Date: Tue, 12 Oct 2010 17:05:02 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 29d (Czech)

Čtvrtá část poslední kapitoly je konečně připravená. Už jen dvě další části a celý příběh se uzavře.

Doufám, že se vám to pořád líbí. Docela mě zarazilo, jak se po předchozí části většina z vás odmlčela. Nevím, co si o Jessových novinkách myslíte. Nebo o jeho prosbě, aby mu Justin a Billy pomohli zjistit, co je zač. Byl to příliš velký zvrat bez varování? No to je jeden z těch velkých rozdílů mezi životem a fantazií. Život je mnohem hůře předvídatelný.

Kapitola 29, část IV

Vypráví Justin

Neměl jsem ani ponětí, jak na to mám odpovědět. Jess chtěl, abychom ho ošukali, aby se dozvěděl pravdu o své sexualitě. Aby si dokázal, teda aspoň podle jeho představ, jestli je opravdu gay. Nebo není. Nemyslel jsem si, že by mu to pomohlo něco zodpovědět. Naopak mu to jenom přidá další otázky do seznamu, který už má. Tím jsem si byl docela jistý.

A navíc to naprosto porušovalo pravidla, která jsme si s Billym pro sebe zavedli. Nemůžeme šukat někoho jiného. Nemůžeme! Ani Jesse ne. Ani když k tomu má takový důvod.

Poté, co Jess dořekl to, co chtěl říct, bylo v pokoji příliš dlouho ticho. Nakonec jsem se vzpamatoval natolik, že jsem zvládl říct, "To, co po nás chceš, není vůbec jednoduché. Musíme si o tom s Billym promluvit."

"Chápu," řekl Jess. "Tak běžte a promluvte si. Ptejte se mě na cokoliv budete chtít. Hodně jsem nad tím přemýšlel. Celý týden. Čistě jenom nad tím. A neexistuje nikdo jiný, na koho bych se mohl obrátit. Potřebuju, abyste mi pomohli." Škemral. Skoro brečel.

"Musíme si promluvit v soukromí," řekl jsem. "Počkej tady." A pak jsme se s Billym zvedli a přes koupelnu jsme prošli do sousední ložnice, do té, ve které kdysi bydlela dvojčata. Zavřeli jsme dveře.

"Chlape, on chce, abych ho ošukal. Není to divný? Fakt jsem netušil, že to skončí takhle," řekl Billy.

"Jak mu řekneme, že to nemůžeme udělat?" zeptal jsem se.

"Co myslíš tím 'nemůžeme?' Jak víš, že nemůžeme? Ještě jsme o tom ani nemluvili," řekl Billy s rostoucím rozčilením.

"Ale vždyť už jsme o tom mluvili a máme nastavená pravidla. Oba jsme s nimi souhlasili," řekl jsem.

"Jo, já vím, ale možná bychom mohli. Jenom tentokrát. Není to tak, že bychom měli Jesse šukat každý den. Ten kluk od nás chce pomoc. Je to můj nejlepší kámoš. Jak mu můžu říct ne? Určitě ne po tom všem, co jsme dělali s Tedem a Gregem a Alexem. A teď jako uděláme čáru? Teď? S Jessem?"

"Neděláme žádnou čáru jenom kvůli Jessovi. Není to přece tak, že bychom to mohli dělat s jinýma klukama a s ním ne. Tu noc ve vířivce jsme s ním dělali kdeco. Nebo ty si to nepamatuješ? On rozhodně dělal kdeco. A my to všechno dělali s ním, abychom mu pomohli. Aby se sám kvůli sobě cítil lépe. Abychom mu pomohli najít smysl ..." zapátral jsem pro správném slově. "... smysl toho všeho. Ale dohodli jsme se, že šukání ... milování ... je jenom mezi námi dvěma. Souhlasili jsme s tím. Aspoň já určitě. A myslel jsem si, že ty taky. Nemůžeme to udělat. Dokonce ani s Jessem ne."

"Jasně, já vím, že máme ty zasraný pravidla, ale todle je jiné. Když se na tom předem domluvíme. Jednorázová záležitost. Přemýšlej nad tím. Komu to ublíží? Přesně nikomu."

"A seš si jistý, že to prostě není jenom v tom, že chceš mít s Jessem sex?" zeptal jsem se. "Je to opravdu proto, že je kamarád, který to potřebuje, anebo je to ..." nechal jsem větu viset nedokončenou.

Billy se odmlčel. Bylo mi jasné, že horečně přemýšlí. Byl plný nápadů a trochu popletený. Nakonec řekl, "Abych byl upřímný, v mém případě jde víc o provinění než o sex. Fakticky jsem s ním párkrát ošklivě vymrdal. To musím přiznat," řekl Billy. "Je to můj nejlepší kamarád a já se k němu choval jako svině. Viděls ho, jak vypadá? Potřebuje to. A jo, připouštím, že ten sex bude nejspíš kurva dobrej. No a co? To je prostě win-win-win. Dozví se co potřebuje a my budeme mít svoji šanci na naši jednu jedinou opravdovou trojku. Chlape, v čem je problém, je to jenom jednou. Můžeme to udělat.  7d;e jo?"

Znělo to úplně upřímně. Přinejmenším Billymu. A věděl jsem, že když jsem Billyho obvinil z toho, že mu jde jenom o sex, ve skutečnosti jsem mluvil hlavně o sobě. Myslím si, že mě Jess vždycky přitahoval víc než Billyho. Tedy po sexuální stránce. Musel jsem přiznat, i když jsem se na to v té chvíli snažil raději moc nemyslet, že jenom ta představa, jak s Billym společně šukáme Jesse ... naše ocasy úplně tvrdé a těsně u sebe v Jessově díře ... třeme ocas o ocas v Justinově prdeli ... stříkáme spolu ... v mocných vlnách ... společně mrdáme Jesse ... naše trojice sevřená dohromady spe ciálním poutem ... Kurva. Pořád to byla moje fantazie číslo jedna. Jak jsem mohl říct, co si doopravdy myslím, když jsem měl hlavu plnou té představy. A když nevím, co si myslím, jak se můžu přít s Billym a Jessem? Oba vypadali, že jsou s tím plánem naprosto spokojení. Byl jsem si jistý, že se Jess nedozví to, co se o sobě potřebuje dozvědět. Ale komu to ublíží? Nejspíš nikomu. A bude to super.

Ještě chvíli jsme se s Billym bavili, ale věděl jsem, že je rozhodnuto. Billy se chystal ošukat Jesse. Začal jsem se starat o to, co se čeká, že u toho budu dělat já. A znovu jsem si začal představovat tu svoji fantazii. Kreslil jsem si to, po čem jsem toužil. Nebo to bylo víc než touha? Byla to naděje? Opravdu doufám, že ...?

Když jsme se vraceli zpět za Jessem, měl jsem v hlavě pořádný zmatek.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.