Date: Tue, 14 Dec 2010 11:08:42 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 9, část I

Vypráví Billy

Když jsem se v neděli ráno probudil, byl jsem v posteli sám. Cítil jsem se nahovno. Přehodil jsem si polštář přes hlavu, abych neviděl sluneční světlo. Přál jsem si, abych mohl zalézt do hluboké, temné jeskyně. Žádné světlo. Žádné zvuky. Jenom já.

Zatímco jsem se snažil ještě usnout, uvědomil jsem si, že se potřebuju vyčurat a, samozřejmě, že mi po ránu stojí. Vzal jsem ocas do pravé ruky. Mojí honicí ruky. Ocas byl parádně tvrdý. Vřelý. Tak moc potřeboval moji pozornost. Jak jsem sevřel prsty kolem jeho kořene, bylo to jako bych se potkal se starým kamarádem. Tak známé. Byla to jediná část mého těla, které bylo dobře. A která mohla udělat dobře mi.

Pomalu jsem si honil ocas. Pěkně po celé délce. Rukou klouzal po tvrdém péru. Jemně jsem mačkal tvrdého žaluda. Užíval si to tření, když jsem rukou přejížděl po jeho hebkém, citlivém povrchu.

Levou rukou jsem jezdil po svých hladkých koulích. Pořád ještě čerstvě oholených od předešlého dne. Kurva, bylo to tak super.

Ale cítil jsem se úplně nahovno.

Ležel jsem tam a snažil se rozhodnout, jestli si mám vyhonit v posteli, nebo se vychcat. Ve stavu, v jakém jsem byl, to bylo těžké rozhodování.

Jak jsem tam tak ležel a užíval si ty pocity od ocasu a koulí, začaly se mi vracet záblesky výjevů z předchozí noci. Objevovaly se ze tmy v mojí bolavé hlavě. Prorážely mlhou mojí kocoviny.

Můj zpomalený mozek je začal sbírat a snažil se vytvořit strašlivou představu o tom, co se v klubu dělo. Sexy výjevy, ale ne to, co jsem chtěl. Pamatoval jsem si, pokud se to teda stalo, že ...

Co jsem to kurva udělal?

Ležel jsem tam a snažil se uklidnit. Pak jsem uslyšel vodu ve sprše. To musí být Justin, pomyslel jsem si. Zvuk tekoucí vody moji potřebu vyčurat se ještě zhoršil.

Zvedl jsem prdel z postele, abych se vyčural. Stál jsem před záchodem a sotva se mi podařilo ohnout ocas dolů natolik, abych se mohl vychcat ve stoje. Spousta toho skončila na zemi. Nasrat!

Otočil jsem se, abych se podíval na Justina, z naběhlého žaluda mi ještě odkapávaly chcanky. Nestaral jsem se o to. Nadělal jsem spoustu svinčíku a už byl čas čelem se postavit tomu, čemu jsem se postavit musel.

Když jsem konečně zaostřil na dveře od sprchy a podíval se skrz zamlžené sklo, zjistil jsem, že ve sprše není Justin. Byl to ten blonďatý kluk z minulé noci. Tom! Byl ve sprše místo Justina. To byl šok, který přebil všechno ostatní.

Myšlenky se mi v hlavě sotva udržely. Potřeboval jsem přemýšlet. Potřeboval jsem si vzpomenout. Neslyšel jsem Justina odcházet na jeho nedělní schůzku s tím jeho profesorem. Byl vůbec v noci doma? Přišel domů a našel mě tady s Tomem? Co se tady kurva stalo?

Teď se mi v hlavě začaly odvíjet různé nové scénáře: Mohl jsem se například opít. Blbnul s Tomem někde v klubu. Pak jsem přesunul akci domů a doufal jsem, že to zvládnu stihnout a poslat Toma po svých dřív, než se Justin vrátí zpět.

No a Justin se samozřejmě vrátil a našel mě s Tomem pohromadě jak děláme ...? No mohli jsme dělat kurva skoro cokoliv. Justin se nasral a odešel a já zůstal doma s Tomem a s neuvěřitelně zkurvenou kocovinou.

Někde v koutku rozlámané mysli jsem věděl, že se to mohlo odehrát mnoha různými způsoby. Ale usoudil jsem, že se muselo stát něco podobně drsného, i když jsem si to pravda pořádně nepamatoval. Proč bych měl jinak tak strašlivou kocovinu? A okno prakticky přes celou noc.

Kurva! Něco si přece pamatuju. Tom a ti chlapi a taneční parket. Fakt ho vyhonili přímo tam přede všema?

Vzpomínky se mi vracely zpátky a já si nebyl jistý, že si chci vzpomenout.

"Jak se dostanu domů?" volal na mě Tom ze sprchy.

"A jak to mám kurva vědět? Jak ses doprdele dostal sem?"

"Nevzpomínáš si? Řídil jsem tvoje auto. Ale Justin říkal, že je jeho, sebral ho a odjel."

Do piči, pomyslel jsem si. Kurva do piči.

"Ty jsi mluvil s Justinem? Kdy?"

"Nevím. Před chvílí. Chtěl po mně klíče od auta," řekl Tom a pořád se sprchoval.

"Našel nás pohromadě?" Nechtěl jsem se to dozvědět, ale potřeboval jsem to vědět.

"Ne, spal jsem na gauči."

"Kde jsi v noci spal?" zeptal jsem se ho, když jsem otevíral dveře od sprchy.

"Sakra, chlape. Co je s tebou? Potřebuješ ještě přidat?" řekl Tom, svůj tvrdý ocas pevně svíral u kořene, takže byl až obscénně naběhlý.

Když jsem otevíral dveře, Tom si musel honit péro. Pěkné péro, musel jsem uznat. Kdykoliv jindy bych nejspíš neodolal. Ale v té chvíli jsem myslel na něco úplně jiného.

"Spali jsme spolu ... myslím jako šukali nebo tak něco ... minulou noc? Tady ... nebo v klubu?"

"Ne. Odvezl jsem tě domů a ty jsi nebyl ve formě na to, abys zvládl cokoliv jiného, než se vychcat. Svlíkl jsem tě a položil tě do postele ke tvému klukovi. Ten byl taky kompletně tuhej.

Ve skříni jsem našel polštář a deku a vyspal se na gauči."

"No a kdy jsi teda mluvil s Justinem?" zeptal jsem se.

"Teď ráno, když se probudil, tak mě našel, jak spím na gauči. Byl protivný asi stejně jako jsi teď ty. Chtěl klíče a pak vypadl. Tak jak se mám teď kurva dostat domů?"

"Nemám ponětí," řekl jsem a zamířil zpět k posteli. Brzy jsem ale zjistil, že už neusnu.

Takže když Tom dokončil svoji sprchu a počítám, že i ranní honění, vstal jsem a šel si dát taky sprchu. Jak mi horká voda omývala tělo, trochu se mi ulevilo z toho, co se mi zatím podařilo zjistit.

Pořád jsem se ještě utíral, když jsem uslyšel zvonit telefon. Zakřičel jsem na Toma, ať to zvedne. Pak mi došlo, že by to mohl být Justin a hned jsem toho zalitoval. Ale už bylo později. Slyšel jsem, jak Tom říká "ahoj" a pak někomu vysvětluje, že jdu právě ze sprchy.

Slyšel jsem, že Tom říká člověku na druhé straně svoje jméno a pak pokračuje, "Jo, ahoj, jasně, odvezl jsem ho domů, ale teď jsem tady uvízl. Ten jeho Justin odjel jediným autem ... Jo, dám ti ho."

Díkybohu to nebyl Justin. Doufal jsem, že je to Todd. Nenapadalo mě, kdo jiný by to mohl být.

Šel jsem k telefonu, za chůze jsem si utíral ramena. Věděl jsem, že vystavuju úplně všechno, ale usoudil jsem, že před chvílí jsem viděl Toma honit ve sprše, takže by to neměl být problém. A pomyšlení na Todda mě vždycky vzrušilo.

Vzal jsem si od Toma telefon a párkrát si popotáhl ocas, protože představa Todda na drátě v něm vyvolala příjemné mravenčení. Všiml jsem si, že Tom se podíval dolů na můj rostoucí ocas a neodvracel pohloed. Dobrá, tak ať se kouká, pomyslel jsem si.

"Čau, Todde, co se děje?" řekl jsem. Protáhl jsem tělo. Prohnul jsem se v zádech. Mohli jste slyšet to křupnutí. Ještě trochu jsem si potáhl rostoucí péro. Viděl jsem, jak se Tom pohledem vpíjí do mý zvětšující se erekce. Viděl jsem mu v očích, že ho chce. Ale v duchu jsem si představoval Toddovy oči, ne Tomovy.

"Co se dělo minulou noc?" zeptal se Todd. Slyšel jsem v jeho hlase starostlivý tón. To mě polekalo.

"Moc toho nevím, pořádně jsem se opil. Tom mě hodil domů," řekl jsem s rostoucí úzkostí. Ocas mi začal měknout. "Proč? Co se děje?"

"Tom toho udělal víc, než že tě jenom odvezl domů," řekl. Znělo to, jako kdyby byl naštvaný nebo tak něco.

"Co tím myslíš?" zeptal jsem se a uvázal si ručník kolem pasu.

"No, kolujou tady fotky, na kterých jsi ty a Tom včera v noci v klubu. A jsou docela odvážné."

"Do prdele," řekl jsem, i když jsem si to chtěl jenom pomyslet. "Jaké fotky? Kdo to fotil? Viděls je?" Vyhrknul jsem ze sebe otázky. Mozek jsem měl pořád ještě půl kroku za pusou.

"Na jednu se právě dívám. Nedá se říct, kdo na ní je, ale já tě poznal. Počítám, že jsi na baru, Tomova hlava ve tvém rozkroku. Poznávám jeho vlasy. Je to focené jakoby přes tvoje rameno."

"Tak jak jsi mě mohl poznat? Nemohls vidět nic než maximálně hrudník a břicho." zeptal jsem se s nadějí v hlase.

"Nikdo jiný kromě Justina nejspíš nepozná, že jsi to ty, ale věř mi, já fakt vím, jak tvoje tělo vypadá. Jsi to ty. Navíc, kluk, který mi to poslal, chtěl vědět, jestli je na tom obrázku ten kluk, se kterým jsem byl včera v klubu. Proto mi to posílal."

"On to fotil?" zeptal jsem se.

"Ne, poslal mu to někdo jiný a ptal se ho, jestli byl u baru, když ten mlaďoch vykouřil toho kluka. Poznal Toma a napadlo ho, že ten kluk bys mohl být ty," řekl Todd.

"Do prdele. Co má teď dělat?"

"Takže jsi to ty, ano?" řekl Todd, znělo to, jako by ho to mrzelo.

"Asi to tak bude. Moc si nepamatuju, co se tam přesně dělo. Byl jsem fakt opilej. Ale mám pocit, že jsem tančil na baru o pití nebo tak něco. A zdá se mi, že mě pak Tom asi vykouřil."

Jakmile jsem to řekl, uvědomil jsem si, že Tom tam pořád je a poslouchá. Pozoruje. Tak jsem se zabral do hovoru s Toddem, že jsem se soustředil jenom na to, co říká. Místnost kolem mě úplně přestala existovat."

Ale teď jsem se podíval na Toma a on měl na tváří provokativní úšklebek. A masíroval si nadouvající se rozkrok.

"Jo, včera v noci jsem tě vykouřil. Stříkáš teda pořádně," řekl Tom, zmáčkl si ocas přes kraťasy a pokukoval po mně. "Bylo to fakt rajcovní."

"Do hajzlu, vypadni odsud," zařval jsem na něj. "Táhni kurva z mýho domu!"

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.