Date: Sun, 3 Oct 2010 21:12:14 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 25c (Czech)

Kapitola 25, část III

Vypráví Billy

Když všichni odešli, zeptal se mě Ted, jestli si nedám vodní dýmku. Normálně na takové věci seru, ale k tomu večeru se to docela hodilo. Vykouřili jsme jednu. A potom druhou. Pořád potichu. Samozřejmě, hlavou mi letěly události toho dne. Měl jsem fakt dobrý pocit z toho, jak to všechno dopadlo. Jasně, Terry byl debil, ale usoudil jsem, že je nejspíš taky gay a není dost chlap na to, aby to přiznal. A kdybych ho někdy potřeboval zklidnit, můžu mu připomenout, co jsem ho viděl dělat ve sprše.

Taky jsem se v myšlenkách vracel k Jessovi a jak se za mě postavil. Dokázal celé to setkání navést tím správným směrem, protože byl opravdový nejlepší kamarád. Věděl jsem, že toho kluka budu vždycky milovat ... teda, ne milovat jako 'milovat', ale však víte, co myslím ... ale teď mi teprve začalo docházet, jak sakra důležitý pro mě je. Řekl bych, že opravdu ukázal, co to znamená být nejlepší kamarád.

A Ted, samozřejmě. Pořád jsem nedokázal přestat myslet na Teda a na to, jak mě celý den vzrušoval. Tydle myšlenky mě hrozně dráždily, opravdu jsem po něm strašně moc chtěl vyjet. Ale věděl jsem, že nesmím. Nemůžu. Právě takovým chováním bych všechno zkurvil. Pokud bych vyjel po normálním klukovi, ještě navíc ve škole a rozkřiklo by se to ... Pak by se všechno změnilo. Pak by měl nejspíš Terry pravdu. Musím si uvědomit, že jestliže je kluk v pohodě srovnanej s tím, že jsem gay, fakt to ještě neznamená, že mě chce u sebe ve sklepě vykouřit.

Ale většinu času jsme se o sebe s Tedem jenom opírali ... byl mnohem pohodovější ... a mnohem víc sexy ... než jsem si kdy myslel. S tím vším, co se stalo, jsem se cítil docela naměkko. A kouření toho prima matroše mojí náladě nijak neublížilo.

Když Ted čistil podruhé dýmku, vážně se na mě podíval a řekl, "Nedokážu ti dost poděkovat."

"Za co? Já bych měl děkovat tobě, chlape."

"Za způsob, jakým jsi zvládl svůj coming out. Já bych to tak nikdy nedokázal. A Jess to opravdu myslel vážně? Skoro nedokážu uvěřit tomu, že to řekl. On je taky gay? A věděls, že to řekne?"

"Ne, to jsem opravdu nevěděl. Věděl jsem, že je gay. Už pár týdnů. Ale nemyslel jsem si, že je připravený to přiznat. Myslím tím, že je na to sám. Nemá přítele ani nic takového."

"A ty máš?" zeptal se Ted a měl jsem pocit, že v jeho hlase slyším vzrušení i naději.

"Jo, já mám."

"Jesse?" zeptal se Ted. "Aha, to vlastně ne, kdyžs říkal, že on přítele nemá. Ne, počkej. Není to taková ta jednostranná záležitost, kdy ty ho rád máš, ale ..."

"Ne, není to Jess," přerušil jsem ho. "Vlastně je to mladší kluk."

"Věděl jsem to. Justin? Že jo?"

"Jaks to kurva věděl? Sám jsem to pořádně nevěděl snad do včerejška."

"Viděl jsem, jak se na něj díváš a předstíráš přitom, že se díváš jinam. A viděl jsem, jak dělá to samé. Viděl jsem, jak se na sebe díváte, když jste si mysleli, že to nikdo nevidí. Docela mě zajímalo, co se to děje. Je tak pěkný. A taky slušně vybavený, podle toho, co jsem slyšel."

"Tys mě sledoval?" řekl jsem s úžasem.

"Billy, já tě sleduju odjakživa. Měl jsem na tebe chuť už od doby ... kdy jsem ještě ani nevěděl, co to vlastně je. Dlouho jsem si myslel, že prostě jenom chci, aby sis mě všiml. A že pak budeme kamarádi. Budeme spolu plavat. Nakonec mi došlo, že je to celé sexuální."

"Chceš tím říct ..." došla mi slova.

"Jo. Honil jsem si a představoval si tě ... jak si taky honíš ... a víc. Strašně rád si představuju, jak se ti postaví v plavkách. Nikdy jsem neviděl tvůj ocas doopravdy tvrdý, ale užíval jsem si tu představu, jak by mohl vypadat. Jak ti ocas napíná tu pružnou látku. Jak na něj sáhneš a vysvobodíš jej z plavek. Jako si ho pomalu honíš přímo před obličejem. A takové věci."

Lehce jsem potřásal hlavou dopředu a dozadu. Nevěřícně. Ale nemůžu říct, že by mi takový vývoj událostí vadil. A nebo to bylo jenom tím kouřením? Cítil jsem se docela zmateně a nebyl jsem si jistý, jestli si se mnou jenom nepohrává moje mysl. "Takže seš taky gay."

"To jsi na to ještě nepřišel sám? Máš nějaké zpomalené vnímání, ne?"

Nechtěl jsem se hádat o tom vnímání, nebo co to říkal, ale připustil jsem, že jsem fakt kurva pomalej.

"A než se stihneš zeptat," řekl Ted, "ne, nejsem ještě připravený to přiznat. Proto jsem ti taky děkoval. Všem si nám to rozhodování usnadnil, až jednou přijde ten správný čas. Můžeš všem ukázat, že jsme prostě kluci jako všichni ostatní. Akorát místo holek se nám líbí kluci. Je to fajn. Takže díky."

Zaklonil se na své stoličce dozadu a začal si rovnat ocas v džínách. Povídání o jeho představách na něj mělo jasný efekt. A na mě kupodivu taky.

Hlavou mi letěla hromada otázek, které jsem mu chtěl položit. Nevěděl jsem, kde mám začít. Ale i přesto, že jsem se snažil si urovnat myšlenky, trvale se mi rozbíhaly při sledování Tedových snah uvolnit ten tlak, který jeho tvrdnoucí ocas vytvářel v džínách.

Nakonec už mě to tak rozptylovalo nebo co, že jsem řekl, "Proč si sakra nevezmeš zpátky ty kraťasy. Řekl bych, že to budeš mít pohodlnější."

Nezaváhal. Jenom trochu nadzvedl zadek a rychle škubnul. Džíny odletěly a jeho ocas vyskočil. Mám pocit, že jsem zalapal po dechu. Znáte to, takové to zajíknutí, které můžete slyšet. Když jsem jeho ocas uviděl, došlo mi, že je kurva ohromný. Ten nejohromnější ocas, který jsem kdy viděl. Byl ještě dobře o dva centimetry delší než Justinův. Určitě. A pod ním se houpaly ty nejkrásnější koule, jaké si umíte představit. Vypadaly jako zasraná reklama na dokonalé koule.

Jak se ten jeho velký nádherný pytel houpal přede mnou, vyvolalo mi to další vzpomínku, tentokrát na Terryho jak si honí ve sprše. Bylo to tím kouřením nebo co? Dívám se na Tedovy neuvěřitelné koule a myslím na Terryho. Jaký to byl pohled. Když jsem před pár měsíci viděl Terryho honit si svoji obří kládu. Velké koule mu visely pěkně nízko, přesně jako Tedovy zrovna v té chvíli. Díval jsem se, jak si Terry strčil do zadku přinejmenším tři prsty a zatímco mu horká voda proudila na záda, pěkně sténal. Pořádně si honil péro, zjevně si myslel, že kolem nikdo není.

Jenomže já jsem tam byl. On mě jenom nemohl vidět, nebo prostě neviděl. Já ho viděl. A teď, když jsem byl z pohledu na Tedovy houpající se koule celý dychtivý, myslel jsem na Terryho. A na Teda.

"Proč myslíš, že Terry tak vyletěl?" zeptal jsem se Teda, který přede mnou pořád stál nahý a prakticky úplně tvrdý.

Natahoval se po kraťasech, aby si je natáhl. Ale když uslyšel moji otázku, nechal je zase spadnout. Mimoděk, jakoby myšlenku na zakrytí svého obrovského skvělého tvrdého ptáka prostě jen tak pustil z hlavy. Na chvilku se zamyslel. Poškrábal se na těch krásně visících koulích a nakonec řekl, "Myslím, že citlivka protestovala až příliš."

"Nesnáším na někoho ukazovat prstem," řekl jsem a hleděl upřeně na Tedův ocas, který trčel prakticky přímo nahoru. Žádné zakřivení. Žádný ohyb. Perfektně rovný. Na chvíli jsem zapomněl myšlenku, když jsem si představil Teda, jak si strká prsty do díry. Honí si u toho péro. Potřásl jsem hlavou, abych ty představy vytěsnil. Nebylo to vůbec jednoduché, protože ocas i díra se mi z těch představ svíraly. Nechybělo moc a přestanu se úplně ovládat. S Tedem a tím jeho hulením jsem se nedokázal udržet. Věděl jsem, že to jeho péro prostě musím zkusit.

Nakonec jsem začal znovu. "Jo, prstem ... chtěl jsem říct, že už jsem nad ním uvažoval. Před pár měsíci jsem ho viděl ve škole ve sprchách. Myslel si, že všichni už šli po tréninku domů. Stál ve sprše, voda mu tekla na záda a on si u toho honil péro. Byl do toho fakt dobře zabraný."

"A tys to viděl?" zeptal se Ted. Ve vteřině měl ruku na svém tvrdém ocase. Pomalu i ho honil. Ruku měl při tom honění legračně otočenou, takže ji držel na péru vlastně naopak. Rozumíte, prsty mu mířily od těla a zadní část ruky měl u břicha. Taky už jsem to zkoušel, ale nebyl to ten správný pocit. Bylo to hodně zvláštní. Ale když to dělal Ted, vypadalo to hodně sexy. Zjevně věděl, jak si s tím nářadím poradit a chtěl jsem, aby tu techniku vyzkoušel i na mém ocase. "Chtěl bych to taky vidět," řekl Ted a znovu tak přerušil moje představy. Představy o něm, o mně a o našich tvrdých ocasech. "Terry má docela slušný ocas už když je měkký. Jak asi vypadá tvrdý?"

"Asi jako tvůj," odpověděl jsem bez přemýšlení. Vyznělo to trochu zasněně. Jako bych do něj byl zamilovaný nebo co. Vůbec se mi nelíbilo, jak to znělo, takže jsem se snažil, aby zbytek zněl mužněji, "A koule mu visí taky tak nízko jako tobě."

"To vím," řekl Ted. "Díval jsem se na něj."

"Počítám, že ses nejspíš díval na nás na všechny," řekl jsem v žertu a upravil si vlastní tvrdé péro. Kurva, byl jsem tak tvrdý, že jsem málem brečel.

"Nejspíš," řekl Ted. "Tak co Terry, udělal se?"

"No, jednou rukou si honil a nejmíň tři prsty druhé ruky měl zastrčené do zadku. Slušně se promrdával prstama. Sténal a cloumal hlavou ze strany na stranu. Měl jsem chuť k němu přijít a dodělat ho. Ale nakonec jsem se jenom díval, jak se udělal. Nemohl jsem tomu uvěřit, ale snědl si mrdku přímo z ruky a přitom si očichával prsty, které měl v díře. Poprvé jsem viděl něco takového."

"Vsadím se, že sis přál, abys kolem toho jeho macka mohl taky sevřít prsty," řekl Ted.

"Jo," řekl jsem a přes džíny si dál masíroval tvrdé péro, cítil jsem, jak se mi na nich dělá mokrý flek. "To by bylo super."

"Zdá se mi, že seš trochu vzrušený jenom jak na to vzpomínáš," řekl Ted. "Jestli chceš, můžeš sevřít prsty kolem mýho péra. Klidně mě můžeš dodělat."

Nezaváhal jsem ani chvilinku a už jsem svíral Tedovo obří péro v ruce. Nedokázal jsem ho obejmout prstama, takže mi bylo jasné, že je větší než Justin. Prsty druhé ruky jsem sevřel hned nad první. Ještě pořád byl vidět pořádný kus tvrdé klády. Rozhodně větší než Justin.

A Ted tam jenom vyrovnaně stál. Tak klidný. Sexy. Žhavý. Znovu ta vůně. Voněl hrozně rajcovně. Jeho ocas v mých rukou byl tak tvrdý a velký. Hlava se mi točila z přemíry dojmů.

Ted ze sebe vydal hluboké zamručení, jasný důkaz, že se mu líbila péče, které se dostávalo jeho ocasu.

A co já? Byl jsem fascinovaný. Jako zhypnotizovaný. Úplně ztracený. Byl jsem tak nadržený a nabuzený, že jsem nebyl schopný přemýšlet. Ted měl tak obrovské péro. Bylo takové masité. Kůže nebyla napnutá tak jako moje, Justinova nebo Jessova. Nedokázal jsem odolat a trochu ho pohonil. Na špičce se mu zformovala kapička předmrdky.

"Ach, Billy," vzdechl Ted. A zároveň se natáhl a začal mi masírovat ocas v džínách. "Hoň mi ho rychleji," řekl. A já to splnil. Ale napřed jsem ukazovákem přejel přes jeho naběhlého žaluda a rozmazal mu po něm ty lesklé kapičky předmrdky. Trochu jsem mu ho promazal. Poslouchal jsem u toho Tedovo sténání.

A pak už jsem začal honit ten obrovský ocas. Tedův ocas. Mýma rukama. Bylo to kurva rajcovní. Pomalu jsem zrychloval. Ruce mi po něm hladce klouzaly nahoru a dolů. Obě ruce sevřené kolem jeho tlustého, tvrdého, šťavnatého ocasu.

Věděl jsem, že mi rozepíná kalhoty. Trochu jsem zatáhl břicho, abych mu to usnadnil. Ocas mi vyskočil ven.

"Naostro. Myslel jsem si to," řekl Ted. A pak už jsem ucítil, jak svými horkými prsty uchopil můj tvrdý, chvějící se ocas. Jeho dotyk potvrdil to, co jsem se vědomně snažil potlačit. Užíval jsem si to. Fakt jsem si to užíval. Teď už jsem rozumněl všem těm představám a potřebám, které jsem celý den měl. Pochopil jsem, proč ztvrdnu pokaždé, když jsem poblíž Teda nebo když na něj jenom pomyslím. Pochopil jsem jeho vůni. Byl to vůně sexu. Touhy. Žhavých kluků. Tvrdých ocasů. Přesně to, co jsem chtěl.

Musel jsem se ale zastavit. Nemohl jsem podvést Justina. Nemohl.

Ted přejel prstem po vrcholku mého žaluda a nabral si vzorek předmrdky. Dal si ji ke rtům a dychtivě ochutnal. Potom stejný prst namočil ve svojí předmrdce a nabídl jej k ochutnání mi.

Našpulil jsem rty, abych mohl ochutnat ten nový nektar. Už jsem to málem udělal, ale na poslední chvíli jsem se odtáhl. Dal jsem ruce pryč z Tedova péra, ale ještě jsem se jednou rukou vrátil zpět a párkrát toho úžasného čuráka pohonil, jenom abych si vychutnal jeho velikost. A krásu. A, počítám, abych se Tedovi odměnil za všechno, co pro mě udělal.

"Musím jít. Nemůžu v tom pokračovat. Justin bude za chvíli doma z práce a já mu slíbil, že přijdu rovnou domů a povyprávím mu všechno, co se stalo. A ... abys rozuměl ... chodíme spolu, jsme si věrní. Nemůžu to udělat."

"Rozumím. Nic jsem tím nemyslel ... Moc se omlouvám. Nezlobíš se na mě?"

"Ne, moc se mi to líbilo. Moc rád bych v tom pokračoval. Ale mám kluka. A ..." pokrčil jsem rameny.

"Mohl bych..." začal.

"Jasně. Klidně se udělej. Chceš publikum? Rád se budu dívat. Dívání nám žádná pravidla nezakazují," řekl jsem, protože jsem usoudil, že Justinovi by to nevadilo.

"Ne, troubo. Chtěl jsem se zeptat, jestli bych mohl jít s tebou a říct Justinovi, jak to dopadlo."

"Jasně," řekl jsem. "Ale v tom případě si napřed vem kalhoty."

Přerovnal jsem si napružený ocas v džínách, což vůbec nebylo jednoduché, a došlo mi, jak moc bych to chtěl s Tedem dělat. Jak mě bolí ocas i koule z toho, že to dělat nebudeme. Docela mě to překvapilo, protože takovým způsobem mě prozatím vzrušoval jenom Justin. A teď měl na mě Ted stejný účinek jako Justin.

Když jsme se vypravovali k Justinovi, přemýšlel jsem, jestli by třeba Terry na mě působil stejně. Měl na mě stejný účinek.

Jenomže Terry byl čurák, zatímco Ted byl super kluk. Byl jsem moc rád, že budeme ještě chvíli spolu. S Tedem jsem se cítil opravdu dobře. Trochu rozechvěle a vzrušeně. Jenom z toho, že jsem byl s ním. Působil na mě, jako by z něj vyzařoval sex. Voněl sexem. Vypadal jako sex. Proč jsem si toho nikdy dřív nevšiml?

Byl jsem moc rád, že jsem to s ním ukončil tak, jak jsem to udělal. Stříkalo by se s ním moc snadno. Bylo by to úplně super. Ale neudělal jsem to. Zůstal jsem věrný Justinovi. Vždycky zůstanu. Ale rozhodně jsem byl hrozně rád, když Ted řekl, že by chtěl jet k Justinovi taky. Strávím s ním víc času. Cestou k Justinovi jsem přemýšlel - co kdybych si třeba zrovna dneska půjčil od Justina skútr? Ocas se mi nalil a poskočil, do džínů mi vytekla další dávka předmrdky. Co kdyby Ted seděl za mnou? Jeho obří péro přitisknuté přímo na můj zadek. Skútr by se chvěl. Byl jsem rád, že jsem nevystříkl jenom z&nbs p;těch představ.

Celou cestu k Justinovi domů jsem nedokázal přestat přemýšlet nad tím, co všechno bych chtěl Tedovi dělat. S Tedem. Pro Teda. Přemýšlel jsem nad tím a byl jsem čím dál víc vzrušený, ale nedokázal jsem přestat. Celou cestu jsem byl zoufale nadržený.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.