Date: Tue, 11 Jan 2011 11:00:21 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 13, část 2

Vypráví Billy

Justin si sedl na okraj postele a poplácal po matraci vedle sebe, naznačil mi tak, že chce, ať si sednu k němu. Přisunul jsem se k němu. Ovšem sedět takhle vedle sebe mi nepřišlo jako ta správná zábava. Přinejmenším ne ta zábava, na kterou jsem měl chuť.

A tak jsem se postavil přímo před něj. Ocas se mi vzrušením prodloužil i rozšířil. Měl jsem ho přímo u jeho obličeje. Přesně tam, kde jsem to měl rád. Přesně tam, kde to měl rád i Justin.

Justin se o něj třel tvářemi a pak ho rychle olíznul jazykem. Moc jsem si užíval ty rozdílné vjemy. Napřed jeho strniště, tvrdé a na citlivém ocase skoro bolestivé. A potom horký, kluzký povrch jeho jazyka, jak mi klouže po kůži na spodní straně mého škubajícího se péra.

Jeho hrátky na mě měly požadovaný efekt. Cítil jsem, jak se mi ocas nalívá. Cítil jsem jeho váhu. Jeho zvětšující se masu. Trčel mi mezi nohama a dál se prodlužoval. Byl čím dál tlustší. A tvrdší.

Položil jsem ruce z obou stran na Justinův obličej a naklonil jsem se, abych ho mohl políbit. Po krátkém, ale pěkně mokrém polibku jazykama jsem mu přesunul ruce na ramena a donutil ho lehnout si na záda. Pěkně rovně. Nohy mu visely přes okraj postele. Byl jsem nad ním roztažený. Svým ocasem jsem se třel o jeho. Srdce mi prudce bušilo. Nedokázal jsem se soustředit. Měl jsem plnou hlavu nápadů, co chci s Justinem dělat. A co chci, aby dělal on se mnou.

Když jsem se zase postavil, zvedl hlavu, aby se podíval, co se chystá.

"Prostě si lehni a uvolni se," řekl jsem. "Teď je řada na mně, abych se postaral o sex."

Klekl jsem si před ním a roztáhl mu nohy od sebe, abych měl lepší přístup k jeho koulím a ocasu. Justinův ocas byl pořád ještě víc měkký než tvrdý a koule mu visely tak nízko, že jsem to snad ještě nikdy neviděl.

Vzal jsem jeho koule do jedné ruky a začal si s nimi pomalu hrát. Jemně. Něžně. Cítil jsem jejich horkost. Cítil jsem v dlani jejich pohyby.

Druhou rukou jsem mu prsty pomalu projížděl v ochlupení. Bylo měkké a husté a dokonalé. Pomalu jsem rukou sklouzl přímo nad jeho ocas. Palec z jedné strany jeho klacku. Prsty napnuté z druhé strany, natažené až ke koulím. Bylo vidět, že moje péče má zamýšlený efekt.

Sklonil jsem se k jeho měkkému ocasu a přidržel jej přímo pod žaludem. Držel jsem ho mezi palcem a ukazovákem pravé ruky. Chvíli jsem si ho prohlížel a pak jsem ho pomalu vzal do široce otevřené pusy. Při očekávání Justinova péra už mi tekly sliny. Moje tělo vědělo co přijde. A dávalo mi to najevo.

A ve stejné chvíli, kdy jsem Justinův ocas pustil a dal ruce pryč, jsem sevřel rty kolem jeho žaluda. Cítil jsem, jak je na jazyku hebký a horký. Jak odpočívá. Málokdy se mi stalo, že bych měl v puse Justinovo měkké péro. Většinou byl pořádně tvrdý ještě předtím, než jsme začali.

Vlastně jsem Justinův horký, jemný ocas ani nekouřil. Prostě jsem mu jenom cumlal žaluda v puse. I když byl měkký, pořád byl úžasně velký. Hrál jsem si s ním. Kroužil si s ním v puse. Zkoumal jsem ho jazykem. Tiskl si ho na patro.

Ze začátku byla ta změna úplně drobná. Skoro nešla postřehnout. Ale já jsem ten rozdíl cítil. A pak přišel ten nádherný pocit. Justinův žalud se zřetelně nalíval. Tvrdnul. Roztahoval se. Prodíral se hlouběji do mojí pusy tak jak se prodlužoval. Jak se nalíval, nutil mě roztahovat rty. Byl nádherně horký. Krásně se změnil z měkkého a ohebného na tvrdý a napjatý.

Zhruba v té chvíli jsem taky ucítil první sladké kapičky jeho předmrdky. Kurva, bylo to tak skvostné. Převaloval jsem tu řídkou, vodnatou látku v puse. Vychutnával si její ovocnou příchuť. Vdechoval jsem Justinovu rajcovní vůni chlapa a proběhlého sexu. Našeho sexu.

Justin ze sebe vyrazil zasténání. "Ach bože, ty seš úžasný," řekl. "Pořádně mě vysaj!"

Držel mě za hlavu, rukama přikrýval obě moje uši. Pomalu mi odtahoval hlavu zpět, jak osvobozoval ocas z mojí pusy. A pak se ke mně naklonil a políbil mě. Jeho jazyk mi vklouzl do pusy, kde jsem měl ještě před vteřinou jeho ocas. V hlavě jsem měl prázdno a začal jsem mu kouřit jazyk. Pořád jsem si představoval jeho péro.

Chtěl jsem obojí. Jeho jazyk i jeho péro. Kdybych tak mohl kouřit obojí najednou. Společně.

Justin přerušil náš polibek a tím i moje představy. Podíval jsem se na něj. Co chtěl?

"Co s tebou?" zeptal se.

Pokynul jsem hlavou směrem ke svému ocasu. Jeho oči sledovaly ten pohyb. Mohl vidět, že doposud jsem byl dokonale spokojený. Ocas mi pěkně trčel. Tvrdý a spokojený. Z vrcholku žaluda se řinuly kapičky předmrdky. Trochu jsem se naklonil dopředu, takže se můj ocas otřel o jemné chloupky na jeho noze, v místech, kde jsem se ho dotkl, zůstávaly lesklé stopy předmrdky.

Natáhl se a dlaní mi přejel přes vrcholek žaludu. Pak kolem žaludu. Sbíral moji tekoucí předmrdku. Měl jí k dispozici spoustu, když mi pak začal honit péro. Dvacet centimetrů čisté rozkoše. Sledoval jsem ho a stěží jsem zvládal dýchat. Cítil jsem, jak mi ocasem proudí slastné pocity. Do koulí. Do celého těla mi vystřelovaly křeče rozkoše.

Pokaždé, když mi jeho předmrdkou pokrytá dlaň a prsty přejely po žaludu, díra se mi stáhla. Justin kroužil sevřenou pěstí kolem citlivého žaluda a ještě víc mě tak dráždil. Zvedl jsem se na nohy, abych mu usnadnil dělání toho, co právě dělal.

Ocas mi trčel přímo dopředu a vytekla z něj další dávka předmrdky. Díra se mi svírala, jak se chtěla k zábavě přidat.

Odtáhl jsem se z Justinova sevření a řekl jsem mu, aby si přehodil nohy, aby se mohl natáhnout přes celou délku postele. Když zaujímal polohu, skopnul na zem peřiny, které před nedávnem tak pečlivě poskládal.

A tak tam ležel uprostřed naší postele. Nahý. Tvrdý. Čekající. Tak pěkný. A kurva tak nadržený. Jako by přede mnou ležel bůh. Všechno se to v té chvíli sešlo takovým způsobem, že představoval tu nejvíc erotickou věc, jakou jsem kdy viděl. Moje tělo bylo přeplněno touhou. Chtěl jsem se ho zmocnit. Být s ním jedno tělo. Milovat se s ním tak, aby to nikdy neskončilo.

Vylezl jsem na postel, stál jsem s nohama u Justinova těla. Podíval jsem se dolů na svůj tvrdý slintající ocas a usmál jsem se na něj.

"Nechej mě, ať ti vylížu díru, kámo," řekl mi Justin. Měl ochraptělý hlas. Nadržený. Nemusel mi to říkat dvakrát. Otočil jsem se, dával jsem pozor, ať na něj nešlápnu. Když jsem zvedal nohu, abych ji přemístil vedle Justinova druhého boku, přejel jsem chodidlem po jeho péru a chvíli na něm zůstal. Lehce ho přišlápl. Třel jsem se prsty o jeho žalud. Cítil jsem, jak se jeho tvrdé péro tiskne naproti jemnému tlaku mé nohy.

Justin se ještě stále uchichtával, když jsem se skrčil a nastavil mu tak svoji díru přímo před jeho čekající pusu. Cítil jsem jeho ruce na zadku, jak mě chytá za půlky. Roztahuje je od sebe.

"Dokonalé," řekl, pravděpodobně hodnotil výhled na moji díru. Neptal jsem se ho, co přesně tím myslí.

Přitáhl si můj zadek k sobě. Navedl moji díru na svůj čekající jazyk. Když jsem ucítil první letmý dotek jeho jazyka na mojí díře, instinktivně jsem ji stáhl a ucuknul jsem pryč. Ale věděl jsem, co chci a hned jsem se zase vrátil zpátky. Nechal jsem Justinovy ruce, ať mě zase navedou.

Když jeho mokrý jazyk znovu přejel přes moji díru, už jsem neucukl. Cítil jsem, jak se pohybuje po tom nepravidelném terénu a neubránil jsem se a vydal hluboké zamručení. Aniž by mě Justin nějak pobízel nebo vedl, klekl jsem k němu ještě blíž. A blíž.

Zanedlouho jsem už zadkem kroužil proti Justinově mokré, ulepené puse. Jeho jazyk mě přiváděl k šílenství, jak do mě pronikal tam a zpět, hrál si s mojí toužící dírou. Roztáhl mi půlky ještě víc od sebe a cítil jsem, jak se mi snaží jazykem dostat dovnitř.

Rozhodně jsem Justinovi nehodlal odepřít to, na co měl chuť. Zanedlouho už se jazykem propracoval dovnitř. Krásně mě hřál a zkoumal. Nebylo to jako prst. Bylo to mnohem lepší. Ale pořád ne tak dobré, jak by byl ocas.

Byl jsem přikrčený nad Justinovým obličejem a díval jsem se dolů na jeho dlouhého, tvrdého ptáka. Vypadal tak dobře. Jako by mě zval. Bylo to přesně to, co jsem v té chvíli strašně chtěl.

A zatímco Justin jazykem, rty a opatrně i zuby zpracovával moji díru, já jsem si rukama začal něžně hrát s jeho ocasem a koulemi. Bylo ale těžké udržet rovnováhu a za chvíli mě to unavilo. Svaly v nohou mě bolely a pálily.

Dřív, než bych do nich dostal křeče, jsem se zase postavil a znovu jsem se otočil. Stál jsem nad Justinem, díval jsem se mu do obličeje.

"Já jsem kurva připravenej, pokud ty seš taky," řekl jsem mu, natáhl jsem ruku a strčil si do díry dva prsty. Ještě pořád krásně klouzala od Justinových slin, takže to nebyl problém. Pak jsem je vytáhl ven a strčil si do pusy rovnou tři, vychutnával si chuť a vůni svojí díry.

Pečlivě jsem je olízal, až krásně klouzaly. Pak jsem bez zaváhání strčil do díry všechny tři prsty najednou. "Jo, kurva připravenej," řekl jsem a vytáhl je ven.

Zase jsem si dřepl s dírou nad Justinovým ocasem a natáhl před něj prsty, aby je mohl očichat a ochutnat. "Super," řekl akorát, když jsem je konečně vytáhl z jeho zuřivě kouřící pusy.

Sáhl jsem dozadu a sevřel ruku kolem Justinova péra. Sakra, byl tak tlustý! Poklesnul jsem ještě trochu níž a zamířil přitom jeho tuhý ocas přímo na svoji díru. Klesl jsem ještě kousek níž a už jsem ucítil kontakt. Trochu jsem se posunul, abych se perfektně napasoval proti jeho kluzkému, tekoucímu žaludu. Byl horký. Tvrdý. Jemně se tisknul proti mému vstupu.

Ještě trochu níž. Víc přitlačit. Justinův tvrdý ocas se pod vahou mého těla trochu ohnul. I když byl nádherně tlustý a tvrdý, i přesto se mi v ruce trochu ohnul. Ohnul se pod mým tělem. Pod mojí neústupnou dírou.

Potlačil jsem ještě trochu a jeho velký tvrdý žalud vklouzl do mě. Žádná bolest. Už jsem to párkrát dělal a věděl jsem, že jsem připravenej. Kurva, byl jsem parádně připravenej. V té chvíli jsem hrozně chtěl omrdat. Potřeboval jsem vymrdat.

"Doufám, že seš nachystanej, protože já zoufale potřebuju šukat," řekl jsem a ušklíbl jsem se na něj.

"V žádným případě se nenech zdržovat," řekl Justin.

Dosedl jsem celou vahou těla. Moje díra se vmžiku přitiskla na Justina. Jeho ocas mi vklouzl tak hluboko do díry, že to bylo, jako kdyby mi patřil.

"Kurvááá," zařval jsem. Bylo to přesně to, co jsem chtěl, ale byl fakticky velikej. Byl jsem na všechny strany roztáhnutý a cítil jsem, jak se mi dírou rozlívá známý palčivý pocit.

Potřeboval jsem mrdat. Moje díra byla úplně hladová a potřebovala vyplnit. Chtěl jsem vymrdat tak, abych na to nikdy nezapomněl. A to, jak jsem se právě cítil - bolest a zároveň rozkoš, jak mi Justinův obrovský čurák rval díru - to byl dobrý začátek. A pak jsem si pomyslel, kurva, Billy, chtěls to. Tak pojďme na to.

Nadzvedl jsem se a pak zase dopadl dolů. A znovu. A znovu. Třikrát jsem přirazil. Rychle a jistě a hluboko a tvrdě a kurevsky pořádně.

Pak jsem se zastavil a podíval se na Justina. "Jsi v pohodě?" zeptal jsem se.

"Jestli ty jo, tak já taky," řekl a přirazil proti mě nahoru, naznačil tak, že je připravený na pokračování. Zareagoval jsem tím, že jsem se začal v bocích pohybovat krouživými pohyby, takže jsem si jeho pérem promasírovával vnitřek díry. Zajížděl jsem jeho pérem do všech směrů. Bylo to, jako bych si tím jeho obřím ocasem vnitřek vytíral. Fakticky jsem si to užíval.

Cítil jsem jeho ruce na bocích, jak mě zvedají a podřídil jsem se jim. Pak mě zase přitáhl k sobě dolů. A nahoru. A ... Už jsme to měli spolu zažité a věděli jsme, jaký rytmus nám vyhovuje. Kurva fakticky jsem si užíval takovou jízdu na ocase svého kluka. Cítil jsem, jak mě jeho horká, mohutná kláda roztahuje a masíruje zevnitř.

Sáhl jsem pod sebe a vychutnával si jeho péro ve své ruce. Když ho vytáhl ven, jezdil jsem prsty po té kluzké, rozpálené kládě. Na špičkách prstů jsem cítil jeho nadouvající se cévy, když zarážel ocas zpátky dovnitř. Cítil jsem ho současně dírou i prstama a bylo to tak ještě opravdovější.

Jak jsem se po Justinovi vozil, stáhl jsem díru a Justin zasténal v odpověď.

Zaklonil jsem se dozadu a ohnul tak Justinovo tuhé péro tak nazpět, jak to jenom šlo. Zasténal ještě víc. Tlak, který vytvářel uvnitř mě, byl fantastický. Bylo to kurva fantastické, rajtovat na jeho trčícím tvrdém péru tak, jak to jenom šlo.

Zase jsem se předklonil a zatímco Justin pokračoval v projíždění mojí díry, něžně jsem ho políbil.

Otáčel jsem se a kroutil a pohyboval všemi způsoby, které mě napadly, aniž bych byť na chvilinku pustil Justinovo skvělé péro ven z mojí díry. Ze všeho nejvíc jsem si ale užíval

ty extrémy, kdy jeho péro roztahovalo moji díru až do bodu palčivé bolesti. Když mi jeho ocas tak tvrdě a pravidelně narážel na prostatu, měl jsem pocit, že se musím okamžitě vystříkat anebo se zbláznit.

Mrdali jsme tímdle způsobem pěknou chvíli. Občas jsem si u toho honil péro. Občas mi ho honil Justin. Ale většinu času prostě jenom poskakovalo mezi námi. Doteky s mým břichem a s Justinovým břichem a trvalé nárazy na prostatu a ten tlak a roztahování mojí díry víc než dostatečně stačilo k tomu, abych byl trvale na hraně.

Konečně už mi bylo jasné, že jsem opravdu blízko a věděl jsem, že Justin je na tom stejně.

"Chci abychom se vystříkali společně," řekl jsem Justinovi, když jsme si dali krátkou pauzu, jeho péro pořád vražené ve mně. "Jsem už blízko."

"Já taky," řekl a já pevně stiskl jeho ocas v své díře. "Pojďme na to."

Pomalu ale pevně přirazil. Dokonalý kontakt s mým citlivým místem. Kurva, jo!

Nadzvedl jsem se a zase klesl. Zarazil jsem jeho ocas ještě hlouběji než předtím. Kurva, jo, jo!

Jako ve zpomaleném filmu jsme přiráželi jeden dokonalý příraz za druhým, moje koule se stáhly. Začal jsem přerušovaně dýchat a koule mě začaly bolet, jak jsem potřeboval stříkat mrdku po celé místnosti. Trhalo mě to na kusy. Mozek se mi chtěl každou chvíli rozletět z té šílené intenzity divoké mrdačky, kterou moje díra zažívala. Kurva, jo!

"Budu stříkat," řekl jsem.

"Pojď na to hned," řekl Justin a zároveň jsem ucítil první dávku jeho horké mrdky, jak se rozlévá v mých vnitřnostech se spalující intenzitou. Fantastický pocit! Justin stříkal hluboko ve mně. Vyplňoval mě, doslova vyplňoval sám sebou. Svojí skvělou šťávou. Svojí mrdkou. Miloval jsem ho.

To mě přesunulo přes hranu a můj výstřik ... cítil jsem, jak mi stoupá ocasem. Přísahám, že jsem cítil, jak ve mně putuje. Horký a úžasný a jakoby mě naplňoval touhou, potřebou, uspokojením, žádostivostí a láskou, všechno najednou. Bylo toho tolik, že jsem to nedokázal udržet.

Ocas mi ještě víc naběhl a zthul. Koule se mi těsně přitáhly k tělu.

Ze rtíků ocasu se mi vyvalila mrdka. Kapala. Rozlévala se. Stříkala. Taková síla. Taková dokonalá úleva. Bez přerušení. Pořád tekla. Měl jsem pocit, že bude téct pořád.

A celou tu dobu jsem cítil, jak se ve mně vzpíná Justinovo mamutí péro, zatímco do mě vypouští dávku za dávkou svojí žhavé mrdky.

Ještě než jsem dostříkal, potřeboval jsem něco víc. Prudce jsem se naklonil dopředu, sklouzl jsem z Justinova ocasu tak rychle, že to až zabolelo jak se mi díra naprázdno mlaskla. Přitiskl jsem naběhlého žaluda k Justinovým rtům. Tak ho to překvapilo, že mě v první chvíli ani nevzal do pusy a jeho obličej tak byl za chvilinku pokrytý mojí cákající, hustou mrdkou.

O chvilinku později už pusu otevřel a vzal do ní můj škubající se, roztoužený ocas a začal perfektně kouřit. Přirážel jsem dovnitř a ven, zatímco jeho tváře se svíraly kolem mého naběhlého klacku. Cítil jsem horkost jeho mokré pusy, která se starala o moje stále se ještě vzpínající péro. Ty pocity z jeho rtů a jazyka a pusy, zpracovávající můj ocas, byly tak jasné, tak intenzivní, tak neuvěřitelně sexy, že to bylo jako kdybych do jeho pusy viděl. Jako bych viděl, jak jeho jazyk zpracovává mého žaluda. Ten propletenec mrdky a slin a ocasu a jazyka! Přesně jsem si představoval jeho ruku, jak mě tahá za pytel. Kurva!

Už jsem dávno dostříkal, ale Justin mi pořád opečovával péro. A já jsem ho spokojeně nechal, navzdory neuvěřitelně intenzivním pocitům, které to vyvolávala. To dráždění až bolelo, jak bylo skvělé. Co skvělé, lepší než skvělé. Kurva dokonalé.

Pak jsem si uvědomil, že volnou ruku natáhl kolem mě a zuřivě si honí péro. Honil si ho tak, jak jsem ho ještě nikdy neviděl honit.

"Kurva, kurva, kurva," mumlal kolem mého měknoucího ocasu. A přitom jsem ucítil, jak mi dávka jeho horké mrdky naráží na záda. A pak další. A další. Tři nádherné střiky, které jsem zvládl sledovat.

Horká šťáva mého kluka za chvíli tekla k mojí roztažené a rozmrdané díře. Cítil jsem její kapky a pramínky, jak dosáhly citlivého vstupu mojí díry. Vymrdal mě tak, že jsem určitě měl díru celou rudou a naběhlou z řádění jeho péra. A teď mě ještě jednou opláchl svojí mrdkou.

Ty pocity a představy a zvuky a vůně sexu a mrdky a touhy a Justin a mrdání a láska a my dva spolu, bylo to příliš moc. Vytáhl jsem ocas z Justinových rtů a zhroutil jsem se na něj.

"Ty vole," řekl jsme oba skoro přesně najednou a pak jsme se rozesmáli.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.