Date: Tue, 12 Oct 2010 17:05:08 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 29e (Czech)

Kapitola 29, část V

Vypráví Billy

Rozhodli jsme se. Najednou jsem se cítil trochu divně. Právě jsem se chystal mít sex se svým nejlepším kámošem. Ošukat ho. Odpanit ho. Ukázat mu jaké to je, mít v prdeli tvrdý ocas.

Cítil jsem se taky pořádně vzrušený. Věděl jsem, jaké to je, když Justin vrazí péro do mého zadku. Jak mi to nad ním dává určitou moc. Moc potěšit ho. Moc rozpálit ho a vzrušit ho tak, jako nikdo jiný. Moc udělat ho. Udělat ho hluboko v sobě.

A teď umožním Jessovi, aby si tu moc taky vychutnal a aby poznal rozkoš být šukaný. A bude to můj ocas v jeho díře. On bude mít nade mnou tu moc. Moc mě potěšit. Moc mě udělat. Udělat mě hluboko v sobě. Strašně jsem doufal, že se mu bude ocas v díře líbit stejně, jako se líbí mně.

Bylo to trochu trapné ale i vzrušující. A taky trochu zvláštní. Zvláštní, po tom všem, čím jsme si spolu prošli. Jako by mezi námi leželo příliš mnoho nákladu.

Měl jsem z toho co mělo přijít tak smíšené pocity, že když jsme se s Justinem vrátili do ložnice, tak jsem ani nebyl tvrdej.

Ale považoval jsem za důležité, aby to pro Jesse byl úžasný mrdací zážitek. To byl můj úkol číslo jedna. Jess byl můj nejlepší kamarád. Chtěl jsem, aby všechno mezi námi bylo super. Počítám, že protože jsem sám gay, vážně jsem chtěl, aby i Jess byl gay. Myslel jsem si, že pokud se mi podaří odvést fakt dobrou práci, aby si svoje mrdání užil, pomůžu ho tím přesvědčit, že je gay. A pomůžu tak našemu přátelství. Pomůžu jemu. Pomůžu ho přesvědčit, že je opravdu gay.

Nejsem blbej. Vím, že někteří kluci jsou aktivní a jiní pasivní. Ale pro tentokrát jsem myslel na to, aby to pro něj byl fakt úžasný první sex v roli pasiva. Možná to nebyla úplně ta nejlepší myšlenka, ale čestně přiznávám, že právě na todle jsem myslel.

Když jsme s Justinem vešli, seděl Jess na Justinově posteli.

"OK," řekl jsem Jessovi, "udělám to pro tebe." Jen co jsem to řekl, hned jsem věděl, že to znělo pěkně pitomě. Opravdu jsem nechtěl, aby to znělo jako bych mu dělal kdovíjakou laskavost. Měl jsem to říct tak, aby bylo jasné, že se na sex se svým nejlepším kámošem těším. Koneckonců, Jess je krásný kluk.

"No, Billy," řekl Jess a odkašlal si. "Nechci ranit tvoje city nebo tak něco, ale vlastně jsem to chtěl od Justina. Promiň. Mám pocit, že s tebou bych se nedokázal tak uvolnit a užít si to. Zažili jsme toho spolu příliš hodně. Ale," rozesmál se Jess, "lichotí mi, žes řekl ano. Je to od tebe super." Postavil se a objal mě. Pevně.

"Takže ty chceš Justina," řekl jsem a snažil jsem se, ať to zní spíš provokativně nebo tak nějak, abych zamaskoval svoje zklamání. "No s ním si to užiješ mnohem víc, než by sis to kdy užil se mnou. Je v tom fakt dobrý. A to mluvím z vlastní zkušenosti. Mrdá opravdu super."

Nepamatuju si přesně, co se dělo v dalších minutách. Justin položil Jessovi pár otázek o tom, jak to chce dělat - v jaké poloze a tak.

Rozhodli se, že se na to nevrhnou rovnou. Začali tím, že Justin udělá Jessovi masáž. Samozřejmě u toho budou oba nazí. Ovšem Justin není v masírování úplně dokonalý a tak jsem jim samozřejmě nabídl svou pomoc. Za chvilku z nás byl nahý propletenec kluků, kteří si po tělech vzájemně roztírali olej. Hráli jsme si s tvrdýma ocasama. Ohromilo mě, jak rychle mě v jejich společnosti opustila moje divná nálada. Ve společnosti opravdových kamarádů.

Nakonec Justin namanévroval Jesse do polohy na všech čtyřech a začal mu díru uvolňovat pomocí prstů a spousty lubrikace. Jako lubrikant samozřejmě používal vlastní předmrdku. Jessovi se to zjevně líbilo. Sténal a pohazoval hlavou. Tiskl prdel dozadu na Justinovy pátrající prsty.

Já jsem mezitím masíroval Jessovi ramena a za chvilku jsem se mu taky třel o krk. Žvýkal jsem mu ucho. Třel jsem se hlavou o jeho hlavu, připomínalo to hrátky divokých zvířat. Bylo to hodně sexuální. Byl jsem fakt vzrušený. Nikdy dřív jsem nic podobného nedělal.

Slyšel jsem, že Jess vyráží zvláštní hrdelní zvuky a podíval jsem se za něj na Justina. Překvapilo mě, když jsem viděl, že Justin už drží své třiadvaceticentimetrové péro v ruce a tlačí ho do Jessovy díry. Zdálo se mi, že mu ji moc nepřipravil, ale Justin už si tam prorážel cestu.

Znovu jsem se zabořil Jessovi ke krku a řekl jsem mu, ať se uvolní. A až bude uvolněný, ať víc vystrčí zadek. Bude to tak snazší.

Justin si dával načas. Zpomalil. Ještě chvíli dráždil Jessovu díru prstama. A Justin odhodlaně držel. Zanedlouho měl Justin znovu ocas v ruce a ve vteřině dovnitř vklouzl celý žalud.

Když k tomu došlo, dokázal jsem si jasně vybavit, co musí Jess zažívat. Ten pocit. Ten tlak. Roztažená prdel. Horko. Můj vlastní svěrač mi poskytoval stejné pocity. Bylo to skoro jako by Justin šukal i mě.

Jess to zvládl lépe než jsem myslel a za chvíli už oba tlačili Justinův ocas hlouběji a hlouběji do Jessovy díry. Opravdu se to stalo a opravdu jsem se na to koukal. Bože, byl to fantastický pocit, sledovat ocas mýho kluka, jak mizí v prdeli mého nejlepšího kamaráda. Pozorovat Justinovy mocné přírazy. Slyšet Jessovo hrdelní sténání. Zdálo se, jako by byl celý pokoj vyplněný sexem. Chlapským sexem. Sexem, u kterého je ocas v prdeli. Skvělým, skvostným sexem!

Jakmile se dostali do rytmu, byl jsem tak vzrušený, že jsem potřeboval něco. Kurva proboha. Něco. Cokoliv. Potřeboval jsem být součástí toho, co se dělo. A tak jsem se zeptal Jesse jestli mu nebude vadit, když si pod něj lehnu a budu mu kouřit, zatímco ho Justin mrdá.

Neřekl sice přímo ano, ale ze zvuků, které vydával, jsem pochopil, že to vadit nebude. A tak jsem si lehl na záda, nohy mi visely z boku postele. Hlavu jsem měl pod Jessovým rozkrokem. Zvedl jsem ji k jeho tvrdému péru. Lízal jsem celou délku jeho klády. Ochutnával jeho předmrdku. Čichal k ní. Čichal k němu. Vnímal jeho horko. Otevřel jsem pusu a vzal do ní jeho tvrdého žaluda. Začal jsem ho kouřit.

Bylo to trochu divné, kouřit ho takhle ze strany. Nebylo to to, co jsem chtěl.

Ale instinkt zvítězil. Řekl jsem Jessovi i Justinovi, aby víc roztáhli nohy od sebe. Pořád na zádech jsem pak vsunul hlavu mezi Jessovy i Justinovy nohy. Umístil jsem ji tak, že jsem měl přístup k Jessově ocasu a koulím. Trochu jsem do nich žduchal dokud neroztáhli nohy pořádně, tak, abych měl pěkný přístup i k Justinovým koulím. A potom jsem jim začal sát koule. Jessovi i Justinovi. Lízal jsem je. Cucal. Sál. Žmoulal. Chvíli jednomu a chvíli druhému. Poznal jsem, že to dělám správně, protože přestali přirážet a šukat a nechali mě si s nimi hrát. Zvyšovalo to jejich rozkoš.

Jak jsem si hrál s jejich koulemi, víc a víc mě přitahoval Justinův ocas, který zajížděl a vyjížděl mezi Jessovýma půlkama. Přímo před mým obličejem. Tak zblízka to nebyl úplně optimální pohled. Prostě jenom tmavý obrys ocasu a koulí a chlupů nad pérem. Ale všechno jsem to cítil. Předmrdku. Pot. Čistý sex. Cítil jsem jejich horko. Přímo u toho jsem měl nos i jazyk a rty a hladovou pusu. Přímo u jejich ocasů, koulí a krásného sexu.

Vyplázl jsem jazyk a začal jsem lízat Justinovo péro tak, jak vyjíždělo z Jessovy prdele. Bylo pokryté chutí i vůní Jessovy díry a Justinovy předmrdky. Justinovi se to muselo moc líbit, jak mu lížu ocas při šukání Jesse. Občas se zastavil a počkal, až mu ocas promažu slinama. Ochutnával jsem Justinovu předmrdku rozetřenou po celé délce jeho obrovského nádherného péra. Ta sladká chuť smíšená s chutí Jessovy díry. Byl jsem v nebi.

Za chvíli už Justin zase zarážel ocas hluboko do Jessovy díry. I s trochou slin z mé pusy. Celého ho zasunul do Jessovy prdele. Jeho ocas zmizel hluboko v díře a mně nezbylo než zase lízat Justinovy koule. Zasunul ho tak hluboko, že nevyčníval ani kousek. Byl tam vražený až nadoraz.

Ale díky tomu se Jutinovy koule uhnízdily hned vedle Jessových. Visely tam, abych si je vychutnal. A já si je samozřejmě vychutnával.

Pak ho Justin vytáhl ven a na chvíli se zastavil. A pak ho znovu zasunul do Jessovy chtivé díry. Lízal a sál jsem ocas a koule. Dokonce jsem lízal i Jessovu díru, zatímco Justinův tvrdý, žhavý ocas do ní pronikal a zase ji opouštěl. Snažil jsem se dostat jazyk dovnitř vedle Justinova ocasu. Něco jako šukat Jesse oba najednou, tak jak o tom Justin mluvil. Akorát že momentálně Jessovu díru současně dráždily Justinův mamutí ocas a můj kluzký jazyk. Společně. Bylo to kurva úplně super!

Jess sténal. Justin sténal. Věděl jsem, že budou za chvíli stříkat. Chtěl jsem zachytit Justinovu mrdku jak poteče z Jessovy žhavé, naplněné prdele. Přímo do pusy. A na obličej.

Justinovy boky vytvářely série pomalých, ale odhodlaných přírazů, kterými zarážel svoje péro hluboko mezi Jessovy půlky. Lízal jsem Justinovy koule a cítil jsem, jak se těsně přitahují k tělu. Věděl jsem, že už to přichází. Justin vytáhl ocas ven tak, že uvnitř zůstal jenom žalud. Přejel jsem jazykem po celé jeho délce a špičkou podráždil citlivou základnu žaluda.

Zasténal a znovu jej do Jesse vrazil. Tentokrát tlačil a tlačil a tlačil, aby dostal ocas co nejhlouběji. Jess mu tlačil naproti. Můj jazyk si hrál tam, kde se oni dva potkávali.

A pak se Justin udělal. Vydral se z něj hluboký hrdelní zvuk, napjal se, pak se zachvěl a ještě jednou hluboko přirazil. Divoce jsem olizoval Jessovu roztaženou díru. A za chvilku jsem byl odměněný první ochutnávkou Justinovy mrdky. Tekla ven kolem vzpínajícího se Justinova ocasu.

Ta vůně. Ta chuť. Ta horkost. Ta blízkost toho všeho. Byl jsem přímo u toho, podílel se na jejich mrdacím svátku.

Chvíli jsme tak zůstali. Ale věděl jsem, co bude Justin dělat dál. Co by udělal, kdyby šukal mě. A samozřejmě, Justin se narovnal s pažemi objímajícími Jesse kolem hrudníku, takže jej zvedl také. Oba teď klečeli. Justinův úžasný třiadvaceticentimetrový ocas vražený do Jessovy panenské prdele.

Jessův ocas měl teď prostor, aby trčel přímo před ním. Vyklouzl jsem zpod nich. Otočil jsem se na všechny čtyři. Jessův tvrdý, odkapávající ocas byl pro moji lačnou pusu snadným cílem. Vzal jsem ho hluboko do krku. Zalapal po dechu. Justin pokračoval v přirážení. Rukama pevně přitahoval Jessovy boky k sobě, takže mohl každý příraz pro větší efekt ještě zvýraznit.

Byli mi jasné, že Jess už bude. Jak jsem mu kouřil péro, začal jsem ho tahat za koule. Jeho ocas se ještě víc nalil a byl krásně horký. Už to na něj šlo. Vrazil jsem si ho ještě víc do krku, téměř jsem se začal dusit.

Jess ještě jednou zasténal. Otočil se přes rameno a hlubokým hlasem řekl Justinovi, "Ach bože. Díky. Díky, žes ses do mě udělal. Do mý prdele."

A když to Justinovi řekl, nastříkal mi do pusy obrovský náklad teplé, lepivé mrdky. Chuť byla tak silná. Tak sexy. Prostě celý Jess. Část výstřiku mi sklouzla přímo do krku, ale pak jsem jeho ocas trochu povytáhl a zvládl jsem si nabrat plnou pusu. Část jeho mrdky mi vytekla z pusy a stékala mi na krk. Měl jsem ji na jazyku, pokrývala mi zuby a kapala z koutků úst, tak horká a tak lepivá.

A zatímco Jess ještě dál stříkal, zvedl jsem se na kolena, takže jsem měl hlavu ve stejné výšce jako on a políbil jsem ho s otevřenou pusou. Dělil jsem se s ním o jeho mrdku. Jeho vzpínající se ocas ještě pořád stříkal, lepivou tekutinou pokrýval moje prsa a břicho. Jazykem mi divoce kroužil v puse. Hrál si ve své vlastní mrdce. Nabíral si ji k sobě do pusy.

Justin nás pozoroval. Ocas měl ještě pořád hluboko vražený v Jessovi. Zdálo se, že náš polibek prodlužoval jeho orgasmus.

"Úžasná prdel," zamumlal a ještě naposled do Jesse hluboko přirazil. Namáhavě dýchal. Už se nehýbal v bocích. Ocas měl hluboko v Jessově zadku. Cítil jsem jejich mrdku. Sladkou a známou.

Všechny ty vjemy skoro stačily k tomu, aby spustily i můj orgasmus, aniž by se někdo dotkl mého ptáka. Ale chtěl jsem ještě vydržet.

Jess s pusou plnou svý mrdky, kterou si nabral z mojí pusy, se ohlédl přes rameno. Justin se naklonil a hluboce ho políbil. Nabral si dávku Jessovy mrdky. Z Jessova ocasu. Do mé pusy. Do Jessovy pusy. Do Justinovy. Kruh se uzavřel.

Jess se otočil zpátky ke mně a hleděl mi upřeně do očí. Na tváři měl prakticky extatický výraz ze vší té rozkoše. Měl jsem hrozně dobrý pocit z toho, co jsme právě udělal.

Jess se na mě usmál tím svým speciálním úsměvem a řekl, "Teď ty." To byla jeho jediná slova.

Stačilo to. Justin i já jsme oba věděli, co to znamená. Bylo to sice nečekané, ale v tom okamžiku naprosto přirozené.

Justin vytáhl svůj ještě pořád tvrdý ocas z Jessovy díry. Slyšel jsem, jak to mlasklo. Přesunul jsem se na Justinovo místo. Nepotřeboval jsem žádnou přípravu. Po Justinově ocasu zvládne Jessova díra moje péro bez problémů. Jak jsem byl rozpálený a nadržený, prostě jsem jenom popadl svůj vzpínající se ocas do ruky a celých dvacet a něco centimetrů vrazil tak hluboko, jak to jen šlo.

Nemohl jsem tomu pocitu uvěřit. Můj ocas sevřený v Jessově rajcovním zadku. Justinova mrdka jako mazadlo. Ten pocit, že jsem šukal právě tudle prdel. Prdel svýho nejlepšího kámoše. Prdel, ještě pořád plnou Justinovy mrdky. Mrdky mého kluka. Bylo to neuvěřitelně vzrušující. Jessova prdel. V puse jsem stále ještě cítil chuť jeho čerstvé mrdky. A pozoroval jsem svého kluka, jak se vrhá na Jessův pořád ještě mrdkou pokrytý ocas.

Nemělo to trvat dlouho. Ta horkost. Ta svírající těsnost. Všechny ty vůně. Pohled na Justina, jak kouří Jessovo péro, má ho v puse až po koule.

Jess znovu začal sténat. Já taky začal sténat. Jenom Justin, s pusou plnou Jessova ocasu, byl poměrně zticha.

Pak jsem ucítil, jak se Jessovi stahuje prdel. Znovu stříkal. Věděl jsem, že stříká svůj náklad do pusy mého kluka. Nemohl jsem tomu věřit. Ale jeho křečovité záchvěvy hovořily jasně. A nešlo jim odolat. Když se udělal, udělal jsem se taky. Moje mrdka stříkala do Jessovy díry. Poté, co se do ní vystříkal Justin, už tam nebylo místo. S každým mým přírazem vytékala mrdka z Jessovy díry ven. Na mý koule. Na mý nohy. Všechno bylo od mrdky. Mojí mrdky. Justinovy mrdky. Promíchané v Jessově díře. Vítězně vytékala ven. Bylo to naše vítězství. Udělali jsme to pro Jesse. Bylo to kurva super!

Justin si klekl na kolena. Líbal se s Jessem. Vracel mu jeho vlastní horkou mrdku. Pak se Jess otočil ke mně a podělil se o pusu plnou mrdky se mnou. Když přerušil náš polibek, spolkl jsem ji.

Pak Jess natáhl ruku a vzal do ní Justinův stále tvrdý ocas a začal ho honit. Stačily tři pohyby a Justin už zase stříkal, pěkně po nás všech. Bylo to, jako by mrdka pršela, všichni jsme byli mokří.

Oba dva se během několik minut udělali dvakrát, já jsem měl za sebou výstřik svého života. Byli jsme všichni vyčerpaní.

Svalili jsme se na postel, ruce, nohy a těla propletené. Leželi jsme tak pět minut, možná déle. Nikdo se nehýbal. Nikdo nemluvil. Směs mrdek, která nás pokrývala, byla kluzká i lepivá. Teplá. Ale chladla. Pořád jsme zrychleně dýchali. Pot pokrýval naše vyčerpaná těla. Jak se na mě Jess a Justin tiskli, cítil jsem horkost jejich těl. Slyšel jsem údery jejich srdí. Cítil jejich horko. Jejich ukojenou touhu.

"Kurva dokonalé," řekl jsem nakonec.

"Nikdy bych tomu nevěřil," řekl Justin.

Oba jsme se dívali na Jesse a čekali, co řekne. Doufali jsme, že uslyšíme ... Co vlastně? Nebyl jsem si jistý. Doufal jsem v tom nejlepší.

Jess se na nás oba usmál, mi věnoval ten speciální úsměv, který si nechával jen pro mě.

Pak si kleknul a podíval se dolů na nás na oba. "Díky, kluci. Chtěl jsem toho po vás hodně. Jste ti nejlepší kámoši, jaké bych mohl mít. A díky vám si myslím, že už to vím."

A s tím vstal a začal se oblíkat. Džíny i košili si natáhl na tělo pořád pokryté lepivou mrdkou. Měl mrdku na obličeji. Ve vlasech. Pokrývala mu hrudník i břicho. Jak tam stál a usmíval se na nás, prosakovala mu přes oblečení a vytvářela na něm mokré skvrny.

S Justinem jsme se oba Jesse několikrát zeptali, co že tedy ví, ale pokaždé nás odbyl, řekl jenom, "Teď ne, prosím. Potřebuju čas na přemýšlení." Když konečně došel ke dveřím a chystal se odejít, otočil se k nám a řekl, "Tudle chvíli si budu navždycky pamatovat. I vás. Vás oba. Každého. Navždycky. Díky." A odešel.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA:

Doufám, že si užíváte. Napište mi a řekněte, co si myslíte. Vaše reakce mě vzrušují. A nešetřete s detaily.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.