Date: Mon, 1 Nov 2010 17:28:08 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 1, část II

Vypráví Billy

Když jsme dorazili do jejich bytu, nemohl jsem tomu kurva uvěřit. Ti kluci byli skutečně jiná liga ve všem. Jejich byt, celé druhé patro velkého starého viktoriánského domu, byl jako palác. Nábytek vypadal jako z reklam z trendových časopisů. Žádný takový "smontujete doma sami," jako jsme měli my. Phil a Todd nás v rychlosti provedli hlavním pokojem a balkónem, u toho jsme popíjeli jakési dovozové pivo, o kterém jsem nikdy neslyšel.

Všechno v tom bytě bylo hodně staré. Anebo hodně nové. A všechno bylo hodně drahé, musím říct.

Povídali jsme si na balkóně, vypili jsme u toho dvě nebo tři piva a koukali se do zahrady pod námi a na město kolem.

Nakonec nám řekli, ať se jdeme posadit a zavedli nás ke kožené sedačce. Byla tak měkká. Tak pohodlná. Prakticky jsem se v ní rozplynul, s Justinem hned vedle sebe. Kůže byla na dotek hrozně sexy. Jen tak jsem rukou přejížděl po jemné hřejivé kůži. Jako by to bylo něčí tělo. Věděl jsem, že jsem opilý, ale bylo to super.

"Sundejte si boty. Udělejte si pohodlí," řekl Phil. A tak jsem to udělal. Skopnul jsem boty a stulil jsem se kolem a na Justina. Natáhl se ke mně a políbil mě. A když jsem po dlouhém něžném polibku otevřel oči, viděl jsem, jak Phil a Todd stojí před námi a pozorují nás. Ruce vzájemně kolem pasu. Usmívají se.

"To je fajn, že se tady cítíte dobře," řekl Todd. "Snažili jsme se, ať je to tady takové. Místo, kde se kluci budou cítit příjemně, když jsou sami sebou."

Bylo to jako bych byl zfetovaný. Cítil jsem horko po celém těle. Byl jsem úplně uvolněný. Možná trochu dezorientovaný. Ale hodně nadržený. Moc hodně nadržený. Když jsem se jenom trochu pohnul, cítil jsem, jak se mi látka džínů tře o ocas. Toužil jsem po nějaké akci.

Byl jsem z Justina úplně hotový. Cítil jsem jeho vůni. Vnímal jsem jeho dotyky na svém těle. A vybavoval se mi všechen ten sex, který jsme spolu měli, vzpomínky mi projížděly ocasem a koulemi a zase zpátky do mozku.

A Phil a Todd byli hotoví z toho, jak se na nás dívali. Zase to bylo takové, jaké jsme to s Justinem vzájemně měli zpátky v Chicagu. Takové, jaké jsem to chtěl mít i teď. Akorát, že tentokrát by to mohlo být ještě lepší, když se na mě budou dívat takoví dva super kluci. A samozřejmě Justin.

Olízl jsem si rty a pak jsem se lehce kousl do spodního rtu a díval se přitom Toddovi do očí. Justinovy ruce putovaly po mém těle. Způsobovaly, že můj tvrdý ocas se ještě víc ozýval. Byl jsem kurva dokonale tvrdej. Tak tvrdej, že to skoro bolelo. Justin se vůbec nestyděl a jezdil mi rukou přímo po tvrdým čurákovi. Třel mi ho, protahoval mi ho v džínách. Miloval jsem ho, dělal to fantasticky.

Položil jsem ruku zpátky na jeho rozkrok a přivítal mě jeho horký, tvrdnoucí čurák. Třel jsem se o něj dlaní a prsty a on se v džínách napřimoval. Justin s tím začal. A já mu oplácel jeho pozornost. Položil jsem si hlavu na jeho ramena. Cítil jsem čirou rozkoš.

Rozvalovali jsme se po té sedačce a přes džíny si navzájem honili ocasy. Todd a Phil nás tiše pozorovali. Jejich upřený pohled působil jako afrodisiakum. Bylo vidět, že si ten pohled užívají. I když jsem zavřel oči, pořád jsem jasně cítil, jak je jejich pohled na mě zaměřený. Na naše tvrdá péra. Na naše hravé ruce. Věděli, co přijde. Co musí přijít.

Pomalu jsem otevřel oči. Měl jsem pravdu. Dívali se. Todd se lehce usmíval. Sexy. Provokativně. V té chvíli jsem Philovi moc pozornosti nevěnoval.

"Pamatuješ si, cos mi řekl předtím v tom baru, to o dívání," řekl jsem Toddovi. "O dívání dokud se neudělám."

"Jo," řekl jenom Todd.

"No, tak chceš to ještě pořád?" zeptal jsem se hlasem, který zněl dost ochraptěle. Vlastně to ani nebyl můj hlas.

"Jasně," řekl Todd. "Moc rád se na to budu koukat a vsadím se, že Phil taky."

Podíval jsem se na Justina. Vypadal, že je úplně v pohodě. Brala ho ta chvíle. Ten sex. Já. Možná byl trochu opilý. Nebo dokonce zkouřený. "Justine," řekl jsem. Trvalo mu vteřinu, než na mě zaostřil pohled. "Todd chce vidět, jak stříkáme."

"Jasně. OK," řekl Justin jakoby zasněným hlasem.

Bylo to skoro jako bychom byli pod vodou. Nebo ve zpomaleném filmu. Nebo jsme prostě byli mimo. Ale byl to sakra dobrý pocit. Seděli jsme na té zasrané sexy sedačce. Můj kluk mi honil moje žhavé a nadržené péro, které v poslední době tak zanedbával.

Svojí rukou jsem svíral Justinovo péro. Tvrdých třiadvacet centimetrů. Pomalu ale pevně jsem ho třel v jeho džínách.

Justin dal ruku pryč z mého péra a začal mi rozepínat džíny. Zvedl jsem zadek natolik, aby je ze mě mohl stáhnout. Vzhledem k tomu, že zásadně chodím naostro, měl jsem ocas najednou volný. Naklonil jsem se zpátky k Justinovi. Ocas mi trčel pěkně nahoru. Z vrcholku péra už visela kapička předmrdky, každou chvíli měla skápnout na moji košili.

Justin ji zachytil na špičku prstu a dal mi ji k puse ochutnat. Usmál jsem se a kousek se odtáhl. "Ty první," řekl jsem. Otočil jsem se, abych mohl pozorovat Justinův jazyk, jak vyklouzl z pusy a pečlivě olízl předmrdku z jeho prstů. Naklonil se ke mně, aby mě políbil. Jen rty na rty. Když se vrátil zpátky, olízl jsem si rty, ale necítil jsem chuť své šťávy.

Natáhl jsem ruku ke svému péru, nabral jsem další dávku předmrdky a ochutnal ji. Moc dobrá. Tu šťávu prostě miluju. Je tak sladká. Takový příslib toho, co všechno ještě přijde...

"Nádhera," řekl Todd povzbudivě. "Kurva nádhera." S Philem seděli na otomanu přímo před námi. Jenom nás sledovali. Ale viděl jsem, že jsou oba tvrdí. Rajcovali jsme je. Bylo to parádní!

"Jsi na řadě," řekl jsem a otočil se k Justinovi.

Postavil se, aby mohl vyklouznout z džínů. Stál přímo před Toddem a Philem, sklopil zrak do svého rozkroku a rozepínal si knoflíčky na džínách. Pak zvedl pohled a podíval se klukům přímo do očí.

Taky jsem je pozoroval zatímco si Justin stahoval džíny a odhaloval tak to, co jsem nemohl vidět, ale co jsem tak dobře znal. Jeho jako šutr tvrdý, mokrý, vzpínající se třiadvaceticentimetrový čurák. Viděl jsem, jak se jim při tom pohledu rozšířily oči. Jeho obrovské péro jenom kousek od jejich obličejů.

Phil se natáhl a sevřel Justinovy koule do dlaně jedné ruky, pak druhou rukou sevřel Justinovo péro a přejel mu od kořene ke špičce. Pomalu. Láskyplně. Zkušeně. Honil tvrdý péro mého kluka. Ale to bylo v pohodě. Věděl jsem, že to Justina ještě víc vzruší. A to všechno pro mě.

Justin počkal dokud Phil nepřestal a pak si sedl zpátky ke mně. Teď jsem byl na řadě já. Vzal jsem Justinovo péro do ruky. A pak jsem se kolem něj pomalu obtočil, abych mohl Justinovo tvrdé pulsující péro vzít do pusy.

Byl jsem v ráji. Chyběly mi takové akce s Justinem. Důvěrné. Přirozené. Uvolněné, přitom tvrdé a žhavé současně. A když jsme u toho měli diváky ... takové diváky ... bylo to ještě lepší.

Vzal jsem do pusy asi polovinu Justinova péra. Tváře jsem měl vtáhnuté dovnitř. Spokojeně jsem zamručel a Justin na oplátku zasténal. Podíval jsem se na Phila a pak na Todda. Todd na mě mrkl. Na oplátku jsem víc stáhl tváře kolem Justinova péra. Po tváři se mu rozlil ten spokojený provokativní výraz.

Pomalu jsem pustil Justinovo péro z pusy. Od vrcholku ke kořeni bylo pokryté slinama a předmrdkou. Nechal jsem ho, ať samo trčí do prostoru. Chvěje se očekáváním. Pak jsem ho začal něžně honit. Justin byl úplně tvrdý. Žalud měl napnutý a rudý. Rtíky jeho péra se nadouvaly. Vytékala z nich průzračná šťáva a stékala dolů po žaludu. Nabral jsem ji jazykem, hned napoprvé se mi podařilo olíznout většinu.

Předváděl jsem, jak mi to chutná. Houby. Nic jsem nepředváděl. Chutnalo mi to a užíval jsem si tu ochutnávku před tak uznalým publikem.

"Nebude vám vadit, když si uděláme pohodlí?" zeptal se Todd.

Nemuseli jsme odpovídat. Phil už si stahoval džíny a rozepínal košili. Todd nebyl o moc pozadu.

Todd na tom byl stejně jako já. Naostro. Chvilku poté, co se začal svlékat, už před námi stál nahý. Měl stejně úžasné tělo, jak jsem tipoval. Široká ramena. Perfektní trup tvarovaný do V, s jasně vykreslenými ale přitom ne nadměrně narostlými svaly. A bradavky. Tvrdé. Hnědé. Dokonalé. Úzký pas a boky. Perfektní figura k úžasnému ocasu.

Ten musel být asi stejně velký jako můj. Tvrdý. Jo, byl úplně tvrdý. Však víte, jak vypadá opravdu tvrdý ocas. Neexistuje nic působivějšího. A ten jeho ocas byl, stejně jako všechno ostatní u něj, perfektní.

Na těle ani chloupek kromě dokonalého proužku od pasu k úhlednému porostu nad jeho ocasem. Nevypadal zastřiženě. Vypadal přirozeně. Perfektně přirozeně.

Nedokázal jsem odolat. Instinkty nade mnou zvítězily. Pustil jsem Justinův ocas, natáhl se a vzal do ruky Toddovo péro. Bylo tak teplé. A tvrdé. A přitom jemné na dotek. Nechtěl jsem už nikdy odejít.

"Líbí se ti?" zeptal se. "Klidně s ním dělej, co budeš chtít. Je tady od toho, aby ti udělal radost."

Podíval jsem se na Justina, abych zjistil, jestli mu to nevadí, a zjistil jsem, že ten už se přesunul k Philovi, který tam stál jenom v tenoučkých slipech. Ocas mu vykukoval pěkný kus nad elastický pas. Bylo mi jasné, kam Justin míří a vyložil jsem si to, jako že od něj mám svolení.

Přejížděl jsem jazykem po celé délce Toddova nádherného péra, pak jsem sevřel rty kolem jeho žaluda a začal jsem sát. Očekával jsem, že na rtech ucítím sladkou chuť jeho předmrdky. Přivítala mě ale jenom vřelá chlapská vůně jeho péra. Začal jsem ho kouřit víc, vzal jsem do pusy skoro celou délku jeho péra. Sténal. Byl kurva v ráji.

Natáhl se dolů. Vzal mě za rameno. Pomohl mi zvednout se. Jak jsem před ním vstával, jeho slinami pokrytý ocas se mi třel o hrudník a o břicho. Pak si mě přitáhl rozkrokem ke svému. Cítil jsem, jak se jeho chlupy třou o můj ocas.

Políbil mě. Hluboko. Jazykem si hrál v mojí puse. Jednou rukou mě držel zezadu za hlavu. Druhou si tiskl moje boky ke svým. Začal rytmicky přirážet. Naše ocasy byly vedle sebe. Třely se o sebe, pěkně horké a tvrdé. Schované v teple mezi našimi přitulenými, strkajícími se těly.

Nevím, jak dlouho to trvalo. Byl to neuvěřitelný pocit. Jeho ocas proti mému. Smysly jsem měl úplně napjaté. Už jsem si začínal myslet, že se udělám čistě jenom z toho, že se tam líbám s tím nádherným chlapem, kterého vlastně vůbec neznám, když náš polibek přerušil. Přesunul si mě na sedačku, tam mě položil a pak mě něžně přikryl vlastním tělem.

Myslel jsem si, že vím, kam to míří. Dny čekání jsou konečně za mnou. Po období sexuálního sucha přichází období dešťů. Můj život zase začíná.

Slyšel jsem, jak Justin někde poblíž vydal toužebné zasténání. S Philem. Justinův ocas hluboko v Philově krku. Justin znovu zasténal a koutkem oka jsem viděl, jak krouží zadkem jako kdyby tančil. Šukal Philovu pusu. Zarážel ocas hluboko do Philova krku. Hluboko z prsou se mu draly ty zvířecí zvuky. Zvuky, které jsem od Justina už tak dlouho neslyšel.

A pak na mě najednou dopadlo to poznání. Justin nesténal pro mě. Se mnou. Ve mně. Sténal živočišnou touhou po Philovi. A já pochopil...

Pokračování...

Poznámka autora

Omlouvám se, pokud někoho z vás necháváme s tvrdým ptákem, který se dožaduje pozornosti. Ale dočkáte se. Než kapitola skončí, dočkáte se mrdky. Takže jestli potřebujete, klidně si vyhoňte, ale buďte připraveni na třetí část.

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.