Date: Thu, 26 Aug 2010 15:35:47 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 4b (Czech)

Kapitola 4, část II

Vypráví Billy

Byl jsem rád, že když jsme dojeli k Justinovi, zaparkovali jsme rovnou do garáže, kde nás nemohl nikdo vidět, protože můj obrovský výstřik nadělal binec, který nešlo přehlídnout. Rozkrok jsem měl úplně promočený. A když jsem seskočil ze skútru a podíval se na Justinův zadek, nevěřil jsem vlastním očím. Džíny měl mojí mrdkou úplně promočené. Sedadlo skútru bylo zamazané od mé mrdky. Cítil jsem, jak mi teče po stehnech. Kurva!

Justin seskočil ze skútru a zhodnotil situaci. "Dobrá práce, Billy. Chceš se převlíknout?" Byla to opravdová nabídka pomoci, nesnažil se být hrubý. Nic víc neřekl.

Ostýchavě jsem přikývl a šli jsme dovnitř.

Vešli jsme do jeho pokoje a tam mi řekl, ať si sundám kalhoty. Když jsem s tím začal, došlo mi, že tam zůstanu stát v promočenejch bílejch slipech. Bude vidět úplně všechno

Vypadalo to, že Justin mi čte myšlenky. "Neboj. Už jsem viděl mrdku i pár čuráků a nevyjedu po tobě."

Stáhl jsem džíny a vůně mrdky, která byla už tak dost zřetelná, se rozlila po místnosti. Všiml jsem si, že Justin se zhluboka nadechl a usmívá se.

"To je hnusné," řekl jsem mu.

"To je skvělé," řekl Justin, pořád se usmíval a díval se přímo na moje mrdkou promočené slipy, napůl tvrdý ocas se viditelně pohupoval v průhledné látce. Hleděl jsem na něj.

"Hele, všiml jsem si, jaks mi před chvíli čuměl mezi nohy. Tak ať je to fér." Řekl a rozesmál se.

Nemohl jsem si pomoct a taky jsem se rozesmál. V tý chvíli to všechno bylo hrozně legrační. Necítil jsem se na Justina naštvaný, ani jsem neměl pocit ohrožení.

Otočil se a znovu mi ukázal flek od mrdky, který jsem nechal na jeho zadku. A pak si, pořád zády ke mně, stáhl džíny. Neměl na sobě žádné prádlo, takže jsem mohl pěkně vidět, jak má pevný zadek. Posiloval. Taková krásná prdel! O tu jsem se třel. Na tu jsem stříkl. Kurva, právě jsem tomu buzerantovi postříkal jeho pevnou prdel!

Ale když jsem se na Justina díval, byl úplně v pohodě. Nedělal si z toho vůbec nic. Necítil se v nebezpečí. Nevyžil výhodu situace. Najednou jsem na něj kdovíproč začal žárlit. Neumím to přesně popsat, ale ta pohoda, se kterou todle všechno bral, byla taková osvobozující. A než jsem si to uvědomil, řekl jsem, "Ať je to fér. Tys viděl můj ocas, tak bys mi měl ukázat svůj."

"Jasně," řekl a otočil se. Jeho ocas byl větší než můj. Rozhodně ne měkký. Jak mu trčel z rozkroku, vypadal tak jako svůdně ... a byl veliký.

"Pěkný," řekl jsem. A pak jsem ještě dodal: "A díky." Natáhl ruku a párkrát si za něj potáhl. Rychle se zvětšoval.

Snažil jsem se na něj nekoukat, když jsem mu říkal, že doufám, že jsem mu nezničil džíny, protože v nich rozhodně vypadá skvěle. "Chtěl bych taky někdy mít prachy na takový džíny."

Odpověděl mi, že má navíc jeden pár úplně stejných, v mojí velikosti, nikdy je neměl na sobě a že mi je rád půjčí.

"Jak víš moji velikost?" zeptal jsem se.

"Ty nevíš, že pracuju v A&F? Poznám velikost jenom tak od pohledu. Kromě toho, ty máš stejnou velikost jako já." Jak mi ty džíny podával, dodal: "Ale napřed by sis měl asi sundat ty promočený slipy."

Když jsem si natáhl nové džíny na nahej ocas a koule, byl to skvělý pocit. Nízko střižený rozkrok objímal moje nářadí jako přátelská ruka, pěkně mi ho podepíral. Bylo to fakt erotické, moc se mi to líbilo. "Bože, ty jsou fakt skvělé. Ani nechci vědět, kolik stály. Koupím si taky takový."

"Fajn, chlape, jsou tvoje. Vypadáš v nich skvěle. Krásně ti zvýrazňují rozkrok. Jak ho máš velkýho? Tak 20 čísel když stojí, co?"

"To tě taky naučili u Abercrombieho?" zeptal jsem se trochu v šoku z toho, jak v pohodě o takových věcech mluví. "Nikdy jsem si ocas neměřil ... tvrdý ani měkký," zalhal jsem. Pak jsem si ale uvědomil, že mi ty džíny věnoval. "Ty džíny si nemůžu vzít. Nechám je vyprat a co nejdřív je vrátím."

Pak jsme chvilku jen tak plácali. Jaké to je pracovat u A&F. Jak mám rád plavání. A tak různě. Konečně jsme se vrátili k tomu hlavnímu tématu - k Jessovi.

"Takže co teď bude?" ptal se Justin.

"Nevím. Zkouším na to přijít. Řek bych, že by chtěl se mnou podniknout něco sexuálního, ale fakt si nemyslím, že bych to dokázal."

"Právě jsi vystříkal pořádnou dávku mrdky na můj zadek a říkáš, že nezvládneš nic sexuálního, jo?" Justin to myslel jako vtip a řek bych, že to bylo trochu vtipné.

"Možná byste mohli zkusit to, čím jste začali. Prostě jenom společně honit," řekl Justin, teď už vážně. "Na tom není nic homosexuálního, ale vsadím se, že Jess ocení, že s ním sdílíš takovou intimnost."

"Co je intimního na společném honění?" zeptal jsem se.

"Noo, když mu sevřeš v ruce jeho tvrdej ..."

"Počkej. Hned se zastav. Myslel jsem, že mluvíš o tom, že si budeme prostě v jedné místnosti honit každý sám. Nehodlám mu sahat na ptáka."

"To byl jenom nápad. Myslel jsem si, že by viděl, jak moc chceš být jeho kamarád a chceš mu pomoct překonat to obtížný období, ve kterém teď je. Pořád si ještě nejsem jistý, jestli si o tobě nemyslí, že jsi taky gay. Ale jakmile jednou zjistí, že ne, pochopí, že máš svoje limity. Vyhonit ho by mělo být docela snadné. Nic na tom není. Dělá to spousta normálních kluků. Není na tom nic homosexuálního. Je to jenom další způsob, jak se udělat."

Ještě chvíli jsme se o tom bavili. Neznělo to jako špatná myšlenka. Možná bysme to mohli zkusit. Možná bych zvládl Jesse vyhonit. Fakt jsem si nebyl jistý.

"Ani nebudu vědět, jak mám druhému klukovi honit."

"Na tom nic není," řekl Justin.

"No a to jako stojíš za ním a chytneš ho kolem něj jako bys honil vlastního ptáka? Nebo stojíš naproti němu? Jednou rukou nebo oběma? Fakt nemám tušení, jak to kluk s klukem dělá."

"Zdá se, že máš docela dobré nápady. Hele, sex mezi klukama je to nejjednodušší. Prostě pokud to dělá dobře tobě, dělá to dobře i jemu. Můžu ti to ukázat?"

"Cože?"

"Vyhoním ti ho, abys viděl, jaké to je. Pokud se pak rozhodneš, že jsi opravdu Jessův nejlepší kámoš, budeš vědět jak na to."

"Nenechám si od tebe honit. Co když se to někdo dozví?" řekl jsem mu.

"Hele, chlape, právě jsi mi postříkal celou prdel. Nedozví se to nikdo." Připomínka postříkané prdele byla zřejmě Justinova univerzální odpověď na všechny moje námitky.

Povídali jsme si dál, až nakonec ty nové džíny, co mi je Justin půjčil, ležely pohozené na jeho posteli a on svojí velkou horkou rukou svíral můj pořád ještě kluzký ocas.

"Mrdka už ti moc zaschla, nejde použít jako mazání," řekl a plivl si pořádně přímo na dlaň. Potom mi dlaní sevřel můj měkký ocas a začal mi ho mazat slinama.

Jak tak přede mnou klečel a honil mi péro, ani jeden jsme nic neříkali. Jelikož jsem chvíli předtím tak mohutně stříkal, nemyslel jsem si, že z toho ještě něco bude. Ale za chvilku, vlastně jenom po pár pohybech, jsem ucítil, jak se mi rozproudila krev a ocas se mu začal v ruce prodlužovat.

Podíval se na mě a usmál se. Díval jsem se jinam.

Pokračoval v honění a další sliny už nepotřeboval. Za chvilku už mě dostatečně mazala vlastní předmrdka. Volně vytékala z péra a jeho ruka, která mi jezdila po celé délce nyní už úplně tvrdého ocasu, působila jako hedvábí.

Musel jsem se na to podívat. Byl to neuvěřitelný pocit. Zdálo se mi, že ocas je úplně obří. S tou péčí, kterou se mu dostávalo, byl každý centimetr jeho délky v pohotovosti. Viděl jsem, jak se žalud na vrcholu mého klacku usmívá. Justin se taky usmíval. Jezdil po něm dlouhými lehkými pohyby. Nahoru a dolů. Nabíral mou předmrdku. Udržoval mě těsně na hraně, připravený mě poslat k výstřiku. Celé tělo jsem měl ochablé, jak se mi všechna krev nahrnula do ocasu. Byl to mnohem krásnější pocit, než když jsem si honil sám. Nesnažil se mě vyhonit. Prostě se pomalými dlouhými pohyby staral o můj ocas. Zdálo se,  7e;e do jeho dlaně pasuje moje péro lépe než do mé. Rozhodně bylo v jeho ruce spokojenější, větší, žhavější a tvrdší. Proč to nemůže být takové pokaždé? Ohhhh!

Přestože jsem chvilku předtím vystříkal pořádnou dávku na Justinově skútru - a, nemohl jsem zapomenout, i na jeho zadek, cítil jsem, jak mi v rozkroku zase roste touha. Koule se mi začaly stahovat.

"Už to nebude dlouho," prakticky jsem sykl, břicho stažené tak, že jsem nemohl pořádně ani mluvit a skoro ani dýchat.

"Já vím," řekl měkce, hlavu kousek od mého ocasu, takže jsem cítil teplo jeho dechu na svém žaludu. Zvýšil rychlost, speciální péči věnoval mému žaludu.

Z ocasu se mi řinula předmrdka a kapala pode mě. Nestaral jsem se o to, necítil jsem nic jiného než rozkoš. Justin svíral mých roztoužených 20 cm oběma rukama a honil mě rychleji a rychleji.

Zalapal jsem po dechu a instinktivně ho pohladil po hlavě. Pak jsem začal stříkat. Zase to bylo obrovské. První výstřik vyletěl skoro deset čísel přímo nahoru. Cítil jsem, jak letí z mého ocasu a Justinovy ruce mi ho pořád honily. Rychleji a rychleji, pumpoval ze mě horkou mrdku.

Z ocasu se mi řinula mrdka. Justin postupně zpomaloval pohyby a moje horká mazlavá mrdku mu pokrývala prsty. Chuchvalce mrdky mi stékaly po péru a na koule. Lepkavé pramínky odkapávaly na mé nohy. Vystříkl jsem tak moc, že část skončila rovnou na zemi. Byl to skvělej pocit. Skvělá vůně. Byl jsem úplně vyčerpanej.

"Bylo to dobré?" zeptal se Justin. Vstal a bezmyšlenkovitě si otíral svoje ruce pokryté mrdkou o břicho a prsa, jako kdyby to dělal každý den.

"Jo, to teda bylo." Posadil jsem se, v první chvíli jsem si ani nevšiml, že moje mrdka je po celé Justinově posteli.

Sáhl jsem si na něj a sevřel ruku kolem ocasu, chtěl jsem porovnat ten pocit s pocitem Justinovy horké ruky. Bylo to něco úplně jiného.

"Justine," ozval se hlas jeho matky, "jsi tam?"

To mě vytrhlo z transu a vrátilo mě do reality.

"Jo, mami. Mám tady kamaráda. Hned budeme dole."

Utřel jsem se do ručníku, který mi Justin podal, a pak na sebe natáhl džíny. Ty skvělé džíny, které mi půjčil.

"Možná by sis měl vzít trochu tohodle," řekl mi a podával mi nějakou kolínskou. Musel jsem vypadat dost zmateně. "Abys přerazil vůni tý spousty mrdky, kterou máš všude na sobě."

Když jsme se dali trochu do pořádku, sešli jsme dolů a vyměnili si pár zdvořilostních vět s jeho rodiči. Vypadali celkem v pohodě, i když asi nebyli úplně šťastní, že si tam Justin někoho pozval. A pak jsme šli.

Domluvili jsme se, že tentokrát budu raději jeho skútr řídit já. I když jsem se právě dvakrát udělal, nechtěl jsem to zopakovat. Opravdu jsem si nechtěl zasvinit ty boží džíny.

A tak se teda Justin posadil za mě. Ještě jsme ani neobjeli blok a už jsem cítil tlak jeho ocasu na svém zadku. Karta se obrátila. Zavrtěl jsem zadkem stejně, jako to dělal on. "Ať je to fér."

"Mám ti postříkat prdel?" zeptal se.

Řekl jsem mu, ať ty džíny raději nezprasí. Příliš se mi líbily. S tím přitiskl svůj tvrdej ocas ke mě a pevně se mě držel, ruce kousíček od mého rozkroku, který se neuvěřitelně začal zase zvětšovat. Super pocit.

Dostali jsme se domů bez dalších příhod ... či nehod. Poděkoval jsem Justinovi za svezení "a všechno. Moc si cením, že nám chceš pomoct."

"Rád podám pomocnou ruku," řekl a hodil po mně ten svůj neuvěřitelný úsměv. "A ty by ses měl teď zamyslel a to samý nabídnout Jessovi."

Mávl jsem mu na rozloučenou a šel jsem dovnitř.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.