Date: Thu, 7 Oct 2010 23:35:37 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 29b (Czech)

Říkali jsme, že některé části budou dlouhé. Jiné krátké. Tato je celkem krátká, ale bude následovat víc. Snad si užijete. A jako obvykle - dejte vědět.

Kapitola 29, část II

Vypráví Billy

Jess mi vyprávěl, jak šukal se svým bratrancem. Seděl jsem na zemi v Justinově pokoji a byl jsem úplně zabraný do toho, co můj nejlepší kámoš vyprávěl.

"Další vedení už jsem nepotřeboval. Příroda si poradila a já zarazil ocas do jeho díry. Všiml jsem si, jak sebou škubl bolestí a zastavil jsem se. 'Jsi v pohodě?' zeptal jsem se."

"Napřed nic neřekl a potom se začal tlačit dozadu na mě. Pozoroval jsem, jak můj ocas hladce zajíždí do jeho díry. Byl to fantastický pocit. Za chvilku už jsme trochu nešikovně nasadili společnou rychlost, ale mně to vůbec nevadilo. A podle toho, jak Sam plynule mumlal prasárny, jsem usuzoval, že mu to taky vyhovuje," vyprávěl Jess.

Už jsem to nedokázal vydržet. Zpracovával jsem si ocas v džínách a z Jessova vyprávění jsem byl pěkně tvrdý a nadržený. Rozepl jsem džíny a nechal svůj tvrdý ocas vyklouznout. Moc dobře se to poslouchalo. Bylo to přesně to, co Jess opravdu potřeboval. Co potřeboval už dlouho. Chtěl mě, ale mě mít nemohl. Zato todle se mu povedlo. Ošukal svýho bratrance.

"Sáhl dozadu a plácnul se přes zadek. Tvrdě. Pochopil jsem jeho výzvu a plácnul ho taky. 'Jo.', řekl." Když mi to Jess vyprávěl, znělo to, jako by byl na sebe hrdý.

"Postel se viklala a my jsme oba sténali. Každý v domě musel naše mrdání slyšet, ale v té chvíli to nevadilo ani jemu, ani mně. Byli jsme prostě příliš rozpumpovaní. Příliš nadržení."

"Netrvalo dlouho a ucítil jsem, jak se mi svírá břicho. Koule se mi přitahovaly k tělu. Natáhl jsem ruku a sáhl Samovi na koule. Taky je měl přitažené k tělu. Ocas měl už zase úplně tvrdý, tak jsem ho vzal do ruky a začal mu honit."

Bohužel, v průběhu Jessova vyprávění mi velká část předmrdky vytekla zbytečně do džínů. Sice jsem tekl dál, ale už ne dost. Můj ocas byl zvyklý na pořádně promazání. Proto jsem si musel vypomoct pořádnou dávkou slin. Jak mi stékaly po ocase, byl to moc příjemný pocit. Společně s předmrdkou už toho bylo dost, abych mohl pořádně začít. Ruku jsem obalil kolem nateklého žaluda a jen jí pomalu kroužil tam a zpět, prostě jsem si ho pěkně túroval. Pak jsem si začal honit celou délku svýho péra a představoval jsem si, že je to stejný rytmus, v jakém Jess honil Samovi. Představoval jsem si Jessův dvaceticenti metrový ocas, tvrdý jako šutr a připravený stříknout tak, jak jsem ho už mockrát viděl. Ale teď jsem si ho představoval zaraženého hluboko v mý prdeli. Svaly kolem díry se mi při té představě stáhly. Zdálo se to tak skutečné, že jsem skoro cítil, jak mě šuká.

"Asi po minutě takového šukání," pokračoval Jess ve vyprávění své příhody, "se Sam vzpřímil, takže jsme oba klečeli. Tvrdý ocas jsem měl zabořený hluboko do jeho těsné díry. V této poloze jsme nedokázali nasadit pořádný rytmus, ale i tak jsem ho jednou rukou dál honil a druhou mu jezdil po svalnatém hrudníku a ramenou. Štípal ho do bradavek. Laskal se s jeho tělem."

"Zaklonil hlavu dozadu, takže měl ústa kousek od mého ucha a řekl, 'Stříkám,' a jak to dořekl, tak začal. Stříkal mi po celé ruce, kapalo to na postel."

Moje vlastní koule prakticky zmizely, jak těsně jsem je měl přitažené k tělu. Zatínal jsem prsty a začínal jsem se prohýbat. Můj ocas byl prakticky v jednom ohni, jak potřeboval stříknout. Díval jsem se na Jesse a viděl jsem, jak šuká Sama. Ale ve skutečnosti to bylo, jako kdyby šukal mě. Užíval jsem si to. Kurevsky jsem si to užíval.

"Jak se Sam udělal, svaly v prdeli se mu stahovaly kolem mého ocasu a mi bylo jasné, že se taky udělám. Tvrdě jsem do něj vrazil, snažil jsem se do něj dostat ocas tak hluboko, jak to půjde. Tak jsem si představoval šukání. Spadli jsme dopředu. Obličejem na postel. Sam pode mnou. Můj ocas pořád hluboko v jeho prdeli. Jak jsme dopadli na postel, zabořil jsem do něj péro ještě hlouběji. Jeho prdel se ještě jednou stáhla kolem mého péra a já se udělal. Mrdku jsem mu pálil do prdele. Trochu jsem se odtáhl a cítil jsem, jak moje čerstvá mrdka promazává Samovu prdel tak, jak jsem to ještě nikdy nezažil. Znovu jsem ho do něj pořádně vrazil. Chvilka pauza a zase. Mrdal jsem ho jako o ž ;ivot. Nedokázal jsem se zastavit."

"Mám pocit, že Sam začal stříkat znovu. Nevím. Nevím, jestli mohl. Mně to teda bylo úplně jedno. Udělal jsem se takovým způsobem, jako ještě nikdy. No a co, že je to můj bratranec. No a co, že nejspíš celá rodina mohla slyšet, co se dělo. Bylo mi to jedno. Bylo to fantastické." Jess kývnul hlavou, jako by chtěl se chtěl zeptat, co si o tom myslím.

V ocasu mi trnulo. Koule zabolely a pak se sevřely. Cítil jsem, jak mi horká mrdka proudí ocasem. Cítil jsem, jak se mi ocas nalívá v ruce. Ocas mi přišel větší, než kdykoliv předtím. A byl taky pořádně horký. Přestal jsem ho na chvilku honit a podíval jsem se na něj. Byl z té akce pořádně rudý. Napínal se. Pulzoval. Teklo z něj. Poskytl jsem mu pár opravdu rychlých jemných pohybů rukou přímo pod nadouvajícím se žaludem. A pak prásk! Kurva! Stříkal ze mně gejzír, který nechtěl přestat. Bylo to tak skvělé. Dál jsem honil a mrdka ze mě dál stříkala. Věděl jsem, že dělám Justinovi na zemi binec, al e ... nasrat. Byl jsem příliš rozjetý.

A přesně do toho vešel Justin. Zůstal stát zaražený ve dveřích. Díval se po nás z jednoho na druhého s výrazem, který nebyl přímo nesouhlasný, ale celkem jasně naznačoval, že by rád věděl, do čeho to zrovna přišel.

"Jess už není panic. Právě mi říkal, jak si konečně zašukal s klukem. Se svým bratrancem. Opravdu," řekl jsem. Trochu jsem se styděl, že tam tak sedím a mrdka mi teče po ruce. Spousty a spousty mrdky. Roztékala se po zemi. Bylo zřejmé, že jsem si právě vyhonil. Ale současně jsem byl svým způsobem pyšný. Pyšný na Jesse. Že už není panic. V první chvíli jsem si ani neuvědomil, že si olizuju mrdku z ruky. Bylo to něco, co jsem dělal pokaždé.

Počítám, že jsem se trochu styděl kvůli tomu, do čeho Justin akorát přišel. Nedokázal jsem se na něj déle dívat. Provrtával mě očima a čekal na odpověď. Neměl jsem pro něj žádnou odpověď. Nechtělo se mi přemýšlet dokonce ani nad tím, jak by mohla znít otázka.

Podíval jsem se na Jesse. "Řekni to Justinovi," řekl jsem mu. "Řekni mu to stejně, jako jsi to právě vyprávěl mně."

"Nemyslím, že bych to chtěl povídat podruhé. To není to, co jsem vám přišel říct," řekl Jess.

"No tak, řekni mu to. Rád si to poslechne. O tvým bratranci," řekl jsem a byl jsem vzrušený místo Jesse. "Řekni mu, jak jsi vešel do jeho pokoje a on si honil ocas u porna. Gay porna ..."

A tím jsem se rozjel. Dopadlo to tak, že jsem místo Jesse celý ten příběh odvyprávěl znovu. Několikrát jsem se zastavil a snažil se Jesse přesvědčit, aby to Justinovi řekl sám, ale jemu se zjevně moc nechtělo do toho to znovu vyprávět. Řekl Justinovi, že jsem z něj tu příhodu vytáhl. To sice mohla být pravda, ale nechápal jsem, proč by to mělo být důležité. A Jess pokračoval a vysvětloval Justinovi, jak jsem mu nedal pokoj, dokud mi to neřekl. Říkal, že jsem trval na tom, aby zacházel do větších a větších podrobností. Kurva, vždyť ten kluk mě nenechal říct ani slovo, když mi to vyprávěl. Jak že jsem to z něj v& #X161;echno vytáhl?

Když jsem skončil s vyprávěním Jessova příběhu, podíval jsem se na Justina a řekl, "Takže teď víš, proč jsem si zrovna honil péro, když jsi přišel. Je to kurva rajcovní příhoda."

S tím Justin souhlasil. Že to je "kurva rajcovní příhoda." Pak se ale otočil k Jessovi a začal se s ním bavit tím svým konejšivým způsobem. Ptal se ho na pohřeb. Jak to zvládali rodiče. Na všechny ty věci, na které se já ptát neumím. Ani jednou se ho nezeptal na bratrance nebo na ztrátu panictví. Bylo to docela pitomé.

A pak se Justin Jesse zeptal, "Takže co jsi nám přišel říct?"

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.