Date: Tue, 31 Aug 2010 15:12:37 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 7 (Czech)

Kapitola 7

Vypráví Billy

Plavecké závody jsme projeli. Ve svých rozplavbách jsem skončil třetí a čtvrtý. Počítám, že jsem se nesoustředil. Překvapilo mě, že jsem tam viděl Justina. Nemyslel jsem si, že se účastní takovýchto školních akcí. Ale narazil jsem na něj, když jsem vycházel z šatny. Vypadalo to, že se tam jen tak poflakuje. Nejspíš to tak i bylo. Blbec.

Chvilku jsme se bavili a navrhl mi, ať se později stavím k němu domů. Říkal jsem si, že asi chce zpátky svoje džíny, ale nezmínil se o tom. A já taky ne. Odehrávalo se toho zrovna v mém životě docela dost, věci mnohem důležitější než Justinovy džíny, a nedávalo mi to moc smysl. Hodně z toho byly homosexuální sračky. Nerozuměl jsem tomu, ale pro Jessovo dobro jsem se to snažil pochopit. Můj nejlepší kámoš mě potřeboval a já zase potřeboval vědět mnohem víc, než jsem věděl.

Takže asi za hodinu jsem se rozhodl rozjet k Justinovi.

Ochotně poslouchal, když jsem mu vyprávěl o věcech, které se odehrály minulý večer, o holkách i o tom přerušeném honění v Jessově pokoji.

Když jsem to Justinovi vyprávěl, přesně se mi vybavilo, jak Jess ten večer předtím vypadal. Byl tak ... Nevím, jak bych to popsal. Řekl bych, že napřed se mu hodně líbilo, jak mu honím ptáka. Pak se zdálo, jako by mu něco cvaklo v hlavě a bylo po všem. Jako někdy s ženskou. Celý nažhavený a natěšený a pak najednou studený jak psí čumák.

Justin poslouchal, ale nenabídl žádné homosexuální zdůvodnění toho, proč mě Jess v pátek večer zastavil v tom honění. Fakt jsem chtěl vědět, jestli jsem něco neudělal špatně.

Co ale Justina opravdu zaujalo byla ta část, kdy jsem vyprávěl, jak jsem se ráno probudil vedle Jesse, stejně jako už mockrát předtím. Jak jsem si tu bouli pod peřinou nemohl s ničím splést. Pořád jsem si ji dokázal jasně představit. Jak jsem pozoroval zřetelný obrys jeho péra a nadouvajícího se žaluda. Pod peřinou vypadal ještě větší. Jakoby víc vyzývavý než kdykoliv dřív. Jak jsem chtěl zkusit jej znovu pohonit. Udělat to pro Jesse. Jess měl fakticky impozantní ranní kládu.

"A tobě stál taky?" zeptal se Justin.

"Byl jsem taky tvrdý, ale soutěž o nejlepší ranní kládu vyhrál Jess," odpověděl jsem mu.

Popisoval jsem Justinovi, jak jsem se znovu rozhodl Jesse vyhonit, protože když mi to dělal Justin, byl to neuvěřitelný pocit. Myslel jsem si, že bych se měl podělit ... myslel jsem si, že se dokážu o ten fantastický pocit podělit s nejlepším kámošem.

Tak jsem se do toho dal. Když jsem si hrál s jeho ocasem a koulema, ztvrdnul Jess tak, jak jsem ho ještě nikdy neviděl. Dělal jsem s Jessovým ocasem to, co se mi tak líbilo s mým, říkal jsem Justinovi. Nevím teda, jestli byl Jess tak tvrdý jako já, když mi honil Justin, ale rozhodně to bylo těsné.

Čím víc jsem se snažil, tím víc se mu to líbilo. Bralo mě, jak ohýbá prsty. Fakt uměl stříkat. Myslím tím, že mrdka lítala všude. Sice nestříkal tak moc jako já, ale, popisoval jsem Justinovi, dokázal stříkat pěkně daleko a vysoko. Klidně sám sobě do vlasů, přes rameno, na obličej. Docela mě ten pohled bral, protože to já nedokážu.

Justin hltal každé slovo. Všiml jsem si, že se chvílema osahával. A co já? Už jsem byl zase tvrdý, stejně jako když jsem to dělal Jessovi. Netrvalo dlouho a Justin byl z mého vyprávění tak tvrdý, že si musel sáhnout do džínů a upravit svůj rostoucí ocas.

Jak si přerovnával tu svoji kládu, díval se přímo na mě, a tím svým fantastickým nonšalantním způsobem řekl: "To tvý povídání o honění mě trochu rozpumpovalo. Nevadí?" A začal si rozepínat džíny a vytáhl svých tvrdnoucích 23 cenťáků na čerstvý vzduch. Byl to velmi působivý pohled.

Vypadal líp než Jessův a jak si jej Justin honil, bylo to celé ještě daleko působivější. Myslím tím, obrovský a tvrdý, prakticky hned.

Pozoroval jsem Justina, jak si honí svoji obrovskou kládu a nic jsem neříkal. Jenom jsem urovnal a pak bezmyšlenkovitě pohladil svůj ocas.

Justin se ušklíbl a hleděl mi přímo do rozkroku. Měl jsem na sobě ty džíny, co mi dal. Když jsem byl u něj poprvé, říkal mi, že v nich vypadám sexy. Podle jeho výrazu bylo jasné, že v té chvíli jsem mu přišel ještě víc sexy. Já jsem se tak rozhodně cítil.

"Možná by ses mohl přidat," řekl Justin uvolněně. Zaklonil se. Honil si péro před prakticky úplně cizím člověkem a vypadal naprosto přirozeně.

"Možná," řekl jsem a znělo to víc nadšeně, než jsem chtěl. Justin na nic nečekal. Pomalu ale odhodlaně se natáhl k mým džínám a rozepnul je, takže se rozevřely. Pak sáhl dovnitř a nabral můj rostoucí ocas a koule do dlaně, vytáhl je ven a nechal je volně viset. Teda, ocas mi moc nevisel, spíš ukazoval přímo na Justina. Věnoval mi široký úsměv.

"Možná je čas na další lekci," řekl.

Chtěl jsem něco namítat, ale pak jsem řekl jenom: "Jenom honím. Žádný ... gay věci. Jasný?"

"Jak chceš," řekl Justin a vrátil se k honění svých třiadvaceti tvrdých cenťáků. Jak z něho pěkně pořádným proudem tekla předmrdka, měl hezky namazáno. Špičku prstu namočil do čistého pramínku na vrcholku ocasu a pak jím obkroužil nalitého žaluda, který mu seděl na konci toho fantasticky dlouhého péra.

Já jsem beze slova seděl, díval se, a ocas mi tvrdl čím dál víc, aniž by se jej kdokoliv dotýkal. Stavěl se víc nahoru. Zip na koulích nebyl moc příjemný, takže jsem džíny sundal a odkopl je.

Justin udělal se svými to samé. Pak pokračoval v pomalé a jemné masáži svého ocasu.

Už jsem se nedokázal déle udržet, pevně jsem popadl ocas, stáhl ho co nejvíc a stiskl ho, takže se žalud vyboulil ještě víc.

"Hej, opatrně, chlape, to je tvůj kámoš. Chovej se k němu pěkně jemně, jako jsi to udělal Jessovi. Jako jsem to udělal já tobě. Copak ses nic nenaučil? Prostě si lehni a hezky ho masíruj. Na, použij trochu mojí předmrdky," a rozmazal mi po ocase něco svý šťávy. Můj tvrdý ocas povyskočil.

I mně začala téct předmrdka a snažil jsem se kopírovat Justinova gesta, pohyby, jeho techniku. Věděl, že se na něj dívám a že se snažím učit. Bylo to erotické a hypnotizující. My oba v jeho posteli jenom v tričkách, synchronně pomalu honíme svý tvrdý ocasy. Hladíme si koule, štípeme se do bradavek.

Justin si sundal tričko a odhodil ho na zem. Udělal jsem to samé. Teď jsme byli oba nazí a pěkně vzrušení. Trochu jako Jess a já před lety, myslel jsem si, ale neřekl to.

Jusnit se napůl otočil ke mně a trochu prohnul záda, dál si pomalu masíroval svých nádherných 23 cenťáků nahoru a dolů. To byl teda ocas! Byl jsem uchvácený tím, jak se mu věnoval a jak ocas reagoval. Přál jsem si, aby mi někdo byl býval dal takovouto lekci když jsem začínal.

Taky jsem se otočil k Justinovi a prohnul záda, pomalu jsem si honil svých dvacet cenťáků, v té chvíli možná i o něco víc. Byli jsme skoro jako obrazy v zrcadle. Pohybovali jsme se stejně. Oba ztraceni ve společných pohybech.

Pak jsem si všiml, jak se na vrcholku Justinova péra chystá kapka předmrdky. Pomalu se protahovala jako dlouhý pramínek směrem k posteli. Přesunul jsem pohled od kapky do jeho očí a viděl jsem, že mu nevadí, co chci udělat. Proč by mu to taky vadilo? Takže jsem se trošku natáhl a zachytil ten jemný, lesklý pramínek na špičku mého vlastního péra.

"Dík," řekl.

"Rádo se stalo."

"Jo, to doufám," řekl.

V hlavě jsem měl prázdno. Ani jsem nevěděl, co vlastně říkáme.

Teď se ke mně přiblížil Justin. Napřed jsem myslel, že to chce zopakovat a zachytit pramínek tekoucí ze špičky mého ocasu. Místo toho přitiskl celý svůj dlouhý ocas k mému. Horkost toho dotyku mi probíhala od ocasu do mozku a zpátky. Ten pocit, jak se jeho horký tvrdý ocas tře o můj, překonal všechno ostatní.

Srovnal jsem s ním tempo, naše péra klouzala po sobě, naše předmrdka nás mazala a starala se, že tření našich ocasů bylo stejně hebké a jemné, jako bylo rajcovní a tvrdé. Začal jsem sténat. K mému potěšení začal sténat i Justin.

Pokračovali jsme, spodní strany našich ocasů se masírovaly o sebe, občas jsem ucítil dotek jeho koulí na mých. A zase jsme sténali.

"Jak dlouho?" zeptal se úplně potichu.

"Moc ne," zašeptal jsem.

"Já taky ne," řekl.

Pak se na chvilku zastavil. Věděl jsem, že to dělá pro nás oba. Ještě jednou jsem jemně přirazil svým tvrdý pérem, zopakoval si to příjemné tření, jak můj ocas klouzal po celé délce jeho nádherného lesknoucího se péra. Vypálil první dávku mrdky, trefil mě pod bradu a výstřik byl tak silný, že se rozprskl nám oběma na prsa. Druhý výstřik zasáhl jeho rameno. Další můj nos. Byly to obrovské dávky mrdky, rozplácnuté všude možně. Tryskalo to z něj ve velkých dávkách, stříkal jako stříkačka. Další a další dávky horké, šťavnaté mrdky.

A pak začala téct mrdka i ze mě. První dávka nám dostřelila na pupky. A pak mrdka tekla jako nádherná fontána z mého tyčícího se ocasu, pokrývala obě naše péra dalšími hustými smetanovými pramínky, které tak krásně voněly.

Měli jsme ocasy pořád u sebe, přitisknuté k sobě, pořád jsme si je třeli o sebe v lepivé mrdce. Z ocasu mi tekla další mrdka. A Justin dál stříkal. Polštář, jeho obličej a prsa, moje paže ... byli jsme kompletně zlití.

A bylo to za námi.

Justin bez ptaní začal olizovat svou mrdku z mé brady, prsou a ruky. Vyplázl svůj elegantní dlouhý růžový jazyk a srkal chuchvalce své husté, lepkavé mrdky. Fascinovaně jsem pozoroval, když pokračoval na mém ocasu. Na mém pořád tvrdém a hodně citlivém ocasu. Jeho jazyk jemně olizoval mého žaluda, srkal mrdku do čekajících rtů. Jo! To byla moje mrdka. Nebo možná naše. Byla to naše smíchaná mrdka a Justin to všechno lízal. Dlouhými pevnými pohyby svého horkého mokrého jazyka čistil můj ocas. Škubal jsem sebou. Trochu mrdky mi zůstalo v chlupech a spousta zůstala po celém jeho těle.

Odvalil se ode mě a zůstal ležet na zádech.

"A co ty? Seš pořád celý postříkaný," řekl jsem mu.

"Posluž si," řekl a provokativně se ušklíbl. Pochopil ale, že todle nedokážu, že nemůžu udělat takovou gay věc, jakou udělal on. Můžu se nechat honit a můžu někoho honit, a můžu nechat gaye jako Jesse aby mi pěkně dočista olízal koule a péro.

Ale jíst cizí mrdku, to už není normální. To nemůžu udělat. Řekl jsem mu to.

"Dělám si legraci," odpověděl, aniž by mu zmizel úsměv z tváře. "Ale měl bys aspoň zkusit vlastní."

"Je to celé smíchané dohromady. V žádným případě, chlape."

"Tak možná příště," řekl.

"Možná," řekl jsem a v hlavě mi to šrotovalo. Příště! Jaké příště, kurva?

Ležel jsem na zádech na posteli a i když jsem byl duševně úplně mimo z toho, co se právě stalo, příroda nakonec vyhrála a oba jsme usnuli.

* * *

Když jsem se probudil, Justin ještě spal. A nemohl jsem si nevšimnout, že jsme oba pořád nazí a pokrytí šupinkami zaschlé mrdky. V rozkroku jsem měl mírně vlhko. Říkal jsem si, že bych měl jít. Koneckonců, měl jsem domluvené rande s Kate a rodiče se určitě starají, co se se mnou děje.

Natáhl jsem se a jemně stiskl Justinovo rameno. Líně otevřel oči a podíval se na mě. "Ahoj, chlape."

"Ahoj," řekl jsem. "Musím jít. Máš někde ty moje staré džíny a slipy? Vzal jsem si ty džíny, cos mi půjčil, abysme to mohli vyměnit."

"Aha," protáhnul se Justin. "Tak proto jsi přišel dneska na ostro."

"Jo," bylo všechno na co jsem se zmohl.

"Chci si s tebou o tom promluvit," řekl Justin a posadil se, takže se opíral o čelo postele. "Víš, ty tvoje staré džíny jsou pro mě tak nějak důležité. A víš, že jsem ti říkal, že si ty A&F můžeš nechat. Nekupoval jsem si je. Vyhrál jsem je v práci v soutěži, takže to není až takový problém."

"V jaké soutěži?" zeptal jsem se spíš reflexivně, než že by mě to zajímalo.

"No, každý měsíc máme takovou soutěž mezi prodavači, kdo dokáže dostříknout nejvýš," řekl mi s naprosto vážným výrazem. Nejspíš na mě viděl, že mi pár vteřin trvalo, než mi došlo, že si ze mě dělá legraci.

"No tak, vezmi si je," naléhal Justin, "tak levně je nikde nedostaneš."

"A co je tak důležitého na mých starých džínách?" zeptal jsem se.

Bylo vidět, že Justin přemýšlí, jak mi má odpovědět. Pak se na mě podíval takovým tím pohledem a-co-má-kurva-být a řekl: "Jak ses do nich tenkrát cestou sem udělal, chtěl jsem si je oblíknout tak moc, že jsem myslel, že umřu. Neudělal jsem to, protože jsem tě nechtěl vylekat. Hned jak jsem se vrátil, když jsem tě odvezl, šel jsem rovnou do pokoje a do těch tvých mrdkou promočených džínů se oblíkl. Bylo to super. Je to fantastický pocit, vklouznout do pěkně obnošených džínů, do kterých se chvíli předtím vystříkal nádhernej kluk. A řeknu ti, žes v nich teda nechal pořádnou dávku mrdky." Široce se na mě usmál a uznale mrknul. "Jak mi ty tvoje promáčené džíny objímaly nadrženej ocas, stačilo mi to k tomu, abych se do nich udělal taky. A už jsi viděl, jak to vypadá, když se udělám."

"To je trochu úchylný," řekl jsem mu. "Fakt se ti líbilo oblíknout si moje postříkaný džíny a udělat se do nich?"

"To si piš!"

"Takže teď budou ztvrdlé a flekaté a nosit moc nepůjdou. Proč si je chceš nechat?"

"Hm," zaváhal. "Ráno jsem je zapomněl uklidit a ženská, co tu uklízí, je vyprala. Vypadají úplně stejně skvěle, jako když jsem je na tobě poprvé viděl. Krásně ošoupaný rozkrok v místech, kde míváš uložený ocas. Jsou to skvělé džíny."

"Díky," řekl jsem. "Taky je mám rád." Byl jsem trochu rozpačitý, že si všiml, jak můj ocas vydřel látku v rozkroku. Myslel jsem si, že jsem jediný, kdo si toho všiml.

"No a teď přijde to, co se ti možná nebude líbit ... když seš na holky a tak."

"A to?" snažil jsem se říct popuzeně, ale hlas mě zradil. Oběma nám bylo až příliš jasné, jak moc mě to zajímá.

"Noo, říkal jsem ti, že si ty A&F můžeš nechat. Můžeš... Musíš. Ale já bych si chtěl nechat tvoje staré džíny. Ale mám na tebe jedno zvláštní přání." Pozoroval mě ze svého koutku postele a snažil se vypadat nevinně. On neviňátko a já sexuální maniak. Přišlo mi, že nějak prohodil naše role.

"A to zvláštní přání je?" zeptal jsem se s pečlivou výslovností každého slova.

"Mohl by ses do nich znovu vystříkat? Udělej to a A&F jsou tvoje a kdybys potřeboval nějaké triko, udělám všechno možné, abys měl přesně to, co budeš chtít. OK?"

"Musím to udělat zase na skútru?" zeptal jsem se trochu zmatený z té výměny, nicméně už jsem si představoval, jak kurva skvěle v těch jeho džínách vypadám.

Vysvětlil mi, že ne. Stačí když si je oblíknu a udělám se do nich ... co největší výstřik, jaký po naší odpolední aktivitě zvládnu ... a ty A&F si můžu nechat. Zajímavý obchod.

Snažil jsem se tvářit, jako že je to těžké rozhodování, protože se mi moc líbilo, jak mě Justin prosí. Vypadal tak bezbranně. Tak toužebně.

"OK," řekl jsem nakonec. "Kde jsou?"

Došel ke skříňce a vytáhl je. Vypadaly čistě a čerstvě složeně. Takhle jsem je nikdy neviděl. Rozložil jsem je. "Tak jak to teda mám udělat?"

Řekl, ať to nechám na něm. "Jenom se uvolni."

Natáhl jsem si své staré džíny a on se postavil za mě. Řekl mi, ať se k němu zakloním. Udělal jsem to. Obejmul mě oběma rukama a začal mi hladit rozkrok. I když jsem společně s ním nedlouho předtím pořádně vystříkl, začal mi tvrdnout prakticky hned jak se mě dotkl. Prstama přejížděl po obrysu mého ocasu a ten se prodlužoval, zvětšoval a tvrdl. Zaklonil jsem hlavu a opřel ji o jeho. Tvář na tvář. "To je ono," řekl mi.

"Nezkoušej žádné legrácky," varoval jsem ho potichu, ale vážně. "Prostě mě jenom vyhoň."

A přesně to udělal. Tak fantasticky, že to až bolelo. Můj ocas, pokrytý látkou mých oblíbených starých džínů, vnímal kouzlo jeho dotyku. Byl mistr, hrál si s mým ocasem s plným nasazením. Cítil jsem mírnou slabost v kolenou, jak se mi veškerá krev přelívala do trčícího postaveného péra. Bylo to fantastické být tak pasivní, tak vzrušený, tak pozorně honěný.

Cítil jsem Justinův chvějící se ocas přitisknutý na můj zadek, projížděl mi mezi půlkama, tlačil se na mě. Bylo to hrozně sexy, vědět, jak moc by do mě chtěl zasunout ten veliký, tvrdý ocas. Ale nemohl. Teď to bylo o mně a mé rozkoši a mě nikdo šukat nebude. Mě ne.

Už jsem chtěl stříkat. Chtěl jsem ty džíny naplnit proudy své mrdky, chtěl jsem, ať Justin udělá cokoliv co chce, aby mě udělal a mohl si pak hrát v mých mrdkou zalepených džínách. Byl jsem připravený stříknout. Už jsem to nemohl zastavit, i kdybych chtěl. Ztuhl jsem a zasténal. Zavrněl mi do ucha: "Vystříkej se pro mě ... Vystříkej se ... Pusť to ven ... Chci tvoji mrdku. ... Prosím. Prosím udělej se pro mě."

Jeho slova už byla moc a pustil jsem do džínů proud mrdky. Justinovy ruce pokrývaly můj rozkrok, mačkaly, masírovaly, povzbuzovaly. Bylo to tak příjemné. Ovocná vůně mojí mrdky mi naplnila nos a já v Justinových rukou málem omdlel.

Jak ze mě tekla mrdka, přitiskl jsem rozkrok na jeho ruce, přirážel jsem do nich, cítil jsem prostříkanou látku svých džínů klouzat tam a zpět po citlivém spodku mého naběhlého, pulsujícího, chrlícího péra. Konečně se proud mojí mrdky zpomalil a já uslyšel Justinův vzrušený dech u mého ucha.

Byl úplně blízko.

"Stůj," řekl mi a já si uvědomil, že jsem se málem složil do jeho rukou.

Narovnal jsem se a Justin se přesunul přede mě, pořád s rukou na mém mrdkou promáčeném rozkroku. Usmíval se a oběma rukama nabral mrdku unikající přes látku mých džínů. Bylo to úžasné množství mrdky, která se prodrala látkou a prosakovala ven. Teď ji měl Justin v dlaních svých rukou. Zaklonil se a začal si mrdku roztírat po svém tvrdém ocase a napjatých koulích. Namazal se a láskyplně si ho masíroval. Viděl jsem, že dotek jeho kluzkých mrdkou pokrytých rukou na jeho obrovském ocase jej za chvilku přinutí vystříknout. Myslel jsem, že právě to chce.

"Dej mi je," řekl tak něžným hlasem, že to ze mě ty džíny skoro samo stáhlo. Ve vteřině jsem před ním stál nahý a on si natahoval džíny, které pro něj byly tak důležité. Jednou rukou bezpečně držel nalitý ocas uvnitř džínů, druhou rukou je zapnul a vzdychl.

Byl jsem fascinovaný pohledem na to, jak si jemně masíruje ocas a koule přes mokrou látku. Jak si hrál se svým pérem, mezi prsty mu prosakovala mrdka. Nikdy jsem nic takového neviděl. Justin si nehonil, ne jako jsme to dělali s Jessem. Ne jak jsem to tolikrát dělal sám v soukromí svého pokoje. Dokonce ne ani tak, jak jsem to Jessovi udělal ten samý den ráno.

Bylo to jako obřad a Justin vypadal jako by byl v transu. Nedokázal jsem z něj spustit oči. Konečně jsem viděl, jak se mu stahuje břicho a slyšel jeho chraptivý dech. Byl už blízko.

Sedl si na postel a já, ani pořádně nevím proč, jsem si nahý sedl vedle něj, nespouštěl jsem oči z jeho rozkroku. Pak zvedl jednu mrdkou pokrytou ruku z rozkroku a stiskl mi stehno. Zaklonil úplně hlavu a zasténal. Viděl jsem jeho mrdku, jak ji síla jeho orgasmu rozlévá přes už promáčenou látku a jak mu stéká do klína. Bylo to úžasné. Volnou rukou zkoušel vmasírovat mrdku zpátky do látky, která obepínala jeho tekoucí, chvějící se péro a vyčerpané koule.

Konečně dal ruku z mého stehna a znovu si začal zpracovávat naběhlý rozkrok oběma rukama. Zvedl ruce k obličeji a zhluboka vdechoval, jazykem zkoušel chuť čerstvě vystříkané mrdky promíchané s mojí předchozí dávkou.

Znovu sáhl oběma rukama dolů a na ruce nabral trochu víc přetékající chlapské šťávy a nabídl ruce mi. Instinktivně jsem se nadechl. Cítil jsem čerstvý ananas a nádech broskví. Broskve. Tak je cítit moje mrdka.

"Ochutnej," řekl mi. "Je to božské."

Nehýbal jsem se, Nemluvil jsem. Přesunul mrdkou pokryté ruce k vlastnímu obličeji a olízl je, část mrdky si přitom rozmazal po tvářích, bradě a rtech.

Všiml jsem si, že moje velké a horké péro odpočívá položené na noze. Na stehně jsem měl loužičku předmrdky, která mi tekla ze špičky ocasu.

Ve vzduchu se vznášela sladká vůně naší smíchané mrdky, Justin se naklonil ke mně, vdechoval a vydechoval. Řekl bych, že pozoroval můj ocas.

Konečně hlavu odtáhl dost daleko, aby se mohl podívat přímo na mě. Měl jsem pocit, že mě chce políbit těmi mrdkou pokrytými rty. Jeho tvář se leskla od naší šťávy. Odtáhl jsem se. "Žádné gay hovadiny," varoval jsem ho a prakticky okamžitě jsem si uvědomil, jak to téměř nedává smysl, když vezmeme v úvahu, že jsem tam seděl s gay klukem, který se se mnou v tom dni právě podruhé udělal. Že měl na sobě moje mrdkou nasáklé džíny. Džíny, do kterých mě před chvíli udělal. Že jeho tvář byla pokryta naší mrdkou. Že jsme oba právě zažili výstřik svého živ ota.

"Mám svoje hranice," řekl jsem, stejně sobě jako Justinovi. "Mám hranice."

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.