Date: Tue, 9 Nov 2010 15:37:48 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho
Kapitola 3

Vypráví Billy

Druhý den ráno jsem se probudil a ucítil jsem na ramenou studený vzduch. Hned jsem zjistil, že ze mě někdo stahuje deku, kterou jsem byl přikrytý. Kdo asi? Samozřejmě Justin.

Stál vedle naší postele a křenil se na mě. Podíval jsem se na něj, jeho tělo vypadalo fantasticky, osvícené zezadu ranním světlem. Jeho široká ramena a úzký pevný pas se krásně rýsovaly v těsném triku, které měl na sobě.

Zatímco jsem hleděl na Justina, v hlavě mi vířila bláznivá směs myšlenek a obrazů. Bylo to takové rychlé zmatené probuzení, ještě neprobraná mysl začala vstřebávat svoje okolí.

Na Justinově tváři jsem viděl trochu posměšný výraz. Pohyboval ústy. Slyšel jsem jak říká, "Říkal jsi, že nechceš promrhat další neděli. Tak jsem tě chtěl vzbudit, než půjdu pryč."

Prakticky od začátku semestru si Justin navykl v neděli časně ráno jít do ateliéru, kde mohl většinou několik hodin v klidu pracovat, než se objevil někdo, kdo by ho rušil.

Je pravda, že jsem říkal, že nechci promrhat další neděli. Když můžu, jsem schopný prospat cokoliv. Ale přece jenom byl ještě docela brzo a taky jsem mu to řekl.

"Myslel jsem si, že bys mohl něco takového namítat, takže abychom se pojistili, že zase neusneš ..." Justin se odmlčel. Držel v ruce roh peřiny, kterou mi stáhl z prsou. Byl jsem úplně nahý, Justin se zašklebil ještě víc a stáhl celou deku. Odhodil ji na zem.

Všiml jsem si, že je od pasu dolů nahý. Zpod dlouhého trika mu trčel jeho tvrdý čurák, celých těch úžasných třiadvacet centimetrů. Bylo vidět jenom kousek ochlupení nad pérem. Pytel vypadal docela staženě. Kurva skvělej pohled při probuzení. Už jsem byl probraný úplně.

Z ocasu mi kapala předmrdka a přišlo mi, že je trochu zarudlý. Jako kdyby ho tvrdě honil. Nejspíš těsně předtím, než mě probudil.

"Tak co s tím chceš dělat?" zeptal se Justin a ukázal na svůj ocas.

"No celkem nic." Dal si ruku na ocas a rozetřel si něco mazlavé předmrdky po celém žaludu. Dlaní pomalu jezdil po žaludu tam a zpět. Když ho měl takto přirozeně namazaný, začal si honit. Pěkně pomalu si kluzkou dlaní jezdil nahoru a dolů po tom dlouhém a fantasticky tvrdém kolíku.

Za pár vteřin začal sténat. Pohupoval se v bocích a natahoval se na špičky. Jeho ocas vypadal fantisticky. Byl úžasně velký. Celé tělo se mu napínalo a věděl jsem, že bude za chvíli stříkat.

"Počkej chvilku!" křikl jsem na něj.

"Pozdě, ospalče," řekl, hlas chraplavý sexem. Napjatě dýchal. Viděl jsem, jak se mu koule těsně přitahují k tělu. Pak se prohnul v zádech. Vystrčil boky tak moc ke mně, jak jenom mohl. A udělal se. Dlouhý, mohutný náklad voňavých řetízků mrdky mi přistál na pravé bradavce a sklouzl na břicho. Když jeho horká mrdka dopadla na moji citlivou bradavku, bylo to jako bodnutí. Ale kurva příjemné.

Bylo to tak fantastické vidět Justina stříkat. Byl jsem tak rád, že stříká na mě. Cítil jsem na sobě jeho horkost. Obdivoval množství. Nasával jeho ovocnou vůni.

Myslím, že jsem obdivně zasténal. A Justin zachraptěl živočišnou touhou. Dál si honil péro. Promyšleně a odhodlaně ho honil dál. A než mi pořádně došlo, co bude nutně následovat, po prsou, břiše a celém rozkroku se mi rozlívala další mrdka. Rozkrok jsem měl zalitý mrdkou. Jeho horká šťáva mi stékala z ramene do podpaží, kde trochu studila.

Chtěl jsem se k němu natáhnout, chytit ho za ocas a zamířit někam jinam. Ale odstrčil mi ruku pryč a zasmál se. Když skončil, stiskl si ještě péro a vyklepl z něho ještě poslední výstřik. Nechal ho dopadnout na vrcholek mého napůl tvrdého péra. Byl jsem docela vzrušený z takového neobvyklého probuzení.

"Tak, tím by měl být tvůj den dobře nastartovaný. A teď vstávej a užij si ho," řekl Justin, sáhl si pro džíny a natáhl si je. Jak si je natahoval, všiml jsem si, že je nemá ani rozepnuté. Musel je prostě stáhnout a teď zase natáhnout přímo přes tvrdého čuráka. Vůbec se o ně nestaral tak, jak by člověk čekal. Prostě si je natáhl přes ulepený ocas a vypadl z domu.

Ani si nevšiml docela pořádného cákance mrdky, který visel z poutka na pásek pěkně až na přední kapsu. A já mu nic neříkal.

"Díky! Brzo si to zopáknem," volal jsem za ním. A pak jsem tišeji, pro sebe, dodal. "Doufám."

Zůstal jsem ležet. Vychutnával jsem si ten pocit, jeho horká mrdka rozstříknutá po mém hrudníku a břiše. Nebylo to stejné, jako když na sebe nastříkám sám. Nestříkám tak jako Justin. Když se udělám, mrdka ze mě jen tak teče a udělá mi jezírko pod vrcholkem ocasu. Pořádné jezírko. Ale prostě jenom jezírko.

Justinova mrdka byla spíš jako mohutný sprej. Dlouhé bílé cákance a chuchvalce. Na všechny strany. Miloval jsem to.

Zhluboka jsem dýchal, vdechoval ovocnou vůni Justinovy mrdky na svém těle. Měl jsem pocit, že se vůně jeho mrdky mění. A nejenom vůně, ale i chuť. Už od chvíle, co jsme se sem nastěhovali. Asi to bude stravou. Pořád mi moc chutnala. Ale byla jiná.

Ocas jsem měl úplně tvrdý. Koukal jsem se na něj a trochu ho nadzvedl a spustil, hrozně rád jsem vnímal jeho tíhu. Pozoroval jsem dlouhý řetízek předmrdky, který visel dolů a míchal se s Justinovou mrdkou. Už jsem se nedokázal udržet.

Přejel jsem si rukama přes prsa, dokud jsem je neměl pěkně pokryté Justinovou mrdkou a pak jsem začal kluzkou dlaní pomalu kroužit kolem žaluda. Myslel jsem si, že byl úplně tvrdý už když jsem začínal. Ale nebyla to pravda. Tvrdnul ještě víc. Tak, jak většinou ztvrdnul jenom tehdy, když jsem měl Justinův ocas hluboko v díře.

Přísahal bych, že byl i tlustší. Mám pocit, že se mi ocas pořád ještě vyvíjel. Pořád rostl. Víc do tloušťky. Ta myšlenka mě zaujala a pozoroval jsem, jak se mi kolem něj svírají prsty. Když jsem si ho začal honit, uvědomil jsem si, že palec se už tak pohodlně nedotýká ostatních prstů. Vzhledem k tomu, jak často jsem honil, byste mohli čekat, že budu přesně vědět, jak mi prsty kolem ocasu pasují. Ale nevěděl jsem to. Dokázal jsem je spojit, ale musel jsem ocas stisknout.

Jestli mi ještě poroste do šířky, jak tlustej nakonec bude. Doufal jsem, že budu mít jednou péro jako plechovku od piva. A nevadilo by ani, kdyby bylo o něco delší. Ale to se nejspíš nestane. Škoda. Asi budu muset přežít s dvaceti centimetrama.

Vzpomínal jsem na jiné ocasy, které jsem viděl. Některé na XTube. Nebo na JUB. Některé osobně. A pak jsem si vzpomněl na Justinův ocas. Na ten ocas, který mě před pár minutama postříkal. Ten ocas, který mě mrdal celou noc. A pak se mi vybavila obrovská spousta vzpomínek. Justin a já, jak se milujeme minulou noc. Ta překvapivá sprška mrdky, kterou mě obhodil, když jsem sledoval ta super videa Idaho2457. Všechno možné, co se stalo a nestalo s Philem a Toddem. Zpátky v čase až do ...

Joo. Honil jsem si chvějící se péro a vzpomínal na Todda a na sebe, jak jsme seděli v tom baru. Jak jsme se vzájemně sledovali, jak si přes džíny hrajeme s ocasama. Chtěl jsem se u toho tak moc udělat. Todd mě rajcoval celou minulou noc.

Začal jsem si honit péro tvrději, koule se vydaly k místu, ze kterého už není návratu a vtom jsem si vzpomněl na Justinův ranní proslov.

V tu ránu jsem přestal honit. Uprostřed pohybu. Za vteřinu mě přemohly vzpomínky na to všechno, co se ten víkend stalo. Bylo to dobré i špatné zároveň. Spousta ryzího sexu a skvělá zábava. Ale bylo toho moc. Příliš rychle. Nedokázal jsem to vstřebat. Ani jsem nevěděl, jak si to mám vlastně celé přebrat.

Sebral jsem z nočního stolku mobil a řekl, "Zavolej Jesse." Poslouchal jsem vyzváněcí tón.

Jess bude vědět, co bych měl dělat.

Po několika zazvoněních se ozvalo cvaknutí. "Ahoj, Billy. Co děláš vzhůru tak brzo?"

"No, jsem ještě v posteli. Ale počítám, že bys mohl říct, že jsem vzhůru." Trochu jsem se zasmál, když jsem se podíval na svůj napůl tvrdý lesklý ocas. A jak jsem mluvil s Jessem, začal jsem si ho zase pomalu honit. Byl to moc příjemný pocit. Cítil jsem se bezpečně. Sexy. Jess mi pomůže.

"Takže ty seš v posteli s tvrdým ranním čurákem a voláš mi? Kde je Justin?"

"Před chvíli vypadl, šel něco dělat do ateliéru. Jako skoro každý nedělní ráno."

"Takže Justin je pryč. A ty potřebuješ někoho, kdo tě trochu porajcuje při honění," řekl Jess v žertu.

"No je toho trochu víc," řekl jsem.

Jess zaslechl pobavený tón v mém hlase. "Chceš říct, že je toho jako víc? Takže ty už jsi se udělal a nadělal jsi spoustu svinčíku? Jo? A já to mám jako přes telefon uklidit? Nebo co mám jako dělat? Mám ti jako nahradit papírový ubrousky?"

"Ne, neudělal jsem se. Zatím. Udělal se Justin a nastříkal mrdku všude po mně aby mě probudil, a pak se sebral a šel."

"Hmm, tak tomu teda říkám probuzení. Byl na tebe naštvaný?"

"Ne, ne," řekl jsem. "Ani trochu. To je prostě Justin, hravý a vtipný. A tak tady teď ležím. Celý od Justinovy mrdky. A myslím na spoustu věcí, které se staly v posledních dnech nebo tak nějak. A prostě se s tím nedokážu srovnat."

Začal jsem Jessovi vysvětlovat, jak jsem se cítil v pátek večer předtím, než jsme s Justinem vyrazili na setkání s Philem a Toddem. O setkání s Philem a Toddem. Pak jsem začal, nevím proč, podrobně popisovat tu epizodu mezi Toddem a mnou, jak jsme seděli v baru a honili si péra. Nechtěl jsem Jessovi vykládat takové detaily, ale nedokázal jsem ty představy vytěsnit z hlavy. V ocasu jsem cítil stejné nutkání, jako jsem cítil tu noc, když jsem měl péro sevřené v kalhotách. Začínal jsem být stejně rozrajcovaný, jako jsem byl v tom baru, když jsem se bavil s Toddem. Z ocasu mi tekla předmrdka a já Jessovi popisoval každý pohyb ruky. Kaž ;dé zachvění Toddova ocasu. Každou nepodstatnou poznámku, kterou Todd utrousil.

Můžu říct, že Jesse to docela chytlo, protože mi přestal klást otázky. Prostě jenom poslouchal, zatímco já jsem popisoval, jak jsme hleděli jeden na druhého, oba jsme byli tvrdí a tak. A pak už toho začalo být na mě moc, popisoval jsem Jessovi, jak se mi chvělo péro. Jak jsem cítil látku džínů na žaludu. Jak na mě Todd hleděl.

Netrvalo dlouho a měl jsem docela problém mluvit. Zadrhával se mi hlas, jak jsem Jessovi popisoval, jak Toddův ocas vypadal v džínách naprosto perfektně. Jak se tisknul na jejich látku. Jak si prstem jezdil nahoru a dolů po obrysu toho perfektního ocasu. Jak byl dlouhý! Jak krásně vypadal a ...

Vzdychal jsem a chvěl se.

"Ty kundo. Ty budeš stříkat, že jo?" řekl Jess. "Už stříkáš?"

Zmohl jsem se jenom na "Aaaah," zatímco to nutkání, které začalo hluboko v koulích, se prohnalo mým zoufale nažhaveným čurákem a já vystříkl. "Kurva!" Miloval jsem ten pocit, když mi mrdka tekla po celém ocasu a ruce a koulích. A další proud mrdky. Ta úleva byla fantastická. Ten pocit ze stříkání. Nadouvající se ocas. Výbuch. První vystříknutá dávka. A pak ta bezbožná rozkoš, když se ze rtíků mého čuráka valil zbytek.

"Proboha, Billy. Ty seš ale prasák. Ten kluk musí být fakt něco extra."

Snažil jsem se přitakat, ale hlas mi uvízl už někde v hrudi. Byl jsem tak zabraný do stříkání, že jsem nebyl schopný odpovědět. Byl jsem úplně vyřízený.

"Takže jsi mi volal, aby sis užil po ránu trochu sexu po telefonu. Abys mě mohl nabudit a vystříkat dávku, která se smíchá s Justinovou. Jsi šťastný chlap, že máš někoho jako Justina, s kým můžeš šukat kdykoliv. Tak proč kvůli sexu po telefonu voláš mi?" zeptal se Jess.

"Ne," řekl jsem, když jsem se dal zase dohromady. "Jde o to ..."

"Počkej minutku," přerušil mě Jess. Slyšel jsem, jak odkládá telefon. Pak bylo slyšet, jak se pohybuje. Bylo mi jasné, co dělá. Ten syčák se zvedal, aby si mohl stříknout přímo do pusy. Slyšel jsem to stejně jasně, jako kdybych tam byl. Sténal a slyšel jsem mlaskavé zvuky jeho ruky na péru. Zastřeně a daleko od telefonu bylo slyšet jak říká "Bože," hlubokým, přiškrceným hlasem. A pak bylo úplné ticho.

Ovšem velice rychle se ozval nezaměnitelný zvuk kluka, který se právě přehoupl přes hranu. Dokázal jsem si Jesse dokonale představit, jak si honí tvrdý péro. Míří jím přímo do pusy. Žalud mokrý od lízání a kouření vlastním jazykem a pusou. Honil si ho. Stříkal. Mrdka mu lítala z ocasu. Polykal výstřik ze svého vlastního péra. Byl to šťastnej chlap. Přál bych si, abych si taky uměl vykouřit vlastní péro.

Když jsme se oba dali trochu dohromady, snažil jsem se Jessovi všechno vyložit co nejlépe jsem dokázal. Řekl jsem mu, že jsem si původně myslel, že Justin opravdu chce, aby se věci mezi námi zase vrátily k původnímu stavu. Ale pak přišla ta jeho ranní řeč.

Poté, co jsem si ho vyslechl, jsem si byl docela jistý, že to byl prostě jeho způsob jak říct, že chce, abychom posunuli naše limity. Myslím si, bez ohledu na to, jestli je ochoten to přiznat aspoň sám sobě, že chce vyšukat Phila. Anebo přinejmenším předvést Philovi a Toddovi pěknou mrdací show. Myslím, že prostě není spokojený jenom s jedním klukem. Není spokojený se mnou a s tím, co máme. Vypadá to, že potřebuje něco víc a já nevím, jak mu to mám dát.

Řekl jsem Jessovi, že nechápu, proč by zase nemohlo být všechno takové, jaké to bylo. Ptal se mě na spoustu věcí a opravdu jsem měl pocit, že začíná rozumět tomu, čím procházím a co potřebuju, aby se stalo.

Pochopil všechny ty sračky, kterýma jsem procházel. A pak řekl, "Víš, Billy, věci se mění. Vzpomeň si, jaké to bylo, když jsem ti poprvé řekl, že si myslím, že jsem gay. Od té doby jsme zažili asi tak milion způsobů, jak se k sobě chovat. Pokud bychom otočili hodiny zpátky do nějaké chvíle v minulosti a až dodnes jsme se k sobě chovali stejně, jako v té chvíli, nebyli bychom už dneska kamarádi.

"Koukni, zavolals mi a popsal jsi mi tu scénu a oba jsme se udělali a teď si povídáme. Takoví jsme přece dřív nebyli. Takoví jsme právě teď a myslím si, že je to naprosto super. Pořád jsme nejlepší kamarádi. Když potřebujeme pomoct, pořád se obracíme jeden na druhého. Ale chováme se k sobě hodně jinak, než to bylo dřív. Myslím, že právě todle se ti Justin snažil říct a myslím, že to dává docela smysl."

"Nezdá se ti to?" zeptal se Jess.

Nezdálo se mi to. Ani trochu. A nasralo mě, že se můj nejlepší kámoš staví na Justinovu stranu.

"Takže počítám, že si myslíš, že mám souhlasit s tím, když ho Phil bude chtít ošukat. Počítám, že bych měl asi Philovi přidržet ocas, když ho bude rvát mýmu klukovi do prdele. Možná si myslíš, že bysme s Justinem měli začít pořádat veřejný mrdačky, na který se může dívat každý, kdo bude chtít. Mně todle ale fakt smysl nedává."

"S Justinem jsme partneři a opravdoví partneři takovédle věci nadělají. On i já jsme se na tom dohodli!"

Moc si nepamatuju, jak ta konverzace dál pokračovala, až na to, že Jess pořád opakoval, že nechápu, co mi říkal. "Prostě si o tom potřebujete oba promluvit. S otevřenou myslí. Snaž se poslouchat, co potřebuje on, a snaž se mu vysvětlit, co potřebuješ ty." Tudle kravinu mi Jess musel říct nejmíň dvacetkrát.

Nakonec jsem mu řekl, že teda chápu. A pak jsem zavěsil. Trochu nasraný. Ne, opravdu hodně nasraný. Na Jesse. A na Justina.

Nasrat!

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.