Date: Thu, 7 Oct 2010 23:35:32 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 29a (Czech)

Tato poslední kapitola je rozdělená do šesti částí. Některé jsou delší, některé kratší. Některé něco mezi tím. Každou část kapitoly vypráví někdo jiný. Ale na rozdíl od předchozích kapitol, v této vám všichni tři kluci popíší to samé. Doufáme, že se vám bude líbit.

Kapitola 29, část I

Vypráví Justin

Sobota v práci byla taková zvláštní. Zdálo se mi, že do obchodu chodí jenom super pěkní kluci a všichni si zkoušejí džíny, ve kterých pak vypadají ještě líp. Však víte, boule v rozkrocích. Ten druh, co by dokázal rozervat zip. Ocasy přitisknuté na tenkou látku a jasně vyrýsované. Neunikne vám ani kousek. Pevné prdelky ... Kurva, vypadalo to, že všichni ti kluci by mohli dělat pornoherce.

Možná, že akce s Gregem a Alexem minulou noc pořádně nabudila můj sexuální apetit. Ale ať už to bylo čímkoliv, byl jsem nadržený jak prase a všichni ti pěkní kluci poflakující se po obchodě z toho dělali hodně parádní den.

Kluci se mě celý den ptali, co si myslím o tom, jak jejich zadek vypadá v těch nebo oněch džínách. Není to triko moc upnuté? Ty džíny moc těsné? Jasně, všechna trika byla upnutá a všechny džíny těsné. Ocas mi stál celých pět hodin.

A věřte mi, že si toho kluci všímali. Jak mi tak všichni ti hezcí kluci koukali do rozkroku, rozhodně to mé erekci nepomohlo polevit. Nevím, kde ten den byly všechny holky, ale v našem obchodě ne.

Myslím, že jsem se cítil jako Billy, když je pořádně nadržený. Když jsem nadržený, většinou si chci dát na čas a pěkně dlouho se udržovat na hraně. To protahování je prostě hodně příjemné. Zatímco Billy by vždycky nejraději vymrdal, vykouřil nebo vyhonil s čímkoliv, co bude mít po ruce. Když je nadržený, vůbec se neovládá. A přesně tak jsem se cítil i já.

Chvíli před tím, než mi končila směna, vešel ten kluk. Asi v mém věku. Možná o rok nebo tak mladší. Vypadal jako model. Stál jako model. Pohyboval se jako model. Střapaté blond vlasy. Krásné opálení. Hodně vytáhlý. Hodně pěkný takovým hodně chlapským způsobem. Měl krásné dolíčky, díky nimž vypadal roztomile a chlapecky. Díky nim jsem se s ním chtěl pomazlit. Líbat ho. Celého ho olízat. Ale přitom ty dolíčky byly ve tvářích, které byly zarostlé dvoudenním strništěm, takže zároveň vypadal drsně, chlapsky a neuvěřitelně eroticky. A já měl chuť s ním šu kat celé dny.

Přes své fakt super džíny se, no nedá se říct, že by se osahával ... spíš se sám sebe jen tak dotýkal a čekal na reakci ... moji i svého péra. Fungovalo to na obě strany. Džíny měl starší a obnošené. Seděly mu jako rukavice. Podle vybledlých míst kolem jeho péra nebylo těžké poznat, že to nedělá poprvé, osahávání se v džínách pro něj byla rutina. Jo. A taky byl naostro. Když dal ruku pryč, byl vidět obrys všeho. Koulí. Péra. Žaludu.

Když si v jednu chvíli všiml, že mu koukám do rozkroku, podíval se na mě a pak sklonil hlavu dolů, aby bylo jasné, že si taky prohlíží rozkrok. Zval mě, abych se mu koukal mezi nohy. Samozřejmě jsem to udělal. A o vteřinu později, zatímco jsem si prohlížel jeho nádhernou výbavu, cuknul ocasem. Podíval jsem se na něj a on se na mě zakřenil. Sklouzl jsem očima zpátky do jeho rozkroku a všiml jsem si malé mokré skvrnky na vrcholku obrysu jeho žaluda. Honem jsem si zkontroloval vlastní rozkrok. Měl jsem v něm mnohem víc mokro a vystavoval jsem stan, který vypadal jako týpí. Rozhodl jsem se, že si radši vytáhnu košili z kalhot. Když jsem si zakryl svoje zjevné vzrušen&i acute;, ten kluk se usmál.

Zamířil do zadní části obchodu, zatímco já jsem zůstal u pokladny s dalšími zákazníky. Na chvíli jsem ho přestal registrovat. Netrvalo ale dlouho, došel ke mně a ptal se mě, jestli si myslím, že mu padnou ty džíny, které si právě zkouší, "vzhledem k velikosti mýho rozkroku." Trochu mě ta otázka překvapila, ale poodstoupil jsem a pečlivě jsem si ho pomalu prohlédl. Parádní boule! I kdyby nebyl v oblasti rozkroku dobře vybavený, v těch džínách by to tak rozhodně vypadalo. A já se v džínách vyznal dost na to abych věděl, že jemu nic nepřidávaly.

"Můj přítel má rád, když můj rozkrok vypadá pěkně pevně. Myslíš, že to ty džíny splňují?" zeptal se mě úplně vážně.

"Cože?" zeptal jsem se. "No ..." zarazil jsem se pro nedostatek slov. "Vyplňuješ je moc pěkně. Tvůj ..." zarazil jsem se a pak začal znovu. "Tvému příteli se budou líbit ... moc."

"A tobě se zdá, že v nich můj rozkrok vypadá pevně? Zkus to."

Podíval jsem se na něj a zaregistroval zvětšující se mokrou skvrnu na jeho nabušeném rozkroku, který mi předváděl. Bylo to tak lákavé. Rozhlédl jsem se. Nikdo nám nevěnoval pozornost. Jakoby mimoděk jsem spustil ruku dolů a objal mu dlaní rozkrok. Byl fakt obrovský. Cítil jsem jeho masivního ptáka. Tlustého a dlouhého. A pěkně širokého. Dokonce i přes látku džínů vyzařoval neuvěřitelné teplo. A taky byl pořádně tvrdý.

Přidržel jsem na něm ruku a trochu jej stiskl. Zřetelně sebou pod mojí rukou škubl. Pak mi přitiskl rozkrok víc do dlaně. Tiše zalapal po dechu a já ucítil, jak se mi do dlaně valí horká tekutina. Stříkal přímo v těch džínách. V mojí ruce. Cítil jsem jeho teplou mrdku na své dlani. Mezi prsty. Spousta mrdky. Podíval jsem se dolů a viděl, jak mi prosakuje mezi sevřenými prsty. Pořád jsem ještě držel jeho chvějící se rozkrok. Prostě jsem ruku nechával na místě, zatímco se jeho ocas pětkrát, šestkrát vzepjal, jeho rozkrok byl čím dál mokřejší, teplejší a víc mi klouzal v dlani.

Nedokázal jsem odolat a jemně jsem mu stiskl péro a koule. Tiše zasténal a já se lekl, že jej někdo uslyší. A pokud by uslyšel, nebylo by pochyb o tom, proč sténá. Nedokázal jsem si představit, že bych dokázal stříknout s ocasem tak stísněným, jako byl ten jeho. Ale on to dokázal. O tom se nedalo ani trochu pochybovat. Stačila mu nepatrná pomoc. Moje. A mý ruky.

S posledním stiskem na rozloučenou jsem dal ruku pryč a pozoroval jsem naprosto jasnou mokrou skvrnu, která se mu rozlévala v rozkroku. Hustá a mazlavá mrdka se drala skrz látku džínů a její chuchvalce nešlo přehlédnout.

Podíval jsem se na svoji ruku. Byla pokrytá mrdkou.

Ten kluk se na mě usmál a pak se najednou otočil, takže ke mně stál zády. "Jestli chceš, utři si ruku o můj zadek. Anebo si ji olízej, jestli máš chuť," řekl.

Otřel jsem si ruku o jeho zadek, ale stejně jsem neodolal a když bylo po všem, přičichl jsem si k ní. Voněla moc rajcovně!

"Ty džíny si vezmu. Díky za pomoc." Mluvil se mnou uvolněně, jako by se nic nestalo, ale ruku měl na džínách a urovnával si koule a péro. Když skončil, zvedl ruku k obličeji a přičichl k ní. Usmál se na mě, jazykem olízl mrdku na své ruce a pak odešel zpět do převlékací kabinky.

Ztěžka jsem polkl a cítil jsem, že mám džíny úplně mokré. Došel jsem ke kabince a řekl mu, "Myslím, že ti padnou skvěle. Máš perfektní tělo. Máš hodně co ukazovat a ukazuješ to ..." hledal jsem chvíli správné slovo "... fakt pěkně." Snažil jsem se, ať to zní co nejvíc profesionálně. Ocas se mi v džínách svíjel. Chtěl jsem ho vytáhnout a postříkat toho kluka celého a pak ho nechat, ať nás oba olíže. Chtěl jsem ... Ale byl jsem v práci. Holt se nic nestane.

O chvilku později vyšel z kabinky, podíval se na mě a usmál se. "Měl by sis zastrčit košili do kalhot, anebo si ji prostě sundej. Máš hodně co předvádět. Řekl bych, že to zákazníci ocení. Já bych to ocenil určitě." Podal mi ty džíny. Jak jsme šli spolu k pokladně, cítil jsem vůni jeho mrdky.

Namarkoval jsem jeho nákup, pak jsem džíny pečlivě složil a i s paragonem je vložil do tašky. Byl jsem tak vzrušený, že jsem nechtěl, ať odejde.

Zarazil jsem se a řekl, "S dovolením, potřebuju zkontrolovat účet." Vzal jsem tu tašku a díval se do ní, jako bych hledal paragon. Na poslední chvíli jsem ji ale přitáhl těsně k obličeji a ještě jednou se zhluboka nadechl vůně jeho čerstvé mrdky. Bylo to omračující.

"Taky mám tu vůni rád," řekl mi neuvěřitelně svůdným hlasem. "Možná když přijdu příště, mohl bys mi nabídnout nějakou pěknou vůni. Třeba tvoji." A s tím se otočil a vyšel z obchodu, ještě jednou se zastavil, aby přes výlohu zachytil můj pohled. Ústy jsem naznačil slovo "Díky" a pak už byl pryč. Jak odcházel, tiše jsem si říkal, "Přijď zas. Prosím, přijď zas."

Než jsem se stihl udělat přímo v práci, radši jsem vyrazil domů. Byl jsem trochu roztřesený a celou scénu jsem si přehrával v hlavě, zatímco můj věrný skútr doplňoval ty drobné vibrace, které jsem měl tak rád.

Když jsem dorazil domů, chtěl jsem to Billymu celé povyprávět. Věděl jsem, že nás to rychle dostane do správné nálady. Ne že bychom s tím potřebovali nějak moc pomáhat. Ale kurva opravdu jsem se zoufale potřeboval udělat.

Když jsem vešel do pokoje, překvapilo mě, že Jess seděl za mým stolem, tvářil se trochu stydlivě. Kurva, úplně jsem zapomněl, že u mě bude i Jess.

A skoro okamžitě poté, co jsem uviděl Jesse, jsem ucítil i Billyho čerstvou mrdku. Seděl na zemi. Ocas měl v ruce. Mrdka mu stékala po prstech, přes koule a odkapávala na podlahu.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.