Date: Fri, 19 Nov 2010 23:25:49 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 5, část II

Vypráví Billy

Když jsem konečně popadl dech a trochu jsem se vzpamatoval z toho, jak jsem se vystříkal do Toddovy nádherné lákavé pusy, uvědomil jsem si, že Todd sedí vede mě. Ocas v ruce. Pomalu si ho honí. Byl tak nádherný. Perfektní. Tvrdý. Chvíli jsem ho sledoval a pak jsem se mu podíval do tváře. Usmál se na mě.

Když jsem viděl Toddovo vzrušení, vyrazilo mi to dech. Todd byl tak tvrdý, jak jenom kluk může být. Seděl vedle mě. Honil si péro. Usmíval se na mě. Na tvářích a rtech měl pořád ještě moji mrdku. Takhle jsem se necítil už několik let.

Natáhl jsem se k němu a setřel mu prsty trochu mrdky z horního rtu a dal jsem si ji do pusy. Překvapil jsem sám sebe zvukem, který zněl skoro jako předení, když jsem nasál vůni své mrdky.

"Fakticky stříkáš hodně. A je sladká. Taková slaďoučká mrdka," řekl mi Todd, natáhl se ke mně a volnou rukou mě pohladil po prsou. Chtěl jsem tak zůstat napořád. Můj napůl tvrdý ocas se už zase prodlužoval. Rostl. Začínal pulzovat. Cítil jsem, jak se do něj vrací život.

"Díky," řekl jsem mu. "A teď se postaráme o tebe. OK?"

"OK," řekl.

Naklonil jsem se k němu a asi si myslel, že se ho chystám políbit, místo toho jsem ale olízl další mrdku z jeho tváře. "Máš moji mrdku po celém obličeji," řekl jsem mu.

"Jo? Líbila by se mi tam mnohem častěji," řekl mi a naklonil se ke mně, aby mě políbil.

Natáhl jsem ruku a položil ji na jeho hebký, neochlupený hrudník. Rukou jsem odpočíval na jeho prsních svalech, které byly tak pevné a teplé. Trochu víc jsem na něj přitlačil a řekl jsem mu, "Lehni si. Chci tě udělat. Chci tě mít v puse. Držet tě tam. Kouřit tě. A pak si tě vychutnat. Prostě si jenom lehni a já se o tebe postarám."

Todd poslechl moje instrukce a natáhl se na sedačku. Klekl jsem si mezi jeho nohy, takže jsem měl dobrý přístup k jeho péru. Nedokázal jsem ho dostat z hlavy od první chvíle, co jsem ho potkal. Sáhl jsem po něm a vzal ho do ruky, objal jsem ho prsty, jako by to byl nějaký křehký poklad.

"Buď něžný. Hodně něžný, prosím," řekl hlasem, který byl naplněný laskavostí, ale zároveň trval na svém. Nějak jsem to věděl. Podle toho, jak se věnoval sám sobě jsem věděl, že na něj musím opatrně. Byl to perfektní ocas, kterému se nesmělo ublížit. A pro tu chvíli byl můj. Jenom jak jsem nad tím přemýšlel, z ocasu mi teklo.

Sklonil jsem hlavu a vzal do pusy asi polovinu délky jeho tvrdého klacku. Byl tak jiný než ... než Justinův. Úplně jiný. Ne tak tlustý. Ne tak dlouhý. Akorát mi zapadal do pusy. Moje rty ho mnohem snáz objaly. Kouřily. Klouzaly po něm nahoru a dolů. Prakticky okamžitě jsem začal jezdit nahoru a dolů a i kolem toho péra. Toddova perfektního péra.

Bylo to tak zvláštní, nový ocas v puse. Nádherný. Vzrušující. Jiný. A tak nový. Ten kluk ... ten úžasný kluk ... mě tak nádherně vykouřil, že jsem mu to chtěl oplatit stejně dobře. Udělat to pro něj. A i pro sebe. Byl jsem tak nadržený. Tak soustředěný na jeho péro. Na jeho každý pohyb. Každé zachvění.

Cítil jsem, jak tvrdne a měkne. Upravil jsem polohu rtů a jazyka a tlak tak, aby byl co možná nejtvrdší. A podle pohybů Toddových rukou v mých vlasech, podle lehkých stonů, které se mu draly z prsou a podle jemných instinktivních přírazů boky jsem věděl, že to dělám dobře.

Na chvíli jsem přestal, zaklonil jsem se, abych si mohl prohlídnout to nádherné péro, které jsem kouřil.

"Máš tak skvělou pusu. Udělej mě. Prosím! Jsem tak blízko. Teď nepřestávej."

Olízl jsem si rty a zase se předklonil. Nejdřív jsem se nadechl jeho mužné vůně. Pak jsem olízl jeho nádherně oholené koule a celou délku péra. Jazykem jsem ho hravě dráždil po špičce žaludu a očekával jsem, že ochutnám jeho sladkou předmrdku. Byl jsem překvapený a pak jsem si uvědomil, že mám očekávání nastavena podle Justinova ptáka. Čekal jsem Justinovu předmrdku.

Jenomže jsem nekouřil Justina. Kouřil jsem Todda. Rajcovního, dokonalého Todda. A ve vteřině jsem byl zpátky na jeho ocase a tvrdě ho kouřil. A ještě tvrději.

"Pomalu, chlape. Pomalu. Nepřeháněj to. Pěkně jemně a pohodově. Pohoň ho rukou. Nech svý prsty klouzat po mém péru." Snažil jsem se mu co nejlépe vyhovět a odměnil mě slovy, "To je ono. Přesně tak. Hmmm! Skvělé. A teď kuř. Pěkně rtama. Ne, hoň mě u toho dál. Trochu víc vezmi do pusy žaluda. Už jsem blízko."

Cítil jsem, jak se vzpíná. Věděl jsem, že je blízko. Opatrně jsem mu kouřil žaluda. Hrál si s jeho spodní částí, kde se napojoval na klacek. Znovu zasténal a vtáhl břicho. Věděl jsem, že ho mám. Dal jsem mu ruku mezi nohy, abych ho chytil za koule. Byly těsně přitažené. Tak těsně, že jsem je skoro nemohl najít. Jezdil jsem prsty po jeho hebkém pytli

"Jo, kurva. Budu stříkat. Kuř. Kuř mě! Kuř mě!!!" prosil a pevně mě držel za hlavu. Tlačil mě pusou dolů na svoje nádherné péro.

A najednou znovu vystříkl. Mrdka se mi roztříkla na tváři a část kdovíkde přes moje rameno.

"Víc. Bude toho víc," řekl naléhavě.

Honem jsem vrátil hlavu zpátky, abych zachytil dva další vydařené výstřiky. Není to tak sladké, jako od Justina. Hned jsem se snažil vyhnat z hlavy všechny myšlenky na Justina. Ale on byl moje srovnání. Všechno to pro mě bylo nové. Nové v porovnání s ním.

Chtěl jsem si prostě jen užít tu chvíli. A místo toho se mi stáhl žaludek při pomyšlení na Justina. Podvedl jsem Justina. Porušil jsem pravidla. Svoje pravidla. Naše pravidla.

Todd mě rukou hladil ve vlasech. Pomalu mi pohyboval hlavou nahoru a dolů po svém stále ještě tvrdém ocasu. Zajímalo mě, jestli by dokázal stříknout ještě. Na odpověď jsem nečekal dlouho. Cítil jsem, jak se jeho tvrdý ocas prodlužuje. Roste. Přišlo mi, že je najednou na jazyku teplejší. Zasténal a napjal se a znovu stříkl. Myslím, že dvakrát. A pak jsem cítil, jak celé jeho tělo ochabuje. Ocas ale ne. Ten jsem měl pořád tvrdý v puse. Spolu se zbytky jeho mrdky.

Můj instinkt mi velel, ať se s ním o ni podělím v polibku. Zvedl jsem se, usmál se na něj, připravený sklonit se k němu a hluboce ho políbit. Ale ten obličej, jakkoliv byl krásný, to nebyl obličej, který jsem v duchu čekal. Byl to Todd, ne ...

Polkl jsem. Nebyl to Justin. Nebyla to Justinova sladká mrdka. Vedle mě se nechvěl Justinův ocas. Nebylo to Justinovo tělo. Ani jeho úsměv. Díval jsem se na dokonalé tělo a určitým způsobem jsem po něm pořád toužil. Ale nebyl to Justin a i moje touha byla trochu přibarvená zklamáním.

"Jsi v pořádku?" zeptal se Todd, jakoby dokázal vycítit, že mě něco trápí. Měl neuvěřitelně jemný hlas. Starostlivý. A sexy. Zhluboka jsem se nadechl a uhnízdil se v jeho objetí, pomalu jsem na něj přenesl váhu, jak jsme se oba roztáhli na sedačce.

"Jsem v pohodě," řekl jsem mu a něžně ho políbil na ucho. "Jsem v pohodě."

"Nikdy v životě jsem nezažil lepší kuřbu," řekl.

"Díky. S tebou se to nedá srovnat. Jsem úplně vyřízený."

Leželi jsme si vzájemně v náručí a ještě chvíli jsme jen tak povídali o ničem. Ale i když jsem si přesně todle moc přál, i když jsem si ten prakticky dokonalý večer s Toddem skvěle užil, myšlenky na Justina, pocit zrady a viny mě neopouštěly.

Nakonec mě Todd odvezl doml, s jednou rukou kolem mých ramenou. A já měl ruku na jeho stehně. Čím víc jsme se blížili domů, tím jsem se cítil provinileji. "Prosím, neříkej o tom nikomu," řekl jsem nakonec Toddovi.

"Říkám Philovi všechno," řekl. "Takovou máme dohodu. Stejně jako vy máte s Justinem pravidla a limity."

"Musíš?" zeptal jsem se. Nejspíš to znělo jako bych škemral. Doufal jsem, že neslyší obavy v mém hlase.

"Ptal jsem se tě, jestli to bude vůči tobě a Justinovi v pořádku. Ale ty jsi řekl, že ano, takže ..." zůstala mezi námi viset jeho slova.

"Společné honění by nejspíš v pořádku bylo, ale my jsme zašli o kousek dál, než jsem plánoval. Než jsem čekal," řekl jsem.

"Takové věci se stávají, když je někdo tak rajcovní kluk jako jsi byl dneska ty."

"Rajcovní jako ty," vrátil jsem mu to.

"Hm, jo, když se do toho dva kluci pustí, může být někdy těžké přestat," řekl.

"Takže mu to musíš říct?" zeptal jsem se znovu, asi to znělo jako ukňouraná holka.

"Měl bych, ale kvůli tobě," odmlčel se a položil mi ruku na rozkrok, "mu to řeknu jenom v případě, že se zeptá. A upřímně pochybuju, že by se ptal."

Když to řekl, ocas se mi zachvěl a věděl jsem, že on to cítí. Trochu jej stiskl a ocas znovu poskočil. "Radši toho necháme, protože bych nerad musel před Philem skrývat další tajemství," řekl Todd.

Popřáli jsme si dobrou noc a já ho strašně moc chtěl políbil. Chtěl jsem ho držet a objímat a ... Kurva. Chtěl jsem se s ním milovat. Poděkovat mu za všechno. Byl jsem úplně hotový. Z něj. Měl jsem pocit, jako bych se zamiloval. Ale věděl jsem, že je to špatně a chtěl jsem být věrný Justinovi.

Vystoupil jsem z auta jenom s tím, že jsem mu lehce stiskl stehno a naposled mu od srdce poděkoval.

Šel jsem domů a doufal jsem, že Justin už spí. Nemyslel jsem si, že bych před ním dokázal skrýt ten emoční zmatek, který se ve mně právě odehrával.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.