Date: Tue, 12 Oct 2010 17:05:15 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 29f (Czech)

Toto je poslední část poslední kapitoly první knihy ze série "I Thought I Knew." I když touto částí kniha formálně končí, bude následovat ještě epilog, který byste si neměli nechat ujít.

Kapitola 29, část VI

Vypráví Justin

Poté, co Jess odešel, jsme si s Billym povídali dlouho do noci. Nikdy jsem se nedostal k tomu, abych Billymu povyprávěl o tom klukovi, co se mi udělal do ruky odpoledne v obchodě. Bylo to nezajímavé v porovnání s tím, co jiného se ten večer řeklo a stalo. Je to zvláštní, jak se život málokdy ubírá tou cestou, jakou od něj čekáte.

Jak jsme si s Billym povídali, stále jsme se vraceli k tomu, zda Jess zjistil, že je gay nebo ne. Nebo je normální. Nebo možná bi. Oba jsme se klonili k tomu, že je gay. Koneckonců, oba jsme ho vyšukali, vykouřili a dělili se s ním o mrdku.

Začínal jsem se cítit celkem jistě, že tak za den možná za dva, se nám Jess zase ozve. A řekne nám, že je gay. Nebo možná bi. V žádným případě ale ne normální.

Pak ovšem začal mít starosti Billy. Pokud je možné, i když málo, ale přeci jenom možné, že Jess není gay, pak by, možná, nemusel být gay ani Billy, myslel si. Přišlo mi těžké brát Billyho v prvních chvíli vážně, ale začal se tím skutečně zabývat. S tím jeho záhadným způsobem uvažování mu to dělalo vážné starosti a byl z toho vážně zmatený.

Nakonec se uklidnil, protože jsme si lehli společně do postele a prošli si spolu všechno, co se stalo od toho prvního dne, kdy mě Billy viděl bavit se s Jessem. Všechny ty změny, ke kterým v našich životech došlo. Všechny starosti. Všechny pochybnosti. O tom druhém. O sobě. Všechny nepříjemnosti v našich životech.

A když jsme si to všechno prošli, zeptal jsem se Billyho, "No a teď, po tom všem, opravdu považuješ za důležité, zda Jess je nebo není gay? Nebo zda ty sám jsi nebo nejsi gay? Vždyť záleží jenom na tom, co v životě chceš. A jako ho žiješ."

Billy souhlasně přikývl.

"Tak mi řekni," řekl jsem, "co chceš v životě ty, Billy?"

Neřekl ani slovo, ale nad jeho odpovědí jsem nemusel pochybovat. Možná to někomu z vás přijde primitivní, ale Billy mi odpověděl tím, že mě pomalu ale rozhodně líbal od očí až k žaludu. A jak mě líbal, lízal mi zasychající mrdku z těla. Hrál si se mnou jazykem a pronikal do mě všude, kde mohl. Do očí. Do pusy. Do zadku.

Zbytek noci jsme se milovali. Chvílemi jsme se jemně hladili a lísali se k sobě a hráli si spolu jako milující pár tak, jak jsem si nás mockrát představoval. Chvílemi to bylo prudké a divoké. Potili jsme se a vráželi jeden do druhého své tvrdé ocasy. Znovu a znovu. Byl to téměř živočišný sex, cítil jsem, že v mnoha věcech jsme oba prostě zvířata.

Někdy pozdě v noci jsme se probrali, když jsme leželi obličeji vzájemně u čuráků. Strašně dlouho jsem mu pomalu jezdil jazykem nahoru a dolů po jeho nádherném tvrdém ocasu. Po pravdě řečeno, už jsem měl jazyk docela unavený.

Rukama jsem si hrál s jeho koulema. Opečovával jeho tvrdé péro. Hrál si v jeho chlupech. Občas jsem vzal do pusy jeho žaluda a sál ho. Občas jsem bral do pusy celou jeho kládu. Polykal jsem ho tak hluboko, jak jsem to jenom dokázal. Miloval jsem jeho sténání a vzdychání. Vůni jeho potu. Vůni naší mrdky. Blízkost toho všeho.

A pak, když jsem se zase vrátil k lízání jeho péra a hraní si s ním, vzal do pusy můj ocas a svým mokrým, plazícím se jazykem s ním dělal neuvěřitelné věci. Hrál si se rtíky mého žaluda. Mručel, jak lícemi těsně svíral moje péro.

To Billy uměl. Uměl to moc dobře.

Řekl bych, že nejvíc se mi na tom všem líbilo to, že po celém tom bláznivém večeru jsme si konečně dávali na čas a užívali si jeden druhého a všech našich pocitů. Sdíleli spolu každou chvilku. Mohl jsem se soustředit na to, jak byl Billyho ocas tvrdý a dlouhý. Jak skvěle chutnal. Jak jsem cítil jeho teplo na jazyku a na rtech. Krása jeho koulí, se kterými jsem si hrál v ruce.

Bylo to, jako bychom oba současně objevovali a snažili si zapamatovat jak fantastický může být ten nejprostší sex mezi dvěma klukama. Bylo to tak skvělé, jak to jen mohlo být.

A pak, když Billy věděl, že už dlouho nevydrží, podíval se na mě pohledem, kterému jsem okamžitě porozuměl. I když se Billy většinou raději nechával ošukat, už jsem ten pohled znal. Chtěl stříkat do mě.

Otočil jsem se na břicho. Strčil pode mě polštář, aby mi trochu nadzvedl zadek. A pak mě začal zkušeně lízat. Tak něžně. Tak milujícně. Jeho jazyk zkoumal mou roztouženou díru. Připravoval mě na to, co mělo přijít.

Když skončil, přitiskl svůj tvrdý žalud přímo na moji díru a pak jen lehce zatlačil.

"Miluju tě," zašeptal. A pak do mě pronikl pomalým, jemným pohybem. Moje prdel se nijak nebránila. Jeho tlustý ocas vklouzl přímo do ní. Tam, kam patřil. Ve vteřině byl zaražený hluboko do mě. Sténal a masíroval mi ramena svýma silnýma rukama. Ocasem mi vrtěl v díře. Masíroval mi i prostatu.

Přesně toto znamená "milovat se." Vadila mi jediná věc, totiž že jsme celou noc nedělali jenom to. I když jsem si přál, aby ta chvíle trvala navěky, věděl jsem, že Billy dlouho nevydrží. A tak jsem si to užíval, dokud jsem mohl.

Cítil jsem Billyho napětí. Prohl se v zádech, svůj ocas zatlačil do mé díry tak hluboko, jak to jenom šlo. Bylo to fantastické, cítit jeho tvrdý ocas, jak se chvěje uvnitř mě. A pak, se zvukem který zněl spíš jako hluboké vzdechnutí než zasténání, se uvolnil. Necítil jsem jeho mrdku. Ležel na mně skoro celou vahou. Jeho ocas, pořád tak tvrdý a pořád hluboko uvnitř. Uvolněné dýchání. Všechny svaly, kromě jako šutr tvrdého péra, uvolněné.

Bylo mi jasné, co se stalo. Stáhl jsem díru kolem jeho péra. Jediný způsob, jak jsem ho mohl obejmout. Abych mu naznačil, že mi vůbec nevadí, že se neudělal. Abych mu ukázal, jak moc ho miluju. Znovu jsem stáhl díru kolem jeho milovaného ocasu. A tehdy začal Billy stříkat.

Cítil jsem, jak do mě teče jeho horká šťáva. Bylo to jako horká láva. Jak pulsovala z jeho tvrdého péra, téměř mě to pálilo. Necítil jsem ale bolest. Byla to čirá rozkoš. Nepřirážel. Jenom trochu škubl svým tvrdým pérem a cítil jsem, jak mrdka teče dál. A další škubnutí. A další mrdka. S každým škubnutím plnil moji díru další a další mrdkou. Objevil jsem, že můžu díru znovu stáhnout a vyvolat tak další a další záchvěvy a mrdku. Bylo to nesmírně jemné. Milujicí. A úžasně vzrušující!

Nemohl jsem věřit tomu, že Billy leží tak klidně a přitom má takový orgasmus. Nakonec mě ten pocit, cítit Billyho stříkat hluboko v sobě, překonal. Jeho mrdka mi tekla z přetékající díry. Taky jsem se potřeboval udělat. Stačilo mi jen se lehce párkrát otřít ocasem o polštář pode mnou a za chvilku už jsem ho promáčel. Taky jsem zvládl ležet klidně pod Billym a nechat mrdku téct. Hnal mě Billyho ocas, cukající sebou a stříkající v mé díře.

Když Billy dostříkal a já už skoro taky končil, odvalil se ze mě.

"Jak jsme to udělali?" zeptal se. "A proč jsme to takhle nedělali už dřív?"

Neuměl jsem odpovědět ani na jednu z těch otázek, ale chtěl jsem to dělat znovu. Kdykoliv.

Zkoušeli jsme to. Už nikdy to nebylo úplně stejné jako tu první noc. Tu úžasnou noc to bylo dokonalé. Nebylo to ani tak o stříkání. Oba jsme už předtím stříkali dost. Bylo to o sdílení. Uvolnění. Důvěře.

Dokud si aspoň jeden z nás myslel, nebo prostě jenom doufal, že tu noc zvládneme ještě jednou stříknout, nebo aspoň ztvrdnout, dělali jsme to dál. Naše mrdka byla všude. Způsob, jakým jsme se tu noc milovali, se stal součástí toho, jak jsme žili svůj společný život.

To se z nás s Billym stalo. Dokonalá směs divoké erotiky a něžného milování. Tím jsme chtěli být. Nevím, jak tomu říkat. Říkejte tomu jak chcete. Jestli chcete, můžete nás odsuzovat. Je mi to jedno. Toto jsem já. Tak jsem se rozhodl žít.

Opravdu věřím, že porozumění a přijetí toho, kdo a co jsme nám oběma hodně usnadňuje přijmout to, kdo je Jess. Ať se rozhodne jakkoliv, vím, že to přijmeme a vždycky budeme jeho nejlepší kamarádi. Budeme ho podporovat. Budeme z něj mít radost, stejně jako ji máme ze sebe.

H.R. uspořádal párty pro ty, kteří chápou pouto, které nás drží pohromadě v dobrém i zlém. Nebylo tam moc lidí. Ale to nevadilo. Pomohli nám oslavit naše spojení a potvrdit svazek, kerý jsme začali tu noc v Mikově bytě. Svazek, který jsme naším speciálním způsobem obnovovali mnoho následujících nocí a dní.

Možná, že hosté na té párty slavili i kvůli Jessovi. Nevíme to, ale oba doufáme, že ano.

A lidé, kteří na té párty nebyli ... na těch nám nezáleží. Nakonec jsme si našli svoji cestu.

A Jess si našel svoji.

KONEC

Díky za váš čas a námahu při čtení tohoto projektu. Doufáme, že jste jej četli stejně rádi, jako jsme jej my pro vás vytvářeli. Přidáme ještě jednu kapitolu, ve které Jess hodnotí to, co se z celé historie dozvěděl. Bude to takový epilog.

Projekt pokračuje další knihou, "Justin a Billy", jejíž originál "Justin and Billy" najdete na Nifty v sekci College, její český překlad se začne objevovat tamtéž.

Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině. Zaujal příběh vaši představivost? Vzrušuje vás sex, o kterém čt ete? Chcete se na něco zeptat? Napište mi - hardreader2000@aol.com.

A ještě jednou díky, že jste s námi vydrželi.

H.R.