Date: Fri, 19 Nov 2010 23:25:41 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 5, část I

Vypráví Billy

Další čtvrtek, kolem půl čtvrté odpoledne, mi zazvonil mobil. Svítilo na něm "skryté číslo." Skoro jsem to ani nevzal, ale něco mi říkalo, že by to mohlo být důležité.

"Ahoj, Billy. Seš to ty?"

"Jo," řekl jsem. "S kým mluvím?" Neměl jsem ani tušení.

"Tady je Todd. Pamatuješ, ten kluk pár nocí zpátky. Ten, co se chtěl dívat, jak se uděláš."

"Ahoj, Todde. Jak je?" Najednou jsem měl mnohem lepší náladu, jen tak, zničeho nic. Jenom proto, že mi zavolal. Že si pamatoval naši malou hru v baru. Nic víc v tom nebylo. Prostě to byl Todd.

"Jasně, že si pamatuju. A pokud si vzpomínám, nakonec jsi mě viděl stříkat. Ještě než večer skončil, tak jsem se tak trochu udělal." Jenom jak jsem to říkal, začalo mi tuhnout péro. Miloval jsem ten pocit. Ten nával krve. To horko. Ty zesilující se pocity v péru. V koulích. Celé tělo se probralo při představě nadrženého sexu.

Pohladil jsem se. Rychle jsem tvrdnul. "Tak co se děje?" zeptal jsem se, zatímco jsem si masíroval rostoucí ocas.

"No, Phil říkal, že bude dneska večer dlouho dělat na nějakém projektu a tak mě napadlo, že Justin na tom bude nejspíš stejně. Myslel jsem si, jestli by sis třeba nechtěl udělat večírek slaměných vdovců. Můžeme u nás doma hodit nějaké maso na gril."

"Jo, Justin bude taky pryč, takže jasně," řekl jsem a přitom jsem si rozepl džíny a osvobodil ocas. Pomalu jsem ho masíroval. Myslel jsem na Todda. Užíval si jeho hlas. Myslel na to, že ho znovu uvidím. Na špičku prstu jsem nabíral předmrdku a ochutnával ji. Kurva, ten kluk mě fakt vzrušoval.

Rychle jsme se domluvili na tom, že se sejdeme u něj kolem půl sedmé a pak jsme zavěsili. Najednou jsem se cítil sám. Můj ocas v ruce mi bez jeho hlasu v telefonu najednou připadal zvláštně. Chtěl jsem si ještě povídat. Chtěl jsem, aby věděl, jak mě jeho hovor, jeho hlas, jeho prostá existence ... nevím co ... jak jsem z toho tvrdý, počítám. Jenom tím, že na mě mluvil, jsem úplně ztvrdnul. Ten tlak v ocasu. Hluboko v koulích. Jo! Ten pocit je fantastický. Rajcovní!

Doufal jsem jenom, že Todd je na tom podobně. Byl stejně tvrdý jako já? Mohl jsem jenom doufat, ale v duchu jsem si vybavil Toddovo trčící, dokonalé péro. Tvrdé a rozbolavělé, stejně jako moje.

Bylo docela fajn, že jsem nemusel dlouho čekat, než bude čas vyrazit k Toddovi. Osprchoval jsem se. Mydlil jsem si péro, dokud nebylo zase tvrdé. Připravené stříknout. Jednu chvíli už jsem si myslel, že jsem zašel příliš daleko. Málem jsem stříkl. A přitom jsem se chtěl jenom trochu připravit. Nechtěl jsem vystříknout. Šetřil jsem si to. Na co? O tom jsem raději ani neuvažoval.

Nakonec jsem si oblékl těsné černé triko a svoje nejpěknější džíny a vyrazil jsem z domu.

Nedokázal jsem tomu uvěřit. Auto nechtělo nastartovat. Bylo kurva úplně mrtvé. Baterka byla v pořádku, protože světla normálně svítila. Ale motor se nechytal. Už jsem se tak těšil, že budu u Todda. A teď jsem mu musel zavolat a říct mu, že nedorazím.

Když jsem s ním mluvil, řekl, že mě v žádném případě nenechá na holičkách. Přijede a naloží mě. Nebylo to koneckonců daleko.

O dvacet minut později jsem slyšel, jak přijíždí před dům. Proboha, řídil Lexus. Nebyl úplně nový a nebyl to jeden z těch sportovních modelů. Ale bylo to skvěle vypadající auto. A věděl jsem, že stojí balík. S tím mým rozbitým vrakem se to ani nedalo srovnat.

Asi bylo dobře, že mi auto vyplivlo, protože to aspoň na chvíli odvedlo moje myšlenky od Todda. Od chvíle, co zavolal, jsem ho nedokázal dostat z hlavy. Nemyslel jsem na nic konkrétního. Prostě jsem na něj jenom tak vzpomínal. Jak jsme kecali v baru. Jeho tvrdý ocas v džínách. Todd na gauči ležící vedle mě. Todd mě chce šukat. Todd šuká Phila. Todd mi honí péro. Todd mě udělal. Jo, kurva, jak mě Todd udělal...

Byl jsem tvrdý od chvíle, kdy mi zavolal, až do okamžiku, kdy mi auto odmítlo nastartovat. Celou tu dobu ze mě tekla předmrdka jako bláznivá. Nakonec jsem si řekl, že se na ty fleky, které mám na džínách, můžu vykašlat. Koneckonců, Todd něco takového neuvidí poprvé. Nejspíš to bude považovat za kompliment. Já bych to určitě považoval. Každopádně, neexistoval žádný způsob, jak moje péro donutit, aby přestalo téct, kromě toho, že bych se několikrát udělal. A to jsem nechctěl. Chtěl jsem být nadržený. Jen pro případ. Pro jaký případ? Nebyl jsem si jistý. Prostě pro případ.

Když jsem nastupoval k Toddovi do auta, už jsem na svoji zoufalou sexuální potřebu skoro nemyslel. Místo toho jsem se soustředil na tu svoji zasranou hromadů plechů a na to, jaké má Todd v porovnání se mnou skvělé auto. Ten kluk byl prvotřídní naprosto ve všem.

Téměř celou cestu k němu domů jsme se bavili o autech. Což pro mě nebylo jednoduché, protože o autech nevím ani hovno.

Když jsme se konečně dostali k Toddovi, bylo to skoro hodinu po původně plánovaném času mého příjezdu, tak jsme honem hodili pár hamburgerů na plynový gril na zahradě. Všechno ostatní bylo nachystané. Zatímco jsme sledovali, jak se burgery připravují, podal mi pivo.

No, upřímně řečeno, ani jsme tak moc nesledovali hamburgery, hlavně jsme pokukovali po sobě. Zase měl na sobě dokonale padnoucí džíny. Nádherně zvýrazňovaly jeho výbavu. Nejen, že byla krásně viděl boule, vytvářená jeho evidentně napůl tvrdým pérem, stejně tak se rýsovaly i pod ní usazené koule. Perfektní.

Věděl jsem, že mě okukuje taky. Vzrušovalo mě to. Vzal jsem na sebe starší pár 501. Vybral jsem si je proto, jak byly obnošené. Látka v rozkroku byla hodně tenká. Byla tak tenká, že tam skoro nebyla. A taky mi dobře padly. Mému ocasu. A mým koulím. Věděl jsem, že mu bude celkem jasné, co v nich schovávám. Ne že by už můj ocas neviděl. Ale kluci po sobě rádi pokukujou. Takže ...

A tak jsme po sobě pokukovali navzájem. Docela mě vzrušovalo, že po mě Todd kouká. Kurva, vzrušovalo mě už jenom to, jak jsem byl k němu blízko.

Ani nevím, o čem jsme si až do té chvíle povídali, ale když začal z grilu sundávat hamburgery, podíval se mi do očí a zeptal se, "Vždycky necháváš spodní prádlo doma?"

"Co?" zněla moje pitomá odpověď. A pak jsem se zamyslel nad tím, jak zřetelně je to v těch džínách vidět. Možná jsem to přehnal. Ale ne, když se ptal, tak se u toho usmíval. Kurva, to nebyl úsměv. Díval se po mně žádostivě. A tak jsem řekl, "Jo, docela rád chodím většinu času naostro. A ty, jak koukám, taky." Pokývnul jsem směrem k jeho naditému rozkroku.

Jenom se usmál a řekl, "Pojďme se najíst. Umírám hlady."

Při jídle jsme byli celkem potichu. Přišlo mi, že bych měl něco říct. A než jsem si to uvědomil, popisoval jsem mu, jak rajcovně vypadá na Philových fotkách. Poděkoval mi. Zeptal jsem se ho, jestli je můžu vidět znovu.

"Noo ..." řekl a vypadal trochu stydlivě. "Phil je má zamčené. Nedostanu se k nim. Bezpečnostní důvody. Mohly by být jednou docela cenné. Doufáme."

"To je v pohodě," řekl jsem. "Jenom jsem si myslel ..."

Todd mě přerušil. "Mám DVD s videem, které Phil udělal tenkrát u toho focení," řekl mi nadšeně. "Jestli chceš, můžu ti ho ukázat."

Jasně, že jsem chtěl vidět videoverzi těch fotek. Kdo by nechtěl vidět Todda stříkat. Já teda rozhodně chtěl.

Když jsme dojedli, zeptal jsem se ho, proč jsou ty fotky tak cenné. Vysvětlil mi, že Phil doufá, že je prodá. Je to už třetí série fotek, kterou udělali. První dvě byly sice erotické, ale ne až moc. Obě jim "hodily slušné prachy." Začínal jsem trochu chápat, jak může pan Dokonalý řídit Lexus.

Ukázalo se, že jejich cenu dokázali vyhnat vysoko tím, že garantují, že existuje jenom jediná série těch fotografií. Žádné kopie. Ani jedna. Kupující získává exkluzivní snímky. Žádné duplikáty. Záruka vrácení peněz.

Mají jakéhosi agenta, který je pro ně prodává. A ten je docela nadšený při představě, kolik nová série může vydělat.

Nechtěl jsem se nijak šťourat v jejich obchodech a ani jsem úplně přesně nechápal všechno, co mi Todd říkal. Ale tak nějak to zjednodušeně bylo.

Když jsme skončili, ptal se mě Todd, jestli si dám další pivo na terase, anebo se chci dívat na to DVD. Protože už bylo docela pozdě, navrhl jsem, že si můžeme dát pivo u toho DVD.

"Jak je to dlouhé," volal jsem za ním, zatímco mířil do kuchyně pro nová piva.

"To je fuk. Nikdy to nezvládneš celé. Je toho víc jak šest hodin, mám pocit."

Vrátil se zpátky. Podal mi pivo. Dal DVD do přehrávače.

Todd se posadil na sedačku a sledovali jsme jejich velkoplošnou plochou televizi. Ovšem nebyl nijak blízko ke mně. Vlastně byl docela daleko.

Najednou se na obrazovce objevila prostředí část Toddova těla. Pomalu si honil napůl tvrdého ptáka. Neviděl jsem mu obličej, ale slyšel jsem Phila, jak se ptá, kam dal nějaká světla. Mohl by se posunout kousek tam nebo zpět. Otočit se sem. Moment. Další úpravy světel.

"Todle pokračuje celou věčnost. Uvidíš ho dokonce měnit povlečení, aby mělo ten správný odstín bílé kvůli osvětlení," řekl Todd. "Přeskočím to, tadle část přijde nudná dokonce i Philovi." Oba jsme se zasmáli.

Obraz dobře desetkrát poskočil dopředu. Možná víckrát. Konečně tam byl Todd. Úplně tvrdý. Honil si péro. Pozoroval jsem ho minutu nebo tak. Úplně fascinovaný krásou jeho ocasu. Jak mu žalud nádherně navazoval na klacek. Jako kulička. Jak byl zabarvený do nádherného odstínu fialové. Skoro do modra. Na vrcholku trochu růžovější. Naspodu trochu tmavší. Dokonalé.

Potom jsem si všiml, že z něj neteče žádná předmrdka. Nepoužíval žádný lubrikant. Honil si a nepomáhal si ničím, jenom vlastními schopnostmi.

"Proč žádný lubrikant?" zeptal jsem se.

"Nevypadá to přirozeně. S lubrikací to vypadá zinscenovaně a násilně, říká Phil. A tak si musím honit opatrně, protože zase nechce, abych měl ocas třeba jenom trochu zarudlý nebo aby vypadal odřeně," vysvětlovat Todd. "To pak vypadá jako v laciném pornu, říká Phil."

Seděl jsem a pozoroval Todda, jak si honí svůj perfektní ocas, byl úplně obrovský, na té jejich 50" obrazovce, nebo co to měli za směšně obří televizi. Kromě toho jsem po něm pořád pokukoval. A on pokukoval po mně. Byl jsem tak tvrdý, že jsem netušil, jestli to látka mých starých 501 vydrží. Skvrna, kterou jsem měl u špičky čuráka, nešla přehlídnout. Vlastně vypadala hodně efektně.

Styděl bych se za to, že jsem tak hodně tvrdý, kdyby to nebylo způsobeno tím, že jsme sledovali nádherné představení kluka, který seděl vedle mě na sedačce. A pozoroval mě stejně pozorně, jako jsem já pozoroval jeho.

"Kdyby tě nudilo dívat se tady na to, můžeme to posunout k nějakým stříkacím scénám," řekl Todd. Nemohl jsem si pomoct a postřehl jsem, že když to říkal, ruka mu sjela k rozkroku a nestydatě si pomasíroval péro.

"Dokázal bych se na to dívat, dokud se neudělám. Ale můžeme to posunout dopředu. Tys to viděl ... sakra, tys to dělal. Co je nejlepší?" zeptal jsem se a nechal jsem to tak na Toddovi.

Posunul akci kousek dopředu a řekl, "Zhruba za minutu se poprvé udělám."

Byl jsem přesvědčený, že jakmile uvidím jeho výstřik na obrazovce, ve stejnou chvíli se udělám do džínů. "Můžeš to na chvilku zastavit?" řekl jsem.

"Máte zavedena i nějaká pravidla na sledování porna?" zeptal se, znělo to skoro starostlivě, zároveň to ale mělo lehký nádech výčitky, kterou jsem mohl a asi i měl brát jako vtip. Ale byl jsem si jistý, že to myslí vážně.

"Ne, nemáme. Jde o to ..." zarazil jsem se. Trochu jsem se styděl přiznat, jak málo se ovládám. Přinejmenším v jeho společnosti.

"To je v pohodě, jestli máte. Rozumím tomu. Phil a já taky máme pravidla ... limity ... říkej tomu jak chceš. Myslím si, že páry, zejména dva kluci, by je mít měli. Nejsou žádné standardy nebo normy, podle kterých se řídit, tak si musíme určit vlastní limity."

Prakticky jsem nevnímal nic dalšího od toho, kdy řekl, že s Philem mají pravidla. "Takže vy taky máte pravidla pro to, s kým a co můžete dělat?"

"Asi nejsou tak složitá jako vaše, ale ano, máme pravidla."

"A můžu se zeptat jaká?" řekl jsem.

"Jo. Je to úplně jednoduché. Dělíme se o všechno, co máme. Říkáme si všechno, co děláme. Nikdy nemáme sex s nikým jiným, a vlastně ani navzájem, pokud s tím oba nesouhlasíme. Vždycky se ohlížíme na zájmy toho druhého ... Jo, a nikdy si to nenechávám dělat do zadku. Až tak je to jednoduché."

"Hm," řekl jsem. Jsem takový brilantní řečník.

"Tak co, pokračujeme první stříkací scénou?" zeptal se, připravený ukončit naši celkem hloupou konverzaci.

"Jasně," řekl jsem, okamžitá potřeba stříkat dostatečně pominula, takže jsem to mohl vydržet.

Po zmáčknutí dálkového ovladače se Todd zase objevil na obrazovce, honil si své nádherné péro. Slyšel jsem, jak upozorňuje Phila, že bude brzo stříkat. Slyšel jsem cvakat foťák. Možná i víc než jeden.

"Teď! Budu stříkat!" Zatímco říkal toto upozornění, viděl jsem, jak mu z péra vytekla troška mrkdy, okamžitě následovaná dlouhým, tlustým proudem, vypadalo to, že se točí ve vzduchu, jak obloukem letěl vysoko nad jeho prsa a mimo záběr kamery. Po krátké pauze jsem slyšel Phila, "Skvělé!"

Následovaly dva další výstřiky mrdky aniž by se Todd rukou dotýkal svého péra. Mám pocit, že jsem to sledoval s otevřenou pusou. Tak jasné. Tak dokonalé. Tak intenzivní. Kurva tak rajcovní!

Todd vystříkl celkem asi sedmkrát. Pak bylo slyšel Phila, jak komentuje světla, úhly a Toddovu "topornost." Nemyslím, že by teda mluvil o jeho péru, které bylo po celý záběr ztopořené až až, a teď pomalu ochabovalo, jak se první kolo zjevně chýlilo ke konci.

Podíval jsem se na Todda, který mi hleděl na tvrdý ocas uvězněný v mých starých obnošených džínách. "Klidně si ty džíny rozepni, jestli se budeš cítit pohodlněji," řekl.

Nemusel mi to říkat dvakrát. Rozepnul jsem nejvyšší knoflík a ostatní už se víceméně rozepnuly samy. Můj naběhlý ocas se už napůl dral na svobodu, ještě ale nebyl úplně volný. Sáhl jsem dolů a vylovil jej z kalhot. Stál pěkně vzpříma. A tvrdě. Žalud kluzký od předmrdky. Koule jsem měl pořád sevřené ve staré džínovině.

"Doufám, že ti nebude vadit, když se přidám," řekl Todd, rozepnul džíny a vypustil ven právě ten ocas, ten perfektně tvarovaný ocas, na který jsme se právě dívali. Byl tvrdý, ale ne tak jako můj. Já jsem byl tvrdý na sto procent. Taková ta tvrdost, která až bolí. A bolí tak, že je to úplně nádherné, mít tak krásně tvrdý péro.

Hleděl jsem na Toddův ocas. Hrozně jsem se chtěl natáhnout a dotknout se ho. A chtěl jsem, aby se dotkl mého. Nebo jsem chtěl aspoň, aby se chtěl dotknout mého.

"Tak díváme se dál?" zeptal se Todd.

Zhluboka jsem se nadechl, abych se dal dohromady. Seděl jsem s ním sám na sedačce, oba jsme měli tvrdé ocasy, které koukaly ven. Oba jsme byli zjevně zvědovaví zjistit, kam až to může dojít. Kam až to dojde. "Jasně," řekl jsem nakonec.

Posunul se ke mně. Konečně byl blízko. Položil mi levou ruku na mé stehno v džínách. Pravé stehno. To, co k němu bylo blíž. "Je to vlastně pořád to samé," řekl skoro omluvně.

"Jsi skvělý. Chci říct, že to video je skvělé. Hrozně bych to chtěl vidět dál," řekl jsem a přesunul jsem váhu trochu blíž k němu.

"Můžu se v tom případě zeptat," řekl Todd a znělo to skoro úředně, "jestli je toto v pořádku? V pořádku s ohledem na tebe a Justina? Vaše pravidla? Nebo limity? Nebo co to máte? Mohl bych tě vyhonit, a ty bys mi to třeba i oplatil?"

Nemohl jsem tomu uvěřit. Znělo to tak nevinně. Jako by nám bylo patnáct a honili poprvé nebo tak něco. Přišlo mi, že je to sladké. Proboha, to zní blbě. Jako holka. Ale, kurva, tak jsem to cítil. Jako bychom se snažili najít svoji cestu v tom nádherném novém světě, kde kluci spolu honí.

"Jasně, jestli si budeš chtít hrát s mým ocasem při sledování toho videa, je to v pohodě. Ale buď opatrný. Jsem tak nadržený, že málem stříkám, jenom jak o tom mluvíme," řekl jsem. A nepřeháněl jsem ani trochu.

Znovu pustil DVD a znovu přeskočil nějaké pasáže s nastavováním světel. Urovnáváním povlečení. Načechráváním polštářů ... A pak tam byl zase. S tvrdým ocasem. Břicho ještě pěknější než na prvních záběrech. Víc vyrýsované. Opravdovější. Nevím, jak to jinak říct. Vypadalo to úplně věrně. Stejně jako to, co jsem viděl vedle sebe. V duchu jsem si pamatoval každý kousek Toddova těla. Měl jsem ho vypálené v mozku.

Zatímco Todd na obrazovce začal znovu opatrně honit svoje perfektní péro, jeho skutečná ruka se posouvala po mém stehně směrem k čekajícímu péru. Netrvalo to dlouho a jeho ruka, jeho elegantní prsty, se svíraly kolem mých roztoužených dvaceti centimetrů. Klouzal nahoru a dolů a kolem žaluda. Promazával mě mojí vlastní šťávou, která ze mě volně tekla.

Podíval jsem se na něj a nedokázal jsem se ubránit úsměvu. Usmál se taky. "Dělat to je sakra mnohem lepší, než se dívat, nemyslíš?" řekl, ani se doopravdy neptal.

"Jo," řekl jsem, natáhl jsem se a vzal do ruky jeho perfektní péro. Bylo horké na dotek. A hebké. A neuvěřitelně tvrdé. Ale žádná šťáva. To bylo úplně jiné než u Justina, který tekl stejně jako já. Ne-li víc.

Odpoutal jsem pozornost od sledování obrazovky a jemně mu pohonil. Sklouzl tělem níže a roztáhl nohy více od sebe. Nechával mi volný přístup k ocasu, po kterém jsem toužil už od toho pátku v baru. Chtěl jsem ho vidět stříkat. Znovu. A znovu. A znovu.

"Uvidím tě vystříkat se?" zeptal se mě Todd, jako by mi četl myšlenky.

"Jo, ale doufám, že ne moc brzo. Hrozně se mi líbí, jak mi honíš péro." A opravdu se mi to líbilo. Bylo to úplně jiné, než na co jsem byl zvyklý. Jeho dotek byl tak jemný. Jeho pohyby byly načasované, jako by reagovaly na tajné chvění mojí duše.

"Zkusím trochu zpomalit, kamaráde," zašeptal mi Todd do ucha. "Jenom si řekni kdy."

Věděl jsem, že Toddovo DVD dál hraje. S tím perfektním osvětlením. Perfektním povlečením. Perfektními polštáři. Perfektními výstřiky. Ale nebylo to doopravdy, zatímco to, co mi dělal, byla jedna z nejopravdovějších věcí, které jsem kdy zažil. Jenom jsem doufal, že on má ze mě stejný pocit.

Cítil jsem, jak se mi stahují koule. Zřejmě to ucítil taky. "Už budeš?" zeptal se.

"Jo."

"Tak mě nechej to udělat," spíš mi vydechl do ucha, než by to řekl. Přesunul se svým tělem ke mně a moje ruka sklouzla z jeho ocasu, což asi zamýšlel. V té chvíli mi to nevadilo. Ztrácel jsem kontrolu. Celý jsem se mu odevzdával. Cokoliv chce. Cokoliv udělá.

Nechal obličej kousek od mého. Zatímco svou neuvěřitelnou rukou honil moje chvějící se tvrdé péro, cítil jsem na krku jeho dech. Chtěl jsem ho tam cítit. Chtěl jsem ho cítit všude.

Tělo se mi napjalo. On honil nezměněným tempem. Pořád v perfektním souladu s mým vnitřním rytmem. Každý pohyb. Každé zavrtění. Každé zachvění. Jeho ruka tam byla. Jemně se třela o nejcitlivější část mého těla. Přiváděl mě na hranu. A přenesl mě přes ni ...

"Už víc nevydržím," zasténal jsem.

Zatímco jsem se snažil zformulovat ta slova, zesílil stisk mého nalitého čuráka. Zadržoval mrdku, která se v něm chystala. Připravená se vylít. Připravená vybuchnout.

A pak jediným rychlým, přesným pohybem se Toddova tvář ocitla v mém rozkroku. Bylo to jako by se snažil nadechnout u mého ocasu. Můj ocas! Držel ho pevně přímo u kořene. Úplně v klidu. Svou dokonalou, horkou rukou. A můj žalud! Jak se kolem něj ovinul Toddův dech, bylo to, jako kdyby mi kolem něj prosvištěl uragán.

A pak kolem něj sevřel rty. Vzal jej do tepla svých úst. Pohladil mi ho jazykem.

Myslel jsem, že už nedokážu snést víc rozkoše. Uvolnil svoje těsné sevření a vzal do pusy celý můj ocas až po kořen. Můj nalitý žalud teď byl sevřený v těsném horku jeho krku. Když ho trochu povytáhl, cítil jsem, jak se žalud vrací do horké, mokré jeskyně jeho úst.

A pak jsem se konečně udělal.

Udělal jsem se mohutně. Úplně. Tak ohromně, že jsem křičel, ale nebyl jsem schopen vydat zvuk. Tělo i mysl se plně soustředily na moje péro. Na moje péro vražené v Toddově puse. Tekoucí hluboko uvnitř jeho pusy. Neměl jsem už sílu na to, abych křičel. Dokázal jsem vydat jenom hluboký hrdelní zvuk bez jakéhokoliv smyslu, který znamenal úplné uvolnění. Svobodu. Kurva úžasný orgasmus.

Mrdka ze mě tekla. Cítil jsem, jak mi koule pumpují. Pořád ze mě tekla, rychle a mohutně. Proudila mým klackem. Rozlévala se ze žaluda. A Toddova úžasná pusa a krk se staraly o mrdku proudící z mého péra stejně, jako nemluvně o mléko, sající z prsu.

Zdálo se, že to trvá věčně. Myslel jsem, že mi srdce pukne vzrušením. Ale nakonec ta intenzita začala klesat. Mrdka už tekla jenom pramínkem. Todd mi začal lízat žaluda. Sál pramíky a kapky mrdky, které mu vyklouzly z jeho obdivuhodné pusy.

Ležel jsem roztažený na sedačce. Několik minut jsem se nedokázal hýbat. Jenom jsem pořád a pořád a pořád opakoval, "Och, kurva, Todde, díky, díky, díky."

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.