Date: Mon, 30 Aug 2010 16:00:34 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 6 (Czech)

Kapitola 6

Vypráví Jess

Dvojité rande stálo za houby. Ve čtyřech - Billy a jeho tehdejší holka Kate, Ellie a já - jsme si napřed dali něco ve fastfoodu. Pak jsme jeli do kina, ani jsme nevěděli, na co chceme jít. Šestnáct promítaných filmů a ani hovno, na co by se dalo koukat. Tak jsme jeli na Billyho oblíbené parkovací místo.

Billy a Kate to rozbalili na předních sedadlech. Ellie mi ohryzávala lalůček a u toho mi šeptala do ucha, jak moc mě miluje. Jasně, čekala, že jí budu říkat to samý. Pak jsme se trochu líbali. Ovšem to nejlepší, co se na těch zadních sedadlech kdy dělo, nastalo, když mi položila ruku na ocas, který jsem měl pořád v kalhotách. Jasně, že začal tvrdnout. To holt nadrženej ocas mladýho kluka udělá, když na něj někdo sáhne. Jak jsme pokračovali ve francouzácích, čas od času ho povzbudivě stiskla. Když jsem pak začal být netrpělivý, položil svoji ruku na její a nutil ji pořádně zmáčknout můj zvětšující ; se ocas, narovnala se a řekla, že musí jít domů. A že bysme si s Billym měli pořádně odpočinout před plaveckými závody. A přitom jsem chtěl jenom vyhonit. Nemůže mi ho proboha prostě honit, dokud se neudělám? Klidně i do kalhot. Je mně to fuk. Řek bych, že aspoň tolik pro mě udělat mohla.

A tak se stalo, že jsme o půl jedenácté seděli s Billym u mě v pokoji a vykládali. To bylo celkem normální, že po rande jsme šli s Billym ke mně a prostě tlachali o blbostech. Ten páteční večer jsme ale oba věděli, že je něco, co potřebujeme probrat.

Konečně, po dlouhé pauze, se Billy zeptal: "Plánuješ říct Ellie ... však víš ... o sobě ... Myslím jako že seš gay nebo tak?"

"Jasně," řekl jsem uštěpačně, odpovídal jsem na otázku, na kterou jsem vůbec odpověď neznal. Dělal jsem frajera, kterému je všechno jedna. "Plánuju před ní kleknout na koleno jako bych ji chtěl požádat o ruku, pak se jí podívám do očí a hrdě řeknu: Ellie, jsem gay. Co, bere tě to?"

Oba jsme se zasmáli, ale nebylo v tom moc nadšení.

"Takže jsi mluvil s Justinem?" řekl jsem.

"Jo. Řek bych, že mi pomohl pár věcí pochopit."

"Pořád jsme nejlepší kamarádi?" zeptal jsem se.

"Jasně, že jsme. Vždycky budeme. Ale musíš pochopit, že já tebe nemiluju. Tady v těch gay věcech se nevyznám, ale budu se snažit. Akorát na mě netlač. Fakt se budu snažit. Ale mám své meze. Jsou věci, které normální chlapi prostě nedělají. Ale po rozhovoru s Justinem jsem zjistil, že tady možná je pár věcí, které by se ti mohly líbit, a které spolu můžou dělat jacíkoliv dva kluci, i když jsou na holky. Věci, které jsme spolu nedělali."

"Jako třeba?" Nebyl jsem si jistý, kam tím míří.

"No, řekl mi, že je pár věcí, které by se ti třeba líbily, kdybych udělal ... věci, které pro tebe třeba občas udělat můžu."

Zrudnul jsem tak, že jsem cítil horko v obličeji. Justin mu musel říct, že bych chtěl, ať se na mě vystříká. Tak k tomudle jako míří? Billy si myslí, že chci, ať mě celého postříká. Svět se se mnou zatočil. Billy by byl ochotný mě postříkat? Proboha!

A pak se mi Billy podíval do očí, vřelým a starostlivým pohledem, a položil jednu svoji velkou, krásnou ruku do mého rozkroku. No, jak už jsem říkal, když se mýho ocasu někdo dotkne, ocas reaguje. A přesně to udělal.

Billy nebyl pasivní jako Ellie. Jemně mi masíroval péro, tahal za něj, pěkně se o něj přes plátěný kraťasy staral. Dělal to mnohem líp, než bych to mohl dělat já. Bylo to skvělé a můj tvrdnoucí ocas to potvrzoval. Jako obvykle jsem byl na ostro, takže jsem krásně cítil jeho opatrné dotyky, jak mě zkoumá, vzrušuje, stará se ... Bože, bylo to nádherné. Ukazováčkem jezdil po nalité hraně mého rostoucího, tvrdnoucího žaluda. Pozoroval zjevné vzrušení, které v mých kalhotách způsobil.

Bylo to fantastické, zejména protože jsem věděl, že to ukazovalo, jak mě má rád. Ukazovalo to, jak chce, abych byl šťastný. Jak daleko dokáže zajít, abychom byli kamarádi.

Lehce jsem vzdychl když začal můj ocas rytmicky zpracovávat, nebyl ještě kompletně tvrdý, ale už tomu chybělo jenom trochu.

"Je to dobrý?" zeptal se, když rozepínal zip na mých kraťasech. Neodpověděl jsem. Vzal to jako souhlas a za chvilku už jsem měl jeho prsty jemně sevřené kolem mých 20 cm. Moje první zkušenost s klukem právě začínala. Můj nejlepší kámoš má ruku kolem mého chvějícího se ocasu a svádivě jej mne. Bylo to skvělé. Tak od teď už budu určitě gay, říkal jsem si. A než to skončí, udělá se ... na mě? V první chvíli mě ani nenapadlo, jak to nazvat. Ale jak Billy zrychloval honění mého péra, představa se vyjasňovala. Stříkně na mě Billy potom tu svoji obrovskou dávku?

"Billy, nejspíš bys měl přestat. Nevím, jestli ..." Nebyl jsem si jistý, jak to říct. Nebyl jsem si moc jistý, co vlastně chci říct. Byl jsem si jistý, že jeden z nás na toto není připravený. Odsunul jsem se od Billyho a jeho ruky.

Nemohl jsem uvěřit tomu, že můj nejlepší kamarád, heterosexuál, bude ochoten todle udělat hned poté co se dozví, že jsem gay ... že je ochotný mě celého postříkat, aby mi udělal radost. Nebyl jsem si jistý ani tím, zda jsem připravený sám. Koneckonců, dokud mi o tom Justin večer předtím neřekl, nevěděl jsem ani, že todle gayové dělají.

"Nelíbí se ti to? Dělám to špatně?"

"Ne, je to skvělé, věř mi. Pořád je to ještě úžasné," ujišťoval jsem ho a oba jsme se dívali dolů na mého tvrdého ptáka. "Ale chtěl bych vědět, Justin ti řekl, co jsem po něm chtěl?"

"Ne," řekl Billy a vypadal zmateně.

"Víš jistě ... že ti o tom neřekl?"

"Ne," řekl Billy znovu.

Teď jsem byl pro změnu zmatený já. Nebyl jsem si jistý, co se to děje ... co Justin řekl Billymu. Nebo co neřekl.

Řekl jsem Billymu, že si myslím, že by měl ... nebo měli bychom ... raději zatím přestat. Taky jsem mu řekl jak je bezva, že jsme pořád nejlepší kamarádi a jak jsem šťastný, že chce najít nové hranice našeho kamarádství. Krátce jsem ho obejmul a potom pustil. Nechtěl jsem ho vyděsit. Říkal jsem si, že zanedlouho to může být můj jediný kamarád. Pak mi hlavou bleskla vzpomínka na Justina, ale zahnal jsem ji. Justin nebyl přímo kamarád. Pomohl mi, protože já jsem pomohl jemu. Prostě jenom výměnný obchod. Ne opravdové kamarádství. Ne jako mezi Billym a mnou.

Ještě jsme si chvíli povídali a Billy pak šel do koupelny opláchnout si obličej, nebo co to tam vlastně dělal. Shodil jsem oblečení a vlezl si pod peřinu, ocas mi konečně trochu změkl. Když Billy konečně vyšel z koupelny zhasl světlo, posadil se na kraj postele a sundával si boty. Pak se natáhl na deku a oba jsme usnuli. Přesně tak se to stalo, tak nevinně jako mnoho nocí předtím.

Další ráno jsem se probouzel pomalu. Přišlo mi, že se probírám z hrozně krásného snu. Cítil jsem se dobře a ten sen byl úžasný. Samozřejmě, nebyl to žádný sen. Billy pomalu hladil mého po ránu tvrdého ptáka. Vedle mě s nohama složenýma pod sebou, nakláněl se nade mnou. Hladil mě tak něžně. Nemohl jsem odolat a usmál se na něj svým speciálním úsměvem. Vypadal vážně a odhodlaně. Pokusil se taky usmát.

"Doufám, že ti to nevadí," řekl a začal jemně hladit chloupky na spodku mých koulí. To mi nikdo nikdy nedělal, ani mě nenapadlo si to dělat sám. Líbilo se mi to. Moc. Můj ocas nedočkavě poskočil.

Ze stolku vedle postele vzal malou lahvičku dětského oleje, kterou tam mám položenu už od dob, kdy jsem byl dítě. Trochu ukápl na můj trčící tvrdý ocas. Chladná jemná tekutina lechtala, jak mi stékala po ocase, trocha se třpytila v mém ochlupení. Teď už se Billy usmíval doopravdy, uchopil můj ocas do ruky a začal po něm roztírat olej, pokrýval jím péro od vrcholku až ke kořenu. Pak ještě trochu oleje přidal a rozetřel mi ho po koulích.

Používal obě ruce - jednou hladil mých dvacet centimetrů a hrál si se zářícím žaludem, druhou si hrál s koulemi a vypadal, že se mu to líbí. Mně se to také líbilo.

Když už jsem myslel, že za chvilinku začnu stříkat, přestal a zeptal se mě, jestli je to příjemné.

Nebyl jsem schopný odpovědět a jenom jsem přikývl.

"Fajn," řekl a zase začal, tentokrát ale prohodil ruce. Bylo to jako by můj ocas honil někdo úplně jiný a to mě vzrušovalo ještě víc. Cítil moje napětí, spojil palec a ukazovák ruky, kterou mi honil, a vytvořil tak kolečko. Jenom zlehka se dotýkal mého ocasu a žaluda, jak tímdle kroužkem ze dvou prstů jezdil nahoru a dolů. To napětí bylo elektrizující. Ocas mi poskakoval z těch fantastických pocitů, které jím probíhaly. Bylo to o hodně lepší, než když jsem si honil sám. Vzrušení mi samozřejmě probíhalo celým tělem.

Snažil jsem se uvolnit a rukama jsem bloudil po prsou a bradavkách, jak mě můj nejlepší kámoš honil, hrál jsem si s bradavkama.

Stáhly se mi břišní svaly a ohnuly prsty. Celé tělo se mi napjalo a Billy začal pořádně honit. Nemyslel jsem, že by můj ocas mohl ještě víc ztvrdnout nebo se zvětšit. Ale jak mi mistrovsky honil, jeho prsty klouzaly a jezdily v oleji na mé tvrdé kládě, zvládl můj ocas obojí. Byl jsem dokonale tvrdý a můj ocas se při jeho dotycích ještě zvětšoval. Cítil jsem, jak ve mě stoupá mrdka připravená vystříknout...

A pak jsem stříkal a proudy mrdky lítaly všude. Silné bílé prameny mrdky byly v mých vlasech, na tváři, na posteli. Všude jenom ne v mojí puse ... všude kromě tam, kde jsem pokaždé stříkal. Bylo to pět mohutných proudů mrdky, některé z nich největší, jaké jsem kdy měl. A pak ještě pár kapek sklouzlo po Billyho prstech, které pořád svíral kolem mého tvrdého péra. Pořád mě držel tak, jak mě ještě nikdo nikdy nedržel. Měl jsem pocit, že ocas mi zůstane tvrdý až do konce života. To by bylo skvělé. Ale věděl jsem, že je to konec. Billy mě udělal, pomohl mi se vystříkat.

Odtáhl ruku a mrdku z prstů si otřel o mé břicho. Hleděl jsem na něj a bezmyšlenkovitě sáhl dolů, vytlačil z ocasu posledních pár kapiček mrdky a prstem ji přenesl na natěšený jazyk.

"Aha," řekl Billy, "zapomněl jsem, že mrdku rád jíš. Doufám ... Bylo to fajn? To co jsem udělal? Dobrý?"

Usmál jsem se na něj speciálním úsměvem.

Vstal a šel do koupelny, slyšel jsem, jak si myje ruce ... dlouho.

Mezitím jsem ležel na posteli, mrdka se mi pomalu roztékala a stékala po tvářích, bocích, všude možně. Nevěděl jsem co dělat, co říct, dokonce co si myslet. Cítil jsem se úplně strnule.

Věděl jsem, že Billy pro mě právě udělal něco fantastického a miloval jsem ho za to ještě víc. Ovšem nevěděl jsem nic o tom, jaké to je být gay nebo co gayové dělají. Byl jsem ztracený a tak jsem tam jenom ležel a čekal jsem, než se vrátí z koupelny.

Bude teď chtít vystříkat se na mě? Bude mě chtít znovu vyhonit. Nebo bude chtít, ať vyhoním já jeho? Nebo že bych vyhonil já jeho a on se vystříkal na mě?

Anebo si bude hrát s mýma koulema a já se udělám sobě do pusy?

Slyšel jsem, že zastavil vodu.

"Musím jít, Jessi," bylo všechno co řekl.

Podepřel jsem se na posteli a řekl mu: "Tak co, bralo tě to?"

Pousmál se na mě a pohodil hlavou při mém pokusu o vtip. A pak odešel.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.