Date: Tue, 2 Nov 2010 21:36:09 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho
Kapitola 2, část I

Vypráví Justin

Nevím proč, ale když jsme odcházeli od Phila a Todda, Billy byl zasmušilý a stažený do sebe. Celou cestu domů sotva řekl slovo. Jeho chování mě naštvalo a zároveň jsem z toho byl smutný. Takhle nějak to bylo mezi náma posrané už nejmíň měsíc a já neměl nejmenší tušení proč.

Věděl jsem jenom to, že umělecká škola byla dost jiná a taky hodně těžší, než jsem čekal. Samozřejmě byla mnohem těžší než jakákoliv střední škola. Tempo bylo neuvěřitelně náročné. Profesoři a vyučující hodně kritičtí. Nezajímaly je hodiny práce, které jsem do toho vkládal. Ne teda, že bych propadal, nebo tak něco. Vlastně jsem měl hodně dobré známky.

Ale škola mi brala všechen čas a všechnu energii. V době, kdy jsem se dostal domů od práce ve studiu v časech, kdy jsem ho měl k dispozici, jsem byl většinou tak unavený, že jsem nezvládl udělat moc víc, než sníst večeři. Přečíst si něco málo do školy. Jít do postele.

Vím, že pro Billyho to nebylo moc zábavné. Bylo mi jasné, že si prochází něčím velmi podobným, ale bez těch pozdních večerů ve studiu. Taky měl ale hromady úkolů, referátů a projektů.

Všiml jsem si, že když se v noci vracím domů, stále a stále častěji je v bytě cítit mrdka. Čerstvá mrdka. Billyho mrdka. Prostě si honil péro, bylo mi to jasné. Stejně jako já jsem si honil skoro každé ráno, když jsem se probudil a on ještě spal. Většinou jsem si vyhonil ve sprše, takže nejspíš ani nevěděl, že si to dělám. Nejspíš mu to bylo jedno. Sakra, vždyť ještě spal.

Z toho mála, co jsme si o takových věcech povídali, jsem věděl, že Billy si píše s klukama, se kterýma se potkal online. Hodně často to byl nějaký student z Ohia. Říkal jsem Billymu, že mi nevadí, když si online povídá s klukama. Věděl jsem, že si občas povídají i o sexu, ale vzhledem k tomu, co na nás H.R. prozradil celému světu, mi to nepřišlo jako problém. Tím nechci říct, že by H.R. udělal cokoliv špatně. Prostě jenom popisuju, jak jsme na tom byli. Řekl bych, že do určité míry to bylo docela nahovno.

Každopádně, když jsme se ten večer vrátili od Phila a Todda, byl jsem dokonale hotový. Věděl jsem, že mám všude na sobě mrdku. Ve vlasech a tak. Cítil jsem zaschlé ostrůvky mrdky na chlupech v podpaží. Byla všude. Řekl jsem Billymu, že si dám sprchu a půjdu spát.

Počítal jsem, že zasedne k počítači tak, jako to v poslední době často dělal. Ale místo toho mě překvapil. Zničeho nic se na mě zakřenil a zeptal se mě, proč prostě nejdu do postele rovnou. "A můžeme si ještě chvíli pohrát."

Vím, že jsem měl souhlasit. Takle jsme to s Billym měli úplně od začátku. Vždycky jsme se vraceli domů jeden za druhým. A bez ohledu na to, co jsme dělali s ostatními kluky, vždycky jsme toho zvládli ještě mnohem víc jenom spolu.

Ale tu noc, po několika hodinách hrátek s Philem a Toddem, jsem byl fakt unavený. Toužil jsem jenom po sprše a posteli. Spát. Žádný sex.

Řekl jsem Billymu, že ne. Vypadal zdrceně. A ublíženě. Stejně jako několikrát předtím u Phila.

"Budeme na to mít celé ráno a slibuju, že ti vyšukám mozek z hlavy," řekl jsem mu, snažil jsem se ho utěšit. Zmírnit to napětí mezi námi. Neřekl nic. Prostě se sebral a šel k počítači. A já jsem šel do sprchy.

Jak po mně horká voda stékala a já si namydlil celé tělo, hrál jsem si rukama se svým tělem. Hladil se. Snažil se zahnat nespokojenost. Znovu jsem se vzrušil. Kurva, byl jsem tvrdý jako šutr. Ocas mi trčel. Takže možná, rozhodl jsem se, je ta správná chvíle to s Billym urovnat. Dnes v noci. Dokážu to vrátit zpátky tak, jako to bylo vždycky. Věděl jsem, že to potřebuju. Co možná nejvíc to půjde.

Utřel jsem se a aniž bych se oblékal, tiše jsem vešel do obývacího pokoje, abych svého kluka překvapil. Jak jsem čekal, seděl u počítače. Nohy měl roztažené před sebou. Ocas v ruce. Tvrdý, samozřejmě. Jeho péro vypadalo hrozně lákavě, když jsem se naklonil a podíval se na to z jeho perspektivy. Jemu přes rameno. Přímo dolů na jeho chvějící se péro. Honil si ho tam a zpět. Žalud mu poskakoval ze strany na stranu. Pomyslel jsem si, že by na něm měla být moje ruka.

Měl jsem mu dát vědět, že jsem za ním. Ale neudělal jsem to. Vychutnával jsem si ten pohled na něj. Přesně jsem věděl, na co myslí. Bylo to, jako bych mu viděl do hlavy. Viděl jsem ho honit tolikrát, že jsem celý ten tanec znal. Každý krok. Každý pohyb.

Díky předmrdce mu dlaň hladce a snadno klouzala nahoru a dolů po jeho nádherném péru. Překvapilo mě, že vyrábí tolik předmrdky, vzhledem k tomu, co jsme zvládli s Philem a Toddem. Strašně se mi líbilo pozorovat, jak mu předmrdka teče ze rtíků čuráka. To byl můj Billy. Vždycky nachystaný na další stříknutí.

Jak jsem ho tak pozoroval a u toho si pomalu honil vlastní péro, věděl jsem, jak opravdu moc Billyho miluju. Dřív mi nedocházelo, že budou dny, kdy bude opravdu těžké ho milovat. Ale neznamenalo to, že ho nemiluju pořád stejně jako dříve. Možná to znamenalo, že ho miluju ještě víc.

Honil si u XTube. Nad nějakým klukem, který se jmenoval Idaho a spousta nějakých čísel. Zdálo se, že Idaho má nekonečnou sbírku videí, na kterých stříká neuvěřitelné množství mrdky. Opravdu ji stříkal kolem sebe. Všude po celém modrém triku. Pokaždé to bylo modré triko. A když skončil, bylo pokaždé od mrdky.

Musel jsem uznat, že ten blonďatý stříkač stál za pohled. I přesto, že všechna jeho videa byla hodně podobná. Pěkný blonďatý kluk, který si v sedě na židli klidně dokáže postříkat obličej. Většinou šest nebo víc výstřiků. Billy sledoval jednotlivá krátká videa pořád dokola a dokola.

Pozoroval jsem Idaha a Billyho, jak honí ve stejném rytmu a za chvilku jsem chytil stejné tempo. Bylo to trochu těžší, než jsem si myslel, poté, co jsem byl asi 20 hodin vzhůru a s klukama vystříkal pořádnou dávku. Ale jak jsem tak potichu stál za Billym, cítil jsem, jak se mi do čuráka zase nalívá síla. Byl silný a živý. A bylo mi hrozně dobře. S Billym. Mým klukem.

Bylo to fajn. Zvláštní, ale fajn. Bylo to, jako kdybych honil tajně. Ve stoje za Billym. Myslím, že to tak i bylo. Měl jsem mu říct, že tam jsem, ale v té chvíli už jsem nevěděl jak. Už jsem za ním stál a pozoroval jeho honění skoro deset minut. Jak se pomalinku přivádí k dalšímu výstřiku.

Billy začal dýchat rychlými krátkými nádechy. Zrychloval. Za pár sekund bude stříkat.

Rozhodl jsem se, že se budu jenom dívat. A až se udělá, ukážu se mu a nabídnu mu, že ho olížu. Pak ho vezmu do postele a pořádně ho vymrdám. Přesně takový plán mi v rychlosti proletěl hlavou, zatímco jsem sledoval, jak se Billy napíná. Rychle pustil ještě další video. A jak začalo, vydal hluboké hrdelní zasténání.

Dalších 15 sekund jsme si Idaho, Billy i já dlouhými pohyby honili ocasy. Nakonec si Idaho volnou rukou sáhl na koule. Billy věděl, co se chystá. Taky si sáhl na koule.

Idaho se chystal stříkat. Viděl jsem, jak se předklonil a otevřel pusu. Prásk! Zásah. Idaho stříkl první dávku přímo do pusy a pak začal divoce stříkat všude po svém triku, obličeji i ramenou.

"Ohhhh!" vydralo se z Billyho a vystříkl taky. Mrdka mu přistála skoro deset centimetrů nad ocasem, zaplavila mu břicho. Můj nos se skoro okamžitě naplnil vůní Billyho mrdky, zatímco Billy dál sténal a honil si péro a stříkal. A stříkal.

A pak přišlo něco, co jsem nečekla. "Ohh, Justine," řekl. "Mrdej mě, Justine. Prosím, mrdej mě."

Věděl, že tam jsem? Na chvíli jsem zpanikařil. Chvíle nejistoty. A než jsem si uvědomil, co a jak mám dělat, udělal jsem se. Mohutný výstřik, který bez varování vyletěl z mých koulí do mého tvrdého péra. Nešlo ho zastavit.

Viděl jsem to jako ve zpomaleném filmu. Jak letí z mého péra a Billymu nad ramenem. Mlask! Dlouhý řetízek husté mrdky se rozplácl na Billyho břiše. Ne moc daleko od jeho vlastní mrdky.

Billy rychle pohazoval hlavou nalevo a napravo. Nechápal, co se právě stalo. Snažil se pochopit, co ho zasáhlo. Podíval se na svoje péro a svoji mrdku. Musel poznat můj stříkanec podle vzhledu, vůně nebo prostě instinktivně. "Justine," vykřikl a zaklonil hlavu co nejvíc dozadu, snažil se mě zahlédnout, jak stojím přímo za ním.

Bylo to jako ve špatném filmu, protože přesně v té chvíli mu přistála druhá dávka mojí mrdky ve vlasech, na obličeji a v očích.

"Sakra," řekl, oči ho štípaly, jak mu do nich stékala další mrdka. "Co to kurva děláš?" Byl celý zestříkaný mojí sprchou mrdky. Nedokázal jsem přestat stříkat, ani kdybych chtěl.

Znělo to ... jak to popsat? ... bolestně. Oči ho pálily. Byl popletený? Určitě. Ale nebyl naštvaný. Ne na mě. Ne na moji mrdku, kterou jsem teď mířil na jeho rameno. Stékala mu po hrudníku. Míchala se s jeho vlastní mrdkou.

Vzal jsem ručník a utřel mu oči. Políbil jsem ho. Olízl svoji mrdku. Znovu ho políbil. Pevně jsem ho objal. Zvedl jsem jeho horké, mrdkou pokryté tělo ze židle. Držel jsem ho těsně u sebe. Obličej zabořený u jeho krku.

A jak jsem ho tak držel, pořád a pořád dokola jsem opakoval. "Billy, miluju tě. Miluju tě. Miluju tě ... Vždycky jsem tě miloval."

Taky mě pevně držel, ale neřekl ani slovo. Doufal jsem, že od něj uslyším, "Taky tě miluju." Ale nedokázal to říct. Nebo to teda neřekl. Mrzelo mě to, ale věděl jsem, že láska prostě není jednoduchá. A ať už mě miluje nebo ne, já ho miloval pořád.

"Pojď se mnou do postele," řekl jsem mu. "Máme ještě nějakou práci."

Pořád mlčky šel za mnou do ložnice. Vlezl jsem do postele první a jak jsem si lehl a on se ukládal vedle mě, viděl jsem, že má v obličeji pořád ten ublížený a zmatený výraz. Po té době, kterou jsem strávili spolu, jsem si myslel, že vím, jak se s tím vyrovnat.

"Pojď sem," řekl jsem mu a přitáhl si jeho hlavu k sobě. Jeho ucho kousek od mých rtů. Jemně jsem ho políbil na ucho a pak jsem zašeptal, "Napřed tě budu celého líbat. Od hlavy k patě. A pak tě budu mrdat, jak tě ještě nikdo nikdy nemrdal. A až ráno vyjde slunce, tak to uděláme znovu."

Billy byl pořád potichu, ale už se ozýval. A byl zase tvrdý. Fakticky mrdací stroj! "Miluju tě, Billy ... Vždycky jsem tě miloval."

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.