Date: Sun, 3 Oct 2010 21:12:04 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 25a (Czech)

Kapitola 25, část I

Vypráví Billy

Když Jess nakonec odešel, zavolal jsem domů a zeptal se mámy, jestli bych mohl zůstat na noc u Justina. Nečekal jsem, že by jí to vadilo, a skutečně proti tomu nic neměla. Další den do školy jsem si mohl půjčit čisté věci od Justina. To jsem měl vždycky rád. Vědět, že mám ocas uložený v místech, kde předtím byl Justinův. Z té představy jsem byl vždycky napůl tvrdý. Stačilo mi mít na sobě jeho džíny a byl jsem pořádně vzrušený celý den. No, řekl jsem teda mámě, že přijdu domů odpoledne po škole ... teda vlastně po schůzce plaveckého oddílu u Teda. Nemělo by to trvat dlouho ... Jo, jasně, všechno je v pohodě ... Jo, o vysoké si popovídáme večer.

Přišlo mi docela zvláštní povídat si s mámou a přitom ležet nahý v posteli. Justin ke mně zezadu přitisknutý. Jeho tvrdý ocas uložený mezi mýma půlkama. Nemohl jsem si pomoct a musel jsem přemýšlet nad tím, jak se před chvílí třel ocasem proti Jessově díře. Představoval jsem si Justinův tvrdý ocas přirážející proti Jessovu svěrači a byl jsem víc a víc rozrajcovaný. Fantazíroval jsem o jeho péru, jak se otírá o obě naše díry současně. O Jessovu. I o moji. Cítil jsem, jak se mi po svěrači roztírá jeho mazlavá předmrdka. Slyšel jsem jeho sténání, jak ocasem lehce přir&aa cute;žel proti mé díře. Justinova ruka na mých prsou a břiše ... a ocasu. Hraje si s moji předmrdkou. Hladí mi koule. Dráždí mi díru svým tvrdým pérem. Všechno jsem to v duchu viděl. Spousta představ, se kterými si budu v dalších dnech hrát. Díky nimž budu pořádně tvrdý. A mezitím jsem měl na druhém konci drátu mámu a bavil se s ní, jako by se nic nedělo. Kdyby jenom věděla.

Když konečně skončila a zavěsili jsme, přál jsem si akorát, aby nebyla zmiňovala vysokou. V té chvíli to byl jediný problém, který mi zůstával. Všechno ostatní už bylo v pohodě. Proti zadku jsem měl přitisknutý tvrdý ocas svého kluka. Zítřejší coming out mě už neděsil. Ne, když u sebe budu mít Justina a Jesse. A zatím to vypadalo, že ani ostatní kluci nebudou mít problém s tím, že jsem gay.

A tak jediný problém, který se tyčil v mé budoucnosti a který jsem neuměl řešit, byla vysoká. Ale byl jsem rozhodnutý, že chci zůstat s Justinem. Vysoká nevysoká. Nechci se s ním rozdělit, ne teď.

Snažil jsem se s Justinem mluvit o vysoké a o tom, co mám dělat. Řekl mi jenom "psst" a pevněji si mě přitáhl, vytrvale lehce přirážel, takže se jeho ocas ještě pevněji vtiskl mezi moje půlky.

"Jestli si nechceš povídat o vysoké, tak si pojď popovídat o Jessovi a o nás," řekl jsem. Asi jsem si měl toho sexu prostě jen tak užívat, ale i když se mi Justin tiskl k zadku, v duchu už jsem se trápil dalším problémem. "Budeme jakože trojka, nebo jak se to říká, když spolu spí tři lidi? Ty a já a Jess?" zeptal jsem se.

"A chtěl bys to tak?"

"Otázky. Ty mi umíš odpovídat akorát zase otázkama," řekl jsem. "Ne, nejspíš to tak nechci. Jako, mrdačka to byla skvělá. Jo! Řekl bych, že to byl podobný pocit, jako jsi zažil ty s dvojčaty. Vždycky jsem si říkal, že to musel být super zážitek. Bylo to tak ... ani neumím najít slova, jaké to s tebou a s Jessem bylo. Fakt skvělé! Ale opravdu to mám rád, když je to jenom mezi tebou a mnou. Momentálně určitě."

"Vím, co tím chceš říct, ale myslím si, že Jess nás dneska opravdu potřeboval," řekl Justin. "Když jsme spolu sami dva, je ten sex nejlepší. Můžu se víc soustředit a jakoby ho víc prožívám. Když u toho byl i Jess, měl jsem pocit, jakoby toho bylo až moc. Ne jako že moc, ale ... ale no bylo to s Jessem určitě rajcovní. Ale právě teď chci být jenom s tebou."

Otočil jsem se obličejem k Justinovi. Vypadal trochu zklamaně, že jsem odlepil prdel od jeho péra. Jeho úžasný ocas teď trčel přímo před ním, od špičky se mu linul pramínek předmrdky. Vypadal obrovský a fantasticky lákavý, ale odolal jsem touze se mu poddat.

"Tak proč jsi nás vmanévroval do sexu s Jessem, když říkáš, že jediné co chceš jsem já?" zeptal jsem se ho. Nebylo to ve zlém. Prostě jsem to chtěl pochopit. Co tím Justin sleduje? Jaká budou pravidla, podle kterých budeme žít? Bude se to s Jessem opakovat? Mohli bychom mít sex i s jinými kluky? Chce to Justin?

"Tak zaprvé, nikoho jsem do ničeho nemanévroval," řekl Justin. "Jasně, chvilkama jsem přebíral vedení. Ale byls to ty, kdo ho začal honit ve vířivce. Nikdy jsem tě nenutil nic dělat a tys nikdy nedělal nic, co bys nechtěl. Jsem si docela jistý, žes to s Jessem chtěl dělat. Je to jedinečný zážitek. Svět rozhodně není plný takových Jessů. A kvůli nám si prožil dost zlého. Takže mi přišlo, že bude správné to udělat. Správná chvíle na něco takového. Jenom projednou. Jess to potřeboval. A nám to neublížilo. Nebo snad ano?"

Souhlasil jsem s ním, že protentokrát to byla správná věc. Nedokázal jsem si představit, že by se stejné okolnosti mohly opakovat, ale člověk nikdy neví. Aspoň mi přišlo, že nikdy nic nevím.

"Takže my dva spolu máme, jakože výlučný vztah?" zeptal jsem se.

Vypadalo to, že se Justin nad tou otázkou na chvíli zamýšlí a pak odpověděl, jakoby o nic nešlo, "No tak to je, když spolu dva chodí. Jasně, že máme vztah jenom spolu. No, teda, jasně, že se můžu pořád dívat na porno a tak. A jestli si myslíš, že se v obchodě nebudu koukat na některé kluky, kteří tam chodí, tak seš blázen. Ale nakonec to dopadne tak, že dojdu domů a budu stříkat pro tebe. Nebo si vyhoním, kdybych to nemohl vydržet. Nebo obojí." Oba jsme se rozesmáli.

Uvědomoval jsem si, že Justin byl ten den jenom kousíček od toho, aby Jesse ošukal ... a asi by to i udělal, kdybych je nepřerušil ... ale nedělal jsem si z toho žádný problém. Možná, že když u toho budeme oba, tak nevadí ani šukání jiných kluků. No, nemyslel jsem si to. Ale nevěděl jsem, jaká bychom měli mít pravidla. Nevěděl jsem ani, jaká bychom mohli mít pravidla. Objal jsem Justina a řekl mu, "Doufám, že beze mě nebudeš muset honit často." Zrovna v té chvíli jsem toho od Justina chtěl mnohem víc než jenom to, aby beze mě nehonil. Ale nedokázal jsem pro to najít slova.

"No," řekl, sáhl si mezi nohy a vzal do ruky svůj tvrdý třiadvaceticentimetrový ocas, "pokud se o něj rychle nepostaráš, budu to muset udělat sám."

"Napřed mi vylízej zadek," řekl jsem mu a vzpomněl jsem si, jak to bylo poprvé příjemné. Za okamžik jsem dřepěl nad Justinovým obličejem a jeho jazyk zrovna začínal zkoumat moji díru, když zazvonil telefon. Měl jsem trochu starost, že by to mohla být znovu máma a protože jsem chtěl, ať naši nemají žádné problémy s tím, že zůstávám u Justina, rozhodl jsem se to raději zvednout.

Natáhl jsem se po telefonu a zjistil jsem, že volá Jess. Kouzlo okamžiku s Justinem už stejně pominulo, tak jsem usoudil, že to můžu klidně vzít.

"Čau, Jessi. Voláš, abys nám poděkoval?" zeptal jsem se.

"Ne. Umřela mi babička. Budu muset jet s našima do Iowy na pohřeb. Chtěl jsem, ať to víš, pro případ, že bys kvůli tomu chtěl změnit názor na ten zítřejší coming out a tak," řekl Jess.

"Ty tady zítra nebudeš?" zeptal jsem se ho. "Vždyť jsi ale říkal, že budeš celou tu dobu u mě."

"Já vím. Já vím. Zítra tady budu tak, jak jsme to plánovali. Ale v úterý odjíždíme. Nemám jinou možnost," řekl mi, skoro jako by mě prosil o pochopení.

"Jasně. OK. Chápu. Budete bydlet u tvého strejdy?" zeptal jsem se.

"Nevím. Je to trochu napjaté. Však víš, znovu se oženil a jeho manželka je snad jediná černoška v Iowě - když teda nepočítám její dceru, kterou vyženil. Můj táta to moc neschvaluje, tak nevím, možná nebudeme bydlet u nich."

"To je blbý. Je to jeho syn, o kom si vaši myslí, že je asi gay?"

"Jo. To je on. Pokud bychom bydleli u nich, tak s ním nejspíš budu bydlet v jednom pokoji. Ale je mu teprve 17, tak moc neslintej."

"Kurva, jsem celý rozrajcovaný," řekl jsem mu a hrál si s polotvrdým ocasem. "S Justinem jsme právě ..."

"Ty jsi pořád u Justina. Myslel jsem, že už teď budeš doma."

"Ne. Zůstávám tady celou zasranou noc. Ta akce s tebou mě pěkně rozpálila a jsem nachystanej na pokračování. Mimochodem, jak se ti to dneska líbilo?"

Jess neodpověděl hned. Bylo slyšet, jak se na druhém konci trochu zakoktal. Nakonec řekl, "bylo to od vás fakt hezké, kluci, a moc mi to pomohlo."

"Jo, pomohlo ti to se pořádně vystříkat, kámo. Vypadals, že potřebuješ trochu ulevit. Jsem rád, že jsme zvládli pomoct kámošovi, když to potřeboval."

"Hm. No jo. Díky. A poděkuj i Justinovi ... A fakt mě mrzí, že tady tento týden nebudu. Ale zavolám vám, abych vás zkontroloval a tak. Budeme zpátky v sobotu, nejpozději v neděli."

Ještě chvilku jsme si povídali a pak jsme zavěsili. Podíval jsem se na Justina a ten řekl, "No už jsem myslel, že mě necháš čekat věčnost. Honem mi řekni, co se děje s Jessem a pak na to skočíme," řekl a kývnul hlavou směrem ke svému tvrdému péru.

V rychlosti jsem mu vysvětlil co se děje a hned vrátil svůj zadek tam, kam patřil, k Justinovu dlouhému mokrému jazyku. Bože, bylo to tak příjemné. Měl fakt silný a mrštný jazyk. Dokázal kousek zatlačit do mý díry, i když jsem ji měl pořád sevřenou. Ale už neměla být sevřená dlouho.

Justin ještě minutu nebo dvě zpracovával moji díru a pak mi zas chvíli lízal koule. Pokaždé, když se přesunul tam nebo zpět, jsem díru trochu víc povolil. Jeho jazyk ji zkoumal hlouběji. A pak mi začal díru prstit. Lízal ji, tlačil se do ní, zkoumal ji. Olizoval mi koule. Bylo to dokonalé. Kurva dokonalé!

Prakticky okamžitě jsem byl tak tvrdý, jak to jenom šlo. Ve chvíli, kdy měl v mojí díře tři prsty a jazyk, jsem byl připravený stříknout. Justin ty příznaky viděl. Věděl, co se chystá. Začal mi proto díru pořádně projíždět třemi prsty a přitom mi střídavě sál jednu a druhou kouli. Neodolal jsem a zuřivě jsem si honil péro, jezdil jsem rukou nahoru a dolů po svý kládě, druhou rukou, pořádně namazanou od předmrdky, jsem si leštil žaluda.

"Vymrdej mě," křiknul jsem na něj a začal jsem stříkat. Mrdka se vyvalila ven. Jeden z těch lepších výstřiků. Horká, hustá mrdka mi stékala po ruce a do Justinovy pusy, na jeho krk a obličej a dokonce i do vlasů.

Byl jsem tak vzrušený, že jsem nedokázal udržet ocas na místě, takže musel hlavou pohybovat tam a zpět, jak chtěl chytat do pusy moji mrdku. Výsledkem bylo, že se svou zarostlou bradou třel o moje koule. Bylo to zatraceně sexy. Koule jsem měl úplně těsně přitažené k tělu. A jak mi je tak dráždil, stříkal jsem dál a dál.

Justin si to zjevně užíval.

Když se proud mojí mrdky skoro zastavil, honem jsem se otočil, abych se k němu mohl sklonit a hluboce ho políbit. Nasál jsem do pusy spoustu svojí mrdky. Bylo to fantastické. Hrozně rád jsem si s Justinem vyměňoval mrdku. Horké mokré jazyky. Sladká vůně. Ta chuť. Moje a mý mrdky. Jo, život byl super!

"Líbilo se ti to?" zeptal jsem se. Justin se na mě usmál. "Tak todle budeš milovat!"

Honem jsem sáhl za sebe, chytil do ruky Justinův tvrdý třiadvaceticentimetrový ocas a sjel jsem na něj zadkem, prakticky jsem se napíchnul na to parádní mužství svého kluka.

"Jauu," zařval jsem hned, jak jsem to udělal. Justinova práce na mý díře mě sice docela uvolnila, ale podcenil jsem, jak velkej a tvrdej je Justinův žalud. Nakonec jsem ho do sebe dostal, ale byla to dřina.

Chvíli jsem počkal, dokud bolest nepřešla, a pak jsem začal klouzat nahoru a dolů po Justinově kládě, při každém pohybu jsem do sebe dostal víc a víc. Tak k tomudle jsem se přesně narodil. Věděl jsem to od první chvíle a nemyslel jsem, že by se to někdy změnilo.

Jak jsem jezdil na Justinovi, přirážel do mě ve stejném rytmu. Za chvilku už to bylo jako jízda drahým autem. Hladké a tiché. A přitom vzrušující a rychlé.

"Stáhni prdel," pobízel mě Justin. Chvilku mi trvalo, než jsem přišel na ten správný trik, ale jakmile se mi to povedlo, podle Justinova sténání jsem poznal, jak moc se mu to líbilo. Vypadal pode mnou trochu legračně. Obličej a krk a část ramen měl ještě pořád pokryté mojí mrdkou. Rty se mu leskly chuchvalci mojí šťávy. A na tváři měl ten rajcovní výraz, který jsem tak moc miloval.

Co jsem měl ale nejraději jsem zrovna nemohl vidět, ale jasně jsem to cítil. Jeho tvrdý, pevný ocas, který se do mě hluboko zarážel. Zatím ale míjel moji prostatu, to nádherné místo. Tam to bylo nejkrásnější. Trochu jsem se pohnul, chtěl jsem vyzkoušet, jestli se mi podaří navést jeho ocas na cíl.

Netrvalo dlouho a začal jsem se prohýbat dozadu. Dal jsem ruce z ocasu, abych se mohl podepírat oběma rukama za sebou. Ohýbal jsem mu ocas tak moc, jak to jen šlo, aniž bych mu ublížil. Díky tomu dodatečnému tlaku se zdál ještě delší, ještě tvrdší, hladce klouzal dovnitř a vně mojí díry. A pak to trefil. Aaach. Kdyby to udělal znovu, tak bych na něj okamžitě vystříkl druhou dávku. A nejspíš větší než byla ta první.

"To je ono," sténal jsem a opakoval ty přírazy směrem, který mi přinášel tolik rozkoše. Byl jsem naražený na jeho ocas, měl ho do mě zabodnutý tak hluboko, že jsem měl pocit, že musí projít skrz. Projela mnou další vlna čisté rozkoše. A další a další. Nedokázal jsem přestat s přírazy proti jeho péru. Prohýbal jsem se, jak to jen šlo. Narážel jsem na něj prdelí. Tvrdě. Hluboko. Znovu a znovu.

Oba jsme sténali. Byla cítit vůně mojí čerstvé mrdky. Horko. Pot. Úžasné mrdání. Cítil jsem, jak Justinův ocas uvnitř mě ještě víc roste. Jak se ve mně pohybuje jeho zářící žalud. Mohl jsem takhle mrdat pořád. Vnímal jsem tu rozkoš. Touhu. Nádherný žhavý sex.

Justin začal sténat hlasitěji a cítil jsem, jak se napíná. Úplně mě šokovalo, když jsem ucítil jeho už tak ohromný ocas, jak se ještě víc nalil. Měl jsem pocit, že mi musí roztrhnout prdel, jak ho do mě hluboko cpal. Když se udělal, cítil jsem, jak se mi hluboko v těle rozlívá jeho horkost. Přirazil proti mně ještě jednou, snažil se dostat tak hluboko, jak jen mohl. Tlačil jsem se na něj a víc se rozevíral, jako bych ho vítal. Svíjeli jsme se na sobě. Pořád stříkal a jeho ocas se třel o moji prostatu.

Začal jsem znovu stříkat aniž bych se dotkl péra. Nekontrolovatelně jsem se svíjel. Mrdka ze mě tekla jako šílená. Koule jsem měl úplně stažené. Zatínal jsem prsty na nohou. Břicho se mi stáhlo, že jsem téměř přestal dýchat. Zaklonil jsem hlavu a přísahám, že jsem viděl hvězdy. Nebylo to ani deset minut a už jsem stříkal podruhé. Justin mi začal honit péro. Ruku měl celou od mojí mrdky, dal si ji k puse a olízl ji. Jak si lízal prsty, cítil jsem tu vůni. Naklonil jsem se nad něj, abych se přidal, a jeho ocas mi vyklouzl z díry.

Oba jsme sebou skoro škubli, když jsme zaslechli ten zvuk vyskakujícího péra. Ale pak jsme se vážně pustili do líbání a lízání a sání, vychutnávali jsme si oba moje výstřiky. Odpočívali jsme svými zpocenými těly na sobě. Cítil jsem jeho horké tělo u svého.

Po chvíli jsem ucítil, jak mi z díry teče Justinova mrdka a kape mu na nohy.

"Chlape, řekl bych, že potřebujeme sprchu," řekl nakonec Justin. Líbilo se mi na něm ležet, ale sprcha taky nezněla zle.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.