Date: Thu, 9 Dec 2010 14:34:06 +0200
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 7, část II

Vypráví Billy

Vůbec jsem tu noc nechtěl z klubu odejít. Chtěl jsem se prostě bavit s Toddem a tou bandou. Pravda ale je, že si moc nepamatuju, co se dělo dál. Vím, že jsem do sebe sázel ta piva, co měli Todd a Phil rádi, jedno za druhým. Netrvalo dlouho a byl jsem dost namazaný.

Pak si dlouho nic nepamatuju, až když Todd dostal textovku. Pak řekl, že musí jít. Pamatuju si, že jsem mu říkal, že půjdu s ním. Odpověděl něco jako, "Dneska ne. Možná příště."

Ale možná to neřekl. Pamatuju si, jak mi dal ruku do klína a podržel můj napůl tvrdý ocas. Měl jsem ho v pohotovosti nebo tvrdého skoro celou noc. Prakticky od chvíle, co jsem se rozhodl jít do toho klubu, mi skoro pořád stál.

Todd mi stiskl ocas a ten se začal nalívat a prodlužovat. Kdykoliv se mě dotkl, cítil jsem, jak se mnou rozlívá horko. Pamatuju si, jak to bylo příjemné a jak jsem ze sebe vydal hluboký, hrdelní ston. Tak moc jsem ho chtěl.

"Promiň," řekl a vypadalo to, že to myslí opravdu vážně. "Opravdu jsem tě nechtěl nabudit a potom vypadnout a nechat tě tak."

"To je v pohodě," řekl jsem, ale nejspíš poznal, že to nemyslím upřímně. Sklouzl jsem rukou do jeho rozkroku a oplatil mu stisk. Nebyl tvrdý. Přinejmenším ne tak, jak jsem byl tvrdý já.

Když jsem zmáčkl jeho péro, skoro mi zapředl do ucha. Ruku nechal tam, kde ji měl. Sevřenou kolem mého napjatého péro. Ta touha, kterou ve mně ten kluk vyvolával, se mi rozlívala celým tělem. Pumpovala mi v krvi. Začínala v koulích a mířila do konečků každého nervu.

Todd rytmicky tiskl a povoloval můj napjatý ocas v mučivém rytmu. Snažil jsem jeho pohyby opakovat, ale asi už jsem byl hodně mimo. I mně bylo jasné, že mu prostě jenom osahávám ocas. Ten jeho perfektní ocas. Ale dělal jsem, co jsem mohl. A nepřestával jsem, dokud mě nezastavil.

Tak moc jsem chtěl vytáhnout jeho ocas ven a vykouřit ho. Ale zrovna když jsem se chystal mu rozepnout džíny, řekl, "Musím jít. Opravdu musím jít. Mrzí mě to. Budeš v pohodě?"

"Jasně," odpověděl jsem mu. Samozřejmě, že jsem už byl v takovém stavu, že jsem za to nemohl ručit. Ale Kyle i Trent i Tom řekli Toddovi, že nemusí mít strach. Postarají se o mě.

Fakt nevím, v kolik se todle vlastně odehrálo a nic moc si nepamatuju až do doby zřejmě o dost později. Seděli jsme u jiného stolu, jenom Tom a já. Asi jsme se trochu líbali a možná si trochu hráli. Nejsem si tím moc jistý. Ale vím, že se mě Tom ptal, jestli si chci "zatančit o pití."

Zhruba v té době mi přišlo, jako bych se probouzel z mlhy nebo tak něco. Ne kvůli tomu, co právě řekl. Prostě se mi jenom trochu vyčistilo v hlavě. Možná jsem už nějakou chvíli nepil. Opravdu nevím.

Vím, že jsem se ho zeptal, co to znamená. Řekl mi, že každou sobotu večer, těsně před zavíračkou, barman vybere tři kluky, kteří tancují na malém jakoby pódiu, které navazovalo na bar. Všiml jsem si, že ze tří stran kolem sedí kluci, ale nebylo mi jasné, k čemu to je. Prostě jako stůl navazující na barový pult.

Tom pokračoval, že kluci prostě tančí tak asi pět minut a ten, který dostane od diváků nejvíc peněz, bude mít od klubu sobotní vstup i pití zdarma na jeden měsíc.

"Tak proč netančíš ty?" zeptal jsem se Toma.

"Tančil jsem a tento měsíc jsem vyhrál. Takže teď půl roku tančit nemůžu. Ale ty bys měl. Pár týdnů bychom mohli zapařit zadarmo."

Vzpomínám si, že poté, co to dořekl, mě moc pěkně políbil a to tak nějak zpečetilo dohodu.

Tom mě dovedl k barmanovi a řekl, "Můj kámoš Billy by chtěl tančit. Máš pro něj místo?"

"Mohlo by být," řekl barman a prohlídl si mě odshora dolů. "Umí tančit?"

"Jo, je fakt dobrý. Lepší než já," řekl Tom. Neměl jsem pocit, že bych s ním protančil noc. Nebo si to rozhodně nepamatuju.

Každopádně to bylo domluvené. Budu jeden z těch pěti.

"Přijď za 10 minut," řekl barman vážně. "Neopovažuj se mě nechat čekat nebo z toho vycouvat. Půjdeš jako první." Do té chvíle mi nedocházelo, že budeme tančit postupně. Tak jsem si to nepředstavoval. Myslel jsem si, že budeme tančit společně. Trochu mě vylekalo, jak to bylo organizované. Každý sám. Ale zjevně by nebylo moc dobré, kdybych to teď chtěl vzdát.

Vrátili jsme se s Tomem ke stolu, posadili se a já začal s otázkama. "Tak co mám dělat?"

"Prostě tanči. Umíš tančit, nebo ne?"

"Jo. Myslím. Trochu. No jako zvládám to. Co když to zvorám?"

Tom vypadal trochu znechuceně, že nemám víc sebedůvěry. "Hele," řekl nakonec, "jestli nejsi nic moc tanečník, tak se aspoň snaž být sexy. Chlapi budou šílet a peníze se jenom pohrnou. A že dovedeš být sexy, to vím." Zase mě políbil. Jazykama jsme klouzali po sobě. Zkoumali se. Líbání bylo snadné. Ale tančení?

Dál už si pamatuju, že jsem byl za barem vedle barmana. Ukazoval mi schůdky, spíš malý žebříček, po kterém se dostanu na bar.

"Jak se jmenuješ, abych tě mohl uvést?" zeptal se. Řekl jsem mu to a on mi řekl, ať se svlíknu "do slipů, boxerek, tang nebo co máš na sobě. Začínáš za 30 vteřin."

Netušil jsem, že si u toho budu muset sundat džíny. Jediné, co mě napadlo bylo, že je docela dobře, že jsem ten večer nevyrazil naostro. Nějak mi nedocházelo, jak tenké a průsvitné mám slipy. A jak provokativně mi zvýrazňují ocas. I když byl jen napůl tvrdý, trčel přímo přede mnou, jen mírně se stáčel ve své hebké kapsičce.

Když jsem uslyšel své jméno, šel jsem nahoru po žebříku a v tu chvíli jsem si uvědomil, že jasně cítím, jak mi N2N pohupují s ocasem nahoru a dolů. Byl by to skvělý pocit, kdyby mě to v té chvíli nevyděsilo.

Ale neměl jsem čas nad tím přemýšlet. Najednou jsem stál prakticky nahý na baru před 40 nebo více chlapy, kteří všichni pokřikovali a tleskali, když se rozjela nějaká tvrdá taneční hudba.

Slyšel jsem, jak nějaký chlapík křičí, "Tak budeš tančit nebo ne?" a došlo mi, že se vůbec nehýbu, jenom pozoruju tváře, které mě sledují. Usoudil jsem, že bude lepší se začít hýbat. Nějak se mi to povedlo. Ze začátku ne moc, ale když jsem začal pohybovat boky, cítil jsem, jak se mi ocas v těch slipech kýve. Bylo to hodně příjemné a tak jsem v tom pokračoval.

Zanedlouho publikum reagovalo spokojenými výkřiky a občasným potkleskem. A mně došlo, že jsem už skoro tvrdý, což bylo přes ty průhledné slipy naprosto zřetelné.

Cítil jsem nějaké ruce, jak mě hladí po nohou. Mazlí se s nimi. A pak jsem si vzpomněl, co Tom říkal o tom, že mám být sexy.

Začal jsem si hrát s chlapy, kteří se mě dotýkali. Přisouval svůj tvrdý ocas blíž k nim. Otáčel se k nim zadkem, aby se ho mohli dotknout. A chlapi mi začali za ty drobné slipy strkat peníze.

Když se první chlap natáhl a zasunul za tenký pas slipů dolarovku, tak mě to ohromilo, že jsem před ním prostě zůstal stát. Nechal jsem ho, aby mi hřbetem ruky sklouzl po tvrdém péru a pak mi tam zastrčil další bankovku. To zvládnu, pomyslel jsem si. Kurva, nic na tom není.

Peníze a ruce pokračovaly. Bylo to docela fajn, jak jsem se přesunul k dalšímu chlapovi a pak k dalšímu, zkoušel jsem, jestli to bude fungovat. Fungovalo. Čím víc jsem chlapy nechal, ať mě osahávají, tím víc peněz mi dávali a tím jsem byl víc vzrušený a nadržený. A můžu říct, že publikum to začínalo prožívat stejně jako já.

To už mi teklo z ocasu a muselo to prosakovat přímo přes tenkou látku slipů. Nemohl jsem se zastavit a podívat se. Ale věděl jsem to.

A pak jsem si všiml dobře vypadající staršího chlapíka s padesátidolarovkou. Postavil jsem se přímo před něj a vrazil mu svůj chvějící se, naběhlý ocas přímo do obličeje. "Co pro tebe můžu udělat?" zeptal jsem se nejvíc sexy tónem, jaký jsem zvládl, a přejel mu tvrdým pérem po tváři.

Natáhl ruku, sevřel mi péro a začal mi honit ocas. Poodstoupil jsem a on mě pustil. Ale ne dost rychle. Zaslechl jsem, jak mi péro plesklo o břicho. Trochu to zabolelo, ale diváci z toho šíleli. Takže jsem se k němu naklonil a políbil ho a on zasunul bankovku do mých slipů a ukořistil si další dotek, přejel mi prstem přímo po žaludu. Rozetřel předmrdku kolem dokola. Bylo to strašně rajcovní a já se cítil hrozně sexy.

A pak jsem za sebou uslyšel Tomův hlas, "Klekni si přede mě na kolena."

Udělal jsem, co mi řekl, snažil jsem se, aby to vypadalo jako součást tance. Klečel jsem přímo před Tomem. Tvrdý ocas asi ve výšce jeho krku. Nohy jsem měl složené pod sebou a Tom mi položil ruku na prsa a pomalu mě tlačil dozadu. Rameny jsem se skoro dotýkal baru pod sebou. Na chvilku jsem měl strach, že ztratím rovnováhu a spadnu. Ale nespadl jsem.

Brzy mi došlo, jak to musí být sexy, s mým trčícím rozkrokem. S vystaveným tvrdým čurákem. Začal jsem pohupovat rozkrokem nahoru a dolů. Nechtěl jsem s tím přestat. Úplně mě to pohltilo. Skláněl jsem ramena a pohupoval rozkrokem.

Měl jsem chlapské ruce po celém těle. Hladili mě. Osahávali mě. Dokonce mi líbali bradavky. Boky. Krk. Pusu. Jazyk! Ten chlap měl jazyk v mojí puse. Co jsem to za děvku. Nechal jsem je, ať si se mnou hrajou. Byl to skvělý pocit.

Všechna ta pozornost a neuvěřitelný tlak v rozkroku mě tak vzrušovaly, že jsem vůbec nevěnoval pozornost tomu, co se děje kolem mě.

Věděl jsem, že hudba bude končit a nechtěl jsem, aby skončila. Nešlo o peníze nebo o pití zadarmo. Bylo to prostě hrozně rajcovní. Věděl jsem, že pokud to bude pokračovat ještě chvíli, budu blízko výstřiku.

Ruka nějakého chlapa se snažila dostat přes látku slipů a k mojí díře. Na rozkroku jsem cítil něčí horkou, vlhkou pusu. Ten chlap měl v puse celého mého čuráka, nebo aspoň jeho velkou část. Přímo před všemi těmi lidmi mě kouřil.

Jako bych se sám na sebe v duchu díval a bylo to šílené. Ale kurva fantastické. Nahý na baru. Byl jsem jako pornohvězda nebo něco. Všichni mě chtěli. Dotýkat se mě. Kouřit mě. Šukat mě. A já to miloval. Tu pozornost. Ten tlak v rozkroku. Horko v těle.

Zvedl jsem ramena abych se podíval, kdo mě to kouří. Viděl jsem akorát záplavu blond vlasů, které mi zakrývaly rozkrok a cítil jsem fantastický pocit na péru. Ocas se mi svíral. Chvěl se. Chtěl stříkat. Vlhké teplo Tomovy pusy bylo fantastické, i když ho slipy omezovaly v tom, co mohl jazykem dělat.

Pak jsem se podíval přes něj a uviděl tváře. Už to nebyly jen moje představy. Byli opravdoví. Hleděli. Hulákali. Někteří se usmívali. Někeří hleděli toužebně. Ale všichni se dívali na mě. Milovali mě. Vzrušoval jsem je. Stála jim ze mě péra. A oni samozřejmě vzrušovali mě.

Byl jsem za hranou. Koule se mi stáhly. Cítil jsem, jak se ve mně vaří mrdka. Vzepjal se mi každý sval v těle. Nohy bolely napětím. Cítil jsem každý obratel. Věděl jsem, k čemu se moje tělo připravuje. A pak jsem uslyšel Toma zasténat a ucítil jsem, že mě kouří ještě tvrději.

Udělal jsem se. Bylo to obrovské. Věděl jsem, že to bylo víc mrdky než ... hlavou se mi bleskly různé tváře. Kluci kouřící moje péro. Viděl jsem je všechny. Cítil je. Justin. Todd. Jess. Ted. H.R. Justin.

Chvíli jsem byl úplně mimo. Vůbec nevím, jak dlouho to trvalo. Nakonec jsem trochu zvedl ramena, abych se mohl podívat na Toma a všiml si přitom, že mám pořád ještě všude na těle něčí ruce. Osahávaly mě.

Tom se natáhl a pomohl mi zvednout se zase na kolena. Moje mrdka mu stékala po bradě. Po krku a na prsa. Tvář měl pokrytou mojí mrdkou, svými slinami a kdovíčím ještě.

Teď, když dal své horké rty z mého péra, parta mladých kluků začala skoro šílet, jak ho chtěli nahradit svýma pátravýma rukama. Někteří jenom jezdili prsty přes můj mrdkou promáčený rozkrok. Někteří si citlivě hráli se stále ještě roztouženým pérem přes látku slipů. Když nad tím tak přemýšlím, čekal bych ... Kurva nevím. Prostě se to stalo. Líbilo se mi to. Jo, moc se mi to líbilo. Líbili se mi ti kluci. Jejich pozornost. Sex. Tom. To všechno.

Počítám, že bych byl ochotný zůstat středem toho sexuálního šílenství napořád. Ale brzy - hodně brzy - mě Tom zvedl a barman mi řekl, ať okamžitě slezu dolů - nebyl z mého vystoupení vůbec nadšený, řekl mi, že jsem děvka.

Slezl jsem a posadil se vedle Toma. Ani jsme nesledovali další dva tanečníky. Nakonec to skončilo tak, že jsem vyhrál. Vybral jsem skoro 135 dolarů. Tom říkal, že by toho mělo být víc, ale muselo se to rozsypat, nebo si chlapi vzali nějaké s mojí mrdkou na památku. Bylo to vlastně jedno.

Pak už si vlastně nic nepamatuju, až že jsem se ráno probudil v posteli. Slyšel jsem sprchu.

Vylezl jsem z postele, abych si vzal nějaký aspirin. Vzal jsem si nakonec dva a pak jsem se vypravil ke dveřím sprchy říct Justinovi, jak mě mrzí, že jsem v noci dorazil tak pozdě. Jak mě mrzí, že jsem byl tak opilý. Jak mě mrzí ...

Jenomže ve sprše nebyl Justin. Byl tam Tom.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.