Date: Thu, 9 Dec 2010 14:34:00 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 7, část I

Vypráví Billy

Byl to zvláštní týden. S Justinem jsme byli v pohodě. Ale každý den mluvil o tom svém profesorovi. O tom Allenovi. Takové jako "Profesor Allen měl dneska ve škole jedinečný nápad ..." nebo "Profesor Allen je fakt mocný a vlivný člověk a myslím si, že může hodně pomoct ..." nebo "Profesor Allen ..." nějaká úplně jiná pitomost, kterou jsem vůbec neměl chuť poslouchat.

Chtělo se mi ječet. Bylo jasné, že Justin na tom chlapovi a jeho hodinách visí. Počítal jsem, že ho navíc i vzrušuje, i když nic takového přímo neřekl. Najednou to prostě vypadalo, že si Justin toho chlapa idealizuje. Jasně, že o něm mluvil už i dřív, ale tento týden ... no proboha.

Věděl jsem taky, že Justin vytáhl spoustu starších kreseb. A byl jsem si jistý, že nechce, abych o tom věděl. Ale poznal jsem, že zatímco jsem nebyl doma, tak s nima manipuloval. Vždycky bylo všechno zpátky, ale šlo poznat, že s nimi hýbal, i v tom binci, co jsme doma měli.

Doufal jsem jenom, že nemá v plánu je prodat. A pokud má, tak by kurva udělal hodně dobře, když by se mě napřed zeptal, protože na většině kreseb jsem byl já.

Myslel jsem si, že se možná snaží sehnat peníze, aby mi koupil nové auto. Ale jestli by to znamenalo, že prodá obrázky, na kterých si honím péro, tak to radši budu ještě nějakou dobu jezdit stopem.

V neděli Justin jako obvykle vyrazil, aby pracoval na projektu týdne pro ... koho jiného? Samozřejmě pro profesora Allena. Řekl mi, že se možná zdrží o trochu víc než obvykle, protože má s profesorem Allenem dohodnuté speciální setkání. Něco jako "pokročilá výuka" tomu myslím říkal.

Celé odpoledne jsem na něj čekal, ale když se Justin nevracel a nevracel, řekl jsem si nakonec, že se na něj můžu vysrat a zavolal jsem kamarádovi. Vím, že vám to může připadat ohromující a šokující, ale šli jsme do kina, seděli vedle sebe a dívali se na film. Dali jsme si pizzu a potom pár piv. A celou tu dobu jsme neměli sex. Nedotkl jsem se ho. Dokonce jsme ani nemluvili o sexu. A to je to přitom dobře vypadající kluk. Nejspíš s pořádným ocasem. No, taky můžu mít svoje sny, ne?

Takže vidíte, že ne všechno co dělám, ne každej kluk, kterého potkám, ne všechno kolem mě se týká sexu. Většinu času dokážu žít a žiju normální život. Akorát v tom, jak H.R. píše náš příběh to chvílema vypadá tak, jako bych pořád jenom honil a kouřil a mrdal. Omlouvám se, ale musel jsem to říct.

Takže máme další den. Pondělí. Justin je ve škole. Já jsem se stavil domů na oběd v pauze mezi přednáškama. Zazvonil telefon. Byl to on. Poznal jsem ten hlas. Todd. Ocas mi poskočil a žaludek se zhoupl. Opatrně, pomyslel jsem si.

Nechtěl jsem věci s Justinem zhoršit ještě víc, než už byly. A nedokázal jsem pořád přijít na to, jak je vylepšit. Věděl jsem, že se rozhodně nepotřebuju tento týden znovu sejít s Toddem. Ještě pořád jsem nepřišel na to, jak Justinovi vysvětlit naše poslední setkání.

Todd zněl v telefonu hrozně nadšeně. Slyšel jsem to z jeho hlasu. Ten tón byl nakažlivý. Cítil jsem, jak moje zábrany odplouvají. Když se mě ptal, jestli mám na sobotu nějaký program, věděl jsem, že mám říct, že ano. Ale řekl jsem, že nemám. Neřekl jsem dokonce ani že "nemáme." Jestli to mířilo tam, kam jsem si myslel, tak jsem rozhodně potřeboval přibrzdit.

A pak se mě zeptal, jestli jsem dneska po vyučování už mluvil s Justinem.

"Ne. Co se děje?" zeptal jsem se. Ale ještě než jsem to řekl, bylo mi jasné, že Todd mě neposlouchá.

"Oslavujeme. Phil prodal ty obrázky. Ty moje fotky, které jsi viděl. Za spoustu peněz. Fakticky spoustu peněz. A tak chceme v sobotu pozvat pár kamarádů na večeři a oslavit to. Dostanete i písemnou pozvánku a všechno. Ale je to tak na poslední chvíli. Vím, že Phil to dneska ve škole řekl Justinovi a já jsem to chtěl říct tobě. Pozvat tě. Jako speciálního hosta večera. Můžeš přijít?"

"Jasně, že můžu přijít," řekl jsem mu. Bože, jsem to ale prase. Na co jsem hned nemyslel. Hlavou mi běžely vzpomínky na naše poslední setkání.

Zhluboka jsem se nadechl a snažil se ovládnout. Možná jsem promluvil trochu ochraptěle, ale zvládl jsem říct, "A jsem si jistý, že Justin bude moct přijít taky. Máme něco nachystat? Vzít něco s sebou?"

"Ne. O všechno se staráme my. Budete tady akorát vy dva a naši kamarádi Kyle a Trent. S těma se neznáte, ale budou se vám určitě líbit. Jsou blázni. Divocí. Prakticky neovladatelní. No, teda aspoň většinu času. Ale je s nimi spousta legrace. Takže jenom nás šest a večeře u nás doma. Přijďte hladoví. A žízniví. A připravení se skvěle pobavit."

Ještě chvíli jsme se bavili a pak jsem musel letět do školy. A zatímco jsem utíkal, zněla mi hlavou Toddova slova "... připravení se skvěle pobavit." Rezonovala mi v mozku. Mohl jsem jenom doufat. Ale neměl bych. Nesmím to znovu dopustit.

Když jsem se později odpoledne vrátil domů, Justin už tam byl. Od neděle jsme se pořádně neviděli. Odcházel v neděli brzy ráno za tím svým profesorem a já jsem se z kina a z pizzy vrátil až docela pozdě. To už spal a já ho nechal tak. Jenom jsem si vedle něj tiše vyhonil a pak jsem usnul taky.

Takže když jsem v pondělí odpoledne vešel do dveří a první Justinova slova byla "Dneska těsně před začátkem hodiny profesora Allena ..." myslel jsem, že ho praštím. Dokonale mě to vytočilo. Nechtěl jsem o profesoru Allenovi slyšet už ani zkurvené slovo.

Naštěstí než jsem stihl něco říct, pokračoval "... mě Phil ... chci říct nás Phil pozval k nim v sobotu na večeři. Oslavují, že se Philovi podařilo prodat ty fotky, co jsme viděli."

"Za spoustu peněz," přerušil jsem ho. "Já vím, Todd mi volal a říkal mi to."

Bavili jsme se o těch fotkách a snažili se odhadnout, kolik tak za ně mohli dostat. Rozhodně to znělo tak, že to muselo být hodně. Pak jsme si uvědomili, že vlastně nevíme, kolik může být hodně, za takovou věc. A nebyli jsme si jistí, jestli nebude neotesané se zeptat. Prostě musíme počkat a uvidíme.

Na chvíli jsme se odmlčeli a já pozoroval Justina se skloněnou hlavou, jak propíná ramena dopředu a dozadu, očividně nad něčím přemýšlel. Většinou, když vypadal takhle, znamenalo to, že hledá správná slova pro to, co chce říct. Nakonec se na mě podíval a řekl, "Profesor Allen říká, že moje kresby by taky mohly vynést spoustu peněz. Chce se mnou pracovat mnohem blíž. Pomoct mi rozvíjet se. A možná mi i pomoct moje práce prodat."

"Ne ty obrázky, na kterých jsem já," řekl jsem obranně. Konverzace, která následovala, byla přinejmenším napjatá. A asi nejlepší na ní bylo to, že byla kurevsky krátká.

Zbytek noci to vypadalo to, že kdykoliv jeden z nás cokoliv řekl, toho druhého to nějakým způsobem naštvalo. Říkal jsem si, že se to snad zlepší. Hlavně, aby se to nezhoršilo.

Dny běžely dál a s výjimkou opakovaných poznámek o profesoru Allenovi a o tom, jak je skvělý, to bylo všechno OK. Bylo mezi námi určité napětí. Pořád jsem přemýšlel nad tím, že bych měl Justinovi říct o sobě a Toddovi. Shodit to ze sebe. Ale žádný den mi na to nepřišel dost vhodný.

V pátek jsem byl zase doma na oběd, když zavolal Todd. Tentokrát nebyl tak nadšený. Ptal se, jestli už vím, že zítřejší večeře se ruší. Phil musí pro profesora Allena udělat nějaký speciální projekt. Něco jako nečekaná práce na celou noc. Todd poznamenal, že Justin tam bude nejspíš zůstávat taky.

Nevěděl jsem to, ale Todd řekl, že pokud bychom s Justinem měli volno, případně pokud bych měl volno jenom já, chystá se s Kylem a Trentem vyrazit do fakt super nového klubu a my, anebo jenom já, se můžeme samozřejmě přidat. "Myslím si, že to je místo přesně pro tebe a do Kyla a Trenta se zamiluješ. Pusť je do takového klubu a jsou jak blázni, divoká zvířata. Zaútočí na kořist a sežerou ji. Nikdy nevíš, co udělají."

Žádné velké překvapení, v sobotu večer jsem vyrazil sám na rande s Toddem a jeho kamarády do klubu, o kterém jsem nikdy předtím neslyšel. Měli jsme domluvený sraz až v 11, protože podle Todda se tam do té doby nic zajímavého nedělo.

Protože jsem věděl, že Todd bude určitě vypadat tak, jako kdyby vyskočil z reklamy v nějakém drahém pánském časopise, vzal jsem si na sebe svoje nejlepší džíny - stejné džíny, které jsem měl tenkrát tu první noc v baru. Zajímalo mě, jestli si toho všimne. Pokud ano, počítal jsem, že to bude dobré znamení. Taky jsem si vzal nové tričko. Sedělo mi docela natěsno a zvýrazňovalo můj hrudník a břicho, které začalo vypadat mnohem lépe než v posledních pár měsících.

A udělal jsem ještě něco, co dělávám hodně málokdy. Rozhodl jsem si vzít nějaké sexy prádlo. Nevím proč. Prostě jsem to udělal. Nové N2N, které jsem ještě ani nevybalil z originálního balení. Byly bílé. Tenké. Průhledné. S takovou tou kapsičkou, která jakoby držela ocas přímo před vámi. I když nestojí. Takový jako závěs nebo něco. Máte pocit, jakože někdo drží váš ocas v ruce. Je to kurva sexy si je jenom oblíknout a stát v ních. A když jdete, je to ještě lepší, jako kdyby ta ruka, co péro drží, s ním pohupovala v dlani nahoru a dolů. Je to sakra rajc!

Dostal jsem je od někoho jako dárek na párty, kterou H.R. pořádal pro Justina a pro mě před pár lety. Nikdy jsem je neměl na sobě. Netušil jsem, o co přicházím. Byl jsem v nich pořád napůl tvrdý, takže jsem vypadal v džínách ještě líp.

Nakonec se mi podařilo ten bar najít, ve staré čtvrti plné opuštěných skladišť v jižní části města. Podle aut venku jsem usoudil, že nejdu moc brzo. Byl to mnohem lepší klub, než jsem čekal. Zejména proto, že jsem o něm předtím nikdy neslyšel. Hodně mě překvapilo, jaké to bylo super místo.

Todd seděl u velkého stolu se dvěma kluky, o nichž jsem předpokládal, že jsou Kyle a Trent. Když jsem přicházel ke stolu, Todd vstal, aby mě přivítal. Všiml jsem si, že má taky na sobě stejné džíny, jako měl tenkrát tu první noc. Co se mi tím snažil říct? Asi jsem to měl vědět, protože já mu říkal to samé. Mohla to být náhoda, ale doufal jsem, že není.

Každopádně jsem si pomyslel, že je to dobré znamení a když jsem uviděl Todda, ocas mi ztvrdl. V džínách. Jo, začínal jsem být pořádně tvrdý.

Vypadalo to, že na stůl právě donesli nějakých pět čerstvě natočených piv, té dovážené značky, co Todd s Phillem pili. Todd mi řekl, ať si posloužím. Všechno pití jde na něj.

Představil nás s Kylem a Trentem. Přišli mi jako docela normální kluci. Nevím, co jsem očekával, ale počítám, že asi něco okázalejšího. Exotičtějšího. Byli to prostě jenom dva kluci. V mém věku. Možná o trochu starší. Oblečení v džínách a tričku. Vypadali dobře, ale ve srovnání s Toddem to nic nebylo. Dokonce ani ve srovnání se mnou, pomyslel jsem si. V duchu jsem se usmál.

Bavili jsme se o běžných hovadinách, když Kyle šťouchl do Trenta a kývl směrem ke dveřím. Těmi zrovna vcházel takový blonďatý kluk. Todd se naklonil a pošeptal mi do ucha, "Sleduj, jak toho kluka uloví a schlamstnou. To bude divočina."

Kluk to byl neuvěřitelně pohledný, s úžasnými blond vlasy. Hustými a roztřepenými. A s úžasně bílými zuby. Ten úsměv nešlo přehlédnout ani z místa, kde jsem seděl.

Byl jsem docela rád, že klub byl osvětlený tak, jak byl, protože jsem si toho kluka mohl dobře prohlídnout, zatímco šel k našemu stolu. Měřil tak 170 cm. Štíhlý, ale ne hubený. Měl na sobě takové vzdušné bílé triko s límečkem. Možná plátěné. Takové hodně nakrabatěné. Měl ho rozepnuté a ukazoval tak nádherné opálení, pevná prsa a náznak vymakaného břicha.

Kraťasy měl posazené tak nízko, že byl vidět náznak ochlupení, které musel mít zastřihnuté těsně nad ocasem. Byl oblečený tak, jak jsem to měl rád. Naostro.

Byla to radost, potkat takového kluka.

"Jmenuje se myslím Tim," řekl mi Todd potichu do ucha. "Oni ho znají, já celkem ne. Akorát už jsem je s ním viděl pohromadě. Jestli se rozjedou stejně jako posledně, tak si užiješ docela dobrou show."

Když ten kluk došel k našemu stolu, minutu nebo dvě se bavil s Kylem a Trentem. Neslyšel jsem toho dost, abych pochopil, o čem se bavili. Pak vstali a vydali se na taneční parket. Všichni tři.

Todd se naklonil tak, aby mi mohl mluvit přímo do ucha a řekl mi, abych sledoval kluky na parketu. Většinou dělají šílené věci, řekl mi.

Nic víc už neříkal. Jenom trochu pootočil hlavu, aby mohl sledovat Kyla, Trenta a toho blonďatého kluka. Ale udělal to, aniž by ji odtáhl ode mě. Prakticky jsme se dotýkali tvářemi. Mně to nevadilo.

Hudba nepřestávala hrát a tanečníci nepřestávali tančit. Todd trochu odtáhl hlavu, ale místo toho se přisunul blíž tělem. Cítil jsem jeho teplo a on musel cítit moje. Sedět tak blízko vedle něj mi připadalo neuvěřitelně vzrušující.

A sledovat jeho kamarády jak tančí s tím blonďákem tomu moc nepomáhalo. Prakticky to bylo jako dívat se na porno. Třeli se těly nahoru a dolů o jeho. Rukama mu jezdili po celém těle. Navzájem si zkoumali pusy. Lidi kolem nich tančili a dokonale ignorovali to osahávání a ojíždění a líbání a sání jazyků.

Vzal jsem si další pivo, Kyle zrovna tančil čelem k tomu klukovi. Rozkroky jim vyzývavě trčely a vzájemně se jimi o sebe třeli. Vůbec ne do rytmu. Čistě tak, jak jim to zřejmě napovídaly jejich živočišné instinkty.

Trent byl za tím klukem a rozkrokem se třel o jeho zadek. A on mu ty pohyby oplácel.

"Sleduj to," upozornil mě Todd. "Sleduj Trenta, schválně jestli udělá to, co si myslím, že udělá."

Chvíli se nic nedělo, jenom další otírání, pošťuchování a doteky. Začínal jsem si myslet, že jsem od toho čekal trochu moc. A pak jsem si všiml, že Trentovy ruce pustily zadek toho kluka, který do té doby držel a udával rytmus jejich ojíždění.

Bylo jasné, že je přesunul na rozkrok toho kluka, i když jsem to nemohl vidět. Klučina si to užíval. Jak zaklonil hlavu, mohl jsem pozorovat jeho obličej. Dál takhle tančili. S Trentovýma rukama zřetelně v kalhotách toho kluka. Viditelně mu honil péro a čertvíco ještě.

Konečně kluk otevřel oči. Viděl jsem, jak se podíval na Kyla. S širokým úsměvem. Začal se s ním líbat. Vášnivě. Pusy pěkně otevřené. Jazyky se proplétaly v pusách. Vzájemně se chňapali pusama. A Trent pokračoval ve své ruční práci na klukově ocasu.

Nevěděl jsem, co mám sledovat. To líbání. Bylo neuvěřitelně erotické. Anebo Trentovy ruce v jeho rozkroku, na které jsem pořádně neviděl. Pak jsem si všiml, že Trent rozepíná ty jeho kraťasy. Kyle trochu poodtáhl boky, aby měl Trent víc prostoru.

Kurva! Bylo to tak rajcovní. A já jsem byl pořádně tvrdý. Ti kluci přímo přede mnou předváděli živou erotickou show.

Za pár vteřin byly kalhoty rozepnuté. Věděl jsem, že nemá žádné slipy ani nic. Takže Trent mohl rukou zezadu snadno obejmout jeho ocas a koule, které byly momentálně volně vystavené, takže je mohl vidět kdokoliv, kdo byl dost blízko.

Pozoroval jsem to a viděl jsem, jak mu pomalu sjíždějí kraťasy po bocích. Kluk si je jednou rukou chytil za pas a držel je nahoře. Trent ale nepřestával pracovat na jeho péru. Z toho co jsem viděl mu ho normálně honil.

Kyle mezitím klukovi stahoval tričko přes hlavu. Za minutu měli toho klučinu nahého. Nezdálo se, že by si toho někdo všímal, možná jenom pár kluků. Někteří, co byli nejblíž té akci, ji sledovali. Někteří z nich naprosto záměrně. Ale nebylo jich moc.

Ta show mě docela rozparádila. Ocas jsem měl v džínách úplně tvrdý a musel jsem si ho upravit. Jakmile jsem se ale rukou jednou dotkl péra, už jsem pokračoval v jeho masírování. Hrozně rád jsem cítil ruku, jak se mi tře o vzpínající se tvrdé péro. Todd mi položil jednu ruku na stehno. Viděl jsem, že se taky věnuje svému ocasu. Jeho kamarádi předváděli skutečně nádhernou show.

Nakonec jsem viděl, že ten kluk ztratil jakýkoliv pojem o rytmnu. Vypadalo to, že se mu podlamují kolena a opřel se dozadu o Trenta. Skoro jako kdyby omdlel a padl do jeho náruče. V té chvíli jsem vlastně poprvé uviděl jeho tvrdý ocas v Trentových rukou.

Byl pěkně velký a pořádně tvrdý. Trent mu ho honil dlouhými pohyby a Kyle jednou rukou jezdil po jeho prsou. Pak jsem viděl, jak Trent do druhé ruky vzal klukovy koule. Viděl jsem, jak mu krásně visí ven ze šortek. Trent je vzal do ruky a tahal za ně. Všechno jsem to jasně viděl.

Všiml jsem si, že se už dívá víc lidí. Pár tancujících poodstoupilo a otočilo se tak, aby na kluky viděli, i když dál tančili.

Bylo mi jasné, že klučina bude stříkat. Přestával se ovládat. Měl jsem pocit, že vidím, jak se vzepjal a Kyle se k němu přitiskl těsněji, aby zakryl to, co se právě dělo. Další minutu nebo dvě byli prostě všichni přitisknutí k sobě. Lehce se pohypovali v nějakém rytmu, který chápali jenom oni. Všichni tři ve zpoceném objetí. Klučina sevřený mezi nimi dvěma.

A pak se vydali směrem k nám. Ten kluk si zapínal kraťasy. Kyle stíral něco, dokázal jsem si představit co, z džínů. Trent si neskrývaně olizoval ruku. Jazykem jezdil v místě, kde se stýkají palec a ukazováček. Neviděl jsem mrdku toho kluka, ale bylo mi jasné, že tam je.

Když došli k našemu stolu, Trent natáhl svou ruku před Todda. "Měl bys toho kluka ochutnat," řekl. "Fakt úžasná šťáva."

Todd odmítl a Trent se otočil ke mně, dál si lízal mrdku z ruky. Užasle jsem sledoval, jak si olizuje rty. A pak řekl, "Ty musíš být ten neuvěřitelně sexy a rajcovní Billy, o kterém jsme toho už tolik slyšeli."

"Počítám, že jo," řekl jsem, pořád ještě šokovaný tím, co jsem viděl.

Když se všichni usadili kolem stolu, Todd zůstal po mé levé straně. Trent po pravé. Blonďatý kluk seděl vedle Trenta a Kyle vedle Todda.

"Koukám, že pořád rádi pořádáte ta svoje malá vystoupení," řekl Todd a mířil tou poznámkou na Kyla i na Trenta.

"Máme ta vystoupení rádi," řekl Trent legračním, vysokým hlasem. Vůbec ne svým vlastním.

Podíval jsem se na toho blonďatého kluka. Vypadal, že toho má dost. Vyčerpaný. Unavený. Vyřízený. Musel si všimnout, že se na něj dívám. Vrátil mi pohled tak nejlíp, jak to jenom dokázal, dlouze se napil piva a pak mi řekl, "Myslím, že my se ještě neznáme. Já jsem Tom."

To vedlo k dalšímu kolečku představování a dalšímu pivu pro všechny. Konverzace se zatím nijak nevyvíjela.

Nakonec se Tom zhluboka nadechl, zaklonil se v křesle a znovu si rozepnul kraťasy. Krátce jsem zahlédl jeho ocas a ochlupení. A nemohl jsem přehlédnout břicho. Triko měl úplně rozepnuté, takže vystavoval parádní hrudník. Ne přehnaně svalnatý, ale pěkně pevný a vypracovaný.

Tom zjevně hodlal jenom tak sedět a trochu si provětrat rozkrok. Nechat svůj pořád ještě napůl tvrdý ocas zchladit se.

Všiml jsem si, že jde cítit jeho mrdka. Jenom co mi ta vůně dorazila do nosu, Trent hlasitě ohlašoval, "Hej, Tommy, kluku, tvůj ocas smrdí stejně dobře jako chutná. Chce ho někdo zkusit?"

Trent sáhl dolů do Tomových rozepnutých kraťasů a setřel prstem trochu mrdky z pěkně zastřiženého ochlupení a nabídl prst kolem stolu. Kyle byl jediný, kdo to přijal.

Poté, co olízal Trentův prst od Tomovy mrdky, předvedl Kyle velikou show s olizováním vlastních rtů, aby ukázal, jak moc si tu chuť užil.

Pak se Kyle podíval dolů do vlastního rozkroku. "Počítám, že si můžu posloužit sám," řekl, když objevil další vzorek mrdky přímo na svých džínách. "Ten malý hajzlík se udělal přímo na mě. Teď budu mít na džínách fleky od mrdky přesně tak, jak to mám rád. Díky, Tome."

Kyle se rozesmál. A Todd se rozesmál. Nemohl jsem si pomoct a rozesmál jsem se taky. Ti kluci byli neuvěřitelně sexy, ale zároveň se chovali jako klauni. Za chvilku jsme se všichni kolem stolu smáli a pili a povídali si. Jasně, že jsem byl v té chvíli už opilý a pořádně rozjetý z toho sexu všude kolem mě. Navíc Todd mačkal moje péro přes látku mých džínů. Jo, jeho ruka na mém klacku byla parádní. Byla to neuvěřitelná erotická masáž.

Konečně Todd zvedl ruku od mého péra a natáhl se ke Kylovi pro vzorek Tomovy čerstvé mrdky, jako vtip. Takže jsem se natáhl přes Trenta taky pro nějakou a když jsem se poprvé dotkl ocasu toho kluka, v legraci jsem řekl, "Sakra, pro mě žádná nezbyla."

"Jasně, že tam je," odpověděl mi s úsměvem. "Tady máš." Sáhl si mezi nohy a palcem přejel po spodní straně svého pořád napůl tvrdého péra, takže z něj vymáčkl pěknou porci mrdky. "Tady je," řekl mi. Nabral jsem si na prst pořádnou dávku a ochutnal ji. Překvapilo mě, že byla stejně sladká jako moje předmrdka. Ale hustá. Fakt hustá.

Za chvíli jsme zase vtipkovali a smáli se. Všichni kromě blonďáčka. Seděl tam potichu. Vážně. Masíroval si péro. Vypadalo to, jako by dělal něco opravdu důležitého.

Konečně se Trent přestal smát dost dlouho na to, aby se jej dokázal zeptat, co dělá.

"No," odpověděl ten klučina se smrtelně vážným výrazem ve tváři, "Říkal jsem si kluci, že byste si asi dali další kolo." A s tím jsme se zase všichni rozesmáli.

Ani ne o deset minut později se zase udělal. Dva pěkné výstřiky mrdky si stříkl přímo na prsa a břicho, rovnou u našeho stolu. Trent i Kyle mu trochu pomáhali.

Předpokládal jsem, že většinu z toho, co se dělo, nemohli ostatní kluci v baru vidět. Ale to neznamenalo, že by byť jen náhodnému divákovi nebylo jasné, co se tam děje. Zejména když kluk vstal a obešel stůl, abych všichni mohli olíznout mrdku z jeho hladkých, opálených prsou.

Lidi u vedlejších stolů museli vidět, co se děje, ale nikdo nám nic neřekl. Nikdo na nás dokonce ani nehleděl.

Věděl jsem, že ... Počítám, že mi to bylo jasné už od začátku ... že todle bude neobvyklá noc. Další neobvyklá noc.

A nechtěl jsem, aby ještě skončila.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.