Date: Mon, 1 Nov 2010 17:48:25 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Poznámka autora

Billy po mně chtěl, abych první kapitolu napsal tak, abyste při jejím čtení mohli sdílet jeho frustraci z toho, že nemá, po čem touží. Kousek z mailu, který mi poslal: "Nech je, ať poznají, co to je když ti chybí mrdačka. Chtěl jsem to tak hrozně moc a co jsem dostal. Nic."

Tak proto ten pomalý úvod a všechno to očekávání ve vašich kalhotách. Ale teď už se pohneme dopředu. Jste rádi? Takže teď k tomu, na co doufám čekáte:

Další dobrodružství Justina a Billyho
Kapitola 1, část 3

Vypráví Billy

O vteřinu později jsem pochopil co chci. Chtěl jsem to samé co Todd. A byl jsem si kurva jistý, že chce vklouznout, zasunout, vecpat se svým nádherným tvrdým ocasem hluboko do mojí připravené roztoužené prdele. Bylo mi jedno, jak to udělá. Hlavně, že to udělá. Tím svým tvrdým tlustým ocasem. Roztáhne mi prdel. Bude se třít o to speciální místo uvnitř, tak jak mě to při mrdání vždycky přivádí k šílenství. Bude přirážet dovnitř a ven, napíchne si mě na svoje péro. Budu sledovat touhu v jeho očích, jak mě bude mrdat. A mrdat. A znovu mrdat.

Věděl jsem, že ho chci mít hluboko v sobě. Hluboko. Tak, abychom byli oba maximálně spokojení. Prdel se mi svírala a stahovala, těšila se, až ji začne zkoumat a projíždět ten tvrdý ocas. Byl jsem nachystaný, jak do mě vklouzne.

Neměl jsem Justinův ocas v díře už ... A pak jsem znovu slyšel Justina zasténat. A i když jsem byl skoro v agónii, pochopil jsem, co to znamená ... Justin už skoro stříká někomu jinému do krku. Jeho horký, šťavnatý ocas pulsuje v puse jiného kluka. Dělí se o mrdku s někým jiným než se mnou ... A zatímco mi hlavou běžely takové myšlenky a představy, ozval se Todd. Sexy hlasem. Kousek od mého ucha. Jeho horký dech mě hladil po krku. Bylo to opojné. A jeho slova ještě víc. "Můžu tě vyšukat? Prosím."

Neodpověděl jsem. V tu chvíli jsem ztuhnul. Všude kolem mě sexuální šílenství. I ve mně. Nedokázal jsem nic udělat. Nedokázal jsem se ani pohnout.

"Udělalo by mi hroznou radost, kdybys řekl, že ano," téměř škemral Todd.

Chtěl jsem to tak moc. Cítil jsem jeho roztoužený vypínající se ocas přitisknutý na mém zadku. Jeho tvrdou horkost. Jeho sílu. Jeho touhu. Bokama mimoděk lehce přirážel. Líbal mě na ucho. Jazykem mi v něm kroužil.

Třásl jsem se z těch dojmů. Ocas byl připravený vypálit. Hlava se mi málem rozskočila.

"Nemůžu," řekl jsem Todovi, ale hodně hlasitě. Bylo to jako bych se to snažil sdělit místnosti plné lidí. Počítám, že jsem to do jisté míry dělal.

Najednou se všechno zastavilo. Justin přestal přirážet a sténat. Stál před Philem a pomalu vytahoval svůj ocas z jeho rtů. Ze rtů, které pořád svíraly péro mého kluka. Jakmile Justinův ocas vyklouzl, vzal ho Phil do ruky. Krásně jsem to viděl. Justinovo tvrdé péro. Pořád ještě pokryté slinami. V Philově ruce. Bylo jasné, jak moc se potřebuje udělat.

Justinův ocas byl jenom pár centimetrů od Philových rtů. Rtů, které byly nateklé z předchozího kouření. Phil si rty olízl jakoby si chtěl vychutnat poslední stopy po Justinově ocasu. Jeho předmrdku. Jeho mužnou chuť. A pak se upřeně zadíval na mě. Jako kdyby kouření mýho kluka byla ta nejnormálnější věc.

Todd taky ztuhnul. Pořád na mě ještě ležel. Tvrdý ocas měl pořád ještě položený mezi mýma půlkama. Čekal. Nejsem si jistý na co. Nevěděl jsem, co se stane dál. Měl jsem pocit, jako kdybych právě vyhlásil, že je čas jít domů. Jako kdybych rozsvítil světla na konci filmu.

Todd nakonec přenesl váhu jakoby se chtěl ze mě zvednout. Když to udělal, ucítil jsem, jako mi z ocasu vytekla čerstvá dávka předmrdky. Hodil po mně parádní úsměv a uvolněně se rozesmál, stejně pohodově se pak zeptal, "To už ses udělal?"

Taky jsem se rozesmál a pak jsme ho ujistil, že to je jenom předmrdka. Hodně předmrdky. "Až se udělám, tak to poznáš," řekl jsem samolibě.

"Ty seš takovej šťavnatej kluk, co?" zeptal se, když se ze mě konečně zvedl. Natáhl ke mně ruku a prstem zajel do loužičky předmrdky nad mým pasem. Prohlédl si ho. Přičichl k němu. Ochutnal ho. A potom vyhlásil, jako kdyby vyhlašoval vítěze nějaké soutěže, "Ta předmrdka je prima. A výborně chutná. Nejvyšší jakost, řekl bych."

Napětí nás náhle opustilo. Začali jsme se usmívat a pak smát. Posadil jsem se a Todd si sedl na sedačku vedle mě. K mému překvapení sebou Justin plácl pod Todda. A pak dal Phil nohy dolů a sedl si vedle Justina.

Seděli jsme tak blízko u sebe že skoro nebylo kam dát ruce. Levou ruku jsem měl sevřenou mezi sebou a Toddem. On měl pravou ruku chycenou pode mnou. To jediné bylo trochu nepohodlné na tom sezení pohromadě na té sexy kožené sedačce. Byli jsme nazí a smáli jsme se. Zase úplně v pohodě.

Nakonec už to Todd nemohl déle vydržet a začal se vrtět, aby si uvolnil ruku. Přirozeně spustil pravou ruku, takže skončila v mém rozkroku. Přímo vedle mého ocasu. Tvrdého ocasu. Který chtěl pořád stříkat. Pořád byl mazlavý a mokrý od předmrdky. A pořád hodně neuspokojený.

"Klidně se do toho dej, jestli chceš," řekl jsem Toddovi s úsměvem. "Nejsme stydlivky. Máme jenom nějaké hranice, které jsme si nastavili. Jsou věci, které děláme jenom spolu. Sami. Ale hrát si s mým ocasem klidně můžeš."

Přikývl a vzal můj ocas do ruky. Bylo to hrozně příjemné a jak si s ním začal hrát, přitiskl jsem své tělo víc k jeho. Honil mi péro. Přejížděl mi ukazovákem po hlavičce. Dráždil dírku na konci péra. "To chápu, že má někdo pravidla," řekl a díval se mi přímo do očí, naprosto ignoroval skutečnost, že si zároveň tak příjemně hraje s mým pérem.

Zatímco si Todd hrál s mým pérem, Justin se cítil povinen vyložit Philovi a Toddovi, jaké prasárny bychom mohli dělat. A nejspíš i budeme dělat. Vypadalo to, že mu hodně záleží na tom, aby pochopili, že si spolu můžeme užít spoustu legrace. Že to moje malé odmítnutí nemusí hned znamenat konec všeho. Přál jsem si, aby mu víc záleželo na tom, co děláme doma. Co děláme spolu. Tak, jako jsme to dělávali. Přál jsem si, aby žárlil na Todda, že si hraje s mým pérem. Vzrušuje mě. Ale jemu to bylo jedno. Místo toho vysvětloval základní pravidla toho, co spolu můžeme dělat.

I když mě to trochu mrzelo, uvědomoval jsem si, že mám taky chuť na pěknou akci. A jestli jsem se z minulosti něco naučil, tak to bylo to, že když nám to s Justinem klapalo, dokázali jsme obojí. Pohrát si s kamarády a potom strávit zbytek noci sami spolu a vymrdávat si mozek z hlavy. To už jsme si mockrát dokázali.

"Dobrý," řekl Phil, když Justin konečně zmlkl. "V tom případě je možná čas na můj umělecký projekt. Koneckonců, kvůli němu jsme tady. Že jo?"

Najednou jsme stáli všichni čtyři. Todd měl ruku pořád poněkud nepohodlně sevřenou kolem mýho tvrdýho čuráka. Nestěžoval jsem si. Jenom jsem si nebyl jistý, jak pokračovat.

Pak se Phil vydal do jednoho z pokojů, který jsme neviděli. Počítal jsem, že je to nějaká pracovna, nebo možná ložnice, navazovalo to na obývací pokoj. My ostatní jsme se vzápětí vydali za ním, Todd mi ještě naposled lehce stiskl ptáka a pak ho pustil. "Máš skvělý ocas," zašeptal mi, zatímco jsme šli za Philem a Justinem.

"Díky," řekl jsem mu a dal mu rychlý polibek na rty. Bylo hezké, že si to myslel. Většinou to bylo tak, že jakmile kluk uviděl Justinovo třiadvaceticentimetrové péro, o mém ocasu už se moc nemluvilo.

Když Phil otevřel dveře do pokoje, okamžitě jsem viděl, že je to nádherná ložnice s ohromnou postelí. Čelo postele vypadalo jako ručně vyřezávané, s divokými scénami zápasících nahých mužů. Někteří měli tvrdé ocasy. Zvířata. Démoni. Nedokázal jsem to celé vstřebat, ale ihned mě to fascinovalo.

Phil nás zavedl k velkému stolu. Obyčejný psací stůl, vypadal, že do té místnosti s nádhernou postelí vůbec nepatří. K jejím složitým světlům. K okázale vypadajícím závěsům.

Před námi stál obyčejný stůl. Kovové zásuvky. Vypadal jako ten nejobyčejnější kancelářský stůl, na který můžete narazit kdekoliv. Phil otevřel široký mělký šuplík pod deskou stolu a vytáhl z něj něco jako velikou složku. Podobnou té, co v ní měl Justin svoje kresby.

"Fajn, kluci," řekl Phil, položil složku na stůl a podíval se po nás. "Takže můj projekt spočívá v tom, že fotím kluky když vrcholí, případně když u toho zasáhnou cíl." Znělo to tak precizně. Jako kdyby to slovo od slova odněkud četl. Nebyl jsem si jistý, co nám vlastně chce ukázat. To bylo jediné vysvětlení.

A potom začal vytahovat ty nejneuvěřitelnější fotografie, jaké jsem kdy viděl. Všechny si byly podobné. A přitom každá jiná. Na první byl nádherný ocas. Byl jsem si jistý, že je Toddův. Fotka vznikla přesně ve chvíli, kdy stříkal obrovské množství mrdky. Počítám, že Phil by řekl něco takového, že mohutně vyvrcholil. Byla to fantastická dávka! Dlouhý přerušovaný řetízek perlivých kapalných kuliček. Následovaný dlouhými pramínky smetanové tekutiny. Všechna ta mrdka zachycená ve vzduchu zrovna když opouštěla rozevřené rtíky ocasu.

Mrdka zachytila světlo a leskla se. Ukazovala svoji podstatu. Hustá a vazká. Smetanová. Na péru bylo vidět napětí té chvíle. Byl dokonale tvrdý. Tak cílevědomý ve svém triumfálním oblouku. Neuvěřitelně pevný a napjatý. Vrhal stín na perfektní břicho. Úžasné břicho. Břicho zastíněné ocasem představovalo nádherné pozadí nádherného snímku.

Byl to ten nejúžasnější snímek stříkajícího kluka, který jsem kdy viděl. Neuvěřitelně erotický a sexy. Naprosto nádherný a umělecký. Barvy. Světlo. Model s nádherným ocasem a břichem. Složitý obrazec mrdky. V letu. Rozkoš, jakou to muselo Toddovi přinést, když takto explodoval.

Hleděl jsem na fotografii. A pak jsem se podíval na opravdový živý ocas vedle sebe. Tvrdý a hrdý. Neodolal jsem a dotkl se je. Cítil jsem, jak je živý.

"To jsi ty?" zeptal jsem se ho potichu, zatímco si Justin s Philem povídali o nějakých technických podrobnostech, samozřejmě.

"Všechny jsou moje. Přinejmenším v této sérii," řekl Todd. V té chvíli začal Phil rozkládat zbývajících asi deset fotek. Na všech byl stříkající Todd. Nebo Toddova mrdka. Jak mocně vyráží z jeho péra. Jak letí nad jeho břichem a hrudníkem. Jak se rozstřikuje. Fotky jeho mrdky, jak se rozstřikuje po jeho těle, byly úžasné svou čistotou. Detailem. Symetrií. Krásou.

Mohl bych se na ně dívat pořád, hlavně když Todd stál za mnou. Jeho tvrdý, hrdý ocas se pomalu a něžně třel proti mému nahému zadku. Povolil jsem svaly na prdeli, takže si mohl ocas uložit mezi moje půlky. Samozřejmě to udělal. Všichni upřeně hleděli na fotky.

Phil začal popisovat technické aspekty celého projektu způsobem, který mohl ocenit jenom Justin. Docela mě překvapilo, že zatímco Phil mluvil, vzal Justin do ruky moje péro a začal mi ho pomalu honit. Tak jako to dělal už mockrát, jakoby mimoděk. Jestli si všiml toho, že Todd mě drží za boky a tře se ocasem o moji díru, nebo jestli mu to třeba vadilo, to fakt nevím. A v té chvíli mi to bylo srdečně jedno.

Jakmile jsme tedy skončili s povinným obdivem speciálního uměleckého projektu, Todd ode mě poodstoupil. Slyšel jsem, jak jeho ocas vyklouzl z mých stažených půlek a pleskl mu o břicho. Zajímalo mě, jestli si toho všiml i někdo jiný než já a Todd. Nikdo nic neřekl.

Zanedlouho nám Todd vyprávěl o jejich posteli, která pocházela z Jižní Ameriky, a o tom, jak s Philem založili svoje fotografické studio. Teď jsem teprve pochopil ten důmyslný osvětlovací systém nad postelí. Tady ty fotky vznikly. A nejspíš docela nedávno.

A poté, co nám to Todd prozradil, líně natáhl svoje nahé, pevné, svalnaté tělo po čistém bílém povlečení a pozval nás, ať jdeme všichni k němu.

Beze slova jsme to udělali. Bez otázek. Čtyři sexy, nadržení kluci. Všichni už tvrdí. Všichni připravení.

Začal jsem líbat Todda. Jazykem jsem mu hluboko zkoumal pusu a jeho jazyk zkoumal moji. Chutnal skoro sladce a přitom neuvěřitelně čerstvě. Za chvilku jsme se už třeli těly o sebe jako dva hadi. Divoce a neovladatelně. Měl jsem zahlcené smysly a taky jsem se neovládal.

A pak jsem se líbal s Justinem, hluboko a něžně, stejně, jako před chvílí s Toddem. Ale tělem jsem si pořád hrál s Toddem. Klouzal jsem po jeho hladkém těle. Cítil jeho tvrdé péro. Vdechoval jeho omamnou vůni. A celou tu dobu se líbal s Justinem, jehož tělo se podobně svíjelo s Philem.

Ruce kroužily jeden po druhém, jazykama jsme se zkoumali. Těla propletená tak, že bylo těžké poznat, kdo je kdo. Jako kdyby na tom záleželo. Věděl jsem jenom to, že jestli todle bude ještě chvíli pokračovat, budeme celí od mrdky. Kdyby od žádné jiné, tak od mojí.

"Potřebuju pauzu. Trochu zpomalit. Nechci stříkat. Ještě ne," řekl jsem všem a přitom nikomu. Nevěděl jsem a ani se nestaral o to, kdo zrovna líže moje péro. Nebo hladí zadek. Nebo masíruje záda. Nebyl jsem si jistý ani tím, jestli v ruce svírám Toddovo nebo Philovo péro. Podíval jsem se na to, abych to zjistil, ale nebylo to vidět. A pak mi došlo, že je mi to fuk.

"Taky potřebuju pauzu," řekl Todd. "Chtěl bych todle dělat celou noc. Ale řekl bych, že už jsem stejně blízko výstřiku jako Billy."

Cítil jsem se v eufórii, i když se akce zastavila. I když Phil podal mně, Justinovi a Toddovi každému čerstvé, studené pivo, které zázračně vylovil kdoví odkud. Nadzvedli jsme se akorát tak vysoko, abychom se mohli napít. Mumlali jsme věci jako "Fantastické." "Skvělé." "Kurva, dokonalé." Jenom tak, nemluvili jsme na nikoho konkrétního. Byla to jenom slova, která jsme vypouštěli z pusy. Snažili jsme se zachytit ten momentální pocit.

Po pár minutách a zbytku piva Phil řekl, "Vím, kluci, že nešukáte před jinýma lidma, ale nevadilo by vám, kdybysme si zašukali my? My máme publikum docela rádi. A tak trochu jsme to plánovali. Jako že před vám budeme šukat ... když už teda ne s váma."

Neozvaly se žádné námitky a Phil tak byl za chvíli na čtyřech uprostřed postele. Prdel ve vzduchu vystrčená směrem k Toddovi. A k jeho perfektnímu ocasu, který vypadal, že je tvrdý a připravený pořád. Todd se předklonil, aby začal lízat Philovu díru. Pak přestal. Podíval se napřed na Justina. A potom na mě, seděli jsme opření zády o čelo postele, ruce vzájemně na ocasech. Honili jsme si a bylo to úplně super.

"Vím, že nebudete šukat, ale třeba by někdo z vás rád připravil tady kamarádovi díru," řekl Todd.

Justinovi to nemusel říkat dvakrát. Ve vteřině prakticky odžduchnul Todda pryč a obličej a jazyk měl vražený hluboko do Philovy prdele. Slyšel jsem mokré zvuky lízání, srkání, sání. Fantastické na poslech. A ještě lepší na pohled.

Nedokázal jsem se jenom dívat. Ani ne za minutu jsem se nasoukal mezi Justinovy nohy a zatímco lízal Philovu díru, já mu kouřil péro. Lízal jsem celou délku Justinova tvrdého, horkého, známého ocasu. Miloval jsem to péro. Jak jsem ho měl vražené z poloviny do krku, myslel jsem na to, jak moc bych chtěl, ať mě mrdá. Justin si to užíval. Lízal Philovi díru a šukal mi krk uvolněně a nadšeně. Ochlupením se mi třel o nos. Koulemi mi pleskal o bradu. Vyrušovala mě vůně jeho rozkroku. Tekl jsem na všechny strany. Přemožený jeho nadšením. Svým nadšením. Sexem. Nádherným sexem. Přímo u mého obličeje. V mé puse.

Todd nechtěl přijít zkrátka a za chvíli kouřil moje péro. Jeho horké rty. Jeho mokrý hebký jazyk. Jeho sající pusa. Cítil jsem, jak mě vcucává hlouběji a hlouběji. Hlouběji. Hlouběji. Hlouběji. Vychutnával jsem každý příraz. Pokaždé jsem měl pocit, že Todd do sebe dostává víc a víc z mého dvaceticentimetrového péra. Chtěl jsem jeho pusu mrdat napořád. Měl mě tak hluboko v puse, že to konkurovalo i Justinově úžasné puse.

Justin! Byl jsem tak zabraný do toho, jak mi Todd zpracovává ocas, že jsem prakticky zapomněl kouřit péro svému klukovi. Nevypadalo to, že by si toho Justin všiml, ale dal jsem si záležet a obnovil svoji snahu. Nebylo to jednoduché. Příliš mnoho vjemů. Příliš mnoho dráždění. Příliš mnoho lidí na potěšení.

Pěkně jsem se rozjel, ale Phil najednou velice důrazně řekl, "Chci mít péro v díře! Hned!!!"

Tak rychle, jak jsme to jenom zvládli, jsme se s Justinem uklidili z cesty. Todd si honil svoje pořád tvrdé péro a zaujal pozici za Philem.

"Dáš mi trochu mazání?" řekl mi Todd, natáhl ruku dolů a nabral tolik předmrdky, kolik se mu jenom podařilo jedním pohybem získat. Rozetřel si ji nahoru a dolů po ocase a pak mi poručil "Plivni na něj."

Ten neuvěřitelně nádherný chlap držel v ruce svoje naprosto dokonalé péro a chtěl po mně, ať ho namažu svojí předmrdkou a slinama. Rychle jsem nechal pořádný plivanec dopadnout přímo na jeho tvrdé péro. Dal ruku stranou a já ho vystřídal. Roztíral jsem předmrdku i sliny nahoru a dolů po jeho péru. Od špičky až ke koulím. Prsty jsem přejížděl přes hranu jeho žaludu. Malíčkem jsem ho hladil po pytli. V dlani jsem si vychutnával horkost Toddovat tvrdého klacku.

"Chceš mi ho tam navést?" zeptal se mě. Podíval jsem se na Justina a ten se zatvářil, že jestli chci, ať se do toho dám.

Toddův ocas byl na dotek hrozně rajcovní. Mokrý od mých slin a předmrdky. Chvěl se mi v ruce v očekávání mrdačky, která měla přijít. Naklonil jsem se a pořádně plivnul na Philovu čekající díru, pak jsem do ní zasunul několik prstů, abych zkusil, jestli je dobře namazaná a povolená.

"Připravený?" zeptal jsem se.

"Připravený," řekl Phil. S tím se Todd posunul blíže k Philovi a já navedl jeho ocas přímo do Philovy připravené díry. Bylo to jako trefovat se kopím přímo býkovi do oka. Todd ztuhnul na místě, když jeho žalud prošel Philovým nadrženým svěračem.

"Aaach, jo. Kurva to je super. Taky se ti to líbí, co Phile? To ja paráda, mít ocas ve tvý díře a kluci se na to koukají. Rajcuje tě to, že jo?" Todd u toho rád mluvil. Nikdy jsem se nepotkal s klukem, který by mrdal a u toho vedl takové řeči.

Phil jenom mumlal nebo sténal souhlasem. A touhou.

Ruku jsem měl pořád na Toddově ocasu. A ten teď byl větší, tlustší a rozpálenější než kdykoliv předtím.

"Strč ho tam zase," řekl Todd, zjevně se obracel na mně. A tak jsem jeho péro vytáhl a hned zase strčil zpátky. Šlo to tak snadno. "Znovu na něj plivni." Udělal jsem to.

"A teď mu vymrdám mozek," řekl Todd a já dal rychle ruku proč, protože začal zajíždět do Phillovy díry. Ne moc rychle. Ale tvrdě. Vytahoval ho. Čekal. Zarážel svých dvacet cenťáků zase dovnitř.

Nikdy předtím jsem neviděl kluka šukat. Ne doopravdy přímo přede mnou jako právě teď. Jasně, že jsem viděl různá DVDčka a porno na počítači. Ale todle bylo přímo přede mnou, mohl jsem pozorovat Toddův obličej. Dát hlavu těsně k Philově zadku. Cítit jejich sex. Slyšet jejich sex. Cokoliv, jenom ne to vychnutnat taky. A kdybych si řekl...

Jasně, že jsem viděl, jak Justin šukal Jesse. Ale todle bylo něco jiného. Bylo to něco ... úplně jiného. Bylo to jako mrdací show. Jako mrdací párty.

"Vidíte dobře, kluci?" zeptal se Todd úplně jiným hlasem, než byl ten "mrdací." Zněl plný starostí o nás a naši zábavu. Nebyla to surová touha jako před pár vteřinami. "Otočím ho, abyste měli lepší výhled."

Todd byl silnější, než jsem odhadoval. Vytáhl ocas ven a pak zdánlivě úplně bez námahy jedním pohybem otočil Phila na záda. Phil dal nohy Toddovi přes ramena a za chvilku už jej Todd zase šukal. A znovu začal s těma mrdacíma řečma.

Bylo to fantastické, pozorovat ty nádherné kluky, jak se pohybují v perfektní harmonii. Lepší než jakékoliv video. Lepší než nejlepší DVD. V jejich podání vypadala mrdačka jako něco, co jde úplně samo. Už jsem párkrát mrdal a věděl jsem, že to je skvělá zábava, ale vždycky to byla zároveň i práce. Oni to ale zjevně dělali správně, bylo to tak snadné.

Todd dál pokračoval s prasáckýma řečma. Phil většinou jen sténal rozkoší, jak se prdelí tisknul tvrději a tvrději proti Toddovu péru. Zarážel si ho hlouběji. A hlouběji.

Jak jsem je tak sledoval, uvědomil jsem si, že si honím stejně rychle a tvrdě, jako Todd zaráží svoje péro do Philovy díry. A Justin dělal to samé. Oba jsme klečeli vedle Philova zpoceného, svíjejícího se, nahého těla. Cítil jsem, jak z jeho žhavého těla vyzařuje sex.

"Nech mě lízat ti koule," řekl Phil Justinovi, čímž mě vytrhnul ze zasnění, do kterého jsem se dostal, když jsem pozoroval jejich neuvěřitelnou mrdací show.

Philovo přání bylo Justinovi rozkazem. Klekl si nad Phila s koleny po stranách jeho hlavy a spustil se koulemi k Philově puse. Z toho místa musel být fantastický pohled na jejich mrdání.

A jak si to musel užívat Phil. Koule v puse. Ocas v díře.

"V tom případě chci já to Billyho obrovské péro do krku," řekl Todd. Přesunul jsem se do polohy, ve které jsem mu mohl vyhovět. Todd vzal okamžitě moje péro do pusy a zarazil si ho do krku tak rychle, že jsem si myslel, že se začne dusit. A že já se udělám. Ale nestalo se ani jedno. Todd dál pokračoval v mrdání a kouření jako skutečný profesionál.

Když jsem otočil hlavu, mohl jsem pozorovat, jak Todd šuká Phila. Nebo jak Todd kouří moje péro. Nebo jak Phil saje koule mého kluka. Ale v hlavě mi to vřelo. Nedokázal jsem to všechno zpracovat. S tím vším sexem, který se tam odehrával, tam mělo být víc rozkoše. Víc vjemů. Měl jsem být na hraně toho největšího orgasmu, jaký jsem kdy zažil.

A potom, jakoby Todd nějak pochopil, že moje tělo i hlava jsou tím vším přetížené, najednou akci zpomalil.

Bylo to, jako kdyby Phila šukal zpomaleně, ale přitom s plnou silou. Celou tou intenzitou. Stejným nasazením jako předtím. Ale teď to bylo takovou rychlostí, že jsem to dokázal sledovat. A vnímat. A ocenit. Viděl jsem jejich mrdačku přímo před sebou. A účastnil se jí.

A můj ocas si najednou začal víc užívat kouření, kterého se mu dostávalo. Dokázal jsem sledovat toho nádherného chlapa, jak mi kouří. Jak můj dlouhý žhavý ocas klouže mezi jeho rty. Jak si jeho jazyk hraje s mým citlivým žaludem. Tváře měl vcucnuté, jak se mi snažil z koulí vysát co největší dávku. Všiml jsem si i kapiček potu, které měl na čele.

A pak tam byl i můj Justin. Největší ocas ze všech, který si honil vlastníma zkušenýma rukama. Zakláněl hlavu dopředu a dozadu v extázi z toho, jak jeho koule cestují dovnitř a zase vně Philovy hladové pusy. Jak mu je Philův jazyk ošlehává. Jak je vtahuje mezi rty.

My čtyři. V rytmu. Fantastický sexuální stroj v plné práci. V perfektní harmonii. V perfektní rozkoši.

Jediné, co mi chybělo, byl ocas v puse. A ještě jeden v díře. Ale jako předkrm to vůbec nebylo špatné.

Pak začal Todd sténat. Cítil jsem, jak mi dál kouří péro a přitom se napíná. Vydával mumlavé zvuky kolem mého péra. Věděl jsem, že se chystá explodovat do Philovy díry. O vteřinu později do něj vrazil ocas tak hluboko, že jsem si myslel, že mu díru roztrhne. Cítil jsem jeho mrdku, jak mizí v Philově díře. Viděl jsem kapičky, které unikaly ven.

Todd pustil můj ocas z pusy. Klekl jsem si vedle něj. Vzal moje tvrdé péro do ruky, honil mi ho, zároveň se ke mně naklonil a políbil mě. Hluboko.

A to mi stačilo. S Toddovou rukou honící moje péro a s jeho jazykem hluboko v krku jsem ucítil, jak se mi koule stahují. Dech se mi zastavil v krku. Ten fantastický tlak v koulích se mi začal posouvat ocasem. Všude jsem cítil horkost a to, jak se mi ocas nalívá. Škubnutí. Aaaach! Úleva! Mrdka tekla kolem Toddovy přirážející dlaně. Neviděl jsem ji, ale bylo mi jasné, že to je jeden z mých největších výstřiků.

"Kurva proboha, ty ale stříkáš!" řekl Todd, když přerušil nás polibek a podíval se na moje tvrdé péro. Mrdka mu tekla proudem po ruce a na Philovo břicho. Takový náklad mrdky. Todd vypadal nadšeně z toho, že stříkám tak moc. "Kurva stroj na mrdku," řekl. A z toho jsem stříkal ještě víc.

A zatímco Todd zvedal pohled zase ke mně nahoru, Justin začal stříkat a zasáhl Todda přímo na prsa. A pak na krk. A na obličej. Dávka za dávkou. Věděl jsem, že míří na Todda. Justin dokázal ocasem zamířit docela dobře. Sedm nebo osm mocných výstřiků mrdky. Strašně se mi líbilo, jak se rozstřikuje po Toddovi, zatímco ten ještě pořád honil moje péro.

Jak Todd pokračoval v honění, pocity v citlivé hlavičce byly až příliš silné. Chtěl jsem, aby Todd přestal. Potřeboval jsem, ať přestane. Ale nedokázal jsem mu to říct. Bolelo to. A bylo to skvělé. A bolelo to. Konečně zpomalil, ale pořád nepřestával.

Když jsem se znovu podíval dolů, zjistil jsem, že někde mezi tím vším stříkáním se udělal i Phil. Ani nezasténal. Nevydal ani hlásku. Ale od teď už měknoucího ocasu se táhl tlustý pramínek třpytivé mrdky skoro až ke krku. Justin si toho všiml také, nedokázal odolat a ochutnal.

"Ty vole," řekl jsem a rozesmál jsem se. Zhroutili jsme se na postel na jednu hromadu. Díky horké, kluzké mrdce jsme po sobě klouzali a jezdili, líbali jsme se a hráli si se sebou a uklidňovali se po tom sexuálním veletoči, který právě končil.

"To bylo skvělé, kluci," řekl Phil, hlavu položenou na Justinově břiše, obličej potřený kdovíčí mrdkou. "Ty vole, Justine, ty teda fakticky pořádně stříkáš. To si musím vyfotit. Jsi úžasný." Natáhl se dolů a zmáčkl Justinův napůl tvrdý ocas.

"S radostí. Kdykoliv," řekl Justin.

Přestože jsem se ještě před chvilinkou cítil po takovém nádherném sexu v euforii, najednou mě zase zaplavily pochybnosti a obavy. Jakoby mě ovanul ledový vzduch. Justin vypadal příliš připraveně. Příliš ochotně. Příliš nadšený, aby Phila potěšil. Vyšel mu vstříc. Nabídl Philovi svoje tělo.

Fotky? Vždycky měl hrůzu z toho, aby nebyl vyfocený nějakým kompromitujícím způsobem. A teď říká, "Kdykoliv."

Než jsem mohl cokoliv říct, Todd mě začal líbat, jeho dech příjemně voněl a chutnal mrdkou. Justinovou mrdkou. Mojí mrdkou. A nejspíš i Philovou mrdkou. Chtěl jsem ho taky políbit, ale znovu už mi to v té chvíli přišlo příliš.

"Líbilo se ti to, že jo? Všechno je v pořádku, víš," šeptal mi Todd mezi polibky. A tím jsem se uvolnil a políbil ho taky. Pevně. Odhodlaně. A s jasným smyslem a záměrem.

On chtěl mě. Já chtěl jeho.

Ať si Justin pózuje na fotkách. Mně už kouření a líbání dál k uspokojení stačit nebude. Věděl jsem, že chci víc.

A že to dostanu. Od Justina. Nebo od Todda.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.