Date: Tue, 11 Jan 2011 11:00:15 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 13, část 1

Vypráví Billy

Nezvládal jsem myslet tak rychle abych udržel krok se všema těma průserama, které se v mém životě děly. Všechno se měnilo. Průšvihy šly příliš rychle za sebou. Příliš nečekaně. A neměl jsem žádný pořádný plán, jak se s tím vyrovnávat. Ani tušení, co bych měl dělat. Co je a co není dobře. Jenom jsem nechtěl, aby...

Leželi jsme s Justinem roztažení na gauči. Všude po nás naše mrdka. A taky všude po celém gauči. Kurva, byl to fantasický sex! Byli jsme oba jako čuňata.

Stejně jako všechno ostatní, ani tento sex nebyl plánovaný. Přinejmenším já ho neplánoval. Můžu říct akorát to, že se to prostě stalo. V té chvíli to vypadalo jako správná věc. A taky z toho byl správný pocit.

Justin si to zjevně užil. Udělal se dost dobře na to, aby mi to dokázal.

A já si to taky užil. Kurva, kdy jsem si taky neužil sex? Ale toto bylo speciální. Bylo to opravdu takové, jaké to bývalo dřív.

Nechtěl jsem aby to skončilo, protože jsem věděl, že jakmile to skončí, budu muset Justinovi říct ... říct o tom, co jsem všechno provedl. A o tom, že jsem to před ním tajil.

Samozřejmě ten sex nakonec skončil. Vždycky skončí. Snažil jsem se, aby to trvalo co nejdéle. Hrál jsem si s naší mrdkou. Snažil jsem se hrát si s jejími pramínky, které jsem natahoval mezi prsty. Zlobil jsem Justina tím, že jsem mu dával mrdku ochutnávat. Jeho mrdku. Moji mrdku. Pozná to podle chuti? Lízal jsem mrdku jazykem. Sdílel ji s Justinem v mokrých, ulepených polibcích.

Ale spontánnost té chvíle postupně vymizela, i když jsem se to snažil prodlužovat. Snažil jsem se odložit neodložitelné.

Nebylo to tak, jak jsem si to představoval.

Chci tím říct, že jenom pár hodin předtím jsem se konečně vyrovnal s myšlenkou, že Justinovi budu muset říct o noci s Toddem. A o Tomovi a o tom klubu. O všech těch hovadinách, které jsem udělal. A pak, dřív než jsem dostal šanci mu to říct, naložil na mě on svůj průser se svým učitelem. Svoji historku s Joem.

V první chvíli, když mi Justin začal vyprávět o tom co dělal za mými zády, měl jsem pocit, že jsem unikl anihilaci při nějaké vesmírné nehodě nebo tak něco. Byl jsem hrozně rád, když jsem se dozvěděl, že nejsem jediný, kdo se provinil.

Řekl bych, že jsem měl ze začátku pocit, že je to dobrý okamžik na to, co ještě musím Justinovi říct. Po tom, co řekl on mi, už nebudu vypadat tak zkaženě.

V první chvíli jsem se tedy chtěl tvářit jako že jsem úplně v pohodě ohledně toho, co Justin dělal s tím svým profesorem. Dokonce i když o některých věcech mluvil Justin jen docela v náznacích a nechtěl, abych mu kladl další otázky. Z toho, co mi řekl, jsem si dal dohromady, že už zhruba měsíc každou neděli kouří tomu chlápkovi péro. A ten nejspíš oplácí stejnou péči Justinovu nadrženému ocasu. Ne-li víc.

Bolelo mě, když Justin mluvil o Joeovi. Opravdu to bolelo. Podle toho, jak o něm mluvil, mi bylo jasné, že Justina ten chlap fakt bere. Že ho považuje za sakra sexy chlapa. A nejspíš pěkně ujíždí na jeho péru.

Ale i když hodně bolelo tohle poslouchat ... vědět o tom ... měl jsem pocit, že nejspíš bude všechno v pohodě. Myslím tím, že bude v pohodě všechno mezi Justinem a mnou. Dokážeme se přes to přenést. Cítil jsem to hodně jistě.

Jasně, Justin na tom chlapovi fakt ujížděl ... přinejmenším do jejich posledního setkání. Ale chápal jsem, jak se to může stát. Ten Joe musel být fakt rajcovní.

Vzpomínal jsem si, jak se něco podobného stalo mezi Justinem a mnou poprvé. Ovšem tenkrát jsem to byl já, kdo toužil po jiném chlapovi. Bylo to tenkrát když jsem v Tedově domě před klukama z plaveckého oddílu přiznal, že jsem na kluky. Po tom setkání jsem začal ujíždět na Tedovi. Ten kluk mě tak fantasticky rajcoval, že jsem to skoro nemohl vydržet. Stavěl se mi z něho. Měl jsem chuť s ním dělat jakékoliv prasárny. Ale udržel jsem se a místo toho jsem ho vzal s sebou k Justinovi.

To, co se tenkrát mezi Tedem a mnou stalo, nebylo to samé jako to, co Justin dělal se svým učitelem. Ale když jsem se zpětně zamyslel nad tím, jaké to bylo tenkrát poprvé s Tedem, vzpomínal jsem si, že jsem věděl, že Justin chápe, jak moc mě Ted vzrušuje. Věděl jsem, že to Justina zraňuje, když mě vidí, jak mi stojí péro kvůli jinému klukovi. Ale zachoval se tenkrát hrozně fajn.

Takže teď byla řada na mně, abych byl v pohodě. Abych řekl, že o nic nejde. Abych řekl, že to chápu. A opravdu jsem to chápal. Věděl jsem, jak taková přitažlivost funguje. Od té doby jsem to zažil ještě několikrát. Někdy jenom stačilo aby kolem mě prošel pěkný kluk a já si nemohl pomoct a zbláznil jsem se do něj. Stavěl se mi ocas jenom když jsem zaslechl jeho jméno.

Ale i přesto mě zraňovalo, když mi Justin vykládal, jak moc ho jeho učitel rajcuje. Opravdu mě to bolelo. Cítil jsem bolest v žaludku. V koulích. Cítil jsem tu bolest i když jsem věděl, že Justin svého profesora odmítl. Věděl jsem, že Justin odešel od někoho, kdo snáší zlatá vajíčka. Ale i přesto mě zraňovalo to, co Justin k tomu chlapovi cítil.

Ale stejně jako to udělal Justin tenkrát s Tedem, i já jsem se choval jako kdyby bylo všechno v pohodě. A vážně jsem si myslel, že to v pohodě bude.

A skoro stejně rychle mě napadla druhá věc. Bylo to jednoduché. Všechny ty sračky, kterými ten profesor mával před Justinem jako mrkví před oslem, mně připadaly hodně lákavé. Kdo by to nechtěl? Já teda určitě jo. Možná je to obyčejná chamtivost, ale všechno ve mně ukazovalo jedním směrem. Pojďme do toho!

Takže jsem se rychle rozhodl chovat se tak, jako kdyby nic z toho, co Justin říkal, nebyl vlastně žádný problém. Nakonec, do háje, ani moje chování nebude potom vypadat tak zle. Bylo to dokonce snazší, než jsem očekával, chovat se jako kdyby se nic tak zlého vlastně nestalo a být Justinův přítel a milenec stejně, jako byl tolikrát předtím on můj.

Jestliže se budu chovat tak, jako kdyby mi Justin neřekl vlastně nic zlého, možná ... možná ... se nám podaří vyřešit naše problémy a současně nezahodíme možnost získat všechno to, co jeho profesůrek nabízí.

Jestli budeme muset s Justinem tomu chlapovi honit nebo kouřit nebo se třeba nechat vykouřit od něj, ve velkém schématu věcí to není až takový problém. Po tom, co jsem minulou noc dělal v tom klubu ... kurva, to je fakt teprve minulá noc ... předvádět se, nechat se osahávat a vykouřit před všema těma chlapama jenom kvůli zasranýmu spropitnýmu a volnému vstupu do klubu.

Přišlo mi, že vlastně o nic nejde. Justin by do toho s tím profesorem měl jít a já bych ho měl podporovat na 110 procent.

Justin to z nějakého důvodu moc nechtěl pochopit, ale dělal jsem co jsem mohl, abych ho přesvědčil. Abych se choval jako jeho přítel. Podporoval ho. Byl tam pro něj.

No takže tak jsem se nakonec zachoval. A teď byl čas, abych mu já řekl svůj příběh.

Potom, co mi Justin právě řekl, mi tak nějak přišlo, že celý přístup, který jsem chtěl zvolit, není asi správný. Namísto abych se cítil provinile a lítostivě a byl na sebe naštvaný, měl jsem pocit ... no jako že se zas tak moc nestalo. Jo, jasně, udělal jsem toho víc než Justin, ale zase ne tak o moc.

Jasně, byla tady ta noc v klubu plus ještě tamta noc s Toddem.

Do háje. Začalo mi docházet, že ještě zdaleka nemám vyhráno. Zavřel jsem oči a soustředil se na to, co jsem musel udělat. Co jsem měl naplánováno. A jak jsem to měl naplánovano.

Otevřel jsem oči a zjistil jsem, že Justin mě upřeně pozoruje. Obličej měl sotva půl metru od mého.

"Já ti taky musím něco říct," řekl jsem a položil si hlavu na jeho rameno. Nedokázal jsem se dívat Justinovi do očí. Pevně jsem zavřel oči a přál jsem si, abych měl dost síly.

"Napřed chci abys věděl, že je mi fakticky líto toho, co jsem provedl. Rád bych udělal to samé co ty a ke všemu se ti přiznal. Chci, abys to všechno věděl, abych mohli dát do pořádku náš vztah. Vrátili ho tam, kde býval. Protože vím, že tě miluju a vím, že ty pořád miluješ mě."

Justin se na mě zkusil usmát. Bylo to jako kdyby už možná věděl, co jsem všechno provedl a nebyl si jistý, že to ode mě chce opravdu slyšet. Nebo že se s tím dokáže vyrovnat. Proboha, doufal jsem, že o tom nic neví a uslyší to poprvé ode mě. Ale klidně to už vědět mohl. To samo už byl docela dobrý motiv, proč mu říct celou pravdu.

O Toddovi se mohl doslechnout od Phila. A taky si mohl dát dvě a dvě dohromady, když tady ráno našel Toma. Zasranej Tom. Kdyby nebyl taková děvka!

No a jasně! Justin taky klidně mohl vidět ty fotky. Moje péro v Tomově puse. To mě poser, pomyslel jsem si zase. Je to v prdeli.

"Párkrát jsem fakt pořádně ujel. Mohl bych sice vymýšlet různé omluvy, ale věc se má tak, že prostě občas myslím ocasem." Začal jsem mluvit. Povyprávěl jsem Justinovi o té noci s Toddem a o tom, co se doopravdy stalo. Jak, aniž bychom to zamýšleli nebo plánovali, jsme se vystříkali jeden druhému do pusy a celý ten zbytek.

Uvědomil jsem si, že to celé popisuju jako by mě Todd vlastně vůbec nerajcoval tak, jak mě ve skutečnosti rajcuje. Hluboko uvnitř jsem věděl, že to není správné. Možná je to tím, že vím, jak moc mě zranilo, když mi Justin řekl o sobě a o tom svém učiteli. Možná jsem ho chtěl té bolesti ušetřit. Anebo jsem prostě jenom sračka a nedokázal jsem mu říct celou pravdu. Kurva, nebylo to vůbec jednoduché.

Zaváhal jsem a pak jsem začal vysvětlovat znovu. Celou pravdu. Tak, jak jsem mu to musel říct. "Ne, musím být upřímný. Musím říct, že Todd mě rajcuje tak ... tak jak mě rajcoval Ted. Tak jako tebe bere ten tvůj profesor. Nevím. Prostě jsem hotovej jenom z toho když s ním mluvím, když s ním jsem."

Začal jsem podrobně popisovat, jaký mám pocit v ocasu, když mi Todd zavolá. Vůbec nevím, proč jsem zrovna todle začal popisovat. Možná prostě jenom rád mluvím o sexu. Jsem tvrdej. Nadrženej. A mám chuť na sex.

Ale skoro okamžitě jsem viděl, jaký to mělo dopad na Justina. Snažil se to nedávat najevo, ale ubližovalo mu to. Měl jsem pocit, že to nezvládnu a rozbrečím se, když jsem viděl, jak moc mu to ubližuje. Moc mi nechybělo.

"Ale nemiluju ho," řekl jsem. "Počítám, že je v tom jenom sex. Ty seš ten jediný, koho miluju. Jediný, koho jsem kdy miloval."

Pevně jsem Justina objal a on objal mě. Ještě pořád jsem měl pocit, že se rozbrečím, ale nakonec jsem to překonal.

Přerušil jsem naše objetí. Odtáhl jsem se. "Víš, ono to ještě není bohužel všechno," řekl jsem mu. "Musím ti to říct všechno. Zabíjí mě to. Nemůžu to už vydržet, to co jsem provedl tobě, nám."

"Neboj," řekl Justin konejšivým hlasem. "Rozumím ti. Prostě nespěchej a řekni mi to, až budeš připravený. Nemůže to být přece tak zlé." Odmlčel se a pak se zeptal, "Je to Tom?"

"Ne, není to Tom," řekl jsem jako kdyby to byla tak pitomá otázka, že ji snad ani nemohl myslet vážně. A pak mi došlo, že to není pravda. "No, vlastně ne tak docela. Není to jako s Toddem. Nebo s tím tvým profesorem. Nic takového jako ... Doprdele."

"Nepospíchej," řekl Justin. Byl tak klidný. Tak chápavý. Tak trpělivý.

Cítil jsem se hrozně. Seděli jsme tam ještě pořád pokrytí mrdkou po tom nejlepším sexu za poslední ... no ani nevím jak dlouho ... a já mu teď mám říct, jak jsem se nechal vykouřit při tančení někde v nějakém klubu a přitom byl ožralý jak prase. Nechal se vykouřit od Toma. A nepamatuju si toho ani tolik, abych si mohl být jistý, co jsme vlastně všechno dělali.

Zabořil jsem obličej do Justinova ramena. Jeho vůně mi zaplnila hlavu. Vůně našeho sexu. My dva pohromadě. Měl jsem z toho mít radost, ale místo toho mi všechno přišlo naopak ještě těžší.

Zvedl jsem hlavu a podíval se na Justina. Když jsme se vzájemně zadívali do očí, odkašlal jsem si a tak klidně, jak jsem jenom zvládl, jsem řekl, "Včera v noci v tom klubu mě Tom před skupinou chlapů vykouřil."

"Co?" vyrazil ze sebe Justin odpověď. Můžu říct, že něco takového skutečně nečekal. Zatřásl hlavou, jako kdyby si chtěl vyčistit myšlenky. Aspoň mi to tak teda přišlo. Prostě zamrkal a vypadal kompletně zmateně a tak. Zhluboka se nadechl a pak se zeptal, "Tak co se to teda stalo?"

Podařilo se mi dosáhnout toho, co jsem chtěl. Odřízl jsem si jakoukoliv ústupovou cestu. Teď už mu to musím říct. Celou tu historku. Jasně, nepamatoval jsem si to pořádně, ale dal jsem si toho dohromady dost, aby Justin získal přesnou představu o tom, co se stalo. Možná mu neřeknu proč se to stalo, ale aspoň bude vědět, co se stalo.

Jak se Tom udělal na parketě. Jak jsme ochutnávali Tomovu mrdku když si vyhonil u našeho stolu. Jak jsme byli oba pořádně rozrajcovaní a tvrdí když všichni ostatní odešli. Jak jsem tančil na baru. Vystříkal se Tomovi do pusy. Jak jsem byl vzrušený z toho, že na mě všichni ti kluci hledí.

Když jsem skončil, pořád jsme seděli na gauči a dívali se jeden na druhého. Když jsem mu začal popisovat, co se v tom klubu dělo, cítil jsem a viděl jsem, jak se odtahuje. Když jsem se dostal k té části, kdy mi Tom a ještě nějaký neznámý kluk kouřili péro a dělili se o mrdku, kterou mi z něho lízali, vypadal Justin z celé té věci dokonale zblble.

"No a užil sis to?" zeptal se. "Vlastně počítám, že to je pitomá otázka. Koneckonců, vykouřili tě a pohráli si s tebou před skupinou koukajících kluků. Znám tě docela dobře. To byla pitomá otázka."

"Vlastně si toho až tak moc nepamatuju," řekl jsem mu. A pak jsem začal vyprávět to, co jsem si pamatoval, jak se ti kluci natahovali, aby si na mě mohli sáhnout. Jak jsem si připadal jakože důležitý a sexy a všichni mě chtěli.

"Jo, počítám, že se mi to líbilo. Líbilo se mi, jak jsem všechny ty kluky vzrušil. Jak byli kvůli mě všichni tvrdí. Chtěli stříkat. Dívali se jak stříkám. Jo. Líbilo se mi to." Když jsem to říkal, nedíval jsem se na Justina. Nedokázal jsem to.

Čekal jsem na odpověď, ale žádná nepřicházela.

Nakonec jsem se na Justina podíval. Usmíval se.

"Billy, Billy, Billy. Ty seš takové prase. Přál bych si, abych tě u toho mohl vidět," řekl.

Byl jsem dokonale šokovaný. Takovou reakci jsem nečekal. "Proč to říkáš?"

"Protože ty miluješ diváky. Vždycky jsi je miloval. Máš rád, když se na tebe kluci dívají. Rád se jim předvádíš. Rád pro ně stříkáš. Takovej ty seš, Billy. Vím to. Nechápu jenom, proč to nevíš ty sám."

Počítám, že jsem musel vypadat dost zmateně, jak jsem tak seděl, koukal na Justina, neschopný dát dohromady nějakou odpověď.

"Právě proto jsem si myslel, že bychom měli vyzkoušet něco nového. Ne proto, že bych tě nemiloval. Ne proto, že bys mě nudil. Ale proto, že seš prostě takový. V tom jsme si hodně podobní ... akorát že bych řekl, že pro tebe je snazší nechat se ovládnout svými instinkty než pro mě," řekl.

"Je to podobné jako s Joem." Justin tam seděl, přemýšlel a začínal se usmívat. "Myslím tím, že já jsem tomu chlapovi řekl ne a ty seš ochotnej do toho okamžitě jít a vyhonit ho. Klidně mu i vykouřit, pokud na tom bude trvat, aby dodržel svoji nabídku."

"Takže nejsi naštvaný?" zeptal jsem se.

"Ne. Možná akorát trochu překvapený. A neměl bych být ani překvapený. Billy, ty seš takový ..." Justin se postavil, křenil se na mě a potřásal hlavou dopředu a dozadu jak nemohl přijít na to správné slovo.

Pak mě vzal do náručí a znovu jsme se začali líbat.

Když jsme s tím konečně přestali, abychom se mohli nadechnout, řekl Justin, "Pojďme někam, kde budeme mít víc místa." A s tím se postavil. Natáhl se ke mně. Vzal mě za ruku. A odvedl mě do naší ložnice.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.