Date: Tue, 5 Oct 2010 01:42:14 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 26a (Czech)

Kapitola 26, část I

Vypráví Justin

Hned jak jsem vešel do pokoje, ucítil jsem to sexuální napětí mezi nima dvěma. Ted seděl u mého počítače a díval se na video mladého kluka, který seděl na něčem jako je koš na prádlo a oholené koule si nechával lízat blonďatým klukem. Bylo jasný, že ten blonďák bude mít za chvíli postříkanou pusu. Bylo to rozhodně rajcovní.

Billy stál nad ním a kousek vzadu, přes Tedovo rameno sledoval akci na monitoru mého počítače. Jednou rukou se opíral o stůl. Druhou ruku měl na Tedově rameni a krku.

Neslyšeli mě vejít a tak jsem prostě zůstal stát a díval se. Nebylo se moc na co dívat. Ale čas od času Billy rukou promnul Tedovi krční svaly. A když ten lízaný kluk zasténal anebo blonďák vzal jeho péro na chvíli do pusy, podíval se Ted nahoru na Billyho způsobem, který nabízel ... no, říkejme tomu "různé možnosti."

Bylo docela zajímavé sledovat v této situaci Billyho. Nikdy jsem ho neviděl dělat cokoliv byť jen trochu sexuálního s někým jiným než se mnou. A, samozřejmě, s Jessem. Ale toto bylo jiné. Bylo jasné, že ti kluci byli jeden na druhého moc nadržení a že si mysleli, že jsou sami.

Viděl jsem, že Ted i Billy by chtěli něco dělat. Něco takového jako se dělo v tom videu, co sledovali. Ale nedělali to ... kvůli mně? Rozhodně jsem doufal, že jsem ten důvod.

Zavřel jsem za sebou dveře. Ozvalo se klapnutí. Oba se na mě podívali. Billy docela hloupě sundal ruku z Tedova ramene a pak se na mě usmál. "Todle je Ted, ale nejspíš už ho ze školy znáš, že jo?"

"Vím, kdo to je," řekl jsem Billymu a pak jsem se široce usmál na Teda. "Rád tě poznávám."

Billy přišel ke mně, aby mě na uvítanou obejmul a políbil. Jak šel ke mně, úplně jasně jsem v jeho džínách viděl tvrdou kládu. A taky pěkně velký mokrý flek. Moc rád jsem pozoroval Billyho s tvrdým ocasem. Byl hrozně sexy. No možná v té chvíli tak úplně ne.

Zatímco mě Billy objímal, přes rameno jsem viděl, že Ted má v kalhotech ještě větší bouli než Billy. Panebože, ten kluk musel být obrovský. Tedovo péro jsem rozhodně chtěl vidět. Sledoval jsem Teda, jak se mu to obří péro tře o džíny a zároveň jsem mu předváděl show, rozkrokem jsem se třel o Billyho trčící ocas. Billy sténal spokojeností i frustrací. Ted nás sledoval široce rozevřenýma očima.

"Tak co tě sem dneska večer přivedlo?" zeptal jsem se nakonec Teda, který se neskrývaně osahával. Dialog s Tedem mi zároveň dával důvod, proč se na něj dívat a sledovat ten mohutný ocas, který si zrovna zuřivě masíroval v džínách. Když dal konečně ruku pryč z džínů, péro se mu o ně opíralo tak pevně, že se mi zdálo, že vidím, jak mu v něm pulsuje krev. A ten žalud. Vypadal obrovský. A samozřejmě pěkná mokrá skvrna na jeho špičce. Bylo toho spousta k dívaní.

"Ne, že bys nebyl vítaný," řekl jsem, ukončil jsem objetí s Billym a otočil se k Tedovi, takže mohl jasně vidět, že jsem byl z té testosteronové atmosféry v pokoji stejně nažhavený a vzrušený jako oni dva. "Doufám, že to neznělo zle. Nevím, jak ti poděkovat za to, že jsi dneska uspořádal tu schůzku. Bylo to od tebe moc hezké." Plácal jsem blbosti, ale zároveň vnímal Teda. Oceňoval jeho postavu. Široká ramena. Útlý pas. Perfektní postavu pro plavce. Nebo pro milence. Nedokázal jsem se té představě ubránit. Už když jsem vešel byl vzduch v místnosti zhoustlý sexem a mezitím houstnul víc a víc.

"Ted mi dneska večer řekl, že je taky gay," řekl Billy hrdě, jako kdyby se nějak podílel na tom, že Ted je gay. Včera by mě taková informace možná překvapila, ale v té chvíli rozhodně ne. Potěšila mě? Jasně. Ale překvapila? Nee.

"Vítej v rodině," řekl jsem Tedovi, došel jsem k němu a objal ho, dával jsem si přitom záležet, abych ocasem navázal poctivý kontakt - rozkrok na rozkrok. Joo! Okamžitě bylo jasné, že ten kluk je skvěle vybavený. Svým rozkrokem jsem prozkoumal ten jeho. Nic drobnýho. Chtěl jsem ale, aby přesně věděl, že co se týče rozkroků, držím s nimi krok. Objetí trvalo mnohem déle, než by bylo normální, ale Ted se vůbec nesnažil uvolnit. Ve skutečnosti se tisknul ještě blíž ke mně, otíral se svým ocasem o můj. Chtěl jsem sáhnout dolů a chytit ho a začínalo mě zajímat, jestli ...

Nebyla ta správná chvíle. Ukončil jsem objetí a ustoupil. Došel jsem k Billymu, postavil se vedle něj s rukou kolem jeho ramen a sledoval jsem Teda, jak si sedl zpátky do křesla u mého stolu. Potřeboval si přerovnat ten mohutný klacek mezi nohama a to nešlo udělat jinak, než že prostě sáhl mezi nohy a vzal ho do ruky. Oba jsme to s Billym sledovali a pak pak jsme se na sebe podívali a znalecky se ušklíbli.

"Tak povídej, jak proběhla ta schůzka," řekl jsem, snažil jsem se odvést události na bezpečnější cestu.

Billy a Ted mi krok za krokem popovídali, co kdo říkal. Jak kluci reagovali. Na co se ptali. Billy mi povyprávěl, jak Scott mluvil o svém starším bráchovi, když do toho zazvonil Tedův mobil.

Chvilku poslouchal a pak nám pusou naznačil, že to je jeho máma. Odešel do haly, aby měl soukromí a zavřel za sebou dveře.

Otočil jsem se k Billymu a tak nenuceně, jak jsem to jenom zvládl, jsem se ho zeptal, proč ke mně vzal i Teda.

"Protože jsem měl strach, že pokud bychom ještě chvíli zůstali u něj doma ... jenom my dva, všichni ostatní už odešli ... pokud bychom tam zůstali, něco by se stalo. Nevěřil bys, jak veliký má ocas. Nevím proč, ale Ted mě dneska večer fakt rajcuje. Nemůžu ten jeho zasraný ocas dostat z hlavy. Víš, když jsem mu řekl, že musím jít, už jsem měl ruce sevřené kolem jeho péra. Stáli jsme u něj ve sklepě, povídali si a on ochutnával moji předmrdku. Prostě se to stalo. Řekl jsem mu, že ty a já jsme si věrní. A že to s ním nemůžu dělat. A myslel jsem to vážně. Když jsem mu řekl, že musím jít k tob&# 283;, chtěl jít se mnou a mně bylo jasné, že on a já nemůžeme zůstat pohromadě sami. A tak jsme tady."

Byl jsem na Billyho hrozně pyšný. Bylo mu zjevně nepříjemné říct mi to, co mi právě řekl. Ale dokázal to. Bez vytáček. Začali spolu blbnout. OK. Ale pak to ukončil. Kvůli mně. "Díky. Jsem na tebe pyšný."

Přitáhl jsem si ho k sobě a hluboce políbil. Když se naše jazyky potkaly, automaticky otevřel ústa. Oba jsme byli tvrdí už předtím, než jsme se začali líbat, a ten polibek, který nebral konce, nás vzrušil ještě víc. Miloval jsem Billyho pusu. Zkoumat ji jazykem. Klouzat ocasem dovnitř a ven. Nebo když lízal moji díru. Billy měl úžasnou pusu a fakt rajcovní jazyk. Doufal jsem jenom, že můj jazyk na něj působí stejně.

Rukama jsem klouzal po Billym. Masíroval mu půlky. Tiskl ho víc k sobě. Tlačil si jeho ocas proti mému. Za chvilku měl ruce zasunuté zezadu do mých džínů. Jeho horké ruce zkoumaly můj zadek. Hladily. Mačkaly.

Měl jsem za sebou únavný den a těšil jsem se na to, že až dorazím domů, budeme tam sami dva. Těšil jsem se na dlouhé líné kouření a šukaní. Představoval jsem si to, když jsem sledoval kluky, jak si zkoušejí džíny. Jedny po druhých. Občas jsem si trochu pohrál s ocasem v džínách, jenom taky aby se v nich pěkně rýsoval. A celou tu dobu jsem nedokázal myslet na nic jiného než na Billyho a na sebe, jak se střídáme, kouříme si naše nadržená tekoucí péra a pomalu a tvrdě jeden druhého šukáme. Pomalu. Tvrdě. Rajcovně. Můj tvrdý ocas se opírá mezi jeho půlky. Sleduju, jak můj rudý žalud pomalu za jíždí do jeho díry. Centimetr za centimetrem mizí jeho péro uvnitř. Cítím, jak kolem něj svírá svaly. Jeho tvrdý ...

Kurva, pomyslel jsem si. Teď už je tady doopravdy. Nemusím dál fantazírovat. Položil jsem ho na postel a začal jsem na něj pomalu přirážet, přitom jsem mu rozepínal košili. Jeho tvrdý ocas byl tak příjemný, i když byl zbytečně obalený džínovinou. Třeli jsme se ocasama o sebe. Přiráželi nahoru a dolů. Třeli se tam a zpět. To tření. Rukama zpracovával uzávěr mých džínů. Snažil se uvolnit mých třiadvacet centimetrů tvrdého ocasu.

Převalovali jsme se na posteli, nevnímali jsme svět kolem sebe. Košile jsme měli svlečené. Džíny rozepnuté, povolené, sklouzlé dolů. Ocasy osvobozené a tvrdé a kluzké od předmrdky. Spodníma stranama ocasů jsme se vzájemně dotýkali, jak nám péra klouzala mezi těly. Tak hladce. Tam a zpět jeden po druhém v drobných dokonalých přírazech. Cítil jsem tvrdý vrchol jeho žaluda, jak mě masíroval na tom supercitlivém místě, kde se žalud setkává s ocasem. Tvrdými péry jsme spolu zápasili.

A celou tu dobu jsme byli sevřeni v nekonečném polibku. Nekonečném, tedy až do chvíle, kdy se vrátil Ted po skončeném telefonátu.

Zaznamenal jsem ho koutkem oka. Jenom tam stál a díval se. Usmíval se. Dlaní ruky si jezdil nahoru a dolů po celé té neuvěřitelné délce jeho ocasu, pořád uvězněného v džínách. Hleděl jsem přímo na něj. Měl ho tam chycený v takovém úhlu, že mu špička ocasu tlačila nad hranou pravé přední kapsy. Žalud se mu prakticky vysouval nad pas. Přál jsem si, aby měl na sobě džíny s nízkým pasem, to už by mu bylo péro vidět. Bylo by to ještě rajcovnější!

Díval se na mě, jak jsem ho pozoroval. Zpočátku vypadal trochu rozpačitě. Jako přistižený malý kluk. Mrknul jsem na něj. Chvilku zaváhal a pak na mě taky mrknul. Po tváři se mu roztáhl široký úsměv. Rozepnul si džíny. Žalud mu konečně trčel ven. Chtěl jsem ho olíznout. Bylo mi jasné, co měl Billy na mysli, když říkal, "Nemůžu dostat Tedův ocas z hlavy!"

Billy si ještě pořád nevšiml, že se Ted vrátil. Nakonec jsem odtáhl rty od Billyho a kývnul směrem k Tedovi.

"Jé, Tede, asi jsme se trochu ... hm, nechali unést. Promiň. Neslyšeli jsme, že ses vrátil," řekl jsem.

"To je v pohodě, kluci. Stejně už bych měl asi jít," řekl Ted a začal se otáčet ke dveřím.

Jako bychom závodili, kdo bude první, oba jsme s Billym současně vyhrkli, "Ne, určitě zůstaň." Nebo něco podobného.

Když se Ted otočil zpátky k nám, překvapeně jsme na sebe s Billym hleděli. Nevím, jestli nás víc překvapilo to, co jsme řekli, nebo to, co řekl ten druhý. Začali jsme se smát. Ted se taky rozesmál.

Přerovnali jsme se s Billym na posteli tak, že jsem seděl čelem k Tedovi. Zády jsem se opíral o čelo postele. Nohy jsem měl roztažené. Billy mi seděl mezi nohama. Nahými zády se opíral o můj nahý hrudník. Paže jsem měl kolem něj, ruce v jeho rozkroku. Jednou rukou jsem objímal a hrál si s jeho koulema. Druhou rukou jsem svíral jeho tvrdý ocas, který krásně trčel do prostoru. Z Billyho chvějícího se napruženého péra odkapávala moje oblíbená šťáva.

"Udělej si pohodlí," řekl jsem Tedovi. Popojel na mém křesle tak, že seděl přímo před námi. Ve výhledu na Billyho péro mu jenom částečně vadily moje ruce. Za chvíli měl Ted džíny u kotníků. Jak jsem tipoval, byl to další z kluků, co chodí naostro. Líbilo se mi to.

A moc se mi líbil i jeho ocas. Bože! Byl na milimetr tak obrovský, jak jsem tipoval. Neměl drobnou ruku, ale i tak jej nedokázal obejmout přes obvod. A počítám, že by byly potřeba tři ruce vedle sebe, aby jej držely od kořene až po žalud. Který byl mimochodem krásně tvarovaný. Plně nalitý. Tvrdý.

Ani jeden z nás nevěděl, co říct, a tak jsme prostě chvíli seděli a jenom hleděli jeden na druhého.

"Billy mi říkal, že ho fakt vzrušuješ," řekl jsem nakonec.

"Nechtěl jsem udělat nic ... no víš, porušit vaše pravidla nebo něco. Ale, počítám, že mě Billyho coming out docela dostal a když mi došlo, že jsem zůstal sám s jiným gayem, poprvé, nikde nikdo, nikdo, kdo by nás zastavil, prostě jsem si myslel ... Kurva, chlape, byl jsem tak nadržený. Jediné, co jsem kdy dělal, bylo honění u porna nebo u vlastních představ. Nechápej to špatně. Mám rád porno a rozhodně rád honím. Ale dneska odpoledne to bylo poprvé, kdy jsem se mohl prostě jenom natáhnout a sáhnout si na opravdový ocas ... jiný než vlastní."

"To je v pohodě. Jsem rád, žes to udělal. A jsem si jistý, že to Billymu lichotilo. Že jo, Billy?"

Vypadalo to, že Billy byl úplně ohromený tím, co se dělo a tak odpověděl jenom pokývnutím hlavy a slyšitelným polknutím. Mám podezření, že byl prostě šťastný, že jsem nebyl naštvaný kvůli tomu, co se mezi ním a Tedem stalo. Ale byl jsem přesvědčený, že pokud přijmu a dokonce ocením jeho upřímnost, se kterou mi řekl, co s Tedem dělali, pomůže mu to líp pochopit, co to znamená s někým chodit. A samozřejmě taky pomohlo to, že mě Ted vzrušoval úplně stejně jako vzrušoval Billyho.

"Nechceš se k nám přidat?" zeptal jsem se Teda.

"Člověče, jenom vás sledovat je tak rajcovní, že si přeju, abych vás nebyl vyrušil."

"No jestli se chceš jenom dívat ..." řekl Billy a nechal tak volbu na Tedovi. Ted se podíval na mě a čekal na potvrzení, že mi to nevadí.

Ted neodpověděl hned, zjevně čekal, než mu dám najevo, že může zůstat a dívat se. A tak jsem řekl, "A na co by ses chtěl dívat, Tedíku?" A znovu jsem na něj mrkl a začal jsem dlouhými tahy honit Billyho dvaceticentimetrové péro. Billy moji narážku pochopil, sáhl si za záda a chytil do ruky můj ocas.

Ted hleděl s otevřenou pusou a viděl jsem, jak se mu na špičce ocasu formuje kapička předmrdky. Čerstvá dávka šťávy pro akci, která se určitě chystala. Sledoval jsem, jak kapička průzračné tekutiny sklouzla z vyšpulených rtíků jeho čuráka. Sklouzla dolů po jeho tvrdé, žhavé, rudé přilbě. Zakotvila na jeho ukazováku jak začal pomalou honicí akci. Nahým zadkem se zabořil hlouběji do mého křesla.

Řekl bych, že jako odpověď to stačilo.

Seděli jsme a každý se zabýval tím ocasem, který měl nejblíž po ruce. Bylo to super, dělat to před někým, kdo se dívá. Rajcovalo mě dívat se na Teda. Ted se díval na nás. Bylo to něco nového. Někdo nový. Někdo s ocasem ještě větším než byl můj.

Moc jsem si tu pomalou žhavou akci užíval. Honil jsem jako šutr tvrdý, slintající, chvějící se ocas mýho kluka. Občas jsem prstem nabral jeho předmrdku, abych ten sladký lepivý nektar ochutnal.

Billy ale byl v docela nešikovné poloze. Po minutě nebo dvou se zvedl a přesunul se, takže seděl vedle mě. Ted to pochopil jako signál, že má odejít. Ale Billy mu honem ukázal, ať zůstane, kde je. Ted zareagoval tím, že odkopl svoje džíny a zůstal tak nahý. Znovu se posadil. Nemohl jsem si pomoct, musel jsem si ho prohlížet odshora dolů a obdivovat to plavecké tělo. Jeho napjaté bradavky. Jeho fantastický ocas mířící přímo nahoru. Nemohl jsem si nevšimnout, že není vůbec zahnutý. Byl rovný jako šipka a trčel přímo nad jeho pupík. A pod ocasem silné nohy. Nádherné nárty a chodidla.

Taky jsem odhodil svoje džíny a začal jsem Billymu prsty přejíždět po prsou a břiše. Z mých lehounkých dotyků mu naskakovala husí kůže.

Tázavě jsem se na Billyho podíval. Souhlasně přikývl. Nevím, jestli věděl, na co se ho ptám, ale vůbec mu nevadilo, když jsem ukázal na postel po mém volném boku a řekl Tedovi, "Nepřidáš se, prosím?"

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.