. Nebo mi nevěřil. Nebo obojí.

"Trochu hustej den," řekl jsem Justinovi. Pak jsem se podíval na Billyho a kývnul. Taky kývnul. "Co vy, chlapi?" zeptal jsem se.

"No začalo to docela dobře. Vlastně super začátek. Takový hodně...," začal Justin s širokým úšklebkem na tváři. Billy ho kopnul do nohy, ani se nesnažil být jemný nebo tak. Prostě chtěl, ať Justin zmlkne.

"V pohodě. Mám poměrně přesnou představu o tom, co jste tady dělali, kluci. Billy je hrozně ukecanej," řekl jsem a mrknul na Justina. Pak jsem se podíval na Billyho a řekl jsem, "Promiň mi tu mizernou zprávu, nechtěl jsem ti zkazit ... však víš, speciální víkend."

"Víme, Jessi," řekl Billy. Z jeho hlasu byl slyšet vztek. Byl naštvaný na mě? "Tak kdo začal s těma zkurvenejma řečma? Byls to ty, Jessi? Ty seš jediný, kdo to věděl."

Jeho slova byla tak krutá, že jsem se zaklonil, skoro jako by mě napadl fyzicky. Rozhodně se teda nezdržoval vykládáním karet na stůl. Jeho slova bolela. Hodně bolela. Musel jsem od něj v poslední době snést hodně sviňáren a snažil jsem se co kurva nejlíp abych byl jeho nejlepší kámoš, dokonce i když on se zjevně nesnažil být můj. Todle jsem si nezasloužil.

Postavil jsem se a o krok od něj ustoupil. Nehodlal jsem se od něj nechat zastrašit. "Proč bych to měl o tobě říkat?" řekl jsem a zabodl mu prst do prsou. "Jenom by to přitáhlo podezření i na mě. A přesně to se taky stalo. Na tebe to prasklo, když si mrdáš s Justinem, mě do toho zatáhli a teď se všichni baví o mně. Myslíš, že to dává nějakej smysl, abych tě zrovna já práskl? Přemýšlej nad tím, Billy. A díky za projev důvěry ke svému takzvanému 'nejlepšímu kamarádovi,' čuráku."

Byl jsem nasraný. A ublížený. Uvažoval jsem, že vypadnu. Ale Justin, vždycky nachystaný s tou správnou řečí na správnou chvíli, začal mluvit, pomalu, promyšleně, klidně. "Billy, to nemyslíš vážně. Můžeš se cítit, že tě někdo podrazil ... někdo ... ale sám víš, že Jess by to nikdy neudělal. Znáš ho mnohem líp ..."

Justin pokračoval a dál mluvil tím klidným, rozumným hlasem. Chvílemi na Billyho. Chvílemi na mě. Znělo to tak přesvědčivě. Billymu na rovinu řekl, že musí pochopit, že na jejich vztah žárlím, připomněl mu naše dlouhé vzájemné přátelství i to, jak mě Billy psychologicky zneužil. Jak Justin mluvil, viděl jsem, jak Billyho opouští zlost a napětí a nakonec seděl na Justinově posteli skleslý a pokořený.

Žasnul jsem, kolik toho Justin o nás dvou ví. Billy mu musel říct všechno. Všechno, co jsme si říkali a dělali. A jak to Justin spletl v jedno logické vysvětlení, proč vůbec nedává smysl mě podezírat. Kdybych chtěl Billymu ublížit ... kdybych chtěl prozradit, že je Billy gay, udělal bych to potom, co jsem je přistihl spolu v jeho pokoji. Tenkrát mi opravdu ublížili, když jsem je viděl šukat jak dva nadržený čokly. Ale teď jsem neměl důvod.

Souhlasně jsem přikývnul a poděkoval Justinovi. Přistoupil ke mně a objal mě, což jsem v té chvíli opravdu potřeboval. To byla ten Justin, na kterého jsem žárlil. Nešlo mi o to mrdání a kouření. Šlo mi o toho Justina, který se tak dokázal starat o lidi kolem sebe. Pomáhat jim. Nechtěl jsem, aby to objetí skončilo.

Nakonec se Billy postavil. Koutkem oka jsem zahlédl jeho pohyb a kvůli tomu jsem se vysmekl z Justinova objetí. Nevěděl jsem, co je Billy schopný udělat. Musím přiznat, že jsem měl tenkrát poprvé strach, že by mě mohl praštit.

Ale nepraštil. Podal mi ruku a jednoduše řekl, "Promiň."

Teď jsem byl na řadě já, abych ho objal. Ne tak vřele a vstřícně, jak Justin objal mě. Na to jsem nebyl emocionálně připravený. Odpustit a zapomenout je prima myšlenka. V té chvíli jsem si říkal, že odpustit zvládnu, ale věděl jsem, že nedokážu zapomenout. Takže jsem Billyho objal způsobem, který říkal, že to teda zkusíme hodit za hlavu. Zkusíme být znovu kamarádi.

"Všechno bude v pohodě," řekl jsem Billymu, když ode mě konečně ustoupil. "Mluvil jsem se spoustou kluků a většina z nich říkala, že je jim úplně jedno, jestli jsi na kluky nebo na holky. Jasně, že se mě ptali, jestli je to pravda. Řekl jsem jim, že pokud je něco zajímá, ať se zeptají tebe. A jestli tě to uklidní, Ted dokonce tvrdil, že kdyby si měl mezi námi vybrat, tak by tipoval, že gay jsem já."

"Fakt, jo?" řekl Billy a nálada se mu trochu zvedla. "A zeptal se tě, jestli seš?"

"Nikdo se mě neptal," řekl jsem mu. "Chovali se ... vypadalo to jako by jim bylo úplně fuk, jestli je to tak nebo tak. Prostě je jenom zajímalo, co se děje, nic víc."

Zatímco jsme se bavili o reakcích našich kámošů, zazvonil mi mobil. Byl to Ted. Ptal se, jak se má Billy a já ho uvedl do obrazu. Pak chtěl k telefonu Billyho.

Zatímco Billy mluvil s Tedem, my jsme si povídali s Justinem. Nic důležitého. Jen jsme se vzájemně doplňovali.

Když Billy zavěsil, řekl, "Ted zve zítra po plaveckém tréninku všechny kluky k sobě domů, abych k nim mohl promluvit."

Nevěřícně jsme se na sebe s Justinem podívali. "A co jim hodláš říct?" zeptal se Justin.

"No počítám, že řeknu, že jsem gay."

Justin i já jsme byli úplně šokovaní. Začali jsme ho bombardovat otázkami. Proč? Co ho přimělo to udělat? Je si jistý?

Ukázalo se, že při rozhovoru s Tedem se Ted Billyho přímo zeptal, jestli je gay. Billy řekl, že ho neomalenost té otázky docela překvapila a ještě víc ho překvapila jeho vlastní odpověď. Vyšla z něj úplně sama. Řekl Tedovi, že je. A Ted zareagoval prostě, "To je super. A máš někoho, někoho ... však víš?"

A Billy mu řekl, že ano, že se s někým stýká. Neřekl mu s kým. A Ted znovu srdečně řekl, "Tak to je prima." Tímdle rozhovorem se Billymu ulevilo. Řekl o sobě, že je gay. Nahlas to někomu řekl. A svět se nezbořil. Dokonce se ani nezachvěl. A Billy se cítil o moc líp, že odpověděl pravdu.

A to byl ten bod zvratu. Teď už se nechtěl vracet, i když byl překvapený tím, jak rychle se to stalo.

Pak se podíval na mě a zeptal se: "Přidáš se ke mně?"

Zrudnul jsem. Přišlo mi to trochu jako by mě žádal o ruku nebo něco. Bylo to tak osobní a přitom tak otevřené. Nedokázal jsem mu odpovědět. Jenom jsem pokrčil rameny a pak řekl, "Nech mě si to rozmyslet."

"Jasně, rozmysli si to," řekl Billy. "Řekl bych, že by to bylo super pro nás pro oba." A pak se podíval na Justina, přistoupil k němu, položil mu ruku na rameno a dodal, "Pro všechny tři."

A najednou jsem znal svou odpověď.

"Billy, když to klukům řekneš, otevřeš si tím před sebou úplně nový život. Život s Justinem. Život, ve kterém nebudeš muset lhát a nebudeš se muset schovávat. Já to ale tak nemám."

Vysvětlil jsem Billymu a Justinovi, že pokud bych to o sobě řekl taky, neměl bych žádný život. Myslí si snad, že za pár posledních měsíců školy si najdu kluka? Ne. A bez ohledu na to, jak v pohodě naši kámoši přijmou to, že jsem gay, bude hromada jiných, kteří to nevezmou a kteří mi můžou život pěkně znepříjemnit. Dokonce i když nic neřeknou přímo mi do očí, budou o tom mluvit. Jasně, věděl jsem, že o Billym budou za jeho zády mluvit taky. Jenomže Billy nebude sám. Já budu.

A pak tady byli moji rodiče. Ti byli o hodně horší než Billyho. A nemyslel jsem si, že by se pro mě našlo místo u Justina, i když mi to nabízel. Řekl jsem Billymu, že ho budu ve všem podporovat, ale sám se veřejně přiznat nemůžu. Ne teď. Nebyl jsem připravený. Neměl jsem na to připravený život.

"Budu ti stát po boku a budu tě podporovat kdykoliv a kdekoliv to budeš potřebovat. Ale já to o sobě říct nemůžu. Ne teď," řekl jsem.

Myslel jsem si, že Billy na mě bude zase naštvaný. Naštvaný, protože ho nebudu podporovat. Koneckonců, já jsem ten, kdo ho do toho dostal. Byl jsem za to všechno zodpovědný. Nebýt mě, ani by se nikdy s Justinem nepotkal. Kdybych nebyl gay... Opravdu to celé bylo jistým způsobem moje chyba a teď jsem v tom Billyho nechal samotného. Měl všechny důvody být na mě naštvaný.

"Zdá se, že se situace docela rychle mění," řekl Billy. "Ale vím, jak jsem se cítil dneska ráno. Myslel jsem si, že to nikdy nemůžu veřejně přiznat. Vím, jaký jsem měl pocit a vím, co jsem cítil, když Justin trval na tom, že to musím udělat. Nebudu ti zkoušet říkat, co bys měl udělat. To víš jedině ty."

Hrozně se mi ulevilo. A poprvé po několika týdnech jsem měl znovu pocit, že Billy a já jsme zase nejlepší kamarádi. Bez ohledu na všechno, co se stalo, jsme pořád byli nejlepší kámoši. Řekl jsem mu, ať "hejbne zadkem ke mně" a pak jsem ho objal. Stejným vřelým a přátelským objetím, jako jsme se objímali s Justinem. Objetím, které říkalo mnohem víc, než bych dokázal říct slovy. A Billy na oplátku objal mě.

Konverzace se chvíli točila kolem různých témat a potom jsme se dostali k debatě o tom, kdy každý z nás s jistotou poprvé zjistil, že je gay. Všichni jsme si prošli obavama, vztekem i zvědavostí. Ale to odpoledne jsme se bavili o chvíli, kdy se rozhrnula opona a začal život gaye.

Zrovna jsem skončil s povídáním, že si vlastně nemyslím, že bych kdy měl takový okamžik. Takový, jako měl třeba Justin s dvojčaty.

Nikdy jsem nepochyboval o tom, že Justin řekne, že jeho život jako gaye začal na jeho osmnácté narozeniny s dvojčaty. Řekl ale, že ta chvíle je už v pozadí. Zastíněná minulou nocí. Tím, jak jej Billy poprvé miloval. Cítil nejenom, že je gay, ale cítil se naplněný. Poprvé mu dávalo smysl být gay, byl šťastný, s Billym byl tím, kým chtěl být. Byla to úplně nová úroveň bytí gayem, říkal.

Billy souhlasil. Pro něj představovala minulá noc stejný okamžik. Ale Billy je Billy a mluvil o tom podstatně popisněji. Jaký to byl pocit cítit Justinův tvrdý namazaný ocas tlačit se pevně ale jemně do jeho zadku, až tam vklouznul. Jak Justin dokonale pumpoval těch úžasných třiadvacet centimetrů tam a zpět do jeho zadku. Jak...

Jak Billy popisoval podrobnosti, začali jsme se všichni osahávat a urovnávat si tvrdnoucí ocasy. Jak jsme víc a víc tvrdli, pořád jsme si pokukovalí do rozkroků. Nakonec si Justin rozepnul džíny, vytáhnul ven péro a bez zábran si ho začal u Billyho vyprávění honit. Billy byl druhý a zanedlouho jsem se přidal i já.

Než se Billy v tom vyprávění dostal do chvíle, kdy začali stříkat, už jsme tam seděli všichni tři, tvrdé ocasy v rukou, honili jsme si je a poslouchali Billyho příběh ... příběh Billyho a Justinova života.

"Myslím, že už by to stačilo, Billy," řekl nakonec Justin a zarazil vyprávění krátce předtím, než se Billy dostal k popisu toho, jak všude lítala mrdka. "Nemyslím, že by Jess potřeboval slyšet všechny podrobnosti."

Najednou jsme všichni ztichli. Nikdo nic neříkal a my jsme se po sobě dívali trochu zaraženě. Bez Billyho detailního popisu sexuálních scén vypadala naše pozice trochu divně. Každý v ruce tvrdý ocas. A honí.

Nakonec se Justin otočil ke mně, "Tak jaká je tvoje nejmilejší představa ... sexuální představa? Co bys chtěl dělat nejraději ze všeho?"

Ani jsem nezaváhal. "Už jsem vám oběma říkal, že bych chtěl, abyste se jeden z vás nebo oba najednou na mě vystříkali. Chtěl bych být zastříkaný vaší mrdkou."

"To je super," řekl Justin a hodil po mně výraz tak naplněný vášní, že jsem si musel přestat honit ocas, protože jsem měl strach, že se vystříkám čistě z toho výrazu, jakým se na mě podíval. Všiml jsem si, že zatímco já jsem s honěním péra přestal, Justin si rukou dál jezdil nahoru a dolů po svém obřím ocasu. Druhou rukou si hrál s koulema.

"A co ty, Billy? Jaká je tvoje nejoblíbenější sexuální představa? A bude dobře, pokud bude zahrnovat i mě," řekl Justin.

"Nevím, jestli to je nebo není možné, ale chtěl bych, abychom se oba dva navzájem současně šukali do zadku. Viděl jsem videa, kde kluk šukal sám sebe vlastním ocasem, tak bych řekl, že by se to nějak udělat dalo. Dokážeš si to představit, jak bychom si navzájem současně nastříkali do zadku pořádnou dávku? Péra zasunutá v zadku. Jazyky hluboko v krku toho druhého. To by bylo neskutečné. Fakt bych to chtěl zažít."

Teplota v pokoji rychle stoupala. Zatímco Billy popisoval svoje představy, já se potil. Musel jsem si sundat tričko. Jednou rukou jsem si přejel po prsou a druhou jsem si masíroval svý tvrdý péro. Billyho řeči i pohled na ty dva kluky mě neuvěřitelně rajcovaly. Jak si v pohodě obhospodařovali ocasy, hráli si s koulema, předváděli svoje sexy těla. Byl jsem dokonale připravenej stříknout.

"No a co ty?" zeptal se Billy Justina s vědoucím úsměvem.

"Chtěl bych, abychom oba," řekl s pohledem upřeným na Billyho, "současně šukali nějakého kluka. Představuju si, jaké by to bylo, mít oba ocasy zaražené v těsné prdeli. Cítit, jak kloužou po sobě. To tření. To teplo. Vůně mrdajících těl. A jak jeden z nás začne stříkat, udělá tím i toho druhého a pak se budeme ocasama čvachtat v té úzké, vystříkané díře ..." Ta představa ho tak dostala, že postupně přestal mluvit.

"Myslíš na nějakou konkrétní prdel?" zeptal se Billy. Bylo jasné, že odpověď zná.

Když jsem se na Justina podíval a čekal na jeho odpověď, přišlo mi, že zrudnul. Nikdy jsem ho neviděl červenat se. "Jo, myslíš někoho konkrétního?" zeptal jsem se Justina.

Na chvíli se zarazil. Pevně se podíval na Billyho. Pak se podíval na mě. Měl jsem pocit, že přemýšlí, jestli má odpovědět nebo ne. A pak, s pohledem upřeným na mě, řekl potichu, hlasem, který to celé úžasné podtrhl. "Na tebe. S tebou. Představuju si, jak s Billym společně šukáme tebe."

V té chvíli jsem zrudnul já. "V žádným případě," řekl jsem dřív, než jsem se zvládl zamyslet. "V žádným případě."

"Já vím," řekl Justin. "Ale tak to prostě je. Ani si nejsem jistý, jestli bych to opravdu chtěl udělat. Ale představuju si to. Je to moje oblíbená představa. Hele, Jessi, na rovinu, máš jeden z nejpěknějších zadků, jaké jsem kdy na chlapovi viděl. Kdo by si nechtěl užít s ním něco úžasnýho, kdyby měl možnost?"

Nevím, co mě to napadlo, ale postavil jsem se a otočil zadek k Justinovi. Předklonil jsem se. Roztáhl půlky od sebe. Povolil svěrač, snažil jsem se na něj zadkem mrknout. "Co, bere tě to?" použil jsem svoji oblíbenou hlášku. Vtipkováním jsem chtěl zamaskovat svoji nervozitu.

"Jo, bere," řekl Justin a postavil se. Tisknul si svůj třiadvaceticentimetrový ocas přímo u kořene, měl ho nalitý tak, jak jsem to ještě nikdy neviděl. Byl celý rudý. Žíly naběhlé. Obscénně obrovský. Byl jsem tím hypnotizovaný.

Pořád jsem byl předkloněný, půlky roztažené. Justin se postavil za mě. Viděl jsem, jak mu ze špičky péra teče čirá šťáva. Po sevřené pěsti stékala ke kořeni jeho neuvěřitelně dlouhého péra. "Neopovažuj se," řekl jsem potichu, ale pevně.

"Jenom mě nech se dotknout," řekl mi. A než jsem mohl zareagovat, ucítil jsem, jak se mi spodní částí pevného, horkého péra otírá o díru. Ta horkost, tvrdost i to, že to byl právě Justin, kdo se svým ocasem tiskne na moji díru, mě celého roztřásly. Bylo to, jako by mi v hlavě vybuchlo.

Zalapal jsem po dechu, všechny svaly v zadku mi škubly a stáhly se. "Líbí se ti to," řekl Justin uklidňujícím hlasem a pak začal přirážet. Jasně jsem cítil, jak mi jeho tvrdý žalud klouže přímo po díře. Jeho předmrdka mě promazávala. Neuhýbal jsem. Byl to pocit, jaký jsem nikdy nezažil. A navíc měl pravdu. Líbilo se mi to.

Justin mě držel za boky a s ocasem v mojí rýze udával příjemné tempo. Reagoval jsem na to jemným tlakem proti němu a vlastním rytmickým pohybem v bocích.

Justin lehce zasténal. Bylo mi jasné, že už je blízko. Trochu jsem se narovnal a přitiskl tak obličej k Justinovu. Jazykem mi začal projíždět ucho a dál se šukal o můj zadek. Oba jsme sténali rozkoší.

"A co já?" řekl Billy smutně, hlasem, který zněl v té chvíli příliš hlasitě.

Justin se zastavil a odtáhl se. Nevadilo mi to. Slyšel jsem, co Billy řekl. Slyšel jsem, jak se cítil opuštěně. Už jsem na něj nebyl naštvaný, ale musím říct, že když jsem slyšel to jeho smutné "A co já?" cítil jsem se mnohem líp, než když se mi omlouval.

Všichni tři už jsme si vyzkoušeli všechny možné varianty vzájemného chování. Billy právě poznal jaké to je, když ho z něčeho vynechají. Nechtěl jsem, aby mě kluci ošukali, ani dohromady, ani zvlášť. No, možná ...

"Mám nápad. Pojďme si dát horkou koupel. Tam se všichni pořádně odreagujeme," přerušil Justin moje myšlenky.

Ani jsem nevěděl, kde mají v Justinove domě vanu a Billy to nevěděl taky. Justin nám řekl, že je v zakryté části verandy za domem, chráněná před zvědavýma očima. Jeho rodiče budou pryč ještě kdovíjak dlouho, takže klidně můžeme nechat oblečení v jeho pokoji, vzít si ručníky a jít za ním.

Všichni tři, nazí a s trčícíma ocasama jsme tedy vyrazili k vířivce.

Justin šel první, za ním Billy a nakonec já. Ocas jsem měl v té chvíli tak tvrdý, že mi připadal jako nejdůležitější část mého těla, všechny svaly, od prsou až ke kolenům, byly napjaté jenom proto, aby udržovaly můj ocas pěkně vzpřímeně přede mnou. Byl to skvělý pocit. Ohromný.

Ocas jsem měl hrozně citlivý. Jak jsem šel, cítil jsem, jak mi kolem něj víří vzduch. Měl jsem pocit, že s tak velkým, tak tvrdým ocasem, ocasem toužícím po Justinovi a Billym, dokážu ovládnout celý svět.

Byla to fantastická noc. Tři nadržení teenageři jsme šli vstříc novým dobrodružstvím.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čtete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.