Date: Thu, 30 Sep 2010 16:17:42 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 24b (Czech)

Kapitola 24, část II

Vypráví Jess

Veranda byla prostorná a, jak Justin říkal, příjemně krytá. Řekl, že vířivka se bude muset chvíli nahřát dřív, než do ní vlezeme. Pomačkal nějaká tlačítka. Motory se rozběhly a tiše vrněly. Justin si sedl na hranu vany a nohama houpal v pěnící vodě. Poklepal na místo za sebou a kývnul na mě, naznačil mi tak, že si mám sednout za něj. Posadil jsem se a Billy si sedl vedle mě.

Jak jsem seděl mezi Justinem a Billym, cítil jsem se trochu nepříjemně, zejména kvůli té scéně před chvíli v Justinově pokoji. Myslím tím, že jsem prakticky dovolil Justinovi, aby mě vyšukal přímo před Billym. A dokonce i když mě nešukal, to co dělal, jak se mi třel ocasem přímo o díru, bylo ... bylo to fakticky neuvěřitelné.

Pokud by se fakt pokusil do mě ten ocas zasunout ... nebyl jsem si jistý, co bych vlastně udělal. Nejspíš bych ho nechal to udělat. Nemyslím, že bych dokázal zvládnout oba najednou tak, jak o tom Justin mluvil. Ale jednoho. Určitě. Zejména kdyby to byl Justin. Nevěděl jsem, jestli bych to udělal, ale byl jsem si jistý, že bych to zvládnul. Zvládnul bych odevzdat svoji prdel Justinovi.

Většinu cesty dolů jsem se divil tomu, proč se Justin opravdu nepokusil mě ošukat. Byli jsme oba nachystaní. A byl jsem si jistý, že to chtěl. A myslím si, že jsem to chtěl taky. Nejspíš.

No nic, seděli jsme všichni tři u sebe. Všichni s tvrdými péry. Nejspíš, myslel jsem si. Možná, že se to stane teď. Možná mě Justin pořád chce opíchat. Nebo mě chtějí opíchat oba. Neměl jsem ani potuchy, jestli jim to dovolím nebo ne. Jestli chci, aby se to stalo nebo ne.

Věděl jsem jenom to, že jsem byl nadrženej jak prase, seděl jsem tam s holou prdelí a tvrdým ocasem s těmi nejvíc sexy kluky, jaké kdy asi potkám. Něco se muselo stát.

Oba dva vypadali dokonale v pohodě. Chtěl jsem se uvolnit a taky si tu chvíli užít. Koneckonců, byli jsme jenom tři kluci, kteří si chtěli jenom trochu povyrazit.

Billy ponořil ruku do vody a pak si tou mokrou rukou několikrát přejel po péru nahoru a dolů. Jak to udělal, péro se mu většilo. Nedokázal jsem od něj odtrhnout oči a pak jsem si uvědomil, že mě pozoruje jak pozoruju jeho. Podíval jsem se mu do obličeje a on mrkl. Usmál jsem se a mrkl taky. Takže to bychom měli tu trochu povyražení.

"Vadilo by to, kdybych ti trochu pohonil péro?" zeptal se mě Billy. Cítil jsem se docela nesvůj, ale zdálo se, že se situace konečně začíná vyvíjet dobře a já to nechtěl pokazit. Navíc jsem dovolil Justinovi třít se mi ocasem o díru tam a zpět a Billy se na to díval. Jak bych mohl říct ne? A navíc musím říct, že mi dělalo hodně dobře, že jsem tak ve středu pozornosti. Takže jsem přikývnul.

Billyho mokrá ruka se mi obtočila kolem péra. Bylo to super. Bylo to takové hodně skutečné. Správné. Rajcovní. Vnitřnosti se mi svíraly vzrušením a napětím. Soustředil jsem se na všechny podrobnosti těch pocitů a té rozkoše, každá vteřina byla v tom pomalém pohybu jako věčnost. Billy mi honil péro. Měl jsem ho úplně tvrdý. Billy mě přiváděl k šílenství.

Nebylo to jako v mých představách sexu s Billym. Dokonce i když mi honil v mém pokoji, nebo když jsme byli na tom takzvaném "rande," řekl bych, že jsem si skutečnost vždycky překrýval nějakou svojí fantazií. Ale teď to bylo všechno pryč a nevnímal jsem nic jiného než ruku svého nejlepšího kamaráda na mém péru, jak mě pomalu honí. Pomalu mi honí můj jako šutr tvrdej nadrženej ocas. Cítil jsem, jak se mi do něj hrne krev. Cítil jsem jednotlivé Billyho prsty, jak mi po něm kloužou nahoru a dolů. Zejména na hlavičce ocasu a ještě víc přímo na nalité hraně žaludu. Bylo to podobné tomu, když jsme jako kluci sedávali v m&eacu te;m pokoji a honili si péra. Byl to takový čerstvý, nový pocit. Ale bylo to lepší. Víc sexy. Říkal jsem si, že až začnu stříkat, tak už nepřestanu.

Rozhodl jsem se, že když je to tak příjemné, měl bych tu laskavost oplatit. Sevřel jsem proto ruku kolem Billyho dvaceticentimetrového ptáka. Překvapilo mě, jak je to příjemné. Horký a pevný. Líbily se mi nadouvající se žíly. Cítil jsem, jak mu v ocase hučí horká krev. Viděl jsem, jak předmrdka stéká po hladkém nafialovělém žaludu a pak přímo na moje prsty.

Zaťal ocas, takže mi v ruce poskočil. Byl pěkně živej. Cítil jsem jak sexuální energie teče z Billyho ocasu přes moji ruku a těla zpátky do mého ocasu. Začali jsme si navzájem honit. Pomalu. Jemně. Sexy.

Viděl jsem, jak Billymu začala pořádně téct předmrdka. Prst volné ruky zabořil do té čiré tekoucí šťávy a pak mi jej dal ke rtům. Všechno jsem slízal. Pak mi nabídl další nabraný prst. Chutnalo to tak sladce. Tak dobře. Mnohem sladčeji než moje.

Neměl jsem tolik šťávy jako Billy, ale taky ze mě tekla a tak jsem Billymu na oplátku nabídl prst pokrytý mojí předmrdkou. Okamžitě ji slízl. Spokojeně zamručel a pak mě něžně políbil na rty. Ne jazykem. Prostě jen něžný, skoro váhavý polibek. Cítil jsem na jeho rtech lepivou předmrdku a když polibek skončil, pořádně jsem si olízl rty, abych o nic nepřišel.

Na Justina jsem při téhle výměně úplně zapomněl. Připadalo mi, jako bychom s Billym byli úplně sami. Sami jen do chvíle, než jsem ucítil, jak se mi Justinovy prsty svírají kolem péra. Billyho pilnou ruku přitlačil ke kořeni mého péra a Justinovy zkušené prsty se obalily kolem mého žaluda. Ohhhhh. Z té dvojí pozornosti, které se mému ocasu dostávalo, na mě šly mdloby. Naposled jsem se udělal den předtím ráno a ocas jsem měl víc než připravený k akci.

"Vypadalo to jako nádherná zábava," řekl Justin. "Prostě jsem o to nechtěl přijít." Usmál jsem se na něj a on mě políbil. Stejně, jako před chvílí Billy.

"Nechtěl bych, abys o něco přišel," řekl jsem mu, když náš krátký polibek skončil. Svojí volnou ruku jsem chytil Justinův obří ocas. Nebyl tlustší než Billyho, ale byl rozhodně delší. A víc mokrý. Z Justinova péra teklo víc předmrdky, než jsem kdy viděl. Olízl jsem si rty, nedokázal jsem si pomoct.

Justin mě sledoval, jak jsem pozoroval jeho nádherné péro a pak se zeptal, "Chtěl bys mě ochutnat?"

Nemusel jsem reagovat. Ještě než dokončil otázku, svým prstem už nabíral část své úžasné šťávy a předal mi ji k čekajícím rtům. "Díky," řekl jsem a on mezitím rukou nabral vzorek mojí šťávy.

A tak jsme tam byli. Tři kamarádi, kteří si za posledních pár týdnů užili peklo, seděli jsme bok po boku na Justinově vyhřáté vířivce. Jen tak jsme si honili. Pěkně a jednoduše. Cítili jsme, jak nám ocasama proudí krev. Záchvěvy v koulích. Citlivost žaludu. Ani v nejmenším jsme se nestarali, co nám může zítřek přinést.

"Každý kluk by měl mít takovou chvíli," řekl Justin do prázdna. Billy i já jsme přestali honit a podívali se na něj trochu zmateně.

"Hoň mě dál," řekl mi Justin pevně, ale mile. Znovu jsem mu začal honit péro. A Billy zase začal honit moje.

Pak Justin řekl mi, "Říkals, že jsi nikdy nezažil okamžik, kdy bys ucítil, že oficiálně začínáš žít jako gay. Tak to nemůžeme nechat." Pak Justin vklouznul do už vyhřáté vody ve vaně. A pak se otočil k Billymu. "Pojď, Billy, nachystáme mu chvíli, na kterou nikdy nezapomene." Billy se podřídil Justinovu vedení a taky vklouzl do horké vody.

Ušklíbl jsem se, ale v žaludku jsem cítil poletovat motýly. Neměl jsem tušení, co se bude dít.

Justin se ponořil do vody tak hluboko, dokud neměl obličej na úrovni mého chvějícího se ocasu. Vyplázl jazyk a olízl mi ho od místa, kde se péro oddělovalo od koulí až po špičku žaluda. "Pojď sem, Billy, pomoz mi," řekl.

Billy nepotřeboval víc povzbuzovat. Za okamžik mi oba ti nádherní vzrušující kluci lízali ocas nahoru a dolů. Líbali ho. Z boku ho sáli. Vzájemně se líbali se špičkou mého ocasu uvězněnou mezi jejich rty.

Cítil jsem, jak jejich jazyky zápasí na napjatém povrchu mého žaluda. Hráli si s ním všemi možnými způsoby kromě toho, že by ho měli v puse a klasicky ho kouřili.

Čas od času mi jeden nebo druhý z nich olízl pytel anebo vsál jednu nebo obě moje koule do své horké, natěšené, hladové pusy. Sténal jsem a svíjel se a kroutil. Občas jsem přirazil. Vůbec jsem neovládal svoje tělo, natožpak situaci kolem sebe.

Občas se mi přes citlivého čuráka přetáhla něčí mírně zarostlá brada nebo tvář, což vyslalo do mých koulí speciální impuls. Jak lízali a chňapali po mém péru, slyšel jsem jejich srkání. Viděl jsem, jak si zároveň hrajou se svýma pérama a jeden s druhým.

A pak to přišlo. To zvláštní sevření v koulích. Nekontrolovatelné kroucení prstů. Prohnul jsem se v zádech. Dýchal jsem v krátkých nárazech. A nakonec hluboké, živočišné sténání hluboko zevnitř mé sexuální duše. Vydával jsem zvuky čisté vášně.

Podíval jsem se na Justina a Billyho, kteří se pořád pečlivě věnovali mému ocasu. Oba se na mě usmáli. Na moje péro. Jak pusama klouzali po celé délce mého tvrdého péra, uskakovalo jim od rtů. Fakticky se na mě usmívali. "Kluci, sorry, budu stříkat," řekl jsem přiškrceným hlasem. Tak soustředěný na to, abych se neudělal, že jsem sotva mluvil.

Oba měli pusy kousíček od mého ocasu, nachystaného stříkat. "Tak pojď. Udělej se," řekl Billy.

Bylo mu jasné, že už stačí jenom maličké postrčení. Ocas mi poskakoval, teklo z něj a toužil po výstřiku. Pořád jsem se ale držel. Z posledních sil. Vzpínající se péro potřebovalo stříkat, ale ještě jsem zvládnul tu chvíli prodloužit. Ale jenom malinko.

"Ještě trošičku," zasténal jsem.

Billy vsál moje koule do pusy, Justin mě štípl do bradavky a olízl nastavenou spodní stranu mého péra. Jazyk měl pevný, ale hebký. Horký a mokrý. Neuvěřitelně sexy. Nic víc jsem nepotřeboval.

Mrdka mi vyletěla z péra, stříkala mi na prsa, na bradu, na ramena. Spousta mrdky přímo na mě. A taky obrovská úleva. Obrovská síla. Když jsem tak stříkal, cítil jsem se jako superhrdina. Jako kdybych měl zvláštní moc. Ta intenzita byla ohromující, křičel jsem, "Jsem gay, sakra! Jsem kurva gay!" Potřeboval jsem si to stvrdit. Okamžik neuvěřitelného naplnění, úlevy, touhy a taky vazby k těm dvěma klukům.

"Ještě ne," řekl Justin. "Ještě nejseš gay, ale budeš." A pak začal vylézat z vany, i s Billym.

Byli ponoření a já pořádně neviděl jejich ocasy. Ale v té chvíli jsem zjistil, že mají ocasy tak tvrdé, jak jenom to jde. Z té akce pořádně vzrušené. Toužící po úlevě. Už nechtěly čekat ani vteřinu, aby se dostaly na řadu. Byly kompletně tvrdé a připravené stříkat.

"Koukni se na sebe, čuňáku," řekl Billy a díval se na moji mrdku nastříkanou na bradě, prsou a všude možně. Byla bílá a smetanová a pěkně se táhla. Stékala mi po bocích. Držela se mi na břiše, leskla se mi na tvářích. "Vypadáš dobře, chlape!" řekl Billy.

Justin mezitím roztahoval na zem ručníky a pak mě potlačil dozadu, takže jsem ležel na zádech na jednom z ručníků. Billy a Justin si klekli vedle mě každý z jedné strany na svoje ručníky.

"Znáš to pořekadlo, že máš dávat pozor na to, co si přeješ," říkal mi Justin. "Mohlo by se ti to totiž splnit. A tobě se to teď splní. Se vším všudy."

A s tím začali on i Billy honit svoje neuvěřitelné čuráky. "Doufám, že seš na to nachystaný, protože já kurva jsem," řekl Billy.

"Takže seš připravený?" zeptal se Justin Billyho.

"Nabitý a připravený pálit, pane," řekl Billy.

"Tak pal," řekl Justin a začal stříkat ohromující dávky tlustých pramenů smetanové mrdky. Ocas držel pevně v ruce a prameny mrdky pokrýval celé moje tělo. Vypadalo to, že z něj vyskakuje do vzduchu a víří. Mrdka poletovala všude. Moje mrdka se míchala s Justinovými obrovskými výstřiky.

Cítil jsem, jak mi pokrývá kůži. Horká a mokrá. Vonělo to jako ovoce. Jeho mrdka mi pokrývala tělo a její vůně naplnila vzduch.

A pak začal stříkat i Billy. Držel péro přímo nad mým obličejem a mrdka mu stékala po kloubech ruky přímo na mou pusu, nos a krk. Otevřel jsem pusu, aby mohla dovnitř. Narovnal jsem krk, abych se dostal blíž k jeho ocasu. Jeho mrdka nebyla tak hustá jako Justinova, ale i tak mohutný proud jeho horké šťávy rychle pokrýval můj obličej. Stékal mi po tvářích. Do vlasů. Tekl mi do nosu. Rozléval se mi na rtech a bradě. Pokrýval mi jazyk a zuby. Tekl mi do pusy. Bylo toho spousta na ochutnávání. A pořád to teklo dál. Mrdka! Proboha, bylo to, jako kdyby na celý mý tělo pršel déšť mrdky.

Vypadalo to, že na mě nikdy nepřestanou stříkat. Nakonec ale přestali. A když konečně dostříkali, začali olizovat tu lepkavou spoušť, která mi pokrývala tělo. Lízali mě od bradavek až ke rtům a občas mi zajeli mrdkou pokrytými jazyky do pusy. Zase mi začínalo tvrdnout péro. Oběma rukama jsem si hladil jezírko mrdky na břiše a potom jsem znovu začal honit, obouruč. Bylo to super, honit si péro a používat jejich mrdku jako lubrikant. Dělat to, zatímco mě souhlasně pozorovali.

Netrvalo to dlouho a v koulích mi zase začalo škubat a pokračovalo to do ocasu. Billy viděl, jak ohýbám prsty a nachystal hlavu na místo. Jak jsem vystříkl, chytil první dávku do pusy a potom rychle vzal moje vzpínající se péro do pusy a chytal moji bohatou dávku šťávy.

Když jsem dostříkal, zvedl hlavu a usmál se na mě, z jednoho koutku pusy mu tekl pramínek mé mrdky, drobný cákanec měl i ve vlasech. Naklonil hlavu ke mně a políbil mě, přitom mi předal plnou dávku mrdky ze své pusy do mé. Polkl jsem ji a olízl Billymu zevnitř pusu, abych zjistil, jestli tam nemá ještě.

Co se mi to stalo, žasnul jsem. Ještě nikdy jsem se u sexu tak neuvolnil a neužil si ho. Když jsem si to uvědomil, stáhl se mi žaludek. Co jsem to udělal. Když to bylo za mnou, nedokázal jsem tomu uvěřit.

To, co vypadalo úplně pohodové a snadné ve chvíli, kdy se to dělo, teď vypadalo jako nemožné. Cítil jsem, jak mi po bocích teče chladnoucí mrdka. Cítil jsem chuť své mrdky v puse. Viděl jsem Billyho a Justina, s obličeji pokrytými mou i jejich mrdkou, jak se vášnivě líbají přímo nade mnout. Z jejich polotvrdých ocasů ještě pořád na moje tělo odkapávala mrdka.

Uvědomil jsem si, že jsem gay. O tom nemohlo být pochyb.

Tu vášnivou trojku jsem si užil se vším všudy. O tom taky nebylo pochyb. Líbila se mi jejich pozornost. Miloval jsem sex. Stříkal jsem jako blázen. A byl jsem celý postříkaný. Konečně na mě někdo nastříkal. A ne jen tak někdo, ale zrovna tidle dva úžastní kluci.

Ale byl jsem to opravdu já, nebo to byl jenom nějaký úlet? To nejsem já, šeptal mi hlas v hlavě. To nejsem já. Nejsem.

Když jsme nakonec všichni tři popadli dech a olízali a otřeli ze mě většinu mrdky, konečně jsme se v klidu posadili do vany. Relaxovali jsme. Povídali. Většinou mluvil Billy o tom, co by chtěl říct zítra klukům u Teda.

Jenom jsem poslouchal, nebo se aspoň snažil. V hlavě jsem měl z právě proběhlých událostí úplný chaos. Nějak jsem to nedokázal pochopit. Přišlo mi, že to nebylo doopravdy. Pamatoval jsem si všechno, co se stalo. Každý dotyk. Každé olíznutí. Každý pohyb. Ale ať jsem se snažil jakkoliv, nedokázal jsem si uvědomit, jak se to celé stalo ... jak mě Justin a Billy dokázali přemluvit na vystříkaní ... jak jsem je nechal stříkat po sobě ... stříkat tak, jak to žádní jiní kluci nedokážou ... přímo na mě. Přišlo mi, že jsem to snad nemohl být já, kdo se jim takhle dokázal odevzdat.

Jak to začalo? Kdo spustil celou tu sexuální scénu?

A i když jsem se na to snažil přijít, na mysl se mi stále vracela otázka, kterou jsem chtěl Billymu položit celý den. Pamatuje si na ten den v mém pokoji, kdy nás moje máma chytila při honění? Skutečně mi ten den vyhonil? A byl to on, kdo tenkrát udělal první krok? A udělal ten první krok dneska znovu? Nebo jsem za to mohl já? Já jsem zařídil, že se to stalo? Chtěl jsem se zeptat, ale ani jednou nenastala vhodná chvíle.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.