Date: Tue, 5 Oct 2010 14:19:13 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 27b (Czech)

Kapitola 27, část II

Vypráví Billy

O hodinu a půl později jsme všichni seděli na zemi v Justinově pokoji a likvidovali poslední kousky velké pizzy.

"Tak co jste kluci plánovali na dnešní večer, kdyby se ukázalo, že jsme příliš velcí pitomci, než abyste s náma trávili čas?" zeptal se Greg.

Justin jim bez zaváhání začal popisovat můj nápad na mrdání na střídačku bez vystříkaní. Chvíli tak, chvíli tak. Můj ocas v jeho díře. Pak jeho v mojí. Celou noc.

Popisoval, jaké by to bylo, do neuvěřitelných detailů. A zatímco mluvil, všichni jsme si třeli rozkroky, které vůbec nepotřebovaly moc, aby se začaly nadouvat. Můj ocas pulsoval, ohnutý v džínách ve špatném úhlu. Jak jsem si po něm jezdil dlaní, snažil jsem se to zaonačit tak, aby měl ocas místo se roztahovat, což evidentně chtěl udělat. V duchu jsem si ho dokázal představit, jak klouže dovnitř a ven Justinovy díry. Představoval jsem si, jak je jeho prdelka kolem mého péra těsně sevřená. Jak moje péro roztahuje jeho díru.

"Nemáme tady náhodou něco nedodělaného?" zeptal se Alex a vědoucně se podíval z jednoho rozkroku do druhého. "Já jsem si teda sakra jistej, že mám."

Rozepnul si kalhoty a vytáhl ven ocas. Nebyl obřezaný, což jsem v temnotě kina neviděl. Měl možná 17, 18 centimetrů a těsně pod žaludem byl nestydatě prohnutý. Dodávalo mu to osobnost. Líbilo se mi to. Byl to první neobřezaný ocas, který jsem viděl tvrdý a docela mě to fascinovalo.

"Myslím, že máš pravdu," řekl jsem a rozdělal si knoflíčky na džínách, takže jsem uvolnil svůj stísněný a roztoužený ocas. Objal jsem ho rukou. Byl napůl tvrdý a jak jsem kolem něj sevřel prsty, hned zareagoval. Držet ocas v ruce bylo tak pohodlné. Přirozené. Trochu jsem ho pohonil a cítil jeho touhu. Rostl. Nutil mě povolit stisk, aby měl místo. Byl delší. Tlustší. Jak se dovnitř hrnula krev, žalud se mi nalíval a tvrdnul.

"Pěkný," řekl Greg a kývnul hlavou směrem k mému rostoucímu péru. "Jak velkej nakonec bude?"

"Nejmíň dvacet," řekl jsem a trochu jsem si ho pohonil.

"Stydím se," řekl. "Mám tady nejmenší ocas."

"No viděl jsem toho v kině dost na to, abych mohl říct, že se nemáš za co stydět," řekl jsem. "Tak se na něj podíváme, ne?"

"Dělám si legraci," řekl a vytáhl svůj ocas, který, i když byl tvrdý jenom napůl, byl skoro stejně veliký jako Justinovo plně postavené péro. A navíc byl Gregův ocas mnohem tlustší. Vypadal nestydatě. Stačilo mi ten mamutí klacek jenom vidět a díra se mi začala svírat. Kurva, miluju ocasy!

"To je nástroj," řekl jsem a olízl si rty, protože jsem skutečně slintal při představě, že bych ho kouřil. Pak jsem se otočil k Alexovi a zeptal se. "Jaký je to pocit mít ho v díře? Vsadil bych se, že to musí být super, když tě roztahuje. Naráží na prostatu. Seš pěknej klikař, že si můžeš užívat s takovým pérem."

"Nevím. Nikdy jsme to nedělali," odpověděl.

"Aha, ty seš jenom aktiv," řekl Justin.

"Ne. S Alexem jsme nikdy nic análního nezkoušeli. Akorát si honíme a kouříme," řekl Greg, vypadalo to, že se trochu stydí.

"To je v pohodě," řekl jsem.

"Podle toho, co jste říkali, chápu to tak, že vy jste to zkoušeli," řekl Alex a po tváří se mu rozšířil úsměv. Došlo mi, že si představuje Justina a mě, jak to děláme.

"Jo," řekli jsme s Justinem prakticky jednohlasně.

Pokoj ztichnul. Po dlouhé trapné pauze jsem si uvědomil, že se dívám přímo na Gregovo péro.

"Je větší než Justinův?" zajímalo mě a pak mi došlo, že jsem tu otázku řekl nahlas.

"Mohl by být," řekl Justin, postavil se a spustil džíny ke kotníkům. Ocas měl tvrdý jako šutr, krásně mu trčel jako pokaždé, když byl vzrušený. "Pořádně si ho postav," řekl Justin Gregovi, "pak je poměříme."

"Kurva, žádnej div, že sis na odchodu z restaurace všiml, že mu stojí. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem něco takovýho přehlídl, jestli byl tenkrát tak tvrdý jako je teď," řekl jsem Justinovi a tupě hleděl na Gregův ocas. A směrem ke Gregovi jsem dodal, "Nech mě ti s ním pomoct, dokud nebude pořádně tvrdý. Je fakt super. Můžu ho vzít do ruky, že jo?"

"No doufal jsem, že se k tomu nakonec dostaneme," řekl Greg. "To je vlastně ten důvod, proč jsem vám volal." S Justinem jsme po sobě hodili pohled typu co-myslíš-že-todle-znamená, ale ani jeden z nás nic neřekl.

Velmi rychle jsem zjistil, že kolem Gregova tlustého péra nedokážu sevřít ruku. Byl neuvěřitelně obrovský. Byl to jiný pocit než držet Justinův ocas. Nebyl tak teplý na dotek. Ani tak pevný. Měl jsem pocit, že ještě není úplně tvrdý. Ještě pořád měl prostor k růstu. V místě, kde se žalud napojoval na ocas byl asi stejně tlustý, jako samotné péro. Nechápejte mě špatně. Ne že bych na tom viděl cokoliv špatného. Rozhodně jsem si to honění užíval. Snažil se ho postavit, jak nejlíp to šlo.

Alex se ptal, jestli máme metr, ale Justin řekl, že si je prostě můžou přímo porovnat. Postavili se čelem k sobě, ocasy k sobě jemně přitisknuté, Justin sáhl dolů a oba je chytil. Při doteku ruky, anebo možná při doteku Justinova péra, se Gregův ocas ještě trochu nalil. Ještě trochu ztvrdl. Vypadal, že je tvrdší, než když jsem ho před minutou honil.

Záviděl jsem. Chtěl jsem, aby se ke Gregovu péru tiskl můj ocas. I k Justinovu. Pozoroval jsem, jak sebou obě péro škubou. Z vrcholků jim tekla předmrdka. Kurva, taky jsem chtěl pro svůj ocas nějakou akci! Po ničem jiném jsem netoužil!

"Řek bych, že je to skoro stejné. Gregův je tlustší, ale na délku jsou oba stejné," řekl Justin, když pečlivě porovnal oba ocasy. Pak dal ruce pryč. "Co si o tom myslíš ty, Gregu?" zeptal se.

Greg sáhl dolů a oba je prohmatal. Oba tvrdé ocasy. Pěkně tváří v tvář. "Teda tečeš pořádně," řekl Greg Justinovi. A po dlouhém ohmatávání jak svého tak Justinova ocasu Greg nakonec souhlasil s tím, že jsou obě péra zhruba stejně dlouhé.

Samozřejmě, že Alex si to chtěl zkontrolovat taky a já jsem nehodlal zůstat jediný, kdo to neověří.

Takže jsme stáli všichni čtyři proti sobě. Tvrdé ocasy. Bylo jasné, že všichni chtějí přesně to samé, co jsem chtěl po tom všem blbnutí i já. Potřeboval jsem se udělat a taky jsem to řekl.

"Budete jeden druhého šukat?" zeptal se Greg. "Protože na to bysme se určitě rádi podívali."

"V žádným případě," řekl Justin rychle. Ale potom mnohem přívětivěji dodal, "Ale co byste říkali na honičku v kruhu?"

Nikdo nic nenamítal. Rychle jsme se do toho dali. Každý chytil ocas, který měl po pravé ruce. Já jsem v ruce sevřel Alexovo péro. Byl jsem rád, že na mě vyšlo, protože jsem chtěl vyzkoušet, jaké je neobřezané péro. Jaký to je. O co jsem přišel. A najednou mi to nešlo. Jak to sakra funguje? Zdálo se, jakoby předkožka bránila mým prstům v tom mém přirozeném pohybu. Zjistil jsem, že honím jenom samotnou kládu. Když jsem chtěl dráždit i žaluda, musel jsem se na to zvlášť soustředit a to mě celkem fascinovalo.

Mezitím se Greg věnoval mému ocasu a byl to prima pocit. Jeho ruka nebyla tak jemná a něžná jako Justinova. Nebo dokonce Jessova. Vypadal, jako že spěchá a navrhnul jsem mu, aby trochu zpomalil a užili jsme si to déle. "Není to přece závod."

Pak jsem celou svou pozornost zase věnoval Alexovi. Jeho předkožka částečně překrývala jeho nalitého žaluda, chytil jsem ji mezi palec a ukazováček a pak jsem mu masitou peřinu přetahoval nahoru a dolů po jeho tvrdé helmě. Líbilo se mu to. Bylo to jasně poznat z toho, jak zaklonil hlavu a otevřel pusu, jako by chtěl sténat. Nevydal ale žádný zvuk.

Abych mohl Alexův ocas zpracovávat způsobem, jakým jsem chtěl, potřeboval jsem ho namazat. Z Alexe ale žádná šťáva netekla. Takže jsem na chvíli pustil jeho péro a sáhl jsem na svoje, abych něco nabral.

"Většinou se dělíme o moji," řekl mi Greg vědoucně. Musel mě pozorovat, jak zpracovávám ocas jeho kluka. Snažil se pochytat nějaké tipy? Nebo mu prostě jenom dělalo dobře se koukat? Celkem mi to bylo jedno. Věděl jsem, že mám publikum a věděl jsem, že se mi to líbí.

Prakticky hned po tom, co jsem svojí předmrdkou namočenou rukou přejel po Alexově žaludu, se zhluboka nadechl a bez varování se udělal. Nebylo toho moc, ale dost na to, aby mi to teklo po prstech. Odtáhl jsem ruku a otřel si mrdku z hřbetu prstů o jeho ocas, přidal jsem ji tak ke své předmrdce. A pak jsem ho začal zase honit.

"Přestaň! To je moc! Prostě ho jenom drž," prosil.

Zvolnil jsem dráždění Alexova ocasu a Greg mezitím bez varování vystříkal pěknou dávku. Část mi přistála na nártu. Část na noze. Většina se ale rozstříkla na zem, kde už se třpytila šťáva z Alexova citlivého ocasu.

Pustil jsem Alexův ocas a Justin pustil Gregův. Cítil jsem vůni jejich mrdky. Voněla úplně jinak než naše. Víc jako Jessova. Ostře. Olízl jsem si prsty, abych zjistil, jak Alexova mrdka chutná. Nebyla ani tak sladká jako naše. Ale pořád byla dost dobrá, abych ji ochutnal podruhé.

Nabídl jsem Alexovi k ochutnání jeho vlastní mrdku. Napřed chtěl odmítnout, ale nakonec ji z mého prstu slízl. Všiml jsem si překvapeného výrazu na Gregově obličeji. Že by nové teritorium?

Zatímco Greg s Alexem zhluboka dýchali, my tam s Justinem stáli, naše tvrdé ocasy se chvěly a odkapávala z nich předmrdka.

"Promiň, že jsem stříkl tak brzo, ale Justin skvěle honí," řekl mi Greg.

"Ty taky honíš skvěle," přidal se Alex, jako by mě chtěl ujistit, že jsem byl dobrý. Vůbec jsem nepochyboval o tom, že jsem byl dobrý. Učil mě Justin.

"Doděláš mě, že jo?" zeptal jsem se Grega. Ne že by měl tak dobrou techniku, ale už jsem byl připravený stříkat a potřeboval jsem ulevit.

"Mám nápad," přerušil mě Justin. "Vy jste nás chtěli vidět jak ... hm, šukáme. To je ale něco, co před nikým neděláme. Chápejte. To je jenom mezi náma dvěma. Ale řekl bych, že vám můžeme ukázat jeden nebo dva nápady, jak si obohatit sexuální život, aniž bychom došli až k tomu. Pokud teda Billy souhlasí."

"Nevím, co plánuješ, ale pokud to tobě vyhovuje, tak mně to bude vyhovovat taky," řekl jsem. Justin se postavil přímo před ně. Jeho ocas ani ne metr od jejich obličejů.

Došel jsem za Justina a objal ho rukama. Jeho koule jsem sevřel do jedné ruky. Druhou jsem chytil jeho ocas. Svoji oblíbenou hračku.

Začal jsem mu honit péro. Pomalu. Citlivě. Vychutnával jsem si to. Od žaluda ke kořenu a zase zpět. Prohnul se dozadu a vystrčil tak ocas ještě blíž ke tvářím našich nových kamarádů. Seděli a sledovali to s otevřenýma pusama. Vypadalo to, že každou chvíli začnou slintat.

Zatím ale slintal jenom Justinův ocas. Spousta předmrdky. Úžasný pohled.

Dal jsem ruce pryč z Justinova rozkroku a položil jsem mu je na ramena, tlačil jsem jej vpřed dokud se nepředklonil a zadkem se mi nepřitisknul na čekající rozkrok. Pak jsem mu položil ruce na půlky a roztáhl je od sebe. Přes Justinova záda mohli Greg i Alex vidět, jak se svým naběhlým, vzpínajícím se ocasem třu mezi Justinovýma půlkama. Když jsem přirazil vzhůru, bylo krásně vidět jak můj žalud vykukuje mezi půlkama Justinova nádherného zadku. Moje helma byla jako v ohni ze vzrušení toho večera. Pokrytá lesknoucí se mazlavou předmrdkou. Rtíky žaluda byly pěkně naběhlé.

Greg popošel kousek dopředu a objal Justina, třel své mrdkou pokryté tělo proti jeho. Jejich ocasy si spolu hrály.

Chytil jsem tedy Alexe a udělal to samé. Miluju ten pocit, když pevné chlapecké tělo, lepivé od mrdky, klouže po mém těle. Miluju, když mám ocas chycený mezi námi. Chtěl jsem ho líbat, protože přesně to bychom dělali s Justinem. Ale neudělal jsem to. Jenom jsem sáhl mezi nás, vzal jeho koule do ruky, přitáhl si ho co nejvíc k sobě a ještě víc jej objal.

Za chvilku jsme oba s Justinem lízali koktejl mrdky z jejich těl. Osahávali je. Masírovali. Hráli si v tom nejintimnějším propletenci paží a rukou a ocasů a koulí a úst a spousty a spousty mrdky.

Znovu se to stalo. A znovu se mi to líbilo.

Sice jsme před nima nešukali, ale kde byly ty naše hranice? Fakticky? Opravdu jsme nějaké hranice měli? Potřebovali jsme je vůbec? A záleželo na tom? Co asi uděláme příště?

A pak jsem se tím přestal trápit a prostě si jenom užíval tu horkost a blízkost jejich těl. Jejich ocasů. Bylo to zábavné a sexy. A já byl spokojený.

O hodinu později jsme s Justinem byli v jeho posteli. Sami. Střídali se v mrdání a nestříkali. Mrdal on mě. Potom já jeho. A zase a zase. Až mi nakonec koule explodovaly a já vypustil mrdku hluboko mezi jeho půlky a přitom ho pořád něžně líbal.

Dokážeme to zvládnout oběma způsoby? Předvádět show pro ostatní. A opravdu se milovat jenom ve dvou. Přemítal jsem nad tím, než jsem se konečně propadl do spánku. Můj napůl tvrdý ocas pořád zabořený v Justinově zadku.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.