Date: Tue, 14 Dec 2010 11:10:00 +0100
From: ripencc@seznam.cz
Subject: I Thought I Knew and (Czech)

Další dobrodružství Justina a Billyho

Kapitola 9, část II

Vypráví Billy

Tom mi to teda všechno zkurvil.

Byl jsem úplně hotový z těch sraček, ve kterých jsem se ocitl. Ze včerejší noci. Z Toma. Ze sebe.

Snažil jsem se dát trochu dohromady, ale po tváři se mi kutálely slzy. Utřel jsem si oči a zhluboka se nadechl.

"Omlouvám se, Todde. Právě jsem toho pitomého nadržence vyhodil z baráku."

Jenomže jak Toddovi vysvětlím, co u nás Tom vůbec dělal. Když jsem mu říkal, že si myslím, že mě Tom možná vykouřil, jasně jsem slyšel bolest a zklamání v jeho hlase. Nechtěl jsem ... nevím. Prostě mi v té chvíli přišlo strašně důležité, aby se na mě Todd nezlobil. Aby byl můj kamarád. Možná jsem chtěl i víc, ale v té chvíli by mi naprosto stačilo, kdyby si o mně myslel, že jsem prima kluk ... a prima kamarád.

"Jsi na mě naštvaný?" zeptal jsem se nakonec váhavým hlasem.

"Ne, nejsem naštvaný. Jsem ... Prostě mám o tebe trochu strach. Ohledně toho, co se stalo minulou noc. Chtěl jsem se ujistit, že jsi v pohodě."

"Díky. Cítím se sice strašně, ale počítám, že budu v pohodě," řekl jsem. A pak jsem si vzpomněl na ty fotky. "Mohl bych se zastavit a podívat se na ty fotky, abych věděl, co na nich asi tak je a s čím se budu muset vypořádat?"

"Můžu ti je poslat. Tvůj mobil to zvládne, ne? Nebo ti je pošlu mailem."

"Jo," řekl jsem, "ale prostě se s tím nechci vypořádávat sám. Nevadilo by ti, kdybych se fakt stavil?"

"Jasně. Vlastně teď nic nedělám," řekl Todd.

Rozloučili jsme se a zavěsili.

O půl minuty později mi došlo, že nemám auto. Kurva, to fakt nebyl můj den.

Znovu jsem zavolal Toddovi a on řekl, že může přijet ke mně. Nechtěl jsem mu to říkat, ale pravda byla, že jsem nechtěl, aby byl u nás, když Justin dorazí domů. Takže jsem se ho zeptal, jestli bychom ale teda nemohli pak jet na chvíli k nim. Myslím, že to pochopil a řekl, že to není problém. Že mě vyzvedne tak za 20 až 30 minut.

Byl jsem úplně vyčerpaný a to jsem nedělal nic jiného, než že jsem telefonoval. To teda měl být pěkně dlouhý den.

Zkontroloval jsem se v zrcadle abych zjistil, jak moc blbě vypadám. Bylo to zhruba tak hrozné, jak jsem čekal. Umyl jsem si obličej a trochu si pohrál s vlasama. Převlíkl se. Nechtěl jsem, aby mě Todd viděl, když vypadám jako úplný odpad. Když jsem skončil, pořád jsem nevypadal skvěle, ale víc už jsem dělat nemohl. Rozhodl jsem se, že počkám venku na schodech, kde se aspoň nadýchám čerstvého vzduchu.

Když jsem vyšel ven, zjistil jsem, že na schodech sedí Tom.

"Co ty tady kurva děláš?" zeptal jsem se ho.

Podíval se na mě velkýma, smutnýma očima. Do hajzlu, byl fakt krásný! Ale pořád jsem na něj byl ještě naštvaný.

"Proč kurva ..." začal jsem na něj křičet, ale pak mi došlo, že by to mohl někdo slyšet. Rozhlídl jsem se a neviděl jsem nikoho venku. Tak jsem začal znovu, pořád nepříjemným, ale podstatně tišším hlasem. "Proč kurva jsi mě musel včera večer v tom baru vykouřit před všema těma chlapama?"

"Myslel jsem si, že to chceš," řekl. Znělo to omluvně, lítostivě a zmateně.

"Tak co se tam kurva stalo. Chci vědět každý poslední detail. A raději mi nezkoušej lhát," řekl jsem mu a usadil jsem se na schodech. Byl jsem od něj dost daleko, abych se mohl otočit a podívat se na něj, aniž by hrozilo nebezpečí, že bych se ho dotkl. Ale pořád jsme byli dost blízko, abychom mohli mluvit potichu.

"No, a co si teda pamatuješ?" zeptal se.

"No pamatuju si prakticky všechno až do Toddova odchodu. Pak to mám trochu zamlžený. Pamatuju si, jak sis honil u stolu," řekl jsem.

"Jo," řekl a vypadal trochu nesměle. "Honil jsem si. Bylo to naprosto super. Díval ses na mě, jak jsem si hrál s ocasem a já na tobě viděl, jak moc tě to bere. Proto jsem se rozhodl pokračovat a prostě se vyhonit. Pro tebe, řekl bych."

"Ty sis honil pro mě?"

"Jo. Přišlo mi, že chceš, abych to udělal."

"Co tím myslíš, že jsem to chtěl?" zeptal jsem se.

"No hleděl jsi na můj ocas, zatímco jsem si s ním hrál. A dokonce i když jsem se tě na něco zeptal, nepodíval ses na mě. Jenom na můj ocas. Bylo to, jako by to byla jediná věc, která tě zajímala. Nedělalo mi nejmenší problém zůstat celou dobu tvrdej, když ses na mě tak díval. A nevadilo mi to. Mám rád, když se na mě kluci dívají, když mi stojí péro. A abych byl upřímný, ty jsi byl ten důvod, proč mi stálo."

"Co tím myslíš, že jsem byl ten důvod?" zeptal jsem se.

"Myslím si, že jsi fakt sexy a super a tak. Věděl jsem, že jsi tam byl s Toddem a věděl jsem, že vedle něj u tebe nemám žádnou šanci. Je prostě perfektní kluk. Ale jakmile odešel, začal jsem myslet na to, jak moc bych chtěl, abys mě vylízal, abys mě tím svým sexy jazykem lízal pěkně kolem mojí díry."

"Prostě jsem chtěl vidět tvůj tvrdý ocas a ..." jak pokračoval v tom vyprávění, věděl jsem, že bych ho měl zastavit, ale masírovalo mi to ego a vzrušovalo mě to. Zatímco mluvil, pořád si masíroval a mačkal ocas přes ty svoje zbytečně velké kraťasy. V první chvíli mi nedošlo, že má na sobě moje kraťasy. Moje oblíbené. Mám je rád, protože látka je tak tenká, že když se můj ocas přitiskne na barevnou látku, je ho krásně vidět. V Tomově případě to v té chvíli nebylo podstatné, protože ocas mu trčel přímo nahoru a kraťasy měl dost volné na to, aby kolem něj mohl sevří t ruku a honit. Takže jsem viděl prakticky všechno.

Podíval jsem se ulicí nahoru a dolů, jestli se na nás nikdo nedívá, ale nikdo tam nebyl. A tak jsem ho nezastavil. Nechal jsem ho dál mluvit.

Říkal mi, jak jsem ho víc a víc vzrušoval, zatímco jsme seděli u stolu, a jak jsem se k němu postupně choval víc a víc "hravěji."

"Seděli jsme tam a ty jsi mi říkal všechny možné prasárny," řekl Tom a vzpomínal na uplynulou noc. "Dělal jsi takové věci, že když jsem si třeba honil péro, tak ses natáhl a zmáčkl mi koule, nebo sis namáčel prsty v předmrdce, která mi tekla z ocasu. Nakonec jsem to už fakt nevydržel a vystříkal jsem pořádnou dávku."

"Člověče, teklo mi to po prsou. Byl jsem celý od mrdky. Bylo to úplně super. Mnohem lepší než předtím na tanečním parketu," vzpomínal Tom. "A pak jsi mi ji začal lízat. Jenom jsem se zaklonil a zavřel oči a vychutnával si tvůj sexy jazyk na svých bradavkách."

"Nikdo mi ještě nikdy neřekl, že mám sexy jazyk," řekl jsem.

"No ale máš. Je fakt rajcovní, chlape. Pořád jsem myslel na to, že na nás všichni koukají. Na tvůj jazyk, který slízává všechnu tu moji mrdku. Byl to děsnej rajc!" pokračoval Tom. "Kyle a Trent se chtěli k té akci přidat, ale tys jim řekl, ať si najdou něco vlastního. A pak už nás všichni nechali na pokoji. Teda až do chvíle, kdy jsem tě přemluvil, ať jdeš tančit na ten bar."

"A tys mě tam fakticky vykouřil, opravdu?" potřeboval jsem to slyšet znovu. Pořád jsem nemohl tak úplně uvěřit tomu, že se mi něco takového skutečně stalo. Bylo to jako kdybych žil kurva život někoho úplně jiného. Nebo spíš noční můru.

"Jo, vykouřil. Byl jsi tak rajcovní. A to průhledné prádlo, co jsi měl na sobě. Ocas ti parádně trčel a všichni ho mohli vidět, jako bys byl nahý. Jenomže todle bylo ještě víc sexy, protože jsi měl na sobě to malé průsvitné nic, které ti obepínalo celého tvrdého čuráka."

"Chtěl jsem, ať si mě pamatuješ, jenomže všichni ti chlapi kolem baru tě osahávali po celém těle. A proto jsem ti řekl, ať jdeš přede mě a klekneš si. Hej, když jsem vzal do pusy tvůj ocas, bylo to fantastické. Máš fakt nádherné péro. Dokázal bych ho kouřit celou noc. Dokonalý žalud. A vím, že bys mi nádherně vyplnil pusu a krk."

"Jak sis přede mě kleknul, už bys mi v tom kouření nezabránil, ani kdybys to zkusil."

"Byl jsi tak rajcovní. Kouřil jsem tě a myslel jsem na všechny ty chlapy, kteří měli ještě pár vteřin předtím ruce na tvém ocasu. Dokázal jsem si představit, že ještě pořád cítí tvoje tvrdé péro v ruce, i když už jsem ho měl já v puse. Splnil se mi můj sen."

"Vsadil bych se, že jsem ti tu kládu kouřil sotva 30 nebo 40 vteřin když jsem zpozoroval, že už budeš. Opakoval jsi 'Jo, kurva! Jo, kurva!' pořád dokola."

"Chtěl jsem ochutnat tvoji mrdku, chlape. Byl jsem na tebe tak natěšený. Byl to fantastický pocit, věděl jsem, že všichni ti chlapi chtějí být na mém místě a mít tvůj ocas ve své puse. A ty jsi sténal a svíjel a tak."

"A pak jsi začal stříkat. Polykal jsem to a myslel jsem si, jak je to super. Stříkal jsi strašně moc a bylo to sladké, jako nějaké ovoce nebo tak něco. Polykal jsem to a pozoroval jsem, že pořád stříkáš. Pořád to z tebe teklo. Zakuckal jsem se a z nosu mi šly bublinky tvojí mrdky. To se mi ještě nikdy nestalo. Bylo to nechutné, ale přitom strašně super, chápeš?"

"Snažil jsem se polykat, co to jenom šlo, ale tobě tekla mrdka z ocasu jako z vodovodu nebo tak."

"Snažil jsem se spolykat, co jsem zvládl a najednou jsem si všiml, že se mi tam chce protlačit další kluk. Měl pusu na tvém ocasu hned vedle mě a když jsem se ho snažil odstrčit, zajel mi jazykem do pusy. Vklouzl mezi tvůj ocas a moje rty. Byl to děsný rajc!"

"A tak jsme oba lízali a sáli a cumlali tvůj klacek. A pak jsi se začal zvedat, tak jsem se odtáhl. Měl jsem jazyk v puse toho kluka a posílali jsme si tvoji mrdku tam a zpět. Bylo to neuvěřitelný!"

Jak jsem Toma poslouchal, děsně mě to vzrušovalo. Bylo to, jako kdyby mluvil o někom úplně jiném. Jako kdyby nemluvil o mně. Jako bych si přál, abych tam byl taky a viděl to. Možná dokonce toho kluka taky kouřil. Přišlo mi zvláštní, že mluví o mně. Znělo to, jako by to nebyla pravda.

Když domluvil, uvědomil jsem si, že si už zase honí v kraťasách ocas a že kterýkoliv soused, který se podívá z okna, by to mohl jasně vidět. Porozhlédl jsem se po oknech v ulici kolem nás, ale nikoho jsem neviděl.

Když jsem se podíval zpátky na něj, měl už kraťasy rozepnuté a ocas vylovený venku. Seděl tam na schodech a pomalu si honil.

"Nemůžeš tady honit," řekl jsem mu. Snažil jsem se, ať to zní přísně, ale zároveň jsem se snažil být potichu.

"Už skoro budu, chlape. Už nemůžu přestat," zasténal a pokračoval v honění.

"Zalez kurva do baráku," řekl jsem mu a otevřel dveře. Vešli jsme dovnitř, ani na chvilku nepřestal honit.

"Pomůžeš mi, že jo?" zeptal se.

Řekl jsem mu, že ne. Ať se udělá sám. Ale jak jsem se tak na něj díval, jak si honí, jak je blíž a blíž, sténá a ... však víte jaké to je ... v hlavě jsem si promítal obrázky toho, co mi před chvílí vyprávěl. Sám jsem byl pořádně tvrdý.

Tom zasténal a upozornil mě, "Budu stříkat." A bylo to. Přímo na kraťasy - moje kraťasy - které měl na sobě.

Nedokázal jsem si pomoct, natáhl jsem ruku a dotkl se jeho tvrdého ocasu. Pohonil jeho horkou kládu. Vymáčkl z ní ještě víc mrdky. Horké, lepkavé mrdky. Ocas měl celý pokrytý tou šťávou. Ještě pořád se mu chvěl z toho nádherného pocitu opravdu dobrého výstřiku.

Samozřejmě, přesně v té chvili dorazil Todd. Kurva. Sralo se kolem mě naprosto všechno. Ten den stál úplně za hovno.

Pokračování...

Poznámka autora

Toto je druhá kniha série "I Thought I Knew." Knihy není nutné číst v pořadí, i když první kniha chronologicky předchází této. Naleznete ji pod názvem "I Thought I Knew", respektive "I Thought I Knew CZ" v sekci High School.

Postavy v příběhu jsou skutečné. Jména a některé další identifikační údaje byly změněny, abychom zakryli skutečnou identitu popisovaných osob. Majitelem autorských práv původní série "Justin and Billy" je Hardreader, práva na překlad má ripencc. Povídka nesmí být nikde publikována nebo redistribuována, tiskem, elektronicky či digitálně, bez souhlasu autora, respektive překladatele. Autor i překladatel uvítají připomínky a názory čtenářů, autor v angličtině, překladatel v češtině.

Zatímco budete čekat na další epizodu - ať se vám daří. A ať vám stojí! -- H.R.