Date: Sun, 3 Oct 2010 21:12:09 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 25b (Czech)

Kapitola 25, část II

Vypráví Billy

Další den jsem šel do školy hodně váhavě. Jasně, že Ted říkal, že klukům v zásadě nevadí, že bych mohl být gay. Přinejmenším nikdo nenavrhoval, že by mě měli zmlátit nebo něco takového. Že jo, ve skutečnosti nevěděli ani hovno. Jenom nějaké řeči. Ale někdo s těma řečma začal a docela mi to zkomplikovalo život. S jistotou jsem cítil, že mě ještě čekají nepříjemné chvíle.

Justinova máma nás ráno odvezla do školy. Byl jsem docela rád, že nikdo neviděl, jak s Justinem vystupujeme z jejího auta. Přinejmenším jsem na to téma nemusel lhát. Šel jsem ke své skříňce, kousek od ní stál Ted. Když jsem se přiblížil, rozpřáhl ruce a mohutně mě objal. A nechtěl mě pustit.

"Myslím, že jsem to potřeboval. Díky," řekl jsem, tváře jsme měli díky jeho objetí přitisknuté k sobě. Ted měl pusu těsně u mého ucha.

Začal jsem se odtahovat. Ted nepovolil objetí a zašeptal mi do ucha. "Všechno bude v pořádku. Ničeho se neboj."

Když jsem se konečně odtáhl, byl jsem si jistý dvěma věcmi. Zaprvé, že Ted hrozně sexy voněl, nikdy dřív jsem si toho nevšiml. Fakt vzrušující! Voněl jako ... jako chlap. Asi tak, jak bych řekl, že by měl rajcovní chlap vonět. Ne mrdkou. Ta vůně mi připomínala ocas. A moc se mi líbila. Moc. Jak je možné, že jsem si toho u Teda nikdy dřív nevšiml? Anebo to byla novinka?

A druhá věc, kterou jsem si byl jistý, byla ta, že jak mě Ted držel těsně u sebe, cítil jsem, jak jeho ocas roste. Byl opřený o moje stehno a tu rostoucí bouli si nešlo s ničím splést. Chtěl jsem se mu mrknout do rozkroku a zkontrolovat to, ale měl jsem strach. To je přesně ten druh chování, který ode mě bude každý čekat. Že budu koukat klukům do rozkroků a tak. Nějak se mi povedlo tomu pokušení odolat, nicméně v duchu jsem měl jasnou představu, kterou mi tam zřetelně vpálil náš nedávný kontakt.

Ta kombinace jeho vůně a tvrdnoucího ocasu mě tak vzala, že jsem skoro nebyl schopný vydat ze sebe slovo. Ale nakonec se mi povedlo Tedovi znovu poděkovat, zatímco se přibližoval Jess a další kluci. Jak jsme šli na první hodinu, vedli jsme obvyklé drobné řeči, pod povrchem ale bylo cítit napětí. Nic hrozného. Ale nebylo to normální. Anebo jsem to tak cítil jenom já?

Celý ten den to bylo stejné. Hlavně u oběda. Nikdo se nezmiňoval o večerním setkání u Teda. Nikdo se mě neptal, kde jsem byl celý víkend, nebo jestli jsem se měl fajn. Nikdo se nezmínil o Kate. Nikdo ani nepoužil slovo "buzna." Ani jednou. Celý den. Děly se divné věci.

A celou tu dobu se kolem mě ochranářsky točil Jess a ani Ted nebyl nikdy daleko. Byl to jeden z těch vzácných dnů, kdy jsem se v hodinách cítil fajn. Bylo to totiž jediné místo, kde všechno vypadalo normálně.

Škola konečně skončila. Když jsem odcházel, zval mě Jess ať jdu k němu, ale řekl jsem mu, že opravdu potřebuju být chvíli sám, abych si všechno srovnal v hlavě. Omluvil se mi, aniž by vlastně řekl, za co se omlouvá. Ale věděl jsem, že se omlouvá za to, co na večerním setkání neřekne. Ale mně to nevadilo. Fakt ne.

Když jsem mířil ke dveřím, kdoví odkud se vynořil Ted a zeptal se mě, jestli bych mohl dorazit kolem půl šesté. Zbytek kluků tam bude kolem šesti. Nikdy jsem u něj doma nebyl a tak si myslel, že budu mít aspoň čas se tam trochu adaptovat. Uklidnit se, však víš. Řekl jsem, že jo.

Šel jsem domů a zůstal sám v pokoji. Nevěděl jsem, co mám klukům říct. Ani jsem si moc nedokázal představit, co se bude dít. Ale neměl jsem z toho tak velký strach, jaký jsem myslel, že budu mít. Zvládl jsem celý den ve škole. Tak todle zvládnu taky.

Potřeboval jsem zabít čas a nebyl jsem schopný se učit. Než jsem si to uvědomil, seděl jsem u počítače a prohlížel si stránky JustUsBoys.com. Řekl bych, že jsem hledal něco z toho, o čem se zmiňoval Justin. Něco, co ho vzrušovalo, když jsem nebyl s ním.

A pak jsem to našel. Videa výstřiků. Vlákno založil uživatel rrr0854. Super. Spousta videí stříkajících kluků. Ten rrr klučina, mimochodem na fotkách vypadal super, měl skvělý vkus na kluky. A navíc se zdálo, že mrdku miluje stejně jako já. Zajímalo mě, jestli taky hodně stříká. Anebo to měl možná jenom rád. Přečetl jsem si jeho profil. Podíval se na jeho galerii, líbila se mi. A pak jsem začal sledovat videa stříkajících kluků, jedno po druhém.

Asi jsem v nějakém okamžiku vysvobodil svoje ztvrdlé péro z džínů, protože na počítači jsem dělal jednou rukou a druhou si ždímal tvrdý péro. Na podložku klávesnice jsem odkapával předmrdku. Bylo to super. Gay porno mě nikdy předtím nebralo, ale zdálo se, že rrr0854 se mi trefil přesně do vkusu. Pokud na nějakém videu nebyl klukovi vidět obličej, což se stávalo docela často, představoval jsem si tam jeho obličej. Docela by se mi líbilo podívat se přímo na nějaké jeho video. Každopádně jsem se udržoval na hraně a parádně si to užíval. Ještě chvíli bych pokračoval a zničil bych si klávesnici gejzírem.

Kurva! Ztratil jsem pojem o čase. Musel jsem okamžitě vyrazit k Tedovi. Nikdy jsem u nich doma nebyl, ale věděl jsem, kde bydlí. Párkrát už jsem ho vezl do školy nebo ze školy. Byl to veliký, přepychový dům s neuvěřitelnou zahradou. Těžko ho šlo minout.

Ted mě přivítal u dveří a odvedl mě do místnosti, které říkal herna - byl to super pokoj ve sklepě s barem, kulečníkovým stolem, velkou televizí a prakticky s jakoukoliv herní výbavou, jakou by kdo mohl chtít.

Ted byl pohodový kluk. Vždycky působil trochu starší než my ostatní. Jako by už byl na vysoké. Působil vyzráleji než většina mých kamarádů. Vousy měl hustší než ostatní a prostě vypadal starší. Klidně o sobě mohl tvrdit, že je mu 21. Počítám, že na spoustě míst ho ani nekontrolovali. Ale vždycky se ke mně choval jakoby trochu rezervovaně a nikdy jsme nebyli nejlepší kámoši. Ale teď to vypadalo, že dělá všechno pro to, aby mi pomohl.

Posadil mě v herně na jednu z barových stoliček a sám se posadil na další a opřel se o bar. Měl na sobě těsné kraťasy a byl jsem si jistý, že pod nima už neměl nic. Nemohl jsem si pomoct, ale musel jsem si všimnout, že je napůl tvrdý. Musel být. Obrys jeho ocasu byl jasně vidět. Podrobně. Viděl jsem hranu jeho žaluda. Obě jeho koule. Měl jsem pocit, že skoro vidím i žíly rýsující se na jeho kládě. Prostě měl v pravé nohavici obrovskou bouli. Vypadalo to, že je tam jeho péro uvězněné. Pevně se napínalo proti pružné látce. Vypadalo to, že to není moc pohodlné, ale mě to rozhodně vzrušovalo.

Nemohl jsem si pomoct, pohladil jsem se a ne úplně jemně si urovnal svůj vlastní rostoucí ocas. Rozhodně jsem se neměl dívat na ta videa. A když už jsem se díval, měl jsem si hlídat čas a před odchodem k Tedovi si vyhonit. Měl jsem nechat svoji nálož doma. Protože teď se jí sakra chtělo ven.

Nikdo z nás nic neříkal. Ted mě prostě jenom sledoval, jak se snažím ulevit napjatému ocasu v džínách. A pak nonšalantně zajel rukou pod pas svých kraťasů a uvolnil svůj uvězněný ocas.

Teď už bylo jasně vidět, co jsem sledoval. Úžasnej ocas. Obrovskou kládu. Už jsem Teda viděl, když se mu postavilo péro v plavkách. Stačilo to k tomu, aby mu odtáhlo gumu plavek kousek od břicha. Ale tentokrát toho bylo víc. Mnohem víc. Jeho dlouhý ocas byl přitisknutý k břichu a snažil se vykouknout. Obrys jeho ocasu a zejména žaluda byl vidět úplně jasně. Tvářil se, jako by se nic nedělo. Kurva, ale ono se dělo!

Nakonec jsem se zeptal, jestli hodlá jít na setkání "takhle" a pokývl jsem hlavou k jeho rostoucímu ocasu. Ne, odpověděl, že skočí do džínů. A tím naše konverzace skončila. Řekl bych, že jsem byl docela rád, že se nezeptal, jestli já hodlám jít na to setkání s tvrdým ptákem.

Začal vysvětlovat, že kluci by měli dorazit tak za 10 až 15 minut. Nevědí, že už tam jsem, takže klidně můžu zůstat dole, když budou přijíždět, nebo můžu přijít mezi ně později, jak mi bude vyhovovat. Čemu dám přednost?

Byl jsem překvapený. Myslel jsem si, že kluci už vědí, že tam jsem. Nechtěl jsem, aby z toho byla nějaká past nebo co. A tak jsem řekl, že rovnou zůstanu dole a počkám, než přijedou.

Začal mi popisovat, co má v plánu říct na začátku. A zatímco mluvil, začal si převlíkat kalhoty. Sundal si kraťasy. Teď už jsem mohl bez překážek vidět to, co bylo jasně poznat už v kraťasech. Ten kluk měl obrovskýho ptáka. Jak jsem si toho mohl nevšimnout dřív? Byl obrovský. Dlouhý a tlustý. Byl tak napůl tvrdej a vyčníval trochu napravo. Ted si každou chvíli sáhl mezi nohy, poškrábal se na koulích nebo si toho dlouhého ptáka potáhl. Nevěděl jsem proč, ale fascinovalo mě to a rozhodně jsem si tu show užíval.

Nakonec jsem ho přerušil a vykoktal ze sebe, "Promiň, ale, boha, kdy ti ten ocas tak vyrostl?" byl jsem trochu v rozpacích, ale nedokázal jsem odolat.

"Mám ho takovýho od doby, co mi bylo 15 nebo 16. Když je měkkej, tak nevypadá moc veliký. Ale když začnu tvrdnout, tak se neuvěřitelně zvětší. Když mi bylo asi 14, začal jsem se modlit, abych měl fakt velkého čuráka. A čím víc jsem se modlil, tím se mi zdál větší." Přitom si začal natahovat džíny. Žádné spodní prádlo. S takovým torpédem a naostro. To chce fakt odvahu.

Jak se tak snažil nacpat ocas do džínů a zapnout zip, s obdivem jsem řekl, "No to ses teda musel modlit hodně."

"Si piš. A koukej, co mi to přineslo. Dneska to zní asi blbě, ale fakt jsem věřil tomu, že moje modlitby způsobily, že mi bůh nadělil větší ocas," řekl Ted. "Pořád jsem si ho měřil a natahoval a roztahoval. A, samozřejmě, taky honil. A celou dobu se modlil, aby rostl. A on rostl."

"Oh," byla jediná odpověď, na kterou jsem se zmohl. A pak začal rovnou mluvit o úvodu, který plánoval. Znělo to fajn, ale popravdě řečeno, mnohem víc jsem se soustředil na největšího čuráka, jaký jsem kdy viděl, než na řeči ohledně setkání.

Nejenom, že mě Tedův ocas překvapil a fascinoval, ale taky mě přitahoval. Sexuálně mě přitahoval. Vzrušoval mě. Byl to ten druh intenzivní sexuální přitažlivosti ke klukovi, kterou jsem doposud zažil jenom s Justinem. Bylo to mnohem silnější, než co jsem cítil k Jessovi. I když počítám tu včerejší trojku. Jednoduše řečeno, hrozně jsem po Tedově ocasu toužil. Vidět ho. Dotýkat se ho. Držet ho. Cítit ho. Chutnat ho. Kouřit ho. Dokonce se jím nechat vyšukat.

Nedokázal jsem ty představy dostat z hlavy. Připomenuly mi, jak Ted ráno voněl, když mě objímal. Tak sexy. Všechno dohromady mě to přivádělo k šílenství.

Bude to takhle fungovat, když budu přiznaný gay? Jedno objetí od Teda a už mu hledím do rozkroku. Pak prohlížení videí na JUB a poprvé v životě vzrušený gay pornem. Stačilo si jenom představit, jak bych stříkal s tím hezkým rrr. Na té fotce vypadal skvěle! A pak mám chuť na Teda, protože předvádí svoji kládu. Ježíš, kolikrát se mi už dneska jen tak bez důvodu postavil? Jasně, mám na sobě Justinovy džíny, ale i tak bych potřeboval pauzu. Nebyl jsem jen tak normálně nabuzený, jako většinou. Byl jsem úplně kompletně tvrdý a to skoro celý den. Ted nemusel nic dělat. Neflirtoval se mnou, ani po mně nijak nevyjel. Prostě se mu jenom postavilo péro a já byl v tu ránu kompletně nadrženej a měl jsem na něj chuť.

Potřeboval jsem se zase začít ovládat. Co nejrychleji.

Netrvalo dlouho a objevil se Jess. Byl trochu překvapený, že už jsem tam před ním, ale vysvětlil jsem mu, že mě Ted pozval dřív. Ted už byl naštěstí převlíknutý do džínů a vypadalo to, že se oba naše ocasy dostatečně usadily, takže nebylo nic moc vidět.

"Byl bych tu rád přišel s tebou. To je to nejmenší, co pro tebe můžu udělat. Mám mizerný pocit z toho, že tě tento týden opouštím," říkal Jess. V duchu jsem si mezitím představoval Teda, Jesse a sebe ve trojce ve vířivce. Co nejrychleji jsem ty představy zahnal.

Ted odešel postarat se na poslední chvíli o nějaké věci a já jsem Jessovi řekl, že chápu, že mě musí nechat samotného ať se s tím nějak vyrovnám a že mi to vůbec nevadí. Začali jsme si povídat o jeho babičce a tom strýci, co se oženil s tou černoškou a o jeho bratranci, který je nejspíš gay.

"Možná bude vypadat dobře," řekl jsem o tom bratranci. "Kdy jsi ho viděl naposled?"

"Je to pár let," řekl Jess.

"No tak teď to může být super kluk," řekl jsem. "Bereš si nějaký gumy?"

"Billy, zklidni. Je to můj bratranec." V té chvíli začali přicházet další kluci a konverzace se změnila od sexu k plavání. A žhavá novinka, že Marty nepřijde, protože se dozvěděl, že jeho holka je v tom. Čeká jeho dítě. Všichni jsme začali mluvit, včetně mě. Bylo to přirozené a snadné. Mluvili jsme o klucích, jak to dělají se svýma holkama. S ochranou. Bez ochrany. A jaká je to loterie.

Potom nás Ted přerušil otázkou, jestli chce někdo něco k pití. Sorry, ale žádný alkohol, řekl pak. A potom do toho rovnou skočil. "OK. Doufám, že se nám podaří zvládnout to rychle a v klidu, ale říkal jsem si, že budete asi kluci chtít si otevřeně a férově pokecat. Zeptat se. Abychom v tom měli všichni jasno. Billy je tady a ..."

"Možná bych měl začít já," přerušil jsem Teda. "Už jste všichni slyšeli ty řeči o tom, že jsem gay. Vím, že se to začalo povídat v sobotu večer na té párty. Nechtěl bych, aby si moji kámoši mysleli, že je udržuju v nevědomosti nebo že před nima něco skrývám. A proto jsem tu. Chtěl jsem oficiálně říct, že jsem gay."

"Nemyslím, že by kdokoliv musel o sobě říkat, jestli je normální nebo gay nebo bi nebo cokoliv. Ale protože jsem byl vždycky obyčejný kluk, stejně jako my všichni tady, chtěl jsem, abyste věděli, že jsem se vás nepokoušel obelhat."

"Ještě před pár týdny jsem sám nevěděl, že jsem gay. Nevím, jestli jsem se změnil z normálního kluka na gaye. Nemyslím si to. Spíš si myslím, že jsem celou dobu sám sebe obelhával. Nikdy jsem ani nebyl ochotný zvážit možnost že bych byl gay."

"Ale teď už vím, že jsem a že není cesta zpátky. Doufám, že zjistíte, že jsem pořád ten stejný kluk, co jsem vždycky byl. Nezačnu vám najednou ve sprše sahat na zadky. Jsem pořád ten stejný Billy, kterého většina z vás zná od základky. To je asi všechno, co jsem vám chtěl říct." Posadil jsem se a rozhlédl se. Všichni prostě jenom stáli nebo seděli. Vůbec žádná reakce.

Po chvíli se postavil Terry. "Takže jako máme věřit, že se nic nezměnilo. No, já bych řekl, že se toho změnilo hodně. Jeden týden to děláš s holkama. Další týden to děláš s klukama. Kdo přijde na řadu potom? Psi? Děti? Jak ti jako máme věřit, když o tobě víme dohromady hovno. Říkáš, žes nevěděl, že seš gay, tak jak ti máme věřit, že teď víš kdo jsi ... myslím jako víš co ... Sakra, však víte, co myslím. Nemůžeme vědět, co seš zač, pokud to sám nevíš. A fakt nechci, aby se někdo takovej motal ve sprše, v šatnách nebo na záchodě, když tam budu j&aac ute;. A to je zas všechno, co jsem chtěl říct já." A s tím vyšel z místnosti.

Než jsem stihl něco říct, postavil se malý Fred. "Pořád tě mám rád Billy," začal a hlas se mu lámal. "Ale nečekáš od nás, že bysme s tebou šli na dvojité rande, když si vyrazíš s klukem? To by bylo trochu divné, ne?"

Než do toho mohl zase někdo skočit, odpověděl jsem, "Hele, Frede, spolu jsme nikdy na dvojitém rande nebyli a nepočítám, že by se to mělo změnit. Takže v tom nevidím problém. OK?"

"Jo, jasně. V pohodě," řekl trochu rozpačitě a posadil se.

"A co se týče Terryho koment..."

Jess mě přerušil. "Terry tady nakecal hromadu hovadin. Nemá nejmenší tušení, o čem mluví. Mluvil jsem s Billym prakticky každý den od chvíle, kdy se před ním objevil celý tady ten problém s homosexualitou. Můžu vám říct, že ho to překvapilo a zmátlo. Opravdu nevěděl, jestli je gay. A měl z toho strach. Hrozně se bál, co si o tom vy kluci budete myslet. Bylo to pro něj hodně nepříjemné, hodně těžké období. Vím to ... Vím to, protože jsem si tím prošel taky."

Pak se Jess zhluboka nadechnul. Pevně se na mě podíval. A vrhnul se do toho. "Billy začal přicházet na to, že by mohl být gay poté, co jsem se mu já přiznal, že jsem gay. Neřekl jsem to nikomu, jenom Billymu. A ani jsem to neměl v plánu dneska tady říkat. Nejsem tak ... nejsem tak někdo jako Billy. Nenapadá mě to slovo, ale dokud jsem ho neslyšel, jak tady před vámi mluví, neměl jsem tu kuráž ... to je možná ono ... říct vám to taky. Ale nemůžu Billyho nechat stát před vámi samotného, když v tom není sám. Já jsem taky gay a počítám, že to je všechno, co jsem chtěl říct."

V místnosti se rozlilo ticho. Nikdo se ani nepohnul.

"Fajn, kluci. Tak to by stačilo," začal Scott, zatímco vstával, svými bezmála dvěma metry nás všechny převyšoval. "Vůbec nezáleží na tom, co je Billy nebo co je Jess nebo co jsem já nebo co jste vy. Můj starší brácha je gay. A vím, jak měl z toho strach a jak ho to deptalo. A mě to deptalo taky. Nevěděl jsem, jak se s ním mám bavit, co s ním mám dělat. Měl jsem strach na něj jenom promluvit. A pak mě vzal jeden den stranou a řekl mi, 'To, že jsem gay, mi sice možná převrátilo celý život naruby, ale nemá to nic společného s tebou. Je jenom na mně, abych se s tím vyrovnal a žil.' A měl pravdu. Vlastně se mezi námi nic nezměnilo. A teď m& aacute; přítele ... manžela ... říkejte tomu jak chcete. A je spokojený. A když jsem dneska viděl, jak nám to tady Billy říká, byl jsem za něj rád, protože se mi zdá, že to zvládá mnohem líp, než to zvládal můj brácha. A to by stačilo. Pojďme pryč."

Ozvalo se souhlasné mručení a kluci se začali vytrácet. Děkovali Tedovi, plácali Jesse a mě po zádech nebo nám potřásali rukama. Bylo to fajn. Vypadalo to, že kromě Terryho jsou všichni v pohodě.

Když všichni odešli a zůstali jsme tam jenom Jess, Ted a já, došel jsem k Jessovi a silně ho obejmul. "Nemyslel jsem si, že budeš dneska cokoliv říkat," řekl jsem mu. "Proč ta změna?"

"Nemohl jsem v tom svého nejlepšího kamaráda nechat samotného. Zvlášť když jsem to vlastně celé začal."

"A co tvoji rodiče?" zeptal jsem se.

"Asi to samé co tvoji," řekl. "Nevím. Prostě počkáme a uvidíme, co se bude dít. Člověče, nemůžu věřit tomu, že s tebou dneska nemůžu zůstat a nepokecáme o tom všem. Ale čas letí a my za chvilku odjíždíme." A než jsem se vzpamatoval, byl pryč.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.