Date: Wed, 1 Sep 2010 14:39:13 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 8 (Czech)

Kapitola 8

Vypráví Jess

Od chvíle, co Billy včera odešel z mého pokoje, jsem se necítil dobře. Vyhonil mi ho skvěle! Bylo úžasné vystříkat se mu do rukou, i když to nebyl můj obvyklý způsob vystříkání. Trochu mi chybělo, že jsem si nenastříkal do pusy. Ale v pořádku nebylo něco jiného a nedokázal jsem přestat se snahou srovnat si to v hlavě.

Po více než 24 hodinách přemýšlení jsem se víceméně rozhodnul, že se cítím divně kvůli tomu, jak mě rodiče vychovali. Myslím tím, že od chvíle, kdy jsem byl dost starý, že jsem věděl, že mám péro, mi říkali, že si na něj nemám sahat. Samozřejmě, že jsem je neposlouchal.

Jak jsem byl větší, slyšel jsem v kostele všechny ty ohnivé a pekelnou síru hřímající řeči. Však to znáte, co se stane s hříšníky, kteří se sexem nepočkají až na manželství. A ještě horší jsou zvrhlíci, kteří mají sex s osobami stejného pohlaví. Ti půjdou rovnou do pekla a budou se smažit navždy. Mí rodiče v to pevně věřili a opakovali mi to častěji, než jsem byl ochotný si pamatovat.

Takže klidně by to mohlo být tak, že i když Billyho vyhonění bylo v té chvíli skvělé, teď z toho můžu mít špatný vnitřní pocit. Sice jsem moc nevěřil tomu, že půjdu do pekla, ale, řekl bych, zase jsem si nebyl úplně jistý, jestli si tím, že jsem gay a dělám gay věci, trochu nezahrávám s věčným zatracením. Při těch úvahách jsem se otřásl.

Ale možná jsem měl špatný pocit z toho, že jsem do toho zatáhl Billyho. Myslím tím, i když jsme jako kluci tolikrát honili spolu, nikdy se mě nedotknul. A teď, řeknu mu, že jsem gay a že ho miluju a než bys řekl švec, sedí v mém pokoji a honí mi péro, dokud se nevystříkám. Tomu říkám skvělý kamarád! Ale netahám ho do něčeho, do čeho se mu ve skutečnosti nechce? Proto se na mě tak směšně díval, když včera odcházel. Prostě jsem neměl dobrý pocit.

Anebo to bylo prostě jenom tím, že jsem nevěděl ani prd o tom, jak být gay a ve všem jsem byl úplně mimo. Ale všechno todle moje trápení mě nikam nedovedlo.

Dopoledne po kostele jsem zavolal Billymu, ale jeho máma říkala, že je pryč. Zkusil jsem to znovu později, ale nikdo to nebral. Tak jsem vyrazil k jejich domu. Jeho máma se zrovna vracela domů z obchodu a řekla mi, že ani neví, jestli Billy je nebo není doma. Říkala, že možná bude s Kate, ale poslala mě, ať se jdu podívat do jeho pokoje.

V Billyho pokoji jsem nebyl už pár let. Ať už byl důvod jakýkoliv, vždycky jsme vysedávali v mém. Vešel jsem dovnitř a i v tom bídném světle jsem viděl, že je tam docela brajgl, oblečení všude, postel neustlaná, knihy a papíry poházené kolem počítače... A taky tam bylo něco zřetelně cítit. Bylo to jako... co? Jak jsem nad tím přemýšlel, posadil jsem se na postel. A pak jsem uviděl skvrny. Skvrny od mrdky? Muselo to být ono. To bylo pěkně hnusné. Deka tvrdá od zaschlé mrdky. Flekatá od zaschlé mrdky. Byla cítit Billym, jako by to byl jeho brloh. Vzpomněl jsem si na to. Trochu jako po ovoci. Úplně jinak než moje.

Jel jsem domů, pořád plný obav o Billyho a o sebe. A navíc jsem se začal starat, kde by mohl být. Rozhodně jsem ale nechtěl volat Kate, to bylo jasné.

Asi hodinku nebo tak jsem se zkoušel učit a pak jsem se rozhodl zavolat Justinovi. Možná mi dokáže pomoc. Doposud se ukázal jako skvělý pomocník, když jsem potřeboval udělat si ve věcech pořádek.

Říkal, že nic nedělá a jestli chci, ať klidně přijdu.

Když jsem dorazil, pustila mě Justinova máma dovnitř a řekla mi, ať jdu za ním nahoru. Seděl u počítače a neměl na sobě nic kromě bílých slipů. Hodně tenkých! Hodně hebkých! A hodně, hodně sexy!

Byl jsem si skoro jistý, že se zrovna díval na porno, ale když mě slyšel jít nahoru, přepnul to na spořič.

Chvíli jsme povídali o ničem a potom vznikla nepříjemná pauza.

"Mám strach o Billyho," řekl jsem, díval jsem se Justinovi přímo do očí a oplácel jeho pohled. A pak jsem dodal, "o Billyho a o sebe."

"V čem je problém?" zeptal se.

Musel jsem vyprávět opatrně, protože jsem nechtěl, aby se kdokoliv dozvěděl o tom, co se mezi Billym a mnou v sobotu ráno stalo. To bylo soukromé. Naše tajemství. Nikomu po tom nic nebylo. Byla to jedna z těch věcí, které dělaly z Billyho a mě nejlepší kámoše.

Takže aniž bych se zmínil o tom, jak mi Billy vyhonil, popsal jsem Justinovi svoje obavy a zmatky. Cítil jsem se provinile kvůli své výchově a tomu, co nás učili v kostele? Anebo jsem se cítil vinný, protože jsem Billyho zatáhl do těchdle gay věcí, o které on vůbec neměl zájem? Rozdělí nás to nakonec od sebe? Co můžu od svého nejlepšího kamaráda chtít? Lásku jistě ne, ne takovou, jakou jsem já cítil k němu. A co tedy? Kamarádství? Kamarádství nejlepšího kamaráda?

Neříkal jsem Justinovi o tom, jak divně se na mě Billy díval, když odcházel. Pokud bych mu to chtěl říct, musel bych se zmínit i o tom honění.

A pak, prásk, se Justin zeptal: "No a měli jste spolu něco ... myslím něco sexuálního, od té chvíle, cos mu to řekl?"

Byl jsem příliš ohromený, než abych odpověděl.

"To jsem si myslel," řekl Justin. "A co, líbilo se ti to?"

Nedokázal jsem se přimět k odpovědi. Seděl jsem tam a koukal na Justina kompletně vyjeveně, poprvé jsem si všimnul, že si hraje s ocasem, který mu ve slipech tvrdne. Ve slipech tak průsvitných, že jsem zřetelně viděl jeho vzpínající se péro. Moc mi to nepomáhalo najít nějakou smysl dávající odpověď. Nakonec jsem zakoktal: "Jak to víš?"

"No koneckonců jsem gay a my o takových věcech něco víme," řekl, jako by se tím všechno vysvětlovalo. "A ty seš taky gay. A gayové mají docela rádi ... hm ... sex. Všichni máme rádi sex. A proč taky ne, že jo? Takže co jste spolu vy dva dělali?"

Špička péra mu vykukovala z elastického pasu slipů. Měl ocas tak tvrdý, že mu ani neležel na břiše, prostě mu napínal tu gumu do prostoru. Ukazovákem si kroužil po špičce péra a roztíral si po něm předmrdku, která se z něj řinula. Viděl jsem jeho pevné a pěkně formované koule, obalené průhlednou látkou jeho slipů. To byl pohled! Chvíli jsem na něj jen tak zíral, celý fascinovaný.

Pak jsem se zhluboka nadechnul, odtrhnul pohled od jeho obřího ptáka a řekl: "No řekl bych, že mě trochu tak jako vyhonil."

"Tak jako? Trochu? Vystříkal ses? Užil sis to? Líbilo se ti to?"

"Jo, jasně," odpověděl jsem dřív, než jsem sám sebe dokázal zastavit. Ukázal jsem víc nadšení, než jsem zamýšlel, rozhodně víc, než jsem cítil. Pak jsem se znovu rozpovídal, s větším sebeovládáním. "Jo, bylo to fakt fajn, řekl bych. No prostě jsem se probudil s tvrdou kládou a on mě vyhonil."

"A udělal ses?" zeptal se, ukazováček přitom zabodnul do kapky předmrdky, která se mu chystala na špičce jeho totálně tvrdýho péra. Průzračnou kapičku si přenesl na špičku jazyka. Pak schoval jazyk do pusy a našpulil rty, jako by si tu chuť vychutnával. Viděl jsem, jak si jazykem rozmazává tu předmrdku zevnitř po zubech, jak ji žmoulá v puse, aby si ji užil ještě víc. Ten kluk má svoji mrdku rád úplně stejně, jako já mám rád svoji, pomyslel jsem si.

"Jo. Udělal jsem se," odpověděl jsem nakonec.

Justin vyklouznul ze svýho spodního prádla tak nenuceně, jako by to byla nejběžnější věc pod sluncem.

"Co děláš? Proč si sundáváš slipy?" měl jsem trochu strach, co může plánovat.

"Nechci si je zasvinit," odpověděl věcně.

Zajímaly ho všechny podrobnosti, ale řekl jsem mu, že má smůlu. Je to prostě soukromá věc a, i když potřebuju jeho pomoc, jsou věci, které mu holt nemůžu říct.

"Takže proč myslíš, že ti ho Billy po těch letech vyhonil?"

"Řek bych, že mi chtěl ukázat, že nemá problém s tím, že jsem gay. Ale stejně si nemyslím, že je v pohodě. Řek bych, že to je to, co mu vadí ... a mi taky."

"Co? Myslíš si jako, že problém je v tom, že ty chceš mít sex s ním a on nechce mít sex s tebou? No tak tě vítám mezi gayi. Ale nemyslím si teda, že to je ten hlavní problém. Spíš je problém v tom, že se váš vztah mění na vlastně jednostranný. Ty po něm chceš, aby se vyrovnal s tím, že seš gay. Ty po něm chceš, aby vůči tobě projevil nějakou míru lásky. Ty ..."

"Pochopení," přerušil jsem ho. "Chci jeho pochopení, vím, že od něj nemůžu čekat lásku..."

"Ale sex se ti líbil. Líbilo se ti, když ti vyhonil ten nejlepší chlap na světě. Že jo?"

"Jo."

"No a zkoušel jsi třeba přemýšlet nad tím, co by mohl chtít Billy? Co by se mu líbilo?"

"Jako co?" zeptal jsem se.

"Třeba kuřba. Nevím o klukovi, kterej by se nenechal vykouřit. Ty jo?"

"No, ne, nemyslím. Ale on se ode mě nenechá vykouřit. Je na holky."

"A? Hromada normálních kluků si nechává kouřit od kámošů gayů. Nikdo jinej ti nevykouří péro tak dobře jako gay. Pro normální kluky to není nic jako jestli jsou normální nebo na kluky. Je to prostě jenom potřeba se udělat. A užít si to."

Nic jsem neříkal.

"Tak proč Billymu prostě nevykouříš, abys mu ukázal, že to není jenom o tom, co chceš ty." Způsob, jakým to Justin řekl, z toho nedělal ani tak otázku, jako spíš příkaz.

"Nikdy jsem nikoho nekouřil. Nikdo nikdy nekouřil mi, sakra," řekl jsem a uvědomil jsem si, že už pěkně dlouho sedím a pozoruju Justina, jak si prstem pomalu a jemně jezdí zespodu po celé délce svého tvrdého ptáka. Od špičky ocasu mu pomalu odkapávaly průzračné kapičky předmrdky a podél ocasu mu sjížděly a mizely v krátce zastřiženém ochlupení. Byl to fascinující pohled.

"Ani Ellie?"

"Ne. Ona na takové věci není."

"No, takže je asi čas, aby ses to naučil." A s tím se Justin posadil a párkrát si pohonil ocas, kroužil rukou kolem něj, jak si po něm jezdil nahoru a dolů.

Nic jsem neříkal.

"Připravenej?"

"A na co?" zeptal jsem se, už jsem se v naší konverzaci ztratil.

"Naučit se, jak se kouří ocasy?"

"Teď?" zeptal jsem se a uvědomil si, že se bavíme v otázkách.

"Jo. Teď!"

"No snad jo. Tak mi řekni, co mám dělat."

"Kdepak," odpověděl mi. "Uděláme to mnohem líp. Ukážu ti to. Moje metodika má zásadní výhodu v tom, že se nejenom naučíš, jak perfektně kouřit péro - a věř mi, opravdu ti dokážu předvést perfektní kouření - ale zároveň poznáš i to, po čem touží každý kluk - zažiješ dokonalé vykouření sám na sobě. Jak si Justin přede mě klekl, všiml jsem si, že má dokonale tvrdý ocas. Koukal na moje péro a nenuceně si škrabal zespodu koule. Pak se na mě podíval a řekl - "Úplně jako v pornopovídce."

"Co?" zeptal jsem se, měl jsem pocit, že jsem se přeslechl.

"Mám pocit, jako bych byl jeden z těch Justinů - ti kluci se vždycky jmenují Justin - v některém z těch gay příběhů na netu."

Hleděl jsem na něj nechápavě.

"Vůbec nevíš, o čem mluvím, co?" zeptal se Justin poněkud omluvným tónem. "No asi budu muset začít vzdělávat i tvůj mozek, nejenom tvůj ocas. Pak budeš možná schopnej myslet oběma." Rozesmál se.

Smál jsem se taky, ale moc jsem to nechápal.

Pověděl mi o Nifty a JustUsBoys. A o různých gay povídkách, které tam jsou... O klucích, spoustě kluků, kteří právě zjistili, že jsou gayové. Řekl mi, že bych si měl na JUB přečíst povídku "Ryan And Me, And Ethan" od starlight70. "Je fakt dobrá, se skvělými sexuálními scénami. Budeš mít pocit, že seš u toho a stříkáš s nima. Je to o dvou klucích, kteří si o sobě myslí, že jsou normální, začnou se ale bavit s gayem, nějakým Ethanem. Nepanikař, povídka ještě není celá dopsaná, ale už teď je celkem jasné, že jsou oba dva na kluky a možná nakonec skončí spolu."

"Fakticky," řekl jsem.

"Jo, fakticky. Ale ty bohužel nežiješ v pitomém příběhu z JUB. Protože kdybys žil, měli bysme všichni čtvrtmetrové ptáky, mrdali bysme ve dne v noci, měl bych bohatý rodiče, bydlel někde na zámku a nejspíš měl osobního komorníka na mrdání ve volným čase. Ale stejně si to přečti. Zjistíš, že nejsi první člověk, kterej si najednou uvědomil, že je gay a musí zjistit, co s tím. Naštěstí máš mě."

A s tím Justin vypláznul svůj dlouhý jazyk a olíznul mi péro. Uskočil jsem stranou.

"Špatnej začátek," řekl Justin. "Měl bych přestat s blbostma a vzít to vážně. Potřebuješ pomoc."

Jako už poněkolikáté ten večer, zase jsem nic neříkal, jenom jsem se cítil trochu slabý v kolenou. "Můžu si sednout?" zmohl jsem se nakonec a sedl si na jeho postel.

"Jasně. Udělej si pohodlí. A teď si představ, že seš Billy a já jsem ty. Pokud by tě zajímalo co dělám nebo proč, ptej se. Jestli nebudu mít plnou hubu, odpovím ti, jak nejlíp budu umět. OK? Připravenej?"

"OK."

Justin mi akorát podebral ocas a koule oběma rukama, pak se předklonil a začal lízat. Napřed ocas a potom koule. Pak zase ocas. Měl pravdu. Billyho vyhonění bylo super. Ale todle bylo lepší.

Nemusel jsem Justinovi říkat, že se mi to líbí. Říkal mu to přímo můj ocas, který mu rostl v rukou. Pěkně mokrý od jeho slin, jemně mi ho masíroval, lízal a honil. Tvrdnul mi úplně bleskově. Stál přímo nahoru, nabízel mu k olíznutí citlivou spodní část. Mohl si hrát s celým tím mým tvrdým stožárem.

A pak se zeptal: "Připravenej?" Nevěděl jsem, co tím myslí, ale než jsem se stihnul zeptat, začal mi sát žaluda, vtahoval jej mezi rty a zase pouštěl. Podíval jsem se dolů a on se díval nahoru, s mým ocasem mezi usmívajícími se rty. Pěst jemně svírala moje péro. Jeho sliny mi stékaly po koulích. Ten pohled byl fascinující. A ten pocit jsem miloval.

Přestal a trochu nadzvedl hlavu, jenom tak, že můj ocas mu trčel přímo před horkými, vítajícími rty. "Pamatuj si, co dělám. Postupuj pomalu. Dávej pozor, ať ho nepoškrábeš zubama. Ocas se se zubama nemá rád."

Jak mluvil, cítil jsem na péru jeho dech a nemohl jsem odolat a přisunul ocas o kousek blíže k jeho rtům. Tak takhle má vypadat správná kuřba?

A pak začal znovu. Zalapal jsem po dechu.

"Už budeš stříkat?"

"Ne," řekl jsem. "Ještě ne."

"Řekni mi, až budeš stříkat. To je důležité."

A zase začal svými rty opečovávat mého žaluda, jednou rukou mi pomalu honil péro a druhou mě štípal do bradavky.

Najednou jsem se odtáhl, skoro panicky. "Nemyslím, že by se Billymu todle líbilo. Kouření možná, ale ne to s tou bradavkou."

"OK," řekl Justin konejšivě. "Pokud si myslíš, že to tak chce, tak se soustřeď na jeho péro. Ale neboj se ho zeptat, možná budeš překvapený."

"Nemůžu."

Justin vypadal trošku zaraženě, ale pak se zase usmál. "Prostě se uvolni a zkus si to užívat. Nezapomeň, že to děláš pro Billyho, ne Billymu. Tak se snaž, ať je to co nejlepší. A teď se uvolni."

A začal znovu, bez bradavek. Netrvalo dlouho a bral můj ocas hlouběji do pusy. Dovnitř a ven, jeho jazyk si hrál po celé délce mého naběhlého ptáka. Už jsem chápal, proč to kluci mají tak rádi. Díval jsem se, jak moje péro zajíždí hlouběji do jeho pusy. Cítil jsem, jak se můj citlivý žalud tře o jeho patro, konejšený jeho horkým kluzkým jazykem. Bylo to tak mokré. Tak povzbudivé. Tak příjemné.

Začal jemně mručet, skoro jako když přede kočka. Cítil jsem v péru ty jemné vibrace. Jak můj tvrdý ocas zajížděl dovnitř a ven, jeho rty se usmívaly. Dovnitř a ven ... nedokázal jsem tomu odolat. Ta potřeba byla příliš silná, takže jsem začal zarážet ocas hlouběji. Musel jsem mu ho vrážet až do krku. Tak jsem to aspoň cítil. Že mu mrdám krk. Cítil jsem, jak mi v koulích roste vlna. Cítil jsem, jak se mi stahují všechny svaly v těle.

A pak ze mě vyletěla mohutná dávka mrdky. "Stříkám," vykřikl jsem a mrdka stříkala dál a dál. Viděl jsem, jak Justin polyká, ale z koutků pusy mu vytékaly pramínky. Měl mrdku na rtech. Na rtech naběhlých od kouření mého ptáka. Byla to moje mrdka. Na Justinových rtech. Moje mrdka. Jeho rty. Kloužu mu krku. Kurva dokonalé. Tak takové to teda je, být gay.

Když jsem se mu podíval do očí, znovu se mi naskytl ten krásný pohled na můj pořád tvrdý ocas mezi jeho rty. Justin se usmíval a díval se na mě. Moje mrdka mu stékala od pusy.

Zaklonil se a pustil moje péro. V porovnání s příjemným teplem Justinovy pusy mi přišel okolní vzduch studený.

"Chceš ochutnat?" řekl a postavil se. Cítil jsem v jeho dechu svoji mrdku. Naklonil se, aby mě políbil, s mou mrdkou na svých rtech.

Uhnul jsem. "Ne, díky. Nemyslím, že Billy by to ocenil a já tu chuť znám." Znovu jsem si připadal, že se nedokážu pohnout, ani myslet. A tak jsem jenom řekl: "Díky."

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Thought I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.