Date: Fri, 27 Aug 2010 14:02:13 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 5 (Czech)

Kapitola 5

Vypráví Justin

Cesta k Billymu domů, kdy on řídil skútr a já seděl za ním, mě prakticky přehoupla přes hranu. Nebyl jsem k vibracím skútru o nic odolnější než kdokoliv jiný. To byla jedna z věcí, kterou jsem na něm měl rád. Pokaždé, když jsem na něm jel, jsem měl v rozkroku ten super hukot.

Jak jsme jeli, bylo mně i mému ocasu jasné, že Billy mě vzrušuje naprosto záměrně, otíral se zadkem o můj tvrdý ocas. Byl jsem docela kousek od toho, abych mu postříkal zadek úplně stejně, jako to nedlouho předtím udělal on mně. Ale udržel jsem se. A to bylo dobře. Bylo mi jasné, že až se vrátím domů, budu muset projít přímo kolem rodičů. Pokud bych měl džíny od mrdky a oni to viděli, nebylo by to úplně dobře. Nechci se chlubit, ale zvládnu stříkat úplně stejně jako Billy.

Když jsem se po odvezení Billyho vrátil, byl jsem fakt vzrušený. Nadržený, nažhavený a tvrdý. V džínách se mi rýsovalo mých 23 cm, které chtěly ven. Rozhodně jsem nebyl překvapeny tím, jak jsem byl nadržený. Koneckonců, Billy se udělal dvakrát - jednou přímo na můj zadek a jednou s mojí rukou kolem toho krásného ocasu. Koule se mi posledních několik hodin svíraly a opravdu jsem potřeboval stříknout. Vzpomínky na Billyho a na to, jak mi stříkal na zadek a pak v mý ruce mě rozhodně neuklidnily. Boha, Jess měl pravdu. Ten kluk fakt umí stříknout.

Rodiče si naštěstí nevšimli pořádné boule v mých džínách, ani mokrého fleku, jak předmrdka prosakovala. Máma mi nachystala talíř s jídlem, abych si ho vzal nahoru a mohl jíst, jak se budu učit. Strategicky jsem se postavil k opačnému konci kuchyňské linky, protože schovat tvrdý ocas pro mě v té chvíli bylo mnohem důležitější, než nějaká večeře.

Když jsem došel do pokoje a zamkl jsem dveře, první věc, kterou jsem udělal, byla, že jsem popadl mrdkou promáčené džíny, které tady Billy nechal. Zabořil jsem tvář přímo do vlhkého rozkroku a vdechoval. Pořádně. Jeho mrdka voněla po ovoci a já to miloval. Vůně byla tak silná, že jenom vdechováním těch výparů jsem měl pocit, že můžu jeho mrdku chutnat. Omámený tou vůní jsem nedokázal odolat. Lízal jsem ten rozkrok a doopravdy ochutnal Billyho mrdku. Nebylo to sice stejně dobré, jako ochutnat úplně čerstvou, ale stačilo to k tomu, abych byl úplně tvrdý. Tak moc jsem ho chtěl vykouřit. Jeho džíny pomalu schnuly a začín aly trochu tvrdnout, ale jak jsem po džínách přejížděl tvářemi a rty, pořád jsem na nich cítil spoustu vlhkosti z jeho mrdky.

Položil jsem Billyho postříkané džíny na postel. Poprvé jsem si taky všiml cákanců mrdky na přehozu mé postele, kde Billy před nedávnem stříkal. Bezva, pomyslel jsem si.

Sundal jsem si svoje džíny a zůstal jsem tak jenom v mrdkou promočených slipech, které měl Billy na sobě, když vystříkal tu svoji dávku na můj zadek při jízdě na skútru. Při všem tom sexuálním vzrušení se mi podařilo Billyho promáčené slipy štípnout, aniž by si toho všiml. Byl to božský pocit, když jsem do nich vklouzl. Jeho vazká chlapská šťáva vsáknutá do každého vlákna slipů. A můj ocas a koule usazené ve vší té Billyho mrdce. Billy byl tak nadšený z těch nových A&F, které jsem mu dal, že si ani nevšimne, že jeho slipy "zmizely."

Pořád v Billyho slipech jsem vklouzl i do jeho promočených džínů a zapnul je. Všechny knoflíky kromě nejvyššího. Lehl jsem si na záda na svou postel a hladil se přes mokrou látku jeho džínů a slipů. Byl jsem tak tvrdý. Fakt tvrdý a nažhavený. Ocas jsem měl citlivý a připravený k akci. Potřeboval jsem se udělat. Představoval jsem si jeho žhavý ocas na místě, kde zrovna bylo moje péro. Dokázal jsem si jeho ocas představit úplně jasně. Ještě před chvilkou jsem ho přece držel v ruce. Dokázal jsem si představit, jak v těch džínách roste, zvětšuje se a tvrdne. Ten tvrdej ocas přitisknutý k mému zadku na sk&u acute;tru. Moje prdel otírající se o tu jeho kládu. Oba naše ocasy klouzající v té mrdkou nasáklé látce. Můj tvrdý ocas přitisknutý k jeho tvrdému ocasu. Tření našich horkých mokrých žaludů o sebe. Billy zasouvající svůj tvrdý ocas přímo do mého zadku, vrtící u toho prdelí...

Moje představy a vzpomínky udělaly všechno potřebné. Stříkal jsem. Stříkal jsem jako šílený. Ztracený v představách, kdy já jsem byl on, on byl já, a oba jsme byli ten druhý. Moje mrdka stříkala, tekla, řinula se. Ocas se mi svíral tak intenzivní rozkoší, že jsem měl pocit, že se mi rozletí. Rukou jsem pořád třel látku džínů. Prsty jsem měl pokryté mrdkou. Moje mrdka smíchaná s jeho mrdkou. To nebyla jen moje představa. Uvnitř těch džín se opravdu míchaly naše šťávy a bylo to fantastické. Chtěl jsem v těch promáčených džínách zůstat navždycky a přidávat do ni ch další a další a další dávky mrdky. A Billyho mrdky. Naší mrdky. Udržovat tu kouzelnou látku horkou a mokrou a přitisknutou na můj chvějící se nažhavený ocas. Rajcovat se.

Mohlo by to být doopravdy? Mohlo by se nám s Billym podařit realizovat všechny ty představy, které mi letěly hlavou? Tak moc jsem si přál, aby ano.

Konečně mrdka, která se prodrala látkou a mazala se mi po prstech, začala chladnout. Vracel jsem se zpátky do reality. Billy byl na holky. To co se ten večer stalo bylo neuvěřitelně rajcovní, ale šance, že by se to opakovalo, byla nula nula nic.

Jasně, když jsem Billyho vyhazoval u něj doma, vypadal, že s tím, co se mezi náma stalo, nemá vůbec žádný problém. Možná, říkal jsem si, čistě možná to potlačuje hluboko v sobě, nepřiznává si to. Možná je šance, že je gay a neví o tom. Nedokáže si to připustit. Chytal jsem se i stébla slámy. Možná jenom potřeboval někoho jako jsem byl já, aby mu pomohl najít cestu. Stiskl jsem svůj mokrý rozkrok a můj ocas se zachvěl.

A pak mi došlo, že i kdyby Billy byl nějakým řízením osudu gay, bude šukat s Jessem, ne se mnou. Ať už to dopadne jakkoliv, nemůžu vyhrát.

Chvíli jsem nad tím přemýšlel a byl jsem nasraný na celý svět. Všem ostatním to vždycky vycházelo líp. Přišlo mi, že je život ke mně v každém ohledu nespravedlivý. A tak jsem udělal to, co jsem dělal pokaždé, když jsem byl naštvaný na celý svět. Rozhodl jsem se vyhonit si ... zas. Nikdo jiný to pro mě neudělá.

Sundal jsem si Billyho džíny a prádlo a zavrhl všechny naděje na to, že bych si s ním ještě někdy užil. Podíval jsem se na sebe do zrcadla v koupelně. Viděl jsem sexy kluka s bezva postavou. Víc než bezva. Se skvostnou! Usmál jsem se na sebe. Kdo by mě nechtěl ošukat, můj super zadek. Kdo by nechtěl, ať pro něj stříknu. Protože, lidi, fakt stříkat umím. Stříknu stejnou dávku jako Billy, ovšem v mohutných výstřicích, takových, jak to o sobě popisoval Jess. Stříkám líp než oni oba.

Ty úvahy způsobily, že jsem byl ještě víc naštvaný. Jak jsem tak zuřivě honil svých 23 centimetrů, namazaných mojí vlastní předmrdkou, dovedl jsem sám sebe za ocas do pokoje. Billyho džíny a slipy, promáčené naší mrdkou, jsem hodil na postel. Byly přesně na místě, kde Billy seděl poté, co jsem mu ho vyhonil. Byl vyčerpaný a jeho mrdka kapala na přehoz mojí postele. Když jsem si na to vzpomněl, koule se mi stáhly. Vířilo mi v koulích a cítil jsem, jak se chystá další dávka mrdky, připravená explodovat jako sopka.

Ještě jednou jsem se podíval na Billyho džíny, prohnul jsem se dozadu, zamručel a oběma rukama si honil ocas. Pěkně tvrdě. Od žaludu až ke koulím a zase zpět. Ze špičky se začala hrnout mrdka. Žalud byl horký, naběhlý, obrovský. Stříkala z něho dávka za dávkou. Možná 12 velkých výstřiků, nevím, nepočítal jsem to. A pak už moje hustá, smetanově bílá mrdka jenom vytékala z ocasu. Pokrývala žaluda a kapala na postel. Ke konci mrdka vytékala podobně jako Billymu. Hodně podobně.

A pak jsem sebou praštil na svou zaneřáděnou postel a cítil jsem se úplně sám a smutný.

Na tom výstřiku nebylo nic příjemného. Když jsem stříkal proudy mrdky po posteli a Billyho džínách, měl jsem pocit supersíly, kterou zničím své nepřátele. Ale když bylo po všem, co vlastně zůstalo? Chladnoucí mrdka. Spousty a spousty mrdky. Skoro by v ní šlo plavat. Sám.

Když jsem se další ráno probudil, první co mi proběhlo hlavou bylo: "Díkybohu, že už je pátek." Asi bych víc takového týdne nezvládl. Sebral jsem se a i s ranní kládou se vypravil do sprchy. Svůj první ranní výstřik vždycky nechávám odtéct odpadem spolu s mydlinkama.

Když jsem se vrátil do ložnice, zarazily mě stopy mrdky po celé posteli a dva páry flekatých džín. A samozřejmě taky Billyho slipy. Chvíli jsem přemýšlel, že bych to zkusil uklidit, aspoň trochu, ale pak jsem se na to vykašlal. V týdle pitomý domácnosti jsem měl já na starosti stříkání a ta pitomá znovuzrozená ženská měla na práci to uklidit. Akorát mě zamrzelo, že jsem ranní výstřik nerozplácl po zrcadle, tak jak jsem to dělal s dvojčaty.

I ve škole stál ten den za hovno. Byl jsem podrážděný a každá blbost mě nasrala. V hodině matematiky jsem přemýšlel nad tím, že jsem jenom o měsíc nebo dva mladší, než většina kluků z nejvyššího ročníku. To je výhoda narozenin srpnu. O měsíc moc mladý na to, začít chodit do školy se všema těma, se kterýma jsem vyrůstal.

Kluci jako Billy a Jess a všichni jejich nabušení kamarádi z ročníku takový mlaďochy jako já přehlíželi.

U oběda seděl Billy u svého obvyklého stolu. Dvakrát jsem ho slyšel říkat něco o buzerantech. Když jsem to zaslechl podruhé, vzdal jsem to. Vstal jsem a vyšel jsem na nádvoří. Potřeboval jsem prostor.

Skoro jsem nemohl věřit tomu, že večer předtím jsem jako cvok stříkal do jeho džínů a dneska ... dneska nejsem schopný být s ním v jedné místnosti.

Polekal jsem se, když jsem ucítil ruku na rameni. Škubl jsem sebou a zjistil, že za mnou stojí Jess. "Šel jsem za tebou," řekl. "Pochopil jsem, žes včera mluvil s Billym. Jak to šlo? Je všechno v pořádku?"

Zhluboka jsem se nadechl a potom pomalu a dramaticky vydechl. Podíval jsem se na Jesse, vypadal tak plný naděje.

"Neviní tě z ničeho, že ne?" ptal se Jess s opravdovou starostlivostí. "Vím, že dokáže všechno zamotat a nechtěl bych, aby se to otočilo proti tobě."

"Ne, ne, nic takovýho. No, možná chvilku zkraje. Ale bavili jsme se a fakt tě má rád ... rád jako kamaráda, myslím tím. Chce ti porozumět, ale není to pro něj jednoduché." Docela mě překvapilo, co jsem mu to vlastně říkal. "Myslím tím, že pořád chce být tvůj kamarád ... tvůj nejlepší kamarád. Chtěl by udělat cokoliv, co by ti pomohlo se s tímdle vším vyrovnat. Upřímně řečeno, vlastně mě docela překvapil."

Zjistil jsem, že se uklidňuju a vztek mě opouští. Vracel se ten příjemný pocit, který jsem měl v Billyho společnosti. Proč? To nevím. Prostě to tak bylo. On je fajn kluk, i když občas trochu pitomý.

"Už jste spolu od včerejšího večera mluvili?" zeptal jsem se a najednou jsem si uvědomil, že pokud se děje něco nového, chci to vědět.

Ne, nemluvili spolu, řekl mi. Ale večer jdou spolu na dvojité rande a Billy mu říkal, že si pak chce s ním promluvit.

"Tak hodně štěstí, Jessi," bylo všechno co jsem řekl. Ovšem v duchu jsem si říkal - dvojitý rande? Heteráci? Kdo se v nich má vyznat.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.