Date: Fri, 3 Sep 2010 15:45:36 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew 9 (Czech)

Kapitola 9

Vypráví Billy

Když jsem se v neděli odpoledne vrátil od Kate, několikrát jsem telefonoval Jessovi. Řekl bych, že se mi ulevilo, že nebyl doma. Náš vztah začínal být trochu napjatý. Musel jsem si dávat pozor na to co říkám a dělám a co neříkám a nedělám.

Měl jsem pocit, že Jess mi chtěl jenom říct, že je gay. Což byla pěkná ptákovina, protože podle mýho nejlepšího vědomí nevěděl ani hovno o tom, co to je být gay. Bylo mi ho ale líto. Fakticky. A pořád jsem ho měl rád. Pořád jsme byli nejlepší kamarádi, ale viděl jsem, jak ty gay hovadiny můžou všechno změnit.

Nakonec mi zavolal v neděli pozdě večer. Za chvilku jsme se bavili stejně jako kdykoliv dřív. Kde jsem byl? Co jsem dělal? Dobrý s Kate? Připravený na pondělní rozhovor s trenérem?

Když jsem se ho ale zeptal, kde byl on, odpověděl, "Nikde."

"No někde jsi být musel, kdyžs nebyl doma, když jsem ti volal."

"No, ty jsi taky nebyl doma, když jsem ti volal," řekl.

"Já vím. Ale já jsem byl někde, já byl u Kate."

"Fajn. Tak já jsem byl taky někde." A neřekl nic o tom, kde.

"Hele, na takové legrácky nemám dneska náladu. Jestli mi nechceš říct, kdes byl, tak mi to neříkej. Každopádně já se musím učit. Uvidíme se zítra."

Už to mezi námi zjevně nebylo jako dřív.

* * *

Další den ve škole jsme to s Jessem zvládali skoro stejně, jako kterýkoliv jiný den. A na plaveckém tréninku to samé. Nemyslím, že by některý z našich kámošů to napětí mezi námi cítil, já ho ale cítil rozhodně. A jsem si docela jistý, že on ho cítil taky.

Když jsme šli po tréninku do sprch, zeptal se mě Jess, jestli se večer nechci přijít k němu učit. Většinou jsme večery po tréninku trávili u něj v pokoji. Když se mě zeptal, asi jsem nad odpovědí trochu moc dlouho zaváhal. Nakonec dodal: "Něco pro tebe mám. Něco, co bych řekl, že se ti bude opravdu líbit."

Řekl jsem mu, že mi fakt nemusí kupovat dárky. A s tím jsem to nechal být. Nechtěl jsem, aby se ke mně choval jako bych byl jeho kluk nebo něco takovýho. Ale nechtěl jsem ani přitahovat pozornost ostatních kluků. Takže jsem mu nakonec řekl, že se uvidíme později.

* * *

Dostal jsem se k němu později než obvykle, ale ne moc pozdě. Když jsem došel k Jessovi do pokoje, byl trochu ustaraný. Napřed jsme asi 20 minut kecali jako obvykle a pak jsme se pustili do učení.

Vzal jsem si svoji knížku matiky, seděli jsme v jeho pokoji u stolu a každý jsme si dělali svoje.

Všiml jsem si, že Jess po mě pokukuje. "Tak co je?" zeptal jsem se nakonec, zřetelně podrážděně.

Jess, starý nejlepší kámoš, se podíval přímo na mě. Jako by se okamžitě změnil na toho starého, tak-jak-tě-to-bere Jesse, kterého jsem vždycky znal. Vypadal trochu drze, legračně, sarkasticky. Hned jsem si vzpomněl, proč jsme nejlepší kamarádi.

"Tak co, už tě někdo někdy vykouřil?" zeptal se s tím speciálním úsměvem na tváři.

"O co ti jako jde?" zeptal jsem se na oplátku.

"Říkal jsem si, že ti třeba ještě nikdo nikdy nekouřil. Tak jo nebo ne? Taková dobrá, koule stahující, dech vyrážející kuřba?"

"A proč tě to tak zajímá?" hecoval jsem ho a oba jsme si tu výměnu užívali.

"No protože každej chlap si rád nechává kouřit čuráka. A ty seš chlap, ne? Takže mě zajímalo, jestli se ti třeba Kate o to tvý péro už konečně postarala."

Nemohl jsem uvěřit tomu, že o tom ví. Nemohl o tom vědět nikdo kromě mě ... a jí.

Když jsem od Justina v neděli odešel, šel jsem rovnou ke Kate. Po tom, co se stalo, jsem se fakt potřeboval spravit se ženskou. Se všema těma úchylárnama, které se kolem mě děly a které jsem nedokázal ovlivnit jsem si potřeboval připomenout, že mě ještě pořád berou kundy.

Sice jsem nepřemluvil Kate, aby se nechala opíchat, ale aspoň mě poprvé vykouřila. Sice to kráva nespolkla, ale pořádně mi hulila péro a byl to fakt super pocit, až na ty její zasraný zuby. Vystříkal jsem se po celý podlaze v garáži jejích rodičů. Nebyl to až takový svinčík, protože jsem chvíli předtím dvakrát stříknul u Justina a ještě předtím ráno, když jsem se věnoval ranní kládě. Ale ji to celou rozhodilo, musel jsem to po sobě uklidit a ona řvala, že mě už nikdy nenechá udělat "to" znovu.

"Jak to víš?" zeptal jsem se.

"No jsem gay a my gayové takové věci poznáme," odpověděl mi.

"Jo, vykouřila mě. Včera večer."

"A bylo to tak super, jak kluci vždycky říkají?"

"Bylo to dobré. Však to snad ani nemůže být úplně špatné, ne? No udělala mě. Ale pořád mi škrábala ocas zasranejma zubama."

"Hm, to ti muselo trochu zkazit zážitek," řekl mi.

Jak jsme se tak bavili o mý nedávný kuřbě, kraťasy se mi začaly zepředu nadouvat. Citlivá spodní část žaluda se mi třela zevnitř o zip. Párkrát jsem zapumpoval ptákem, abych ho trochu víc podráždil. Jess si toho pohybu musel všimnout, protože se přesně v tom okamžiku podíval do mého rozkroku a pak zpátky na mě. S tím úsměvem přes celý obličej.

Ucítil jsem v ocasu a žaludu to známé mravenčení jako už mockrát předtím. Můžu říct, že Jess pečlivě pozoroval, jak se mi v kraťasech dělá stan.

"Tak to je mi líto, že Kate nedala na to tvý nářadí lepší pozor. Možná, že ses šel vystříkat na špatnou adresu. Však víš, co se říká, nejlíp kouří chlapi..."

"Co?"

"Jasně," řekl Jess, zase s tím suverénním, sebejistým "mám-to-všechno-v-prdeli" výrazem v každým slově a pohybu. "To ví každej, že gayové se v ocasech vyznají mnohem líp než ženské. A proto taky nejlíp kouří. To ví každej."

"No když říkáš," řekl jsem, poněkud skepticky, nebyl jsem si moc jistý, jestli mi vyhovuje, kam celá ta konverzace míří. Začínal jsem mít dost jasnou představu, co je to to "něco", co Jess říkal, že pro mě má. "Takže ty mi chceš vykouřit ocas? To je ono? To je ten tvůj dáreček? A už jsi vůbec někdy někoho kouřil?"

"Si myslíš jak nejseš chytrej. Dokážu vykouřit sám sebe, takže bych řek, že s tebou to taky zvládnu."

"Hej, počkej, počkej! Ty si dokážeš kouřit?" Vyvedlo mě to z míry. "Dovedeš kouřit vlastního ptáka? Odkdy?"

"Už od tehdy, když jsme spolu jako kluci začali honit."

"Říkals mi, že rád jíš vlastní mrdku, ale ... Ty si dosáhneš ocasem do pusy? A jak to, že o tom nevím? Jak to, žes mi to nikdy neřekl? Říkali jsme si vždycky všechno."

"No myslel jsem, že by se ti to třeba hnusilo," řekl Jess. "Byla to první věc, kterou jsem před tebou kdy zatajil. A od té doby toho přibylo víc a víc, co jsem ti nemohl říct. Už jsem to nemohl vydržet. Nakonec mi došlo, že před tebou tajím vlastně to, že jsem gay." Z jeho chování vymizelo chvástání. Znělo to spíš jako obrana.

"Zapomeň na to. O těch gay hovadinách vím všechno. Fakt to myslíš vážně? Kurva, to musí být něco super. Fakticky si dokážeš kouřit vlastní ocas?"

"No, dokážu ho dost slušně olízat a většinou se dokážu špičkou žaluda dotýkat rtů. Ale úplně se kouřit, jako vzít vlastní ocas do pusy a vysát ho. No to ne."

"Aha, takže ve skutečnosti je to trochu jinak," řekl jsem mu, jako bych kompletně přestal brát vážně všechno, co mi právě řekl. Ovšem z té představy jsem byl úplně mimo. Jeff si kouří svýho dlouhýho tvrdýho ptáka... OK, líže si ptáka. Mockrát jsem viděl ten ocas stát. Už když jsme byli kluci, tak to byla pořádná kláda. Každý chlap by takovou parádu hrdě nosil mezi koulema.

"Ale lízat ho teda můžeš? Opravdu?" zeptal jsem se.

"Jo. A stejně jako si ho dokážu lízat, dokážu i tebe vystříkat tak, že na to nezapomeneš."

Jess naštěstí nevěděl, jak vysoko mám v této oblasti nastavenou laťku. V poslední době mám pěkných pár výstřiků na zapamatování. Hlavně za těch posledních pár dní.

"Fajn, tak se na to podíváme. Dej se do toho, kuř se, nebo co to děláš," řekl jsem a pohodlně se posadil do Jessovy židle. Jednu ruku jsem si položil na nepřehlédnutelnou bouli v rozkroku. Nebyl jsem úplně tvrdý, ale ten napůl tvrdý ocas byl chycený v šortkách v takové poloze, že byl jasně vidět.

Jess shodil svý šortky a samozřejmě na sobě neměl žádné prádlo. Ocas byl měkký a nevypadal moc veliký, odpočíval na jeho velkých svěšených koulích a vypadal tak ještě menší.

Otočil se a prohnul záda, podepíral se jednou rukou, druhou si začal masírovat ptáka, tahat za něj, povzbuzovat ho. Samozřejmě se to velmi rychle projevilo a ocas mu začal tvrdnout. A mně taky. Jak si promyšleně honil teď už tvrdé péro, musel jsem sáhnout do kraťas a trochu si ho urovnat. Osvobozený ocas byl mnohem pohodlnější. Začal jsem si přes látku šortek masírovat péro.

Jess po mě hodil speciální úsměv. Užíval jsem si jak jeho show, tak honění svého horkého tlustého péra. Taky jsem se na něj usmál.

"Tak jak dlouho to bude trvat?" zeptal jsem se a pořád si pomalu masíroval ocas přes šortky.

"Teď už dlouho ne," řekl Jess a s tím se prohnul dozadu, celou váhu svého těla přenesl na ramena, nahý trup zvedl vzhůru. Jeho tvrdých dvacet cenťáků mu mířilo přímo do obličeje. Pak se ohnul v pase a přiblížil tak rozkrok k obličeji. Krásným žhavým žaludem se prakticky dotýkal rtů.

Jazyk mu vyjel z pusy, ale cíl zasáhl jenom letmo. Přes šortky jsem držel svoje péro v pěsti. Pevně jsem ho stisknul a cítil jsem, jak se mi žalud nalívá. Kurva, to bylo divadlo. Seděl jsem sotva metr od Jesse, mého nejlepšího kámoše, který si olizoval ocas. Péro měl prakticky v puse.

Jess se ohnul ještě víc a znovu vyplázl jazyk, tentokrát jím setřel kapičku předmrdky a vsál ji. Super! Na žaludu měl skvrnu od slin. Jess si ještě párkrát pohonil ptáka a vypadalo to, že se mu ještě prodloužil.

Můj ocas byl čím dál tvrdší a natěšenější. Zkušeně jsem ho rukou třel nahoru a dolů po celé délce. Jess se ještě o trochu víc sklonil v pase. Rozepnul jsem kraťasy a chytil ocas do ruky.

Pak Jess pořádně vyplázl jazyk a začal si lízat vrcholek ocasu. Sténal a srkal. Byl to neuvěřitelnej pohled. Žárlil jsem a zároveň ho obdivoval. A hrozně mě to rajcovalo. Chtěl jsem vystříknout právě teď a tam. Bylo to tak super!

Pak se trochu narovnal a oddálil ocas od rtů a já jsem pozoroval dlouhý pramínek předmrdky, visící z naběhlých rtíků jeho žaluda a připravený skápnout mu do pusy. Otevřel pusu víc a vteklo to do něj.

To mě skoro udělalo. Dal jsem ruku pryč z péra, nechtěl jsem se ještě udělat. Chtěl jsem vidět celou show.

Nemusel jsem čekat dlouho. Jess brzy začal sténat, zase si přitáhl ocas k puse a pak to vypadalo, jako by si kouřil špičku péra. Nebo skoro. Rychlé pohyby jeho jazyka nedovolovaly to pořádně pozorovat. Zase zasténal.

Pak Jess vystříkl mrdku přímo do pusy. Ani kapka neminula. Nevypadalo to, že by stříkal nějak moc a nevypadalo to, že by to spolknul, což mě překvapilo u kluka, který tvrdil, že svoji mrdku rád jí. Počítal jsem, že to spolkne.

Spustil se dolů a zase seděl na posteli tváří ke mně. Na jeho usmívajících se rtech byly vidět malé smetanové bublinky mrdky. Jak se na mě široce usmíval, mezi rty mu pěnila mrdka. Podíval se přímo na mě a pak na můj ocas. Držel jsem péro v ruce - dvacet čísel tvrdýho ocasu, připravených vystříknout moji vlastní dávku.

"Tak co," řekl, "bere tě to?"

Rozesmál jsem se.

Postavil se a řekl, "Pusť mě, postarám se ti o něj."

Jak mluvil, tekla mu po puse mrdka, dávka mrdky, kterou nespolknul. Nechal ji prostě téct a předvedl mi jazyk koupající se v té husté smetaně. Nemohl jsem od toho odtrhnout oči.

Ale za chvilku už byl přede mnou na kolenou. Mrdku, která mu tekla po puse, si setřel rukou. Pak ji použil jako mazání na můj natěšený ocas. Párkrát mě pomalu protáhl. Zalapal jsem po dechu, bál jsem se, že se udělám.

Přestal s pohybem ruky a nechal mi vteřinku se vzpamatovat. Pořád jsem byl těsně před výstřikem, ale zadržel jsem to. Sklonil se pusou k mému ocasu a sevřel kolem něj svoje mrdkou zastříkané rty. Cítil jsem, jak si jazykem hraje s citlivým spodkem žaludu. Jak si hraje s mojí dírkou. Pak mi začal ocas masírovat horkou, mokrou pusou. Ne moc hluboko. Jenom žaluda a pár centimetrů péra.

Kouřil mě a pusu měl plnou svojí mrdky. Používal ji jako dodatečný lubrikant. Rajcovalo mě to. Vzrušovalo. Můj ocas v jeho puse pulzoval vším tím vzrušením. Jeho jazyk. Jeho mrdka. Jeho horké sající rty. Masírující můj horký nadržený ohon. Sající mou předmrdku. Znovu jsem ucítil jeho jazyk kroužit kolem mého žaluda. Zkusil jsem se uvolnit. Poddat se tomu pocitu. Ale nedokázal jsem to. Cítil jsem, jak mi v koulích začíná stoupat tlak. Zkroutily se mi prsty. Zaťal jsem břicho. Zaklonil hlavu. Chtěl jsem křičet, "Nastříkám ti do pusy". Místo toho jsem jenom lapal po dechu.

Než jsem stačil Jesse varovat, že budu stříkat, překvapil mě tím, že zvedl hlavu od mého ocasu, mezi jeho rty a mým žaludem se táhly pramínky jeho mrdky.

Vyplivl část své mrdky a nejspíš hromadu mý předmrdky do dlaně a začal mi honit. Hlava mi spadla dozadu, částečně ze zklamání z přerušené kuřby a částečně proto, že jsem byl tak na hraně, že jsem se nedokázal ovládat. Jessova mrdkou pokrytá dlaň pevně ale jemně masírovala celou délku mých dvaceti cenťáků a já jsem se udělal.

Nemusím asi říkat, že toho bylo hodně. Vždycky stříkám hodně. Líbí se mi, že to tak mám. Jess mě prostě dál honil a já dál stříkal mrdku. Mrdka mu pokryla ruku, stékala mu po paži a odkapávala mu z lokte.

Podíval jsem se na svůj mrdkou pokrytý klín a pak na Jesse, který si utíral rukua paži do ručníku.

"Tak co, bralo tě to?" zeptal se tím svým patentovaným přidrzlým způsobem. A pak se zeptal mnohem vážněji - "Co, Billy, líbilo se ti to?"

Dokázal jsem myslet na jedinou věc - kurva, Jessi, co jsme to udělali?

Nedokázal jsem nic říct. Nedokázal jsem se vyrovnat s tím, že můj nejlepší kámoš si napřed přede mnou lízal ocas až se vystříkal sám sobě do pusy a potom mě taky vykouřil až k výstřiku. To je teda úchylárna. Můj nejlepší kámoš!

"Jsem moc rád, že jsem to pro tebe udělal," řekl nakonec Jess a přerušil tak ticho, které se mezi námi usadilo, jak jsem seděl a koulal na kaluž mrdky na zemi pod mýma nohama. "Fakt rád."

"Pro mě? Tys to udělal pro mě? Pro tebe to nic nebylo? Ty jsi jenom chtěl..." Zmlknul jsem, když mi to celé došlo. Bylo to to samé, jako když jsem Jessovi vyhonil, abych mu ukázal, že spolu zvládneme i něco sexuálního. Že můžeme být kamarádi a přitom se navzájem udělat. Nic homosexuálního. Prostě jenom vzájemný honění.

Okamžitě mi došlo, že todle celé naplánoval Justin. Nejspíš řekl něco jako 'Na kouření není nic homosexuálního, když se jenom necháváš. Spousta normálních kluků se nechá kouřit od kámošů gayů.'

Rozesmál jsem se.

"Todle navařil Justin, že jo?"

Jess neodpověděl.

"Stejně jako upekl to, jak jsem ti onehdy vykouřil. Chce nám ukázat, že spolu můžeme mít i sex. Ten malý hajzlík si myslí kdovíjak není chytrý." Rozesmál jsem se zase.

"Cože?" zeptal se Jess poplašeně. "On ti řekl, že mi ho máš vyhonit?"

"Jasně. Dokonce mi ukázal, jak to mám udělat správně. Jako by si hetero kluk neuměl vyhonit péro."

"Ty jsi honil Justinovi?" zeptal se Jess.

"Ne, vyhonil on mě. Říkal, že mi ukáže, jak to mám dělat správně. A docela mi to šlo, ne?" A v hlavě mi bleskla vzpomínka na Justina, jak klečí přede mnou a honí mi tvrdý péro. Moje mrdka tekoucí po jeho ruce. Justin a já v posteli, ocasy se nám chvějou. Nadýmají se. Předmrdkou zlité ocasy se třou jeden přes druhý. Stříkají horkou mrdku na naše hladká těla. Můj ocas v mých starých mrdkou promočených džínách.

"Ten malej zmrd," řekl Jess. Všiml jsem si, že byl naštvaný. "Nic, co nám říká, není dobře. Dobře pro tebe. Dobře pro mě. Dobře pro nás. Jenom zkouší svý triky, abysme s ním měli sex. Vůbec mu na mně nezáleží. Ani na tobě."

Jess pokračoval ve svým kázání a pak, s takovým definitivním tónem v hlase řekl - "Už se s ním nebudeš nikdy stýkat." Byl to rozkaz. Jess mi rozkazoval, že se nesmím scházet s Justinem.

"Od kdy ty mi poroučíš?" zeptal jsem se a pak jsem dodal, "A proč bych se s ním měl vlastně ještě někdy stýkat?"

Proč bych se měl stýkat s Justinem? Opravdku k tomu nebyl žádný důvod. Bylo jasné, že Jess žárlí, že mě Justin vyhonil. No, nejspíš by si ani nedokázal představit jenom půlku toho, co se mezi námi opravdu stalo.

Ale to už bylo všechno pryč.

Podíval jsem se na Jesse. Vypadal tak křehce. Jak snadno se nechal vyvést z toho svýho frajerství. A v tý chvíli jsem ucítil šanci jak zařídit, aby všechno mezi námi bylo zase v pořádku.

"OK. Tak řekněme, že budu souhlasit, že už se s Justinem nebudu stýkat. Ale v tom případě chci ať mi slíbíš, že s těmadle sexuálníma sračkama jsme skončili. Chci, ať jsme nejlepší kámoši. Nemůžu být tvůj nejlepší kámoš a zároveň se s tebou pokaždé udělat. To by nefungovalo. Musíme se vrátit k tomu, jak to mezi náma byla vždycky."

Přesně to jsem chtěl. A Jess souhlasil.

Kate se holt bude muset naučit dávat pozor na zuby, protože budu potřebovat hooodně stříkat.

Pokračování...

POZNÁMKA AUTORA: Jména a některé další identifikační údaje byly v příběhu změněny, abychom nevyzradili identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "I Though I Knew" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo distribuována bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.