Date: Tue, 2 Nov 2010 21:34:58 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho
Kapitola 2, část II

Vypráví Justin

Billy si lehl vedle mě na břicho. Nahý. Tak, jak jsem ho viděl nejraději. Zvedl jsem se na ruce a na kolena. Klečel jsem nad ním. Otíral jsem se o jeho krk. Obličejem jsem odsouval jeho trochu delší vlasy, které měl ještě pořád mokré od mojí mrdky. Cítil jsem ji z něho.

Označil jsem si svého chlapa mrdkou a teď jsem si na něj dělal nárok. Líbal jsem mu obě uši. Masíroval jsem mu rameno. Cítil jsem v něm napětí. Chtěl jsem, aby se uvolnil a užil si to, co mělo přijít.

Intenzivněji jsem rukama a prsty masíroval jeho rameno. Rty jsem se posouval dolů po jeho zádech. Jemné poliky. Jako doteky motýlích křídel.

Billyho záda byla na mých rtech hladká a horká. Jeho kůže tak jemná. Cítil jsem svaly přímo pod ní. Bylo to tak lákavé. On byl tak lákavý. Chtěl jsem vklouznout pod jeho kůži. Hrát si s každým jeho svalem. Být v něm. S ním. Aby se cítil stejně jako já. A já stejně jako on.

Moje masížní terapie ani polibky ale zřejmě neměly zamýšlený efekt. Billy tam pořád ležel obličejem dolů. Stále napjatý. Stále potichu.

Když jsem ale rty dojel na začátek rýhy mezi Billyho půlkama a jazykem jsem se začal prodírat blíž k jeho díře, vzdechl. Za chvíli povolil zadek a umožnil mi vstup. Cítil jsem, jak ho opouští napětí. Rameny dolehl na postel. Povolil krk a konečně pohodlně položil hlavu na postel.

Jak jsem mu jazykem projížděl díru, Billy stahoval a povoloval prdelní svaly. Nakonec se ale uvolnil a přijal ty horké, mokré průniky, o nichž jsem věděl, že je tak miluje.

Cítil jsem na jazyku stahy jeho svěrače, když jsem ho lízal a kroužil v něm a pronikal do něj. Ještě pořád jsem cítil jeho mrdku, mokrou a lákavou, od nedávného honění nad Idahovými videi na XTube. Ještě pořád jsem cítil ostrou vůni všeho toho sexu, který jsme měli s Philem a Toddem. Miloval jsem, když Billy při našem milování tak voněl.

Konečně se Billy uvolnil natolik, že jsem mohl začít opravdu pronikat do jeho díry. Její vstup byl pro mě jako květina. Pustil mě jazykem dovnitř.

Za několik minut už jsem jazykem zkoumal jeho díru tak, jak jsem to nedělal už měsíce. Billy se svíjel a sténal. Tvrdým ocasem se třel o postel. Podařilo se mi ho dokonale vzrušit.

Chytil jsem ho rukama za boky a nadzvedl. Okamžitě pochopil a zvedl zadek, aby mi umožnil lepší přístup. Když jsem ho měl nachystaného a uvolněného, bez problémů jsem do něj zasunul celý prostředníček. Cítil jsem horké, vlhké stěny jeho prdele, jak mi svírají prst. Měl jsem pocit, jako kdyby jej prdelí kouřil.

"Otoč se," řekl jsem mu konejšivým a něžným hlasem. "Mám toho pro tebe víc."

Otočil se pode mnou. Chtěl jsem ho políbit na tvář, ale na poslední chvíli uhnul hlavou. Sáhl dolů a sevřel v ruce svůj tvrdý ocas. Dal mi zcela jasně najevo, co chce, abych mu líbal. A taky kouřil.

Nepotřeboval jsem povzbuzovat. Vzal jsem jeho žaluda mezi rty. Zatímco si můj jazyk hrál kolem tvrdé přilby jeho péra, rukama jsem klouzal nahoru a dolů po jeho naběhlých dvaceti centimetrech. Cítil jsem jeho vzpínající se žíly. Cítil jsem jeho mrdku. Cítil jsem masiv jeho nalitého a vzpínajícího se ocasu. Idaho už si svoji akci užil. Teď jsem byl na řadě já.

Všechno mě to víc a víc vzrušovalo. Miloval jsem vůni jeho mrdky. Naší mrdky. Horkost jeho žaluda v mojí puse.

Jak jsem jeho ocas kouřil, připadal mi dokonalý. Jeho tvrdý žalud se třel tam a zpět proti mému patru. Jazykem jsem si hrál s jeho žaludem zespodu. Kořen jeho tvrdého velkého péra jsem svíral v ruce. Nedokázal jsem odolat. Bez varování jsem si vrazil jeho péro do krku. Jedním plynulým pohybem jsem ho celé polkl. Držel jsem jeho ocas zaražený v krku. Ani trochu jsem se nedusil.

Cítil jsem, jak ten dlouhý tlustý ocas pulsuje. A nadouvá se. Chvěje se. Slyšel jsem Billyho sténání. Měl jsem pocit, že už bude stříkat. A to jsem nechtěl.

Vytáhl jsem ho ven, nechal jsem jeho utrápený ocas být, mokrý a toužící, vzpínající se a chvějící. Trčel nad jeho břichem. Vypadal nádherně. Byl ještě krásnější než ocas na Philových fotkách. A byl opravdový. A přímo přede mnou, abych s ním dělal, co chci.

Billyho chvějící se, cukající ocas vypouštěl sladkou čirou předmrdku. Byl to tak nádherný ocas. Není se čemu divit, že mě Billy přitahuje. I kdyby nás to k sobě netáhlo z mnoha jiných důvodů, kterým třeba ani nebudu nikdy rozumět, jenom ta nádhera jeho péra by byla dost, aby mě polapil.

Právě v té chvíli, ještě předtím, než se udělá, jsem ho chtěl ošukat. Chtěl jsem mu ukázat, že ho miluju stejně, jako jsem ho miloval vždycky. Chtěl jsem vrazit svoje natěšené péro tam, kde jsem ještě před chvílí měl jazyk. Chtěl jsem, aby svou prdelí těsně svíral můj ocas. Chtěl jsem třít a narážet na jeho citlivé místo. Dokázat mu, že k sobě pořád ještě patříme. Že to možná není vždycky dokonalé, ale nikdy ...

"Tak omrdáš mě nebo co? Justine, potřebuju tě v sobě. Teď!" Billyho prosebný a zároveň naléhavý hlas přerušil moje myšlenky. Nebyla v něm ani stopa po naštvání nebo zmatku nebo rozladění. Jenom touha. Touha být vyšukaný. A, byl jsem si tím docela jistý, slyšel jsem v jeho hlase i to, čemu budu říkat láska. Pokud byste znali Billyho tak, jako ho znám já, věděli byste, že to bylo asi nejblíž k "miluji tě," jak byl ochotný tu noc zajít.

Pomohl jsem mu položit si nohy na ramena a ocas jsem si opřel o jeho svěrač. Lehce jsem přitlačil žaludem proti jeho díře a jemně jsem řekl, "Miluju tě, Billy. Opravdu ano."

"OK," řekl plochým tónem bez jakýchkoliv emocí, ani jako by to nebyl jeho hlas. Ale než jsem měl čas začít přemýšlet nad tím, co by to mohlo znamenat, vrazil si mě do sebe tím, že přirazil vlastním tělem proti mě a zarazil celých mých třiadvacet centimetrů jedním prudkým pohybem do sebe.

Držel jsem ocas v něm. Vylekaně. Nejistě. Bál jsem se, jestli si neublížil. Ale za chvíli jsem ucítil, jak kolem mého péra povoluje svaly. Jak ho ždímá. Proboha! Už jsem zapomněl, jaké je to skvělé mít ocas vražený hluboko v jeho díře. Zhluboka jsem se nadechl, abych se vrátil zpátky do reality. Do reality, že zase šukám svého kluka.

"A teď mě mrdej," řekl. A usmál se. "Tak jak to mám rád."

To byl celý Billy. Můj Billy. Nadržený Billy. Žhavý Billy. Chtěl se nechat vymrdat. Pomalu a hluboko. Ale ne moc jemně. Chtěl cítit, jak se hluboko do něj tlačím celým svým ocasem. Chtěl se kroutit a svíjet na mém péru. Nechat se hluboko protahovat. Narážet se prostatou.

Chtěl ždímat moje péro tak dlouho, až už to nevydržím. Až se mi koule těsně přitáhnou a ocas se mi nalije a budu stříkat mrdku hluboko do jeho díry. Moje mrdka. Horká. A kluzká. Žhavá. Zároveň všechno pěkně promaže. Moje mrdka se mu rozlívá v prdeli a je to pocit, který ani jeden z nás nedokáže s čímkoliv srovnat. Ten pocit, jak můj ocas klouže v jeho díře poté, co jsem ji celou promazal svoji mrdkou. Přesně k tomu jsme směřovali.

A tak jsem začal. Přirážel jsem. Pomalu. Hluboko. Odhodlaně. Čas od času jsem se zastavil, abych ho hluboce políbil. Nechával můj jazyk hrát si v jeho puse a pomalu ale jistě mi začal tu hravou, zvědavou akci jazyka oplácet.

Hrál jsem si s jeho bradavkami. Jezdil mu rukama po břiše. Mumlal jsem slova povzbuzení a lásky a čiré touhy. A pak jsem začal sát jeho jazyk stejně, jako jsem chvíli předtím sál jeho péro. Vrážel jej do mojí pusy a zpět. Ať už měl Billy jakékoliv bariéry či limity, když jsme tuto akci začínali, docela dobře se rozpadly před tou rozkoší, kterou jsme sdíleli.

Zvedal a spouštěl své boky. Vrtěl se ze strany na stranu. Manévroval sebou i námi oběma tak, aby můj dorážející ocas prozkoumal každý dostupný centimetr jeho vnitřku.

Billy si tu mrdačku opravdu užíval. Věděl jsem to. Věděl jsem, že je to zase zpátky. Že to může být ... ne, že to bude zase v pořádku.

"Úžasné. Úžasné." Mumlal Billy znovu a znovu, zatímco zpracovával mého čuráka. Mrdal jsem ho obráceně ... hlavu jsem měl mezi jeho nohama a on měl svoji mezi mýma. Ocas jsem měl ohnutý dolů, skoro až bolestivě. Silně roztahoval Billyho díru, ale vypadalo to že přesně to chce. Přesně to potřebuje. Projížděl jsem jeho úzkou prdel. Milovali jsme se. Užívali si sex. Mrdali.

Pokračoval jsem dál a dál. Ale nestěžoval si. Chtěl jsem to stejně jako Billy a ten pocit v péru byl úžasný. Bylo úplně tvrdé. Mohutné. Hluboko v talentované prdeli mého kluka.

Čas od času jsem vytáhl ocas z Billyho prdele a nechal ho, ať ho minutu nebo dvě kouří. Ochutná moji předmrdku. Ochutná svoji vlastní díru. Tím z toho měl ještě větší rozkoš. A já taky. Věděl jsem, že zatímco mě kouří, jeho prdel se otevírá a zavírá. Potřebuje můj velký ocas zpátky uvnitř, aby ji roztáhl a prozkoumal a masíroval.

Když jsem ho začal znovu mrdat, podíval jsem se na něj. Byl celý zpocený. Oči měl zavřené. Vlasy měl pořád slepené zasychající mrdkou. Vypadal tak pěkně. Hezky. Skvěle. Sexy. Nevím proč, ale začal jsem mu olizovat obličej. Líbal jeho oči. Nemohl jsem si pomoct. Ovládl mě čirý sex. Láska. Touha.

Pak jsem uslyšel, jak se hluboko z něj dere to zasténání. Sáhl jsem dolů a nahmatal jeho koule. Stahovaly se. Dotyk mého prstu na pytli způsobil, že se ještě víc stáhly. Ve zlomku vteřiny se mi vybavila taková spousta věcí. Jak Billy stříká na můj zadek na skútru. Jak jej poprvé kouřím. Jak ho úplně poprvé šukám ...

Podíval jsem se na jeho tvrdý ocas. Rukou si ho honil. Viděl jsem, jak mu z něj vytekla pořádná dávka předmrdky a věděl jsem, že za chvíli bude stříkat. Ale v duchu, i když jsem zarážel svůj ocas do Billyho díry a pozoroval jeho honění, v duchu jsem pořád viděl Toddův ocas vražený hluboko v Philově zadku. A ta představa ještě víc podněcovala moji touhu.

Bojoval jsem s tou představou a sledoval svůj vlastní ocas vražený v Billyho díře. Viděl jsem, jak se Billyho díra svírá kolem mého tlustého péra. Dovnitř a ven. Dovnitř a ven. Připomínal jsem si, že to není ani vzpomínka, ani představa. Byl jsem to já, kdo šukal svého kluka a milence.

Pak začal Billy stříkat. Jako vždycky to bylo jako proud lávy. Horký a mohutný a nekonečný. Tekl mu z péra a pokračoval po kloubech. Tekl. A pořád tekl. A zatímco si Billy zaléval břicho mrdkou, díra se mu svírala kolem mého citlivého péra. Věděl jsem, že za chvíli budu stříkat taky.

"Stříkej! Stříkej mi do prdele," prosil Billy. "Naplň mě svojí horkou, parádní mrdkou." A sevřel kolem mě díru ještě pevněji.

Už to nešlo zastavit. Dávka opustila moje koule a cestovala mým pérem. Ve zlomku vteřiny se rozstříkla v Billym. Měl jsem pocit, že stříkám tak mohutně, že moje mrdka za chvíli poteče Billyho pérem.

Jeho proud tekl dál, byl jsem si jistý, že ho povzbudilo, jak cítil moji čerstvou horkou mrdku, kterou jsem mu stříkal do toužící prdele. Mohutné výstřiky. Další a další a další.

Jak jsem stříkal, vrážel jsem ocas dovnitř a ven v mohutných přírazech. S každým pohybem Billyho díra líp klouzala, jak se plnila mojí šťávou. Pokračovalo to, dokud jsem nakonec na Billyho nepadl. Ocas pořád zaražený v jeho zadku. Tekla kolem něj moje mrdka. Jeho ocas sevřený mezi námi. Naše břicha mokrá od jeho mrdky.

Ani jeden z nás nic neříkal. Nepotřebovali jsme to. Bylo to zpátky.

Billy mě těsně objal a stáhl díru. Tentokrát už ne tak silně, jen aby naznačil, že v něm mám ještě zůstat.

Líbali jsme se. Hluboko. Vůně naší mrdky. Našeho potu. Naší touhy. To všechno nám plnilo plíce. Točila se nám z toho hlava. Připomínalo nám to spousty skvělých mrdaček. Tolikrát spolu. Tolik věcí za námi. A takový kus života přes námi.

Leželi jsme a jenom popadali dech. Pět minut. Možná víc. Nakonec jsme byli oba spokojení a uvolnění. Ovinutí jeden kolem druhého. Mokří od mrdky. Můj ocas pořád hluboko v Billyho díře.

"Kurva to bylo něco," řekl nakonec Bully. "Potřebujeme kurva pořádné zrcadlo. Chci vidět, jak máš ocas zaražený v mojí prdeli. Jak kolem něj vytéká tvoje mrdka. Chci to všechno vidět. Všechno. Něco takovýho je škoda nevidět."

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.