Date: Tue, 5 Oct 2010 14:19:08 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 27a (Czech)

Kapitola 27, část I

Vypráví Billy

V úterý po škole jsme seděli s Justinem v jeho pokoji. Celé roky jsem většinu volného času trávil s Jessem. Čas trávený s Justinem byl úplně jiný. Celý můj život byl jiný. Jiný, než ještě před týdnem. Celý ten minulý týden jsem trávil s Jessem a přál jsem si, abych byl místo toho s Justinem. Doufám, že to nebylo poznat. Mám Jesse opravdu rád. Ale v té chvíli jsem potřeboval trávit všechen čas s Justinem. Jenom ve dvou.

Vím, že to může vypadat divně, když to tak říkám, vzhledem k tomu, že jen den předtím jsem s sebou k Justinovi domů vzal Teda. Ale v té chvíli to bylo to nejlepší, co jsem dokázal vymyslet.

Myslel jsem si, že když se svým kámošům přiznám a budu chodit s Justinem, tak se mi život výrazně usnadní. Konečně najdu odpověď na všechny otázky. Jsem gay. A nevadí mi to. Je to úplně v pohodě. A moji kámoši jsou taky úplně v pohodě. Justin mě miluje. Já miluju jeho. Vidíte. Čekali byste, že všechno bude v klidu.

A kam do toho zapadá Ted? A jak do toho zapadá ta scéna, kdy jsme s Justinem udělali Jesse? Ještě před týdnem jsem si snad ani nedokázal představit, že bych mohl mít sex před někým jiným. A najednou se to stane. A pokaždé, když se to stalo, jsem si to fakt užil. Myslím tím, že je fakt rajcovní dělat takový věci a přitom mít vedle sebe nějakého kluka, kterej si honí jak na to kouká. Nebo ještě lepší je pomoct mu se udělat. Nebo aby on pomohl udělat mě? Kurva. Mám z toho v hlavě pořádný zmatek. Snažím se přijít na to, co a jak, ale jsem z toho akorát víc a víc nadrženej. Trochu se bojím, že se ze mě stane kurvi čka posedlá po mrdce nebo co. Ani vlastně nevím co.

Pokaždé, když jsem v úterý ve škole potkal Teda, postavil se mi ocas. Přistihl jsem se, že o velké předstávce na něj hledím a přemýšlím nad tím, jak má velký ocas. Že je jenom kousek ode mě v jeho kalhotách a jak moc ho chci. Vzpomínal jsem si, jak fantastický byl ten pondělní večer. Jak jsme po sobě všichni tři stříkali. Musel jsem si celý den nechat košili vytaženou z kalhot, abych zakryl svoje tvrdý péro. Jasně, že všichni věděli, co maskujete. Ale aspoň vám ho neočumujou.

Pořád jsem nad tím vším přemýšlel, zatímco se ode mě čekalo, že budu Justinovi pomáhat vyklidit něco z těch tun oblečení v jeho přeplněném šatníku. Každou chvíli říkal něco jako, "Jo, todle by sis měl vzít," nebo "V tomdle budeš vypadat určitě líp než já."

A já říkal akorát "Jo" nebo "OK" aniž bych se na to oblečení byť jen podíval. V duchu jsem se pořád ještě zabýval tím, že Justin a já jsme si den předtím užili s Tedem parádní trojku plnou mrdky. To jsem nebyl já, myslel jsem si. Já přece takové prasárny nedělám. Můžu být gay, ale nejsem ten typ, kterej si každou noc dotáhne domů do trojky někoho cizího. Ne že by Ted byl cizí. Nebo že bych jej musel tahat. Ale i přesto jsem se s tím nedokázal vyrovnat.

Ještě před pár týdny jsem měl hromady různých mantinelů a teď najednou, když došlo na gay sex, najednou jsem žádné neměl. Jo, nedělalo mi problém mluvit o tom, jaké mám hranice, ale jak jsem se jednou do něčeho zabral ... do nějakého kluka ... všechny zábrany byly najednou v prdeli. Prostě jsem se do toho pustil tak, dokud jsme se pořádně neudělali.

Justinovi zazvonil telefon. Zvedl ho a chvíli poslouchal, nic neříkal.

"Jak jsi říkal, že se jmenuješ?" zeptal se nakonec. "Greg? Jaký Greg?"

Nedávalo mi smysl, o čem by ta konverzace mohla být, ale vypadalo to, že Justin na pátek domlouvá nějaké plány pro nás a toho Grega.

Když konečně zavěsil, podíval se na mě a řekl, "Vyhovuje ti to, že jo? Nemáme na pátek žádný program? Nebo jo?"

Chvíli mi trvalo, než jsem Justina přesvědčil, že jsem opravdu z té konverzace neslyšel dost na to, aby mi dávala smysl. A tak mi to vysvětlil:

Greg byl ten číšník z té italské restaurace, kde jsme spolu v pátek večeřeli. "Takový ten pěkný s velkým tvrdým ptákem. Co nám na odchodu ukazoval vztyčenej palec," řekl Justin. Nevšiml jsem si ho, ale Justinovi zřejmě ten večer nic neuniklo. Trochu mě štvalo, že i ten večer si nemohl odpustit koukat po jiných klucích, ale nic jsem neříkal.

No každopádně se to teda mělo tak, že ten Greg byl gay a měl přítele, který se nějak jmenoval. Justin si nemohl vzpomenout, co za jméno Greg říkal. No a Greg s tím svým klukem neměli žádné kamarády gaye a přitom hodně chtěli se s nějakými gayi kamarádit. Takže když nás viděl v restaraci, řekl si, že vypadáme jako bysme s nima mohli být kamarádi tak, jak po tom toužili. Zjistil si Justinovo jméno a telefonní číslo z knihy rezervací. Nejspíš ho za to mohli vyhodit.

Závěr byl, že Justin souhlasil s tím, že s nima v pátek večer půjdeme do kina. Možná si dáme nějakou pizzu nebo něco a zkusíme se trochu poznat.

"Ty bys nechtěl mít nějaké kámoše gaye, se kterýma bysme si mohli vyrazit? Řekl bych, že by mohl být fajn mít kolem sebe kluky jako my. Rozumíš, kluky, kteří spolu chodí. Žádné zbytečné napětí," řekl Justin.

Říkal mi vlastně, že to nebude stejné jako to bylo s Jessem. Nebo s Tedem. Akorát to neřekl přímo. Ale já jsem chápal, co tím myslí. Pokud máme každý přítele, neskončíme nakonec společně v jedné posteli.

Když mluvil, uvažoval jsem nad tím, jestli si myslí, že jsem nějakým způsobem zodpovědný za to, co se stalo. Jestli já jsem ten z nás dvou, který chce sex s jinými kluky. Ten, který nás zatahuje do sexu s jinýma klukama.

Jestli si Justin myslí, že užívat si s jiným párem bude fungovat líp, jestli tak zůstaneme víc v bezpečí, byl jsem ochotný to zkusit. "OK. Zní to, že by to mohla být dobrá zábava," řekl jsem, nejspíš ne úplně nadšeně. "Já si na toho kluka nepamatuju. Ale jestli říkáš, že ti přijde v pohodě, tak já jsem taky v pohodě. Že jo, nejspíš se nechystá nás v kině nebo na pizze zabít. Pokud se nám nebudou pozdávat, prostě půjdeme po svých."

Celý večer jsem byl ve stresu z té záležitosti s Tedem předchozí večer. Ale Justin vypadal úplně v pohodě a tak jsem se nakonec taky uvolnil. A samozřejmě, jakmile jsme šatník víceméně zbavili věcí, které Justin nepotřeboval nebo nechtěl, tak jsme se milovali. No minimálně si teda Justin posloužil mojí dírou. A pak já jeho. Udělal jsem se určitě nejmíň dvakrát. Fakt jsem mu tam pořádně nastříkal a on svíral díru jako blázen. Bylo to tak příjemné. Tak důvěrné. Tak přirozené. Společně jsme objevovali všechny možnosti dvou kluků, dvou ocasů, dvou děr, dvou pus, čtyř rukou ... No, asi je vám t o jasné. Všechny moje starosti zmizely ve chvíli, kdy jsem se mohl akorát soustředit na Justina.

Přes den jsme museli chodit do školy, ale i tak jsme v úterý, ve středu i ve čtvrtek pokračovali v rozvíjení našeho vztahu. Nebyli jsme nikde jinde než u Justina v pokoji. Nedělali jsme nic jiného než že jsme si povídali a zkoumali naše těla. Bylo to rajcovní. Perfektní. Přesně tak jak jsem to od vztahu s klukem čekal.

Nakonec jsem se už vůbec netrápil s Jessem nebo Tedem nebo kýmkoliv jiným. Nakonec jsme to byli jenom Justin a já a tolik sexu, kolik jsme zvládli.

Byl jsem úplně spokojenej kluk.

Pátek přišel docela rychle. Připadlo mi to jako vyrušení. Opravdu jsem chtěl strávit další noc sám s Justinem. Chtěl jsem zkusit střídavě jeden druhého šukat bez vystříkání. Napřed by chvíli píchal on mě a potom já jeho. A pak zas naopak a zas naopak. Vždycky se zastavit dřív, než se uděláme. Díry bychom měli pěkně uvolněné a promazané. Klouzali bysme dovnitř a ven. Udržovali se na hraně. Ale ne rukama. Udržovali bysme se na hraně dírou svýho kluka.

Řekl jsem Justinovi, nad čím přemýšlím a navrhl mu, že bychom možná mohli Gregovi zavolat a říct mu, že nám do toho něco vlezlo a že si vyrazíme příště. Ale Justin si myslel, že bychom měli jít. Poznat nové lidi. Nové gay kluky. Nemusíme se zdržet dlouho. A až se vrátíme domů, budeme mít pro sebe celou noc. A i celou sobotu, dokud se Jess nevrátí večer zpátky z Iowy.

Greg poslal zprávu, že se setkáme s ním a s Alexem - tak se ten jeho kluk jmenoval - ve velkém multikině v 7:45. Bude na výběr z hromady různých filmů.

A tak jsme s Justinem stáli před kinem a čekali na ty dva kluky. Celou dobu jsem byl zvědavý na to, jací asi budu a vyptával jsem se Justina, jací si myslí, že budou.

"Jsou to jenom kluci. Jako my. Nebudou nic zvláštního. Ale rozhodně si budou myslet, že ty seš něco zvláštního." Široce se na mě usmál. "Viděl jsem, jak ti Greg hleděl na tu tvoji tvrdou kládu, když jsme vycházeli z restaurace," řekl Justin. A mrknul na mě.

"Sakra, doufám, že to tak nebude. Opravdu se nevyrovnám s dalším Tedem nebo Jessem," řekl jsem.

Justin přísahal, že si dělal jenom legraci. Ten kluk nás jenom viděl. Pochopil, že jsme zamilovaný pár. Myslel si, že by nemuselo být špatné s námi vyrazit. To je všechno.

"Ahoj. Justin a Billy. Je to tak?" ptá se nás najednou kluk, který se vynořil odnikud a podával mi ruku. Bylo to pevné vřelé potřesení rukou a držel mě v dlani trochu déle než ... no, trochu déle, než jsem čekal.

"Jo," řekl jsem.

"Takže já jsem Greg a toto je Alex," řekl a ten druhý kluk mi zatím taky podal ruku. A zatímco já jsem se vítal s Alexem a Greg s Justinem, Greg pokračoval, "Takže ty jsi který, Justin nebo Billy?"

Najednou na mě dolehlo, jak málo o nich víme, stejně jako oni o nás. Tvrdě jsem se na ně podíval. Podezíravě. Byl jsem docela v podezíravé náladě. Ale místo sériových vrahů jsem viděl spíš pastvu pro oči. Ti dva kluci prostě byli ... no možná ne skvělí, ale rozhodně vypadali dobře. Fakt dobře! Vypadali tak, že by klidně zapadli mezi moje kamarády ve škole. Možná byli jenom o trošku starší.

Chvíli jsme si povídali a vyloupli se z nich prima kluci. Nic děsivého. Prostě dva prima kluci. Oba byli v posledním ročníku stejné církevní střední školy. Oba sportovci. Greg dělal zápas a Alex fotbal. Ani jeden z nich nebyl hvězda, ale na jejich tělech bylo vidět, že tréninky berou vážně. A taky se oblíkli tak, aby jejich kvality byly vidět.

Z nepříliš úžasného výběru jsme nakonec cosi zvolili. Důležité bylo hlavně to, že jsme nemuseli moc dlouho čekat na začátek. Byla to nějaká středoškolská sexuální komedie. Takový vykrádačka "Prci prci prcičky." Když jsme šli do sálu, ptal se Greg, jestli nám nebude vadit sedět v poslední řadě. Nechtějí na sebe "přitahovat pozornost," vysvětlil Alex.

Nebyl to problém, protože sál byl prakticky prázdný. Trvalo to asi čtvrt hodiny, než se setmělo a začali promítat upoutávky. Mezitím jsme si povídali jako staří kamarádi, kteří vzpomínají na zážitky. Povídali jsme si, jak jsme se potkali. Jak proběhl coming out. Reakce rodičů. Kamarádů. Co jsme spolu dělali ... kromě sexu.

Alex dal jasně najevo, že jsou svoji první a jediní kluci. Ani jeden z nich se moc nestýkal s holkama. Jenom tak, aby lidi nebyli zbytečně zvědaví. Oba bydleli s rodiči a tak neměli ani moc soukromí ani příležitostí. Začínal jsem chápat, proč tak moc chtěli najít nějaké gay kámoše, se kterýma by mohli trávit čas.

A pak už se zhaslo. Ozval se gong. A začaly reklamy a upoutávky.

Zabořil jsem se do křesla. Justin se po mé pravé ruce zabořil do křesla stejně, dal mi ruku kolem ramen a široce roztáhl nohy. Jeho roztažené nohy představovaly jasnou výzvu, takže jsem taky roztáhl nohy a přitiskl se nohou k noze svého kluka. Cítil jsem, jak Justinovo teplo prostupuje mojí nohou přímo do mého ocasu. Podíval jsem se na něj a viděl jsem, že jeho matně ozářená tvář se na mě usmívá. Přitiskl se ke mně silněji, já jsem natáhnul ruku a stiskl mu stehno.

Pak jsme se zase oba dívali na plátno. Byli jsme spolu. A v temnotě vzadu v sále jsme byli vlastně sami. Byl jsem spokojený.

Konečně film začal a byl skutečně pitomý. Asi po deseti minutách tam byly nějaké blbé vtipy na gaye, pokud se tomu vůbec dalo říkat vtipy. Podíval jsem se na Grega, kterého jsem měl vedle sebe po levé ruce. Zajímalo mě, jak na ty vtipy bude reagovat. Poctivě můžu říct akorát to, že zrovna buď něco Alexovi šeptal, anebo měl jazyk v jeho uchu.

Alex si všiml, že se dívám a žduchl do Grega, aby ho upozornil, že je pozoruju. Otočil se ke mně, aby zjistil, co chci. Byl jsem si skoro jistý, že to byla akce s jazykem v uchu. Beze slova jsem se odvrátil, aniž bych něco řekl, a zase jsem se díval na film.

Netrvalo dlouho a postřehl jsem, že akce mezi Alexem a Gregem pokračuje. Oba měli ruce v klínu toho druhého a rytmické pohyby, které jsem pozoroval, mi byly hodně povědomé.

Chvilku jsem počkal a pak jsem žduchl do Justina. Hlavou jsem pohodil směrem k našim novým kamarádům. Nemohl toho vidět moc, ale podle toho, co zahlédl, mu muselo být jasné, co se tam děje. Stisknul mi rameno jakoby chtěl říct, že je to OK. Znovu jsem mu stiskl stehno. Tentokrát trochu výš. A pak jsem tam ruku nechal. Chvílemi jsem ho trochu masíroval. Můžu říct, že moje ruka měla požadovaný efekt. Tvrdnoucí ocas se mu plazil do levé nohavice. Přímo ke špičkám mých prstů. Jemně jsem mu prsty jezdil nahoru a dolu po tvrdnoucím péru. Zamručel mi do ucha.

Po chvíli jsem se zase podíval na Grega a Alexe. Nemohl jsem tomu uvěřit. Oba měli kalhoty rozepnuté natolik, že jim ven vykukovaly jejich tvrdé ocasy. Moc jsem toho ale z jejich ocasů neviděl, protože si s nima hráli rukama. Seděli vedle mě tak blízko, jak to jenom jde, vzájemně si honili péra a u toho se koukali na film. Úplně pomalu a klidně. Fakt jsem tomu nemohl uvěřit.

Greg si musel všimnout, že se dívám. Podíval se přímo na mě. Obličej měl jenom pár centimetrů ode mě. Nevěděl jsem, co mám udělat nebo říct. Usmál se na mě a sklouzl v sedadle ještě víc, ještě víc roztáhl nohy od sebe, aby měl Alex lepší přístup.

Teď měl Greg nohu přitisknutou k mé. Druhou nohou jsem se tisknul na Justina. Oči jsem upíral na Gregovu ruku, která objímala Alexův pěkně velký tvrdý ocas. Ve světle filmu jsem viděl na Gregově žaludu lesknout se něco, co byla zcela určitě předmrdka. Měl jsem takovou chuť kolem něj taky sevřít ruku.

Prsty pravé ruky jsem teď svíral Justinův uvězněný tvrdý ocas. A jak jsem pozoroval Alexe honícího Gregovo péro, uvědomil jsem si, že přes látku kalhot ho taky lehce honím. Hrozně mě to vzrušovalo.

Nakonec se Justin v sedadle posunul. Sáhl si dolů do džínů a přerovnal si ocas tak, aby mířil nahoru, tak jak má, a ne dolů podél stehna. Pak se zase opřel do sedadla. Ovšem v této nové poloze jsem nedokázal rukou sevřít ... no však víte co. Byl jsem děsně nadržený a nebyl jsem připravený na odmítnutí.

Tak jsem do Justina žduchnul. Když se na mě podíval, začal jsem mu rozepínat knoflíčky na džínách. Nebylo to jednoduché. Ne jednou rukou. Úhel nebyl dobrý. Nedokázal jsem mu je rozepnout. Moje šmátrání přitáhlo pozornost Alexe a Grega. Oba kluci natahovali krky, aby pořádně viděli a já si nakonec pomyslel, 'Co má kurva být.' Natáhl jsem se k Justinovi a rozepnul mu kalhoty. Jeho fantastických dvacet tři centimetrů bylo konečně volných. Tvrdý. Bože! Vypadal tak rajcovně! Rajcovní na dotek!

Justin se zabořil do křesla a široce roztáhl nohy. Jeho ocas hrdě a pevně stál. Rukou jsem mu honil jeho pevný, horký klacek. Natáhl jsem se k němu a jemně ho políbil. Pak jsem zase klesl do křesla.

Greg a Alex se předkláněli a pozorovali nás. Nehybně mě pozorovali, jak honím obří péro svého kluka. Podíval jsem se na Grega v naději, že mu to naznačí, že by se měl víc věnovat svému klukovi a míň nám. Usmál se a mrkl na mě, pak se zabořil zpátky do sedadla. Alex pořád hleděl Justinovi do klína. Pak se konečně taky zabořil do sedadla a pokračovali ve vzájemného honění. Věděl jsem to, protože jsem jejich pomalé pohyby sledoval koutkem oka.

Můj ocas uvězněný v kalhotách tak byl jediný chudák, kterému se nedostávalo pozornosti. Trochu mě to štvalo. A tak jsem si džíny rozepnul, osvobodil vlastního ptáka a volnou rukou si ho začal honit. Konečně jsme tak v té poslední řadě honili všechny čtyři ocasy.

Jak jsem souběžně honil svůj a Justinův ocas, Justin mě pořád objímal rukou a ve stejném rytmu s pomalým honěním mi masíroval ramena. Měli jsme přesně stejný rytmus jako Greg a Alex. Věděl jsem to, protože jsem se na ně nedokázal přestat dívat, na dva kluky, které jsme sotva poznali, s tvrdýma ocasama vzájemně v rukou.

Po nějaké době pomalého honění se Greg začal v sedadle posouvat. Zvedl loket z opěrky mezi našimi sedadly. Pomyslel jsem si, že je to asi nepohodlné nebo něco. On ale natáhl ruku ke mně, odstrčil moji ruku, aby mohl můj ocas sevřít sám. Vteřinku nebo dvě jsme se strkali, ale pak jsem mu uhnul. Honil mě hrozně příjemně. Jinak než Justin. Jemněji. Nebylo to tak elektrizující, ale bylo to sakra příjemné. Musím říct, že mě jeho odvaha docela překvapila. Vždyť jsme se sotva poznali. Ale co má bejt. Nikomu to neublíží. A navíc to bylo hrozně příjemné, jak mi můj nový známý honil péro ve tmě kina.

Věděl jsem, že to Justin vidí, ale v první chvíli nedal najevo, že by mu to nějak vadilo. Ale zanedlouho už přesunul ruku, kterou mi masíroval rameno, a za chvilku už ji měl na mém péru. Vypadalo to, jako by se mezi nimi skoro strhla bitva o to, kdo si bude hrát s mým ptákem. Došlo mi, že Greg se chystá dát ruku pryč. Ale, i když jsem byl rád, že se do akce v mém klíně zapojil můj kluk, nechtěl jsem přijít ani o dotyk Gregovy teplé ruky.

Když si to Justin s Gregem konečně urovnali, měli ruce zkřížené nad mým rozkrokem a prsty měli propletené kolem mého ocasu. Bylo to úžasné. Jejich propojené prsty mi honily ocas od kořene až ke špičce. Tekla ze mě předmrdka a ocas se mi chvěl.

Uznale jsem stiskl Justinovo péro. Naklonil se ke mně a políbil mě. Jazykama jsme si chvíli jezdili v pusách. Zrovna jsem se chystal natáhnout svoji uvolněnou ruku ke Gregovi a podobným způsobem se postarat o jeho péro, ale ostatní diváci v hledišti začali vstávat a světla se pomalu rozsvěcovala.

Ten pitomý film zrovna skončil. Nezbylo nic jiného než se nasoukat zpátky do kalhot a nepřitáhnout na sebe pozornost. Nebylo to jednoduché. Vůbec se mi nemohlo povést v sedě dostat svůj tvrdý ocas do džínů a zapnout je. Zkoušel jsem to. Nešlo to.

Nakonec jsem se postavil a otočil se zády k plátnu, abych se mohl dát dohromady. Ostatní kluci to udělali podobně a pak jsme vyšli ze sálu. Všichni jsme měli zretelně tvrdé ocasy. A co jako? Měl jsem jedinou starost, co nejrychleji se udělat. Byl jsem pořádně nadržený. Koule jsem měl v jednom varu.

Když jsme vypadli ven, všichni jsme se vzájemně koukali na ty nadouvající se rozkroky. Nejenom, že byly jasně vidět naše tvrdé klády, ale kromě Alexe jsme měli všichni na džínách stopy předmrdky. Ten jediný asi moc šťávy nepouštěl.

Justin se natáhl ke mně, prsty mi přejel přes velkou mokrou skvrnu na mém rozkroku a pak si prsty olízl. "Chutná to jako kuřecí," řekl a začal se smát. Potom chytil můj klacek přes džíny. Prostě jenom blbnul. Za chvilku už jsem ho držel v kravatě a o on prosil o milost.

Greg s Alexem se nad naším blbnutím smáli tak, že jsem měl strach, že nikdy nepřestanou.

Zašli jsme do jakéhosi pizzerie v blízkém nákupním centru a objednali si něco k pití. Dalších patnáct minut se ovšem číšník neukázal. Tak jsme se rozhodli, že se na to můžeme vykašlat. Místo toho půjdeme k Justinovi a necháme si tam pizzu dovézt.

Tak nějak jsem úplně zapomněl na svůj původní plán jet domů co nejdřív a strávit zbytek noci sám s Justinem. S klukama jsme si zatím prima užívali a zjevně měli rádi to samé co my.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.